Zoekresultaat voor: "bsk"

Lotnummer: 2008
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Emile Gastemans (1883-1956), café interieur met dansend gezelschap, olieverf op board, tweemaal gesigneerd, 26 x 36 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 2142
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Edgard Wiethase (1881-1965), zittende jonge vrouw bij twee witte ganzen, olieverf op paneel, gesigneerd, 24 x 34 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2143
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paul Dom (1885-1978), stilleven met verwelkte rozen, Chinees porseleinen bord en kralencollier, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, inschildering-, 39 x 49 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2207
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar pendantschilderingen: Italianiserende landschappen met ruïnes, vergezichten en figuren, olieverf op paneel, Hollands/Vlaanderen, 17e eeuw, 15 x 10,5 cm

Richtprijs: € 3000-5000

Lotnummer: 2216
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Félicien Rops (1833-1898), figurenstudie met staande naakte vrouw van achteren gezien, en uitgestrekte arm, aan de achterzijde een schets van een vrouw, inkt op papier, gemonogrammeerd aan de ene zijde en met aantekeningen aan de andere zijde, 19,5 x 11,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2234
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Gustave de Smet (1877-1943), thuiskomende botters bij Harderwijk, olieverf op board, gesigneerd, circa 1914-1922, 32 x 38 cm

Richtprijs: € 8000-12000

Lotnummer: 2240
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Vlaamse School: zittende Maria met Jozef die het Christuskind een schaal met fruit voorhoudt, olieverf op paneel, circa 1500 -restauraties-, herkomst: Collectie Reinier de Graaf Gasthuis Delft

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 2271
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Walter Vaes (1882-1958), stilleven met anemonen in een vaas, olieverf op paneel, gesigneerd, 23,5 x 29,5 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 2272
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

René Magritte (1898-1967), 'La belle captive', ets 52/100, gesigneerd in potlood, 35 x 15,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 2276
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Emile Gastemans (1883-1956), paar converserende vrouwen lopend langs de kade bij nacht, pastel op papier, gesigneerd, 58,5 x 48,5 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2361
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Emile Claus (1849-1924), 'Maart', olieverf op doek, gesigneerd, 41 x 58,5 cm

Hamerprijs: € 8000

Lotnummer: 2455
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Raoul Hynckes (1893-1973), 'Le marche a Gulpen', olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: E.J. van Wisselingh & Co., 1974, 48 x 55 cm

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 5266
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:30

Walter Vaes (1882-1958), 'Janvier (Veere)', ets, gesigneerd in potlood, 15 x 19 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5506
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:30

Raoul Hynckes (1893-1973), 'Yves Gomesez', olieverf op paneel, gesigneerd, 49 x 62 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 692
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Belgische School: 'Reflets', olieverf op schilderskarton, gesigneerd Mirghet en gedateerd 1923, 26 x 34 cm

Hamerprijs: € 150