Catalogus zondag 19 juni 2016 Veilinghuis Peerdeman

Hide Images     Print

Categorie "Schilderijen"

Nr.OmschrijvingFoto RichtprijsHamerprijs
12Hollandse school, Onze-Lieve-Vrouwekerk te Veere, aquarel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 18,5 x 28 cm)€ 80-100€ 80
20Henk van Leeuwen (1890-1972), gezicht op Oudewater, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 18,5 x 24,5 cm)€ 80-100€ 140
22Hollandse School: boerin met geit onder een boom, pastel op papier, gemonogrammeerd TM, mogelijk voor Frans Pieter Ter Meulen (1843-1927) (Afmeting: 31 x 24,5 cm)€ 60-80Not sold
23Piet van den Bergh (1865-1950), aangemeerde zeilboot in plassenlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 30 x 21,5 cm)€ 80-100€ 20
27Peter Wever (1950), Badewanne, kleurenets, gesigneerd, afgebeeld in bijbehorend boek, herkomst: Galerie Muurtooi, Arnhem (Afmeting: 17 x 106 cm)€ 250-350Not sold
28Josée Melsen (1919-1999), staand vrouwelijk naakt op het strand, op de achtergrond de zee en schelpen aan haar voeten, olieverf op doek, gesigneerd, jaren '30 (Afmeting: 99 x 60 cm)€ 150-200Not sold
29Schilderij: naakte vrouw met koord, waaraan een doek met afbeelding van een Indiaan, olieverf op doek, gesigneerd Bias (Afmeting: 80 x 100 cm)€ 100-150Not sold
30Bernadette Lijdekkers (1949), compositie met figuren, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 62 x 48 cm)€ 80-100Not sold
32Ernest Bettigny (1873-1960), boerderijtje aan het water, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 29 x 39 cm)€ 100-150€ 55
33Fred Hansen (1944), vervaagd landschap, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1982 (Afmeting: 58 x 87 cm)€ 50-70Not sold
37Hollands/Belgische School: zandpad met boer en koe, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd François Bla.. (Afmeting: 33 x 22,5 cm)€ 60-80€ 70
38Hollandse School: de poppenverkoper, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 33,5 x 23 cm)€ 40-60€ 40
43Drie diverse ingelijste gravures€ 60-80Not sold
44Zeefdruk: stilleven met emaillegoed, genummerd 116/200, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 66 x 52 cm)€ 40-60€ 20
46George Creten (1887-1966), portret van een jonge vrouw, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '34 (Afmeting: 81 x 65 cm)€ 600-800€ 500
47Schilderij: mythologische voorstelling met Flora en Diana, olieverf op doek, 20e eeuw (Afmeting: 114 x 140 cm)€ 150-200€ 220
58Jan Cremer (1940), koeien, zeefdruk 56/80, gesigneerd in potlood en gedateerd '75 -defect- (Afmeting: 78 x 55,5 cm)€ 200-300€ 180
82Fred Hansen (1944), vijfluik: metamorfose, olieverf op paneel, gesigneerd Le Marquis (Afmeting: 123 x 46,5 cm)€ 100-150Not sold
83Sam Middleton (1927-2015), Hollands landschap, gemengde techniek, gesigneerd, daarbij: zeefdruk 13/94, zonder titel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 52 x 68,5 cm)€ 200-300Not sold
84Jan van Empel (1930-1991), abstracte compositie, inkt met krijt en gouache op papier, gesigneerd en gedateerd '61 (Afmeting: 49 x 64 cm)€ 80-100€ 60
85Chuck Nanney (1958), Looking for a means to an end, acryl op doek, verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 4/8/'85 NYC (Afmeting: 85 x 60 cm)€ 200-300Not sold
87Amerikaanse School: abstracte voorstelling met collages, gemengde techniek (Afmeting: 70 x 48 cm)€ 60-80Not sold
88Hollandse School: vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 69 x 49 cm)€ 40-60Not sold
89Schilderij: man tussen hemel en aarde, olieverf op doek, onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd '94 (Afmeting: 100 x 117 cm)€ 60-80€ 30
90Dominique Chan (1950), compositie met figuur en hartjes, gouache op papier, gesigneerd en gedateerd '90 (Afmeting: 48 x 63 cm)€ 70-90Not sold
100Schilderij: abstraherend interieur, olieverf op doek, verso onduidelijk gesigneerd Izabela ... (Afmeting: 125 x 105 cm)€ 120-160€ 100
101Ed C. Pieterse (1938), abstracte voorstelling, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 102 x 102 cm)€ 200-300Not sold
103Harry van Kruiningen (1906-1996),"In de ochtendschemering...varen de schepen...stroomaf en stroomop', litho, gesigneerd (Afmeting: 46 x 33 cm)€ 80-100Not sold
107André Lange (1923-1999), Relatie paard-ruiter, inkt op papier, verso gesigneerd, getiteld en gedateerd '83 (Afmeting: 50 x 60 cm)€ 80-100€ 80
108Peter Diem (1945), koe, zeefdruk 320/400, gesigneerd (Afmeting: 37,5 x 27,5 cm)€ 40-60€ 30
110Jacob Kanbier (1949), twee schilderijen: tennisspelers, acryl op doek, beide gesigneerd, één gedateerd '96€ 70-90€ 70
114Mogelijk Douwe van der Zweep (1890-1975), abstract landschap met vissen, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 39 x 49 cm)€ 100-150Not sold
118Ad van Hassel (1953), drie zeefdrukken: tulpen, alle gesigneerd (Afmeting: 22 x 22 cm)€ 80-100€ 20
119Jacob Kanbier (1949), twee schilderijen: golfer en hockeyers, acryl op doek, beide gesigneerd en gedateerd '96 (Afmeting: 120 x 90 cm)€ 70-90€ 70
120Litho: Kaart der Kantoorvlaggen en andere Onderscheidingsteekenen van de Nederlandsche Noordzee-Visscherij, Zeevaartkundige Boekhandel H.G. Bom, Amsterdam, 1887, Jos Vas Diaz fec. en excud. (Afmeting: 62 x 78,5 cm)€ 80-100€ 100
121Albert Carel Willink (1900-1983), Landschap met museum 1946, postume zeefdruk 133/200, gesigneerd Sylvia Willink, uitgegeven door de Vrienden van de Goede Wijn (Afmeting: 47 x 51,5 cm)€ 100-150€ 140
122Karel Appel (1921-2006), abstracte voorstelling, zeefdruk, E.A., gesigneerd in potlood (Afmeting: 64 x 49 cm)€ 500-700Not sold
123Nic Jonk (1928-1995), kleurige compositie, zeefdruk 44/100, gesigneerd en gedateerd 1990 (Afmeting: 58 x 78 cm)€ 70-90€ 80
125Hollands/Duitse School: compositie met gummiberen, zeefdruk 67/90, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 38 x 53,5 cm)€ 40-60€ 20
126Hollandse School: stilleven met vruchten op schaal, aquarel, gemonogrammeerd KV (Afmeting: 43 x 57 cm)€ 80-100Not sold
131Drie etsen: Marius Janssen (1885-1957), Schiedam, gesigneerd; Prins Hendrikkade, onduidelijk gesigneerd en Albert Einstein, gesigneerd Peter Hebing€ 70-90€ 20
134Handgekleurde litho, Middelburg, gesigneerd in de plaat J. Garjeanne (Afmeting: 36,5 x 27,5 cm)€ 60-80Not sold
135Hollandse school: de ogen van Ingmar Bergman, aquarel met teksten, gesigneerd Chris, gedateerd Amsterdam 1968 (Afmeting: 25 x 17 cm)€ 50-70Not sold
136Hollandse School: The discovery, kleurenets 3/5, gesigneerd Klasina Koops (Afmeting: 27,5 x 21,5 cm)€ 20-30€ 40
137Hollandse School: schemerig boslandschap, olieverf op jute, 20e eeuw (Afmeting: 51 x 70 cm)€ 70-90Not sold
138Corneille (1922-2010), vogel, vrouw en vis, litho 136/300, gesigneerd en gedateerd 2001 (Afmeting: 54 x 44 cm)€ 100-150€ 95
139Jan Christian Poortenaar (1886-1958), kathedraal, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 52 x 75 cm)€ 100-150Not sold
140Hollandse School: beekje in bos, olieverf op doek, gesigneerd Jan Schoenmakers, gedateerd '69 (Afmeting: 50 x 70 cm)€ 60-80€ 50
143Jacob Hendrik Kleijngeld (1895-1982), oude gevels, litho gesigneerd, daarbij: twee litho's, waaronder B. Brobbel€ 60-80Not sold
160Frans Ruwel (1912-1987), drie landschappen en vissers in boot, diverse technieken op papier, drie voorzien van atelierstempel, één gemonogrammeerd€ 30-50Not sold
162Hollandse School, 20e eeuw: landschap, olieverf op board, gesigneerd Lansaat (Afmeting: 19 x 29 cm)€ 70-90Not sold
163Zes diverse wanddecoraties, waaronder tekening van George Kiers (1838-1916)€ 50-70€ 45
181Hans van Norden (1915-2011), twee wolwindende vrouwen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 36 x 40,5 cm)€ 100-150€ 150
198Evert Jan Ligtelijn (1893-1975), stilleven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1930 -gedoubleerd- (Afmeting: 28 x 38,5 cm)€ 150-200€ 180
202Hollands/Vlaamse school: Maria die het Christuskind toont aan Antonius van Padua, olieverf op doek, circa 1900 -verfverlies- (Afmeting: 178 x 118 cm)€ 200-300€ 85
205Jacques Witjens (1881-1956), twee figuren bij vletje, olieverf op keramiek, gemonogrammeerd -krassen- (Afmeting: Ø 45 x 4 cm)€ 60-80€ 20
211Hollandse School: beekje langs het bos, olieverf op paneel (Afmeting: 16 x 22,5 cm)€ 60-80€ 65
216Leo Rulkens (werkzaam in Sneek rond 1930), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '31 -defecten- (Afmeting: 80 x 98 cm)€ 60-80€ 60
224Hollandse School: bomschuit op zee, marouflé, niet gesigneerd, in de stijl van Mesdag -defecten- (Afmeting: 14 x 9,5 cm)€ 50-70€ 20
225Toon Koster (1913-1990), twee landschappen, beide olieverf op paneel, beide gesigneerd (Afmeting: 11,5 x 16,5 cm)€ 80-100€ 140
226Carl Franz Bauer (1879-1954), vrouw met roos, ingekleurde ets, gesigneerd (Afmeting: 25 x 25 cm)€ 50-70Not sold
227Eduardus Noyons (1931), Franz Kafka - Het Proces, drie etsen, gesigneerd en gedateerd '90, Russische School: surrealistische voorstelling, litho 1992/1994, voorzien van onderschrift, Renaat Ivens (1935), abstracte voorstelling, litho, 25/90, gesigneerd en gedateerd '76, Sam Parabirsingh (1943-2003), vrouw en haan, kleurenets 5/10, gesigneerd en gedateerd 1994€ 60-80€ 80
230Schilderij: boerderijtje aan het water met koe en torentje van kasteel De Haar in het verschiet, olieverf op paneel, gesigneerd A. Godin (Afmeting: 24 x 36 cm)€ 70-90€ 35
241Aquatint: Havezathe de Havixhorst, en aquarel: huis in het bos, gesigneerd J. van Rossem, opgedragen aan Maud (Afmeting: 27,5 x 21,5 cm)€ 60-80€ 50
242Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), portret van P.D.R. von den Busch, Aetatis suae 64, ets, gesigneerd in de plaat en in potlood, gedateerd '45 (Afmeting: 23 x 17 cm)€ 20-30Not sold
243Twee Engelse litho's: The return from school en A visit to the child at nurse (Afmeting: 38 x 47 cm)€ 70-90€ 25
244Twee prenten in lijst: A little bit of heaven en Awakening (Afmeting: 34 x 50 cm)€ 20-30€ 20
247Twee schilderijen: twee geliefden, beide aquarel op zijde, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 47 x 38 cm)€ 100-150€ 110
254Zes diversen etsen en litho's, waaronder: facsimile van Nederland€ 80-100€ 45
259Hollandse School: garnalenvisser, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd, daarbij: molen aan het water, olieverf op board, gesigneerd W. Aarts (Afmeting: 28,5 x 38 cm)€ 40-60€ 50
260Oostenrijkse School: kerkgangers in een bergdorp bij maneschijn, olieverf op doek, gesigneerd: P. Toet (Afmeting: 79 x 59 cm)€ 40-60€ 35
261Cyriacus Bleijs (1895-1976), Oost-Indische kers in koperen pot, pastel, gesigneerd (Afmeting: 47 x 65 cm)€ 100-150€ 130
262Harry Miedema (1954), portret van een soldaat, pastel op papier, gesigneerd en gedateerd 1991 (Afmeting: 91 x 62 cm)€ 60-80Not sold
265Drie schilderijen: stilleven, krijttekening, gemonogrammeerd ThvD; jongensportret, houtskooltekening, onduidelijk gesigneerd en bospad, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd€ 40-60€ 50
271Jan Boon (1882-1975), studie van katten, ets, gesigneerd, Beint Mankes (1918-1990), huizen, aquarel, gesigneerd, en aquarel: Lago Magiore; Isola Superiore, onduidelijk gesigneerd€ 80-100€ 100
272Drie wanddecoraties (Afmeting: 39 x 29 cm)€ 30-50Not sold
274Louis Vandeleur (1910-1988), vader die zijn kind troost, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943 (Afmeting: 45 x 35 cm)€ 60-80€ 80
275Jan Hendrik W. Wittenberg (1886-1963), Geitje, litho, eigen druk, gesigneerd -één ruitje gebarsten- (Afmeting: 32 x 39 cm)€ 80-100€ 70
277Hollandse School: figuren bij kaarslicht, olieverf op doek, 20e eeuw (Afmeting: 54 x 43 cm)€ 60-80€ 80
278Jan Schonk (1889-1976), Kraanvogel, litho 5/100, gesigneerd, en meerpaal, houtdruk, gesigneerd (Afmeting: 22 x 26 cm)€ 80-100€ 60
279Hollandse School: Zaterdag middag, houtskooltekening, onduidelijk gesigneerd Elsa ..., gedateerd 1932 (Afmeting: 59 x 69 cm)€ 50-70€ 75
280Simon van der Sluijs (1945), drie aquarellen: Japanse vrouwen, alle gesigneerd en gedateerd '88 (Afmeting: 36 x 46 cm)€ 60-80€ 35
281Marius Janssen (1885-1957), Rotterdam Hofplein, ets, gesigneerd, daarbij: Johannes Daniël Scherft (1891-1969), Brug Rustenburg Den Haag, ets, gesigneerd€ 70-90Not sold
282Oorkonde bij de gedenksteenplaatsing in Den Haag in 1867, voor de woning waar Willem Bilderdijk tussen 1786-1795 heeft gewoond, litho -glas gebarsten- (Afmeting: 52 x 57 cm)€ 40-60€ 20
283Hollandse School: boerenschuur in landschap, olieverf op doek, gesigneerd Veerman en gedateerd juli '73 (Afmeting: 23,5 x 29 cm)€ 50-70Not sold
284Schilderij: mediterrane haven, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 47,5 x 68 cm)€ 60-80Not sold
285Hollandse School: RAAF Lancasters en route to target, olieverf op doek, gesigneerd N.M. Peeters en gedateerd '82 (Afmeting: 48 x m68,5 cm)€ 100-150€ 85
286Franse School: straatschoffie met sigaret in de mond en munt in de hand, olieverf op doek, gesigneerd A. Gior voor André Gior (Afmeting: 49 x 23 cm)€ 50-70€ 20
294Wanddecoraties, waaronder: bloemstillevens en landschappen€ 80-100€ 40
295Schilderij: bloemstilleven, olieverf op doek, gemonogrammeerd WPT/C (Afmeting: 54,5 x 44,5 cm)€ 80-100Not sold
296Eja Siepman van den Berg (1943), Zieke koe, houtskool op papier, verso toegeschreven en getiteld€ 80-100Not sold
297Hollandse School: abstraherende compositie met irissen, acryl op board, gesigneerd Carry Stal (Afmeting: 59 x 48,5 cm)€ 50-70Not sold
298Russische School: twee expressionistische berglandschappen, olieverf op doek -etiket met informatie op de achterzijde- (Afmeting: 60 x 50 cm)€ 50-70€ 50
299Hollandse School: bloemen in vaas, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, en: stilleven met bloemen, citroen en schaal, olieverf op doek€ 60-80€ 20
300Adriaan Christiaan W. Terhell (1863-1949), dorpje met gotische kerktoren aan het water, aquarel, gesigneerd onder pseudoniem J. le Blanc (Afmeting: 25 x 34 cm)€ 70-90Not sold
301Indonesische School: portret van man en vrouw, beide olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, daarbij: Balinese schone, krijttekening, gesigneerd R. Bonnet€ 30-50€ 200
302Hollandse School: vissersschepen op het strand, olieverf op paneel, gesigneerd L. Pors (Afmeting: 7,25 x 15,5 cm)€ 40-60€ 90
303Jacques Witjens (1881-1956), duingezicht, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 19 x 36,5 cm)€ 80-100€ 65
304Toon de Jong (1879-1955), boerderij in landschap met vuurtoren, ets, gesigneerd (Afmeting: 31 x 22,5 cm)€ 60-80€ 20
315Tien wanddecoraties€ 50-70€ 25
317Franse School: dansende Marie Camargo, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, naar Nicolas Lancret (Afmeting: 60 x 80 cm)€ 80-100€ 150
318J. Graadt van Roggen (1867-1959), vegend vrouwtje op binnenplaats, ets, gesigneerd met potlood (Afmeting: 24,5 x 19 cm)€ 40-60€ 40
320Twee schilderijtjes, Indonesische School: ossen aan huifkar, beide marouflé, daarbij: Hollandse School: boerderij bij waterlandschap, olieverf op paneel€ 70-90Not sold
321Marcus van Hoorn: Hollandse pyramyde, zeefdruk, gesigneerd daarbij: Willem Haenraets, verliefd paar op het strand, kunstdruk€ 40-60Not sold
322Twee schilderijen met afbeeldingen van Napoleon ten voeten uit, olieverf op doek, beide gesigneerd Lafontains€ 80-100€ 120
327Hollandse School: landschap met boerenhoeve, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 40 x 50 cm)€ 200-300Not sold
328Arthur Nols (1895-1966), bloemstilleven, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 58 x 48 cm)€ 70-90€ 20
329Litouwse School: Pavasario Berniukas, olieverf op doek, op de achterzijde gesigneerd en gedateerd Panevezys 1992 (Afmeting: 48 x 58 cm)€ 50-70€ 60
330Indonesische School: vissen en waterplanten, aquarel op doek, gesigneerd W. Batik Le Basaja, Bali (Afmeting: 35 x 60 cm)€ 50-70€ 40
331Anthony Grolman (1843-1926), Mini', pastel, gesigneerd en gedateerd VI-2-1910 -Mini is mogelijk de 2e vrouw van Grolman, Hermina Euwe- (Afmeting: 34 x 25 cm)€ 80-100Not sold
332Hollandse School: portret van koning Willem III, olieverf op paneel -mogelijk opgehoogde oleografie- (Afmeting: 42 x 31 cm)€ 60-80€ 75
333Hollandse School: zittende naakte vrouw, potloodtekening, gesigneerd A. de Loof, gedateerd '27 (Afmeting: 35,5 x 25,5 cm)€ 100-150Not sold
334Schilderij: fruitstilleven, marouflé (Afmeting: 18,75 x 26,75 cm)€ 30-50Not sold
343Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973), boer aan het werk in de kippenschuur, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 59 x 39 cm)€ 100-150Not sold
344Mogelijk Victor de Buck (1844-1914), herfstbomen, olieverf op karton, niet gesigneerd (Afmeting: 23,5 x 31 cm)€ 80-100Not sold
345Hollandse School: vrouw in Elspeter klederdracht, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 79 x 59 cm)€ 30-50Not sold
346Léon Londot (1878-1953), stilleven met roze en gele rozen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 37 x 32 cm)€ 80-100€ 130
347Boris O'Klein (1893-1985), Sens Interdit!, kleurenets, gesigneerd (Afmeting: 20 x 48 cm)€ 80-100€ 65
349Vier wanddecoraties in lijst (Afmeting: 54 x 40 cm)€ 50-70€ 40
351Hollandse School: stilleven met rozen en narcissen in een mandje, aquarel, verso toegeschreven aan Betsy Repelius (1848-1921) (Afmeting: 32 x 53 cm)€ 60-80Not sold
353Drie schilderijen: dorpsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd De Groot -defecten-; schaapskudde, olieverf op paneel en boslandschap, olieverf op doek, gesigneerd Kolemayer€ 40-60€ 40
354Twee prenten in lijst: Bande Internationale des Voleurs en Calendrier des Priseurs (Afmeting: 41 x 29 cm)€ 30-50€ 55
355Hollandse School: stadgezicht met molen, aquarel op papier (Afmeting: 36 x 56 cm)€ 100-150Not sold
356Astri Ekengren-Larsson (1898-1990), meisjeshoofd, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd, 1962 (Afmeting: 22,5 x 18,5 cm)€ 50-70€ 20
357Hollandse School: papavers, olieverf op board, gesigneerd J.H. Roest Jr. (Afmeting: 37 x 27 cm)€ 40-60Not sold
358Hollandse School: vervallen boerderij, aquarel, gesigneerd Leo Hartsuiker, gedateerd '84€ 40-60Not sold
365Vladimir Filippov (1956), Kremlin Janoslav, marouflé, gesigneerd en verso gedateerd 10.7.00 (Afmeting: 60 x 65 cm)€ 80-100Not sold
366Hollandse School: Hollands landschap, olieverf op doek, gesigneerd Dekker (Afmeting: 40 x 60 cm)€ 100-150€ 85
368Hollandse School: twee schilderijen, koeien aan waterkant en koeien in landschap met heuvels op de achtergrond, olieverf op doek, één schilderij onduidelijk gesigneerd, 1e helft 20e eeuw (Afmeting: 50 x 70 cm)€ 80-100€ 180
395Lambertus de Jong (1919), zeegezicht, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 59 x 89 cm)€ 100-150€ 170
396Floris Schrijver (1941), gezicht op de O.L.V. te Amersfoort vanaf de Zuidsingel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2003 (Afmeting: 79 x 99 cm)€ 300-500€ 220
427Frans Slager (1876-1953), studie van een zittende man, houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd 1904 (Afmeting: 70 x 45 cm)€ 100-150Not sold
428Johan Friedriech de Vries (1924), twee eenden, olieverf op board, gesigneerd, Hollandse School: waterlandschap, gemengde techniek op papier, gesigneerd J. Doorenbosch (Afmeting: 82 x 62 cm en 38,5 x 78 cm)€ 50-70€ 30
430Perzische miniatuurschildering: ruiter te paard met pijl-en-boog, vergezeld door een hond, aquarel en gouache op papier, daarbij boek: Perzische miniaturen (Afmeting: 27 x 21 cm)€ 40-60€ 35
445Vier schilderijen: boerenhoeve in landschappen, olieverf op board, gesigneerd H. v.d. Wilt (Afmeting: 44,5 x 61,5 cm)€ 120-160Not sold
446Rudolf Oldeman (1902-1964), stilleven met bloemen in vaas en Chinese kom met kersen op een tafel, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 60 x 50 cm)€ 80-100€ 100
447Jules Eduard Mendes, (1862-1920), interieur met schillende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 77,5 x 61,5 cm)€ 100-150Not sold
448Raphaël de Buck (1902-1986), stilleven met bloemen in vaas en waaier, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 60 x 50 cm)€ 80-100€ 45
449Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, gesigneerd H. v.d. Wilt en gedateerd '49 (Afmeting: 92 x 67 cm)€ 300-500Not sold
464Duitse School: vrouw en kinderen met een mandje hete kolen, naar origineel van Peter Paul Rubens, olieverf op doek, verso annotatie: Kopie nach No 958, Gemäldegalerie zu Dresden 1923/850 (Afmeting: 99 x 78 cm)€ 200-300Not sold
469Hollandse School: geitenhoeder in landschap, naar Kappstein, olieverf op doek, gesigneerd C. Kik (Afmeting: 124 x 99 cm)€ 80-100€ 20
473Franse School: Clochard de Paris, gouache, gesigneerd (Alice) Huertas, jaren '40 (Afmeting: 36,5 x 27 cm)€ 50-70€ 50
474Adri Pieck (1894-1982), Aan 't Stille Water, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 25 x 31,5 cm)€ 80-100€ 80
475Schilderij: berglandschap met besneeuwde toppen op de achtergrond, olieverf op paneel (Afmeting: 14 x 21 cm)€ 50-70€ 40
476Aubrey Beardsley (1872-1898), The Climax, houtsnede, 1893, en scene met marionetfiguren in een slaapkamer, gesigneerd in de plaat (Afmeting: 21 x 14,5 cm)€ 200-300€ 210
477Twee ovale kleurenlitho's: vrouwen, gesigneerd Max (Afmeting: 27,5 x 15 cm)€ 100-150Not sold
480Vijf wanddecoraties€ 40-60€ 20
481Arthur Nols (1895-1966), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49 x 38,5 cm)€ 70-90€ 20
482Willem Witjens (1884-1962), schouwstuk: bloemen in vaas, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1921 -gerestaureerd- (Afmeting: 113 x 85 cm)€ 200-300€ 180
483Hollandse School: paar pendanten van duinlandschappen, olieverf op doek -kras- (Afmeting: 59 x 58,5 cm)€ 150-200Not sold
484Wim van Norden (1917-2001), zeilboten op de rede van Hoorn, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 40 x 80 cm)€ 50-70€ 70
485Fritz Blädel (1903-), Ruhende Fischerboote, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 40 x 80 cm)€ 60-80€ 95
486Willem Witjens (1884-1962), hooischuit, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 33 x 43 cm)€ 80-100€ 65
487Hollandse School, twee schilderijen: landschap en zeilboten, beide olieverf op doek (Afmeting: 38,5 x 48,5 cm)€ 30-50€ 40
488Jan Verdonk (1887-1962), portret van een in een stoel gezeten jonge vrouw, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '35 (Afmeting: 59 x 48 cm)€ 80-100€ 30
489Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, gesigneerd J.A. Zandleven (Afmeting: 44,5 x 34,5 cm)€ 100-150€ 60
532Dirk Harting (1817-1892), grote kerk te Alkmaar, litho, gesigneerd daarbij: Belgische school, dorp aan het water, kleurenets, onduidelijk gesigneerd€ 80-100Not sold
533Jan Sirks (1885-1938), Reeuwijk, ets, gesigneerd in potlood (Afmeting: 14,5 x 29,5 cm)€ 30-50€ 20
534Hollandse School: watermolen, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Konings, gedateerd '60, daarbij schilderij: huizen, olieverf op doek (Afmeting: 51 x 70,5 cm)€ 40-60€ 20
543Zes wanddecoraties€ 60-80Not sold
547Frans Ruwel (1912-1987), zes aquarellen, alle voorzien van atelierstempel (Afmeting: 29 x 39 cm)€ 60-80€ 25
554Twee pentekeningen: in- en exterieurs van de Sint Jan in Den Bosch, inkt op papier, beide onduidelijk gesigneerd, daarbij: diverse wanddecoraties€ 60-80€ 30
556Frans Ruwel (1912-1987), twee stadsgezichten, beide aquarel, beide voorzien van atelierstempel (Afmeting: 39 x 29 cm)€ 80-100Not sold
558Paar kleurenlitho's, circa 1900, schoolplaat en ontwerp, gesigneerd Anke de Vries€ 60-80€ 20
561Acht wandecoraties waaronder Indonesisch€ 60-80€ 50
575Vier wanddecoraties€ 40-60€ 20
591Harry van Kruiningen (1906-1996), "De buffels", ets-aquatint, V/XX, gesigneerd, 1973, daarbij: Bob Sanders (1945), vrouwelijk naakt, zeefdruk, 2/35, gesigneerd € 80-100Not sold
612Diverse aquarellen, etsen en linosnedes, waaronder: Jan Voerman II (1890-1976) en Mordecaï Moreh (1937)€ 100-150€ 50
614Kopergravures, litho's waaronder Oranjewoud, en sepiatekening van kastelen bij Schipluiden, 18e/19e eeuw€ 60-80€ 60
627Diverse wanddecoraties en gravures€ 40-60€ 30
684Map met divers grafiek, waaronder werken van Aat Veldhoen€ 40-60€ 40
686Vier Indonesische aquarellen: landschappen, waaronder H. van der Does, alle 1e helft 20e eeuw€ 80-100€ 90
692Zes etsen, werk in uitvoering, 129/250, gesigneerd Pol de Jong, 'De Intellektueel en De Put, 129/250, gesigneerd Marius, Anne Huitema (1941), abstracte huizen, eigen druk 145/150, Sonja van Es (1927), Heilige Koe, e.d. 3/9 en gedateerd '70 en Alain Paillard (1945), landschap met figuren en fabeldieren, 24/80, gesigneerd€ 80-100Not sold
695Rolf de Bruin (1956), Rhonald Blommestijn (1961), Hilbert Bolland (1946), Gieb van Enckevoort (1949), vier diversen litho's, alle gesigneerd en gedateerd€ 80-100€ 40
709Diverse prenten en plaatjes€ 40-60€ 25
712Renée Keuller (1899-1981), zittende naakte vrouw, olieverf op board, gesigneerd 75,5 x 58,5 cm, Philippe Hardy (1950), twee erotische voorstellingen, gemengde techniek 6/15 en 11/15, gesigneerd en gedateerd '79 39 x 48 cm, Hollandse School: zittend vrouwelijk naakt, olieverf op doek, gesigneerd R.C. Vylen en gedateerd 1963, daarbij: vrouw met rode doek, olieverf op doek, gesigneerd Boekler, Hollandse School: twee vrouwelijke naakten, gemengde techniek op papier, 13/20 en 12/20, gesigneerd, gedateerd '89€ 60-80€ 75
726Drie wanddecoraties en spiegel in eiken lijst€ 50-70€ 20
730Zes wanddecoraties, waaronder: etsen, litho's, etc.€ 60-80€ 40
732Frans Ruwel (1912-1987), zeven aquarellen: boerderijen, alle voorzien van atelierstempel (Afmeting: 29 x 39 cm)€ 60-80€ 20
742Vier schilderijen: Hollandse School: bollenvelden, olieverf op doek, gesigneerd W. Bessink en gedateerd 6-'29, zeilboten bij de monding van een haven, olieverf op triplex, gesigneerd Roos van Doorn, Paul Gerritsen (1901-1940), duinlandschap met kippen voerende vrouw voor boerderijtje, olieverf op doek, gesigneerd en heidelandschap met boerderijtje, olieverf op doek, gesigneerd Pieters€ 60-80€ 30
744Schilderij: Christus aan het kruis, olieverf op paneel, 19e eeuw -defecten- (Afmeting: 48 x 39,5 cm)€ 50-70€ 190
748Wanddecoraties€ 50-70€ 20
2002Jacob Simon Hendrik Kever (1854-1922), Bloemen in een groen geglazuurde gemberpot, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's Hertogenbosch, voorheen: Kunsthandel Th. Vlas, Amsterdam (Afmeting: 56,5 x 70,5 cm)€ 800-1200€ 600
2005Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), arbeiders tijdens de lunch op straat, olieverf op doek, gemonogrammeerd en gedateerd '19 -gedoubleerd- (Afmeting: 50 x 59 cm)€ 700-900€ 675
2006Dick Osinga (1913-1997), stilleven met veldboeket, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '50 (Afmeting: 50 x 55 cm)€ 200-300Not sold
2008Drie staalgravures in vergulde houten lijst: portret van Willem III, koning der Nederlanden, door Benoit Taurel, naar origineel van Jan Willem Pieneman, uitgegeven door Frans Buffa en Zonen, 1849-1859, voorzien van signatuur, portret van Willem II en portret van prins Alexander (1818-1848) -twee lijsten zonder glas- (Afmeting: 54,5 x 42 cm)€ 400-600€ 300
2010Walter Obholzer (1953-2008), compositie met strikjes, tempera op kunststof paneel, toegeschreven aan (Afmeting: 284 x 28 cm)€ 800-1200€ 800
2011Hollandse School: rivieroversteek, olieverf op paneel, gemonogrammeerd JvG, naar Jan van Gooyen (Afmeting: 28,5 x 52 cm)€ 150-200€ 300
2012Pierre Henri T. Tetar van Elven (1828-1908), de Spaanse gezant Jan Meijen poogt Kornelis Aarsen om te kopen, aquarel, gesigneerd, met verklarende tekst van de kunstenaar verso (Afmeting: 28 x 39 cm)€ 400-600Not sold
2016Hollandse School: vrouwenportret, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso annotatie: Piet van der Hem -restauratie, inschilderingen, op de achterzijde is een aanzet voor een landschap geschilderd- (Afmeting: 49 x 38,5 cm)€ 300-500€ 300
2017Cherubino Kirchmayr (1848-1903), oriëntaalse vrouw met tamboerijn, olieverf op paneel, gesigneerd -paneel geparketteerd, lijnen paneeldelen zichtbaar- (Afmeting: 66 x 45 cm)€ 700-900€ 650
2018John Lennon (1940-1980), Bag one, map met 15 litho's (Afmeting: 50 x 37 cm)€ 700-900Not sold
2020Frans Lebret (1820-1909), prijsos in stal met boer, olieverf op doek, gesigneerd -craquelé- (Afmeting: 63 x 80 cm)€ 1000-1500Not sold
2023Anton Heijboer (1924-2005), compositie met ying en yang, ets, gesigneerd en gedateerd 1984 met stempel (Afmeting: 79 x 108 cm)€ 500-700Not sold
2024Cornelis Kimmel (1804-1877), Maria Magdalena, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1861 (Afmeting: 66,5 x 56,5 cm)€ 500-700€ 750
2030Albert Carel Willink (1900-1983), The Tate Gallery moved, litho P.D.A., gesigneerd (Afmeting: 59 x 75,5 cm)€ 400-600€ 500
2031Albert Carel Willink (1900-1983), Evenwicht der krachten, litho P.D.A., gesigneerd (Afmeting: 53 x 81 cm)€ 400-600€ 300
2032Franse School: damherten op dode bladeren, aquarel en potlood, niet gesigneerd -vouwen- (Afmeting: 50 x 65 cm)€ 80-100Not sold
2033Carla Budding (1952), interieur van Hazel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1977 (Afmeting: 51 x 60 cm)€ 400-600Not sold
2034Willem Elisa Roelofs (1874-1940), visser in een bootje tussen het riet en waterlelies op de voorgrond, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 79 x 80 cm)€ 700-900€ 750
2035Hollandse School: stilleven met Japanse noh-maskers, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. van Lelyveld en gedateerd 1930 (Afmeting: 49 x 34 cm)€ 150-200Not sold
2036Europese School: koets in een straatje, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 46 x 39 cm)€ 150-200€ 170
2037Marie Henri Mackenzie (1878-1961), zittende rode kater, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 48 x 37 cm)€ 600-800€ 700
2038Hollandse School: herfstbomen in avondzon langs vaart, olieverf op doek, gesigneerd Th. de Bock (Afmeting: 38 x 50 cm)€ 150-200€ 175
2039Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966), Leuvenhaven Rotterdam, olieverf op doek, gesigneerd, verso gedateerd 1907 (Afmeting: 51 x 77 cm)€ 250-350€ 275
2040Hollandse School: gepruikte figuren in een trekschuit voor de Lustplaats Sypesteyn in Nieuw-Loosdrecht, olieverf op board, 20e eeuw (Afmeting: 56 x 81 cm)€ 150-200Not sold
2041Willem Pasman (1905-1984), besneeuwde huizen, olieverf op doek, gesigneerd -enkele kleine defecten- (Afmeting: 28,5 x 39 cm)€ 80-100€ 75
2043Chinese School: berglandschap met arbeiders en teksten, aquarel op papier -foxing-, en Chinese School: magnoliabloesem en teksten, aquarel op textiel -defecten-€ 100-150€ 100
2044Dirk Schäfer (1864-1941), botters in de haven bij een stad, pastel, gesigneerd en gedateerd 1915 (Afmeting: 31 x 46 cm)€ 400-600Not sold
2045Jan Jans (1893-1963), molen in landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 27 x 38 cm)€ 300-500€ 280
2048Hollandse School: koe in de wei, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst met naamplaatje A. Mauve (Afmeting: 17 x 23 cm)€ 200-300€ 200
2049Eduard Verschaffelt (1874-1955), zittende dame in een interieur, olieverf op doek, gesigneerd -geportretteerde is wellicht de echtgenote van de schilder, restauratie- (Afmeting: 39 x 54 cm)€ 1800-2200Not sold
2050Yuri Kiyanchenko (1911-1981), Lenin die de het atheïsme verdedigt, olieverf op board, verso getiteld en gesigneerd, gedateerd 1964 (Afmeting: 38,5 x 56 cm)€ 700-900Not sold
2052Hollandse School: portret van een heer, marouflé, 17e/18e eeuw (Afmeting: 16 x 12,5 cm)€ 600-800€ 600
2053Chris Soer (1882-1962), Zeeuwse kustlijn, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 17,5 x 27,5 cm)€ 150-200€ 150
2054Ary Pleijsier (1809-1879), zeilboten bij de haven, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 28 x 35 cm)€ 400-600€ 450
2058Jacobus van Dijck (1817-1896), paar pendantportretten van een echtpaar, olieverf op paneel, één gesigneerd en gedateerd 1891 (Afmeting: 34,5 x 26,5 cm)€ 250-350Not sold
2059François van Severdonck (1809-1889), schapen en kippen in een landschap, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1861 (Afmeting: 22 x 28 cm)€ 800-1200€ 800
2069Herman Heijenbrock (1871-1948), Schlackenhalden, olieverf op doek, gesigneerd, voormalig nummer 501 in de inventaris van Stichting Vrienden van het werk van de industrieschilder Herman Heijenbrock (Afmeting: 74 x 121 cm)€ 500-700Not sold
2070Karl Schwesig (1898-1955), huisjes aan het water, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1930 (Afmeting: 48 x 61 cm)€ 200-300€ 200
2071Belgische School: huisje aan een beek, olieverf op doek, niet gesigneerd, draagt naamplaatje Louis Robbe -gedoubleerd- (Afmeting: 75 x 93 cm)€ 100-150€ 90
2097Hollandse School: portret van Jean François Joseph Paternostre du Montlion (1724-1798), in officierskledij, aquarel, niet gesigneerd, verso aantekening betreffende de geportretteerde (Afmeting: 42,5 x 25,5 cm)€ 200-300€ 180
2099Peter van den Braken (1896-1979), landweg met bomen, pastel, gesigneerd en gedateerd 1923 (Afmeting: 46 x 53 cm)€ 70-90€ 100
2100Hannah Yakin-van Hulst (1933), twee zwangere vrouwen, linosnede, gesigneerd en gedateerd 1960 (Afmeting: 54,5 x 35 cm)€ 150-200Not sold
2102Sam Parabirsingh (1943-2003), Geschitste Fasen, kleurenets, 2/5, gesigneerd en gedateerd 1993 (Afmeting: 81,5 x 47 cm)€ 60-80€ 30
2103Europese School: geboorte van Christus, olieverf op paneel, 18e eeuw/19e eeuw -barst in paneel- (Afmeting: 47 x 61 cm)€ 150-200€ 160
2120Herman Frederik Bieling (1887-1964), stilleven met tulpen en appels voor een venster, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 65 x 53 cm)€ 200-300Not sold
2126Chris Soer (1882-1962), gezicht op Dordrecht, marouflé, gesigneerd -kleine defecten aan verf- (Afmeting: 28 x 34 cm)€ 150-200€ 130
2127Herman Moerkerk (1879-1949), de vergadering, gemengde techniek op papier, gesigneerd (Afmeting: 21 x 32 cm)€ 60-80€ 70
2128Gravure: 'T Hoogh-Heemraetschap van de Uytwaterende Sluysen in Kennemerlant ende West-Frieslant, Jan Jansz Dou, Coenraet Decker en Abraham Deur, 18e eeuwse verkleinde heruitgave naar het origineel met 16 bladen uit circa 1670 -scheurtjes-€ 150-200€ 50
2165Hollandse School: paarden in de stal met invallend zonlicht, aquarel, verso toegeschreven aan Anthonis Oberman (1781-1845) (Afmeting: 13 x 17,75 cm)€ 70-90Not sold
2166Peter Glazener (1921), menukaart met komische figuren en opschrift: Menu Maandag 4 Dec. 1944, voorzien van diverse signaturen, waaronder die van Han van Meegeren (Glazener was een leerling van Van Meegeren), aquarel, gesigneerd (Afmeting: 40,5 x 32 cm)€ 200-300€ 100
2172Serie van acht gravures met racepaardenportretten, diverse makers, Engeland, 18e eeuw€ 150-200Not sold
2174Aquarel op papier: sleepboot op het water, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 48 x 60 cm)€ 80-100€ 35
2175Beniti Cornelis (1946), non-figuratieve compositie aquarel met make-up, gesigneerd en gedateerd '88 verso, kunstwerk in opdracht van Elegance voor Lancôme, afgebeeld in Elegance, jaargang 45/nr. 4, pagina 81 (Afmeting: 30 x 24 cm)€ 400-600Not sold
2178Willem Johannes Weissenbruch (1864-1941), bloemen in vaas, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 40 x 34 cm)€ 200-300€ 275
2179Otto Dicke (1918-1984), moeder met kind, zwartkrijttekening, gesigneerd en gedateerd '83 (Afmeting: 37 x 26 cm)€ 100-150Not sold
2195Hollandse School: paar winter- en zomergezichten, aquarel, niet gesigneerd, gedateerd oktober 1822 en augustus 1822 (Afmeting: 34 x 38 cm)€ 200-300Not sold
2196Hans Peter Nagtegaal (1944), Stallen Paleis het Loo, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1984 (Afmeting: 44 x 53,5 cm)€ 150-200Not sold
2198Hollandse School: moeder met kind in Larens interieur, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 98 x 68 cm)€ 100-150€ 80
2199Hollandse School: tegemoettredende herder met kudde schapen, aquarel en gouache op papier, gesigneerd A. Mauve (Afmeting: 32 x 35,5 cm)€ 200-300€ 275
2202Willem de Zwart (1862-1931), stilleven met gevogelte, olieverf op doek, gemonogrammeerd (Afmeting: 65 x 83 cm)€ 1200-1600€ 1200
2203Johannes Helder (1842-1913), landschap met schaapsherder, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1906 (Afmeting: 54 x 83 cm)€ 150-200Not sold
2204Sientje Mesdag van Houten (1834-1909), vuurtje stoken in het bos, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd- (Afmeting: 79 x 49 cm)€ 300-500€ 300
2220Hollandse School: paar pendantportretten, beide aquarel, verso gemonogrammeerd M:F:R, gedateerd 1851 (Afmeting: 31 x 24,5 cm)€ 150-200Not sold
2256Paul Bodifée (1866-1938), straatgezicht met silhouetfiguren, olieverf op board, gemonogrammeerd PB en gedateerd '97 (Afmeting: 39 x 31,5 cm)€ 400-600€ 600
2257Hollandse School: zeilboten op zee, olieverf op doek, gemonogrammeerd TbH -gedoubleerd, craquelé- (Afmeting: 42 x 58,5 cm)€ 150-200€ 350
2262Wout Müller (1946-2000), Aquarium, aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '75 (Afmeting: 17 x 24 cm)€ 300-500Not sold
2265Verzilverde penning met gelakt decor, Dutch Glory, ontwerp Nini Huigen, uitvoering Koninklijke Begeer (Afmeting: Ø 11 cm)€ 100-150€ 100
2285Engelse School: zeeslag met brandend schip en drenkelingen, olieverf op doek, 19e eeuw -craquelé- (Afmeting: 64 x 82 cm)€ 80-100€ 325
2289Frans Langeveld (1876-1939), Monikkendam, olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld (Afmeting: 38 x 47,5 cm)€ 300-500€ 450
2296Hollandse School: zelfportret van een schilder met een over zijn schouder meekijkende vrouw, in zijn rechterhand een schilderij met twee naakte vrouwen, pastel, jaren '40/'50 (Afmeting: 89 x 99 cm)€ 150-200Not sold
2321Omgeving Christoff Paudiss (circa 1618-1666), portret van een oude man met muts, olieverf op paneel, met originele nagels vastgezet in contemporaine lijst -sporen van houtworm- (Afmeting: 24 x 18 cm)€ 600-800€ 850
2324Kees Maks (1876-1967), portret van Wies Maks, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 90 x 54 cm)€ 600-800€ 800
2327Kees Maks (1876-1967), kleurrijk stilleven met fruit, bloemen en tafelgoed op een kelim, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 69 x 89 cm)€ 1000-1500€ 850
2331Kees Maks (1876-1967), paardenkoetsen in Parijs, olieverf op doek, gesigneerd, tentoongesteld bij Arti et Amicitiae in juni 1963 onder nr.17 met als titel Parijs 1910 -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 51 x 82 cm)€ 6000-8000€ 8000
2333Kees Verweij (1900-1995), bloemstilleven, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1983, onduidelijk getiteld (Afmeting: 25 x 24 cm)€ 1000-1500Not sold
2337Kees Maks (1876-1967), Prinseneiland in Amsterdam: de ophaalburg tussen de Galgenstraat en Sloterdijkstraat gezien vanaf de Nieuwe Teertuinen, olieverf op doek, gesigneerd, verso foutief getiteld Le Pont Levis -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 78 x 99 cm)€ 5000-7000€ 4500
2338Jacques Witjens (1881-1956), waterlelies, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 27 x 37 cm)€ 200-300€ 300
2370Jeannette Slager (1881-1945), geraniums in gemberpot, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 45 x 34 cm)€ 200-300€ 200
2378Johan Barthold Jongkind (1819-1891), Soleil couchant, port d'Anvers, met aquarel ingekleurde ets, gesigneerd en gedateerd in de plaat, 1868 (Afmeting: 17 x 25 cm)€ 300-500Not sold
2381Petrus Marinus van Walcheren (1876-1949), duinlandschap, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 36 x 46 cm)€ 100-150€ 100
2394Hollandse School: liggend schaap naast een hekje, potlood op papier, verso toegeschreven aan Jan H. Dasveldt (1770-1855) (Afmeting: 8 x 11 cm)€ 60-80€ 50
2395Miniatuurvoorstelling: boerderij in Italiaans landschap, miniatuur aquarel, verso toegeschreven aan Pierre Henri T. Tetar van Elven (1828-1908) (Afmeting: 7,5 x 11,5 cm)€ 80-100Not sold
2399Dirk Schäfer (1864-1941), marktscène, krijttekening, gesigneerd (Afmeting: 39 x 53 cm)€ 80-100Not sold
2400Wim Schuhmacher (1894-1986), stilleven met rozen in een kan op tafel, olieverf op doek, niet gesigneerd, afgebeeld in Jan van Geest, Wim Schuhmacher; de meester van het grijs, Arnhem, 1991, nr. 59, p. 210 -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 80,5 x 30,3 cm)€ 3000-5000Not sold
2401Europese School: portret van een man, borststuk, marouflé, niet gesigneerd, circa 1800 (Afmeting: 60 x 49 cm)€ 150-200€ 170
2402Mogelijk Henri van Daalhoff (1867-1953), boerin bij boerderij, marouflé, onduidelijk gemonogrammeerd (Afmeting: 27 x 36 cm)€ 100-150€ 100
2407Gustave de Smet (1877-1943), moestuin bij boerderij, olieverf op karton, gesigneerd (Afmeting: 18 x 19 cm)€ 600-800Not sold
2410Bernaert de Bridt (1688-1722), jachtstilleven met haas en gevogelte, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, inschilderingen- (Afmeting: 83 x 67 cm)€ 1200-1600€ 1300
2419Schildering: jongen bij struik, knielende man met banier en vrouw met lier in een kasteeltuin, tempera op bladgoud op perkament, 15e eeuw, in fluweel beklede lijst (Afmeting: 15,5 x 13 cm)€ 800-1200€ 750
2430Jan Kagie II (1907-1991), vijf portretten, krijt op papier, veelal gesigneerd€ 100-150Not sold
2441Jean Dratz (1903-1967), winters landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 58,5 x 88,5 cm)€ 200-300Not sold
2442Gerardus Hordijk (1899-1958), achter het circusgordijn, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 58 x 98,5 cm)€ 500-700€ 700
2445Handingekleurde gravure: Hollandiae meridionalis [...] Delflandiae, Schielandiae etc., G. Valk en P. Schenk, 18e eeuw (Afmeting: 45 x 55 cm)€ 100-150Not sold
2447Vlaamse School: portret van een schilder voor zijn doek, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1907 (Afmeting: 66,5 x 53 cm)€ 150-200€ 100
2450Jean Francois de Sompsois (1755-1808), portret van een jonge marineofficier in uniform, pastel op papier, gesigneerd, laatste kwart 18e eeuw (Afmeting: 42 x 31 cm)€ 200-300€ 600
2451Hollandse School: rivierlandschap met vissers, gewassen inkt, gesigneerd Andreas Schelfhout (Afmeting: 16 x 24 cm)€ 100-150€ 75
2455Portretminiatuur op ivoor: jongeman in blauwe jas, gesigneerd met monogram I:V:F, in roggehuid foedraal, 18e eeuw -foedraal defect- (Afmeting: 6 x 4,75 cm)€ 150-200€ 160
2456Pieter van Bloemen (1657-1720), toegeschreven aan, Hermus directed by Argus, gewassen inkttekening, verso annotatie: From the collection of Ace Lafontinelie, herkomst: Mak van Waay, Amsterdam (Afmeting: 13 x 17 cm)€ 150-200€ 130
2458Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930), rietgedekte boerderij met boerin op erf, pastel, gesigneerd (Afmeting: 20,5 x 31 cm)€ 80-100€ 80
2464Derk van Dijken (1945), stilleven met een apothekersflesje, schelp en geschilde citroen, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd '04 (Afmeting: 17,5 x 17,5 cm)€ 200-300Not sold
2465Hollandse School: ovaal portret van Cataline de Zoete van Laecke de Villers (geboren omstreeks 1593), olieverf op paneel, 17e eeuw -dikke laag vernis en 20e eeuwse craquelé- (Afmeting: 23,5 x 19 cm)€ 1000-1500€ 1600
2471Miniatuurportret: man in 19e eeuwse kleding, olieverf op metaal, in verguld lijstje, eerste helft 19e eeuw (Afmeting: 8 x 6 x 1,5 cm)€ 100-150€ 110
2473Engelse School: schepen op ruwe zee, olieverf op paneel, 19e eeuw (Afmeting: 12 x 17 cm)€ 180-220Not sold
2475Cees van IJsseldijk (1901-1977), Ibiza, aquarel, gesigneerd en gedateerd febr. '64 (Afmeting: 23,5 x 28,5 cm)€ 100-150Not sold
2476Willem van de Velde Bonfield (1834-1885), paar pendantlandschappen: Castello Toblino en Lago Toblino, aquarellen, gesigneerd, midden 19e eeuw (Afmeting: 21 x 32 cm)€ 300-500Not sold
2478Henri van Daalhoff (1867-1953), boerderijtje, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 18 x 24,5 cm)€ 200-300Not sold
2488Wouterus I Verschuur (1812-1874), tafereel met figuren en paarden, bruine en zwarte gewassen inkt op papier, gesigneerd en gedateerd 1834 (Afmeting: 24 x 34 cm)€ 500-700€ 450
2489Gravure: De wintgot, uytgebuldert hebbende, laat niet dan rampen na, spotprent over de windhandel in waardeloze aandelen van de Oost- en Westindische Compagnieën en de daaropvolgende financiële crisis van 1720 (Afmeting: 17 x 28,5 cm)€ 80-100Not sold
2490Felicien Bobeldijk (1876-1964), platbodems in de haven van Antwerpen, krijt en aquarel op papier, gesigneerd (Afmeting: 17 x 24 cm)€ 500-700Not sold
2493Adriaan Philippus La Rivière (1857-1941), zelfportret met schilderspalet, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 11 x 48 cm)€ 150-200Not sold
2503Hollandse School: stilleven met tulpen in een vaas, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 73 x 60 cm)€ 200-300€ 180
2515Hollandse School, 19e eeuw: landschap met koeien, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan W.J. van den Berghe (1823-1901) (Afmeting: 16 x 20,5 cm)€ 300-500Not sold
2517Johannes Petrus van Horstok (1745-1825), conversatiestuk met staande brieflezende vrouw en twee vrouwen aan een tafel in een interieur, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1806 (Afmeting: 36,5 x 28,5 cm)€ 1500-2000Not sold
2527Alfred Steinacker (1838­1914), figuren met ossen en hooiwagen, olieverf op doek, gesigneerd onder pseudoniem Derfla (Afmeting: 30 x 51 cm)€ 200-300€ 150
2528Jan de Boer (1877-1946), boerderij in het maanlicht, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '80 (Afmeting: 49 x 58,5 cm)€ 150-200Not sold
2529Ab Jongmans (1934), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '78 (Afmeting: 119 x 119 cm)€ 70-90Not sold
4007Henk van Leeuwen (1890-1972), huis met torentje, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 23 x 29 cm)€ 80-100€ 150
4014Gemengde techniek: figuren aan touwtjes uit een gouden wolk, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992 (Afmeting: 99 x 69 cm)€ 80-100€ 30
4016Simon van der Sluijs (1954), twee naakte vrouwen, airbrush, gesigneerd, en twee bewerkte foto's: naakte vrouwen, gesigneerd Alastair McGill (Afmeting: 38,5 x 48,5 cm)€ 30-50€ 50
4017Hollandse School: Italiaans huis, aquarel, gesigneerd De Wever (Afmeting: 25 x 35 cm)€ 20-30Not sold
4018Hollandse School: jongen met hondje bij een watermolen, gewassen inkt, late 19e eeuw (Afmeting: 25 x 30,5 cm)€ 70-90Not sold
4020Jan van Empel (1930-1991), Dans l'espace, pasteuze monochrome abstracte voorstelling, olieverf op doek, gesigneerd en verso getiteld (Afmeting: 149 x 125 cm)€ 300-500€ 150
4021Anneke Schat (1942), abstracte voorstelling, litho gesigneerd en gedateerd 1999 (Afmeting: 59,5 x 78 cm)€ 100-150€ 110
4022Henk Corduwener (1915-2001), gezicht op Naarden Vesting, litho, gesigneerd en gedateerd 1981 (Afmeting: 40 x 29,5 cm)€ 60-80Not sold
4026Martin van Waning (1889-1972), bospaadje, ets, gesigneerd met potlood en in de plaat, ets: Veluwe, gesigneerd J. v. Rijswijk, en facsimile€ 50-70€ 20
4027Russische School: Ontwerp Revolutie Perestrojka, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '86, en collage: Sculpture Gothique, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '81 (Afmeting: 99,5 x 69,5 cm)€ 70-90€ 20
4040Pierre Courtin (1921-2012), abstracte voorstelling, kleurenlitho 178/300, gesigneerd, daarbij: Cornelis Spermon (1941), Conversation piece, zeefdruk 138/190, gesigneerd -vochtplekken-€ 30-50Not sold
4043Hollandse School: Carnaval, aquarel, onduidelijk gesigneerd, en krijttekening: bloemen, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 31 x 39,5 cm)€ 80-100Not sold
4045Anton Vrede (1953), Birds of different feathers, litho 3/70, gesigneerd en gedateerd '90, en pastel: abstracte compositie, onduidelijk gesigneerd€ 50-70€ 20
4046Cole Morgan (1950), Black arc, kleurenlitho 32/75, gesigneerd en gedateerd '92 (Afmeting: 56 x 75 cm)€ 150-200€ 150
4048Fon Klement (1930-2000), Lumière d'Arles, hoogdruk boardsnede, in een oplage van 70 stuks, gesigneerd en gedateerd '90 (Afmeting: 95 X 95 cm)€ 300-500€ 270
4060Hollandse School: staand vrouwelijk naakt, gemengde techniek op paneel, gesigneerd Ineke de Vries en schilderij: abstract, gemengde techniek, verso gesigneerd Jörg Weber€ 40-60Not sold
4063Potloodtekening: portret van een man, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '40, en aquarel: abstracte voorstelling (Afmeting: 29,5 x 48 cm)€ 80-100Not sold
4064Vier litho's in lijst: paarden€ 150-200Not sold
4065Drie etsen: Magere Brug, 121/150, gesigneerd Wim van der Meij en gedateerd 1989, Prinsenhof, 61/100, onduidelijk gesigneerd en oud boerderijtje uit Lichtenvoorde, 103/200, gesigneerd Cornelis v.d. Woud (Afmeting: 15 x 35,5 cm)€ 60-80€ 20
4070Philip Wiesman (1946), Digitalis, ets 97/150, gesigneerd€ 40-60Not sold
4071Hollandse school; zeilboot, aquarel, 19e eeuw (Afmeting: 22,5 x 34 cm)€ 60-80€ 30
4072Engelse kunstdruk in lijst met glazen passe-partout€ 70-90Not sold
4073Schilderij: ruiters in maanlicht, olieverf op doek, 19e eeuw -gedoubleerd- (Afmeting: 38,5 x 47 cm)€ 50-70€ 150
4096Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966), twee tekeningen: Renkum Noordberg, gesigneerd, en dorpsstraat, houtskool op papier, gesigneerd, daarbij: moeder met kind, druk, gesigneerd (Afmeting: 23 x 15,5 cm)€ 50-70€ 35
4099Hollandse School: rustende figuren onder boom, potloodtekening, onduidelijk gemonogrammeerd, daarbij: burcht, potloodtekening, gesigneerd Jeanne€ 50-70Not sold
4109Gravure: portret van Sigebert Havercamp, J. Houbraken, 18e eeuw, daarbij staalgravure: Chinese Boatman, 19e eeuw€ 40-60€ 30
4110Paar stippelgravures: The first of september; Morning en Evening, G. Morland pinx.t W. Ward sculpt, Londen, 1794 -verkleurd- (Afmeting: 37 x 43 cm)€ 100-150Not sold
4121Hollandse School: zittende naakte vrouw, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd, daarbij: Franse School: liefkozend paar, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 25 Octobre 1939 (Afmeting: 33 x 20 cm)€ 40-60€ 20
4124Frederik Hendrik Abbing (1901-1955), dorpsgezicht met kerk, aquarel, gesigneerd en gedateerd '31 (Afmeting: 44 x 34 cm)€ 70-90Not sold
4125Vijf diverse schilderijlijsten€ 40-60€ 110
4126Map met tekeningen, drukken, etc.€ 50-70€ 85
4132Joop van Leeuwen (1962), een zonnige dag op het strand, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 23 x 29 cm)€ 150-200Not sold
4135Drie litho's en één gravure: vogels€ 60-80€ 35
4136Yaacov Pins (1917-2005), haan, goud gehoogde houtsnede op rood papier en oosterse stad, houtsnede op rood papier, beide gesigneerd (Afmeting: 16,5 x 12 en 14,5 x 7)€ 150-200Not sold
4137Zes tekeningen en aquarellen, 19e en 20e eeuw€ 70-90Not sold
4138Jan Meijer (1927-1995), Eté, zeefdruk, gesigneerd en gedateerd '71 (Afmeting: 76 x 55 cm)€ 70-90€ 35
4139Drie goudkleurige schilderijlijsten, -defecten- (dagmaten: 47x31; 52x39; 58x78)€ 20-30€ 35
4141Hollandse School: stilleven met vruchten en aardewerk pot, olieverf op doek, gesigneerd A. de Jong (Afmeting: 28,5 x 39 cm)€ 80-100€ 80
4143Ana Efe (1972), gestileerd vrouwenhoofd, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 12-'85 (Afmeting: 49 x 64,5 cm)€ 80-100Not sold
4145Nora Stroink (1897-?), landschap met bomen en bergen, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 16 x 22,5 cm)€ 60-80Not sold
4148Aat Verhoog (1933), figuren, kleurenlitho 127/190, gesigneerd, Monogrammist MA: abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier, gedateerd '89, Herman Frederik Bieling (1887-1964), kermis, houtsnede, gesigneerd en gedateerd '€ 60-80Not sold
4155Hollandse School: kalf, olieverf op paneel, gesigneerd Mijnsbergen (Afmeting: 17 x 22,5 cm)€ 80-100€ 150
4156Hollandse School: dorpsgezicht bij nacht, gemengde techniek op paneel, verso gesigneerd Th. Kortekaas (Afmeting: 17 x 46,5 cm)€ 30-50€ 20
4160Karel Joseph Willerding (1886-1974), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd -restauraties- (Afmeting: 45 x 55 cm)€ 80-100€ 30
4161Herman Romijn (1892-1959), huizen aan bosrand, potloodtekening, gesigneerd (Afmeting: 24,5 x 38 cm)€ 50-70Not sold
4163Hollandse School: eendenfamilie, olieverf op doek, gesigneerd J. Damstra (Afmeting: 18 x 13 cm)€ 60-80€ 70
4164Paar pendantschilderijtjes: geromantiseerde landschappen, olieverf op paneel, midden 19e eeuw, onduidelijk gemonogrammeerd, daarbij: boerenerf met kippen bij een hooimijt, marouflé, gesigneerd, E. Maes€ 200-300Not sold
4166Herman Heuff (1875-1945), twee potloodtekeningen: Waag te Alkmaar en St. Janskapel ingang, Haarlem, beide gesigneerd, daarbij: twee etsen van dezelfde kunstenaar, beide gesigneerd in potlood (Afmeting: 26 x 20 cm)€ 100-150€ 80
4167Hollandse School: koeien langs de waterkant, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 30 x 40 cm)€ 50-70€ 110
4202Jacques Witjens (1881-1956), kerkinterieur, olieverf op schilderskarton, gesigneerd (Afmeting: 31 x 25 cm)€ 80-100€ 160
4203Jacques Witjens (1884-1956), waterlandschap, olieverf op paneel, resten van signatuur -scheur- (Afmeting: 22,5 x 53,5 cm)€ 40-60€ 20
4214Panoramagravure van Amsterdam, mogelijk nadruk, daarbij: twee andere gravures€ 50-70Not sold
4217Schilderij: bloemstilleven, olieverf op doek, gemonogrammeerd, daarbij schilderij: gezin bij hut, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 39 x 59 cm)€ 40-60Not sold
4218Hollandse School: portret van een meisje in Volendammer klederdracht, olieverf op doek (Afmeting: 28 x 23 cm)€ 40-60€ 140
4224Vier diverse gravures€ 30-50Not sold
4238Negen diverse prenten en gravures€ 30-50€ 40
4246Map met diverse werken op papier€ 40-60€ 20
4257Hollandse School: aangemeerde zeilschepen, houtskooltekening, gesigneerd J. Maris (Afmeting: 44 x 60 cm)€ 30-50€ 25
4266Jan Adam Zandleven (1868-1923), bomen, houtskooltekening op papier, gesigneerd, daarbij: studie van figuren, potlood op papier, gemonogrammeerd HvM en kasteel, sepia, niet gesigneerd€ 40-60€ 25
4267Twee litho's naar Johannes Bosboom en Charles Rochussen, lithografie van Vechtbuiten Overholland en twee kopergravures, 18e/19e eeuw€ 60-80€ 35
4295Jan Toorop (1858-1928), mijnwerker, litho, gesigneerd in de plaat, en pastel: portret van een jongen, gesigneerd F. Otten€ 60-80€ 70
4297Hollandse School: landschap met vaart en platbodem, olieverf op doek, gesigneerd J. van Leeuwen€ 80-100€ 140
4306Diverse gravures, waaronder met bijbelse voorstellingen, waarvan twee ingelijst, 18e eeuw -defecten-€ 50-70Not sold
4324Zes wanddecoraties, waaronder: biddende vrouw in vuur, aquarel, twee zijdeweefsels met Japanse landschappen en sepiatekening: paard -glas defect-€ 60-80Not sold
4325Gravure: Sint Laurenskerk te Rotterdam, 18e eeuw en gravure: kaart van Europa, 19e eeuw€ 70-90€ 30
4328Balinese School: landschap met figuren in optocht, gouache op linnen, daarbij: waterpoort, litho, gemonogrammeerd€ 40-60€ 20
4339Driewanddecoraties: Volendammer visser en twee prenten€ 50-70€ 30
4340Hollandse School: koeien in de wei met ruiters in de verte, aquarel, onduidelijk gesigneerd, en Sjoerdtje Mulder-Hak (1945), polderlandschappen, twee aquarellen, beide gesigneerd (Afmeting: 11 x 17 cm)€ 70-90€ 50
4342Hollandse School: stilleven met chrysanten in koperen pot, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, daarbij: twee schilderijen en één wanddecoratie€ 80-100€ 40
4347Jan Rodrigo (1921-2013), Oudegracht, litho, daarbij: Theo van Hoytema (1863-1917), aapjes, druk -scheurtjes in de marges-€ 30-50€ 20
4390Adriaan Viergever (1902-1953), Briancon, potloodtekening, daarbij: wanddecoratie€ 50-70Not sold
4391Opticaprent: Gezicht na de Haarlemmer Port te Amsterdam, C. Philips Jacobsz., 18e eeuw, daarbij: opgehoogde litho en ets (Afmeting: 32 x 43,5 cm)€ 50-70€ 65
4394Cole Morgan (1950), 9 to 9, kleurenlitho 32/75, gesigneerd en gedateerd '92 (Afmeting: 55,5 x 75 cm)€ 150-200€ 120
4395Twee aquarellen: Engelse cottage en winterlandschap, beide onduidelijk gesigneerd€ 40-60€ 20
4398Drie schilderijen€ 40-60€ 20
4604Twee opticagravures: Vale filii deperditi en Filius deperditus cum patre bona dividens, Giuseppe Remondini, naar origineel van Balthasar Probst, circa 1784 (Afmeting: 31 x 42 cm)€ 80-100€ 50
4605Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966), Hollands grachtgezicht, gemengde techniek op papier, gesigneerd (Afmeting: 31 x 43,5 cm)€ 120-160€ 100
4606Mogelijk Antonius Johannes Kristians (1883-1957), gezicht op de Singel te Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 50 x 70 cm)€ 100-150€ 85
4608Hollandse School: Hollands dorpsgezicht, aquarel, niet gesigneerd (Afmeting: 28 x 37,5 cm)€ 80-100€ 80
4613Twee goudkleurige schilderijlijsten, één met rocailles (dagmaat 33,5 x 58,5) daarbij: één met acanthusbladeren -defecten- (dagmaat 29 x 43,5)€ 30-50€ 110
4614Goudkleurige schilderijlijst met naamplaatje: Mari ten Kate 1831-1910, gedecoreerd met schelpmotieven (dagmaat 36,5 x 52,5)€ 30-50€ 95
4615Goudkleurige schilderijlijst met naamplaatje: W. Roelofs 1822-1897, gedecoreerd met acanthusbladeren -kleine scheurtjes en chipje- (dagmaat 24 x 43,5)€ 60-80€ 85
4616Goudkleurige schilderijlijst, gedecoreerd met acanthusbladeren -defecten- (dagmaat 34 x 49)€ 20-30€ 85
4619Goudkleurige schilderijlijst, hoeken gedecoreerd met acanthusbladeren -defecten- (dagmaat 33,5 x 53)€ 20-30€ 130
4620Goudkleurige schilderijlijst met stoffen inleg (dagmaat 30,5 x 47,5)€ 30-50€ 140
4621Twee goudkleurige schilderijlijsten, waarvan één met glas (dagmaat 49 x 35) en (dagmaat 44 x 52)€ 20-30€ 45
4622Twee goudkleurige schilderijlijsten, hoeken gedecoreerd met acanthusbladeren -defecten- (dagmaat 31,5 x 45) en (dagmaat 31 x 43)€ 30-50€ 230
4623Goudkleurige schilderijlijst, versierd met acanthusbladeren -twee chips van onderkant- (dagmaat 43,5 x 36)€ 50-70€ 90
4624Drie rijkgedecoreerde goudkleurige schilderijlijsten -defecten- (dagmaten 37 x 50; 44 x 34; 43 x 34)€ 30-50€ 110
4625Twee goudkleurige schilderijlijsten (dagmaat 32,5 x 44) en (dagmaat 60 x 49)€ 70-90€ 75
4626Rijkbewerkte goudkleurige schilderijlijst (dagmaat 78 x 68)€ 30-50€ 65
4628Goudkleurige schilderijlijst, gedecoreerd met acanthusbladeren (dagmaat 59 x 48,5)€ 30-50€ 120
4629Goudkleurig schilderijlijstje met acanthusbladdecor in de hoeken, 19e eeuw (dagmaat 20,5 X 29,5)€ 80-100€ 160
4640Hollandse School: staand boerenmeisje op klompen, aquarel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 39 x 15 cm)€ 150-200Not sold
4650Paar gekleurde gravures: The hunting stud en The team, beide naar het origineel van J.F. Herring Sr., Engeland, 19e eeuw (Afmeting: 48 x 67 cm)€ 100-150€ 80
4652Gustav Hessing (1909-1981), vrouwelijk naakt, Oost-Indische inkt, gesigneerd (Afmeting: 33 x 49 cm)€ 80-100€ 80
4656Europese School: Adam en Eva in het paradijs, inkttekening, 18e/19e eeuw (Afmeting: 10 x 7 cm)€ 30-50€ 20
4657Daniel Derveaux (1914-2010), schepen voor de kust van St. Malo en schepen in gevecht op volle zee, twee litho's, gesigneerd in de plaat (Afmeting: 37,5 x 50 cm)€ 100-150Not sold
4658Handgekleurde gravure: Gezigt op de landen, waar over oudtijds de Rhyn, tusschen Noortwyk en Katwyk, van Rhynsoever naar Zee geloopen heeft, Noach van der Meer, 18e eeuw -centrale vouw- (Afmeting: 18 x 34 cm)€ 80-100€ 95
4659Europese School: portret van jongeman, potlood op papier, onduideljk gesigneerd, gedateerd 1833 -kleine vochtplekjes- (Afmeting: 22,75 x 19 cm)€ 60-80€ 230
4663Franse School: compositie met drie putti, rood krijt op papier, 18e/19e eeuw (Afmeting: 30 x 21,5 cm)€ 80-100€ 95
4666David Schulman (1881-1966), stadspoortje met wandelaar, krijttekening en aquarel opgehoogd met gouache op papier, gesigneerd (Afmeting: 24 x 19 cm)€ 100-150€ 25
4667Carle Vernet (1758-1836), La Chasse au Renard, serie van vier kleurengravures (Afmeting: 12,5 x 15 cm)€ 80-100€ 45
4668Daniël Been (1885-1967), mediterrane kust, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 17 x 23 cm)€ 80-100Not sold
4671Twee miniatuurportretjes: Georgina Spencer en vrouw met haar hand onder haar kin (Afmeting: 8 x 6,25 cm)€ 70-90Not sold
4673Willem van de Berg (1886-1970), pauw, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1921 (Afmeting: 18,5 x 24 cm)€ 200-300€ 850
4675Soewardja (1900-?), Balinees straattafereel met figuren, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 23 x 25,5 cm)€ 80-100Not sold
4682Rik van Bentum (1936), materiewerk, gemengde techniek, toegeschreven aan, circa 1960 (Afmeting: 64,5 x 73 cm)€ 800-1200Not sold