Zoekresultaat voor: "jaarbeurs"

Lotnummer: 3572

Tekening: 'Kan ik 'r nog een lijssie bij krijgen op kosten van de jaarbeurs?', viltstift op vloeipapier, niet gesigneerd -papier vergeeld, vouwen, beschadigingen-, 100 × 48 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20