Zoekresultaat voor: "zlvn"

Lotnummer: 2249
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), landschap met hooimijten, marouflé, gesigneerd en gedateerd 1909, 32 x 40 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 2250
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), stilleven met roosjes in een vaasje, marouflé of board, gesigneerd, 26 x 21 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2252
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Toegeschreven aan Jan Adam Zandleven (1868-1923), veld met bloeiende fruitbomen, olieverf op board, niet gesigneerd, herkomst: Sotheby's, 9 september 2001, 35 x 38 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2253
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), stilleven met vaas, appels en meloen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1916, 31 x 40 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 2254
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Paddenstoelen', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1917, tentoongesteld op de 'Eere-tentoonstelling J.A. Zandleven; Stedel. Museum, Amsterdam, feb. 1929', gelabeld met tentoonstellingszegel aan de achterzijde, 34 x 49 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 2256
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), bomen in het bos, marouflé, gesigneerd en gedateerd 1908, 34 x 48 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 2257
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Floxen', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1910, verso getiteld -craquelé-, 35 x 44 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2258
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Boschgezicht', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1916, verso getiteld, 34 x 49 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 2259
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), herfstbos, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1917, 41 x 32 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2260
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), bloesemboom voor een boerderij, marouflé, gesigneerd, 40 x 30 cm

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 2261
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Jan Adam Zandleven (1868-1923), bloemstilleven in gemberpot, olieverf op karton, niet gesigneerd, 30 x 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4353
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:00

Jan Adam Zandleven (1868-1923), vier studietekeningen: werkende landarbeiders, kruiwagen met grond, en twee handen aan steel, houtskool en krijt op papier, twee gesigneerd

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4354
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:00

Jan Adam Zandleven (1868-1923), drie studietekeningen: portretten, houtskool op papier, niet gesigneerd

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4355
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:00

Jan Adam Zandleven (1868-1923), twee werken: boom, en bos, houtskooltekening en krijttekening, beide gesigneerd, krijttekening gedateerd 1912

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4357
Veiling: Zondag 19 Mei 2019
Real time bidding 12:00-20:00

Jan Adam Zandleven (1868-1923), drie stillevens, houtskooltekeningen, alle gesigneerd en gedateerd 1908

Richtprijs: € 100-150