Lotnummer: 2
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Belgische School: brieflezende man en vrouw, naar Teniers, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -barsten in paneel-, 90 x 92 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 19
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Theo van der Poel (1951), bloemstilleven met appels en ketel, olieverf op doek, gesigneerd, 99 x 79 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 21
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Indonesische School: boeren op de rijstvelden, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 68,5 x 88 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 22
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Wandschilderij: 'Jezus op bezoek bij Zacheüs', olieverf op doek, 18e eeuw, in beschilderde en deels vergulde houten lijst -restauratie en craquelé-, 109 x 38,5 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 50
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Gerard Willem Pieter van Dokkum (1870-1931), tragische terugkomst, olieverf op triplex, gesigneerd, 62,5 x 93,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 99
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981), bruggetje bij een boerderij, olieverf op doek, gesigneerd, 49 x 39 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 100
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Jan Willem van Borselen (1825-1892), figuur bij watermolen, aquarel, gesigneerd -verkleuringen, bruine vlekjes-, 49 x 36 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 109
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Johannes Cornelis Mertz (1819-1891), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1851, 31 x 23 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 110
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Toegeschreven aan Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), vier schilderijen: boerenhoeve en drie landschappen, marouflé, niet gesigneerd, uniform ingelijst

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 111
Veiling Zondag 8 Mei 2022

George Martens (1894-1979), straatje, aquarel, gesigneerd en gedateerd '24, met annotatie 'Voor Janneke de Grave', 32 x 27 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 112
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), landschap met heide en bos, marouflé, gemonogrammeerd, daarbij boek: J.A.C. Bartels, 'Jan Hoynck van Papendrecht 1858-1933', uitg. De Bataafse Leeuw, Amsterdam, 1986, 31,5 x 49 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 113
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Johan Frederik Scherrewitz (1868-1951), scharrelende kippen, marouflé, gesigneerd, herkomst: Jan van den Elshout, 30ste Nederlandse Kunst- en Antiekbeurs Breda, 1996, 17 x 30 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 116
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Johannes Marius Ten Kate (1859-1896), figuren bij de oude haven te Volendam met zicht op de pesthuisjes, aquarel, gesigneerd, 42,5 x 37,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 117
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Omgeving Victor Gilbert (1847-1935), portret van vrouw in interieur, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 15 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 138
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Josua de Jong (1952), stadsgezicht met geparkeerde fiets, olieverf op doek, gesigneerd

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 139
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Josua de Jong (1952), 'Interieur', olieverf op doek, gesigneerd, 39 x 49 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 140
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Toegeschreven aan Abraham Jansz Storck (1635-1708), Maltees oorlogsgalei met in het verschiet een Engels linieschip, olieverf op doek, niet gesigneerd, draagt naamplaatje op lijst, herkomst: particuliere verzameling Bilthoven -verfverlies, gedoubleerd, gerestaureerd, inschilderingen-, 50 x 70 cm

Hamerprijs: € 3000

Lotnummer: 141
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Pierre Stefani (1938), 'Noordwijk, La plage à marée basse', olieverf op paneel, gesigneerd, verso getiteld, 17 x 23 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 142
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Pierre Stefani (1938), 'Noordwijk Hôtel 'Huis ter Duin'', olieverf op paneel, gesigneerd, verso getiteld, 17 x 23 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 152
Veiling Zondag 8 Mei 2022

Paar ovale miniatuurportretten: man en vrouw, daarbij: ovaal miniatuurportret: man, alle olieverf op paneel, alle 19e eeuw, 15 x 11 cm

Hamerprijs: € 110