Schilderij: de connaisseur, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw, 40 × 29 cm
Hamerprijs: € 80
Paul Jacob Naftel (1817-1891), eendje bij de waterkant, gouache op papier, l.o. gesigneerd en 1854, 23 × 33 cm
Richtprijs: € 100-150
Schilderij: 'Tahiti Zonsondergang', olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, verso getiteld -verfverlies-, 92,5 × 74 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: man en vrouw in interieur met bloemenvaas, in 17e-eeuwse stijl, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -vuil, slijtage in de marges-, 28 × 21,5 cm
Hamerprijs: € 850
Roodkrijttekening van bebaarde man en profil, draagt r.o. gestempeld monogram MM, vermoedelijk collectiestempel Musée de Malmaison -vuil-, 38 × 29 cm
Hamerprijs: € 350
Twee schilderijen: bloemstillevens, beide olieverf op doek, één r.o. gesigneerd E. Klausen, de ander r.o. gesigneerd F. Raaijmakers, grootste 50 × 65 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -wasbedoeking, craquelé en scheuren in verf-, 35 × 30 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: bootje voor rotskust, pastel en potlood op papier, r.o. gesigneerd J. Kuipers, begin 20e eeuw, 24 × 30,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Adeleida Jacoba Heyning (1847-1927), bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, verso gesigneerd -craquelé-, 37 × 27 cm
Hamerprijs: € 140
Twee schilderijen: de bloemenmarkt en Oosterse voorstelling, daarbij oleografie mogelijk naar Arntzenius, 20e eeuw, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 150
Italiaanse School: havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pirelli, midden 20e eeuw, 50 × 70 cm
Richtprijs: € 60-80
Cornelis Wouter Bouter (1888-1966), zonnebloemen in Keulse pot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem A.J. van Eijbergen, 80 × 60 cm
Hamerprijs: € 80
Alfons Verstraeten (1922-2017), berglandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 50 × 60,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Schilderij: spelende kinderen op het strand, olieverf op multiplex, l.o. gesigneerd F. Bohman, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 160
Alfons Verstraeten (1922-2017), Belgisch straatje, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -enkele doffe plekjes in de vernis-, 75 × 52 cm
Hamerprijs: € 230
Roesli Hakim (1936), 'Temple', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 30 × 44 cm
Richtprijs: € 80-100
Schilderij: de gegeselde Christus, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst draagt naam: C. Saftleven (1606-1681), maar niet van zijn hand, -enkele inschilderingen, paneel gebarsten, kras, verfverlies-, 51 × 42,5 cm
Hamerprijs: € 350
Germ de Jong (1886-1967), twee krijttekeningen: 'Bergtop Corsica', en dorpsgezicht Corsica, beide gesigneerd en gedateerd 1959, 37,5 × 47 cm en 36,5 × 46 cm
Hamerprijs: € 100
Balinese School: tafereel in de jungle, aquarel op papier, niet gesigneerd, 20e eeuw, 83 × 46 cm
Richtprijs: € 70-90
Gouache: lepelaar op boomstronk in het water, niet gesigneerd, mogelijk India, 19e/20e eeuw, 17,5 × 12 cm
Hamerprijs: € 45
Hollandse School: portret van dame, olieverf op doek, verso gesigneerd Henk Broeze en gedateerd 2000, 50 × 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Indonesische School: Balinese Schone, marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 48,5 × 39 cm
Hamerprijs: € 60
Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm
Hamerprijs: € 140
Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cm
Richtprijs: € 70-90
Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 170
Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm
Hamerprijs: € 80
Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm
Hamerprijs: € 110
Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cm
Richtprijs: € 50-70
Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm
Hamerprijs: € 40
Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm
Hamerprijs: € 60
Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cm
Richtprijs: € 150-200
Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm
Hamerprijs: € 50
Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm
Hamerprijs: € 45
Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm
Richtprijs: € 80-100
Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm
Hamerprijs: € 180
Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm
Hamerprijs: € 290
Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder-
Hamerprijs: € 130
Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 100
Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm
Hamerprijs: € 35
Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm
Hamerprijs: € 80
Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm
Hamerprijs: € 85
Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm
Hamerprijs: € 45
Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm
Hamerprijs: € 50
Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm
Hamerprijs: € 55
Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm
Hamerprijs: € 40
Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cm
Richtprijs: € 70-90
Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm
Hamerprijs: € 40