Zoekresultaat voor: "bsk"

Lotnummer: 4531
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Real time bidding 12:00-20:00

Arend Hendriks (1901-1951), 'St. Jacobskerk te Den Haag', ets, gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat 1931, getiteld en gesigneerd in potlood -vouw-, 54 x 39 cm

Richtprijs: € 60-80