Lotnummer: 2001
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 14:00

Ineke Freudenthal (20e eeuw), abstracte compositie, olieverf op papier, gesigneerd in marge, gedateerd juni '67 op passe-partout, 53,5 x 66 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 2002
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Thea de Waard (1941-2020), mannentorso, brons, oplage 3/5, op zwart marmeren basement, 24 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2003
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Cilindrisch grijzig glazen vaasje, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, gemerkt, 11 x Ø 9 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 2004
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Gesatineerd glazen kandelaar met fantasiedierendecor, uitvoering Glasstudio Borowski, gemerkt, Duitsland, eind 20e eeuw, 30 x 11 x 5,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 2005
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 10 x 16 x 10 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2006
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Albrecht Greiner-Mal (1932-2012), glazen vaas met ingeblazen decor in blauw, zwart en groen, gesigneerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 17 x Ø 11 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 2007
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Gehamerde wit metalen broche met bloedkoraal kraal, circa 1910, 7 x 1 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 2008
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Aardewerk vaasje met glazuurproeven: kleuren M.886 tot en met M.905, 20e eeuw, 14 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 2009
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 12 x 10 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2010
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 13 x 15,5 x 9 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 2011
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Glazen presse-papier met paarsbruine bellen, ontwerp Floris Meydam (1919-2011), uitvoering Glasfabriek Leerdam, genummerd 225/500, Ø 9 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2012
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 16 x 11 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 2013
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Erwin Eisch (1927), zwart glazen vaasje met geplooide hals en iriserend decor, gesigneerd en gedateerd '88, en zwart glazen schotel met in het plat rode cirkels, etsmerk -klein randchipje-, Ø 24 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 2014
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Tien stuks modern glaswerk, waaronder: vaas en karaf -stop ontbreekt-, uitvoering Glasfabriek Leerdam, blauw glazen drijfschaal, Engeland, en geel glazen presse-papier, alle tweede 20e eeuw, 20 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2015
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Paar tafellampen met witte opaline kap op plexiglazen voet, model Valentino, uitvoering Metalarte, Spanje, in de stijl van Wilhelm Wagenfeld, 46 x Ø 22 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2016
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), abstract stalen figuur, niet gesigneerd, 22 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 2017
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 16 x 18 x 9 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 2018
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Gunnar Nylund (1904-1997), vier werken: blauw geglazuurde vaas, uitvoering Nymölle, bruin-blauwgeglazuurde kom, bruingeglazuurde kom -chipje-, en miniatuurvaas -schilfers-, uitvoering Rörstrand, 13 x 20,5 x 18 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2019
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 15 x 14 x 9 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 2020
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hubert Koch (1932-2010), flesvormig glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 13 x 7 x 7 cm

Hamerprijs: € 45