Lotnummer: 4371
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 16:00

George Hering (1884-1936), portret van drie Volendamse kinderen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1919 -gedoubleerd-, 45 x 59 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 4372
Veiling Zondag 18 April 2021

Adriana 'Ans' Gerarda Luttge-Deetman (1902-1993), stilleven van fruit en bloemen op tuintafel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '49, 88 x 73 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 4383
Veiling Zondag 18 April 2021

Rudolf Négely (1883-1941), 'Venezia', olieverf op doek, gesigneerd -craquelé, kleine restauratie-, 59 x 49 cm

Hamerprijs: € 1700

Lotnummer: 4384
Veiling Zondag 18 April 2021

Rudolf Négely (1883-1941), schepen voor Mediterraan kuststadje, olieverf op doek, gesigneerd -craquelé-, 58 x78 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 4385
Veiling Zondag 18 April 2021

Henri Charles Jonas (1878-1944), 'Korenschoven', olieverf op board, gesigneerd, 35 x 43 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 4386
Veiling Zondag 18 April 2021

Henri Person (1876-1926), wandelen langs de rivier tijdens het gouden uurtje, olieverf op schilderskarton, gesigneerd, verso getiteld 'La Seine' en gedateerd 'Paris 1897' -karton is licht gebold-, 23 x 32 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 4387
Veiling Zondag 18 April 2021

Justus Pieter de Veer (1845-1921), aanstormende cavalerie, olieverf op doek, gesigneerd, 39 x 29 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 4388
Veiling Zondag 18 April 2021

Giuseppe Giardiello (1887-1920), een dans op een Napolitaans terras, olieverf op doek, gesigneerd -restauratie-, 62 x 103 cm

Hamerprijs: € 1300

Lotnummer: 4391
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Roeltjesweg Hilversum', olieverf op board, gesigneerd -signatuur deels weggepoetst-, 29 x 35 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 4392
Veiling Zondag 18 April 2021

Wilhelm Carl Zimmer (1853-1937), bloemen plukkend meisje, olieverf op doek, gesigneerd -verflaag dun-, 34 x 25 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4393
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Aan de Vijzelgracht Amsterdam', olieverf op board, gesigneerd, 29 x 38,5 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 4396
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), het Kolkje in Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd, 58 x 48,5 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 4398
Veiling Zondag 18 April 2021

Adri Pieck (1894-1982), kersenbloesem, marouflé, gesigneerd -doek verzakt, verfverlies-, 29,5 x 41,5 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4399
Veiling Zondag 18 April 2021

Frans Ruwel (1912-1987), drie vissers in een bootje, olieverf op paneel, gesigneerd, 23 x 33 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4400
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), de Larense Heide, olieverf op board, niet gesigneerd, 29 x 34 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 4401
Veiling Zondag 18 April 2021

Gyula Gyertyány Németh (1892-1946), Hongaarse boerenmarkt, olieverf op doek, gesigneerd, 38,5 x 48,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4402
Veiling Zondag 18 April 2021

Theo Goedvriend (1879-1969), bomen in landschap, olieverf op board, verso gestempeld, 59 x 39 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4412
Veiling Zondag 18 April 2021

Erich Kettemann (1897-1971), berglandschap bij lage zon, olieverf op doek, gesigneerd, 59 x 79 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 4413
Veiling Zondag 18 April 2021

Frans Ruwel (1912-1987), woonboten in de winter, olieverf op doek, gesigneerd, 33,5 x 43 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4414
Veiling Zondag 18 April 2021

Grisaille: Alpenweide met herder, niet gesigneerd, 19e eeuw, 20 x 30 cm

Richtprijs: € 80-100