Categorie: "Schilderijen"

Lotnummer: 24
Veiling Zondag 7 Februari 2021
Timed online, closing time: 12:00

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), 'De bespotting van Christus', olieverf op doek, niet gesigneerd, conditie op aanvraag, 48 x 73,5 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 30

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), strijd tussen de Israëlieten en de Filistijnen, houtskooltekening, gesigneerd, conditie op aanvraag, 39 x 60 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 53

Zhang Xianming (1970), kwetterende vogeltjes in een bamboestruik, gongbi schildering op papier, gesigneerd en bestempeld met zegel, herkomst: TJ Art te Singapore, aangekocht in 2006, daarbij: kopie originele factuur en Chineestalige gedeeltelijke oeuvrecatalogus, conditie op aanvraag, 81 x 81 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 95

Toma Roata (1941), abstracte religieuze voorstelling, achterglasschildering met bladgoud, verso gesigneerd en gedateerd 1978, conditie op aanvraag, 36 x 34 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 96

Arthur Briët (1867-1939), boerin in interieur, olieverf op paneel, gesigneerd -oude droogtescheur gerestaureerd met gerelateerde inschildering-, conditie op aanvraag, 19,5 x 26,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 97

Gerhard Beukes (1885-1945), Zuid-Afrikaans berglandschap bij ondergaande zon, olieverf op karton, gesigneerd, conditie op aanvraag, 24,5 x 34,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 107

Fon Klement (1930-2000), 'Marine etablissement Kattenburg', inkttekening, gesigneerd, conditie op aanvraag, 15,5 x 22 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 108

Arthur Briët (1867-1939), boerenmeisje in keuken, olieverf op paneel, gesigneerd -inschilderingen, craquelé-, conditie op aanvraag, 33,5 x 27 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 109

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), 'Studie van Jahel', zwart- en roodkrijttekening, gesigneerd, conditie op aanvraag, 39,5 x 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 131

Bob Buys (1912-1970), heuvellandschap in de Côte d'Azur, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '46, conditie op aanvraag, 64,5 x 79,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 132

Martin van Waning (1889-1972), duinlandschap onder donkere lucht, olieverf op doek, gesigneerd, conditie op aanvraag, 39 x 49 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 133

Johannes Huygens (1833-1911), schepen op zee, olieverf op paneel, gesigneerd onder de lijst, herkomst: Kunstzaal 'Willem Roelofs', Amstelveen, conditie op aanvraag, 39 x 69 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 134

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912), schepen op de Zuiderzee, olieverf op doek, gesigneerd, conditie op aanvraag, 48 x 72,5 cm

Richtprijs: € 3000-5000

Lotnummer: 142

Convex schilderij: klipper op zee, olieverf op houten ondergrond, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, conditie op aanvraag, 37 x 47 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 143

Jacob Spin (1806-1875), scheepsportret 'Honingby', met op de achtergrond de loodsboot Maas Goedereede en Brouwershaven, gouache, gesigneerd en gedateerd 1856, conditie op aanvraag, 43 x 60 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 144

Abraham Hulk (1813-1897), strandgezicht met vissersboten en vissers langs de kust, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, restauraties-, conditie op aanvraag, 49 x 74 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 145

Toegeschreven aan Adam Silo (1674-1760), Nederlandse oorlogsschepen op woelige zee, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso gestickerd 'Douwes Fine Art, Stadhouderskade 40' -luchtpartij ingeschilderd, gedoubleerd-, conditie op aanvraag, 40 x 59 cm

Hamerprijs: € 1900

Lotnummer: 150

Hollandse School: boerin bij huisje in winterlandschap, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 20e eeuw, conditie op aanvraag, 32,5 x 22 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 159

Lucien Frits Ohl (1904-1976), Mediterraans dorpsgezicht met vrouw op de voorgrond, olieverf op board, gesigneerd, conditie op aanvraag, 48 x 35 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 160

Charlotte Molenkamp (1955), 'Zomerkamp II', olieverf op doek, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, conditie op aanvraag, 130 x 140 cm

Hamerprijs: € 1800