Zoekresultaat voor: "2040"
Lotnummer: 2040
Timed online, sluiting: 14:00
Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel gekroond met Caritas, de bak verso gemonogrammeerd 'PEJ', meester: Harmanus Dillinck sr., Leeuwarden, 1738-1764, gewicht 56 gram, 19 × 4,8 cm
Timed online, sluiting: 14:00
Richtprijs: € 80-100
Biedstatus: € 60