Zoekresultaat voor: "Alzheimer"

Lotnummer: 431
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 12:00

Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 22 x 12 x 10 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 432
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 13 x 15,5 x 9 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 433
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 10 x 15 x 8,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 450
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek: Karl Grunschel (1949). 'Bilder und Objekte: Poesie der Pflastersteine'. Z.j. Groot oblong 8vo. Oorspronkelijke band (zie foto). Met 28 platen in kleur; één van 100 exemplaren met 3 handgekleurde en gesigneerde drukken, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 23,5 x 31,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 452
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek: 'David Hockney: A bigger picture'. (Publikation anlässlich der Ausstellung London, Bilbao und Köln). München, 2012. 304 pp. 4to. Oorspronkelijke kartonnage. Geheel in kleur geïllustreerd, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 31 x 28,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 453
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek - Hundertwasser - Schmied, W. & A.Chr. Fürst, 'Hundertwasser 1928-2000'. Köln, 2002. 2 delen. 4to. Gedecoreerd linnen, oorspronkelijk linnen cassette (ontwerpen door de kunstenaar). I: 'Persönlichkeit, Leben, Werk'; II: 'Werkverzeichnis, Catalogue raisonné', opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 27 x 24 x 11,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 455
Veiling Zondag 18 April 2021

Grijs lederen tweezits en tweeënhalfzits bank, De Sede, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 80 x 210 x 95 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 495
Veiling Zondag 18 April 2021

Alex Carcia (1948), 'Water is leven', brons, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 11,5 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 499
Veiling Zondag 18 April 2021

Gerda Smolik (1951), 'Skurrilität', porselein, gemonogrammeerd, bijgevoegd: vier boekjes: 'Skurrilitäten', tentoonstelling in Kermion, 2005/2006, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 33 x 11 x 11 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 2018
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 14:00

Hans de Jong (1932-2011), vierkant keramiek wandobject, verso gestempeld, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 4 x 35 x 35 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 2019
Veiling Zondag 18 April 2021

Porseleinen vaas, model 'Eva', ontwerp Bjorn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Duitsland, circa 1970, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 46,5 x 14 x 14 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2021
Veiling Zondag 18 April 2021

Zwartgeglazuurde vaas, Rosenthal, studio-linie, Duitsland, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 24 x 35 x 13 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 2023
Veiling Zondag 18 April 2021

Horst Müller-Litz (1937), drie vrij gevormde glazen vaasjes, gemonogrammeerd, één gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 13 x 12 x 7 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 2024
Veiling Zondag 18 April 2021

Zwartgeglazuurde porseleinen vaas, ontwerp Jan van der Vaart, uitvoering Rosenthal, Duitsland, gemerkt, tweede keus, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 25 x 22 x 11 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2025
Veiling Zondag 18 April 2021

Kristallen saladekom met zes bijbehorende schaaltjes, de cilindervormig voet met enkele luchtbel, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 15 x Ø 21 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 2026
Veiling Zondag 18 April 2021

Olivier Lesso (1973), glassculptuur, gesigneerd en gedateerd 2008, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 4 x Ø 18,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 2027
Veiling Zondag 18 April 2021

Olivier Lesso (1973), glassculptuur, gesigneerd en gedateerd 2002, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 5 x Ø 16 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 2030
Veiling Zondag 18 April 2021

Blauw glazen vaas met kleurloze glazen rand, gesigneerd Kaufm, gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 24 x Ø 18 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 2031
Veiling Zondag 18 April 2021

Jan Fišar (1933-2010), optisch glasobject, gesigneerd en gedateerd '92 -meerdere beschadigingen-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 20 x 25 x 16 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2032
Veiling Zondag 18 April 2021

Inka Uzoma (1947-2016), 'Torso', zwartgeschilderde gipsen reliëfplaquette, oplage 10, verso getiteld, toegeschreven en gedateerd 1988 -kleine randschades-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 50 x 36 x 8 cm

Richtprijs: € 60-80