Zoekresultaat voor: "copier"

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 22 November 2020

Andries Dirck copier (1901-1991) en Lino Tagliapietra (1934), vrij geblazen vaas met grote omgeslagen rand en lijnendecor in wit en zwart, genummerd F31 en 81-09-22, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 16 x Ø 35 cm

Hamerprijs: € 4600
Veilingresultaat: € 6144

Lotnummer: 2153
Veiling Zondag 10 Februari 2019

A.D. copier (1901-1991) en Lino Tagliapietra (1934), dikwandige glazen vaas met blauwe en witte slingerbanen, Unica 910320, gesigneerd, uitvoering door Lino Tagliapietra en Bernard Heesen bij de Oude Horn, 1991, daarbij boek: Eliëns, T.M., 'A.D. copier & Lino Tagliapietra', uitg. gemeente Museum Den Haag/Snoeck-Ducaju & Zoon, Gent, 35,5 cm

Hamerprijs: € 2800
Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2319
Veiling Zondag 9 Juli 2017

A.D. copier (1901-1991), opaak glazen kom met zwarte antimoon craquelé, Unica H280, gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1930/'31, Ø 18 x 7,5 cm

Hamerprijs: € 1400
Veilingresultaat: € 1792

Lotnummer: 2176
Veiling Zondag 30 Augustus 2015

A.D. copier (1901-1991), blauwglazen balustervormige vaas met verticale ribben en ingesloten tincraquelé, Unica, gesigneerd en genummerd E 9, Glasfabriek Leerdam, 1928/29, 27 x Ø 30 cm

Hamerprijs: € 3600
Veilingresultaat: € 4608