Categorie: "Schilderijen"

Lotnummer: 1
Veiling Zondag 13 September 2020
Timed online, closing time: 12:00

Hermanus Berserik (1921-2002), 'Mijn Moeder', tempera en olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1967-68, verso met label Haags Gemeentemuseum waar het werk opgenomen was in een overzichtsexpositie in 1979 -volgrecht van toepassing-, 110 x 139 cm

Richtprijs: € 8000-12000

Lotnummer: 3

Piet Warffemius (1956), 'Afrika', olieverf op doek, gesigneerd, 120 x 131 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 4

Willem Hussem (1900-1974), zonder titel, olieverf op doek, gemonogrammeerd en gedateerd '58 -volgrecht van toepassing-, 60 x 75 cm

Richtprijs: € 3000-5000

Lotnummer: 5

Janus Nuiten (1929-2014), landschap in blauw, olieverf op doek, niet gesigneerd, 80 x 70 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 24

Achterglasschildering: sultan met kromzwaard, 19e eeuw -klein defect links onderin-, 56 x 40 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 25

Johann Jungblut (1860-1912), winterlandschap met boerinnen lopend op een dorpsweg onder maanlicht, olieverf op doek, gesigneerd -restauratie-, 80 x 120 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 63

Gérard Pamboujian (1941), twee vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd aan voor- en achterzijde, 66 x 46 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 66

Henri Houben (1858-1931), het lossen van de vangst, olieverf op doek, gesigneerd -klein beetje verfverlies in bruin zeil-, 79 x 97 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 67

Sujatno Koempoel (1912-1987), bedrijvigheid in de stad, olieverf op board, gesigneerd -craquelé-, 55 x 76 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 229

Hollandse School: ovaal dubbelportret van moeder met kind, olieverf op koper, niet gesigneerd, 18e eeuw -enkele krasjes en inschilderingen-, 19 x 14 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 238

Martin Verstappen (1773-1852), 'Bosgezicht met zonnig pad, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: aangekocht bij Kunsthandel Jan Kooijman, Ridderkerk, 2004, inclusief kopie aankoopbewijs, voorheen Kunsthandel Roelofs, Amsterdam -gedoubleerd, enkele inschilderingen-, 61 x 47 cm

Hamerprijs: € 2000

Lotnummer: 239

Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (1866-1944), kindje in het gras, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: Larensche Kunsthandel, 36 x 30 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 263

Jan Bévort (1917-1996), Amsterdamse gracht, olieverf op doek, gesigneerd, 48 x 38 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 264

Hans van Dokkum (1908-1995), huizen op een zonnige dag, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '38, 36,5 x 28,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 265

Hans Deuss (1948), 'De Lezer', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1996, 39 x 29 cm

Hamerprijs: € 2300

Lotnummer: 266

Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), landschap met graanvelden, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '97, 68 x 88 cm

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 271

Hollandse School: interieur met vrouw en kind, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw -craquelé-, 44 x 34 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 272

Cornelis Albertus J. Schermer (1824-1915), 'Promenade', marouflé, rechtsonder stempel: Atelier C. Schermer, 12 x 20 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 273

Franciscus Antonius de Haan (1823-1873), herder met kudde in een landschap, olieverf op paneel, gesigneerd, onduidelijk gedateerd -inschilderingen in wolkenpartij-, 9 x 13 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 276

Charlotte Molenkamp (1955), bloemstilleven in geel en rood, olieverf op doek, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 150 x 180 cm

Hamerprijs: € 1600