Lotnummer: 4281
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 16:00

Herman Bogman Jr. (1890-1975), stadsgezicht Delft, olieverf op doek, gesigneerd -restauratie in lucht-, 58 x 79 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 4286
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Piet Meiners (1857-1903), schuur met kippen, olieverf op doek, gemonogrammeerd, 41 x 31 cm

Hamerprijs: € 3200

Lotnummer: 4287
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), molen en hooimijten aan een vaart, olieverf op doek, gesigneerd, 26 x 33,5 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 4288
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), stadsgezicht met paard en wagen, olieverf op board, gesigneerd -craquelé-, 29 x 38,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 4290
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School, twee beschilderde wandpanelen: hoenderhof -paneel gerestaureerd-, en bedreigde zwaan, beide olieverf op paneel, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw, 65 x 54,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 4293
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Christiaan Lodewijk Willem Dreibholtz (1799-1874), schip in nood, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, 66 x 93 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 4301
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Andrian Gorlanov (1960), 'Antwerpen', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2000, 59 x 54,5 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 4302
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), 'Krijgslieden rustend met hun paarden', houtskool en pastel, niet gesigneerd -defecten-, 113 x 59 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 4310
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Kuiperspoort Middelburg', houtskool en crayon op papier, gesigneerd en gedateerd 25.8.'36, 42 x 30 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4313
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), 'Paardenroof van Don Quichotte', olieverf op doek, gesigneerd, 55 x 103 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 4323
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), stadsgezicht met pakhuizen en figuren, olieverf op paneel, gesigneerd, 32 x 40,5 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 4324
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Théophile de Bock (1851-1904), wandelaarster op bospad, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, enkele kleine inschilderingen-, 33,5 x 48,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 4325
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), 'Hanibal trekt over de Alpen', pastelkrijt op papier, gesigneerd, verso getiteld, 81,5 x 106 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4332
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: portret van mr. Reinhard de Rhoer Ottens (1780-1861) omstreeks 1800-1825, olieverf op doek, niet gesigneerd -enkele lacunes-, 100 x 83 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4333
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Kopie naar Charles Tschaggeny (1815-1894), 'Horseman with grey by the ford', olieverf op paneel, gesigneerd -paneel licht gekromd-, 55 x 74 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 4334
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Gerard Jan Bos (1860-1943), meisjesportret, vermoedelijk Wilhelmina, houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd 1891 -gevlekt-, 49 x 39 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4335
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Henriette Dingemans-Numans (1877-1955), bloemstilleven met tinnen kruik en inktpot, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: familie van kunstenares, 54 x 41 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4336
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Mogelijk Mattheus Derk Knip (1785-1845), Italianiserend landschap met figuren, gouache, niet gesigneerd, 56 x 75 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 4337
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Omgeving Philips Wouwerman (1619-1668), stalinterieur met paarden, olieverf op doek, niet gesigneerd, 17e eeuw -inschilderingen, ingeschilderde craquelé aan onderzijde-, 53 x 69 cm

Richtprijs: € 3000-5000

Lotnummer: 4339
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Engelse School: portret van een jongen, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 19e eeuw -defecten-, 66 x 50 cm

Hamerprijs: € 100