Categorie: "Zilveren Miniaturen"

Lotnummer: 2176
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: chatelaine met schaar en naaldenkoker, meester: Daniël van Strant, Amsterdam, 1745, lengte 16,5 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 2245
Timed online, sluiting: 14:00

BWZG miniatuur: Chinees zilveren drakenboot met twaalf roeiers op gesneden houten basement, brutogewicht 85 gram

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2357
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: nootmuskaatrasp, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, vermoedelijk tussen 1718-1734, gewicht 17,8 gram, circa 7,5 × 2 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 2403
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: venter, en drie muzikanten op onderplateau, gewicht 34 gram, 3 × 3 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2404
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: kaarsensnuiter in houder, meester: Pieter van Somerwil I, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, hoogte 8 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2406
Timed online, sluiting: 14:00

Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof en theestoof, gewicht 28 gram, 3,2 × 5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2407
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: palingemmer, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1774, gewicht 33,6 gram, 7 × Ø 4 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2408
Timed online, sluiting: 14:00

Twee zilveren miniaturen: lampetkan en kom, 18e eeuw, gewicht 26 gram, kan, 4 × 4,5 × 2,2 cm -kom met aanzet voor twee oren, greep van de kan opnieuw aangezet-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2409
Timed online, sluiting: 14:00

Drie zilveren miniaturen: 2e gehalte zilveren visemmer, gieter, en ovaal pillendoosje met gedreven decor van cherubijntjes, gewicht 41,8 gram, emmer 4,5 × Ø 3,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2410
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof, foto-etui, en ovaal pillendoosje met hangoog, gewicht 42 gram, daarbij: een onedel miniatuur revolver, fotolijstje 4,8 × 3,6 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2411
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: spinnewiel, meester: Michiel Maenbeeck, Haarlem/Amsterdam, 17e eeuw, hoogte 8 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2414
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: theebusje met sterdecor, meester: meester van de druiventros, tweede helft 17e eeuw, 4 × 3 × 1,5 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2417
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: ronde brandewijnkom met platte opengewerkte oren, meester: 'meester van het bokje', Amsterdam, 17e eeuw, 2 × 7 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 2418
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: gevlochten mand met vier grepen, onduidelijk gekeurd, 18e eeuw, 5 × 4 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 2419
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: kwispedoor, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1747, 2,5 × Ø 3,2 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 2421
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: doofpot, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, gewicht 21 gram, 3,8 × Ø 2,2 cm -restauratie aan pootjes en hengsel vermoedelijk niet origineel-

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2422
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: prieelvormig driehoekig zoutvat met centraal een beeld, eerste helft 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar van Willem van Strant, zie: J. Endlich. Nederlandse zilveren miniaturen uit de 17de en 18de eeuw, afb. 340, pag. 74/75, hoogte 4,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 2423
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: schenk- of lampetkan, niet gekeurd, 17e/18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar zie: A. Aardewerk. Tall and small, afb. 157, pag. 81, hoogte 3,4 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2424
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: theebus gedecoreerd met romantische voorstelling, meesterteken: borstbeeld, Amsterdam, 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar, zie: A. Aardewerk. Tall and Small. afb. 380, pag. 164, 4,7 × 3,3 × 1,9 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2425
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: vierkante tabakspot met afgeschuinde hoeken en florale bandversiering, inclusief binnendeksel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1741, hoogte 4 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 2427
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop-

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2429
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: ovale bolvormige theepot, het deksel met een bloem, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, hoogte 6 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 2430
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: mangeltafel, geen meesterteken, Amsterdam, 18e eeuw, 4 × 4 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2431
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: groot formaat waterketel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1746, 7 × 6 × Ø 4,7 cm -hengsel zit los, deukjes in buik-

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2435
Timed online, sluiting: 14:00

Twee zilveren miniaturen: blakers, meester: Hendrik van der Star, Amsterdam, tweede helft 17e eeuw, lengte grootste 8 cm -beide met defecten-

Hamerprijs: € 80