Lotnummer: 1109
Veiling Zondag 28 November 2021

Indiase schildering: Krishna en Radha, gouache en goudverf op papier, India, 20e eeuw, 19 x 13,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Niet verkocht: beschikbaar tegen de laagste richtprijs, stuur een e-mail naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Lotnummer: 1132

Kamerscherm, de drie delen eenzijdig beschilderd: figuren in idyllisch landschap met rivier, olieverf op doek, 19e eeuw, 165 x 150 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1213

Fedor van Kregten (1871-1937), pinken bij een slootje, olieverf op doek, gesigneerd, 86 x 120 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1259

Frans Baljon (1901-1953), drie mannenportretten, olieverf op board, één gesigneerd en ingelijst -craquelé, verfverlies, met name op de hoeken-, 33 x 24 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 1289

Georg Rueter (1875-1966), meisjesportret, houtskooltekening, gesigneerd, 29 x 32,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1292

Hans van Vuuren (1939), gezicht op een scheepswerf, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '86, 78 x 98 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1298

David Schulman (1881-1966), 'Eemnes', aquarel, gesigneerd -defecten-, 45 x 63 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1299

Toegeschreven aan Petrus Paulus Schiedges (1812/13-1876), zeilboten bij de kust in de schemering, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso diverse labels -sporen van ondeskundige restauraties-, 24,5 x 33,5 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 1300

Frederick Cecil Jones (1891-1956), 'Hull' gemengde techniek op papier, gesigneerd, gedateerd 1910, 27 x 37 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1301

Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, gesigneerd Vertin en gedateerd '59, 19e eeuw -horizontale barst in paneel-, 28 x 41 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1305

Schilderij: ontblote jonge vrouw, olieverf op doek, niet gesigneerd, 59 x 55 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 1306

Ben Viegers (1886-1947), voedertijd, pastel, gesigneerd, 34 x 42 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1307

Margaret Meijer (1841-1917), stilleven met kruik, boek, en bril, olieverf op doek, gesigneerd en met annotatie 'Scheveningen' -gedoubleerd-, 56 x 71 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1311

Wijnand Nuijen (1813-1839), kanaalgezicht met brug, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1834 -gebruind, defect rechtsonder-, 28 x 36,5 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 1312

Nicolaas Bastert (1854-1939), gezicht op de Vecht met zeilboot, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1888 -gedoubleerd-, 26 x 35 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1313

Grisaille: Susanna en de ouderlingen, niet gesigneerd, 19e eeuw, 34 x 28 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 1314

Hollandse School: schepen op een woelige zee, olieverf op paneel, gesigneerd D. B[...]hoven, eerste helft 19e eeuw -defecten-, 32 x 37 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1315

Johannes Evert 'Jan' Akkeringa (1894-1983), 'Herfst', olieverf op doek, gemonogrammeerd 'JEA jr.' en gedateerd 1964, verso gesigneerd en getiteld -craquelé-, 44 x 59 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1316

Hollandse School: twee aangemeerde schepen, olieverf op doek, gesigneerd Kramer, eerste helft 20e eeuw, 47 x 32,5 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 1317

Hollandse School: Fries landschap met eenden, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 76 x 96 cm

Richtprijs: € 120-160