Lotnummer: 2564
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 14:00

Harry Zeegers (1929), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd, 59 x 48 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2565
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Europese School: gezelschap bij kampvuur, olieverf op doek, gemaroufleerd op board, onduidelijk gesigneerd, 19e/20e eeuw, 44 x 62 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2566
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Robert Röhrkohl (1900-1974), landschap, olieverf op doek, gesigneerd -craquelé-, 46 x 69 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 2567
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Servais Pilmeyer (1934), stilleven met flessen, acrylverf op papier, gesigneerd, 49 x 64 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2591
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Frederik Johan Nagtegaal (1920-2000), twee werken: vrachtschepen, gouache en gewassen inkt op papier, beide gesigneerd

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 2602
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Cees Akkerman (1934), schaapskooi, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd '87,en Zuid-Europese School: mediterrane haven, aquarel op papier, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2605
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Simon Kamminga (1895-1984), 'Loesie', aquarel, gesigneerd, 37 x 30 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 2606
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: stilleven met groente en fles, olieverf op doek, gesigneerd D. Balder en gedateerd 1965, 48 x 58 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 2607
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: rustende schapen, olieverf op triplex, gemonogrammeerd CvD, 20e eeuw, 29 x 39 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 2608
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Franse School: stadsgezicht, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, 49 x 23 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2612
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: rozen in een vaas, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, in vergulde lijst, circa 1900, 38 x 28 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2613
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Neef (1923-2014), twee werken: botters, gewassen inkttekening en aquarel, beide gesigneerd

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 2616
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: naakte vrouw, pentekening, onduidelijk gesigneerd Peter [..], en gedateerd '69 -slechte conditie-, 32,5 x 25,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 2617
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Tjerk Wielinga (1885-1957), skütsje op weg naar huis, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '56, 49 x 59 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2618
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hugo Brouwer (1913-1986), Madonna met kind, pen en aquarel op papier, gesigneerd, en Hollandse School: Jezus met Maria, tekening, onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -vlekjes-, 56 x 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 2620
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Chris Le Roy (1884-1969), ekster op tak met besjes aquarel, gesigneerd en gedateerd 1926, 32 x 22 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2621
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: stilleven met Chinese vazen, aquarel op papier, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, 28 x 37,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 2632
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Kelderman (1914-1990), 'Dorpsgezicht zuid-west Vlaanderen', olieverf op doek, gesigneerd, 28,5 x 38,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2633
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Theo Wolvecamp (1925-1992), abstracte compositie, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd '59, 29 x 20,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2634
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Europese School: naakte vrouwen omgeven door duivels, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, 32 x 22 cm

Hamerprijs: € 55