Zoekresultaat voor: "rdgd"

Lotnummer: 2020
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Lindenhouten spiegellijst met bloemen, rocailles en schelpmotief, resten van verguldsel, Louis Quinze, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 167 x 72 cm

Hamerprijs: € 1700

Lotnummer: 2041
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Serie van zeven Chinees porseleinen dubbelborden met blauw-wit decor: tuin met hekje en capucijner rand, Qianlong -twee met haarlijn, één met chipje-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, Ø 27,25 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2053
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Serie van vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor en capucijner rand, Qianlong -defecten-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, Ø 23 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2146
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Rechthoekige eiken tafel, de poten verbonden door regels, 19e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 79 x 250 x 61 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 2201
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Steengoed kruik met tinnen klep, gedecoreerd met ruitvormen, medaillons met figuren en twee leeuwen in reliëf, Westerwald, circa 1650, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 21,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 2240
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Vlaamse School: zittende Maria met Jozef die het Christuskind een schaal met fruit voorhoudt, olieverf op paneel, circa 1500 -restauraties-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 2248
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Koloniaal zwart lakwerk kunstkabinet met zilveren beslag, recht model met twee deuren, waarachter tien laden, op een onderstel van later datum, de slotplaat met dierenmotieven, 18e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 160 x 92 x 51 cm

Hamerprijs: € 8500

Lotnummer: 2262
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Eiken vijfpaneels kist met gevormd deksel, staand op rechte blokpoten, 18e eeuw -geen sleutel, slot defect-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 66 x 167 x 59 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 2298
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Aardewerk dekselvaas met blauw-wit decor: vogel in een landschap, De Porceleyne Fles, Delft, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 34,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 2301
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Aardewerk dekselvaas met blauw-wit decor: vogels in een landschap, De Porceleyne Fles, Delft, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 51 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2302
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Aardewerk vaas met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft, 1939, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 26,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 2304
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar Delfts aardewerk borden ook wel Pannenkoeken, het plat met polychroom bloemdecor, 18e eeuw -één bord gelijmd-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, Ø 23,25 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 2306
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Schouwstuk: reizigers op een kruising bij een meer, olieverf op doek, 18e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 2310
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Koperen torenklokwijzerplaat met Romeinse cijferring -defecten-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, Ø 116 cm

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 2318
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Eiken halbank met ebben ingelegd, de rug met Romaanse bogen en pilaren, neorenaissance, 19e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 152 x 144 x 55 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 2357
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Uitgebreid aardewerk dinerservies, 'Wild Geranium', Wedgwood, circa 1860 -defecten-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 2390
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Hollandse School: het dansen rond de meiboom bij herberg De Zwaan, olieverf op doek, tweede helft 17e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 71 x 101 cm

Hamerprijs: € 2600

Lotnummer: 2452
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Eiken panelenkast, staand op bolpoten, Hollands, 17e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 218 x 151 x 59 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 2488
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Mahonie enkelgebogen kabinet, in de bovenste middelste lade een schrijfcompartiment, Hollands, 18e eeuw -poten missend, defecten-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 220 x 171 x 60 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 2498
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Mahonie ijskist/wijnkoeler op onderstel, 19e eeuw, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft, 73 x 53 x 43 cm

Richtprijs: € 300-500