Nr. | Omschrijving | Foto |
Hamerprijs |
2001 | Tibetaanse Thangka: Boeddha Shakyamuni (Afmeting: H 135 x B 88 cm) | | € 350 |
2002 | Gestoken houten zetel met decor van figuren, Afrika | | € 25 |
2003 | Maria de Ruiter de Witt (1947), Balinese danseres, pastel, gesigneerd en gedateerd 1995 (Afmeting: H 38 x B 27,5 cm) | | € 200 |
2004 | Met bladgoud op reliëf gehoogde geschilderde voorstelling van Ganesha, Zuid-India, 19e eeuw (Afmeting: H 23 x B 18 cm) | | € 135 |
2005 | Gebronsd metalen beeld: Ganesha (Afmeting: H 40 x B 27 cm) | | € 90 |
2006 | Chinese hardhouten etagèretafel met roodgeaderd marmeren blad en gestoken mascarons met kersenbloesemdecor, 19e eeuw (Afmeting: H 57 x B 55 cm) | | € 220 |
2007 | Louisa Leraschi (Djokjakarta 1844-?), katoenen batik wandversiering met voorstelling van twee herten onder gestileerd pauwenverendecor en bladmotieven, Nieuwe Kunst, circa 1910, gesigneerd L. Baumgarten en E. Leraschi (Afmeting: H 109 x B 60 cm) | | € 1000 |
2008 | Perzisch tapijt Bachtiar (Afmeting: L 300 x B 150 cm) | | € 100 |
2009 | Negen polychroom beschilderde pijlen, Maleisië, circa 1900 (Afmeting: L 215 cm) | | € 110 |
2010 | Twee aquarellen: Indonesische landschappen met sawa's en vulkaan, gesigneerd Dawan en Bucani (Afmeting: H 25,5 x B 36 cm) | | € 30 |
2011 | Geborduurd wandkleed Kalaga met glazen kralen en pailletten, voorstelling: ruiters te paard, Birma (Afmeting: H 90 x B 120 cm) | | € 65 |
2012 | Paar bewerkte buffelhoorns met decor: tijger en draak, Indonesië | | € 25 |
2013 | Tafelklok in notenhouten kast, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding en ajourgezaagde wijzers, adres: Frantz Thuller, 5 Kirchen (Afmeting: H 34,5 x B 28 x D 15 cm) | | € 340 |
2014 | Mahonie wandpiano met ivoren toetsen, adres: August Förster (Afmeting: H 104 x B 144 x D 54 cm) | | € 240 |
2015 | Chinees beschilderd velours wandkleed, decor: leeuwen, gesigneerd (Afmeting: H 140 x B 190 cm) | | € 190 |
2016 | Sumatra's O.K., losbandig fotoalbum met 64 heliogravures, fotograaf: C.J. Kleingrothe, Medan, drukker: J.B. Obernetter, München, vergelijkbaar exemplaar in collectie Rijksmuseum (Afmeting: H 37 x B 47 x D 4,5 cm) | | € 350 |
2017 | Patchwork wandversiering van kledingfragmentjes met borduurwerk en spiegeltjes in lijst, India (Afmeting: H 52 x B 102 cm) | | € 55 |
2018 | Gestoken houten melkmaat, Nepal (Afmeting: H 28 x B 16 cm) | | € 65 |
2019 | Mahonie halvemaantafeltje met gesneden rocailles en taps toelopende poten (Afmeting: H 73 x B 75 cm) | | € 40 |
2020 | Tibetaanse Thangka met voorstellingen over het leven van Boeddha (Afmeting: H 91 x B 60 cm) | | Not sold |
2021 | Javaanse houten snijstukken: paar boekensteunen en beeldje, danseressen | | € 45 |
2022 | Mahonie en wortelnoten secretaire met rijkbewerkt interieur, staand op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 101 x B 100 x D 52 cm) | | € 140 |
2023 | Indonesische School: wandelaar in de rijstvelden, olieverf op doek | | € 25 |
2024 | Gedraaid houten speelgoedrijstmolen, India (Afmeting: H 17 x B 17 cm) | | € 50 |
2025 | Eiken halvemaantafeltje op gedraaide poten met regelverbinding (Afmeting: H 71,5 x B 51 x D 24,5 cm) | | € 55 |
2026 | Patchwork deken versierd met kralen en pailletjes, India (Afmeting: L 240 x B 220 cm) | | € 65 |
2027 | Gestoken houten vijzeltje in de vorm van twee mannen met slurf die een bakje dragen en schuitvormig gestoken houten vijzeltje met vogel- en dierenkoppen, Papoea Nieuw-Guinea (Afmeting: H 19 x B 7 cm) | | € 120 |
2028 | Twee Balinese coromandel snijstukken: buffels (Afmeting: H 10 x B 33 cm) | | € 65 |
2029 | Twee schildpadschilden (Afmeting: H 7 x B 28 cm) | | € 110 |
2030 | Gestoken houten Balinees beeld: biddende vrouw met offerschaal (Afmeting: H 42 x B 10 x D 16 cm) | | € 200 |
2031 | Balinees coromandel snijstuk: zittende man met waterkruik (Afmeting: H 30 x B 19 cm) | | Not sold |
2032 | Twee Balinese snijstukken: vrouw met spiegel en vrouw met offerschaal (Afmeting: H 20 x B 7,5 cm) | | € 80 |
2033 | Gestoken Balinees beeld: man met trommel, circa 1930 (Afmeting: H 26 x B 19 cm) | | Not sold |
2034 | Twee Balinese coromandel snijstukken: Boeddha en knielende vrouw (Afmeting: H 20 x B 9,5 cm) | | € 55 |
2035 | Twee krissen, waarvan één met zilveren heft, daarbij: dolk in lederen schede, Maleisië, circa 1900 | | € 110 |
2036 | Twee zijden Kain Songkét schouderdoeken met supplementaire inslag metaaldraad, Palembang, Sumatra, twee zwarte en groene heupdoeken, batik sarong met Garuda-motieven in bruintinten, Java en twee wollen doeken | | € 200 |
2037 | Drie plaatjesboeken: Java, deel 1 en 2 en Bali, uitgave Drostes Cacao- en Chocoladefabrieken, Haarlem, 1934 (Afmeting: H 30 x B 24 cm) | | € 25 |
2038 | Twee Iban zwaarden in schede, Maleisië, circa 1900 | | € 100 |
2039 | Twee Iban zwaarden in lederen schede met benen figuurtjes, Maleisië, circa 1900 | | € 110 |
2041 | Aardewerk vaas met zwart-bruin glansdecor, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 25 x B 19 cm) | | Not sold |
2042 | Groene iriserende glazen vaas, Loetz, Wenen, circa 1900 (Afmeting: H 25 x B 12 cm) | | € 270 |
2043 | Roger Guerin (1896-1954), ronde aardewerk vaas met vier oren, omgeslagen rand en gevlamd grijs-, blauw- en bruin decor, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 28 cm) | | € 140 |
2044 | Alfred Renouleau (1854-1930), blauwe aardewerk vaas met slank toelopende hals, Angoulème, gesigneerd (Afmeting: H 36 x B 17,5 cm) | | € 130 |
2045 | Chris Lanooij (1881-1948), robijnrode glazen vaas met gematteerd abstract decor, Unica, gesigneerd en gedateerd 1927 (Afmeting: H 28 x B 21 cm) | | Not sold |
2046 | Jan Schonk (1889-1976), bruin geribbelde trechtervormige aardewerk vaas op auberginekleurige voet met blauw-bruin druipdecor, modelnummer S 28, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1926-1930 (Afmeting: H 19,5 x B 16 cm) | | € 200 |
2047 | Hoge aardewerk vaas op voet met lusterglazuur en abstract floraal decor, Montieres, Amiens, circa 1910 (Afmeting: H 31 x B 12 cm) | | € 300 |
2048 | Clément Massier (circa 1845-1917), aardewerk vaasje met floraal zilver- en goudlusterdecor, Frankrijk, circa 1900 (Afmeting: H 14,5 x B 7 cm) | | € 280 |
2049 | Slanke melkglazen vaas met vlekvormig geel- en bruin decor, Degue (Afmeting: H 31 x B 8,5 cm) | | Not sold |
2050 | Jan Schonk (1889-1976), groene aardewerk vaas met vogeldecor in reliëf, Alblas en Schonk, Oosterbeek, circa 1925 (Afmeting: H 18 x B 13 cm) | | € 240 |
2051 | Blauw- en groengedecoreerde aardewerk vaas met floraal zilverlusterdecor en tekst omnia munda mundis, Pilkington Royal Lancastrian, circa 1910 (Afmeting: H 19,5 x B 9 cm) | | € 325 |
2052 | Porseleinen vaas met lusterdecor van een gestileerde sinaasappelboom en tempel in een landschap, Zsolnay, Pècs, Hongarije, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 23,5 x B 10,5 cm) | | € 2600 |
2053 | Trechtervormige crèmekleurige aardewerk vaas op voet met abstract blauw-goud decor, Potterij Rembrandt, Gouda, circa 1930 (Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm) | | € 75 |
2054 | Bruin-roze aardewerk vaas met polychroom decor van een meisje in klederdracht, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 19 x B 11 cm) | | € 160 |
2055 | Bert Nienhuis (1866-1951), trechtervormige aardewerk vaas met gecraqueleerd blauw-turkooiskleurig glazuur, gesigneerd en gedateerd 1921 (Afmeting: H 18,5 x B 17 cm) | | Not sold |
2056 | Aardewerk vaas met polychroom decor van een jongen met een zeilbootje, modelnummer 55, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 22,5 x B 11 cm) | | € 110 |
2057 | Aardewerk blaadje met opstaande rand en polychroom abstract decor met tekst: Hoezeeclub 1876 10 April 1916 en de namen van de leden, hierbij een aardewerk kannetje met polychroom decor van een kegelende man, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 1,5 x B 25,75 cm) | | € 150 |
2058 | Ossenbloedkleurige bolvormige aardewerk vaas met goud- en zilverkleurig craquelédecor, Japonisme, Boulogne (Afmeting: H 23 x B 20 cm) | | € 250 |
2059 | Biscuit, gedeeltelijk verguld, meloenvormige vaas met halfnaakte vrouw, Wien Austria, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 21 x B 17 cm) | | € 300 |
2060 | Pierre Roger Claudin (1877-1936), paars-groene aardewerk vaas met taps toelopende hals waar zich een draak omheen kronkelt, Manufacture de Rambervillers, Frankrijk, circa 1900 (Afmeting: H 33 x B 16 cm) | | € 275 |
2061 | Plateel wandbord met polychroom gestileerd floraal decor, nr. 1165/75, Plateelbakkerij Zuid-Holland, 1921 (Afmeting: H 5,75 x B 36 cm) | | € 85 |
2062 | Clément Massier (circa 1845-1917) aardewerk schotel met goudlusterdecor: landschap met vogel, Golfe Juan A.M., Japonisme, circa 1900 (Afmeting: H 4,75 x B 42,5 cm) | | Not sold |
2063 | Perzisch tapijt Kirman (Afmeting: H 480 x B 330 cm) | | € 725 |
2065 | Bronzen watervat, India (Afmeting: H 32 x B 33 cm) | | € 110 |
2066 | Bronzen beeld: zittende Shiva (Afmeting: H 36 x B 18 cm) | | € 70 |
2067 | Bronzen beeld: Shiva met dwarsfluit (Afmeting: H 60 x B 25 cm) | | € 80 |
2068 | Joseph Beilin (1888-1983), Zurich im nebel von der Qaui brücke, olieverf op doek, gesigneerd en getiteld verso | | € 110 |
2069 | Mahonie linnenkastje met gestoken ornamenten, Biedermeier, 19e eeuw (Afmeting: H 175 x B 117 x D 40 cm) | | € 80 |
2070 | Hollandse School: Mediterraan havengezicht, olieverf op doek, 17e eeuw, waarschijnlijk Adriaen van der Kabel (1630-1705) (Afmeting: H 100 x B 123 cm) | | € 950 |
2071 | Gebronsd metalen beeld: Laksmi (Afmeting: H 39 x B 33 cm) | | € 45 |
2072 | Composiet beeld: danseres springend over vlammen, Art Deco-stijl (Afmeting: H 55 x B 30 cm) | | € 70 |
2073 | Gebronsd metalen beeld: Boeddha op lotustroon (Afmeting: H 35 x B 24 cm) | | € 50 |
2074 | Mahonie kaarttafeltje op taps toelopende poten, 19e eeuw | | € 110 |
2075 | Drie gebronsd metalen beelden: Japanse krijgers (Afmeting: H 45 x B 20 cm) | | € 110 |
2076 | Mahonie bibliotheekkast met vier beglaasde bovendeuren en drie gesloten onderdeuren, Engeland, circa 1900 (Afmeting: H 206 x B 220 x D 38 cm) | | Not sold |
2077 | Serie van twaalf Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit bloemenmanddecor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 22,5 cm) | | € 800 |
2078 | Jaap Hiddink (1910-2000), scheepswerf bij molen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 58,5 x B 78,5 cm) | | € 475 |
2079 | Hollandse School, 18e/19e eeuw: portret van een vrouw met wit hoofdkapje, pastel (Afmeting: H 29 x B 23 cm) | | € 180 |
2080 | Theodoor van der Beek (1838-1921), meisje met druiven, olieverf op schilderskarton, gesigneerd en gedateerd 1904 | | € 375 |
2081 | Mahonie Davenport | | € 90 |
2082 | Jan Harm Weijns (1864-1945), boerderij langs de vaart, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 61 x B 80 cm) | | € 300 |
2083 | Engelse school: portret van een jonge dame, olieverf op doek, circa 1850 (Afmeting: H 48 x B 37,5 cm) | | € 100 |
2084 | Larense School: moeder met kind in interieur, olieverf op doek | | Not sold |
2085 | Paar polychroom gedecoreerde aardewerk schotels, naar Nederlands voorbeeld, Frankrijk, 19e eeuw, daarbij: polychroom gedecoreerd aardewerk bordje, 18e eeuw (gebroken & gelijmd) (Afmeting: H 6 x B 35 cm) | | € 55 |
2086 | Dubbelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag op klauwpoten, circa 1800 (Afmeting: H 80 x B 88 x D 47 cm) | | € 260 |
2087 | Bronzen hanglamp met kristallen kap, Louis Seize-stijl, circa 1900 (Afmeting: H 60 x B 24 cm) | | € 220 |
2088 | Friese staartklok in meekrabkleurige kast, de wijzerplaat voorzien van bruidskrans en beschildering, 19e eeuw (Afmeting: H 150 x B 40 x D 22 cm) | | € 220 |
2089 | Friese staartklok in eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met mechaniek van Abraham en Isaac, 19e eeuw (Afmeting: H 170 x B 41 x D 22 cm) | | € 575 |
2090 | Ovaal bloemmahonie tafeltje op liervormige poot (Afmeting: H 70 x 59,5 x B 49,5 cm) | | Not sold |
2091 | Floris Meydam (1919-2011) grijswitte aardewerk vaas met afgeplatte bovenkant, gelimiteerde oplage van 250 exemplaren, Koninklijke Hollandsche Pijpen- en Aardewerkfabriek Goedewagen, Gouda (Afmeting: H 20 x B 20 cm) | | € 95 |
2092 | Maximilian Boudnik (werkzaam tot 1914), paar balustervormige meerkleurige geaderde vaasjes, circa 1900 (Afmeting: H 21 x B 9 cm) | | Not sold |
2093 | Andries Copier (1901-1991), twee annagroene wijnglazen, Glasfabriek Leerdam, Leerdam (Afmeting: H 15 x B 7 cm) | | € 30 |
2094 | Witte getordeerde vierkante aardewerk vaas, ontwerp Jan van der Vaart, oar wurk, Tichelaars Makkumer Aardewerk- en Tegelfabriek, Makkum (Afmeting: H 19 x B 13 cm) | | € 65 |
2095 | Cornelis de Lorm (1875-1942) bolvormige crèmekleurige vaas met omgeslagen rand, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 22 x B 22 cm) | | Not sold |
2096 | Iriserende geelglazen vaas met geschulpte rand, Loetz, Wenen, circa 1900 (Afmeting: H 12,5 x B 14,5 cm) | | € 275 |
2097 | Aardewerk vaas met smalle hals en ossenbloed- en turkooiskleurig glazuur, Aardewerkfabriek Amstelhoek, Omval bij Amsterdam, 1897-1910 (Afmeting: H 19 x B 9,5 cm) | | Not sold |
2098 | Clément Massier (circa 1845-1917) blauw aardewerk vaasje met decor van een vergulde garnaal onder water met goudstof en waterplanten, Frankrijk (Afmeting: H 14,5 x B 8 cm) | | Not sold |
2099 | Jan Schonk (1889-1976) groene aardewerk vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1926-1930 (Afmeting: H 21 x B 16 cm) | | Not sold |
2100 | Cees van Olst (1947), trechtervormige blankglazen vaas met vlekkendecor in diverse tinten geel, Unica, gesigneerd (Afmeting: H 16,5 x B 21,75 cm) | | € 90 |
2101 | Aardewerk vaas met polychroom gestileerd bloemdecor, ontwerp Jan van der Vet, gemonogrammeerd, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 15,5 x B 13 cm) | | Not sold |
2102 | Aardewerk vaas met ossenbloed- en turkooiskleurig glazuur, Aardewerkfabriek Amstelhoek, Omval bij Amsterdam, 1897-1910 (Afmeting: H 11 x B 8 cm) | | € 130 |
2103 | Cilindervormige aardewerk vaas met gecraqueleerd veelkleurig glazuur, onduidelijk gemonogrammeerd (Afmeting: H 20 x B 7 cm) | | Not sold |
2104 | Cornelis de Lorm (1875-1942), geel aardewerk vaasje, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 7 x B 7,5 cm) | | € 40 |
2105 | Roger Guerin (1896-1954), geknepen aardewerk vaasje met groenblauw- grijs gevlamd glazuur, Frankrijk (Afmeting: H 14 x B 11 cm) | | € 35 |
2106 | Jaap Dommisse (1924-1984), zwart aardewerk vaasje met opgeruwd wit abstract decor (Afmeting: H 12,5 x B 5 cm) | | Not sold |
2107 | Aardewerk vaas met gevlamd groen-, geel-, blauw lusterglazuur, Rambervillers (Afmeting: H 9,5 x B 11 cm) | | Not sold |
2108 | Cornelis de Lorm (1875-1942), bolvormige zwarte aardewerk vaas met omgeslagen rand, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 17 x B 18 cm) | | Not sold |
2109 | Charles Ernest Cundall (1890-1971), geel aardewerk met lange slanke hals en floraal goudlusterdecor, Pilkington Royal Lancastrian Co, 1909 (Afmeting: H 14 x B 11 cm) | | € 240 |
2110 | A.D. Copier (1901-1991), marmerite dekseldoos, De Lindeboom, Leerdam (Afmeting: H 7 x B 15 cm) | | € 40 |
2111 | Twee porseleinen inktpotten, één met Chinoiseriedecor, Vieux Paris en één met kroon, Cadinen (Afmeting: H 9 x B 12 cm) | | Not sold |
2112 | Plateel inktstel, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 6 x B 29 x D 11,5 cm) | | € 65 |
2113 | Stel inktpotjes, dame en heer, polychrome beschildering, Vieux Paris, daarbij: aardewerk inktpot met florale decoraties, Catalonië, allen 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 10 cm) | | € 85 |
2114 | Maximilian Boudnik (werkzaam tot 1914), meerkleurig glazen kannetje, circa 1900 (Afmeting: H 17 x B 11 cm) | | Not sold |
2115 | Drie porseleinen inktpotjes, waaronder: Vieux Paris, Limoges (Afmeting: H 7,5 x B 6,5 cm) | | € 90 |
2116 | Aardewerk vaas met smalle hals met vergulde rand en gemarmerd blauw- paars- groen decor, Oriflamm, Wilkinson's, Engeland (Afmeting: H 14 x B 13 cm) | | Not sold |
2117 | Blauwgeglazuurd majolica inktstel met leeuwenkoppen, Italië, 19e eeuw (Afmeting: H 9 x B 14 cm) | | € 40 |
2118 | Driehoekige tinnen kandelaar met drie oren op gecontourneerde ronde voet met floraal decor, Orivit, Urania of Osiris, circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 15,5 cm) | | € 260 |
2119 | Perzisch tapijt Quchan (Afmeting: L 300 x B 155 cm) | | Not sold |
2120 | Kos Koolhaalder (1868-1957), chrysanten in koperen pot, olieverf op doek, gesigneerd | | Not sold |
2121 | Mahonie klepbuffet op rechte poten, Hollands, circa 1830 (Afmeting: H 99 x B 98 x D 48 cm) | | € 200 |
2122 | Drie Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, Ming-dynastie | | € 55 |
2123 | Zwartgeschilderde houten en metalen celdeur, 19e eeuw (Afmeting: H 198 x B 67 x D 10 cm) | | € 350 |
2124 | 22 Chinees porseleinen kommetjes en 18 schoteltjes, waaronder een serie van vier, allen met blauw-wit decor, Kangxi en later | | € 375 |
2125 | Willem Elisa Roelofs (1874-1940), moeder met kind bij ophaalbrug, olieverf op doek, gesigneerd en genummerd 95 (Afmeting: H 40 x B 55 cm) | | Not sold |
2126 | Hollandse School: figuren bij een bleekveldje buiten een stadsmuur, gemengde techniek op papier, 19e eeuw (Afmeting: H 44 x B 61 cm) | | € 220 |
2127 | Hollandse school: gedekte tafel met fruit, oesters en Keulse kan, olieverf op paneel (Afmeting: H 46 x B 83,5 cm) | | € 1100 |
2128 | Hollandse school: Vijver Haagse bosje Scheveningse, olieverf op doek, gedoubleerd (Afmeting: H 35,5 x B 50 cm) | | Not sold |
2129 | Chinees porseleinen famille verte theepot, decor: vogels en bloemen, Kangxi (Afmeting: H 10,5 x B 20 cm) | | € 400 |
2130 | Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor in cartouches, 18e eeuw (Afmeting: H 8 x B 12 cm) | | € 525 |
2131 | Chinees porseleinen theepotje met blauw-wit landschaps- en kostbaarhedendecor, Kangxi, -deksel afwijkend- (Afmeting: H 11 x B 16 cm) | | € 525 |
2132 | Chinees porseleinen beeldje met polychroom decor: papegaai op 'Egg and Spinage' basement, Kangxi -aangekocht Sotheby's 1995- (Afmeting: H 21 x B 11 cm) | | € 2800 |
2133 | Blanc-de-Chine Guanyin, circa 1900 | | Not sold |
2134 | Chinees keramiek theekommetje met hazenvelglazuur, Jian, Song-dynastie (Afmeting: H 6 x B 12,5 cm) | | € 900 |
2135 | Chinees ivoren snijstuk: koopman en -vrouw, gesigneerd | | € 60 |
2136 | Drie porseleinen schaaltjes met groen-geel glazuur en diverse decors, Kangxi | | € 220 |
2137 | Chinees porseleinen schaaltje met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -aangekocht Christie's 1978- (Afmeting: H 3,5 x B 17 cm) | | € 325 |
2138 | Chinees porseleinen klapmutskommetje met blauw-wit decor: granaatappels omgeven door blanc-sur-blanc wolkendecor, Wanli -aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 4,5 x B 15 cm) | | € 1400 |
2139 | Chinees porseleinen melkkan met blauw-wit decor: jachthonden en 2e gehalte zilveren montuur met parelrand, Qianlong, montuur 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 12 cm) | | € 600 |
2140 | Paar Chinees porseleinen schoteltjes, decor: kostbaarheden, late Ming (Afmeting: H 3 x B 14 cm) | | € 200 |
2141 | Chinees porseleinen zoutvaatje met blauw-wit decor: palmetrand en bloemen, Qianlong (Afmeting: H 5,5 x B 9 cm) | | Not sold |
2142 | Chinees porseleinen famille rose bord met opengewerkte rand, centraal een perzikboom, 18e eeuw (Afmeting: H 6 x B 28 cm) | | € 750 |
2143 | Paar Chinees porseleinen famille verte borden met decor: jongetje met lotusbloem omgeven door florale melk-en-bloed rand, laat Kangxi -aangekocht Christie's 1981- (Afmeting: H 2,5 x B 21,5 cm) | | € 900 |
2144 | Wortelnoten porseleinkast met koperen beslag en klauwpoten, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw (Afmeting: H 214 x B 170 x D 46 cm) | | € 300 |
2145 | Celadon schaal en kom, Ming-dynastie, daarbij: Sawan Khalok kommetje, Thailand, 17e eeuw | | € 75 |
2146 | Tien aardewerk Oranjeborden, Plateel Bakkerij Zuid-Holland | | € 80 |
2147 | Bolvormige geglazuurd aardewerk vaas met korte hals met omgeslagen rand, Tang-dynastie -aankoop Christie's 1990- (Afmeting: H 15 x B 14 cm) | | € 500 |
2148 | Twee bedekte geglazuurd aardewerk vaasjes, Tang-dynastie -aankoop Christie's 1990- | | € 375 |
2149 | Zes Chinees porseleinen bordjes met diverse blauw-witte decors (Afmeting: H 3,25 x B 24 cm) | | € 180 |
2150 | Drie Chinees aardewerk celadon schalen, 17e/18e eeuw | | € 60 |
2151 | Vier Chinese celadon vazen, Ming-dynastie | | € 120 |
2152 | Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vogels, insecten en bloemen, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 25,5 cm) | | Not sold |
2153 | J.A.B. Stroebel (1821-1905), overhandigen van een geschenk tussen twee geliefden in een doorkijk, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1879 (Afmeting: H 118 x B 87 cm) | | € 4300 |
2154 | Dubbelgebogen wortelnoten porseleinkast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 226 x B 176 x D 45 cm) | | € 360 |
2155 | Drie Chinees porseleinen gemberpotten met landschapsdecor, waarvan één met deksel, Ming-dynastie | | € 55 |
2156 | Chinees porseleinen schotel met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: vis omgeven door waterplanten (Afmeting: H 6 x B 39 cm) | | Not sold |
2157 | Chinees porseleinen Swatow schotel met polychroom visdecor (Afmeting: H 37,5 x D 9 cm) | | € 400 |
2158 | Chinees porseleinen assiètte met afgeschuinde hoeken en blauw-wit decor: huisjes aan een meer met bootjes, 19e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 33 x D 25 cm) | | € 125 |
2159 | Vier Chinees porseleinen 'boeren Ming' kommen, daarbij: 'boeren Ming' schaaltje, 17e eeuw | | Not sold |
2160 | Negen porseleinen borden met famille rose decor: guirlandes, lambrequins en strooibloemen, Samson, 19e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 22,75 cm) | | Not sold |
2161 | Chinees porseleinen assiette met afgeschuinde hoeken en chrysanthendecor, Qianlong (Afmeting: H 4 x B 37 x D 28 cm) | | € 180 |
2162 | Serie van twee Delfts aardewerk bordjes met ijzerrood decor: bloemenvaas en Delfts aardewerk bordje met blauw en ijzerrood decor: bloemenmand | | € 35 |
2163 | Drie Delfts aardewerk borden, waaronder polychroom gedecoreerd, 18e eeuw | | € 60 |
2164 | Gebeitst houten reiskistje met parelmoer inlegwerk, India (Afmeting: H 26 x B 57 x D 28 cm) | | € 60 |
2165 | Kassa in bewerkte metalen kast, gemerkt National (Afmeting: H 70 x B 51 x D 42 cm) | | € 600 |
2166 | Eiken tot buffet vermaakte dekenkist met besteklades met inwendige vlakverdeling op gezwarte bolpoten (Afmeting: H 85 x B 133 x D 59 cm) | | € 60 |
2167 | Engelse school: A Gloucester suburb, a favourite Sunday walk, aquarel, gesigneerd A. Coleman, gedateerd 1889 | | € 25 |
2168 | Frederik Nachtweh (1857-1941), steenhouwerij, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 26 x B 35 cm) | | € 600 |
2169 | Jan Kruysen (1874-1938), knotwilgen, olieverf op schilderskarton, gesigneerd (Afmeting: H 41 x B 29 cm) | | € 325 |
2170 | Adolphe van Weezel Errens (1866-1939), heidelandschap met berkenbomen, olieverf op doek, gesigneerd | | Not sold |
2171 | Joop Kropff (1892-1979), interieur met figuren aan een tafel, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 40 cm) | | Not sold |
2172 | Smeedijzeren tafeltje ingelegd met 22 18e eeuwse aardewerk tegels met blauw-wit decor (Afmeting: H 46 x B 150 x D 32 cm) | | € 325 |
2173 | Bloemmahonie tafel met diverse houtsoorten ingelegd ovaal blad, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 70 x B 130 x D 95 cm) | | € 280 |
2174 | Set van zes notenhouten stoelen met gecapitonneerde stoffen zitting, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 84 x B 47 cm) | | € 325 |
2175 | Perzisch tapijt Keshan (Afmeting: H 265 x B 198 cm) | | € 260 |
2176 | Paar bolvormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: tempelleeuwen, Wanli gemerkt en periode (Afmeting: H 19 x B 18 cm) | | € 160 |
2177 | Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: eenden in landschap, de rand voorzien van vakverdeling met perziken en antiquiteiten, Wanli (Afmeting: H 35 x D 6,5 cm) | | € 850 |
2178 | Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met blauw-wit decor van hoogwaardigheidsbekleders, Transition (Afmeting: H 34 x B 19 cm) | | € 12000 |
2179 | Chinees porseleinen Encre-de-Chine schotel met decor: bloemvazen, Qianlong (Afmeting: H 4 x B 32 cm) | | € 750 |
2180 | Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: figuren in landschap, allen Kangxi gemerkt en periode -deels aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm) | | € 625 |
2181 | Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: lange lijzen in tuinlandschap, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm) | | € 1000 |
2182 | Chinees porseleinen 'kraaien' kommetje met zilveren montuurtjes, Wanli (Afmeting: H 7 x B 14 cm) | | € 400 |
2183 | Chinees porseleinen 'kraaien' kommetje, Wanli (Afmeting: H 6,5 x B 10 cm) | | Not sold |
2184 | Chinees porseleinen kommetje met blauw-wit decor: lange lijzen, 18e eeuw (Afmeting: H 6,5 x B 11 cm) | | Not sold |
2185 | Chinees porseleinen kom met famille verte decor in cartouches op poudre bleu fond, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Mak van Waay 1981, collectie Sidney L. Moss London- (Afmeting: H 9 x B 19 cm) | | € 1100 |
2186 | Serie van acht geschulpte Chinees porseleinen kommetjes en twee bijpassende schoteltjes met blauw-wit decor: eenden in landschap, Kangxi gemerkt en periode | | € 750 |
2187 | Chinees porseleinen kop-en-schotel met blauw-wit decor, 18e eeuw -Nanking Cargo lot 5196- (Afmeting: H 4,5 x B 11,5 cm) | | € 75 |
2188 | Paar Japans porseleinen borden met decor: Scheveningen, Arita, circa 1730 (Afmeting: 1386) | | € 1100 |
2189 | Paar Chinees porseleinen theebusjes met blauw-wit decor: go-spelende figuren, Kangxi, gemerkt met alsumblad (Afmeting: H 10 x B 7 cm) | | € 775 |
2190 | Paar Chinees porseleinen steelvazen met blauw-wit decor in vakverdeling, Kangxi -aankoop Christie's 1978- (Afmeting: H 27,5 x B 11,5 cm) | | € 2600 |
2191 | Paar Japans porseleinen bordjes met blauw-wit decor: Scheveningen, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm) | | € 220 |
2192 | Paar Chinees porseleinen theebusjes met blauw-wit decor: go-spelende figuren en lange lijzen, 18e eeuw, één dekseltje afwijkend -aangekocht Christie's 1982- (Afmeting: H 10 x B 7 cm) | | € 950 |
2193 | Serie van zes Chinees porseleinen famille rose borden met vakverdeling en figuren, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 24 cm) | | € 650 |
2194 | Serie van vijf Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met vakverdeling en figuren, Qianlong (Afmeting: H 5 x B 12 cm) | | € 250 |
2195 | Bronzen achtlichts Kroon met gecontourneerde armen met floraal decor (Afmeting: H 80 x B 70 cm) | | € 60 |
2196 | Vergulde messing hallamp met gestileerd acanthusbladdecor (Afmeting: H 80 x B 40 cm) | | € 150 |
2197 | Vijfarmige bronzen kaarsenkroon met geslepen kristallen pegels en snoeren, eind 19e eeuw (Afmeting: H 65 x B 55 cm) | | € 160 |
2198 | Smeedijzeren twaalflichts hanglamp met memorietekst rondom (Afmeting: H 95 x B 95 cm) | | € 160 |
2199 | Marmeren tuinvaas (Afmeting: H 70 x B 58 cm) | | € 140 |
2200 | Bronzen beeld op marmeren basement: Vrouwe Justitia, gesigneerd Mayer (Afmeting: H 103 x B 35 cm) | | € 650 |
2201 | Perzisch tapijt Bochara (Afmeting: L 200 x B 130 cm) | | € 200 |
2202 | Wortelnoten commode, Queen Anne-stijl (Afmeting: H 78 x B 79 x D 45 cm) | | € 85 |
2203 | Verguld bronzen baldakijn met guirlandes en linnen gordijn, Louis Seize-stijl, 19e eeuw (Afmeting: H 280 x B 60 x D 35 cm) | | € 250 |
2204 | Zwartgelakte gietijzeren haardplaat met reliëfvoorstellingen van bijbeltaferelen en edelen, gedateerd 1515 (Afmeting: H 118 x B 69 cm) | | € 475 |
2205 | Gestoken eiken ornament met C-voluten en engelenhoofden (Afmeting: H 33 x B 86 cm) | | € 80 |
2206 | Paar bronzen pauwen | | € 350 |
2207 | Perzische kelim Kaskay | | € 200 |
2208 | Eiken chest of drawers, de acht laden met reliëfpanelen en koperen beslag, Engeland, 17e eeuw (Afmeting: H 97 x B 102 x D 59 cm) | | € 450 |
2209 | Betonnen tuinbeeld: jongen en meisje met fruit en bloemen (Afmeting: H 140 x B 38 x D 38 cm) | | € 80 |
2210 | Driedelig zwartmarmeren pendulestel met zichtbaar echappement en Romeinse cijferring, Frankrijk, circa 1870 (Afmeting: H 46 x B 43 cm) | | Not sold |
2211 | Wortelnoten dubbelgebogen commode, rustend op klauwpoten | | € 160 |
2212 | Betonnen tuinbeeld op sokkel: vrouw met fruitmand (Afmeting: H 140 x B 60 x D 35 cm) | | € 100 |
2213 | Perzisch tapijt Kashkuli | | € 140 |
2214 | Chinees porseleinen gelobde kom met blauw-wit decor in vakverdeling: figuren in een tuin en bloemen, Kangxi, gemerkt (Afmeting: H 10,5 x B 22 cm) | | € 650 |
2215 | Blanc-de-Chine beeld: jongen met dwarsfluit zittend op een os, 19e eeuw, -aangekocht Sotheby's '97- (Afmeting: H 19 x B 20 cm) | | € 1400 |
2216 | Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: stieren en strooibloemen, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 19 cm) | | € 300 |
2217 | Chinees porseleinen softpaste vaasje met greepjes in de vorm van Qilinhoofdjes, Ming-dynastie -aangekocht Paul Brandt 1981- (Afmeting: H 11,5 x B 6 cm) | | € 200 |
2218 | Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: tempelleeuwen, Chenghua gemerkt, Ming dynastie (Afmeting: H 10 x B 22 cm) | | Not sold |
2219 | Celadon kommetje met vakverdeling, Song-dynastie -aangekocht Christie's 1983- (Afmeting: H 4 x B 17,5 cm) | | € 200 |
2220 | Celadon kommetje met vissendecor omgeven door bloemenrand, Song-dynastie -aangekocht Christie's 1983- (Afmeting: H 5 x B 15,5 cm) | | € 425 |
2221 | Drie Chinees porseleinen famille verte ovale schaaltjes op voet met decor: pioenen en vlinders, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm) | | € 70 |
2222 | Chinees porseleinen ghendi met blauw-wit decor: bloemen en kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1983- (Afmeting: H 17,5 x B 14 cm) | | € 1300 |
2223 | Chinees porseleinen poudre bleu vaas met opgehoogd gouddecor, gemerkt Guang Xu en periode (Afmeting: H 37 x B 23 cm) | | Not sold |
2224 | Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: vazen, met zilveren tuit en montuur, Qianlong, gemerkt (Afmeting: H 10,5 x B 10,5 cm) | | € 1500 |
2225 | Chinees porseleinen theebus met zilveren montuur en bolvormig porseleinen dekseltje, blauw-wit decor: lange lijs in een tuin (NB: afgebeelde dop hoort bij lot 2459, dus niet zoals afgebeeld bij dit lot) (Afmeting: H 10 x B 7 cm) | | € 300 |
2226 | Chinees porseleinen gelobd trekpotje met blauw-wit floraal decor, voorzien van 2e gehalte zilveren sluitrand en tuit, Kangxi (Afmeting: H 11 x B 14 cm) | | € 420 |
2227 | Chinees Imari kom met floraal decor, 19e eeuw (Afmeting: H 11 x B 25 cm) | | € 100 |
2228 | Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor en 2e gehalte zilveren dop, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 8 cm) | | € 180 |
2229 | Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: lange lijzen, voorzien van 2e gehalte zilveren dop en montuur, Kangxi gemerkt en periode (Afmeting: H 17 x B 9 cm) | | € 950 |
2230 | Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor en 2e gehalte zilveren dop, Qianlong (Afmeting: H 12 x B 9,5 cm) | | € 250 |
2231 | Vijf Chinees porseleinen celadon kommen, 18e/19e eeuw | | € 120 |
2232 | Aardewerk hengselvaas met polychroom lineair- en pauwendecor op wit fond, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 60 x B 22 cm) | | € 750 |
2233 | Chinees porseleinen famille verte bord, decor: prunustakken, lotusbloemen en chrysanten, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Paul Brandt 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 21,5 cm) | | € 600 |
2234 | Chinees porseleinen famille verte bord, decor: chrysanten bij rotspartij met vlinders, Qianlong, gemerkt -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 21,5 cm) | | € 500 |
2235 | Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: lange lijs en bloemen, voorzien van 2e gehalte zilveren sluitrand, Jiajing gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 13 x B 9 cm) | | € 1600 |
2236 | Paar Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 22 cm) | | € 300 |
2237 | Porseleinen kandelaar met polychroom decor: bloemen en musicerende putto, Schierholz, Duitsland (Afmeting: H 24 x B 11 cm) | | € 20 |
2238 | Porseleinen beeldgroep: converserend gezelschap, gemerkt Vieux Paris (Afmeting: H 24 x B 25 cm) | | € 250 |
2239 | Plateel vaasje, gemerkt Rozenburg, Den Haag (Afmeting: H 14,5 x B 14 cm) | | € 35 |
2240 | Lambertus Zijl (1866-1947), bronzen beeld: zaaier, gemonogrammeerd, gietersmerk: Brom (Afmeting: H 27 x B 10 cm) | | € 1800 |
2241 | Twee bronzen herdenkingspenningen: 'Van Zee tot Land', ontwerp G.J. van den Hof, 1930 en Hallo Hallo Holland Indië, ontwerp Dirk Wolbers, 1929 (Afmeting: H ,3 x B 6 cm) | | € 105 |
2242 | Charles George Ferville-Suan (1847-1925), bronzen beeld: haasje over, gesigneerd | | € 550 |
2243 | K.P.C. de Bazel (1869-1923), vijf annagroene wijnglazen, servies B-glad, gemerkt, Glasfabriek Leerdam (Afmeting: H 13,5 x B 6,5 cm) | | € 120 |
2244 | Zes bronzen plaquettes, 1e helft 20e eeuw (Afmeting: H 5,25 x B 7,5 cm) | | € 150 |
2245 | Keramiek beeld: schaap | | € 40 |
2246 | Composiet en ivoren beeldje: zittende jonge vrouw, Art Nouveau, jaren '20 (Afmeting: H 15,5 x B 28 cm) | | € 120 |
2247 | Loes Schellekens (1955), bronzen beeld: rolstoelbasketbal, uitgegeven door Revalidatiecentrum De Hoogstraat | | € 50 |
2248 | Staand horloge in mahonie kast, uurwerk met mechaniek van Apollo en Daphne en polychroom beschilderde wijzerplaat, Engeland, 18e eeuw (Afmeting: H 244 x B 57 x D 25 cm) | | € 200 |
2249 | Drie Japanse houtsnedes, waaronder acteurs | | € 80 |
2250 | Paar tweezitsbanken met groen-geel gestreepte stoffering (Afmeting: H 72 x B 190 x D 90 cm) | | € 60 |
2251 | Mahonie wandvitrine, Holland, Louis Quinze | | € 350 |
2252 | Wandvitrine met notenfineer en gestoken kuif, 19e eeuw | | € 70 |
2253 | Handgekleurde opticaprent: taverne de stad Londen in Gotting (Göttingen), midden 18e eeuw (Afmeting: H 27 x B 37 cm) | | € 80 |
2254 | Paar gestoken eiken driezits kerkbanken met losse velours kussens, 19e eeuw (Afmeting: H 100 x B 202 x D 56 cm) | | € 475 |
2255 | Wortelnoten wandvitrine met gebogen kap en gestoken kuif (Afmeting: H 75 x B 75 x D 17 cm) | | Not sold |
2256 | Metalen beeld: Bedoeïene strijder met tamboerijn, gesigneerd: Peiefer, Oostenrijk, circa 1890 | | € 400 |
2257 | Marmeren piëdestal | | € 70 |
2258 | Aardewerk memorie-tableau in houten lijst, met blauw-witte tegels: Nederland vrij 5 mei 1945, gemonogrammeerd en gemerkt: J.C.G.H., Faiencefabriek De Hoop, Arnhem (Afmeting: H 39 x B 54 cm) | | € 150 |
2259 | Paar blankhouten armstoelen bekleed met rode stof, daarbij: eiken armstoel met leeuwenmaskerons (Afmeting: H 98 x B 70 cm) | | € 130 |
2260 | Gestoken vruchtenhouten oorfauteuil met roze velours bekleding (Afmeting: H 98 x B 88 cm) | | € 25 |
2261 | Drie Delfts aardewerk tegels in eiken lijst (Afmeting: H 42 x B 16 cm) | | Not sold |
2262 | Eiken haardombouw met geprofileerde fries rustend op Ionische zuilen (Afmeting: H 208 x B 194 x D 46 cm) | | € 120 |
2263 | Koperen kastanjepoffer met houten handvat, 19e eeuw (Afmeting: H 46 x B 19 cm) | | Not sold |
2264 | Mahonie haardscherm met verguld beslag in de vorm van rozetten en lauwerkransen, 19e eeuw (Afmeting: H 90 x B 66 x D 24 cm) | | Not sold |
2265 | Paar smeedijzeren vuurbokken, circa 1800 | | € 120 |
2266 | Jan van Heel (1898-1990), Dode Haan, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd '58 | | € 200 |
2267 | Chinese scroll: vogels bij bloesemtakken (Afmeting: H 170 x B 66 cm) | | € 120 |
2268 | Chinese scroll: zittende dame, gesigneerd | | Not sold |
2269 | Mahonie kinderledikant, Hollands, circa 1820 | | € 25 |
2270 | Rechthoekige spiegel in mahonie lijst met vergulde rozetten (Afmeting: H 73 x B 37 cm) | | € 80 |
2271 | Vergulde wandspiegel met rocailledecor, Louis Quinze-stijl, 19e eeuw (Afmeting: H 75 x B 48 cm) | | Not sold |
2272 | Friese staartklok in eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met maanstand, 19e eeuw (Afmeting: H 130 x B 42 x D 21 cm) | | € 140 |
2273 | Replica kantoortje met maanstand in eiken kast (Afmeting: H 80 x B 23 x D 16 cm) | | € 45 |
2274 | Eiken bidstoeltje met neerklapbare zitting, en vijflichts messing kandelaar, beiden circa 1900 | | € 25 |
2275 | Wortelnoten gefineerde vitrinekast met facetgeslepen ruitjes, rustend op hoge gefacetteerde poten verbonden door regels (Afmeting: H 212 x B 165 x D 50 cm) | | € 580 |
2276 | Chinees porseleinen famille verte steelvaas met beschildering in onder- en bovenglazuur, Kangxi gemerkt, 19e eeuw en Chinees porseleinen ronde dekseldoos, Kanton | | € 275 |
2277 | Diverse Wedgwood serviesdelen: serveerschalen, borden, soepkommen etc. | | € 200 |
2278 | Chinees porseleinen famille rose assiette met bloemdecor, twee Chinees porseleinen pattipan schaaltjes, drie Chine-de-commande kommen met wit-blauw-goud floraal decor, allen Qianlong | | € 290 |
2279 | Hollandse school: drie karikaturen op de Brabantse Omwenteling, pentekeningen op papier, één ingekleurd, circa 1785 | | Not sold |
2280 | Houten tafellamp in de vorm van een baldragende zeehond, messing beslag, circa 1930 (Afmeting: H 54 x B 27 cm) | | € 130 |
2281 | Houten tafeltje met marqueterie, gedragen door poten in de vorm van libellen, Jugendstil-stijl (Afmeting: H 77 x B 62 x D 60 cm) | | Not sold |
2282 | Staand horloge in rijkgestoken eiken kast, Duitsland, circa 1900 | | € 425 |
2283 | Hella de Jonge (1949), bronzen beeld: Galapagos, gesigneerd en gedateerd 1992 en paar bronzen beelden: handen (Afmeting: H 16 x B 30 x D 27 cm) | | € 170 |
2284 | Bronzen beeld op basement: jongetje die zijn boterham beschermt tegen de hond | | € 70 |
2285 | Twee Perzische tapijten, Belouche en Bochara | | € 60 |
2286 | Mahonie coulissetafel op klauwpoten, daarbij: zes stoelen met beige velours bekleding (Afmeting: H 75 x B 184 x D 130 cm) | | Not sold |
2287 | Perzisch tapijt Kashkuli | | € 150 |
2288 | Japans Imari schaal met geschulpte rand en decors in vakverdeling (Afmeting: H 8,5 x B 42 cm) | | Not sold |
2289 | Twee vruchtenhouten armstoeltjes met gros-point bekleding en vruchtenhouten bijzettafeltje, Louis Quinze-stijl | | € 45 |
2290 | Houten carrouselpaard met polychrome beschildering op metalen standaard (Afmeting: H 145 x B 150 x D 30 cm) | | € 275 |
2291 | Perzisch tapijt Kashkuli | | € 160 |
2292 | Koperen en messing cilindervormige kraantjeskan versierd met leeuwenmaskerons, Empire, circa 1820 (Afmeting: H 45 x B 16 cm) | | € 65 |
2293 | Gestoken Chinees hardhouten tafelscherm, decor: figuren in een landschap (Afmeting: H 55 x B 33,5 cm) | | Not sold |
2294 | Tinnen kraankan met palmetvormige ornamenten met ringen en koperen tuit met kraan, Empire, circa 1810 | | € 85 |
2295 | Paar metalen urnvormige kandelaars met decor van putto, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 42 x B 17 cm) | | € 130 |
2296 | Tafelklok in eiken kast met geelkoperen wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, decor: cherubijntjes, adres: Dirk Jonker, Wormerveer, 19e eeuw (Afmeting: H 39 x B 32,5 x D 19 cm) | | Not sold |
2297 | Mahonie hangoortafeltje op getorste poten, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 65 x B 106 x D 58 cm) | | € 65 |
2298 | Eiken dumb waiter met drie in hoogte verstelbare gecontourneerde bladen, 19e eeuw (Afmeting: H 107 x B 75 x D 45 cm) | | € 150 |
2299 | Eiken armstoel met geprofileerde poten met regelverbinding, gemerkt J.T. Wilkinson, Newark (Afmeting: H 114 x B 60 cm) | | Not sold |
2300 | Mahonie voltaire met gestoken floraal decor en velours bekleding afgezet met koperen siernagels, Hollands, eind 19e eeuw (Afmeting: H 114 x B 61 x D 80 cm) | | € 75 |
2301 | Perzisch tapijt Indo Bidjar (Afmeting: H 207 x B 150 cm) | | € 180 |
2302 | Vleugel in mahonie kast, adres Pleyel, serienummer 215030, jaren '70 (Afmeting: H 96 x B 170 x D 145 cm) | | € 1650 |
2303 | Koerdistaans tapijt (Afmeting: H 296 x B 154 cm) | | € 250 |
2304 | Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor: vogels en servetwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 5,5 x B 41 cm) | | € 425 |
2305 | Paar gestoken Chinese rozenhouten panelen, daarbij: Chinees geknoopt zijden kleedje (Afmeting: H 46,5 x B 18 cm) | | € 500 |
2306 | Mahonie coulissetafel rustend op taps toelopende poten, Holland, 1e helft 19e eeuw | | € 250 |
2307 | Serie van vijf mahonie stoelen rustend op sabelpoten, 19e eeuw (Afmeting: H 87 x B 46 x D 49 cm) | | € 250 |
2308 | Perzisch tapijt Heriz (Afmeting: H 323 x B 203 cm) | | € 200 |
2309 | S.A. Uiterwaal (1889-1960), zandstenen beeld: de zaaister (Afmeting: H 46 x B 25 cm) | | € 110 |
2310 | Gipsen portret: Alexander de Grote (Afmeting: H 33 x B 25 cm) | | Not sold |
2311 | Mahonie Biedermeier penantkastje met gestoken acanthusbladdecor, Holland, 19e eeuw (Afmeting: H 100 x B 107 x D 46 cm) | | € 100 |
2312 | Twee mahonie thee-emmers (Afmeting: H 57 x B 36 cm) | | € 50 |
2313 | Paar bronzen tazza's met wapenschildjes, op vierkante voet (Afmeting: H 21 x B 23,5 cm) | | € 260 |
2314 | Terracotta jardinière, Louis Seize-stijl, 20e eeuw | | € 55 |
2315 | Japans Imari scheerbekken, 18e eeuw (Afmeting: H 7 x B 30 cm) | | € 300 |
2316 | Paar bedekte Chinees porseleinen potten op voetring met blauw-wit decor: twee draken, vlammen en wolken, rond de voet golfmotieven, op de schouder vier dierenkoppen als lusoren, op de deksels een leeuwtje, 19e eeuw (Afmeting: H 38 x B 22 cm) | | € 800 |
2317 | Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: scene uit de Western Chambers: het huwelijksaanzoek, rand bijgeslepen (Afmeting: H 29 x D 3 cm) | | € 850 |
2318 | Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: bloemenmand, de rand versierd met diverse motieven onderbroken door cartouches, Kangxi (Afmeting: H 6,5 x B 33,5 cm) | | € 1800 |
2319 | Albasten pendule met twee gecanneleerde zuilen, verguld bronzen ornamenten, zonneslinger en witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding op albasten basement, Louis Seize-stijl (Afmeting: H 42 x B 27 x D 9 cm) | | € 240 |
2320 | Zevendelige roodmarmeren bureauset, bestaande uit: inktstel, paar boekensteunen, briefopener, asbak, briefhouder en klokje, circa 1920 (Afmeting: H 17,5 x B 10 cm) | | € 60 |
2321 | Verguld bronzen beeldje: Dante, gesigneerd Beck, gemonteerd op tweelichts lampje (Afmeting: H 20 x B 33 cm) | | € 40 |
2322 | Facsimile: Atlas van Fouquet (Afmeting: H 39 x B 52 cm) | | € 45 |
2323 | Eiken bureau met vlindervormige palissander greepjes en galerijrand versierd met snijwerk, Art Deco, circa 1920 (Afmeting: H 77 x B 145 x D 80 cm) | | € 900 |
2324 | Notenhouten bureaustoel met halfronde rug en armleggers in de vorm van leeuwenkoppen, 19e eeuw (Afmeting: H 84 x B 64 cm) | | Not sold |
2325 | Perzisch tapijt Kashkuli | | € 170 |
2326 | Twee onyx dierfiguurtjes: schildpad en buffel | | € 20 |
2327 | Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong | | € 210 |
2328 | Cloisonné vaasje met floraal decor, China, 20e eeuw | | € 25 |
2329 | Chinees porseleinen famille verte bord, 18e eeuw en Chinees porseleinen bord met melk-en-bloeddecor | | € 130 |
2330 | Chinees aardewerk Ghendi, mogelijk Han periode -aangekocht Christie's Artemisia 1982- (Afmeting: H 15,5 x B 15 cm) | | € 100 |
2331 | Drie Chinese ivoren netsuke's: student, drie wijsgeren en man met vrouw en waaier -aangekocht L. Gijselman 1991- | | € 400 |
2332 | Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit floraal decor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw | | € 65 |
2333 | Vier nefriet dierfiguurtjes | | € 80 |
2334 | Chinees porseleinen polychroom gedecoreerde penselenpot, de vier zijden opengewerkt, gemerkt | | € 150 |
2335 | Twee Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit kraaiendecor, Wanli | | € 300 |
2336 | Drie dekselkistjes waaronder geëmailleerde kist, India en eiken kistje met hondje op het deksel | | € 150 |
2337 | Roze kwarts beeldje: Guanyin | | € 25 |
2338 | Chinees porseleinen theebus met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 11 x B 8 cm) | | Not sold |
2339 | Drie stenen dierfiguurtjes: draakje, paardje en twee eendjes | | € 40 |
2340 | Chinees porseleinen tonvormige sprenkelaar met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 14,5 x B 8 cm) | | € 220 |
2341 | Paar Japans porseleinen Imari puntflessen met floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 24 x B 12 cm) | | € 220 |
2342 | Chinees porseleinen famille verte fles met gebronsd metalen montuur en dop, Kangxi (Afmeting: H 31 x B 9,5 cm) | | € 1400 |
2343 | Chinees porseleinen bedekt roomkannetje met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong | | € 85 |
2344 | Serie van drie Chinees porseleinen octogonale famille rose borden, decor: chrysanten, fruitschaal en eend, de rand versierd met vlinders, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm) | | € 700 |
2345 | Vijf stenen figuurtjes | | € 60 |
2346 | Chinees porseleinen inktstel met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw (Afmeting: H 7 x B 17 x D 8,5 cm) | | Not sold |
2347 | Japanlak inro met ojime en benen netsuke, circa 1900 | | € 450 |
2348 | Twee Yixing trekpotjes met vier kop-en-schotels | | Not sold |
2349 | Piet van Wijngaerdt (1873-1964), laantje in besneeuwd landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 60 x B 80 cm) | | Not sold |
2350 | Porseleinen lampvoet met polychroom decor: irissen | | € 100 |
2351 | Eiken bijzettafeltje, Art Deco-stijl (Afmeting: H 64 x B 45 cm) | | € 100 |
2352 | Frans Swagers (1756-1836), figuren in een landschap op een winderige dag, olieverf op eiken paneel, gesigneerd | | € 1600 |
2353 | Eiken naaitafeltje met lade en wolmandje, rustend op pootjes verbonden door een regel en versierd met snijwerk van acanthusbladeren en guirlandes, circa 1900 | | € 55 |
2354 | Gestoken eiken beeld met polychrome beschildering, Maria met Christuskind, Noord-Europa, 17e eeuw (Afmeting: H 58,5 cm) | | € 450 |
2355 | Kolompendule in albasten kast versierd met Korintische zuilen, blokrand, guirlandes, etc., circa 1820 (Afmeting: H 64 x B 32 x D 18 cm) | | € 300 |
2356 | Gestoken houten beeld met polychrome beschildering: Sint Florian | | € 85 |
2357 | Eiken buffet versierd met floraal snijwerk en voorzien van palissander slotplaatjes, circa 1920 (Afmeting: H 150 x B 180 x D 50 cm) | | € 700 |
2358 | Zaanse stoelklok met wijzerplaat, koperen cijferring en bronzen engelenkopjes, bronzen hekwerk met Caritas, geloof en hoop, bekroond door een bronzen Atlas die een bol met het nachtelijke hemelgewelf torst, 18e eeuw (Afmeting: H 80 x B 30 x D 22 cm) | | Not sold |
2359 | Japanse prent: zittende kat, gesigneerd (Afmeting: H 49,5 x B 34,5 cm) | | € 85 |
2360 | Jan Harm Weijns (1864-1945), stilleven van roos en narcis bij een glas, marouflé, gesigneerd (Afmeting: H 18,5 x B 31 cm) | | € 100 |
2361 | Ontwerp voor een handwaaier, decor: figuren in paradijstuin, gouache, Frankrijk, 18e eeuw | | Not sold |
2362 | Hollandse School, 19e eeuw: rustende schapen in landschap, olieverf op paneel (Afmeting: H 23 x B 28,5 cm) | | € 425 |
2363 | Adolf van Neste (1880-1959), bloemstilleven met witte rozen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 41 x B 50 cm) | | € 300 |
2364 | Tafelklokje in noten kast met speelwerk, gemerkt: Warmink (Afmeting: H 29 x B 20 x D 11 cm) | | € 150 |
2365 | Bronzen damesbuste op marmeren basement, Iris, gesigneerd: E. Villanis (Afmeting: H 52 x B 28 cm) | | € 90 |
2366 | Groen gepatineerd bronzen beeld op marmeren basement: strijdros (Afmeting: H 31 x B 29 cm) | | € 110 |
2367 | Eiken ééndeurskastje met lade rustend op bolpoten, Barok-stijl (Afmeting: H 110 x B 91 x D 58 cm) | | Not sold |
2368 | Composiet beeld: visser, eind 19e eeuw (Afmeting: H 75 x B 50 cm) | | Not sold |
2369 | Perzische koperen schaal en vaas, beiden met verzilverd reliëfdecor | | € 25 |
2370 | Mahonie gateleg tafel, Regency, Engeland (Afmeting: H 70 x B 101 x D 99 cm) | | € 90 |
2371 | Beeld: springende dolfijnen, brons en glaspasta, verso in het glas onduidelijk gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 50 cm) | | Not sold |
2372 | Naaitafeltje met diverse houtsoorten belijmd, voorzien van lade en vakverdeling onder de klep, rustend op S-vormige poten verbonden door etagère, Hollands, 19e eeuw (Afmeting: H 76 x B 55 x D 39 cm) | | € 70 |
2373 | Perzisch tapijt Keshan (Afmeting: H 250 x B 155 cm) | | € 200 |
2374 | Eiken Dagobert versierd met snijwerk en velours bekleding, 19e eeuw, daarbij: eiken armstoel met lederen bekleding (Afmeting: H 112 x B 60 cm) | | € 80 |
2375 | Eiken naaitafel, de poten verbonden door etagère, circa 1900 (Afmeting: H 73 x B 44 x D 34 cm) | | € 25 |
2376 | Paar rijkgedecoreerde porseleinen bedekte vazen, Kanton, 19e eeuw (Afmeting: H 38 cm) | | € 550 |
2377 | Chinees keramiek Boeddhistische lotuspot met deksel, Song dynastie (Afmeting: H 31 x B 26 cm) | | € 130 |
2378 | Celadon schaal met floraal reliëfdecor, vroege Ming dynastie (Afmeting: H 5,5 x B 29 cm) | | € 1300 |
2379 | Celadon vaasje, Ming dynastie (Afmeting: H 8 x B 11 cm) | | € 120 |
2380 | Celadon vaas met twee lusvormige oren, China, mogelijk 17e eeuw (Afmeting: H 12,5 x B 14 cm) | | € 110 |
2381 | Chinees aardewerk kom met celadonglazuur, Song dynastie (Afmeting: H 6,5 x B 17,5 cm) | | Not sold |
2382 | Twee Chinees aardewerk bordjes met celadonglazuur, één met floraal reliëfdecor, Ming dynastie | | Not sold |
2383 | Aardewerk schaal met celadon glazuur, China, 16e/17e eeuws (Afmeting: H 5 x B 25,5 cm) | | Not sold |
2384 | Celadon schaal en bord, waaronder met reliëfdecor, Ming dynastie | | € 60 |
2385 | Celadon schaal met omgeslagen rand, Ming dynastie (Afmeting: H 7,5 x B 40 cm) | | € 750 |
2386 | Bronzen beeld: Boeddha op troon (Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm) | | € 45 |
2387 | Tafelklok in mahonie kast met maanstand, adres: John Smith, London, 20e eeuw (Afmeting: H 43 x B 25 x D 16 cm) | | € 120 |
2388 | Drie sabels in lederen schede, 19e eeuw | | € 620 |
2389 | Verzilverd bestek in houten cassette, Christoffle | | € 200 |
2390 | Bronzen donderbuks, inscriptie: Memory 1770 (Afmeting: L 57 x B 5 cm) | | € 100 |
2391 | S.A. Uiterwaal (1889-1960), houten beeld: vrouwfiguur met opgeheven arm | | € 120 |
2392 | Jean Baptiste Germain (1841-1910), bronzen beeld: harpspelende David, gesigneerd | | € 400 |
2393 | Chinees keramiek bolvormige pot met groen glazuur, Han dynastie (Afmeting: H 28 x B 30 cm) | | Not sold |
2394 | Ronde geglazuurd aardewerk dekseldoos, China, mogelijk 17e eeuw (Afmeting: H 7 x B 14 cm) | | € 350 |
2395 | Aardewerk martavaan met vier lusvormige oortjes en geel/bruin glazuur, China 17e/18e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1981- (Afmeting: H 19 x B 20 cm) | | € 100 |
2396 | Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: vogels en bloemmotieven, Ming dynastie (Afmeting: H 7 x B 15 cm) | | € 200 |
2397 | Notenhouten kistje met koperen beslag (Afmeting: H 12x B 29 x D 16 cm) | | € 20 |
2398 | Celadon schaal met lotusbloem decor, 18e eeuw -aangekocht Christie's 1980- (Afmeting: H 6 x B 33,5 cm) | | € 550 |
2399 | Eiken schommelstoel met velours bekleding, eind 19e eeuw (Afmeting: H 106 x B 58 x D 80 cm) | | € 65 |
2400 | Albasten en deels verguld bronzen beeldpendule: vrouw geeft brief aan hond (Afmeting: H 30 x B 21 x D 10 cm) | | Not sold |
2401 | Bronskleurige composiet buste op roodmarmeren basement: L' été, circa 1900 (Afmeting: H 33 x B 20 cm) | | € 65 |
2402 | Paar gesatineerd glazen beeldjes: mussen, gesigneerd: Lalique, France (Afmeting: H 7,5 x B 12 cm) | | Not sold |
2403 | Paar glazen siervazen met achterglasschildering en messing kraag | | Not sold |
2404 | Gestoken vruchtenhouten deurklopper, eind 19e eeuw (Afmeting: H 19 x B 7 cm) | | € 55 |
2405 | Porseleinen beeldje: musicerend paartje (Afmeting: H 20 x B 17 cm) | | € 140 |
2406 | Twee bronzen herdenkingspenningen: 'Exposition Universelle Internationale Paris 1900´ en ´Exposition Universelle Liège 1905´ (Afmeting: H ,4 x B 7 cm) | | € 60 |
2407 | Paar plateel balustervormige vazen, decor: fleuri, daarbij: plateel sierbord met tulpendecor, allen gemerkt: Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 32 x B 17 cm) | | € 120 |
2408 | Johan Smith (1900-1958), molens aan het water, olieverf op doek, gesigneerd | | € 80 |
2409 | Rijkgedecoreerde vuurvergulde bronzen pendule, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, geflankeerd door een beeldje van vrouw in Griekse dracht met schrijfstift en bekroond door een urn met symbolen van de meetkunde, Restauration, Frankrijk, circa 1815 (Afmeting: H 38 x B 28 x D 10,5 cm) | | € 825 |
2410 | Antieke Statenbijbel met lederen kaft en koperen beslag, uitgegeven By de Wed. ende Erffgenamen van Johan. Elzevier, Leiden, 1663 (Afmeting: H 46 x B 28 x D 11,5 cm) | | € 350 |
2411 | Mahonie en gezwart houten bureautje met spiegelopstand, Holland, Willem III | | € 200 |
2412 | Wim Bos (1906-1977), Rotterdamse haven, gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '45 | | € 130 |
2413 | Peter van den Braken (1896-1979), expressionistisch landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1931 (Afmeting: H 29 x B 39 cm) | | Not sold |
2414 | Twee vruchtenhouten armfauteuils met gecapitonneerde groenlederen bekleding (Afmeting: H 104 x B 60 cm) | | € 25 |
2415 | Deels zwartgepolitoerde vitrinekast met gestoken kuif, Hollands, circa 1880 (Afmeting: H 206 x B 125 x D 44 cm) | | € 850 |
2416 | Drie Chinees porseleinen roombordjes, bord met gecontourneerde rand, allen met blauw-wit decor, Qianlong, daarbij: Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor, 18e eeuw | | € 50 |
2417 | Twee Chinees porseleinen borden met blauw-wit landschapsdecor, daarbij: Chinees porseleinen Imari bord, allen Qianlong (Afmeting: H 4,75 x B 24 cm) | | Not sold |
2418 | Chinees porseleinen, kom, drie borden, kommetje en drie schoteltjes, 18e/20e eeuw (Afmeting: H 10 x B 23,5 cm) | | Not sold |
2419 | Vier Swatow schalen met blauw-wit decor, Ming dynastie | | € 100 |
2420 | Schilderij: zeilboot en stoomboot op zee, marouflé, 19e eeuw (Afmeting: H 36 x B 44 cm) | | € 160 |
2421 | Jan Harm Weijns (1864-1945), chalet in Ofenberg Zwitserland, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 35,5 cm) | | Not sold |
2422 | Gerrit Jan Schouten (1815-1878), kemphaan, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 40 x B 32 cm) | | € 550 |
2423 | Eiken tafelklok met Arabische cijferaanduiding en koperen beslag (Afmeting: H 43 x B 27 cm) | | € 55 |
2424 | Mahonie 'Davenport' met gestoken kuif, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 96 x B 60 cm) | | € 80 |
2425 | Hollandse school: winterlandschap, olieverf op paneel, 19e eeuw (Afmeting: H 19 x B 27 cm) | | € 250 |
2426 | W.C. Rip (1856-1922), Hollands landschap met boten aan de oever en molens op de achtergrond, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 32 x B 18 cm) | | € 200 |
2427 | Twee handgekleurde gravures: Zutphen en Gelriae, 18e eeuw (Afmeting: H 47 x B 60 cm) | | € 120 |
2428 | Koloniale mahonie kist met koperbeslag en geprofileerde koperen handgrepen, op bolpoten, Hollands, 18e eeuw (Afmeting: H 82 x B 153 x D 66 cm) | | € 2000 |
2429 | Noten gitaarluit met gestoken florale decoraties en parelmoer (Afmeting: H 96 x B 31 x D 15 cm) | | € 50 |
2430 | Beschilderde spanen dekseldoos met bolvormige deksel (Afmeting: H 17 x B 22 x D 31 cm) | | € 35 |
2431 | Ovaal mahonie dienblad met satijnhouten inlegwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 2 x D 31,5 x B 50 cm) | | € 45 |
2432 | Gestoken houten beeld: Boeddha met bidketting, China, begin 20e eeuw (Afmeting: H 19 x B 36 x D 18 cm) | | € 65 |
2433 | Grammofoon met eiken kast en koperen hoorn, circa 1900 (Afmeting: H 50 x B 26,5 x D 26,5 cm) | | € 350 |
2434 | Bronzen beeld: neushoorn (Afmeting: H 16 x B 35 cm) | | € 375 |
2435 | Kelim (Afmeting: L 300 x B 270 cm) | | Not sold |
2436 | Notenhouten tafel op liervormige poten verbonden door tussenregel, daarbij: acht bijpassende stoelen met bruinlederen bekleding en geelkoperen siernagels, Renaissance-stijl (Afmeting: H 74 x B 212 x D 88 cm) | | € 450 |
2437 | Perzisch tapijt Bachtiar (Afmeting: L 325 x B 240 cm) | | Not sold |
2438 | Paar bronzen urnen met maskerons op natuurstenen basementen (Afmeting: H 30 x B 18 cm) | | € 160 |
2439 | Zwart marmeren beeldpendule met witgeëmailleerde wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding, vuurvergulde ornamenten: vrouw met een boek onder de arm die haar rechterhand in een schelpvormig fonteintje dompelt, Frankrijk, Louis Philippe, circa 1840 (Afmeting: H 60 x B 32 x D 17 cm) | | Not sold |
2440 | Notenhouten dressoir op gedraaide poten, de vier lades met koperen beslag (Afmeting: H 84 x B 174 x D 48 cm) | | € 325 |
2441 | Paar Perzische kussens, Belouche | | € 100 |
2442 | Mahonie sofa met gestoken klaverdecor, Hollands, Biedermeier (Afmeting: H 95 x B 215 x D 60 cm) | | € 130 |
2443 | Zandstenen beeld: liggend vrouwentorso (Afmeting: H 22 x B 36 x D 20 cm) | | Not sold |
2444 | Marine sabel in deels lederen schede, gemerkt IJzerhouwer | | € 350 |
2445 | Perzisch tapijtje, Shirwan (Afmeting: H 150 x B 92 cm) | | € 130 |
2446 | Notenhouten salontafel met ovaal leder ingelegd blad, Regency-stijl (Afmeting: H 52 x B 120 x D 96 cm) | | € 55 |
2447 | Bidjar tapijt | | Not sold |
2448 | Gestoken teakhouten beeld: Yogi (Afmeting: H 53 x B 18 cm) | | € 25 |
2449 | Paar marmeren siervazen met verguld bronzen ramskoppen en bronzen beslag, 19e eeuw (Afmeting: H 55 x B 20 cm) | | Not sold |
2450 | Geslepen kristallen en verguld bronzen pendule, het uurwerk gedragen door hippocampi, de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, Frankrijk, circa 1830 (Afmeting: H 50 x B 20 x D 10 cm) | | € 1700 |
2451 | Eiken dressoir op slofpoten, 18e eeuw | | Not sold |
2452 | Gestoken houten beeld: Yogi (Afmeting: H 78 x B 20 cm) | | € 30 |
2453 | Chinese lakwerk toiletdoos met laadjes en uitklapbare spiegel | | € 100 |
2454 | Friese staartklok in eiken meekrabkleurige kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met maanstand, 19e eeuw (Afmeting: H 150 x B 40 x D 22 cm) | | € 390 |
2455 | Friese kortstaartklok in eiken kast en polychroom beschilderde wijzerplaat met decor: vier seizoenen en maanstand, circa 1780 (Afmeting: H 120 x B 42 x D 22 cm) | | € 1700 |
2456 | Friese stoelklok met loden ornamenten en polychroom beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw (Afmeting: H 75 x B 40 x D 26 cm) | | € 450 |
2457 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: kemphanen, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 23 cm) | | Not sold |
2458 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: acht onsterfelijken omgeven door wolken, Xuande gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 23,5 cm) | | € 250 |
2459 | Chinees porseleinen schenkkannetje met zilveren montuurtje, gemerkt met alsumblad, daarbij: Chinees porseleinen schenkkannetje met dekseltje en zilveren montuur, beiden met blauw-wit decor (NB: bij dit lot hoort het dekseltje zoals afgebeeld bij lot 2225.) (Afmeting: H 11,5 x B 6,5 cm) | | € 165 |
2460 | Paar Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit floraal decor en 2e gehalte zilveren dopjes, Qianlong | | € 85 |
2461 | Chinees porseleinen poudre bleu trekpotje met cartouches waarin polychrome landschappen en strooibloemen, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 17 cm) | | Not sold |
2462 | Paar Chinees porseleinen vaasjes met blauw-wit decor in cartouches, voorzien van 2e gehalte zilveren montuur, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: H 15 x B 6,5 cm) | | € 625 |
2463 | Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit drakendecor, Xuande gemerkt, Kangxi periode (Afmeting: H 2,5 x B 16 cm) | | € 425 |
2464 | Paar bronzen steelvaasjes, Japan | | € 35 |
2465 | Koperen sculptuur: vrucht met bloemen aan tak, China | | € 425 |
2466 | Swatow kommetje met rood-groen decor: eend in landschap, Ming dynastie -aangekocht Paul Bandt 1978- (Afmeting: H 6,5 x B 18,5 cm) | | € 375 |
2467 | Chinees porseleinen trekpotje op vier pootjes met zilveren tuit en blauw-wit floraal decor, Qianlong -deksel missend- (Afmeting: H 10 x B 18 cm) | | Not sold |
2468 | Blanc-de-Chine libationcup met bloesemdecor, Kangxi, circa 1700 (Afmeting: H 6 x B 8,5 cm) | | Not sold |
2469 | Twee jadaïet hangertjes, rozekwarts hanger en rechthoekige nefriet plaquette | | € 50 |
2470 | Drie Blanc-de-Chine wierookbranders in de vorm van een tempelleeuwtje, Kangxi, circa 1700 (Afmeting: H 14 x B 5 cm) | | Not sold |
2471 | Chinees porseleinen kom met capucijner fond, de binnenzijde met blauw-wit bloemdecor (Afmeting: H 7 x B 14,5 cm) | | € 85 |
2472 | Chinees gesneden spekstenen beeldje: drinkende reiziger (Afmeting: H 21 x B 10 cm) | | € 35 |
2473 | Jade snijstukje op houten basement: liggende os, China | | € 55 |
2474 | Rond ivoren doosje met zilveren scharnier en opgelegd floraal decor in parelmoer, agaat, jade en goudlak, Shibayama, Japan, 19e eeuw | | € 325 |
2475 | Chinees porseleinen trekpotje met capucijner fond en rood bloemdecor in cartouches, deels goud opgehoogd (Afmeting: H 12 x B 11 cm) | | € 250 |
2476 | Aardewerk schaaltje met geel glazuur, daarbij: celadon vaasje met oren, beiden Song dynastie -schaaltje aangekocht Mak van Waay 1982 | | € 2400 |
2477 | Zeven Chinees porseleinen groen geglazuurde bedekte kommen op standring, gemerkt, hierbij: twee Chinees Imari kommetjes en schoteltjes | | € 800 |
2478 | Drie geglazuurd aardewerk beeldjes: wijsgeren, China en Japan | | Not sold |
2479 | Yixing trekpotje met bamboedecor (Afmeting: H 6,5 x B 13,5 cm) | | Not sold |
2480 | Drie Chinees porseleinen mokkabekers met twee bijbehorende schotels, blauw-wit decor: perzikbomen, Qianlong (Afmeting: H 7,5 x B 13 cm) | | € 35 |
2481 | Paar tinnen kandelaars, Louis Seize-stijl, 19e eeuw | | Not sold |
2482 | Pendule in gestoken houten kast in de vorm van een middeleeuwse toren, voorzien van messing beslag, circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 19 cm) | | Not sold |
2483 | Aquarel: gewapende Noord-Afrikaanse strijder (Afmeting: H 17,5 x B 10 cm) | | € 35 |
2484 | Geslepen kristallen theebus met Russisch slijpsel (Afmeting: H 14 x B 11,5 cm) | | € 50 |
2485 | Ivoren netsuke: schildpad op kraanvogel | | € 90 |
2486 | Ivoren netsuke: twee fabeldieren | | Not sold |
2487 | Paar miniatuurschilderingen in ivoren lijstjes, beiden gesigneerd (Afmeting: H 10,5 x B 9 cm) | | € 65 |
2488 | Kloksleutel en koperen kloksleutel met gegraveerde voorstelling: huisje en monogram: J.V.G., circa 1800 (Afmeting: H 8,5 x B 5 cm) | | € 40 |
2489 | Delfts aardewerk wijwaterbakje, circa 1700 | | € 135 |
2490 | Twee porseleinen portretvaasjes, gemerkt Royal Schwarzbourg, gesigneerd Sontag en Brüilhl, circa 1900 | | Not sold |
2491 | Gedraaide mahonie tabakspot met biesintarsia, circa 1870 | | € 55 |
2492 | Thermometer in ivoren houder, getooid met buste van koning William IV van Engeland, 1e helft 19e eeuw | | € 220 |
2493 | Bronzen erkentelijkheidspenning 1940-1945, penning uitgegeven ter gelegenheid van herdenking 50 jaren Kozakjesdag op 28 november 1813 en penning uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling Planten- en Dierentuin Batavia gehouden in 1865, 1875 en 1877 | | € 100 |
2494 | Ivoren sigarettenpijpje in de vorm van een drakenkop (Afmeting: L 7,5 x B 1,25 cm) | | € 20 |
2495 | Italiaanse School: jongeman in Oosters kostuum, olieverf op paneel, 19e eeuw | | Not sold |
2496 | Meerschuim pijp in vorm van hoofd, in etui (Afmeting: H 9 x B 15 cm) | | € 55 |
2497 | Tinnen souteneur, Frankrijk, circa 1900 | | € 55 |
2498 | Wortelnoten theekist met twee 2e gehalte zilveren binnendeksels, Hollands, circa 1800 (Afmeting: H 12 x B 24 x D 13 cm) | | € 320 |
2499 | Geslepen kristallen tafelstel, waaronder olie-, azijnflesje en mosterdschaaltje met lepel, 19e eeuw (Afmeting: H 26 x B 18 cm) | | € 90 |
2500 | Replica sluitgewicht (Afmeting: H 10 x B 8 cm) | | € 15 |
2501 | Houten beeldje: man met cape, 18e eeuw (Afmeting: H 14 x B 6 cm) | | € 70 |
2502 | Herman Moerkerk (1879-1949), straatmarkt met verkoopster, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 98 x 129,5 cm) | | Not sold |
2503 | Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 215 x B 145 x D 45 cm) | | € 350 |
2504 | Twee Balinees lasihouten snijstukken: bruidsbeelden van man en vrouw (Afmeting: H 22 x B 14,5 cm) | | € 95 |
2505 | Paar kristallen whiskykaraffen (Afmeting: H 22 x B 8,5 cm) | | € 90 |
2506 | Tafelklokje in eiken kast met koperen beslag, adres: John Thomas, London (Afmeting: H 25 x B 19,5 cm) | | € 65 |
2507 | Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor, 18e eeuw | | € 20 |
2508 | Twee rechthoekige Chinees porseleinen terrines met deksels en onderschotels, konijnenkoppen als handvatten, met blauw-wit decor: rivierlandschap, circa 1750-70 (Afmeting: H 12 x B 19 cm) | | € 220 |
2509 | Yixing theepot met bamboedecor (Afmeting: H 8 x B 10 cm) | | € 110 |
2510 | Yixing theepot met lotusdecor (Afmeting: H 9,5 x B 10,5 cm) | | Not sold |
2511 | Serie van drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong (Afmeting: H 2 x B 22,5 cm) | | Not sold |
2512 | Drie Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi (Afmeting: H 2,75 x B 15,5 cm) | | Not sold |
2513 | Naïef schilderij: afscheid nemen van vogel, olieverf op paneel, gemonogrammeerd N., gedateerd '99 (Afmeting: H 25 x B 19,5 cm) | | € 190 |
2514 | Paar verzilverde kandelaars, deels gecanneleerd en rustend op klauw/bolpootjes (Afmeting: H 22,5 x B 10 cm) | | € 45 |
2515 | Paar tinnen tafelkandelaars op gecontourneerde voet met drie bewerkte pootjes, Louis Quinze, circa 1760 (Afmeting: H 21 x B 12 cm) | | € 130 |
2516 | Drie witte porseleinen beelden: vrouwfiguren, waaronder gemerkt Höchst, 19e eeuw | | € 220 |
2517 | Aardewerk wandbord met Delfts blauw geschilderd decor: bloemenmand, gemerkt: Plateelbakkerij Ram, Arnhem (Afmeting: H 23,5 x D 3,5 cm) | | € 25 |
2518 | Pendule in gestoken houten kast in de vorm van een Zwitsers chalet, voorzien van messing beslag, Junghans, circa 1900 (Afmeting: H 31,5 x B 19 cm) | | Not sold |
2519 | Blank porseleinen beeld: allegorische voorstelling van de oogst, 18e eeuw (Afmeting: H 18 x B 16,5 cm) | | € 70 |
2520 | Miniatuurschildering op ivoor: jonge dame, gemonogrammeerd O.F. (Afmeting: H 9,5 x B 7 cm) | | € 75 |
2521 | Twee portretminiatuurtjes in ivoor belijmde lijstjes, naar 18e eeuwse voorbeelden, gesigneerd Watteau en Boit | | € 65 |
2522 | Gestoken notenhouten stijgbeugel met ingelegd smeedijzeren band, Spanje, 17e/18e eeuw | | € 130 |
2523 | Gestoken notenhouten stijgbeugel met ingelegd smeedijzeren band, Spanje, 17e/18e eeuw (Afmeting: H 18,5 x B 22 cm) | | € 130 |
2524 | Paar miniatuurschilderingen in ivoren lijstjes (Afmeting: H 11 x B 10 cm) | | € 65 |
2525 | Franse school: liefkozend paar, olieverf op paneel (Afmeting: H 12,5 x B 9 cm) | | € 35 |
2526 | Hollandse School: Laurenskerk Rotterdam, olieverf op doek, naar Cornelis Springer | | Not sold |
2527 | Gezwarthouten bijzettafeltje met beglaasd rond blad, waaronder gros-point bloemdecor, rustend op kolompoot uitlopend in driespant, Willem III, circa 1870 (Afmeting: H 78 x B 54 cm) | | € 35 |
2528 | Gestoken vruchtenhouten lampvoet in ananasvorm, daarbij: messing bouillottelamp met floraal decor | | € 110 |
2529 | Brandt. G.: Leven en bedrijf van Michiel de Ruiter. 4e druk, Amsterdam 1746. Folio. Half leer (versleten). Met gegr. titel, portret en 8 dubbele platen (4 platen beschadigd). (Enkele watervlekken) En: Bijbel (Staten Generaal versie). Londen 1843. Half leer. Uit het bezit van de familie Borski. | | € 110 |
2530 | Ronde eiken tafel en poten met regelverbinding, daarbij: vier bijpassende stoelen met rieten zitting (Afmeting: H 75 x B 106 cm) | | € 90 |
2531 | Perzisch tapijt: Ziegler (Afmeting: L 250 x B 190 cm) | | Not sold |
2532 | Geslepen kristallen karaf, tazza en dekselschaal | | € 90 |
2533 | Glazen likeurflacon met vier compartimenten en polychrome beschildering, Tsjechië, 20e eeuw (Afmeting: H 28 x B 12 cm) | | Not sold |
2534 | Set van elf kristallen wijnglazen met glas-emaille, decor: klavertjes, Theresiënthal (Afmeting: H 20 x B 8 cm) | | € 220 |
2535 | Paar geslepen kristallen gembercoupes, 19e eeuw (Afmeting: H 31 x B 12,5 cm) | | € 175 |
2536 | Aardewerk kan met 2e gehalte zilveren montuur en klep, 18e eeuw en mahonie lepeldoos met schildpad deksel en geciseleerde applique van een gebouw, 3e kwart 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 13 cm) | | € 280 |
2537 | Paar porseleinen beeldjes: druivenplukkers, gemerkt: Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik (Afmeting: H 19 x B 9,5 cm) | | € 110 |
2538 | Pendule in kristallen kast met wit geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijferaanduiding, 19e eeuw (Afmeting: H 13 x B 8,5 cm) | | € 200 |
2539 | Gestoken houten beeldje: beer, Schwartzwald (Afmeting: H 8,5 x B 3 cm) | | € 20 |
2540 | Driedelig porseleinen kaststelletje met polychroom floraal decor en heraldiek wapenschild, Samson, 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 8 cm) | | € 65 |
2541 | Twee glazen vaasjes met geëtst decor: skiërs en Nils Holgersson, gemerkt Orrefors, Zweden (Afmeting: H 18,5 x B 8 x D 3,5 cm) | | € 40 |
2542 | Set van vijf glazen fruitschaaltjes met palmetranden, daarbij: glazen kom (Afmeting: H 6,25 x B 18,25 cm) | | € 20 |
2543 | Porseleinen trembleuse met polychrome beschildering, 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 14 cm) | | € 120 |
2544 | Koperen kruithoorn, Frankrijk, 19e eeuw, daarbij: messing kruithoorn, Perzisch, 19e eeuw | | Not sold |
2545 | Gestoken ivoren dekseldoosje met bladvormig decor op het deksel, 19e eeuw | | € 85 |
2546 | Ivoren en schildpad snuifdoosje met silhouetportret van stadhouder Willem V, laatste kwart 18e eeuw | | € 320 |
2547 | Paar geslepen groenglazen wijnglaasjes op gefacetteerde poot (Afmeting: H 12 x B 7 cm) | | € 20 |
2548 | Porseleinen theebus met handbeschilderd floraal decor, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 13 x B 7,25 x D 5 cm) | | € 60 |
2549 | Paar Delftse tegels, 18e eeuw, decor: vaas met bloemen en maskeron | | € 50 |
2550 | Aardewerk treeft met blauw-wit decor van visser en molen, Makkum, 19e eeuw (Afmeting: H 8 x B 30 x D 24 cm) | | € 55 |
2551 | Paar porseleinen beeldjes, duivenverkopers, gemerkt: Capodimonte (Afmeting: H 14 x B 7 cm) | | € 50 |
2552 | Duitse steengoed bierpul met tinnen montuur en polychroom beschilderd decor: drinkende soldaat (Afmeting: H 17 x B 13 cm) | | € 65 |
2553 | Chinees bronzen wierookvat met Perzische tekst, Xuande gemerkt, 19e eeuw | | € 375 |
2554 | Mahonie theekistje met biesintarsia en parelmoer (Afmeting: H 11,5 x B 14 cm) | | € 60 |
2555 | Een mahonie ellemaat, daarbij: gesneden benen doosje met klassiek decor (Afmeting: H 3,5 x B 11 x D 4,75 cm) | | € 60 |
2556 | 14 antieke sleutels, 17e/18e eeuw (Afmeting: H 18 x B 5,5 cm) | | Not sold |
2557 | Porseleinen kop-en-schotel met polychroom beschilderd decor: Amor und Nymphen, Wenen, 19e eeuw (Afmeting: H 7 x B 13 cm) | | € 165 |
2558 | Polychroom gedecoreerde aardewerk aspergeschaal op onderschotel, circa 1900 | | € 65 |
2559 | Ivoren waaier met handbeschilderd decor: figuren landschap, 19e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld (Afmeting: H 28,5 x B 45 cm) | | € 65 |
2560 | Indonesisch mes met deels verzilverd koperen heft, 19e eeuw | | € 60 |
2561 | Chinees porseleinen pattipan met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm) | | € 150 |
2562 | Duits porseleinen pattipan, decor: figuren in landschap, gemerkt: Niëderwiller, 19e eeuw (Afmeting: H 3 x B 17 cm) | | € 40 |
2563 | Floret en schermmasker (Afmeting: H 28 x B 18 cm) | | € 50 |
2564 | Twee Djokja opiumpijpen, 19e eeuw | | € 130 |
2565 | Vier houten onderzetters, daarbij: houten voorzittershamer | | € 30 |
2566 | Perzische wandtegel, decor: vogels en bloemen (Afmeting: H 15 x B 15 cm) | | € 30 |
2567 | BWZG schaaltje met figuratief decor, Dayak, Borneo | | € 40 |
2568 | Schildpad schild (Afmeting: H 10 x B 43 cm) | | Not sold |
2569 | Lederen dokumentendoos, gekleurde benen pokerfiches in lederen doosje, adres: Mudie & Sons Covernty St. Piccadilly W. en rood lederen Poker Patience-spel, allen circa 1910 (Afmeting: H 12,5 x B 30,5 x D 21 cm) | | Not sold |
2570 | Aardewerk sierbord met blauw-wit pastoraal decor, gemonogrammeerd: I.V.K., 19e eeuw, daarbij: twee aardewerk tegels in blauw- en mangaandecor, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 7 x B 41 cm) | | € 80 |
2571 | Handgekapt natuurstenen beeld: staande wijsgeer, Qing dynastie (Afmeting: H 32 x B 13 cm) | | € 195 |
2572 | Oosterse geelkoperen dekselpot met gegraveerd decor (Afmeting: H 60 x B 33 cm) | | € 75 |
2573 | Gestoken houten dekseldoos in de vorm van een schildpad, Indonesië (Afmeting: H 20 x B 42 x D 60 cm) | | Not sold |
2574 | Perzisch tapijt Shirwan (Afmeting: L 140 x B 100 cm) | | € 200 |
2575 | Notenhouten Spaanse betaaltafel met smeedijzeren verbindingsframe en twee laden, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 83 x B 170 x D 71 cm) | | € 3000 |
2576 | Notenhouten armfauteuil met gestoffeerde bekleding, Louis Quatorze-stijl,19e eeuw (Afmeting: H 115 x B 63 cm) | | € 85 |
2577 | Paar cloisonné tafellampen, decor: pioenrozen (Afmeting: H 78 x B 36 cm) | | € 140 |
2578 | Driedelig Chinees porseleinen capucijner kaststel met floraal famille rose decor in cartouches, Qianlong (Afmeting: H 38 x B 23 cm) | | € 2600 |
2579 | Groen en geel geglazuurd aardewerk dakpan getooid door krijger, Ming dynastie -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1981- (Afmeting: H38 x B 22 x D 12 cm) | | € 900 |
2580 | Chinees porseleinen bedekte vaas met famille verte decor: zotjes in een tuin, 17e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 39 x B 26 cm) | | € 600 |
2581 | Chinees aardewerk beeld, bediende, met resten van polychrome beschildering, Tang dynastie -aangekocht Christie's 1998, thermoluminescentie rapport Oxford- (Afmeting: H 39 x B 29 cm) | | € 2800 |
2582 | Chinees porseleinen tegel met ijzerrood Qilin-decor (Afmeting: H 50 x B 37 cm) | | € 90 |
2583 | Japanse cloisonné schotel, decor: paradijsvogel (Afmeting: H 7 x B 45 cm) | | € 110 |
2584 | Houten beeld met polychrome beschildering, Garuda, Indonesië | | € 80 |
2585 | Twee aardewerk kastkommen met floraal decor, Makkum en polychroom Delfts aardewerk pauwenschotel, 19e/20e eeuw | | € 80 |
2586 | Gestoken vruchtenhouten armstoel met gros-point bekleding, Louis Quatorze-stijl (Afmeting: H 112 x B 64 cm) | | € 75 |
2587 | Twee vruchtenhouten bijzettafeltjes met intarsia en gezwarte delen (Afmeting: H 70 x B 56 x D 56 cm) | | € 250 |
2588 | Vruchtenhouten armstoeltje, Louis Quinze-stijl en armstoeltje met gros- en petit-point bekleding (Afmeting: H 90 x B 64 cm) | | € 75 |
2589 | Gestoken vruchtenhouten armstoel met gros-point bekleding, decor: minstreel, Louis Quatorze-stijl (Afmeting: H 113 x B 67 cm) | | € 110 |
2590 | Perzisch tapijt Naïn met zijde (Afmeting: L 310 x B 200 cm) | | € 240 |
2591 | Mahonie theestoof en palissander theestoof met bijpassende koperen ketels, daarbij: mahonie lampvoet op klauwpoten | | € 155 |
2592 | Chinese houten kamferkist met koperen beslag en gestoken decor: cartouches met figuren in landschap, circa 1900 (Afmeting: H 52 x B 94 x D 45 cm) | | € 110 |
2594 | Paar natuurstenen urnen met bronzen monturen (Afmeting: H 28 x B 15 cm) | | € 280 |
2595 | Maurits Constantin Lapidoth (1868-1930), jonge vrouw in zomerlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 21,5 x B 14,5 cm) | | € 300 |
2596 | Friedrich August Kaulbach (1822-1903), Vader Tijd, inkt op papier, gemonogrammeerd en gesigneerd (Afmeting: H 15,5 x B 14 cm) | | Not sold |
2597 | Schilderij: Amsterdam vanaf het IJ bij ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd: L. van Fermin (Afmeting: H 12 x B 20 cm) | | € 100 |
2598 | Pieter Cornelis Kramer (1879-1940), stilleven, olieverf op karton, gesigneerd (Afmeting: H 9 x B 12,25 cm) | | € 900 |
2599 | Wortelnoten gefineerde porseleinkast, de dubbelgebogen onderkast met vier laden en twee zijdeurtjes (Afmeting: H 230 x B 190 x D 52 cm) | | € 300 |
2600 | Chinees porseleinen schotel met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 6,5 x B 37,5 cm) | | € 300 |
2601 | Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: hengselmand met bloemen, 18e eeuw | | € 70 |
2602 | Chinees porseleinen famille verte bloemvormige kom, decor: vogels en bloemtakken, Tongzhi gemerkt en periode (Afmeting: H 8 x B 16 cm) | | € 425 |
2603 | Drie Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, Ming dynastie | | € 100 |
2604 | Bronzen vaasje met reliëfdecor: vogel op tak, Japan, Meiji periode (Afmeting: H 15 x B 12 cm) | | € 95 |
2605 | Vier Chinees porseleinen Imari borden, waaronder een paar, 18e eeuw | | € 200 |
2606 | Chinees porseleinen capucijner theepot met blauw-wit decor: kemphanen in cartouche en twee Chinees porseleinen capucijner kommetjes waaronder met Imari decor, allen Qianlong | | Not sold |
2607 | Vier porseleinen borden en twee schoteltjes met celadonglazuur, China, 18e eeuw | | Not sold |
2608 | Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit decor: lange lijs in cartouches, Kangxi gemerkt en periode, daarbij: Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: krekel, mogelijk Wanli | | € 110 |
2609 | Serie van drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor en Chinees porseleinen bord met bloemdecor, allen Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 22,5 cm) | | € 150 |
2610 | Vier Swatow schalen met blauw-wit decor, Ming dynastie | | € 150 |
2611 | Hollandse School, 19e eeuw: koe in landschap, olieverf op paneel (Afmeting: H 18,5 x B 18,5 cm) | | € 120 |
2612 | Hollandse school: gezicht op Dordrecht, aquarel, onduidelijk gemonogrammeerd (Afmeting: H 17,5 x B 27,5 cm) | | € 70 |
2613 | Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891), jonge dame in een boslandschap, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 11,5 x B 10 cm) | | Not sold |
2614 | Johannes Josephus Destrée (1827-1888), landschap met molen en boerin met kudde, aquarel, gesigneerd | | Not sold |
2615 | Mahonie theestoof met koperen binnenbak op gecontourneerde poten (Afmeting: H 48,5 x B 31,5 x D 31,5 cm) | | € 60 |
2616 | Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: peterselie en zotjes in cartouches, drie Chinees Imari kommetjes, twee Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit decor, Chinees porseleinen famille rose kom en Japanse lakwerk kom | | € 110 |
2617 | Chinees Imari chocoladekan, decor: pioenrozen en servetwerk, Qianlong (Afmeting: H 23 x B 14 cm) | | € 550 |
2618 | Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor: bloemenmanden en cartouches, 18e eeuw -aangekocht Christie's 1976- (Afmeting: H 8,5 x B 16,5 cm) | | € 80 |
2619 | Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit kersenbloesem decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 13,5 cm) | | Not sold |
2620 | Paar Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: figuren in landschap, 18e eeuw (Afmeting: H 4 x B 10 cm) | | € 500 |
2621 | Boek: Petronius, Latin et François., twee delen in lederen kaft, Amsterdam, 1756 (Afmeting: H 17 x B 10,5 x D 3 cm) | | € 20 |
2622 | Porseleinen plaquette met polychrome beschildering: zigeunermeisje, K.P.M., Berlijn, circa 1900 (Afmeting: H 18,25 x B 13,25 cm) | | € 220 |
2623 | Rijkbewerkt koperen en geëmailleerd Koptisch Triniteitskruis, circa 1900 (Afmeting: H 27 x B 13,5 cm) | | € 100 |
2624 | Miniatuur schildering op koper: ruiters en vroeg bij waterbron, vroeg 19e eeuw (Afmeting: B 5,5 cm) | | € 130 |
2625 | Jean Chrétien II Valois (1809-1894), miniatuur op been: jonge dame, gesigneerd en gedateerd 1879 (Afmeting: H 11 x B 9 cm) | | € 350 |
2626 | Yixing kom met Chinese karakters en bloesemtakken, daarbij: een natuurstenen vormstuk op rozenhouten voet (Afmeting: H 9 x B 16 cm) | | € 220 |
2627 | Jan Mankes (1889-1920), zittende kraai, houtsnede, gesigneerd | | € 350 |
2628 | Jan Harm Weijns (1864-1945), erf met kippen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 25,5 x B 32,25 cm) | | € 150 |
2629 | Napoléon Francois Ghesqiuere (1812-1862), converserende figuren, aquarel, gesigneerd | | Not sold |
2630 | Zwartgepolitoerd houten breistoeltje met gecapitonneerde geel velours bekleding, Hollands, circa 1870 (Afmeting: H 65 x B 60 cm) | | € 85 |
2631 | Mahonie tweedeurs boekenkast, Hollands, Louis Seize | | € 500 |
2632 | Fries staartschippertje in eiken kast, wijzerplaat met polychrome beschildering en Arabische en Romeinse cijferaanduiding, uitgerust met wekkerwerk, circa 1830 | | € 1600 |
2633 | Wandklokje in eiken kast, adres: Louis Boon & Fils. Horlogerie, Antwerpen (Afmeting: D 9 x B 19 cm) | | € 160 |
2634 | Drie spekstenen snijstukken, China (Afmeting: H 21 x B 11 cm) | | € 55 |
2635 | Chinees porseleinen roomkannetje met famille rose decor: figuren en kostbaarheden, Qianlong (Afmeting: H 8,5 x B 9,5 cm) | | € 475 |
2636 | Paar Chinees porseleinen kommetjes met bijpassende schoteltjes met polychroom floraal decor op café au lait fond, 18e eeuw (Afmeting: H 5,5, x B 13 cm) | | € 375 |
2637 | Gestoken houten beeld: Ganesha op sokkel, India (Afmeting: H 32 x B 12,5 cm) | | € 35 |
2638 | Bronzen wierookvat met gouddecoratie en opengewerkte deksel, Xuande gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 12 x B 14 cm) | | € 240 |
2639 | Chinees porseleinen kommetje en schotel, decor: interieur met figuren, Yongzheng (Afmeting: H 5 x B 12 cm) | | € 300 |
2640 | Chinees porseleinen famille rose kommetje en schotel, 18e eeuw (Afmeting: H 4,5 x B 13 cm) | | Not sold |
2641 | Chinees porseleinen kommetje en schotel met blauw-wit en goud opgehoogd floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 4 x B 10,5 cm) | | € 110 |
2642 | Porseleinen kommetje en schotel, Samson (Afmeting: H 4,5 x B 10 cm) | | € 200 |
2643 | Polychroom beschilderd Chinees porseleinen beeld: kind op karbouw, 18e eeuw (Afmeting: H 14 x B 17,5 cm) | | € 85 |
2644 | Chinees porseleinen schotel met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw, daarbij: twee Chinees porseleinen schoteltjes en één kommetje, Qianlong | | Not sold |
2645 | Serie van vier Chinees porseleinen schoteltjes met gelobde rand en blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 13,5 cm) | | Not sold |
2646 | Twee ivoren beeldjes: doctor's ladies, China -aangekocht L. Gijselman 1991- | | € 650 |
2647 | Handwaaier met parelmoer en emaille in glazen kast, pastoraal decor, Frankrijk, 19e eeuw | | Not sold |
2648 | Benen kandelaar versierd met snijwerk op houten voet, China, 19e eeuw -aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 40 x B 12 cm) | | € 100 |
2649 | Constant Artz (1870-1951), eendjes aan de waterkant, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 28 x B 48 cm) | | € 800 |
2650 | Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936), wandelende dame, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 19,5 x B 26,5 cm) | | Not sold |
2651 | Ets: twee badende vrouwen, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: H 32 x B 31 cm) | | € 40 |
2652 | Bronzen manshoofd op eiken basement, circa 1960 (Afmeting: H 27 x B 16 cm) | | Not sold |
2653 | Noten bestekkastje met bronzen beslag en zespersoons verzilverd bestekgedeelte, Keltum (Afmeting: H 72 x B 56 x D 38 cm) | | € 200 |
2654 | Eiken ééndeurskast met gestoken decor: jachttaferelen (Afmeting: H 217 x B 88 x D 50 cm) | | € 180 |
2655 | Engelse pubklok met snekuurwerk in mahonie kast, adres: H. Capewell, Burton-on-Trent, 2e helft 19e eeuw | | € 320 |
2656 | Gestoken houten aap in overjas met in de hand: drie metalen bellen met kraanvogeldecor (Afmeting: H 46 x B 26 cm) | | € 25 |
2657 | Mahonie naaitafeltje met verdeling onder klep, Hollands, 19e eeuw (Afmeting: H 74 x B 41,5 cm) | | € 500 |
2658 | Set van drie verzilverde kandelaars, Louis Quinze-stijl, Engeland (Afmeting: H 14 x B 29 cm) | | € 20 |
2659 | Drie Japans porseleinen dekselkommetjes met beschilderd gouddecor: pioenrozen en haantjes (Afmeting: H 7,5 x B 9,5 cm) | | Not sold |
2660 | Hardstenen snijstuk: rijzende zon met een feniks staand op een rots voorstellende geluk en heilige fungi, Chinees, staand op een rozenhouten basement met label: Ministry of Education, Victoria & Albert Museum, South Kensington Londen SW7 | | € 120 |
2661 | Vier Chinees porseleinen mokka kommen en twee schotels met blauw-wit decor: vazen en bloemen (Afmeting: H 6,75 x B 6 cm) | | € 220 |
2662 | Chinees ivoren legpuzzeltje en zilveren blakertje gemonteerd op een Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerd schoteltje, Kangxi | | € 45 |
2663 | Serie van vijf Chinees porseleinen capucijner kommen en schotels met famille rose bloemdecor in cartouches (Afmeting: H 3,5 x B 6,5 cm) | | € 300 |
2664 | Blanc-de-Chine Guanyin op houten basement, 18e eeuw (Afmeting: H 21 x B 12 cm) | | € 425 |
2665 | Ivoren beeld: Guanyin, China, 19e eeuw (Afmeting: H 25 x B 5,5 cm) | | € 450 |
2666 | Vier nefriet snijstukjes: fantasiedieren | | € 100 |
2667 | Twee bewerkte bronzen pannetjes, China, 19e eeuw (Afmeting: H 8,75 x B 13 cm) | | € 35 |
2668 | Bronzen beeld: Boeddha zittend op leeuw, mogelijk Ming dynastie | | € 850 |
2669 | Rechthoekig Chinees porseleinen dekseldoosje met blauw-wit decor: bloemranken, 18e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 10 cm) | | € 100 |
2670 | Porseleinen deels goudgedecoreerd bord, Tiffany & Co, Lennox | | Not sold |
2671 | Manicuresetje met parelmoer in notenhouten kistje, circa 1900 | | € 50 |
2672 | Schilderij: vrouwenportret, borststuk, olieverf op schilderskarton, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 27 October 1921 (Afmeting: H 34 x B 24 cm) | | € 110 |
2673 | Twee aardewerk tabakspotten Macuba, één met bijpassend koperen deksel | | € 95 |
2674 | Wortelnoten vitrinekast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 214 x B 140 x D 42 cm) | | € 230 |
2675 | Aardewerk serviesdelen, decor: Briar Rose, gemerkt Wedgwood | | € 100 |
2676 | Barometer in gestoken eiken lijst (Afmeting: H 114 x B 35,5 cm) | | € 60 |
2677 | IJzeren kanonskogel met opschrift: Het Beleg van Grol 1627 (Afmeting: H 16 cm) | | € 35 |
2678 | Porseleinen kop-en-schotel met op de kop een grisaille portret van keizerin Catharina de Grote van Rusland en op de schotel een symbolische voorstelling van de rijksscepter, etc., K.P.M., Berlijn, 4e kwart 18e eeuw | | € 300 |
2679 | Louis Theodore Hermann (1803-1895), portretminiatuur: voorname heer, gesigneerd Herman en gedateerd 1822 (Afmeting: B 6,5 cm) | | Not sold |
2680 | Gietijzeren haardplaat met reliëfdecor: Maagd van Holland, gedateerd 1665 (Afmeting: H 75 x B 56 cm) | | € 250 |