Categorie: "Schilderijen"

Lotnummer: 6
Veiling Zondag 22 November 2020
Timed online, closing time: 12:00

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Molen Aalsmeer', winterlandschap, olieverfschets op board, gesigneerd, verso getiteld in potlood, 28 x 38 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 7

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Rotterdam', aquarel met houtskool op papier, gesigneerd, 14 x 12 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 8

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), vrouwenportret, olieverf op doek, gesigneerd, 79 x 59 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 9

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), stadsgezicht met pakhuizen en figuren, olieverf op paneel, gesigneerd, 32 x 40,5 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 10

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Amsterdams stadgezicht, gouache en krijt op papier, gesigneerd, 23,5 x 17,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 11

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), stoombootjes bij de koepelkerk te Amsterdam, olieverf op board, gesigneerd, 15 x 29 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 12

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Sneeuwjacht aan de Hoornboog', Hilversum, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso gedateerd 1938 en getiteld in potlood, 14,5 x 20 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 14

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Harderwijk', aquarel en houtskool op papier, gesigneerd, 21,5 x 15 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 15

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Den Bosch', houtskool op papier, gesigneerd, 15 x 14 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 16

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), huisje bij Oud-Loosdrecht, olieverfschets op board, gesigneerd, verso gedateerd 'Aug 1933' -signatuur deels weggepoetst-, 28 x 44,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 17

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Den Bosch', huizen aan water, olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld, 49 x 69 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 18

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), winterlandschap met bruggetje, olieverf op board, gesigneerd, 36 x 46 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 19

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), de Jordaan met de Westerkerktoren, aquarel met potlood en gouache op papier, gesigneerd, 25 x 18 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 21

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Prinseneiland' Amsterdam, olieverf op board, gesigneerd, verso getiteld in potlood, 28,5 x 38 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 40

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Kuiperspoort Middelburg', houtskool en crayon op papier, gesigneerd en gedateerd 25.8.'36, 42 x 30 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 41

Willem Hussem (1900-1974), zonder titel, olieverf op doek, gemonogrammeerd en gedateerd '58 -volgrecht van toepassing-, 60 x 75 cm

Hamerprijs: € 2300

Lotnummer: 42

Joannes Henricus 'Jan' Tullemans (1924-2011), schilder met model in atelier, olieverf op doek, gesigneerd, 58 x 53 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 44

Charles Movalli (1945-2016), zwanenboot in Boston Public Garden, olieverf op doek, gesigneerd -bijgevoegd: beknopte biografie door Judi Rottenberg Gallery, Boston-, 90 x 90 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 45

Christopher Layton Muhlert (1933-2017), 'Double-Ugly', olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1964, spieraam met tentoonstellingssticker: '46th May Show, The Cleveland Museum of Art, May, 1964', 97 x 114 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 65

Europese School, twee schilderijen: bospad in herfst, en bospad in de winter, pendanten, olieverf op doek, één gesigneerd Kramer, 29 x 22 cm

Richtprijs: € 400-600