Categorie: "Zilveren Miniaturen"

Lotnummer: 1500
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 13:00

Zilveren miniatuur: spinnewiel, Willem van Strant, Amsterdam, 1727-1742, 8,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 900

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1501
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: strijkbout op standaard, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1736, 4 x 4 x 2,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 600-800

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 550

Lotnummer: 1502
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: linnenpers met vier bladen en werkend mechanisme, niet gekeurd, 18e eeuw, 10 x 3,5 x 3 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 800-1200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 1503
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: wandblaker, meester: Wessel Jansen, Amsterdam, 1642-1696, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 1504
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: rouletteman, meesterteken: borstbeeld, Amsterdam, circa 1730, 10,5 x 11 x 4,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1500-2000

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 1300

Lotnummer: 1505
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: vogelkooi met vogel, meester: Arnout Vorsterman, Amsterdam, 1658-na 1687 -herstellingen-, 7 x Ø 4,25 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 1506
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: toiletspiegel, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, 7,75 x 5,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1500-2000

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 1300

Lotnummer: 1507
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: kraantjeskan, met draaiend kraantje, meester: Arnoldus van Geffen, 1733 -één pootje licht verbogen-, 7,5 x 6 x 3 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 400-600

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 1508
Veiling Zondag 18 April 2021

Twee zilveren miniaturen: paar kandelaars, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1742, 5 x 2,75 x 2,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 1509
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: kookpot met hengsel, meester: Boele Reinout, Amsterdam, 1649-1689, 3,25 x Ø 3 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 300-500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 1510
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: pronkschotel met gedreven bloemenrand, onbekend meesterteken, 17e eeuw, Ø 8,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 800-1200

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 1511
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: treeft met vis, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1740 -pootjes verbogen-, 7 x 3,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 400-600

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 375

Lotnummer: 1512
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: visemmer, onduidelijk meesterteken, 18e eeuw, 6 x Ø 3,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 300-500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 1513
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: schuimspaan, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1756, 9,5 x 3,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1514
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: theebus, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1776 -gebruikssporen-, 4 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 250-350

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 230

Lotnummer: 1515
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: gecontourneerde ovale schaal met gegraveerde ster, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1781, 4,5 x 3,75 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 250-350

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 1516
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniaturen: driedelig theeservies, bestaande uit: theepot, melkkan, en spoelkom, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, twee met jaarletter, circa 1780, 4,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 1000-1500

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 1517
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: vergiet, onduidelijk meesterteken, Haarlem, 1745, Ø 6 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 200-300

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1518
Veiling Zondag 18 April 2021

Zilveren miniatuur: pan met los deksel en twee oren, meester: Frederik van Strant I, Amsterdam, 1706-1727 -oren opnieuw aangezet-, 2 x Ø 4 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 250-350

Bied nu | Bid now

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 1519
Veiling Zondag 18 April 2021

Twee miniaturen: paar zoutschaaltjes gedecoreerd met guirlandes, Louis Seize-stijl, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1793, 1,75 x Ø 2,25 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 500-700

Bied nu | Bid now

Biedstatus: € 450