Zoekresultaat voor: "bock"

Lotnummer: 413
Veiling Zondag 13 September 2020
Timed online, closing time: 12:00

Adolf bock (1890-1968), 'Skagerrak', aquarel, gesigneerd en gedateerd nov. 1921, 53 x 72,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 4151
Timed online, closing time: 16:00

Lia Laimböck (1965), 'Ik zag een vrouw die schreed alsof zij nooit zou sterven', portret van Nanette Currie, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '97, 183 x 123 cm

Hamerprijs: € 250