Nr. | Omschrijving | Foto |
Richtprijs | Hamerprijs |
2 | Toon Kelder (1894-1973), portret van een man, kopstuk, bruinkrijttekening, gesigneerd, circa 1930 | | € 80-100 | € 40 |
8 | JAS (1945-2002), 'Parade', olieverf op paneel, voorzijde gesigneerd, verso gesigneerd en gedateerd 89, de zilverkleurige houten lijst gesigneerd en gedateerd 92 (Afmeting: 57 x 67 cm) | | € 250-350 | € 325 |
21 | Ton Etman (hedendaags), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 120 x 100 cm) | | € 300-500 | Not sold |
32 | Harmen Klaas Post (1907-1995), 'Dijkdorp', olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1974 (Afmeting: 40,5 x 63 cm) | | € 250-350 | Not sold |
45 | Mogelijk Herman Vreedenburgh (1887-1956), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd -deukje in doek- (Afmeting: 33 x 29 cm) | | € 200-300 | Not sold |
46 | Christiaan de Moor (1899-1981), vogel bij maanlicht, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1963 (Afmeting: 48,5 x 59,5 cm) | | € 200-300 | € 320 |
50 | Anton Heyboer (1924-2005), twee vrouwen vergezeld door twee goudvissen, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 78 x 108 cm) | | € 300-500 | Not sold |
52 | Schilderij: 'Een kringloop die de kans ziet aan zich zelf te ontsnappen', olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 79 x 59 cm) | | € 50-70 | Not sold |
63 | Piet Zwiers (1907-1965), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49 x 69 cm) | | € 100-150 | € 250 |
76 | Anton Heyboer (1924-2005), 'to play with a crab on the beach', gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 35 x 61 cm) | | € 80-100 | € 100 |
126 | Hollandse School: man met plooikraag, halffiguur naar 17e-eeuws voorbeeld, olieverf op doek, eerste helft 20e eeuw -lichte defecten- (Afmeting: 58 x 49 cm) | | € 50-70 | € 50 |
133 | Hollandse School: winters stadsgezicht met koepelkerk, olieverf op doek, gesigneerd M. Keijzer, verso gedateerd 10 mei 1971 (Afmeting: 70 x 99 cm) | | € 80-100 | € 65 |
183 | Wilhelm Hambüchen (1869-1939), schepen op Schevenings strand, olieverf op doek, gesigneerd -defecten- (Afmeting: 58 x 78,5 cm) | | € 80-100 | € 275 |
193 | Francois Albert Mooy (1884-1968), stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 90 x 109 cm) | | € 500-700 | Not sold |
203 | Hollandse School: botter in een baai met figuren, olieverf op doek, niet gesigneerd -waterschade- | | € 60-80 | € 40 |
213 | Hollandse School: 'bootjes op de Maas', olieverf op board, verso getiteld, onduidelijk gesigneerd, gedateerd '75 (Afmeting: 52 x 69 cm) | | € 100-150 | € 375 |
219 | Aarnout van Gilst (1898-1981), stadspoort te Elburg, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48.5 x 68 cm) | | € 80-100 | € 90 |
223 | Hollandse school: zelfportret van de schilderes Sien van Noort aan een tafel gezeten met een boeket bloemen in een vaas, olieverf op doek circa 1970 -herkomst; vriendin van de schilderes- | | € 80-100 | Not sold |
230 | Hollandse School: predikant of geleerde met boek in zijn handen, halffiguur, naar 17e-eeuws voorbeeld, eerste helft 20e eeuw (Afmeting: 90 x 73 cm) | | € 80-100 | € 100 |
254 | W.J.Pasman (1905-1984), gezicht op tulpenveld, olieverf op paneel, gesigneerd | | € 50-70 | € 120 |
279 | Schilderij: papavers in een zwarte vaas, olieverf op paneel, gesigneerd T. Vatte (Afmeting: 32 x 22 cm) | | € 120-160 | Not sold |
281 | Jaap de Ruig (1909-1992), drie potloodtekeningen: 'Zwerftocht door de Achterhoek', 'Ruurlo', en 'Woningen', alle gesigneerd | | € 50-70 | Not sold |
282 | Wim Burger (1913-1999), twee werken: 'Loire', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '89, en herten, olieverf op karton, gesigneerd en gedateerd | | € 100-150 | Not sold |
283 | Mogelijk Sierk Schröder (1903-2002), studietekeningen van twee naakte vrouwen, diverse media op papier, niet gesigneerd (Afmeting: 49 x 31 cm) | | € 100-150 | Not sold |
286 | Franz Josef Georg Illem (1865-1912), ondergaande zon over Hollands winterlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 11,5 x 29,5 cm) | | € 100-150 | Not sold |
287 | Marinus Heijl (1836-1931), kleurrijk landschap met molen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 23.5 x 30 cm) | | € 80-100 | Not sold |
288 | Vergulde pâte schilderijlijst (Afmeting: 47 x 60 cm) | | € 50-70 | Not sold |
305 | Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met chrysanten en margrieten, olieverf op doek, gesigneerd, en bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, gesigneerd | | € 80-100 | € 70 |
306 | Albert Jan Oudshoorn (1877-1930), boerderij in polderlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 33 x 44 cm) | | € 150-200 | Not sold |
307 | Jan Schonk (1889-1976), kerkinterieur, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 59 x 39 cm) | | € 100-150 | Not sold |
308 | Jaap de Ruig (1909-1992), drie houtskooltekeningen: 'Buiig weer, Soester Melm a/d Eem', gedateerd 8 augustus 1954, Eemdijk, en Eempolder te Soest, alle gesigneerd | | € 50-70 | Not sold |
309 | Jos van Dijk (1913-2000), 'Osdorpweg Sloten', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1944 (Afmeting: 38,5 x 29 cm) | | € 50-70 | Not sold |
310 | Franco Rispoli (1921-1989), straatmarkt, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 44 x 29 cm) | | € 50-70 | € 110 |
313 | Hollandse School: koeien in een weiland, olieverf op doek, gesigneerd H.A. Willenborg (Afmeting: 35,5 x 54 cm) | | € 60-80 | € 70 |
318 | Gerrit Jongert (1906-1990), grachtengezicht hoek Prinsengracht/Brouwersgracht te Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd -klein gaatje- (Afmeting: 49 x 49 cm) | | € 100-150 | € 85 |
319 | Hollandse School: huifkar op bospad, olieverf op doek, gesigneerd M. Borghart -craquelé- | | € 50-70 | Not sold |
321 | Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941), boerin in landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 42 x 53,5 cm) | | € 100-150 | € 100 |
322 | Hollandse School: stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd H.H. Ros | | € 60-80 | Not sold |
324 | Duitse School: berglandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd | | € 200-300 | Not sold |
350 | Hollandse School: geraniums in pot, olieverf op doek, niet gesigneerd | | € 50-70 | € 55 |
351 | Cornelis Visser (1903-1982), havengezicht, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 28 x 36 cm) | | € 100-150 | Not sold |
352 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'Ochtend in Zelhem', pastelkrijt, gesigneerd, daarbij: stadsgezicht, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd | | € 80-100 | Not sold |
353 | Cornelis Visser (1903-1982) zeilboten aan de kade, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 30 x 39 cm) | | € 100-150 | € 120 |
354 | Cornelis Visser (1903-1982), aangemeerde zeilboten, aquarel, gesigneerd en gedateerd '28 (Afmeting: 28.5 x 47.5 cm) | | € 100-150 | € 80 |
355 | Jaap de Ruig (1909-1992), drie schilderijen: 'Canet-plage bij Perpignan', aquarel, gesigneerd, 'St. Malo in Bretagne', olieverf op canvas, gesigneerd, en 'Bretagne', gouache, gesigneerd | | € 80-100 | Not sold |
358 | Paul Feron (hedendaags), gedekte tafels op een Frans terras, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 13 x 17 cm) | | € 60-80 | € 60 |
382 | Hollandse School: personen bij herberg, olieverf op board, niet gesigneerd (Afmeting: 17 x 12,5 cm) | | € 50-70 | Not sold |
390 | Schilderij: waterlelies, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 59,5 x 49 cm) | | € 40-60 | Not sold |
391 | Hollandse School: 'Molenbuurt te Weesp', olieverf op doek, gesigneerd Albert Conrad en gedateerd 1920 | | € 80-100 | € 20 |
394 | Hollandse School: eendenfamilie bij een vijver, olieverf op doek, gesigneerd J. Rieter | | € 50-70 | Not sold |
399 | Duitse School: drinkend paar in boslandschap, olieverf op doek, circa 1900 -lichte defectjes- (Afmeting: 67 x 53 cm) | | € 80-100 | € 50 |
403 | Hollandse School: molen in landschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '22 (Afmeting: 26 x 35 cm) | | € 60-80 | Not sold |
404 | Wilhelmina Julia Giesberts (1893-1983), bloemstilleven met tulpen, olieverf op schilderskarton, gesigneerd (Afmeting: 43 x 53 cm) | | € 60-80 | € 55 |
405 | Hollandse School: landschap, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 26,5 x 32 cm) | | € 50-70 | Not sold |
421 | Hollandse School: boerderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.A.E. Barten | | € 100-150 | Not sold |
422 | Jan Schonk (1889-1976), aanvliegende eenden bij rietkraag, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 58,5 cm) | | € 80-100 | € 180 |
432 | Verzameling paneeltjes voor schilderijtjes -enkele met schetsmatige voorstelling- | | € 40-60 | € 65 |
436 | Hollandse School: personen in landschap met ruïne, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 41 x 51 cm) | | € 70-90 | € 70 |
437 | Hollandse School: heidelandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 49 x 57 cm) | | € 40-60 | € 20 |
439 | Ton Vonk (1892-1971), expressionistisch Indonesisch landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 42,5 x 54 cm) | | € 80-100 | € 20 |
507 | Indonesische School: wassende vrouwen aan de waterkant, aquarel, onduidelijk gesigneerd, daarbij: Balinese schildering, gouache op doek (Afmeting: 35 x 52 cm) | | € 50-70 | Not sold |
543 | Hollandse School: zonder titel, marouflé, gesigneerd Schinkel, gedateerd '81 (Afmeting: 47 x 57 cm) | | € 50-70 | € 25 |
547 | Johannes Hessel Brolsma (1909-1990), gezicht op Katwijk, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 20,5 x 26,5 cm) | | € 100-150 | € 80 |
549 | Schilderij: bosgezicht, olieverf op paneel, daarbij: winterlandschap, olieverf op doek, gemonogrammeerd FWM of FMW, gedateerd 1905 | | € 80-100 | Not sold |
550 | Hollandse School: twee winterlandschapjes, olieverf op board, beide niet gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 29 cm) | | € 200-300 | Not sold |
551 | Hollandse School: meer met zeilschip, olieverf op doek, gesigneerd H. Frauenfelder -restauratie in het midden- (Afmeting: 19 x 27,5 cm) | | € 200-300 | Not sold |
552 | Hollandse School: boot bij kade, olieverf op doek, gesigneerd Hendrik Verdonck (Afmeting: 17 x 24 cm) | | € 100-150 | Not sold |
553 | Hollandse School: molen aan vaart, olieverf op paneel, gesigneerd L. v. Soest (Afmeting: 13,5 x 23,5 cm) | | € 50-70 | € 55 |
554 | Hollandse School: winters Amsterdams grachtgezicht, marouflé, gesigneerd Boon (Afmeting: 16,5 x 22,5 cm) | | € 80-100 | Not sold |
557 | Roel Wildeboer (1902-1989), 'Kortenhoef', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 39 x 48,5 cm) | | € 50-70 | € 100 |
558 | Henri van Daalhoff (1867-1953), vaart met bomenrij en molen, olieverf op doek, gesigneerd, verso gedateerd 1932 (Afmeting: 40 x 55 cm) | | € 80-100 | Not sold |
559 | Hollandse School: beekje door bamboebos, olieverf op doek, gesigneerd P. van Bergen (Afmeting: 27 x 19 cm) | | € 50-70 | Not sold |
587 | Fred Hartsuijker (1894-1991), gezicht op een bloeiende tuin, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: aquarel: landschap, gesigneerd Dole Lange -roestvlekjes-, en aquarel: boerderij, onduidelijk gesigneerd | | € 60-80 | € 50 |
592 | Witgeschilderde spiegellijst en schilderijlijst | | € 50-70 | Not sold |
593 | Jacobus Doeser (1884-1970), waterlelie, marouflé, gesigneerd -verfverlies- (Afmeting: 29 x 23 cm) | | € 30-50 | € 35 |
616 | Toon Verplak (1901-1966), Kortenhoef, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49 x 69 cm) | | € 80-100 | € 90 |
617 | Gerard Huijsman (hedendaags), appels in mand, pastel, gesigneerd en gedateerd '85 (Afmeting: 36 x 49 cm) | | € 120-160 | € 120 |
626 | Jan Lavies (1902-2005), man en vrouw in avondkleding, olieverf op doek, gesigneerd, jaren '30 (Afmeting: 55 x 44 cm) | | € 200-300 | € 200 |
628 | Hollandse School: besneeuwd dorpsgezicht, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd Adriaan K..... -scheurtje- (Afmeting: 42 x 33 cm) | | € 100-150 | Not sold |
629 | Romantische School: Schots landschap met een loch, olieverf op doek, niet gesigneerd -gedoubleerd, restauraties- (Afmeting: 58 x 73 cm) | | € 100-150 | € 160 |
631 | Dirk Meesters (1899-1950), schapen en kippen in de stal, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 39 x 29 cm) | | € 150-200 | € 170 |
632 | Louis Papaluca (1890-1934), 'Cutty Sark', gouache op papier, gesigneerd (Afmeting: 44,5 x 36 cm) | | € 300-500 | € 250 |
633 | Mogelijk C.J. Grips (1825-1920), bosven, sepia- en pentekening op papier, gesigneerd (Afmeting: 45 x 57 cm) | | € 50-70 | € 60 |
634 | Johan Hendrik Doeleman (1848-1913), boerenhoeve, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 29 x 39 cm) | | € 120-160 | € 100 |
635 | Hollandse School: beek door bos, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 28 x 39 cm) | | € 40-60 | Not sold |
636 | Hollandse School: molens in landschap, aquarel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 35 x 45 cm) | | € 80-100 | Not sold |
651 | Hollandse School, 19e eeuw: het waterschapshuis aan de Kinderdijk met zeilboten, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 40 x 59 cm) | | € 100-150 | Not sold |
653 | Schilderij: pluimvee aan de waterkant, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 28,5 x 38 cm) | | € 80-100 | Not sold |
656 | Gerard Jan Bos (1860-1943), meisjesportret, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 26 x 21 cm) | | € 100-150 | € 80 |
667 | Jaap de Ruig (1909-1992), vier glasdrukken: 'In de Ruimte', 'Uit de Ruimte', 'Wiekend Opwaarts', alle verso gesigneerd, en 'Vorm en Kleurenspel', gesigneerd | | € 80-100 | Not sold |
686 | Jaap de Ruig (1909-1992), vier schilderijen: 'Kloostertuin in Siegburg', marouflé, 'Slotgracht Bos Groeneveld', 'Bos Groeneveld', gedateerd '50, en 'Lentezon', gedateerd '54, alle olieverf op doek, alle gesigneerd (Afmeting: 40 x 50 cm) | | € 100-150 | € 85 |
2003 | Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met gipskruid en goudsbloemen, daarbij: bloemstilleven met leeuwenbekjes en viooltjes, beide olieverf op doek, beide gesigneerd (Afmeting: 50 x 70 cm) | | € 100-150 | € 130 |
2004 | Gerard Vroom (1888-1945), vrouwelijk naakt, borststuk, de rechterarm leunend op een muurtje, olieverf op doek, gesigneerd, circa 1920 -schilderij ooit ingekort aan de onderzijde- (Afmeting: 48,5 x 80 cm) | | € 150-200 | € 160 |
2039 | Robert Bateman (1930), kroonkraanvogel, gouache op karton, gesigneerd -defecten- (Afmeting: 102 x 74 cm) | | € 1000-1500 | Not sold |
2159 | Indonesische School: rijstoogst, olieverf op doek, gemonogrammeerd SMG '71 (Afmeting: 45 x 60 cm) | | € 500-700 | Not sold |
2185 | Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1918), 'St Nicholas passage Utrecht, Holland', olieverf op mahonie paneel, gesigneerd P.C. Dommersen (Afmeting: 40,5 x 30 cm) | | € 1500-2000 | Not sold |
2186 | Cornelis van Cuijlenburg (1758-1827), interieurscène, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1822 -restauraties- (Afmeting: 30 x 23 cm) | | € 1000-1500 | Not sold |
2188 | Catherina Geertruida Versteeg (1873-1961), azalea's in een glas, olieverf op doek, gesigneerd -verfverlies- (Afmeting: 38,5 x 25 cm) | | € 400-600 | Not sold |
2189 | August John Paul Bohnhorst (1849-1919), interieur met lezende vrouw, olieverf op paneel, gesigneerd -barstje in paneel middenboven-, in geornamenteerde vergulde lijst (Afmeting: 23 x 18 cm) | | € 150-200 | Not sold |
2197 | Miniatuurportret van een man in uniform, gouache op ivoor, gesigneerd E. Kito, 19e eeuw (Afmeting: 13 cm) | | € 60-80 | € 210 |
2199 | Ovaal miniatuurportret: mogelijk predikant Johannes Henry (Groenlo 1746-1809 Middelburg), grisaille op papier, 18e eeuw (Afmeting: 6,5 x 5 cm) | | € 50-70 | € 120 |
2201 | Ovaal portretminiatuur in verguld metalen lijstje: vrouw in blauwe jurk met kanten kraag, 19e eeuw (Afmeting: 7 x 4.5 x 0.5 cm) | | € 100-150 | Not sold |
2208 | Thomas van Heck (1910-2006), de oogst, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 17,5 x 52 cm) | | € 150-200 | Not sold |
2212 | Hollandse School: stilleven met citroen en walnoten, olieverf op paneel, gesigneerd: C. Cornelisz, 21e eeuw (Afmeting: 24 x 30 cm) | | € 100-150 | Not sold |
2247 | Miniatuurportret: jonge vrouw, aquarel op ivoor, gesigneerd Bone, tweede helft 19e eeuw (Afmeting: 8 x 6 cm) | | € 100-150 | Not sold |
2248 | Mogelijk Moritz Michael Daffinger (1790-1849), miniatuurportret: jonge vrouw met hoge hoed, aquarel op ivoor, gesigneerd (Afmeting: 8 x 6 cm) | | € 600-800 | Not sold |
2249 | Engelse School: portret van jonge heer, schouderstuk, olieverf op paneel, verso gelabeld: J. Luffingham, niet gesigneerd (Afmeting: 15 x 10 cm) | | € 100-150 | € 120 |
2250 | Hollandse School: portret van een zittende jongeman, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw -defecten, inschilderingen- (Afmeting: 19 x 15 cm) | | € 150-200 | € 100 |
2251 | Hollandse School: kinderportret, schouderstuk, olieverf op paneel, niet gesigneerd (Afmeting: 17 x 14,5 cm) | | € 150-200 | € 325 |
2252 | William Douglas Almond (1866-1916), de ontvangst, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 14 x 23 cm) | | € 150-200 | € 150 |
2253 | Mogelijk Nicolaas Bastert (1854-1939), bruggetje bij een boerderij, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 16,5 x 21 cm) | | € 100-150 | Not sold |
2254 | Hollandse School: stilleven met kersen en glazen flesje, olieverf op paneel, gesigneerd: C. Cornelisz, 21e eeuw (Afmeting: 13,25 x 18,25 cm) | | € 80-100 | Not sold |
2256 | Frans Lebret (1820-1909), landschap, studietekening, gemonogrammeerd (Afmeting: 19 x 23 cm) | | € 100-150 | Not sold |
2257 | Omgeving Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798), staande man op het ijs met zijn handen in zijn zakken, potlood op papier, niet gesigneerd (Afmeting: 20 x 14,5 cm) | | € 50-70 | € 60 |
2258 | Hollandse School: het huis Den Eyk te Vleuten, inkt op papier, 19e eeuw (Afmeting: 18,5 x 16,5 cm) | | € 80-100 | € 160 |
2259 | Thomas van Heck (1910-2006), landschap, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 14 x 31,5 cm) | | € 150-200 | Not sold |
2260 | Adolf le Comte (1850-1921), gezicht op Delft, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 14 x 29,5 cm) | | € 80-100 | € 140 |
2295 | West-Europese School: vanitasportret van een man met boek en schedel tegen smaragdgroene achtergrond, olieverf op paneel, mogelijk 16e eeuw, niet gesigneerd (Afmeting: 19 x 15 cm) | | € 400-600 | € 3000 |
2302 | Willem Maris (1844-1910), koeien, studietekening, gesigneerd -vegen in papier- (Afmeting: 22,5 x 32,5 cm) | | € 250-350 | Not sold |
2303 | Jacob Maris (1837-1899), studie van arbeiders op vlot met dorp op de achtergrond, olieverf op doek op paneel, signatuur van later datum (Afmeting: 24 x 18 cm) | | € 800-1200 | Not sold |
2307 | Matthieu Wiegman (1886-1971), Place de la Concorde, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 21,2 x 26 cm) | | € 150-200 | Not sold |
2308 | Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920), winterlandschap met wandelaar, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd '97 (Afmeting: 19.5 x 31 cm) | | € 200-300 | € 230 |
2340 | Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met ridderspoor, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 38 cm) | | € 80-100 | € 60 |
2341 | Pieter de Regt (1877-1960), beek in winters landschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 31 x 19 cm) | | € 200-300 | Not sold |
2342 | Jo Koster (1868-1944), stilleven met bloemen en glazen bol, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1919 -enig verfverlies- (Afmeting: 58 x 68 cm) | | € 4000-6000 | € 4000 |
2345 | Hendricus Petrus Bremmer (1871-1956), pointillistisch bloemstilleven, olieverf op doek, gemonogrammeerd -kleine restauratie- (Afmeting: 45 x 33,5 cm) | | € 600-800 | Not sold |
2346 | Gerrit Vreedenburgh (1873-1965), wintergezicht, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1918 (Afmeting: 34 x 23,5 cm) | | € 300-500 | Not sold |
2348 | Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met klaprozen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 40 x 50 cm) | | € 100-150 | € 110 |
2349 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), 'Havengezicht te Rotterdam', aquarel, gesigneerd (Afmeting: 24 x 54 cm) | | € 400-600 | € 400 |
2353 | Walter Castle Keith (1863-1927), twee werken: dorpsgezicht, met annotatie: 'With kind remembrance to huize Hogendijk 12-9-'16', en gezicht op boerderij, beide olieverf op karton, beide gesigneerd (Afmeting: 21 x 14,5 cm) | | € 600-800 | € 550 |
2356 | Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch waterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 31,5 cm) | | € 400-600 | Not sold |
2357 | Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch waterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 31,5 cm) | | € 400-600 | Not sold |
2463 | Ernest David Roth (1879-1964), rapend meisje met rieten mand, olieverf op karton, gesigneerd (Afmeting: 20 x 28 cm) | | € 200-300 | € 400 |
2480 | Marinus Pieter Reus (1865-1938), portret van een dienstmeisje, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 49 x 36 cm) | | € 200-300 | € 100 |
2491 | Marius Bauer (1867-1932), 'Kameel', aquarel en gouache op papier, gesigneerd, herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, genummerd 3865, tentoongesteld in de 'Eere tentoonstelling M.A.J. Bauer', Stedelijk Museum Amsterdam, 1933 (Afmeting: 54 x 73 cm) | | € 2500-3500 | € 6500 |
2494 | Steven van Duyven (1644-1706), portret van Mr. Altetus Tolling op de leeftijd van 55 jaar met zijn vrouw Alida Louwsen genaamd Buys op de leeftijd van 47 jaar met drie van hun kinderen; Willemien, Laurens op de leeftijd van 10 jaar, Eva op de leeftijd van 11 jaar, en en twee honden, gesigneerd S van D en gedateerd 1682, blijkens een artikel uit 1887 voorheen volledig gesigneerd S van Duyven, met documentatie -gedoubleerd, met inschilderingen- (Afmeting: 146 x 170 cm) | | € 5000-7000 | Not sold |
2501 | Vier schilderijen: twee paar portretten van man en vrouw, olieverf op doek en marouflé, niet gesigneerd, 19e eeuw -defecten en restauraties- (Afmeting: 60 x 48,5 cm) | | € 400-600 | Not sold |
2508 | Edward Tucker (1847-1910), twee schilderijen: gezichten op Venetië, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd- (Afmeting: 49 x 74,5 cm) | | € 2000-3000 | Not sold |
2509 | Antonie Pieter Schotel (1890-1958), de VD14 op zee, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, restauraties- (Afmeting: 39 x 49 cm) | | € 800-1200 | € 1500 |
2516 | Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), havenarbeider, studietekening, gesigneerd (Afmeting: 25 x 16 cm) | | € 150-200 | Not sold |
2517 | Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), aangemeerde zeilboten, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 21 x 26,5 cm) | | € 600-800 | € 1900 |
2522 | Hollandse School: stalinterieur met paarden en verzorger, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 49 x 70 cm) | | € 300-500 | Not sold |
2523 | Maarten Johannes Balthasar Jungmann (1877-1965), stilleven met fles rode wijn en aangesneden kaaswiel op tinnen bord, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 57 x 49 cm) | | € 200-300 | € 260 |
2524 | Henri van de Velde (1896-1969), portret van de met de kunstenaar bevriende levensliedzangeres Thea Smit uit Utrecht, borststuk met zwanen op de achtergrond, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 38 cm) | | € 200-300 | € 150 |
2526 | Henri Welter (1886-1948), bedrijvigheid op de havenkade in Rotterdam, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 90 x 60 cm) | | € 400-600 | Not sold |
2531 | Russische School: kozakken in winter, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -gedoubleerd, restauratie linksboven, scheur rechtsboven- (Afmeting: 69 x 109 cm) | | € 400-600 | € 180 |
2532 | Hollandse School: allegorische voorstelling, olieverf op doek, niet gesigneerd, begin 18e eeuw (Afmeting: 42 x 33 cm) | | € 400-600 | € 400 |
2533 | Hollandse School, 17e eeuw: portret van Rochus van Capelle (1645-1679), olieverf op doek, niet gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Van de Capelle'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2534 en 2535) (Afmeting: 35 x 29 cm) | | € 800-1200 | € 1250 |
2534 | Hollandse School, 17e eeuw: portret van Elisabeth van Suerland met waaier in haar hand, olieverf op doek, niet gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Elisabeth Suurland Huysvr. van den Heer Nicolaas Rochus van de Capelle'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2533 en 2535) (Afmeting: 35 x 29 cm) | | € 800-1200 | € 1250 |
2535 | Hollandse School, 17e eeuw: portret van Jan Baptista Bathiste de Hochepied (1634-1686) met horloge in zijn hand, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Jean Baptista de Hochepied'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2533 en 2534) (Afmeting: 35 x 29 cm) | | € 800-1200 | € 1250 |
2536 | Hollandse School: rustend vee in landschap, olieverf op doek, niet gesigneerd, 17e eeuw -gedoubleerd- (Afmeting: 34,5 x 44,5 cm) | | € 500-700 | € 250 |
2538 | Paar ovale pendantportretten van Merso Torkes (?-1841) en Eppier Meijret (1797-1834), pastel, niet gesigneerd (Afmeting: 48 x 38 cm) | | € 150-200 | € 95 |
2539 | Cornelis Raaphorst (1875-1954), spelende kittens, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 56 x 76 cm) | | € 3000-5000 | € 3800 |
2540 | Gerard Jacobs (1865-1958), hondenportret, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 50 x 37,5 cm) | | € 150-200 | € 180 |
2541 | Bernard te Gempt (1826-1879), kat in de val, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1859 (Afmeting: 37 x 26 cm) | | € 1500-2000 | Not sold |
2542 | Jan Lussenburg (1889-1975), platbodems op de Zuiderzee, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: een boekje over de schilder (Afmeting: 78 x 98 cm) | | € 1000-1500 | € 1500 |
2543 | Russische School: jagers in winterlandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 59 x 79 cm) | | € 1200-1600 | Not sold |
2545 | Cornelis Kuijpers (1864-1932), landschap met boerderij, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 32 x 49 cm) | | € 600-800 | Not sold |
2546 | Frederik Engel (1872-1958), rustende kalveren, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '13 (Afmeting: 27,5 x 35,5 cm) | | € 500-700 | € 500 |
2547 | Jacobus Frederik Sterre de Jong (1866-1920), interieur met moeder en kind, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 32 x 40 cm) | | € 500-700 | Not sold |
2548 | Arthur Briët (1867-1939), moeder en kind in interieur, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 28 x 21 cm) | | € 1000-1500 | € 1400 |
3262 | Schilderij: portret van een geisha, olieverf op karton, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 20 x 16 cm) | | € 200-300 | € 375 |
4013 | Ton Etman (hedendaags), moderne compositie, gesigneerd | | € 300-500 | Not sold |
4051 | Riky Schellart-van Deursen (1942), zittend mannelijk naakt, van achteren gezien, bruinkrijttekening, gesigneerd en gedateerd 7-10-'96 (Afmeting: 64 x 48 cm) | | € 60-80 | Not sold |
4052 | Ton Etman (hedendaags), 'L'Après-midi d'une faune', acryl op karton, gesigneerd (Afmeting: 80 x 70 cm) | | € 80-100 | € 150 |
4083 | Wanddecoratie: Madonna met kind, gedrukt op stof, circa 1900 (Afmeting: 77 x 38 cm) | | € 50-70 | € 70 |
4084 | Affiche van Rembrandt's schilderij: 'De Staalmeesters', in zwarte hoogglans lijst -defecten- (Afmeting: 58 x 87,5 cm) | | € 60-80 | Not sold |
4086 | Ton Etman (hedendaags), 'Menglon, Traveaux', acryl op karton, gesigneerd (Afmeting: 48 x 66 cm) | | € 60-80 | € 50 |
4092 | Hollandse School: Amsterdams grachtgezicht, olieverf op doek, gesigneerd M. Keijzer, verso gedateerd 21 mei 1979 (Afmeting: 70 x 99 cm) | | € 80-100 | € 55 |
4094 | Étienne Maxime Vallée (werkzaam 1873-1881), boerenerf met boerin en kippen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '76 -defecten- (Afmeting: 79 x 57 cm) | | € 400-600 | Not sold |
4106 | Negen wanddecoraties, waaronder etsjes en gravures | | € 60-80 | € 50 |
4153 | Zeven diverse wanddecoraties: tulpen | | € 60-80 | Not sold |
4158 | Hollandse School: grootmoeder met kinderen, olieverf op doek, niet gesigneerd -defecten- (Afmeting: 54 x 42 cm) | | € 50-70 | Not sold |
4182 | Cornelis Visser (1903-1982), zeilboten aan de kade, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 45 x 37 cm) | | € 100-150 | € 85 |
4183 | Hollandse School: mediterrane haven, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, daarbij: dessalandschap, olieverf op triplex, gesigneerd J.C. Waterreus en gedateerd '84 (Afmeting: 58 x 48 cm) | | € 80-100 | € 20 |
4185 | Twee sepiatekeningen: Romeinse poort en Dogepaleis, Venetië, niet gesigneerd | | € 50-70 | € 150 |
4194 | Hollandse School: strandgezicht, olieverf op paneel, gesigneerd Francine | | € 80-100 | € 110 |
4199 | Goudkleurige schilderijlijst, 19e eeuw -hoek defect-, 14,5 x 18 (Afmeting: 37 x 33 cm) | | € 30-50 | € 60 |
4211 | Hollandse School: twee bloemstillevens, aquarellen, gemonogrammeerd CCW en MSWV, daarbij: 'Begonia's', ets, gesigneerd Jannifer | | € 60-80 | Not sold |
4228 | Jan Zondag (1891-1982), duinlandschap, inkttekening, gesigneerd en gedateerd '45 (Afmeting: 27,5 x 20 cm) | | € 30-50 | € 20 |
4239 | Schilderij: Sailor Teddy Bear, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 44,5 x 33,5 cm) | | € 60-80 | € 20 |
4254 | Map met drie aquarellen, één tekening en één aquatint, 19e en 20e eeuw -defecten- | | € 50-70 | € 40 |
4270 | Vier vergulde pâte schilderijlijstjes | | € 50-70 | Not sold |
4331 | Jaap de Ruig (1909-1992), vier vrouwenportretten: bordurende vrouw, potloodtekening, gedateerd '49, zittende vrouw, contékrijt, gedateerd '49, 'Tine', houtskooltekening, 'Marja', gedateerd zomer '51, alle gesigneerd, daarbij: Jim Frater (1887-1969), portret van Tine de Ruig, krijttekening, gedateerd 1944 | | € 70-90 | € 50 |
4334 | Hans van Norden (1915-2011), blauwe bomen, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 30 x 46 cm) | | € 70-90 | Not sold |
4341 | Jaap de Ruig (1909-1992), stilleven met wilde kastanjes en gevallen blad, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: stilleven met blauwe glazen fles en wilde kastanjes, olieverf op doek, gesigneerd | | € 100-150 | Not sold |
4348 | Hollandse School: botters aan het strand, olieverf op paneel, gesigneerd L. Scheen (Afmeting: 16 x 23 cm) | | € 40-60 | € 95 |
4349 | Gerard Cornelis Krol (1882-1950), bomen langs de waterkant, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 32,5 x 21 cm) | | € 70-90 | € 80 |
4397 | Hollandse School: boerderij aan het water, olieverf op doek, gesigneerd Piet de Haan (Afmeting: 78 x 98 cm) | | € 150-200 | Not sold |
4399 | Hollandse School: Westertoren te Amsterdam, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 89 x 59,5 cm) | | € 60-80 | Not sold |
4400 | Schilderij: vrouw met twee theatermaskers, olieverf op doek, gemonogrammeerd J.S. (Afmeting: 58,5 x 48,5 cm) | | € 100-150 | € 70 |
4403 | Hollandse School: stadsgezicht met kerk, olieverf op board, circa 1930, onduidelijk gesigneerd, daarbij: tekeningen, etc. | | € 50-70 | € 20 |
4406 | Bernardus Dons (1891-1957), stilleven met hortensia, pastel, gesigneerd, en Hollandse School: stilleven met pioenrozen, gesigneerd P. Gilbert (Afmeting: 61 x 47,5 cm) | | € 60-80 | € 65 |
4414 | Twee pendantportretten: jongen en meisje, olieverf op doek, gesigneerd T. Sodemkamp (Afmeting: 48 x 37,5 cm) | | € 60-80 | Not sold |
4439 | Uschi Ringeisen (hedendaags), 'Glockenblüme', 'Frauenschütz', 'Fingerkrüt', 'Rittersporn', vier aquarellen, gesigneerd en gemonogrammeerd | | € 120-160 | € 80 |
4440 | Hollandse School: de linnenuitzet, olieverf op doek, ongesigneerd -defecten- (Afmeting: 106,5 x 81,5 cm) | | € 100-150 | € 110 |
4441 | Hollandse school: 'Latijns Amerikaanse Gaucho', olieverf op board, gesigneerd, daarbij: mansportret, kopstuk, pastel, gesigneerd K. Reuter | | € 60-80 | Not sold |
4446 | Schetsboeken, schetsen, aquarellen, etc. | | € 50-70 | € 180 |
4450 | Cyriacus Bleys (1895-1976), 'Beverwijk', pastel op board, gesigneerd (Afmeting: 38 x 59 cm) | | € 80-100 | € 70 |
4451 | Schilderij: Italiaans bergdorp bij meer, olieverf op doek, gesigneerd A. Uijterlinden (Afmeting: 49 x 59 cm) | | € 80-100 | Not sold |
4452 | Hollandse School: schepen op zee, olieverf op doek, verso gesigneerd C. van Aalst en gedateerd 1968 (Afmeting: 48,5 x 61,5 cm) | | € 100-150 | € 150 |
4453 | Jaap de Ruig (1909-1992), twee portretten: vrouw in witte kleding, in haar armen een schaal citrusfruit, heupstuk, en vrouw in weelderige kleding, met witte gebreide muts, heupstuk, beide olieverf op doek, beide gesigneerd | | € 60-80 | Not sold |
4454 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'Paasvuur op de Oosterhei', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 38.5 x 48.5 cm) | | € 100-150 | € 80 |
4464 | Jaap de Ruig (1909-1992), drie portretten: zittende vrouw in magenta jurk, zittend meisje in een geel-paarse trui, en busteportret van een vrouw in impressionistische stijl | | € 70-90 | Not sold |
4465 | Jaap de Ruig (1902-1992), drie portretten: zelfportret, olieverf op paneel, gedateerd mei '47, 'Tine', olieverf op doek, marouflé, en meisje met lichtgeel shirt, olieverf op doek, marouflé, alle gesigneerd | | € 60-80 | € 40 |
4466 | Hollandse School: twee schilderijen: brug in weiland, olieverf op doek, beide gesigneerd Carel Schipper | | € 80-100 | Not sold |
4467 | Schilderij: bloemstilleven, marouflé, gesigneerd E. Basch (Afmeting: 28 x 37,5 cm) | | € 200-300 | Not sold |
4481 | Hollandse School, 20e eeuw: molen langs een vaart, olieverf op doek, gesigneerd B. Woudstra (Afmeting: 39 z 79 cm) | | € 70-90 | Not sold |
4482 | Henri van Daalhoff (1867-1953), boerin op een erf, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 44 x 59 cm) | | € 80-100 | € 60 |
4484 | Hollandse School: zeilboot op het water met ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd M. Openneer (Afmeting: 48 x 69 cm) | | € 100-150 | Not sold |
4485 | Hollandse School: zeegezicht met schepen, olieverf op paneel, gesigneerd H. Burgsma (Afmeting: 39 x 49 cm) | | € 60-80 | € 95 |
4488 | Hollandse School: molen aan vaart, olieverf op doek, gesigneerd W.G.F. Jansen -gedoubleerd- (Afmeting: 31,5 x 42 cm) | | € 200-300 | € 290 |
4490 | Kos Koolhaalder (1868-1957), stilleven met klaprozen, gesigneerd -restauratie- (Afmeting: 70 x 53,5 cm) | | € 80-100 | € 80 |
4491 | Hollandse School: dorpsplein met kerk, ergens tussen Zaandam en Alkmaar, volkskunst, aquarel, daarbij: twee stadsgezichten, olieverf op schilderskarton, alle midden 19e eeuw | | € 50-70 | € 20 |
4495 | Jaap de Ruig (1909-1992), vier potloodtekeningen: 'Rooien beukenbomen Grote Kom Baarnse Bos', gedateerd '50, 'Zondagmiddag 13 november 1980, Schaatsen op de Grote Kom in het Baarnse Bos', gedateerd 1980, 'Jaagpad a.d. Eem', gedateerd 'zomer in 1947', en 'Kinderen schaatsen op de Grote Kom in het Baarnse Bos', alle gesigneerd | | € 70-90 | € 55 |
4518 | Hollandse School: roze hyacinten in vaas, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 58,5 x 57 cm) | | € 50-70 | Not sold |
4519 | Engelse School: heuvellandschap, olieverf op doek, gesigneerd Margaret Murphy (Afmeting: 40 x 60 cm) | | € 80-100 | Not sold |
4520 | Hollandse School: boerderij aan rivier, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 60 x 50 cm) | | € 50-70 | € 30 |
4521 | Hollandse School: winters stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd W.H. Eikelberg -restauraties, signatuur van later datum- (Afmeting: 48 x 38 cm) | | € 400-600 | Not sold |
4556 | Jaap de Ruig (1909-1992), vier landschappen: 'De Maatkampweg', pasteltekening, gesigneerd en gedateerd maart '44, 'Hannus', pasteltekening, gesigneerd en gedateerd januari '45, 'Ochtendzon Baarnse Bos', aquarel, verso gesigneerd en gedateerd omstreeks 1948-'50, 'Langs de Beek - Groeneveld', contékrijt, gesigneerd | | € 80-100 | € 65 |
4579 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Mooie Lindenbomen Brink, Baarn', potloodtekening, 'Roggeveld aan de Euld, Torenlaan Baarn', potlood- en stifttekening, gedateerd aug '56, en 'Boerderij aan de Eem te Baarn', houtskooltekening, alle gesigneerd | | € 50-70 | Not sold |
5001 | John Noy (1951), compositie met twee gezichten, acryl op papier, gesigneerd en gedateerd 2012 (Afmeting: 66 x 46 cm) | | € 500-700 | Not sold |
5002 | Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937), abstracte compositie, olieverf op papier, gesigneerd, verso met atelierstempel (Afmeting: 48 x 64 cm) | | € 150-200 | Not sold |
5005 | Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd Kees v. Stokkum (Afmeting: 79 x 59 cm) | | € 80-100 | € 70 |
5105 | Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met buddleja en goudenregen, en bloemstilleven met narcissen en viooltjes, beide olieverf op doek, beide gesigneerd (Afmeting: 59 x 49 cm) | | € 80-100 | € 110 |
5115 | Jan Coenraad Nachenius (1890-1987), Gelders landschap in ochtendgloren, olieverf op doek, gemonogrammeerd (Afmeting: 20 x 51 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5137 | Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), landschap met huis en een kerk in het verschiet, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1925 (Afmeting: 7 x 12 cm) | | € 50-70 | € 55 |
5138 | Johannes Bosboom (1817-1891), interieur, studietekening, gemonogrammeerd (Afmeting: 16 x 11 cm) | | € 180-220 | Not sold |
5139 | David Schulman (1881-1966), landschap met molen, aquarel, gemonogrammeerd (Afmeting: 7,5 x 12 cm) | | € 50-70 | Not sold |
5213 | Hollandse School: pastorale scène met moeder en kind en melkende boerin in een landschap, rood krijt op papier, 18e eeuw, op het dragende papier toegeschreven aan Adriaen van de Velde, het papier met monogram FH onder gekroond kruis (Afmeting: 18 x 25 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5214 | Hollandse School: bijbelse scène, inkt en rood krijt op papier, gesigneerd i.v. Hou?t F., 17e eeuw -watervlek- (Afmeting: 18,5 x 25,5 cm) | | € 80-100 | € 290 |
5215 | Hollandse School: 'Stud. Cleef langs het Kermdahl', inkt op papier, gedateerd 1753 (Afmeting: 16 x 23 cm) | | € 150-200 | € 1100 |
5216 | Drie tekeningen van dezelfde hand: twee romantische bosgezichten naar Pieter Jan van Liender, inkt op papier, en één landschap met reiziger, naar Pieter Pieterz. Barbiers, potlood op papier, alle eerste kwart 19e eeuw | | € 80-100 | € 350 |
5217 | Hollandse School: gezicht op het stadje Hoei/Huy, inkt op papier, gesigneerd Henrick G?ys : F. (Afmeting: 15,25 x 35 cm) | | € 80-100 | € 1900 |
5218 | Hollandse School: drie romantische landschappen, potlood en inkt op papier, 18e/19e eeuw | | € 60-80 | € 250 |
5220 | Reproductie in lijst: Sixtijnse Madonna, naar Rafaël (Afmeting: 100 x 73 cm) | | € 100-150 | € 160 |
5224 | Gerard Delfgaauw (1882-1947), botters op zee, olieverf op doek, gesigneerd onder pseudoniem J. van Delden (Afmeting: 39 x 59 cm) | | € 400-600 | Not sold |
5228 | Schilderij: figuren in roeiboot, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw (Afmeting: 20 x 27,5 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5247 | Bastiaan de Poorter (1813-1880), portret van een man, olieverf op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd 1853 (Afmeting: 30 x 22 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5248 | Hollandse School: portret van een man, olieverf op doek, gesigneerd E. Cohen en gedateerd 1643, 19e eeuw -gecraqueleerd- (Afmeting: 64 x 54 cm) | | € 100-150 | € 110 |
5265 | Hollandse School: portret van een man met tulband, op een etiket verso toegeschreven aan Jean de Wet (1716-?) waarmee Jacob Willemsz. I de Wet (circa 1610-circa 1675) bedoelt wordt, op een bijgevoegde foto toegeschreven aan Ferdinand Bol -paneel gebarsten- (Afmeting: 23 x 21 cm) | | € 200-300 | € 600 |
5272 | Hollandse School: Jezus ontmoet de Samaritaanse vrouw bij de waterput in een landschap met Romeinse zuilen, olieverf op doek -defecten- (Afmeting: 77,5 x 62 cm) | | € 100-150 | € 95 |
5273 | Duitse School: herders met vee aan de waterkant, olieverf op paneel, niet gesigneerd, eind 17e eeuw (Afmeting: 23 x 31 cm) | | € 250-350 | Not sold |
5274 | Schilderij: figuren bij herberg langs een landweg, marouflé, resten van signatuur, 17e eeuw (Afmeting: 24,5 x 35,5 cm) | | € 250-350 | Not sold |
5275 | Mogelijk Jan Kobell II (1778-1814) of Jan Kobell III (1800-1838), koeien en schapen bij het water, zwarte inkt op papier, gesigneerd J. Kobell, 19e eeuw (Afmeting: 20 x 16 cm) | | € 100-150 | Not sold |
5284 | Warrington Colescott (1921), 'Chartres Cathedral', stift op aquarelpapier, gesigneerd en gedateerd 1952 (Afmeting: 44 x 33 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5287 | Willem Jilts Pol (1905-1988), Parijs straatgezicht met groene kiosk, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 60 x 49 cm) | | € 200-300 | € 180 |
5292 | Sam Schellink (1876-1958), duinlandschap, pastel op papier, gesigneerd (Afmeting: 45 x 79 cm) | | € 100-150 | Not sold |
5302 | Hugo Brouwer (1913-1986), sprookjesvoorstelling van middeleeuws paar vergezeld door reeën op eiland bij kasteel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '39 -gedoubleerd- (Afmeting: 48,5 x 58 cm) | | € 100-150 | € 55 |
5305 | Pieter de Regt (1877-1960), erf met kippen, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 24 x 34 cm) | | € 100-150 | Not sold |
5306 | Willem Korteling (1889-1964), kippen op erf, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 48 x 29 cm) | | € 200-300 | Not sold |
5310 | Arie Zwart (1903-1981), boer op boerenerf, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49,50 x 70 cm) | | € 150-200 | € 220 |
5312 | Felix Eyskens (1882-1968), 'De kruidhakker', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 30 x 46 cm) | | € 200-300 | € 250 |
5313 | Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939), 'Zomerdag', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 33 x 49 cm) | | € 150-200 | € 160 |
5328 | Piet van Wijngaerdt (1873-1964), ''t Oude slot aan de Spaarne', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 69 x 83 cm) | | € 300-500 | € 425 |