Zoekresultaat voor: "Alzheimer"

Lotnummer: 80
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 12:00

Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), hoofd op natuurstenen basement, composiet, gemonogrammeerd op basement -kleine beschadiging rechterooglid-, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 71,5 x 26 x 11 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 239
Veiling Zondag 18 April 2021

Vijf perenhouten armstoelen met rood lederen bekleding, naar een ontwerp van Frank Lloyd Wright, niet gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 80 x 56 x 54 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 500-700

Bied nu | Bid now

Biedstatus: € 450

Lotnummer: 308
Veiling Zondag 18 April 2021

Aage Birck (1941), zonder titel, keramiek met blokschaaf, gesigneerd en gedateerd '98 -één bevestigingspen van blokschaaf ontbreekt-, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 46 x 40 x 11 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 309
Veiling Zondag 18 April 2021

Porseleinen serviesgedeelte, model 'Wellenspiel Relief', decor 'Wilder Mohn', uitvoering Meissen, bestaande uit: zes borden, roomstel, vier kopjes, en drie schotels, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 335
Veiling Zondag 18 April 2021

Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), 'Sauron', brons op stenen basement, basement gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 21 x 34 x 15 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 347
Veiling Zondag 18 April 2021

Enrique Marin Muñoz (1935), 'Nana', brons 3/8, gemonogrammeerd, 1990, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 34 x 24 x 13 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 500-700

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 417
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 9 x 13 x 8 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 80-100

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 418
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), cilindervormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 19,5 x 10 x 9 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 419
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 11,5 x 13,5 x 8 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 80-100

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 420
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 25,5 x 11 x 11 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 421
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 10 x 16 x 14,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 422
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 18 x 9 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 423
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), flesvormig glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 13 x 7 x 7 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 100-150

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 424
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 23 x 13 x 11 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 425
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 15 x 14 x 9 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 426
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 12 x 10 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 427
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 15 x 15 x 14 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 428
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 15 x 13 x 10 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 429
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 16 x 11 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 150-200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 430
Veiling Zondag 18 April 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 10 x 16 x 10 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 100-150

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 80