Zoekresultaat voor: "Bolte"

Lotnummer: 2008
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Twee roodgelakte, deels vergulde beeldjes: krijger te paard -arm defect-, en ambtenaar, Qing dynastie, China, herkomst: collectie Bölte, 15 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2040
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar beschilderde houten beeldjes: Sudhana en Longnü, de voornaamste acolieten van Guanyin, in devote houding, China, mogelijk late Ming -defecten, stucco bladdert-, herkomst: collectie Bölte, 12,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2041
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Houten libation cup, bekleed met zilver en met zilveren monturen, het voetmontuur met gedreven en gegraveerd decor van de acht belangrijkste boeddhistische symbolen, de onderzijde van de standring met gekerfd kruldecor, China/Tibet, vermoedelijk 19e eeuw, herkomst: collectie Bölte, 5 x Ø 9,5 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 2043
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Ivoren beeldje: staande vrouw die haar ceintuur aantrekt, Japan/China, 19e eeuw, op roestbruin basement, H 10 cm met basement, herkomst: collectie Bölte

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2045
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar kleine messing wierookvaatjes, op drie pootjes, met gebogen greepjes, Xuande gemerkt, 19e/20e eeuw, herkomst: collectie Bölte, 5,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2046
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Beschilderd en verguld bronzen beeldje: arhat, vermoedelijk Vajraputra, zittend in vajra-houding, zijn gewaad gedrapeerd over een driehoekig basement, rustend op drie bergtoppen waar aan de voet een leeuwenjong rust, Ming dynastie, herkomst: collectie Bölte, 12,5 cm

Hamerprijs: € 1500

Lotnummer: 2048
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees bronzen beeldje: Guanyin in koninklijke rusthouding, rijdend op een leeuw, oftewel Avalokiteshvara Simhanada, Qing, herkomst: collectie Bölte, 13 cm

Hamerprijs: € 1800

Lotnummer: 2049
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees roodgelakt en verguld houten beeldje van zittende bediende of godheid, de handen voor zich gevouwen, mogelijk late Ming dynastie -defecten-, herkomst: collectie Bölte, 15 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2064
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees houten beeld: staande Guanyin, met deels opengevallen mantel, in haar linkerhand een bal, 19e eeuw -defecten, barsten, gelijmd-, herkomst: collectie Bölte, 54 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 2088
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Groengeglazuurde aardewerk dekseldoos, het deksel in de vorm van de berg der Onsterfelijken, de drie poten in de vorm van knielende dieren, Han dynastie, herkomst: collectie Bölte, 24 x Ø 19 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2104
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Opklapbaar Chinees houten altaartafeltje met rood lakwerk en deels verguld bloem-, hert- en arabeskdecor, het blad met versleten perzik- en bloemdecor, 20e eeuw, herkomst: collectie Bölte, 57 x 30 x 7,5 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 2241
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Verguld bronzen beeld: Shakyamuni boeddha, zittende in vajrasana, de rechterhand in bhumisparsa mudra, de linker in dhyana mudra, op de grond een vajra, de ushnisha uitlopend in een lotusknop, Tibet, vermoedelijk 15e eeuw -breuklijn hals, staat niet recht-, herkomst: collectie Bölte, 18 cm

Hamerprijs: € 14000

Lotnummer: 2243
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Bronzen beeldje: vermoedelijk Vairocana boeddha, zijn handen in gespiegelde bodhyangi mudra, zittende in vajrasana, China/Tibet, 18e/19e eeuw, op groen fluwelen basement en houten basement, herkomst: collectie Bölte, 8,5 cm

Hamerprijs: € 4000

Lotnummer: 2244
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Bronzen beeldje: vierarmige godheid, vermoedelijk Avalokiteshvara, Java, circa 1000 n.Chr. -twee armen manco, defecten, verweerd-, herkomst: collectie Bölte, 18 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2245
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Bronzen torso: Shakyamuni boeddha, met resten van verguldsel, vermoedelijk Java, 10e-14e eeuw -aan pin basement gelijmd-, herkomst: collectie Bölte, 9 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 2246
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Staand bronzen beeldje: Shakyamuni boeddha, de rechterhand geheven in vitarka mudra, in de linkerhand een aalmoeskom, de over de linkerschouder gedrapeerde mantel golvend gevormd, op dubbel lotusbasement, Java, vermoedelijk 10e-14e eeuw n.Chr. -defecten basement-, herkomst: collectie Bölte, 14 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 2247
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Tibetaanse polychroom beschilderde aardewerk tsatsa: Vajrapani, in zijn rechterhand een vajra, een tijgervel rond zijn heupen gebonden, tegen een vlammende achtergrond, de achterzijde met corresponderend reliëfdecor en Tibetaanse tekst, 18e/19e eeuw, herkomst: collectie Bölte, 15,5 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 2248
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Bronzen beeld: Vajrasattva, in de linkerhand een ghanta, in de rechterhand een vajra, ingelegd met turkoois, 19e/20e eeuw, herkomst: collectie Bölte, 30 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 2249
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Verguld bronzen hoofd van Shakyamuni boeddha, late Ayutthaya, Thailand -aan basement gelijmd, hoofddekselornament opnieuw vastgelijmd-, herkomst: collectie Bölte, 17 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2250
Veiling: Zondag 7 Juli 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Bronzen hoofd van Shakyamuni boeddha, met rijk gedecoreerd hoofddeksel, Ayutthaya, Thailand -ornament hoofddeksel manco, afgebroken oor, vastgelijmd aan basement-, herkomst: collectie Bölte, 16 cm

Hamerprijs: € 300