Zoekresultaat voor: "bock"

Lotnummer: 4324
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 16:00

Théophile de bock (1851-1904), wandelaarster op bospad, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, enkele kleine inschilderingen-, 33,5 x 48,5 cm, kijken op afspraak / conditie op aanvraag

Richtprijs: € 500-700

Bied nu | Bid now

Bid Start: € 450