Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 28 November 2021

Ernst Sigismund Witkamp (1854-1897), vrouwenportret, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd '79, 20 x 15 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 4015

Arie Ketting de Koningh (1815-1867), bosgezicht met beek, aquarel, gesigneerd -verkleurd, gebruind en roestvlekken-, 27 x 22 cm

Richtprijs: € 80-100

Niet verkocht: beschikbaar tegen de laagste richtprijs, stuur een e-mail naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Lotnummer: 4016

Schilderij: bloemstilleven, olieverf op metaal, onduidelijk gemonogrammeerd, 19e eeuw -krassen-, 22,5 x 16,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 4017

Hollandse School: de Oudezijds Kolk te Amsterdam, marouflé, onduidelijk gesigneerd, 31 x 20 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4019

Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955), havengezicht, olieverf op doek, gesigneerd, 39 x 79 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4024

Schilderij: vogel op tak, olieverf op masoniet, gesigneerd Pollentine, modern, 16,5 x 12 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4025

Hollandse School: hondje, olieverf op masoniet, gesigneerd Inge Dujardin, modern, 17 x 12 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4026

Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw, 79 x 54,5 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4033

Hollandse School: watergezicht met drie zeilboten, olieverf op doek, gesigneerd Tiny Zuidhof, 38 x 28 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4034

Hollandse School: moeder met kind in interieur, olieverf op doek, gesigneerd J. v/d Berg, circa 1900 -klein verfverlies-, 38 x 28 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4036

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd -kleine defecten-, 78 x 78 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4037

Henri Endlich (1886-1948), dorpsgezicht met rooiende boer, aquarel, gesigneerd, 36 x 26 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4038

Verguld houten lijst met bladdecor, met oleografie naar Frans Meerts (1836-1896) -defecten-, 39,5 x 30 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4047

Franse School: jong gezin in interieur, aquarel op papier, gemonogrammeerd D.B., 19e eeuw, met blindstempel 'Teinte Julien' -verkleuringen-, 22 x 29 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4048

J. van Roon (20e eeuw), spelende kittens, olieverf op doek, gesigneerd, 22,5 x 28,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4069

Hollandse School, vijf werkjes: alle landschappen, aquarel op papier, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4072

Hennie van der Vegt (1953), zwarte kip, olieverf op paneel, gemerkt in werk, verso gemonogrammeerd en gedateerd 2016, 16 x 16 x 4,5 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4082

Hollandse School: stilleven met perziken en pruimen, olieverf op paneel, gesigneerd C. Cornelisz, 21e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4117

Hendrik Jan Wesseling (1881-1950), dorpsgezicht met kerktoren, olieverf op doek, gesigneerd, 39 x 49 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4118

Frans Endlich (1880-1965), polderlandschap met molens, olieverf op board, gesigneerd, 28 x 47 cm

Hamerprijs: € 55