Zoekresultaat voor: "bock"

Lotnummer: 260
Veiling Zondag 22 November 2020
Timed online, closing time: 12:00

Théophile de bock (1851-1904), boslandschap met schapen op een landweg, marouflé, gesigneerd, herkomst: veiling Van Marle & Bignell, 27 november 1978, lotnummer 54, 53 x 39 cm

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 2307
Timed online, closing time: 14:00

Théophile de bock (1851-1904), figuren op een landweg langs een boerderij, pasteltekening, gesigneerd -waterschade aan de linkerzijde-, 29 x 43 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4230
Timed online, closing time: 16:00

Théophile de bock (1851-1904), boerin wandelend langs het water met knotwilgen, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, tentoongesteld geweest tijdens: 'Tentoonstelling van Nederlandsche beeldende kunsten' in het Stedelijk Museum Amsterdam, gehouden ten aanleiding van het Regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina 1898-1923, 54 x 88 cm

Richtprijs: € 2000-3000