Lotnummer: 40
Veiling Zondag 19 September 2021

Magdaleen de Rooy-Taen (1927), 'Eend onder wilg', aquarel, gesigneerd -paar vlekjes-, 66 x 31 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 121

Paul de Lussanet (1940), zittend naakt, gemengde techniek op papier -werk zit los in de lijst-, 129 x 90 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 122

Hans van Vuuren (1939), vrouwenhoofd met vogels in een bos, olieverf op board, gesigneerd, 77 x 97 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 123

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (1891-1975), halfnaakte vrouw met twee kruiken in haar handen, marouflé, gesigneerd, 123 x 62 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 124

Raffaele Rossi (1956), 'L'Aiuto', gemengde techniek op board, voor- en achterzijde gesigneerd en gedateerd 2004, 110 x 145 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 130

Hollandse School: boerenerf met dieren, aquarel op papier, niet gesigneerd, 19e eeuw -vochtplekken en restauratie-, 42 x 52 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 145

Hollandse School: bloemenvaas op plint met papegaai, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, niet ingelijst-, herkomst: Amsterdams Venduhuis de Eland en de Zon, 97 x 74 cm

Richtprijs: € 800-1200

Biedstatus: € 1400

Lotnummer: 173

Aquarel: kudde schapen en herder bij schaapskooi, gesigneerd 'Me. Breton F.', circa 1900, 50 x 74 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 174

Ablade Glover (1934), geabstraheerd marktgezicht met kramen en figuren, olieverf op doek, gemonogrammeerd, vermoedelijk circa 1990, 61 x 76,5 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Biedstatus: € 3800

Lotnummer: 190

Hollandse School: drinkend stel in venster, kopie naar Frans van Mieris de oude, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw, 36 x 29 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 192

George Beer (1872-1944 of 1881-1951), Indonesisch landschap met nederzetting op de voorgrond, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1917 -enigszins vergeeld, kleine lacune-, 69 x 94 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 195

Frans Willem Erkelens (1937-2016), 'Peace Medal', olieverf op doek, gesigneerd, circa 1975, 119 x 44 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 220

Lotnummer: 201

Jan Cremer (1940), 'Irene', olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: Christie's Amsterdam 2007, 90 x 59 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 600

Lotnummer: 204

Hollandse School: ijsvermaak bij landhuis, gouache, niet gesigneerd, 19e eeuw -lichte zwarte aanslag langs de randen, scheurtje rechtsonder-, 47 x 58 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 228

Engelse School: kopie naar schilderij 'A Distinguished Member of the Humane Society' van Sir Edwin Henry Landseer (1802-1873), olieverf op paneel, onduidelijk gemonogrammeerd, gedateerd 1852, 40 x 52 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 266

Ad Blok van Velde (1913-1980), gezicht op Terschelling, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1955, 49 x 69 cm

Richtprijs: € 700-900

Biedstatus: € 600

Lotnummer: 267

Franse School: vrouw met parasol in het park, olieverf op paneel, gesigneerd J. Latour, 20e eeuw, 13,5 x 18,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 269

Miniatuurportret: man met groene jas, lakwerk op papier maché, 19e eeuw -vermoedelijk het deksel van een snuifdoosje geweest-, Ø 8,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 273

Miniatuurportret: roodharige vrouw, aquarel op ivoor, 19e eeuw, 6 x 4,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 275

Daniël Nederveen (1811-1891), portret van Rudolphina Mechteld Ribbius-Jordens (1778-1849), aquarel op ivoor, gesigneerd, verso gedateerd 1846 -barsten in ivoor-, 8,5 x 7 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 190