Catalogus zondag 27 mei 2018 Veilinghuis Peerdeman

Hide Images     Print

Categorie "Schilderijen"

Nr.OmschrijvingFoto RichtprijsHamerprijs
2Toon Kelder (1894-1973), portret van een man, kopstuk, bruinkrijttekening, gesigneerd, circa 1930€ 80-100€ 40
8JAS (1945-2002), 'Parade', olieverf op paneel, voorzijde gesigneerd, verso gesigneerd en gedateerd 89, de zilverkleurige houten lijst gesigneerd en gedateerd 92 (Afmeting: 57 x 67 cm)€ 250-350€ 325
21Ton Etman (hedendaags), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 120 x 100 cm)€ 300-500Not sold
32Harmen Klaas Post (1907-1995), 'Dijkdorp', olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1974 (Afmeting: 40,5 x 63 cm)€ 250-350Not sold
45Mogelijk Herman Vreedenburgh (1887-1956), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd -deukje in doek- (Afmeting: 33 x 29 cm)€ 200-300Not sold
46Christiaan de Moor (1899-1981), vogel bij maanlicht, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1963 (Afmeting: 48,5 x 59,5 cm)€ 200-300€ 320
50Anton Heyboer (1924-2005), twee vrouwen vergezeld door twee goudvissen, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 78 x 108 cm)€ 300-500Not sold
52Schilderij: 'Een kringloop die de kans ziet aan zich zelf te ontsnappen', olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 79 x 59 cm)€ 50-70Not sold
63Piet Zwiers (1907-1965), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49 x 69 cm)€ 100-150€ 250
76Anton Heyboer (1924-2005), 'to play with a crab on the beach', gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: 35 x 61 cm)€ 80-100€ 100
126Hollandse School: man met plooikraag, halffiguur naar 17e-eeuws voorbeeld, olieverf op doek, eerste helft 20e eeuw -lichte defecten- (Afmeting: 58 x 49 cm)€ 50-70€ 50
133Hollandse School: winters stadsgezicht met koepelkerk, olieverf op doek, gesigneerd M. Keijzer, verso gedateerd 10 mei 1971 (Afmeting: 70 x 99 cm)€ 80-100€ 65
183Wilhelm Hambüchen (1869-1939), schepen op Schevenings strand, olieverf op doek, gesigneerd -defecten- (Afmeting: 58 x 78,5 cm)€ 80-100€ 275
193Francois Albert Mooy (1884-1968), stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 90 x 109 cm)€ 500-700Not sold
203Hollandse School: botter in een baai met figuren, olieverf op doek, niet gesigneerd -waterschade-€ 60-80€ 40
213Hollandse School: 'bootjes op de Maas', olieverf op board, verso getiteld, onduidelijk gesigneerd, gedateerd '75 (Afmeting: 52 x 69 cm)€ 100-150€ 375
219Aarnout van Gilst (1898-1981), stadspoort te Elburg, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48.5 x 68 cm)€ 80-100€ 90
223Hollandse school: zelfportret van de schilderes Sien van Noort aan een tafel gezeten met een boeket bloemen in een vaas, olieverf op doek circa 1970 -herkomst; vriendin van de schilderes-€ 80-100Not sold
230Hollandse School: predikant of geleerde met boek in zijn handen, halffiguur, naar 17e-eeuws voorbeeld, eerste helft 20e eeuw (Afmeting: 90 x 73 cm)€ 80-100€ 100
254W.J.Pasman (1905-1984), gezicht op tulpenveld, olieverf op paneel, gesigneerd€ 50-70€ 120
279Schilderij: papavers in een zwarte vaas, olieverf op paneel, gesigneerd T. Vatte (Afmeting: 32 x 22 cm)€ 120-160Not sold
281Jaap de Ruig (1909-1992), drie potloodtekeningen: 'Zwerftocht door de Achterhoek', 'Ruurlo', en 'Woningen', alle gesigneerd€ 50-70Not sold
282Wim Burger (1913-1999), twee werken: 'Loire', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '89, en herten, olieverf op karton, gesigneerd en gedateerd€ 100-150Not sold
283Mogelijk Sierk Schröder (1903-2002), studietekeningen van twee naakte vrouwen, diverse media op papier, niet gesigneerd (Afmeting: 49 x 31 cm)€ 100-150Not sold
286Franz Josef Georg Illem (1865-1912), ondergaande zon over Hollands winterlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 11,5 x 29,5 cm)€ 100-150Not sold
287Marinus Heijl (1836-1931), kleurrijk landschap met molen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 23.5 x 30 cm)€ 80-100Not sold
288Vergulde pâte schilderijlijst (Afmeting: 47 x 60 cm)€ 50-70Not sold
305Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met chrysanten en margrieten, olieverf op doek, gesigneerd, en bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, gesigneerd€ 80-100€ 70
306Albert Jan Oudshoorn (1877-1930), boerderij in polderlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 33 x 44 cm)€ 150-200Not sold
307Jan Schonk (1889-1976), kerkinterieur, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 59 x 39 cm)€ 100-150Not sold
308Jaap de Ruig (1909-1992), drie houtskooltekeningen: 'Buiig weer, Soester Melm a/d Eem', gedateerd 8 augustus 1954, Eemdijk, en Eempolder te Soest, alle gesigneerd€ 50-70Not sold
309Jos van Dijk (1913-2000), 'Osdorpweg Sloten', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1944 (Afmeting: 38,5 x 29 cm)€ 50-70Not sold
310Franco Rispoli (1921-1989), straatmarkt, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 44 x 29 cm)€ 50-70€ 110
313Hollandse School: koeien in een weiland, olieverf op doek, gesigneerd H.A. Willenborg (Afmeting: 35,5 x 54 cm)€ 60-80€ 70
318Gerrit Jongert (1906-1990), grachtengezicht hoek Prinsengracht/Brouwersgracht te Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd -klein gaatje- (Afmeting: 49 x 49 cm)€ 100-150€ 85
319Hollandse School: huifkar op bospad, olieverf op doek, gesigneerd M. Borghart -craquelé-€ 50-70Not sold
321Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941), boerin in landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 42 x 53,5 cm)€ 100-150€ 100
322Hollandse School: stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd H.H. Ros€ 60-80Not sold
324Duitse School: berglandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd€ 200-300Not sold
350Hollandse School: geraniums in pot, olieverf op doek, niet gesigneerd€ 50-70€ 55
351Cornelis Visser (1903-1982), havengezicht, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 28 x 36 cm)€ 100-150Not sold
352Jaap de Ruig (1909-1992), 'Ochtend in Zelhem', pastelkrijt, gesigneerd, daarbij: stadsgezicht, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd€ 80-100Not sold
353Cornelis Visser (1903-1982) zeilboten aan de kade, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 30 x 39 cm)€ 100-150€ 120
354Cornelis Visser (1903-1982), aangemeerde zeilboten, aquarel, gesigneerd en gedateerd '28 (Afmeting: 28.5 x 47.5 cm)€ 100-150€ 80
355Jaap de Ruig (1909-1992), drie schilderijen: 'Canet-plage bij Perpignan', aquarel, gesigneerd, 'St. Malo in Bretagne', olieverf op canvas, gesigneerd, en 'Bretagne', gouache, gesigneerd€ 80-100Not sold
358Paul Feron (hedendaags), gedekte tafels op een Frans terras, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 13 x 17 cm)€ 60-80€ 60
382Hollandse School: personen bij herberg, olieverf op board, niet gesigneerd (Afmeting: 17 x 12,5 cm)€ 50-70Not sold
390Schilderij: waterlelies, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 59,5 x 49 cm)€ 40-60Not sold
391Hollandse School: 'Molenbuurt te Weesp', olieverf op doek, gesigneerd Albert Conrad en gedateerd 1920€ 80-100€ 20
394Hollandse School: eendenfamilie bij een vijver, olieverf op doek, gesigneerd J. Rieter€ 50-70Not sold
399Duitse School: drinkend paar in boslandschap, olieverf op doek, circa 1900 -lichte defectjes- (Afmeting: 67 x 53 cm)€ 80-100€ 50
403Hollandse School: molen in landschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '22 (Afmeting: 26 x 35 cm)€ 60-80Not sold
404Wilhelmina Julia Giesberts (1893-1983), bloemstilleven met tulpen, olieverf op schilderskarton, gesigneerd (Afmeting: 43 x 53 cm)€ 60-80€ 55
405Hollandse School: landschap, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 26,5 x 32 cm)€ 50-70Not sold
421Hollandse School: boerderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.A.E. Barten€ 100-150Not sold
422Jan Schonk (1889-1976), aanvliegende eenden bij rietkraag, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 58,5 cm)€ 80-100€ 180
432Verzameling paneeltjes voor schilderijtjes -enkele met schetsmatige voorstelling-€ 40-60€ 65
436Hollandse School: personen in landschap met ruïne, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 41 x 51 cm)€ 70-90€ 70
437Hollandse School: heidelandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -defecten- (Afmeting: 49 x 57 cm)€ 40-60€ 20
439Ton Vonk (1892-1971), expressionistisch Indonesisch landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 42,5 x 54 cm)€ 80-100€ 20
507Indonesische School: wassende vrouwen aan de waterkant, aquarel, onduidelijk gesigneerd, daarbij: Balinese schildering, gouache op doek (Afmeting: 35 x 52 cm)€ 50-70Not sold
543Hollandse School: zonder titel, marouflé, gesigneerd Schinkel, gedateerd '81 (Afmeting: 47 x 57 cm)€ 50-70€ 25
547Johannes Hessel Brolsma (1909-1990), gezicht op Katwijk, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 20,5 x 26,5 cm)€ 100-150€ 80
549Schilderij: bosgezicht, olieverf op paneel, daarbij: winterlandschap, olieverf op doek, gemonogrammeerd FWM of FMW, gedateerd 1905€ 80-100Not sold
550Hollandse School: twee winterlandschapjes, olieverf op board, beide niet gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 29 cm)€ 200-300Not sold
551Hollandse School: meer met zeilschip, olieverf op doek, gesigneerd H. Frauenfelder -restauratie in het midden- (Afmeting: 19 x 27,5 cm)€ 200-300Not sold
552Hollandse School: boot bij kade, olieverf op doek, gesigneerd Hendrik Verdonck (Afmeting: 17 x 24 cm)€ 100-150Not sold
553Hollandse School: molen aan vaart, olieverf op paneel, gesigneerd L. v. Soest (Afmeting: 13,5 x 23,5 cm)€ 50-70€ 55
554Hollandse School: winters Amsterdams grachtgezicht, marouflé, gesigneerd Boon (Afmeting: 16,5 x 22,5 cm)€ 80-100Not sold
557Roel Wildeboer (1902-1989), 'Kortenhoef', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 39 x 48,5 cm)€ 50-70€ 100
558Henri van Daalhoff (1867-1953), vaart met bomenrij en molen, olieverf op doek, gesigneerd, verso gedateerd 1932 (Afmeting: 40 x 55 cm)€ 80-100Not sold
559Hollandse School: beekje door bamboebos, olieverf op doek, gesigneerd P. van Bergen (Afmeting: 27 x 19 cm)€ 50-70Not sold
587Fred Hartsuijker (1894-1991), gezicht op een bloeiende tuin, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: aquarel: landschap, gesigneerd Dole Lange -roestvlekjes-, en aquarel: boerderij, onduidelijk gesigneerd€ 60-80€ 50
592Witgeschilderde spiegellijst en schilderijlijst€ 50-70Not sold
593Jacobus Doeser (1884-1970), waterlelie, marouflé, gesigneerd -verfverlies- (Afmeting: 29 x 23 cm)€ 30-50€ 35
616Toon Verplak (1901-1966), Kortenhoef, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49 x 69 cm)€ 80-100€ 90
617Gerard Huijsman (hedendaags), appels in mand, pastel, gesigneerd en gedateerd '85 (Afmeting: 36 x 49 cm)€ 120-160€ 120
626Jan Lavies (1902-2005), man en vrouw in avondkleding, olieverf op doek, gesigneerd, jaren '30 (Afmeting: 55 x 44 cm)€ 200-300€ 200
628Hollandse School: besneeuwd dorpsgezicht, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd Adriaan K..... -scheurtje- (Afmeting: 42 x 33 cm)€ 100-150Not sold
629Romantische School: Schots landschap met een loch, olieverf op doek, niet gesigneerd -gedoubleerd, restauraties- (Afmeting: 58 x 73 cm)€ 100-150€ 160
631Dirk Meesters (1899-1950), schapen en kippen in de stal, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 39 x 29 cm)€ 150-200€ 170
632Louis Papaluca (1890-1934), 'Cutty Sark', gouache op papier, gesigneerd (Afmeting: 44,5 x 36 cm)€ 300-500€ 250
633Mogelijk C.J. Grips (1825-1920), bosven, sepia- en pentekening op papier, gesigneerd (Afmeting: 45 x 57 cm)€ 50-70€ 60
634Johan Hendrik Doeleman (1848-1913), boerenhoeve, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 29 x 39 cm)€ 120-160€ 100
635Hollandse School: beek door bos, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 28 x 39 cm)€ 40-60Not sold
636Hollandse School: molens in landschap, aquarel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 35 x 45 cm)€ 80-100Not sold
651Hollandse School, 19e eeuw: het waterschapshuis aan de Kinderdijk met zeilboten, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 40 x 59 cm)€ 100-150Not sold
653Schilderij: pluimvee aan de waterkant, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 28,5 x 38 cm)€ 80-100Not sold
656Gerard Jan Bos (1860-1943), meisjesportret, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 26 x 21 cm)€ 100-150€ 80
667Jaap de Ruig (1909-1992), vier glasdrukken: 'In de Ruimte', 'Uit de Ruimte', 'Wiekend Opwaarts', alle verso gesigneerd, en 'Vorm en Kleurenspel', gesigneerd€ 80-100Not sold
686Jaap de Ruig (1909-1992), vier schilderijen: 'Kloostertuin in Siegburg', marouflé, 'Slotgracht Bos Groeneveld', 'Bos Groeneveld', gedateerd '50, en 'Lentezon', gedateerd '54, alle olieverf op doek, alle gesigneerd (Afmeting: 40 x 50 cm)€ 100-150€ 85
2003Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met gipskruid en goudsbloemen, daarbij: bloemstilleven met leeuwenbekjes en viooltjes, beide olieverf op doek, beide gesigneerd (Afmeting: 50 x 70 cm)€ 100-150€ 130
2004Gerard Vroom (1888-1945), vrouwelijk naakt, borststuk, de rechterarm leunend op een muurtje, olieverf op doek, gesigneerd, circa 1920 -schilderij ooit ingekort aan de onderzijde- (Afmeting: 48,5 x 80 cm)€ 150-200€ 160
2039Robert Bateman (1930), kroonkraanvogel, gouache op karton, gesigneerd -defecten- (Afmeting: 102 x 74 cm)€ 1000-1500Not sold
2159Indonesische School: rijstoogst, olieverf op doek, gemonogrammeerd SMG '71 (Afmeting: 45 x 60 cm)€ 500-700Not sold
2185Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1918), 'St Nicholas passage Utrecht, Holland', olieverf op mahonie paneel, gesigneerd P.C. Dommersen (Afmeting: 40,5 x 30 cm)€ 1500-2000Not sold
2186Cornelis van Cuijlenburg (1758-1827), interieurscène, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1822 -restauraties- (Afmeting: 30 x 23 cm)€ 1000-1500Not sold
2188Catherina Geertruida Versteeg (1873-1961), azalea's in een glas, olieverf op doek, gesigneerd -verfverlies- (Afmeting: 38,5 x 25 cm)€ 400-600Not sold
2189August John Paul Bohnhorst (1849-1919), interieur met lezende vrouw, olieverf op paneel, gesigneerd -barstje in paneel middenboven-, in geornamenteerde vergulde lijst (Afmeting: 23 x 18 cm)€ 150-200Not sold
2197Miniatuurportret van een man in uniform, gouache op ivoor, gesigneerd E. Kito, 19e eeuw (Afmeting: 13 cm)€ 60-80€ 210
2199Ovaal miniatuurportret: mogelijk predikant Johannes Henry (Groenlo 1746-1809 Middelburg), grisaille op papier, 18e eeuw (Afmeting: 6,5 x 5 cm)€ 50-70€ 120
2201Ovaal portretminiatuur in verguld metalen lijstje: vrouw in blauwe jurk met kanten kraag, 19e eeuw (Afmeting: 7 x 4.5 x 0.5 cm)€ 100-150Not sold
2208Thomas van Heck (1910-2006), de oogst, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 17,5 x 52 cm)€ 150-200Not sold
2212Hollandse School: stilleven met citroen en walnoten, olieverf op paneel, gesigneerd: C. Cornelisz, 21e eeuw (Afmeting: 24 x 30 cm)€ 100-150Not sold
2247Miniatuurportret: jonge vrouw, aquarel op ivoor, gesigneerd Bone, tweede helft 19e eeuw (Afmeting: 8 x 6 cm)€ 100-150Not sold
2248Mogelijk Moritz Michael Daffinger (1790-1849), miniatuurportret: jonge vrouw met hoge hoed, aquarel op ivoor, gesigneerd (Afmeting: 8 x 6 cm)€ 600-800Not sold
2249Engelse School: portret van jonge heer, schouderstuk, olieverf op paneel, verso gelabeld: J. Luffingham, niet gesigneerd (Afmeting: 15 x 10 cm)€ 100-150€ 120
2250Hollandse School: portret van een zittende jongeman, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw -defecten, inschilderingen- (Afmeting: 19 x 15 cm)€ 150-200€ 100
2251Hollandse School: kinderportret, schouderstuk, olieverf op paneel, niet gesigneerd (Afmeting: 17 x 14,5 cm)€ 150-200€ 325
2252William Douglas Almond (1866-1916), de ontvangst, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 14 x 23 cm)€ 150-200€ 150
2253Mogelijk Nicolaas Bastert (1854-1939), bruggetje bij een boerderij, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 16,5 x 21 cm)€ 100-150Not sold
2254Hollandse School: stilleven met kersen en glazen flesje, olieverf op paneel, gesigneerd: C. Cornelisz, 21e eeuw (Afmeting: 13,25 x 18,25 cm)€ 80-100Not sold
2256Frans Lebret (1820-1909), landschap, studietekening, gemonogrammeerd (Afmeting: 19 x 23 cm)€ 100-150Not sold
2257Omgeving Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798), staande man op het ijs met zijn handen in zijn zakken, potlood op papier, niet gesigneerd (Afmeting: 20 x 14,5 cm)€ 50-70€ 60
2258Hollandse School: het huis Den Eyk te Vleuten, inkt op papier, 19e eeuw (Afmeting: 18,5 x 16,5 cm)€ 80-100€ 160
2259Thomas van Heck (1910-2006), landschap, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 14 x 31,5 cm)€ 150-200Not sold
2260Adolf le Comte (1850-1921), gezicht op Delft, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 14 x 29,5 cm)€ 80-100€ 140
2295West-Europese School: vanitasportret van een man met boek en schedel tegen smaragdgroene achtergrond, olieverf op paneel, mogelijk 16e eeuw, niet gesigneerd (Afmeting: 19 x 15 cm)€ 400-600€ 3000
2302Willem Maris (1844-1910), koeien, studietekening, gesigneerd -vegen in papier- (Afmeting: 22,5 x 32,5 cm)€ 250-350Not sold
2303Jacob Maris (1837-1899), studie van arbeiders op vlot met dorp op de achtergrond, olieverf op doek op paneel, signatuur van later datum (Afmeting: 24 x 18 cm)€ 800-1200Not sold
2307Matthieu Wiegman (1886-1971), Place de la Concorde, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 21,2 x 26 cm)€ 150-200Not sold
2308Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920), winterlandschap met wandelaar, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd '97 (Afmeting: 19.5 x 31 cm)€ 200-300€ 230
2340Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met ridderspoor, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 38 cm)€ 80-100€ 60
2341Pieter de Regt (1877-1960), beek in winters landschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 31 x 19 cm)€ 200-300Not sold
2342Jo Koster (1868-1944), stilleven met bloemen en glazen bol, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1919 -enig verfverlies- (Afmeting: 58 x 68 cm)€ 4000-6000€ 4000
2345Hendricus Petrus Bremmer (1871-1956), pointillistisch bloemstilleven, olieverf op doek, gemonogrammeerd -kleine restauratie- (Afmeting: 45 x 33,5 cm)€ 600-800Not sold
2346Gerrit Vreedenburgh (1873-1965), wintergezicht, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1918 (Afmeting: 34 x 23,5 cm)€ 300-500Not sold
2348Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met klaprozen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 40 x 50 cm)€ 100-150€ 110
2349Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), 'Havengezicht te Rotterdam', aquarel, gesigneerd (Afmeting: 24 x 54 cm)€ 400-600€ 400
2353Walter Castle Keith (1863-1927), twee werken: dorpsgezicht, met annotatie: 'With kind remembrance to huize Hogendijk 12-9-'16', en gezicht op boerderij, beide olieverf op karton, beide gesigneerd (Afmeting: 21 x 14,5 cm)€ 600-800€ 550
2356Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch waterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 31,5 cm)€ 400-600Not sold
2357Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch waterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 22,5 x 31,5 cm)€ 400-600Not sold
2463Ernest David Roth (1879-1964), rapend meisje met rieten mand, olieverf op karton, gesigneerd (Afmeting: 20 x 28 cm)€ 200-300€ 400
2480Marinus Pieter Reus (1865-1938), portret van een dienstmeisje, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 49 x 36 cm)€ 200-300€ 100
2491Marius Bauer (1867-1932), 'Kameel', aquarel en gouache op papier, gesigneerd, herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, genummerd 3865, tentoongesteld in de 'Eere tentoonstelling M.A.J. Bauer', Stedelijk Museum Amsterdam, 1933 (Afmeting: 54 x 73 cm)€ 2500-3500€ 6500
2494Steven van Duyven (1644-1706), portret van Mr. Altetus Tolling op de leeftijd van 55 jaar met zijn vrouw Alida Louwsen genaamd Buys op de leeftijd van 47 jaar met drie van hun kinderen; Willemien, Laurens op de leeftijd van 10 jaar, Eva op de leeftijd van 11 jaar, en en twee honden, gesigneerd S van D en gedateerd 1682, blijkens een artikel uit 1887 voorheen volledig gesigneerd S van Duyven, met documentatie -gedoubleerd, met inschilderingen- (Afmeting: 146 x 170 cm)€ 5000-7000Not sold
2501Vier schilderijen: twee paar portretten van man en vrouw, olieverf op doek en marouflé, niet gesigneerd, 19e eeuw -defecten en restauraties- (Afmeting: 60 x 48,5 cm)€ 400-600Not sold
2508Edward Tucker (1847-1910), twee schilderijen: gezichten op Venetië, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd- (Afmeting: 49 x 74,5 cm)€ 2000-3000Not sold
2509Antonie Pieter Schotel (1890-1958), de VD14 op zee, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd, restauraties- (Afmeting: 39 x 49 cm)€ 800-1200€ 1500
2516Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), havenarbeider, studietekening, gesigneerd (Afmeting: 25 x 16 cm)€ 150-200Not sold
2517Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), aangemeerde zeilboten, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 21 x 26,5 cm)€ 600-800€ 1900
2522Hollandse School: stalinterieur met paarden en verzorger, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 49 x 70 cm)€ 300-500Not sold
2523Maarten Johannes Balthasar Jungmann (1877-1965), stilleven met fles rode wijn en aangesneden kaaswiel op tinnen bord, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 57 x 49 cm)€ 200-300€ 260
2524Henri van de Velde (1896-1969), portret van de met de kunstenaar bevriende levensliedzangeres Thea Smit uit Utrecht, borststuk met zwanen op de achtergrond, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 48,5 x 38 cm)€ 200-300€ 150
2526Henri Welter (1886-1948), bedrijvigheid op de havenkade in Rotterdam, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 90 x 60 cm)€ 400-600Not sold
2531Russische School: kozakken in winter, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd -gedoubleerd, restauratie linksboven, scheur rechtsboven- (Afmeting: 69 x 109 cm)€ 400-600€ 180
2532Hollandse School: allegorische voorstelling, olieverf op doek, niet gesigneerd, begin 18e eeuw (Afmeting: 42 x 33 cm)€ 400-600€ 400
2533Hollandse School, 17e eeuw: portret van Rochus van Capelle (1645-1679), olieverf op doek, niet gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Van de Capelle'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2534 en 2535) (Afmeting: 35 x 29 cm)€ 800-1200€ 1250
2534Hollandse School, 17e eeuw: portret van Elisabeth van Suerland met waaier in haar hand, olieverf op doek, niet gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Elisabeth Suurland Huysvr. van den Heer Nicolaas Rochus van de Capelle'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2533 en 2535) (Afmeting: 35 x 29 cm)€ 800-1200€ 1250
2535Hollandse School, 17e eeuw: portret van Jan Baptista Bathiste de Hochepied (1634-1686) met horloge in zijn hand, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, afkomstig uit een serie kleine kopieportretten gemaakt rond het echtpaar Hochepied-Van Capelle -gedoubleerd, verso annotatie 'Jean Baptista de Hochepied'-, vermoedelijke herkomst: collectie Huydecoper, huis Wulperhorst, Zeist (zie ook lot 2533 en 2534) (Afmeting: 35 x 29 cm)€ 800-1200€ 1250
2536Hollandse School: rustend vee in landschap, olieverf op doek, niet gesigneerd, 17e eeuw -gedoubleerd- (Afmeting: 34,5 x 44,5 cm)€ 500-700€ 250
2538Paar ovale pendantportretten van Merso Torkes (?-1841) en Eppier Meijret (1797-1834), pastel, niet gesigneerd (Afmeting: 48 x 38 cm)€ 150-200€ 95
2539Cornelis Raaphorst (1875-1954), spelende kittens, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 56 x 76 cm)€ 3000-5000€ 3800
2540Gerard Jacobs (1865-1958), hondenportret, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 50 x 37,5 cm)€ 150-200€ 180
2541Bernard te Gempt (1826-1879), kat in de val, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1859 (Afmeting: 37 x 26 cm)€ 1500-2000Not sold
2542Jan Lussenburg (1889-1975), platbodems op de Zuiderzee, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: een boekje over de schilder (Afmeting: 78 x 98 cm)€ 1000-1500€ 1500
2543Russische School: jagers in winterlandschap, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 59 x 79 cm)€ 1200-1600Not sold
2545Cornelis Kuijpers (1864-1932), landschap met boerderij, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 32 x 49 cm)€ 600-800Not sold
2546Frederik Engel (1872-1958), rustende kalveren, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '13 (Afmeting: 27,5 x 35,5 cm)€ 500-700€ 500
2547Jacobus Frederik Sterre de Jong (1866-1920), interieur met moeder en kind, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 32 x 40 cm)€ 500-700Not sold
2548Arthur Briët (1867-1939), moeder en kind in interieur, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: 28 x 21 cm)€ 1000-1500€ 1400
3262Schilderij: portret van een geisha, olieverf op karton, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: 20 x 16 cm)€ 200-300€ 375
4013Ton Etman (hedendaags), moderne compositie, gesigneerd€ 300-500Not sold
4051Riky Schellart-van Deursen (1942), zittend mannelijk naakt, van achteren gezien, bruinkrijttekening, gesigneerd en gedateerd 7-10-'96 (Afmeting: 64 x 48 cm)€ 60-80Not sold
4052Ton Etman (hedendaags), 'L'Après-midi d'une faune', acryl op karton, gesigneerd (Afmeting: 80 x 70 cm)€ 80-100€ 150
4083Wanddecoratie: Madonna met kind, gedrukt op stof, circa 1900 (Afmeting: 77 x 38 cm)€ 50-70€ 70
4084Affiche van Rembrandt's schilderij: 'De Staalmeesters', in zwarte hoogglans lijst -defecten- (Afmeting: 58 x 87,5 cm)€ 60-80Not sold
4086Ton Etman (hedendaags), 'Menglon, Traveaux', acryl op karton, gesigneerd (Afmeting: 48 x 66 cm)€ 60-80€ 50
4092Hollandse School: Amsterdams grachtgezicht, olieverf op doek, gesigneerd M. Keijzer, verso gedateerd 21 mei 1979 (Afmeting: 70 x 99 cm)€ 80-100€ 55
4094Étienne Maxime Vallée (werkzaam 1873-1881), boerenerf met boerin en kippen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '76 -defecten- (Afmeting: 79 x 57 cm)€ 400-600Not sold
4106Negen wanddecoraties, waaronder etsjes en gravures€ 60-80€ 50
4153Zeven diverse wanddecoraties: tulpen€ 60-80Not sold
4158Hollandse School: grootmoeder met kinderen, olieverf op doek, niet gesigneerd -defecten- (Afmeting: 54 x 42 cm)€ 50-70Not sold
4182Cornelis Visser (1903-1982), zeilboten aan de kade, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1928 (Afmeting: 45 x 37 cm)€ 100-150€ 85
4183Hollandse School: mediterrane haven, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, daarbij: dessalandschap, olieverf op triplex, gesigneerd J.C. Waterreus en gedateerd '84 (Afmeting: 58 x 48 cm)€ 80-100€ 20
4185Twee sepiatekeningen: Romeinse poort en Dogepaleis, Venetië, niet gesigneerd€ 50-70€ 150
4194Hollandse School: strandgezicht, olieverf op paneel, gesigneerd Francine€ 80-100€ 110
4199Goudkleurige schilderijlijst, 19e eeuw -hoek defect-, 14,5 x 18 (Afmeting: 37 x 33 cm)€ 30-50€ 60
4211Hollandse School: twee bloemstillevens, aquarellen, gemonogrammeerd CCW en MSWV, daarbij: 'Begonia's', ets, gesigneerd Jannifer€ 60-80Not sold
4228Jan Zondag (1891-1982), duinlandschap, inkttekening, gesigneerd en gedateerd '45 (Afmeting: 27,5 x 20 cm)€ 30-50€ 20
4239Schilderij: Sailor Teddy Bear, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 44,5 x 33,5 cm)€ 60-80€ 20
4254Map met drie aquarellen, één tekening en één aquatint, 19e en 20e eeuw -defecten-€ 50-70€ 40
4270Vier vergulde pâte schilderijlijstjes€ 50-70Not sold
4331Jaap de Ruig (1909-1992), vier vrouwenportretten: bordurende vrouw, potloodtekening, gedateerd '49, zittende vrouw, contékrijt, gedateerd '49, 'Tine', houtskooltekening, 'Marja', gedateerd zomer '51, alle gesigneerd, daarbij: Jim Frater (1887-1969), portret van Tine de Ruig, krijttekening, gedateerd 1944€ 70-90€ 50
4334Hans van Norden (1915-2011), blauwe bomen, aquarel, gesigneerd (Afmeting: 30 x 46 cm)€ 70-90Not sold
4341Jaap de Ruig (1909-1992), stilleven met wilde kastanjes en gevallen blad, olieverf op doek, gesigneerd, daarbij: stilleven met blauwe glazen fles en wilde kastanjes, olieverf op doek, gesigneerd€ 100-150Not sold
4348Hollandse School: botters aan het strand, olieverf op paneel, gesigneerd L. Scheen (Afmeting: 16 x 23 cm)€ 40-60€ 95
4349Gerard Cornelis Krol (1882-1950), bomen langs de waterkant, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 32,5 x 21 cm)€ 70-90€ 80
4397Hollandse School: boerderij aan het water, olieverf op doek, gesigneerd Piet de Haan (Afmeting: 78 x 98 cm)€ 150-200Not sold
4399Hollandse School: Westertoren te Amsterdam, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 89 x 59,5 cm)€ 60-80Not sold
4400Schilderij: vrouw met twee theatermaskers, olieverf op doek, gemonogrammeerd J.S. (Afmeting: 58,5 x 48,5 cm)€ 100-150€ 70
4403Hollandse School: stadsgezicht met kerk, olieverf op board, circa 1930, onduidelijk gesigneerd, daarbij: tekeningen, etc.€ 50-70€ 20
4406Bernardus Dons (1891-1957), stilleven met hortensia, pastel, gesigneerd, en Hollandse School: stilleven met pioenrozen, gesigneerd P. Gilbert (Afmeting: 61 x 47,5 cm)€ 60-80€ 65
4414Twee pendantportretten: jongen en meisje, olieverf op doek, gesigneerd T. Sodemkamp (Afmeting: 48 x 37,5 cm)€ 60-80Not sold
4439Uschi Ringeisen (hedendaags), 'Glockenblüme', 'Frauenschütz', 'Fingerkrüt', 'Rittersporn', vier aquarellen, gesigneerd en gemonogrammeerd€ 120-160€ 80
4440Hollandse School: de linnenuitzet, olieverf op doek, ongesigneerd -defecten- (Afmeting: 106,5 x 81,5 cm)€ 100-150€ 110
4441Hollandse school: 'Latijns Amerikaanse Gaucho', olieverf op board, gesigneerd, daarbij: mansportret, kopstuk, pastel, gesigneerd K. Reuter€ 60-80Not sold
4446Schetsboeken, schetsen, aquarellen, etc.€ 50-70€ 180
4450Cyriacus Bleys (1895-1976), 'Beverwijk', pastel op board, gesigneerd (Afmeting: 38 x 59 cm)€ 80-100€ 70
4451Schilderij: Italiaans bergdorp bij meer, olieverf op doek, gesigneerd A. Uijterlinden (Afmeting: 49 x 59 cm)€ 80-100Not sold
4452Hollandse School: schepen op zee, olieverf op doek, verso gesigneerd C. van Aalst en gedateerd 1968 (Afmeting: 48,5 x 61,5 cm)€ 100-150€ 150
4453Jaap de Ruig (1909-1992), twee portretten: vrouw in witte kleding, in haar armen een schaal citrusfruit, heupstuk, en vrouw in weelderige kleding, met witte gebreide muts, heupstuk, beide olieverf op doek, beide gesigneerd€ 60-80Not sold
4454Jaap de Ruig (1909-1992), 'Paasvuur op de Oosterhei', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 38.5 x 48.5 cm)€ 100-150€ 80
4464Jaap de Ruig (1909-1992), drie portretten: zittende vrouw in magenta jurk, zittend meisje in een geel-paarse trui, en busteportret van een vrouw in impressionistische stijl€ 70-90Not sold
4465Jaap de Ruig (1902-1992), drie portretten: zelfportret, olieverf op paneel, gedateerd mei '47, 'Tine', olieverf op doek, marouflé, en meisje met lichtgeel shirt, olieverf op doek, marouflé, alle gesigneerd€ 60-80€ 40
4466Hollandse School: twee schilderijen: brug in weiland, olieverf op doek, beide gesigneerd Carel Schipper€ 80-100Not sold
4467Schilderij: bloemstilleven, marouflé, gesigneerd E. Basch (Afmeting: 28 x 37,5 cm)€ 200-300Not sold
4481Hollandse School, 20e eeuw: molen langs een vaart, olieverf op doek, gesigneerd B. Woudstra (Afmeting: 39 z 79 cm)€ 70-90Not sold
4482Henri van Daalhoff (1867-1953), boerin op een erf, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 44 x 59 cm)€ 80-100€ 60
4484Hollandse School: zeilboot op het water met ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd M. Openneer (Afmeting: 48 x 69 cm)€ 100-150Not sold
4485Hollandse School: zeegezicht met schepen, olieverf op paneel, gesigneerd H. Burgsma (Afmeting: 39 x 49 cm)€ 60-80€ 95
4488Hollandse School: molen aan vaart, olieverf op doek, gesigneerd W.G.F. Jansen -gedoubleerd- (Afmeting: 31,5 x 42 cm)€ 200-300€ 290
4490Kos Koolhaalder (1868-1957), stilleven met klaprozen, gesigneerd -restauratie- (Afmeting: 70 x 53,5 cm)€ 80-100€ 80
4491Hollandse School: dorpsplein met kerk, ergens tussen Zaandam en Alkmaar, volkskunst, aquarel, daarbij: twee stadsgezichten, olieverf op schilderskarton, alle midden 19e eeuw€ 50-70€ 20
4495Jaap de Ruig (1909-1992), vier potloodtekeningen: 'Rooien beukenbomen Grote Kom Baarnse Bos', gedateerd '50, 'Zondagmiddag 13 november 1980, Schaatsen op de Grote Kom in het Baarnse Bos', gedateerd 1980, 'Jaagpad a.d. Eem', gedateerd 'zomer in 1947', en 'Kinderen schaatsen op de Grote Kom in het Baarnse Bos', alle gesigneerd€ 70-90€ 55
4518Hollandse School: roze hyacinten in vaas, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 58,5 x 57 cm)€ 50-70Not sold
4519Engelse School: heuvellandschap, olieverf op doek, gesigneerd Margaret Murphy (Afmeting: 40 x 60 cm)€ 80-100Not sold
4520Hollandse School: boerderij aan rivier, olieverf op doek, niet gesigneerd (Afmeting: 60 x 50 cm)€ 50-70€ 30
4521Hollandse School: winters stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd W.H. Eikelberg -restauraties, signatuur van later datum- (Afmeting: 48 x 38 cm)€ 400-600Not sold
4556Jaap de Ruig (1909-1992), vier landschappen: 'De Maatkampweg', pasteltekening, gesigneerd en gedateerd maart '44, 'Hannus', pasteltekening, gesigneerd en gedateerd januari '45, 'Ochtendzon Baarnse Bos', aquarel, verso gesigneerd en gedateerd omstreeks 1948-'50, 'Langs de Beek - Groeneveld', contékrijt, gesigneerd€ 80-100€ 65
4579Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Mooie Lindenbomen Brink, Baarn', potloodtekening, 'Roggeveld aan de Euld, Torenlaan Baarn', potlood- en stifttekening, gedateerd aug '56, en 'Boerderij aan de Eem te Baarn', houtskooltekening, alle gesigneerd€ 50-70Not sold
5001John Noy (1951), compositie met twee gezichten, acryl op papier, gesigneerd en gedateerd 2012 (Afmeting: 66 x 46 cm)€ 500-700Not sold
5002Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937), abstracte compositie, olieverf op papier, gesigneerd, verso met atelierstempel (Afmeting: 48 x 64 cm)€ 150-200Not sold
5005Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd Kees v. Stokkum (Afmeting: 79 x 59 cm)€ 80-100€ 70
5105Jaap de Ruig (1909-1992), bloemstilleven met buddleja en goudenregen, en bloemstilleven met narcissen en viooltjes, beide olieverf op doek, beide gesigneerd (Afmeting: 59 x 49 cm)€ 80-100€ 110
5115Jan Coenraad Nachenius (1890-1987), Gelders landschap in ochtendgloren, olieverf op doek, gemonogrammeerd (Afmeting: 20 x 51 cm)€ 200-300Not sold
5137Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), landschap met huis en een kerk in het verschiet, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1925 (Afmeting: 7 x 12 cm)€ 50-70€ 55
5138Johannes Bosboom (1817-1891), interieur, studietekening, gemonogrammeerd (Afmeting: 16 x 11 cm)€ 180-220Not sold
5139David Schulman (1881-1966), landschap met molen, aquarel, gemonogrammeerd (Afmeting: 7,5 x 12 cm)€ 50-70Not sold
5213Hollandse School: pastorale scène met moeder en kind en melkende boerin in een landschap, rood krijt op papier, 18e eeuw, op het dragende papier toegeschreven aan Adriaen van de Velde, het papier met monogram FH onder gekroond kruis (Afmeting: 18 x 25 cm)€ 200-300Not sold
5214Hollandse School: bijbelse scène, inkt en rood krijt op papier, gesigneerd i.v. Hou?t F., 17e eeuw -watervlek- (Afmeting: 18,5 x 25,5 cm)€ 80-100€ 290
5215Hollandse School: 'Stud. Cleef langs het Kermdahl', inkt op papier, gedateerd 1753 (Afmeting: 16 x 23 cm)€ 150-200€ 1100
5216Drie tekeningen van dezelfde hand: twee romantische bosgezichten naar Pieter Jan van Liender, inkt op papier, en één landschap met reiziger, naar Pieter Pieterz. Barbiers, potlood op papier, alle eerste kwart 19e eeuw€ 80-100€ 350
5217Hollandse School: gezicht op het stadje Hoei/Huy, inkt op papier, gesigneerd Henrick G?ys : F. (Afmeting: 15,25 x 35 cm)€ 80-100€ 1900
5218Hollandse School: drie romantische landschappen, potlood en inkt op papier, 18e/19e eeuw€ 60-80€ 250
5220Reproductie in lijst: Sixtijnse Madonna, naar Rafaël (Afmeting: 100 x 73 cm)€ 100-150€ 160
5224Gerard Delfgaauw (1882-1947), botters op zee, olieverf op doek, gesigneerd onder pseudoniem J. van Delden (Afmeting: 39 x 59 cm)€ 400-600Not sold
5228Schilderij: figuren in roeiboot, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw (Afmeting: 20 x 27,5 cm)€ 200-300Not sold
5247Bastiaan de Poorter (1813-1880), portret van een man, olieverf op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd 1853 (Afmeting: 30 x 22 cm)€ 200-300Not sold
5248Hollandse School: portret van een man, olieverf op doek, gesigneerd E. Cohen en gedateerd 1643, 19e eeuw -gecraqueleerd- (Afmeting: 64 x 54 cm)€ 100-150€ 110
5265Hollandse School: portret van een man met tulband, op een etiket verso toegeschreven aan Jean de Wet (1716-?) waarmee Jacob Willemsz. I de Wet (circa 1610-circa 1675) bedoelt wordt, op een bijgevoegde foto toegeschreven aan Ferdinand Bol -paneel gebarsten- (Afmeting: 23 x 21 cm)€ 200-300€ 600
5272Hollandse School: Jezus ontmoet de Samaritaanse vrouw bij de waterput in een landschap met Romeinse zuilen, olieverf op doek -defecten- (Afmeting: 77,5 x 62 cm)€ 100-150€ 95
5273Duitse School: herders met vee aan de waterkant, olieverf op paneel, niet gesigneerd, eind 17e eeuw (Afmeting: 23 x 31 cm)€ 250-350Not sold
5274Schilderij: figuren bij herberg langs een landweg, marouflé, resten van signatuur, 17e eeuw (Afmeting: 24,5 x 35,5 cm)€ 250-350Not sold
5275Mogelijk Jan Kobell II (1778-1814) of Jan Kobell III (1800-1838), koeien en schapen bij het water, zwarte inkt op papier, gesigneerd J. Kobell, 19e eeuw (Afmeting: 20 x 16 cm)€ 100-150Not sold
5284Warrington Colescott (1921), 'Chartres Cathedral', stift op aquarelpapier, gesigneerd en gedateerd 1952 (Afmeting: 44 x 33 cm)€ 200-300Not sold
5287Willem Jilts Pol (1905-1988), Parijs straatgezicht met groene kiosk, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 60 x 49 cm)€ 200-300€ 180
5292Sam Schellink (1876-1958), duinlandschap, pastel op papier, gesigneerd (Afmeting: 45 x 79 cm)€ 100-150Not sold
5302Hugo Brouwer (1913-1986), sprookjesvoorstelling van middeleeuws paar vergezeld door reeën op eiland bij kasteel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '39 -gedoubleerd- (Afmeting: 48,5 x 58 cm)€ 100-150€ 55
5305Pieter de Regt (1877-1960), erf met kippen, marouflé, gesigneerd (Afmeting: 24 x 34 cm)€ 100-150Not sold
5306Willem Korteling (1889-1964), kippen op erf, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: 48 x 29 cm)€ 200-300Not sold
5310Arie Zwart (1903-1981), boer op boerenerf, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 49,50 x 70 cm)€ 150-200€ 220
5312Felix Eyskens (1882-1968), 'De kruidhakker', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 30 x 46 cm)€ 200-300€ 250
5313Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939), 'Zomerdag', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 33 x 49 cm)€ 150-200€ 160
5328Piet van Wijngaerdt (1873-1964), ''t Oude slot aan de Spaarne', olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 69 x 83 cm)€ 300-500€ 425