Zoekresultaat voor: "Antiquair W. van Bokhoven"

Lotnummer: 66
Veiling Zondag 19 September 2021

Gesneden naaldhouten console, ontdaan van polychromie en grondering, barok -groot stuk afgebroken-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 54 x 28 x 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 139

Paar latoenkoperen penkandelaars, barok -gedeukt-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 51 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 184

Gemarmerd blikken koekblik in de vorm van een zuil met decor van vrouwen, uitvoering Huntley & Palmers, circa 1915 -gebruikssporen, soldeernaad los-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 18,25 x 13 x 13 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 211

Ivoren beeldje: rattenvanger van Hamelen, 19e eeuw, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft -fluit ontbreekt-, 14 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 217

Messing tabaksdoos, op het deksel een gegraveerd stadsgezicht van Delft, achterop een familiewapen: paal met drie kepers, 18e eeuw -stukje soldeernaad los-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 3 x 15,5 x 7 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 95

Lotnummer: 229

Grote Romeinse terracotta wijnamfoor, type Dressel 1, tweede helft 2e eeuw tot eind 1e eeuw v.Chr. -zeeaanslag, chips uit lip-, op standaard, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 106 x Ø 28 cm

Richtprijs: € 700-900

Biedstatus: € 600

Lotnummer: 230

Grote beige aardewerk transportamfoor met vervaagd decor van drie rode banden, type Almagro 54, Gaza / Romeins Palestina, 4e tot midden 5e eeuw n.Chr., herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 63 x 36 x 25 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 232

Lichtgekleurde glazen fles, de wijd uitlopende mond met glasdraad omwonden, Syrië of oostelijk Middellandse Zeegebied, circa 6e tot 8e eeuw n.Chr. -aanslag binnenzijde, lichte irisatie-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 23,5 x Ø 14 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 234

Terracotta oinochoë met decor van rode banden, inheems-Daunisch, Zuid-Italië, 5e/4e eeuw v.Chr. -bodemaanslag-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 18 Ø15 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 235

Roodfigurige aardewerk oinochoë, op de voorzijde een decor van symposionscène met opgelegd wit, op de achterzijde een groot palmetblad tussen halfvoluten met daaronder een golfpatroon, Campanië, midden 4e eeuw v.Chr. -twee chips van standring, lip gerestaureerd-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 31,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 236

Zwarte aardewerk oinochoë met ronde mond en hoog handvat, Attica, Griekenland, eerste helft 5e eeuw v.Chr. -chipje van lip-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 18 x Ø15 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 237

Terracotta oinochoë op voet, met hoog handvat, Canosa, Zuid-Italië, 4e/3e eeuw v.Chr. -oor gelijmd, aanslag-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 27,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 238

Beige aardewerk klokkrater met vervaagd decor van bladranken en rondlopende banden, Griekenland of Zuid-Italië, Hellenistische periode -bobbel in rand, chip van rand-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 19 x Ø 20 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 239

Terracotta lagynos, vermoedelijk Romeins Noord-Afrika, 1e tot 3e eeuw n.Chr. -bodemaanslag, chipje van lip-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 16 x Ø 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 240

Aardewerk hydria met vervaagd decor van golven, vogels, bladranken, banden en gekruiste lijnen, zogenaamde Hâdra-hydria, Alexandrië of Kreta, Hellenistische periode, eind 4e tot begin 2e eeuw v.Chr. -restauratie aan standring en lip-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 43 x Ø 24 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 241

Albasten canopische vaas, voor het bewaren van de longen, het deksel in de vorm van een bavianenkop, uitbeeldend de god Hapy, Egypte, Nieuwe Rijk, 18e/19e dynastie, 1550-1189 v.Chr. -oude teerresten binnenzijde, gat in bodem, minuscuul chipje bij de linkerwenkbrouw en bij de rand van de vaas-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 36 Ø19 cm

Richtprijs: € 8000-12000

Bieden vanaf: € 7500

Lotnummer: 242

Bichroom aardewerk amfoor met decor van banden en concentrische cirkels, Cyprus, Cypro-geometrische periode II/III of Cypro-Archaïsche periode I, 900-600 v.Chr. -bodemaanslag, enkele putjes in oppervlak, gelijmd chipje in lip-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 31 Ø31 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 243

Rood marmeren alabastron met twee kleine knopjes, vermoedelijk Egypte, Saïtische periode, 7e/6e v.Chr. -chip van rand en breuklijn in steen-, daarbij: albasten bakje, Egypte, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 8 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 244

Romeins bol lichtgroen glazen unguentarium op kussenvormige basis, 1e/2e eeuw n.Chr., herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 8 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 245

Kleine Romeinse glazen oinochoe met handvat en klaverbladmond, 2e/3e eeuw n.Chr., herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 8,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120