Catalogus zondag 2 februari 2014 Veilinghuis Peerdeman

Nr.OmschrijvingFoto Hamerprijs
2001Tibetaanse Thangka: Boeddha Shakyamuni (Afmeting: H 135 x B 88 cm)€ 350
2002Gestoken houten zetel met decor van figuren, Afrika€ 25
2003Maria de Ruiter de Witt (1947), Balinese danseres, pastel, gesigneerd en gedateerd 1995 (Afmeting: H 38 x B 27,5 cm)€ 200
2004Met bladgoud op reliëf gehoogde geschilderde voorstelling van Ganesha, Zuid-India, 19e eeuw (Afmeting: H 23 x B 18 cm)€ 135
2005Gebronsd metalen beeld: Ganesha (Afmeting: H 40 x B 27 cm)€ 90
2006Chinese hardhouten etagèretafel met roodgeaderd marmeren blad en gestoken mascarons met kersenbloesemdecor, 19e eeuw (Afmeting: H 57 x B 55 cm)€ 220
2007Louisa Leraschi (Djokjakarta 1844-?), katoenen batik wandversiering met voorstelling van twee herten onder gestileerd pauwenverendecor en bladmotieven, Nieuwe Kunst, circa 1910, gesigneerd L. Baumgarten en E. Leraschi (Afmeting: H 109 x B 60 cm)€ 1000
2008Perzisch tapijt Bachtiar (Afmeting: L 300 x B 150 cm)€ 100
2009Negen polychroom beschilderde pijlen, Maleisië, circa 1900 (Afmeting: L 215 cm)€ 110
2010Twee aquarellen: Indonesische landschappen met sawa's en vulkaan, gesigneerd Dawan en Bucani (Afmeting: H 25,5 x B 36 cm)€ 30
2011Geborduurd wandkleed Kalaga met glazen kralen en pailletten, voorstelling: ruiters te paard, Birma (Afmeting: H 90 x B 120 cm)€ 65
2012Paar bewerkte buffelhoorns met decor: tijger en draak, Indonesië€ 25
2013Tafelklok in notenhouten kast, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding en ajourgezaagde wijzers, adres: Frantz Thuller, 5 Kirchen (Afmeting: H 34,5 x B 28 x D 15 cm)€ 340
2014Mahonie wandpiano met ivoren toetsen, adres: August Förster (Afmeting: H 104 x B 144 x D 54 cm)€ 240
2015Chinees beschilderd velours wandkleed, decor: leeuwen, gesigneerd (Afmeting: H 140 x B 190 cm)€ 190
2016Sumatra's O.K., losbandig fotoalbum met 64 heliogravures, fotograaf: C.J. Kleingrothe, Medan, drukker: J.B. Obernetter, München, vergelijkbaar exemplaar in collectie Rijksmuseum (Afmeting: H 37 x B 47 x D 4,5 cm)€ 350
2017Patchwork wandversiering van kledingfragmentjes met borduurwerk en spiegeltjes in lijst, India (Afmeting: H 52 x B 102 cm)€ 55
2018Gestoken houten melkmaat, Nepal (Afmeting: H 28 x B 16 cm)€ 65
2019Mahonie halvemaantafeltje met gesneden rocailles en taps toelopende poten (Afmeting: H 73 x B 75 cm)€ 40
2020Tibetaanse Thangka met voorstellingen over het leven van Boeddha (Afmeting: H 91 x B 60 cm)Not sold
2021Javaanse houten snijstukken: paar boekensteunen en beeldje, danseressen€ 45
2022Mahonie en wortelnoten secretaire met rijkbewerkt interieur, staand op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 101 x B 100 x D 52 cm)€ 140
2023Indonesische School: wandelaar in de rijstvelden, olieverf op doek€ 25
2024Gedraaid houten speelgoedrijstmolen, India (Afmeting: H 17 x B 17 cm)€ 50
2025Eiken halvemaantafeltje op gedraaide poten met regelverbinding (Afmeting: H 71,5 x B 51 x D 24,5 cm)€ 55
2026Patchwork deken versierd met kralen en pailletjes, India (Afmeting: L 240 x B 220 cm)€ 65
2027Gestoken houten vijzeltje in de vorm van twee mannen met slurf die een bakje dragen en schuitvormig gestoken houten vijzeltje met vogel- en dierenkoppen, Papoea Nieuw-Guinea (Afmeting: H 19 x B 7 cm)€ 120
2028Twee Balinese coromandel snijstukken: buffels (Afmeting: H 10 x B 33 cm)€ 65
2029Twee schildpadschilden (Afmeting: H 7 x B 28 cm)€ 110
2030Gestoken houten Balinees beeld: biddende vrouw met offerschaal (Afmeting: H 42 x B 10 x D 16 cm)€ 200
2031Balinees coromandel snijstuk: zittende man met waterkruik (Afmeting: H 30 x B 19 cm)Not sold
2032Twee Balinese snijstukken: vrouw met spiegel en vrouw met offerschaal (Afmeting: H 20 x B 7,5 cm)€ 80
2033Gestoken Balinees beeld: man met trommel, circa 1930 (Afmeting: H 26 x B 19 cm)Not sold
2034Twee Balinese coromandel snijstukken: Boeddha en knielende vrouw (Afmeting: H 20 x B 9,5 cm)€ 55
2035Twee krissen, waarvan één met zilveren heft, daarbij: dolk in lederen schede, Maleisië, circa 1900€ 110
2036Twee zijden Kain Songkét schouderdoeken met supplementaire inslag metaaldraad, Palembang, Sumatra, twee zwarte en groene heupdoeken, batik sarong met Garuda-motieven in bruintinten, Java en twee wollen doeken€ 200
2037Drie plaatjesboeken: Java, deel 1 en 2 en Bali, uitgave Drostes Cacao- en Chocoladefabrieken, Haarlem, 1934 (Afmeting: H 30 x B 24 cm)€ 25
2038Twee Iban zwaarden in schede, Maleisië, circa 1900€ 100
2039Twee Iban zwaarden in lederen schede met benen figuurtjes, Maleisië, circa 1900€ 110
2041Aardewerk vaas met zwart-bruin glansdecor, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 25 x B 19 cm)Not sold
2042Groene iriserende glazen vaas, Loetz, Wenen, circa 1900 (Afmeting: H 25 x B 12 cm)€ 270
2043Roger Guerin (1896-1954), ronde aardewerk vaas met vier oren, omgeslagen rand en gevlamd grijs-, blauw- en bruin decor, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 28 cm)€ 140
2044Alfred Renouleau (1854-1930), blauwe aardewerk vaas met slank toelopende hals, Angoulème, gesigneerd (Afmeting: H 36 x B 17,5 cm)€ 130
2045Chris Lanooij (1881-1948), robijnrode glazen vaas met gematteerd abstract decor, Unica, gesigneerd en gedateerd 1927 (Afmeting: H 28 x B 21 cm)Not sold
2046Jan Schonk (1889-1976), bruin geribbelde trechtervormige aardewerk vaas op auberginekleurige voet met blauw-bruin druipdecor, modelnummer S 28, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1926-1930 (Afmeting: H 19,5 x B 16 cm)€ 200
2047Hoge aardewerk vaas op voet met lusterglazuur en abstract floraal decor, Montieres, Amiens, circa 1910 (Afmeting: H 31 x B 12 cm)€ 300
2048Clément Massier (circa 1845-1917), aardewerk vaasje met floraal zilver- en goudlusterdecor, Frankrijk, circa 1900 (Afmeting: H 14,5 x B 7 cm)€ 280
2049Slanke melkglazen vaas met vlekvormig geel- en bruin decor, Degue (Afmeting: H 31 x B 8,5 cm)Not sold
2050Jan Schonk (1889-1976), groene aardewerk vaas met vogeldecor in reliëf, Alblas en Schonk, Oosterbeek, circa 1925 (Afmeting: H 18 x B 13 cm)€ 240
2051Blauw- en groengedecoreerde aardewerk vaas met floraal zilverlusterdecor en tekst omnia munda mundis, Pilkington Royal Lancastrian, circa 1910 (Afmeting: H 19,5 x B 9 cm)€ 325
2052Porseleinen vaas met lusterdecor van een gestileerde sinaasappelboom en tempel in een landschap, Zsolnay, Pècs, Hongarije, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 23,5 x B 10,5 cm)€ 2600
2053Trechtervormige crèmekleurige aardewerk vaas op voet met abstract blauw-goud decor, Potterij Rembrandt, Gouda, circa 1930 (Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm)€ 75
2054Bruin-roze aardewerk vaas met polychroom decor van een meisje in klederdracht, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 19 x B 11 cm)€ 160
2055Bert Nienhuis (1866-1951), trechtervormige aardewerk vaas met gecraqueleerd blauw-turkooiskleurig glazuur, gesigneerd en gedateerd 1921 (Afmeting: H 18,5 x B 17 cm)Not sold
2056Aardewerk vaas met polychroom decor van een jongen met een zeilbootje, modelnummer 55, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 22,5 x B 11 cm)€ 110
2057Aardewerk blaadje met opstaande rand en polychroom abstract decor met tekst: Hoezeeclub 1876 10 April 1916 en de namen van de leden, hierbij een aardewerk kannetje met polychroom decor van een kegelende man, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 1,5 x B 25,75 cm)€ 150
2058Ossenbloedkleurige bolvormige aardewerk vaas met goud- en zilverkleurig craquelédecor, Japonisme, Boulogne (Afmeting: H 23 x B 20 cm)€ 250
2059Biscuit, gedeeltelijk verguld, meloenvormige vaas met halfnaakte vrouw, Wien Austria, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 21 x B 17 cm)€ 300
2060Pierre Roger Claudin (1877-1936), paars-groene aardewerk vaas met taps toelopende hals waar zich een draak omheen kronkelt, Manufacture de Rambervillers, Frankrijk, circa 1900 (Afmeting: H 33 x B 16 cm)€ 275
2061Plateel wandbord met polychroom gestileerd floraal decor, nr. 1165/75, Plateelbakkerij Zuid-Holland, 1921 (Afmeting: H 5,75 x B 36 cm)€ 85
2062Clément Massier (circa 1845-1917) aardewerk schotel met goudlusterdecor: landschap met vogel, Golfe Juan A.M., Japonisme, circa 1900 (Afmeting: H 4,75 x B 42,5 cm)Not sold
2063Perzisch tapijt Kirman (Afmeting: H 480 x B 330 cm)€ 725
2065Bronzen watervat, India (Afmeting: H 32 x B 33 cm)€ 110
2066Bronzen beeld: zittende Shiva (Afmeting: H 36 x B 18 cm)€ 70
2067Bronzen beeld: Shiva met dwarsfluit (Afmeting: H 60 x B 25 cm)€ 80
2068Joseph Beilin (1888-1983), Zurich im nebel von der Qaui brücke, olieverf op doek, gesigneerd en getiteld verso€ 110
2069Mahonie linnenkastje met gestoken ornamenten, Biedermeier, 19e eeuw (Afmeting: H 175 x B 117 x D 40 cm)€ 80
2070Hollandse School: Mediterraan havengezicht, olieverf op doek, 17e eeuw, waarschijnlijk Adriaen van der Kabel (1630-1705) (Afmeting: H 100 x B 123 cm)€ 950
2071Gebronsd metalen beeld: Laksmi (Afmeting: H 39 x B 33 cm)€ 45
2072Composiet beeld: danseres springend over vlammen, Art Deco-stijl (Afmeting: H 55 x B 30 cm)€ 70
2073Gebronsd metalen beeld: Boeddha op lotustroon (Afmeting: H 35 x B 24 cm)€ 50
2074Mahonie kaarttafeltje op taps toelopende poten, 19e eeuw€ 110
2075Drie gebronsd metalen beelden: Japanse krijgers (Afmeting: H 45 x B 20 cm)€ 110
2076Mahonie bibliotheekkast met vier beglaasde bovendeuren en drie gesloten onderdeuren, Engeland, circa 1900 (Afmeting: H 206 x B 220 x D 38 cm)Not sold
2077Serie van twaalf Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit bloemenmanddecor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 22,5 cm)€ 800
2078Jaap Hiddink (1910-2000), scheepswerf bij molen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 58,5 x B 78,5 cm)€ 475
2079Hollandse School, 18e/19e eeuw: portret van een vrouw met wit hoofdkapje, pastel (Afmeting: H 29 x B 23 cm)€ 180
2080Theodoor van der Beek (1838-1921), meisje met druiven, olieverf op schilderskarton, gesigneerd en gedateerd 1904€ 375
2081Mahonie Davenport€ 90
2082Jan Harm Weijns (1864-1945), boerderij langs de vaart, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 61 x B 80 cm)€ 300
2083Engelse school: portret van een jonge dame, olieverf op doek, circa 1850 (Afmeting: H 48 x B 37,5 cm)€ 100
2084Larense School: moeder met kind in interieur, olieverf op doekNot sold
2085Paar polychroom gedecoreerde aardewerk schotels, naar Nederlands voorbeeld, Frankrijk, 19e eeuw, daarbij: polychroom gedecoreerd aardewerk bordje, 18e eeuw (gebroken & gelijmd) (Afmeting: H 6 x B 35 cm)€ 55
2086Dubbelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag op klauwpoten, circa 1800 (Afmeting: H 80 x B 88 x D 47 cm)€ 260
2087Bronzen hanglamp met kristallen kap, Louis Seize-stijl, circa 1900 (Afmeting: H 60 x B 24 cm)€ 220
2088Friese staartklok in meekrabkleurige kast, de wijzerplaat voorzien van bruidskrans en beschildering, 19e eeuw (Afmeting: H 150 x B 40 x D 22 cm)€ 220
2089Friese staartklok in eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met mechaniek van Abraham en Isaac, 19e eeuw (Afmeting: H 170 x B 41 x D 22 cm)€ 575
2090Ovaal bloemmahonie tafeltje op liervormige poot (Afmeting: H 70 x 59,5 x B 49,5 cm)Not sold
2091Floris Meydam (1919-2011) grijswitte aardewerk vaas met afgeplatte bovenkant, gelimiteerde oplage van 250 exemplaren, Koninklijke Hollandsche Pijpen- en Aardewerkfabriek Goedewagen, Gouda (Afmeting: H 20 x B 20 cm)€ 95
2092Maximilian Boudnik (werkzaam tot 1914), paar balustervormige meerkleurige geaderde vaasjes, circa 1900 (Afmeting: H 21 x B 9 cm)Not sold
2093Andries Copier (1901-1991), twee annagroene wijnglazen, Glasfabriek Leerdam, Leerdam (Afmeting: H 15 x B 7 cm)€ 30
2094Witte getordeerde vierkante aardewerk vaas, ontwerp Jan van der Vaart, oar wurk, Tichelaars Makkumer Aardewerk- en Tegelfabriek, Makkum (Afmeting: H 19 x B 13 cm)€ 65
2095Cornelis de Lorm (1875-1942) bolvormige crèmekleurige vaas met omgeslagen rand, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 22 x B 22 cm)Not sold
2096Iriserende geelglazen vaas met geschulpte rand, Loetz, Wenen, circa 1900 (Afmeting: H 12,5 x B 14,5 cm)€ 275
2097Aardewerk vaas met smalle hals en ossenbloed- en turkooiskleurig glazuur, Aardewerkfabriek Amstelhoek, Omval bij Amsterdam, 1897-1910 (Afmeting: H 19 x B 9,5 cm)Not sold
2098Clément Massier (circa 1845-1917) blauw aardewerk vaasje met decor van een vergulde garnaal onder water met goudstof en waterplanten, Frankrijk (Afmeting: H 14,5 x B 8 cm)Not sold
2099Jan Schonk (1889-1976) groene aardewerk vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1926-1930 (Afmeting: H 21 x B 16 cm)Not sold
2100Cees van Olst (1947), trechtervormige blankglazen vaas met vlekkendecor in diverse tinten geel, Unica, gesigneerd (Afmeting: H 16,5 x B 21,75 cm)€ 90
2101Aardewerk vaas met polychroom gestileerd bloemdecor, ontwerp Jan van der Vet, gemonogrammeerd, Dordtsche Kunstpotterij D.K.P., Dordrecht, 1903-1908 (Afmeting: H 15,5 x B 13 cm)Not sold
2102Aardewerk vaas met ossenbloed- en turkooiskleurig glazuur, Aardewerkfabriek Amstelhoek, Omval bij Amsterdam, 1897-1910 (Afmeting: H 11 x B 8 cm)€ 130
2103Cilindervormige aardewerk vaas met gecraqueleerd veelkleurig glazuur, onduidelijk gemonogrammeerd (Afmeting: H 20 x B 7 cm)Not sold
2104Cornelis de Lorm (1875-1942), geel aardewerk vaasje, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 7 x B 7,5 cm)€ 40
2105Roger Guerin (1896-1954), geknepen aardewerk vaasje met groenblauw- grijs gevlamd glazuur, Frankrijk (Afmeting: H 14 x B 11 cm)€ 35
2106Jaap Dommisse (1924-1984), zwart aardewerk vaasje met opgeruwd wit abstract decor (Afmeting: H 12,5 x B 5 cm)Not sold
2107Aardewerk vaas met gevlamd groen-, geel-, blauw lusterglazuur, Rambervillers (Afmeting: H 9,5 x B 11 cm)Not sold
2108Cornelis de Lorm (1875-1942), bolvormige zwarte aardewerk vaas met omgeslagen rand, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 17 x B 18 cm)Not sold
2109Charles Ernest Cundall (1890-1971), geel aardewerk met lange slanke hals en floraal goudlusterdecor, Pilkington Royal Lancastrian Co, 1909 (Afmeting: H 14 x B 11 cm)€ 240
2110A.D. Copier (1901-1991), marmerite dekseldoos, De Lindeboom, Leerdam (Afmeting: H 7 x B 15 cm)€ 40
2111Twee porseleinen inktpotten, één met Chinoiseriedecor, Vieux Paris en één met kroon, Cadinen (Afmeting: H 9 x B 12 cm)Not sold
2112Plateel inktstel, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 6 x B 29 x D 11,5 cm)€ 65
2113Stel inktpotjes, dame en heer, polychrome beschildering, Vieux Paris, daarbij: aardewerk inktpot met florale decoraties, Catalonië, allen 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 10 cm)€ 85
2114Maximilian Boudnik (werkzaam tot 1914), meerkleurig glazen kannetje, circa 1900 (Afmeting: H 17 x B 11 cm)Not sold
2115Drie porseleinen inktpotjes, waaronder: Vieux Paris, Limoges (Afmeting: H 7,5 x B 6,5 cm)€ 90
2116Aardewerk vaas met smalle hals met vergulde rand en gemarmerd blauw- paars- groen decor, Oriflamm, Wilkinson's, Engeland (Afmeting: H 14 x B 13 cm)Not sold
2117Blauwgeglazuurd majolica inktstel met leeuwenkoppen, Italië, 19e eeuw (Afmeting: H 9 x B 14 cm)€ 40
2118Driehoekige tinnen kandelaar met drie oren op gecontourneerde ronde voet met floraal decor, Orivit, Urania of Osiris, circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 15,5 cm)€ 260
2119Perzisch tapijt Quchan (Afmeting: L 300 x B 155 cm)Not sold
2120Kos Koolhaalder (1868-1957), chrysanten in koperen pot, olieverf op doek, gesigneerdNot sold
2121Mahonie klepbuffet op rechte poten, Hollands, circa 1830 (Afmeting: H 99 x B 98 x D 48 cm)€ 200
2122Drie Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, Ming-dynastie€ 55
2123Zwartgeschilderde houten en metalen celdeur, 19e eeuw (Afmeting: H 198 x B 67 x D 10 cm)€ 350
212422 Chinees porseleinen kommetjes en 18 schoteltjes, waaronder een serie van vier, allen met blauw-wit decor, Kangxi en later€ 375
2125Willem Elisa Roelofs (1874-1940), moeder met kind bij ophaalbrug, olieverf op doek, gesigneerd en genummerd 95 (Afmeting: H 40 x B 55 cm)Not sold
2126Hollandse School: figuren bij een bleekveldje buiten een stadsmuur, gemengde techniek op papier, 19e eeuw (Afmeting: H 44 x B 61 cm)€ 220
2127Hollandse school: gedekte tafel met fruit, oesters en Keulse kan, olieverf op paneel (Afmeting: H 46 x B 83,5 cm)€ 1100
2128Hollandse school: Vijver Haagse bosje Scheveningse, olieverf op doek, gedoubleerd (Afmeting: H 35,5 x B 50 cm)Not sold
2129Chinees porseleinen famille verte theepot, decor: vogels en bloemen, Kangxi (Afmeting: H 10,5 x B 20 cm)€ 400
2130Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor in cartouches, 18e eeuw (Afmeting: H 8 x B 12 cm)€ 525
2131Chinees porseleinen theepotje met blauw-wit landschaps- en kostbaarhedendecor, Kangxi, -deksel afwijkend- (Afmeting: H 11 x B 16 cm)€ 525
2132Chinees porseleinen beeldje met polychroom decor: papegaai op 'Egg and Spinage' basement, Kangxi -aangekocht Sotheby's 1995- (Afmeting: H 21 x B 11 cm)€ 2800
2133Blanc-de-Chine Guanyin, circa 1900Not sold
2134Chinees keramiek theekommetje met hazenvelglazuur, Jian, Song-dynastie (Afmeting: H 6 x B 12,5 cm)€ 900
2135Chinees ivoren snijstuk: koopman en -vrouw, gesigneerd€ 60
2136Drie porseleinen schaaltjes met groen-geel glazuur en diverse decors, Kangxi€ 220
2137Chinees porseleinen schaaltje met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -aangekocht Christie's 1978- (Afmeting: H 3,5 x B 17 cm)€ 325
2138Chinees porseleinen klapmutskommetje met blauw-wit decor: granaatappels omgeven door blanc-sur-blanc wolkendecor, Wanli -aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 4,5 x B 15 cm)€ 1400
2139Chinees porseleinen melkkan met blauw-wit decor: jachthonden en 2e gehalte zilveren montuur met parelrand, Qianlong, montuur 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 12 cm)€ 600
2140Paar Chinees porseleinen schoteltjes, decor: kostbaarheden, late Ming (Afmeting: H 3 x B 14 cm)€ 200
2141Chinees porseleinen zoutvaatje met blauw-wit decor: palmetrand en bloemen, Qianlong (Afmeting: H 5,5 x B 9 cm)Not sold
2142Chinees porseleinen famille rose bord met opengewerkte rand, centraal een perzikboom, 18e eeuw (Afmeting: H 6 x B 28 cm)€ 750
2143Paar Chinees porseleinen famille verte borden met decor: jongetje met lotusbloem omgeven door florale melk-en-bloed rand, laat Kangxi -aangekocht Christie's 1981- (Afmeting: H 2,5 x B 21,5 cm)€ 900
2144Wortelnoten porseleinkast met koperen beslag en klauwpoten, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw (Afmeting: H 214 x B 170 x D 46 cm)€ 300
2145Celadon schaal en kom, Ming-dynastie, daarbij: Sawan Khalok kommetje, Thailand, 17e eeuw€ 75
2146Tien aardewerk Oranjeborden, Plateel Bakkerij Zuid-Holland€ 80
2147Bolvormige geglazuurd aardewerk vaas met korte hals met omgeslagen rand, Tang-dynastie -aankoop Christie's 1990- (Afmeting: H 15 x B 14 cm)€ 500
2148Twee bedekte geglazuurd aardewerk vaasjes, Tang-dynastie -aankoop Christie's 1990-€ 375
2149Zes Chinees porseleinen bordjes met diverse blauw-witte decors (Afmeting: H 3,25 x B 24 cm)€ 180
2150Drie Chinees aardewerk celadon schalen, 17e/18e eeuw€ 60
2151Vier Chinese celadon vazen, Ming-dynastie€ 120
2152Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vogels, insecten en bloemen, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 25,5 cm)Not sold
2153J.A.B. Stroebel (1821-1905), overhandigen van een geschenk tussen twee geliefden in een doorkijk, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1879 (Afmeting: H 118 x B 87 cm)€ 4300
2154Dubbelgebogen wortelnoten porseleinkast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 226 x B 176 x D 45 cm)€ 360
2155Drie Chinees porseleinen gemberpotten met landschapsdecor, waarvan één met deksel, Ming-dynastie€ 55
2156Chinees porseleinen schotel met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: vis omgeven door waterplanten (Afmeting: H 6 x B 39 cm)Not sold
2157Chinees porseleinen Swatow schotel met polychroom visdecor (Afmeting: H 37,5 x D 9 cm)€ 400
2158Chinees porseleinen assiètte met afgeschuinde hoeken en blauw-wit decor: huisjes aan een meer met bootjes, 19e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 33 x D 25 cm)€ 125
2159Vier Chinees porseleinen 'boeren Ming' kommen, daarbij: 'boeren Ming' schaaltje, 17e eeuwNot sold
2160Negen porseleinen borden met famille rose decor: guirlandes, lambrequins en strooibloemen, Samson, 19e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 22,75 cm)Not sold
2161Chinees porseleinen assiette met afgeschuinde hoeken en chrysanthendecor, Qianlong (Afmeting: H 4 x B 37 x D 28 cm)€ 180
2162Serie van twee Delfts aardewerk bordjes met ijzerrood decor: bloemenvaas en Delfts aardewerk bordje met blauw en ijzerrood decor: bloemenmand€ 35
2163Drie Delfts aardewerk borden, waaronder polychroom gedecoreerd, 18e eeuw€ 60
2164Gebeitst houten reiskistje met parelmoer inlegwerk, India (Afmeting: H 26 x B 57 x D 28 cm)€ 60
2165Kassa in bewerkte metalen kast, gemerkt National (Afmeting: H 70 x B 51 x D 42 cm)€ 600
2166Eiken tot buffet vermaakte dekenkist met besteklades met inwendige vlakverdeling op gezwarte bolpoten (Afmeting: H 85 x B 133 x D 59 cm)€ 60
2167Engelse school: A Gloucester suburb, a favourite Sunday walk, aquarel, gesigneerd A. Coleman, gedateerd 1889€ 25
2168Frederik Nachtweh (1857-1941), steenhouwerij, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 26 x B 35 cm)€ 600
2169Jan Kruysen (1874-1938), knotwilgen, olieverf op schilderskarton, gesigneerd (Afmeting: H 41 x B 29 cm)€ 325
2170Adolphe van Weezel Errens (1866-1939), heidelandschap met berkenbomen, olieverf op doek, gesigneerdNot sold
2171Joop Kropff (1892-1979), interieur met figuren aan een tafel, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 40 cm)Not sold
2172Smeedijzeren tafeltje ingelegd met 22 18e eeuwse aardewerk tegels met blauw-wit decor (Afmeting: H 46 x B 150 x D 32 cm)€ 325
2173Bloemmahonie tafel met diverse houtsoorten ingelegd ovaal blad, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 70 x B 130 x D 95 cm)€ 280
2174Set van zes notenhouten stoelen met gecapitonneerde stoffen zitting, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 84 x B 47 cm)€ 325
2175Perzisch tapijt Keshan (Afmeting: H 265 x B 198 cm)€ 260
2176Paar bolvormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: tempelleeuwen, Wanli gemerkt en periode (Afmeting: H 19 x B 18 cm)€ 160
2177Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: eenden in landschap, de rand voorzien van vakverdeling met perziken en antiquiteiten, Wanli (Afmeting: H 35 x D 6,5 cm)€ 850
2178Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met blauw-wit decor van hoogwaardigheidsbekleders, Transition (Afmeting: H 34 x B 19 cm)€ 12000
2179Chinees porseleinen Encre-de-Chine schotel met decor: bloemvazen, Qianlong (Afmeting: H 4 x B 32 cm)€ 750
2180Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: figuren in landschap, allen Kangxi gemerkt en periode -deels aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm)€ 625
2181Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: lange lijzen in tuinlandschap, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm)€ 1000
2182Chinees porseleinen 'kraaien' kommetje met zilveren montuurtjes, Wanli (Afmeting: H 7 x B 14 cm)€ 400
2183Chinees porseleinen 'kraaien' kommetje, Wanli (Afmeting: H 6,5 x B 10 cm)Not sold
2184Chinees porseleinen kommetje met blauw-wit decor: lange lijzen, 18e eeuw (Afmeting: H 6,5 x B 11 cm)Not sold
2185Chinees porseleinen kom met famille verte decor in cartouches op poudre bleu fond, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Mak van Waay 1981, collectie Sidney L. Moss London- (Afmeting: H 9 x B 19 cm)€ 1100
2186Serie van acht geschulpte Chinees porseleinen kommetjes en twee bijpassende schoteltjes met blauw-wit decor: eenden in landschap, Kangxi gemerkt en periode€ 750
2187Chinees porseleinen kop-en-schotel met blauw-wit decor, 18e eeuw -Nanking Cargo lot 5196- (Afmeting: H 4,5 x B 11,5 cm)€ 75
2188Paar Japans porseleinen borden met decor: Scheveningen, Arita, circa 1730 (Afmeting: 1386)€ 1100
2189Paar Chinees porseleinen theebusjes met blauw-wit decor: go-spelende figuren, Kangxi, gemerkt met alsumblad (Afmeting: H 10 x B 7 cm)€ 775
2190Paar Chinees porseleinen steelvazen met blauw-wit decor in vakverdeling, Kangxi -aankoop Christie's 1978- (Afmeting: H 27,5 x B 11,5 cm)€ 2600
2191Paar Japans porseleinen bordjes met blauw-wit decor: Scheveningen, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm)€ 220
2192Paar Chinees porseleinen theebusjes met blauw-wit decor: go-spelende figuren en lange lijzen, 18e eeuw, één dekseltje afwijkend -aangekocht Christie's 1982- (Afmeting: H 10 x B 7 cm)€ 950
2193Serie van zes Chinees porseleinen famille rose borden met vakverdeling en figuren, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 24 cm)€ 650
2194Serie van vijf Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met vakverdeling en figuren, Qianlong (Afmeting: H 5 x B 12 cm)€ 250
2195Bronzen achtlichts Kroon met gecontourneerde armen met floraal decor (Afmeting: H 80 x B 70 cm)€ 60
2196Vergulde messing hallamp met gestileerd acanthusbladdecor (Afmeting: H 80 x B 40 cm)€ 150
2197Vijfarmige bronzen kaarsenkroon met geslepen kristallen pegels en snoeren, eind 19e eeuw (Afmeting: H 65 x B 55 cm)€ 160
2198Smeedijzeren twaalflichts hanglamp met memorietekst rondom (Afmeting: H 95 x B 95 cm)€ 160
2199Marmeren tuinvaas (Afmeting: H 70 x B 58 cm)€ 140
2200Bronzen beeld op marmeren basement: Vrouwe Justitia, gesigneerd Mayer (Afmeting: H 103 x B 35 cm)€ 650
2201Perzisch tapijt Bochara (Afmeting: L 200 x B 130 cm)€ 200
2202Wortelnoten commode, Queen Anne-stijl (Afmeting: H 78 x B 79 x D 45 cm)€ 85
2203Verguld bronzen baldakijn met guirlandes en linnen gordijn, Louis Seize-stijl, 19e eeuw (Afmeting: H 280 x B 60 x D 35 cm)€ 250
2204Zwartgelakte gietijzeren haardplaat met reliëfvoorstellingen van bijbeltaferelen en edelen, gedateerd 1515 (Afmeting: H 118 x B 69 cm)€ 475
2205Gestoken eiken ornament met C-voluten en engelenhoofden (Afmeting: H 33 x B 86 cm)€ 80
2206Paar bronzen pauwen€ 350
2207Perzische kelim Kaskay€ 200
2208Eiken chest of drawers, de acht laden met reliëfpanelen en koperen beslag, Engeland, 17e eeuw (Afmeting: H 97 x B 102 x D 59 cm)€ 450
2209Betonnen tuinbeeld: jongen en meisje met fruit en bloemen (Afmeting: H 140 x B 38 x D 38 cm)€ 80
2210Driedelig zwartmarmeren pendulestel met zichtbaar echappement en Romeinse cijferring, Frankrijk, circa 1870 (Afmeting: H 46 x B 43 cm)Not sold
2211Wortelnoten dubbelgebogen commode, rustend op klauwpoten€ 160
2212Betonnen tuinbeeld op sokkel: vrouw met fruitmand (Afmeting: H 140 x B 60 x D 35 cm)€ 100
2213Perzisch tapijt Kashkuli€ 140
2214Chinees porseleinen gelobde kom met blauw-wit decor in vakverdeling: figuren in een tuin en bloemen, Kangxi, gemerkt (Afmeting: H 10,5 x B 22 cm)€ 650
2215Blanc-de-Chine beeld: jongen met dwarsfluit zittend op een os, 19e eeuw, -aangekocht Sotheby's '97- (Afmeting: H 19 x B 20 cm)€ 1400
2216Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: stieren en strooibloemen, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 19 cm)€ 300
2217Chinees porseleinen softpaste vaasje met greepjes in de vorm van Qilinhoofdjes, Ming-dynastie -aangekocht Paul Brandt 1981- (Afmeting: H 11,5 x B 6 cm)€ 200
2218Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: tempelleeuwen, Chenghua gemerkt, Ming dynastie (Afmeting: H 10 x B 22 cm)Not sold
2219Celadon kommetje met vakverdeling, Song-dynastie -aangekocht Christie's 1983- (Afmeting: H 4 x B 17,5 cm)€ 200
2220Celadon kommetje met vissendecor omgeven door bloemenrand, Song-dynastie -aangekocht Christie's 1983- (Afmeting: H 5 x B 15,5 cm)€ 425
2221Drie Chinees porseleinen famille verte ovale schaaltjes op voet met decor: pioenen en vlinders, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 3 x B 20,5 cm)€ 70
2222Chinees porseleinen ghendi met blauw-wit decor: bloemen en kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1983- (Afmeting: H 17,5 x B 14 cm)€ 1300
2223Chinees porseleinen poudre bleu vaas met opgehoogd gouddecor, gemerkt Guang Xu en periode (Afmeting: H 37 x B 23 cm)Not sold
2224Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: vazen, met zilveren tuit en montuur, Qianlong, gemerkt (Afmeting: H 10,5 x B 10,5 cm)€ 1500
2225Chinees porseleinen theebus met zilveren montuur en bolvormig porseleinen dekseltje, blauw-wit decor: lange lijs in een tuin (NB: afgebeelde dop hoort bij lot 2459, dus niet zoals afgebeeld bij dit lot) (Afmeting: H 10 x B 7 cm)€ 300
2226Chinees porseleinen gelobd trekpotje met blauw-wit floraal decor, voorzien van 2e gehalte zilveren sluitrand en tuit, Kangxi (Afmeting: H 11 x B 14 cm)€ 420
2227Chinees Imari kom met floraal decor, 19e eeuw (Afmeting: H 11 x B 25 cm)€ 100
2228Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor en 2e gehalte zilveren dop, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 8 cm)€ 180
2229Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: lange lijzen, voorzien van 2e gehalte zilveren dop en montuur, Kangxi gemerkt en periode (Afmeting: H 17 x B 9 cm)€ 950
2230Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor en 2e gehalte zilveren dop, Qianlong (Afmeting: H 12 x B 9,5 cm)€ 250
2231Vijf Chinees porseleinen celadon kommen, 18e/19e eeuw€ 120
2232Aardewerk hengselvaas met polychroom lineair- en pauwendecor op wit fond, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, Jugendstil, circa 1900 (Afmeting: H 60 x B 22 cm)€ 750
2233Chinees porseleinen famille verte bord, decor: prunustakken, lotusbloemen en chrysanten, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Paul Brandt 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 21,5 cm)€ 600
2234Chinees porseleinen famille verte bord, decor: chrysanten bij rotspartij met vlinders, Qianlong, gemerkt -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 21,5 cm)€ 500
2235Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: lange lijs en bloemen, voorzien van 2e gehalte zilveren sluitrand, Jiajing gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 13 x B 9 cm)€ 1600
2236Paar Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 22 cm)€ 300
2237Porseleinen kandelaar met polychroom decor: bloemen en musicerende putto, Schierholz, Duitsland (Afmeting: H 24 x B 11 cm)€ 20
2238Porseleinen beeldgroep: converserend gezelschap, gemerkt Vieux Paris (Afmeting: H 24 x B 25 cm)€ 250
2239Plateel vaasje, gemerkt Rozenburg, Den Haag (Afmeting: H 14,5 x B 14 cm)€ 35
2240Lambertus Zijl (1866-1947), bronzen beeld: zaaier, gemonogrammeerd, gietersmerk: Brom (Afmeting: H 27 x B 10 cm)€ 1800
2241Twee bronzen herdenkingspenningen: 'Van Zee tot Land', ontwerp G.J. van den Hof, 1930 en Hallo Hallo Holland Indië, ontwerp Dirk Wolbers, 1929 (Afmeting: H ,3 x B 6 cm)€ 105
2242Charles George Ferville-Suan (1847-1925), bronzen beeld: haasje over, gesigneerd€ 550
2243K.P.C. de Bazel (1869-1923), vijf annagroene wijnglazen, servies B-glad, gemerkt, Glasfabriek Leerdam (Afmeting: H 13,5 x B 6,5 cm)€ 120
2244Zes bronzen plaquettes, 1e helft 20e eeuw (Afmeting: H 5,25 x B 7,5 cm)€ 150
2245Keramiek beeld: schaap€ 40
2246Composiet en ivoren beeldje: zittende jonge vrouw, Art Nouveau, jaren '20 (Afmeting: H 15,5 x B 28 cm)€ 120
2247Loes Schellekens (1955), bronzen beeld: rolstoelbasketbal, uitgegeven door Revalidatiecentrum De Hoogstraat€ 50
2248Staand horloge in mahonie kast, uurwerk met mechaniek van Apollo en Daphne en polychroom beschilderde wijzerplaat, Engeland, 18e eeuw (Afmeting: H 244 x B 57 x D 25 cm)€ 200
2249Drie Japanse houtsnedes, waaronder acteurs€ 80
2250Paar tweezitsbanken met groen-geel gestreepte stoffering (Afmeting: H 72 x B 190 x D 90 cm)€ 60
2251Mahonie wandvitrine, Holland, Louis Quinze€ 350
2252Wandvitrine met notenfineer en gestoken kuif, 19e eeuw€ 70
2253Handgekleurde opticaprent: taverne de stad Londen in Gotting (Göttingen), midden 18e eeuw (Afmeting: H 27 x B 37 cm)€ 80
2254Paar gestoken eiken driezits kerkbanken met losse velours kussens, 19e eeuw (Afmeting: H 100 x B 202 x D 56 cm)€ 475
2255Wortelnoten wandvitrine met gebogen kap en gestoken kuif (Afmeting: H 75 x B 75 x D 17 cm)Not sold
2256Metalen beeld: Bedoeïene strijder met tamboerijn, gesigneerd: Peiefer, Oostenrijk, circa 1890€ 400
2257Marmeren piëdestal€ 70
2258Aardewerk memorie-tableau in houten lijst, met blauw-witte tegels: Nederland vrij 5 mei 1945, gemonogrammeerd en gemerkt: J.C.G.H., Faiencefabriek De Hoop, Arnhem (Afmeting: H 39 x B 54 cm)€ 150
2259Paar blankhouten armstoelen bekleed met rode stof, daarbij: eiken armstoel met leeuwenmaskerons (Afmeting: H 98 x B 70 cm)€ 130
2260Gestoken vruchtenhouten oorfauteuil met roze velours bekleding (Afmeting: H 98 x B 88 cm)€ 25
2261Drie Delfts aardewerk tegels in eiken lijst (Afmeting: H 42 x B 16 cm)Not sold
2262Eiken haardombouw met geprofileerde fries rustend op Ionische zuilen (Afmeting: H 208 x B 194 x D 46 cm)€ 120
2263Koperen kastanjepoffer met houten handvat, 19e eeuw (Afmeting: H 46 x B 19 cm)Not sold
2264Mahonie haardscherm met verguld beslag in de vorm van rozetten en lauwerkransen, 19e eeuw (Afmeting: H 90 x B 66 x D 24 cm)Not sold
2265Paar smeedijzeren vuurbokken, circa 1800€ 120
2266Jan van Heel (1898-1990), Dode Haan, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd '58€ 200
2267Chinese scroll: vogels bij bloesemtakken (Afmeting: H 170 x B 66 cm)€ 120
2268Chinese scroll: zittende dame, gesigneerdNot sold
2269Mahonie kinderledikant, Hollands, circa 1820€ 25
2270Rechthoekige spiegel in mahonie lijst met vergulde rozetten (Afmeting: H 73 x B 37 cm)€ 80
2271Vergulde wandspiegel met rocailledecor, Louis Quinze-stijl, 19e eeuw (Afmeting: H 75 x B 48 cm)Not sold
2272Friese staartklok in eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met maanstand, 19e eeuw (Afmeting: H 130 x B 42 x D 21 cm)€ 140
2273Replica kantoortje met maanstand in eiken kast (Afmeting: H 80 x B 23 x D 16 cm)€ 45
2274Eiken bidstoeltje met neerklapbare zitting, en vijflichts messing kandelaar, beiden circa 1900€ 25
2275Wortelnoten gefineerde vitrinekast met facetgeslepen ruitjes, rustend op hoge gefacetteerde poten verbonden door regels (Afmeting: H 212 x B 165 x D 50 cm)€ 580
2276Chinees porseleinen famille verte steelvaas met beschildering in onder- en bovenglazuur, Kangxi gemerkt, 19e eeuw en Chinees porseleinen ronde dekseldoos, Kanton€ 275
2277Diverse Wedgwood serviesdelen: serveerschalen, borden, soepkommen etc.€ 200
2278Chinees porseleinen famille rose assiette met bloemdecor, twee Chinees porseleinen pattipan schaaltjes, drie Chine-de-commande kommen met wit-blauw-goud floraal decor, allen Qianlong€ 290
2279Hollandse school: drie karikaturen op de Brabantse Omwenteling, pentekeningen op papier, één ingekleurd, circa 1785Not sold
2280Houten tafellamp in de vorm van een baldragende zeehond, messing beslag, circa 1930 (Afmeting: H 54 x B 27 cm)€ 130
2281Houten tafeltje met marqueterie, gedragen door poten in de vorm van libellen, Jugendstil-stijl (Afmeting: H 77 x B 62 x D 60 cm)Not sold
2282Staand horloge in rijkgestoken eiken kast, Duitsland, circa 1900€ 425
2283Hella de Jonge (1949), bronzen beeld: Galapagos, gesigneerd en gedateerd 1992 en paar bronzen beelden: handen (Afmeting: H 16 x B 30 x D 27 cm)€ 170
2284Bronzen beeld op basement: jongetje die zijn boterham beschermt tegen de hond€ 70
2285Twee Perzische tapijten, Belouche en Bochara€ 60
2286Mahonie coulissetafel op klauwpoten, daarbij: zes stoelen met beige velours bekleding (Afmeting: H 75 x B 184 x D 130 cm)Not sold
2287Perzisch tapijt Kashkuli€ 150
2288Japans Imari schaal met geschulpte rand en decors in vakverdeling (Afmeting: H 8,5 x B 42 cm)Not sold
2289Twee vruchtenhouten armstoeltjes met gros-point bekleding en vruchtenhouten bijzettafeltje, Louis Quinze-stijl€ 45
2290Houten carrouselpaard met polychrome beschildering op metalen standaard (Afmeting: H 145 x B 150 x D 30 cm)€ 275
2291Perzisch tapijt Kashkuli€ 160
2292Koperen en messing cilindervormige kraantjeskan versierd met leeuwenmaskerons, Empire, circa 1820 (Afmeting: H 45 x B 16 cm)€ 65
2293Gestoken Chinees hardhouten tafelscherm, decor: figuren in een landschap (Afmeting: H 55 x B 33,5 cm)Not sold
2294Tinnen kraankan met palmetvormige ornamenten met ringen en koperen tuit met kraan, Empire, circa 1810€ 85
2295Paar metalen urnvormige kandelaars met decor van putto, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 42 x B 17 cm)€ 130
2296Tafelklok in eiken kast met geelkoperen wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, decor: cherubijntjes, adres: Dirk Jonker, Wormerveer, 19e eeuw (Afmeting: H 39 x B 32,5 x D 19 cm)Not sold
2297Mahonie hangoortafeltje op getorste poten, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 65 x B 106 x D 58 cm)€ 65
2298Eiken dumb waiter met drie in hoogte verstelbare gecontourneerde bladen, 19e eeuw (Afmeting: H 107 x B 75 x D 45 cm)€ 150
2299Eiken armstoel met geprofileerde poten met regelverbinding, gemerkt J.T. Wilkinson, Newark (Afmeting: H 114 x B 60 cm)Not sold
2300Mahonie voltaire met gestoken floraal decor en velours bekleding afgezet met koperen siernagels, Hollands, eind 19e eeuw (Afmeting: H 114 x B 61 x D 80 cm)€ 75
2301Perzisch tapijt Indo Bidjar (Afmeting: H 207 x B 150 cm)€ 180
2302Vleugel in mahonie kast, adres Pleyel, serienummer 215030, jaren '70 (Afmeting: H 96 x B 170 x D 145 cm)€ 1650
2303Koerdistaans tapijt (Afmeting: H 296 x B 154 cm)€ 250
2304Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor: vogels en servetwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 5,5 x B 41 cm)€ 425
2305Paar gestoken Chinese rozenhouten panelen, daarbij: Chinees geknoopt zijden kleedje (Afmeting: H 46,5 x B 18 cm)€ 500
2306Mahonie coulissetafel rustend op taps toelopende poten, Holland, 1e helft 19e eeuw€ 250
2307Serie van vijf mahonie stoelen rustend op sabelpoten, 19e eeuw (Afmeting: H 87 x B 46 x D 49 cm)€ 250
2308Perzisch tapijt Heriz (Afmeting: H 323 x B 203 cm)€ 200
2309S.A. Uiterwaal (1889-1960), zandstenen beeld: de zaaister (Afmeting: H 46 x B 25 cm)€ 110
2310Gipsen portret: Alexander de Grote (Afmeting: H 33 x B 25 cm)Not sold
2311Mahonie Biedermeier penantkastje met gestoken acanthusbladdecor, Holland, 19e eeuw (Afmeting: H 100 x B 107 x D 46 cm)€ 100
2312Twee mahonie thee-emmers (Afmeting: H 57 x B 36 cm)€ 50
2313Paar bronzen tazza's met wapenschildjes, op vierkante voet (Afmeting: H 21 x B 23,5 cm)€ 260
2314Terracotta jardinière, Louis Seize-stijl, 20e eeuw€ 55
2315Japans Imari scheerbekken, 18e eeuw (Afmeting: H 7 x B 30 cm)€ 300
2316Paar bedekte Chinees porseleinen potten op voetring met blauw-wit decor: twee draken, vlammen en wolken, rond de voet golfmotieven, op de schouder vier dierenkoppen als lusoren, op de deksels een leeuwtje, 19e eeuw (Afmeting: H 38 x B 22 cm)€ 800
2317Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: scene uit de Western Chambers: het huwelijksaanzoek, rand bijgeslepen (Afmeting: H 29 x D 3 cm)€ 850
2318Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: bloemenmand, de rand versierd met diverse motieven onderbroken door cartouches, Kangxi (Afmeting: H 6,5 x B 33,5 cm)€ 1800
2319Albasten pendule met twee gecanneleerde zuilen, verguld bronzen ornamenten, zonneslinger en witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding op albasten basement, Louis Seize-stijl (Afmeting: H 42 x B 27 x D 9 cm)€ 240
2320Zevendelige roodmarmeren bureauset, bestaande uit: inktstel, paar boekensteunen, briefopener, asbak, briefhouder en klokje, circa 1920 (Afmeting: H 17,5 x B 10 cm)€ 60
2321Verguld bronzen beeldje: Dante, gesigneerd Beck, gemonteerd op tweelichts lampje (Afmeting: H 20 x B 33 cm)€ 40
2322Facsimile: Atlas van Fouquet (Afmeting: H 39 x B 52 cm)€ 45
2323Eiken bureau met vlindervormige palissander greepjes en galerijrand versierd met snijwerk, Art Deco, circa 1920 (Afmeting: H 77 x B 145 x D 80 cm)€ 900
2324Notenhouten bureaustoel met halfronde rug en armleggers in de vorm van leeuwenkoppen, 19e eeuw (Afmeting: H 84 x B 64 cm)Not sold
2325Perzisch tapijt Kashkuli€ 170
2326Twee onyx dierfiguurtjes: schildpad en buffel€ 20
2327Chinees porseleinen Imari trekpotje met floraal decor, Qianlong€ 210
2328Cloisonné vaasje met floraal decor, China, 20e eeuw€ 25
2329Chinees porseleinen famille verte bord, 18e eeuw en Chinees porseleinen bord met melk-en-bloeddecor€ 130
2330Chinees aardewerk Ghendi, mogelijk Han periode -aangekocht Christie's Artemisia 1982- (Afmeting: H 15,5 x B 15 cm)€ 100
2331Drie Chinese ivoren netsuke's: student, drie wijsgeren en man met vrouw en waaier -aangekocht L. Gijselman 1991-€ 400
2332Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit floraal decor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw€ 65
2333Vier nefriet dierfiguurtjes€ 80
2334Chinees porseleinen polychroom gedecoreerde penselenpot, de vier zijden opengewerkt, gemerkt€ 150
2335Twee Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit kraaiendecor, Wanli€ 300
2336Drie dekselkistjes waaronder geëmailleerde kist, India en eiken kistje met hondje op het deksel€ 150
2337Roze kwarts beeldje: Guanyin€ 25
2338Chinees porseleinen theebus met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 11 x B 8 cm)Not sold
2339Drie stenen dierfiguurtjes: draakje, paardje en twee eendjes€ 40
2340Chinees porseleinen tonvormige sprenkelaar met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 14,5 x B 8 cm)€ 220
2341Paar Japans porseleinen Imari puntflessen met floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 24 x B 12 cm)€ 220
2342Chinees porseleinen famille verte fles met gebronsd metalen montuur en dop, Kangxi (Afmeting: H 31 x B 9,5 cm)€ 1400
2343Chinees porseleinen bedekt roomkannetje met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong€ 85
2344Serie van drie Chinees porseleinen octogonale famille rose borden, decor: chrysanten, fruitschaal en eend, de rand versierd met vlinders, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm)€ 700
2345Vijf stenen figuurtjes€ 60
2346Chinees porseleinen inktstel met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw (Afmeting: H 7 x B 17 x D 8,5 cm)Not sold
2347Japanlak inro met ojime en benen netsuke, circa 1900€ 450
2348Twee Yixing trekpotjes met vier kop-en-schotelsNot sold
2349Piet van Wijngaerdt (1873-1964), laantje in besneeuwd landschap, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 60 x B 80 cm)Not sold
2350Porseleinen lampvoet met polychroom decor: irissen€ 100
2351Eiken bijzettafeltje, Art Deco-stijl (Afmeting: H 64 x B 45 cm)€ 100
2352Frans Swagers (1756-1836), figuren in een landschap op een winderige dag, olieverf op eiken paneel, gesigneerd€ 1600
2353Eiken naaitafeltje met lade en wolmandje, rustend op pootjes verbonden door een regel en versierd met snijwerk van acanthusbladeren en guirlandes, circa 1900€ 55
2354Gestoken eiken beeld met polychrome beschildering, Maria met Christuskind, Noord-Europa, 17e eeuw (Afmeting: H 58,5 cm)€ 450
2355Kolompendule in albasten kast versierd met Korintische zuilen, blokrand, guirlandes, etc., circa 1820 (Afmeting: H 64 x B 32 x D 18 cm)€ 300
2356Gestoken houten beeld met polychrome beschildering: Sint Florian€ 85
2357Eiken buffet versierd met floraal snijwerk en voorzien van palissander slotplaatjes, circa 1920 (Afmeting: H 150 x B 180 x D 50 cm)€ 700
2358Zaanse stoelklok met wijzerplaat, koperen cijferring en bronzen engelenkopjes, bronzen hekwerk met Caritas, geloof en hoop, bekroond door een bronzen Atlas die een bol met het nachtelijke hemelgewelf torst, 18e eeuw (Afmeting: H 80 x B 30 x D 22 cm)Not sold
2359Japanse prent: zittende kat, gesigneerd (Afmeting: H 49,5 x B 34,5 cm)€ 85
2360Jan Harm Weijns (1864-1945), stilleven van roos en narcis bij een glas, marouflé, gesigneerd (Afmeting: H 18,5 x B 31 cm)€ 100
2361Ontwerp voor een handwaaier, decor: figuren in paradijstuin, gouache, Frankrijk, 18e eeuwNot sold
2362Hollandse School, 19e eeuw: rustende schapen in landschap, olieverf op paneel (Afmeting: H 23 x B 28,5 cm)€ 425
2363Adolf van Neste (1880-1959), bloemstilleven met witte rozen, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 41 x B 50 cm)€ 300
2364Tafelklokje in noten kast met speelwerk, gemerkt: Warmink (Afmeting: H 29 x B 20 x D 11 cm)€ 150
2365Bronzen damesbuste op marmeren basement, Iris, gesigneerd: E. Villanis (Afmeting: H 52 x B 28 cm)€ 90
2366Groen gepatineerd bronzen beeld op marmeren basement: strijdros (Afmeting: H 31 x B 29 cm)€ 110
2367Eiken ééndeurskastje met lade rustend op bolpoten, Barok-stijl (Afmeting: H 110 x B 91 x D 58 cm)Not sold
2368Composiet beeld: visser, eind 19e eeuw (Afmeting: H 75 x B 50 cm)Not sold
2369Perzische koperen schaal en vaas, beiden met verzilverd reliëfdecor€ 25
2370Mahonie gateleg tafel, Regency, Engeland (Afmeting: H 70 x B 101 x D 99 cm)€ 90
2371Beeld: springende dolfijnen, brons en glaspasta, verso in het glas onduidelijk gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 50 cm)Not sold
2372Naaitafeltje met diverse houtsoorten belijmd, voorzien van lade en vakverdeling onder de klep, rustend op S-vormige poten verbonden door etagère, Hollands, 19e eeuw (Afmeting: H 76 x B 55 x D 39 cm)€ 70
2373Perzisch tapijt Keshan (Afmeting: H 250 x B 155 cm)€ 200
2374Eiken Dagobert versierd met snijwerk en velours bekleding, 19e eeuw, daarbij: eiken armstoel met lederen bekleding (Afmeting: H 112 x B 60 cm)€ 80
2375Eiken naaitafel, de poten verbonden door etagère, circa 1900 (Afmeting: H 73 x B 44 x D 34 cm)€ 25
2376Paar rijkgedecoreerde porseleinen bedekte vazen, Kanton, 19e eeuw (Afmeting: H 38 cm)€ 550
2377Chinees keramiek Boeddhistische lotuspot met deksel, Song dynastie (Afmeting: H 31 x B 26 cm)€ 130
2378Celadon schaal met floraal reliëfdecor, vroege Ming dynastie (Afmeting: H 5,5 x B 29 cm)€ 1300
2379Celadon vaasje, Ming dynastie (Afmeting: H 8 x B 11 cm)€ 120
2380Celadon vaas met twee lusvormige oren, China, mogelijk 17e eeuw (Afmeting: H 12,5 x B 14 cm)€ 110
2381Chinees aardewerk kom met celadonglazuur, Song dynastie (Afmeting: H 6,5 x B 17,5 cm)Not sold
2382Twee Chinees aardewerk bordjes met celadonglazuur, één met floraal reliëfdecor, Ming dynastieNot sold
2383Aardewerk schaal met celadon glazuur, China, 16e/17e eeuws (Afmeting: H 5 x B 25,5 cm)Not sold
2384Celadon schaal en bord, waaronder met reliëfdecor, Ming dynastie€ 60
2385Celadon schaal met omgeslagen rand, Ming dynastie (Afmeting: H 7,5 x B 40 cm)€ 750
2386Bronzen beeld: Boeddha op troon (Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm)€ 45
2387Tafelklok in mahonie kast met maanstand, adres: John Smith, London, 20e eeuw (Afmeting: H 43 x B 25 x D 16 cm)€ 120
2388Drie sabels in lederen schede, 19e eeuw€ 620
2389Verzilverd bestek in houten cassette, Christoffle€ 200
2390Bronzen donderbuks, inscriptie: Memory 1770 (Afmeting: L 57 x B 5 cm)€ 100
2391S.A. Uiterwaal (1889-1960), houten beeld: vrouwfiguur met opgeheven arm€ 120
2392Jean Baptiste Germain (1841-1910), bronzen beeld: harpspelende David, gesigneerd€ 400
2393Chinees keramiek bolvormige pot met groen glazuur, Han dynastie (Afmeting: H 28 x B 30 cm)Not sold
2394Ronde geglazuurd aardewerk dekseldoos, China, mogelijk 17e eeuw (Afmeting: H 7 x B 14 cm)€ 350
2395Aardewerk martavaan met vier lusvormige oortjes en geel/bruin glazuur, China 17e/18e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1981- (Afmeting: H 19 x B 20 cm)€ 100
2396Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: vogels en bloemmotieven, Ming dynastie (Afmeting: H 7 x B 15 cm)€ 200
2397Notenhouten kistje met koperen beslag (Afmeting: H 12x B 29 x D 16 cm)€ 20
2398Celadon schaal met lotusbloem decor, 18e eeuw -aangekocht Christie's 1980- (Afmeting: H 6 x B 33,5 cm)€ 550
2399Eiken schommelstoel met velours bekleding, eind 19e eeuw (Afmeting: H 106 x B 58 x D 80 cm)€ 65
2400Albasten en deels verguld bronzen beeldpendule: vrouw geeft brief aan hond (Afmeting: H 30 x B 21 x D 10 cm)Not sold
2401Bronskleurige composiet buste op roodmarmeren basement: L' été, circa 1900 (Afmeting: H 33 x B 20 cm)€ 65
2402Paar gesatineerd glazen beeldjes: mussen, gesigneerd: Lalique, France (Afmeting: H 7,5 x B 12 cm)Not sold
2403Paar glazen siervazen met achterglasschildering en messing kraagNot sold
2404Gestoken vruchtenhouten deurklopper, eind 19e eeuw (Afmeting: H 19 x B 7 cm)€ 55
2405Porseleinen beeldje: musicerend paartje (Afmeting: H 20 x B 17 cm)€ 140
2406Twee bronzen herdenkingspenningen: 'Exposition Universelle Internationale Paris 1900´ en ´Exposition Universelle Liège 1905´ (Afmeting: H ,4 x B 7 cm)€ 60
2407Paar plateel balustervormige vazen, decor: fleuri, daarbij: plateel sierbord met tulpendecor, allen gemerkt: Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda (Afmeting: H 32 x B 17 cm)€ 120
2408Johan Smith (1900-1958), molens aan het water, olieverf op doek, gesigneerd€ 80
2409Rijkgedecoreerde vuurvergulde bronzen pendule, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, geflankeerd door een beeldje van vrouw in Griekse dracht met schrijfstift en bekroond door een urn met symbolen van de meetkunde, Restauration, Frankrijk, circa 1815 (Afmeting: H 38 x B 28 x D 10,5 cm)€ 825
2410Antieke Statenbijbel met lederen kaft en koperen beslag, uitgegeven By de Wed. ende Erffgenamen van Johan. Elzevier, Leiden, 1663 (Afmeting: H 46 x B 28 x D 11,5 cm)€ 350
2411Mahonie en gezwart houten bureautje met spiegelopstand, Holland, Willem III€ 200
2412Wim Bos (1906-1977), Rotterdamse haven, gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '45€ 130
2413Peter van den Braken (1896-1979), expressionistisch landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1931 (Afmeting: H 29 x B 39 cm)Not sold
2414Twee vruchtenhouten armfauteuils met gecapitonneerde groenlederen bekleding (Afmeting: H 104 x B 60 cm)€ 25
2415Deels zwartgepolitoerde vitrinekast met gestoken kuif, Hollands, circa 1880 (Afmeting: H 206 x B 125 x D 44 cm)€ 850
2416Drie Chinees porseleinen roombordjes, bord met gecontourneerde rand, allen met blauw-wit decor, Qianlong, daarbij: Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor, 18e eeuw€ 50
2417Twee Chinees porseleinen borden met blauw-wit landschapsdecor, daarbij: Chinees porseleinen Imari bord, allen Qianlong (Afmeting: H 4,75 x B 24 cm)Not sold
2418Chinees porseleinen, kom, drie borden, kommetje en drie schoteltjes, 18e/20e eeuw (Afmeting: H 10 x B 23,5 cm)Not sold
2419Vier Swatow schalen met blauw-wit decor, Ming dynastie€ 100
2420Schilderij: zeilboot en stoomboot op zee, marouflé, 19e eeuw (Afmeting: H 36 x B 44 cm)€ 160
2421Jan Harm Weijns (1864-1945), chalet in Ofenberg Zwitserland, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 35,5 cm)Not sold
2422Gerrit Jan Schouten (1815-1878), kemphaan, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 40 x B 32 cm)€ 550
2423Eiken tafelklok met Arabische cijferaanduiding en koperen beslag (Afmeting: H 43 x B 27 cm)€ 55
2424Mahonie 'Davenport' met gestoken kuif, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 96 x B 60 cm)€ 80
2425Hollandse school: winterlandschap, olieverf op paneel, 19e eeuw (Afmeting: H 19 x B 27 cm)€ 250
2426W.C. Rip (1856-1922), Hollands landschap met boten aan de oever en molens op de achtergrond, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 32 x B 18 cm)€ 200
2427Twee handgekleurde gravures: Zutphen en Gelriae, 18e eeuw (Afmeting: H 47 x B 60 cm)€ 120
2428Koloniale mahonie kist met koperbeslag en geprofileerde koperen handgrepen, op bolpoten, Hollands, 18e eeuw (Afmeting: H 82 x B 153 x D 66 cm)€ 2000
2429Noten gitaarluit met gestoken florale decoraties en parelmoer (Afmeting: H 96 x B 31 x D 15 cm)€ 50
2430Beschilderde spanen dekseldoos met bolvormige deksel (Afmeting: H 17 x B 22 x D 31 cm)€ 35
2431Ovaal mahonie dienblad met satijnhouten inlegwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 2 x D 31,5 x B 50 cm)€ 45
2432Gestoken houten beeld: Boeddha met bidketting, China, begin 20e eeuw (Afmeting: H 19 x B 36 x D 18 cm)€ 65
2433Grammofoon met eiken kast en koperen hoorn, circa 1900 (Afmeting: H 50 x B 26,5 x D 26,5 cm)€ 350
2434Bronzen beeld: neushoorn (Afmeting: H 16 x B 35 cm)€ 375
2435Kelim (Afmeting: L 300 x B 270 cm)Not sold
2436Notenhouten tafel op liervormige poten verbonden door tussenregel, daarbij: acht bijpassende stoelen met bruinlederen bekleding en geelkoperen siernagels, Renaissance-stijl (Afmeting: H 74 x B 212 x D 88 cm)€ 450
2437Perzisch tapijt Bachtiar (Afmeting: L 325 x B 240 cm)Not sold
2438Paar bronzen urnen met maskerons op natuurstenen basementen (Afmeting: H 30 x B 18 cm)€ 160
2439Zwart marmeren beeldpendule met witgeëmailleerde wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding, vuurvergulde ornamenten: vrouw met een boek onder de arm die haar rechterhand in een schelpvormig fonteintje dompelt, Frankrijk, Louis Philippe, circa 1840 (Afmeting: H 60 x B 32 x D 17 cm)Not sold
2440Notenhouten dressoir op gedraaide poten, de vier lades met koperen beslag (Afmeting: H 84 x B 174 x D 48 cm)€ 325
2441Paar Perzische kussens, Belouche€ 100
2442Mahonie sofa met gestoken klaverdecor, Hollands, Biedermeier (Afmeting: H 95 x B 215 x D 60 cm)€ 130
2443Zandstenen beeld: liggend vrouwentorso (Afmeting: H 22 x B 36 x D 20 cm)Not sold
2444Marine sabel in deels lederen schede, gemerkt IJzerhouwer€ 350
2445Perzisch tapijtje, Shirwan (Afmeting: H 150 x B 92 cm)€ 130
2446Notenhouten salontafel met ovaal leder ingelegd blad, Regency-stijl (Afmeting: H 52 x B 120 x D 96 cm)€ 55
2447Bidjar tapijtNot sold
2448Gestoken teakhouten beeld: Yogi (Afmeting: H 53 x B 18 cm)€ 25
2449Paar marmeren siervazen met verguld bronzen ramskoppen en bronzen beslag, 19e eeuw (Afmeting: H 55 x B 20 cm)Not sold
2450Geslepen kristallen en verguld bronzen pendule, het uurwerk gedragen door hippocampi, de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, Frankrijk, circa 1830 (Afmeting: H 50 x B 20 x D 10 cm)€ 1700
2451Eiken dressoir op slofpoten, 18e eeuwNot sold
2452Gestoken houten beeld: Yogi (Afmeting: H 78 x B 20 cm)€ 30
2453Chinese lakwerk toiletdoos met laadjes en uitklapbare spiegel€ 100
2454Friese staartklok in eiken meekrabkleurige kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met maanstand, 19e eeuw (Afmeting: H 150 x B 40 x D 22 cm)€ 390
2455Friese kortstaartklok in eiken kast en polychroom beschilderde wijzerplaat met decor: vier seizoenen en maanstand, circa 1780 (Afmeting: H 120 x B 42 x D 22 cm)€ 1700
2456Friese stoelklok met loden ornamenten en polychroom beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw (Afmeting: H 75 x B 40 x D 26 cm)€ 450
2457Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: kemphanen, Qianlong (Afmeting: H 3 x B 23 cm)Not sold
2458Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: acht onsterfelijken omgeven door wolken, Xuande gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 2,5 x B 23,5 cm)€ 250
2459Chinees porseleinen schenkkannetje met zilveren montuurtje, gemerkt met alsumblad, daarbij: Chinees porseleinen schenkkannetje met dekseltje en zilveren montuur, beiden met blauw-wit decor (NB: bij dit lot hoort het dekseltje zoals afgebeeld bij lot 2225.) (Afmeting: H 11,5 x B 6,5 cm)€ 165
2460Paar Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit floraal decor en 2e gehalte zilveren dopjes, Qianlong€ 85
2461Chinees porseleinen poudre bleu trekpotje met cartouches waarin polychrome landschappen en strooibloemen, Qianlong (Afmeting: H 12,5 x B 17 cm)Not sold
2462Paar Chinees porseleinen vaasjes met blauw-wit decor in cartouches, voorzien van 2e gehalte zilveren montuur, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: H 15 x B 6,5 cm)€ 625
2463Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit drakendecor, Xuande gemerkt, Kangxi periode (Afmeting: H 2,5 x B 16 cm)€ 425
2464Paar bronzen steelvaasjes, Japan€ 35
2465Koperen sculptuur: vrucht met bloemen aan tak, China€ 425
2466Swatow kommetje met rood-groen decor: eend in landschap, Ming dynastie -aangekocht Paul Bandt 1978- (Afmeting: H 6,5 x B 18,5 cm)€ 375
2467Chinees porseleinen trekpotje op vier pootjes met zilveren tuit en blauw-wit floraal decor, Qianlong -deksel missend- (Afmeting: H 10 x B 18 cm)Not sold
2468Blanc-de-Chine libationcup met bloesemdecor, Kangxi, circa 1700 (Afmeting: H 6 x B 8,5 cm)Not sold
2469Twee jadaïet hangertjes, rozekwarts hanger en rechthoekige nefriet plaquette€ 50
2470Drie Blanc-de-Chine wierookbranders in de vorm van een tempelleeuwtje, Kangxi, circa 1700 (Afmeting: H 14 x B 5 cm)Not sold
2471Chinees porseleinen kom met capucijner fond, de binnenzijde met blauw-wit bloemdecor (Afmeting: H 7 x B 14,5 cm)€ 85
2472Chinees gesneden spekstenen beeldje: drinkende reiziger (Afmeting: H 21 x B 10 cm)€ 35
2473Jade snijstukje op houten basement: liggende os, China€ 55
2474Rond ivoren doosje met zilveren scharnier en opgelegd floraal decor in parelmoer, agaat, jade en goudlak, Shibayama, Japan, 19e eeuw€ 325
2475Chinees porseleinen trekpotje met capucijner fond en rood bloemdecor in cartouches, deels goud opgehoogd (Afmeting: H 12 x B 11 cm)€ 250
2476Aardewerk schaaltje met geel glazuur, daarbij: celadon vaasje met oren, beiden Song dynastie -schaaltje aangekocht Mak van Waay 1982€ 2400
2477Zeven Chinees porseleinen groen geglazuurde bedekte kommen op standring, gemerkt, hierbij: twee Chinees Imari kommetjes en schoteltjes€ 800
2478Drie geglazuurd aardewerk beeldjes: wijsgeren, China en JapanNot sold
2479Yixing trekpotje met bamboedecor (Afmeting: H 6,5 x B 13,5 cm)Not sold
2480Drie Chinees porseleinen mokkabekers met twee bijbehorende schotels, blauw-wit decor: perzikbomen, Qianlong (Afmeting: H 7,5 x B 13 cm)€ 35
2481Paar tinnen kandelaars, Louis Seize-stijl, 19e eeuwNot sold
2482Pendule in gestoken houten kast in de vorm van een middeleeuwse toren, voorzien van messing beslag, circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 19 cm)Not sold
2483Aquarel: gewapende Noord-Afrikaanse strijder (Afmeting: H 17,5 x B 10 cm)€ 35
2484Geslepen kristallen theebus met Russisch slijpsel (Afmeting: H 14 x B 11,5 cm)€ 50
2485Ivoren netsuke: schildpad op kraanvogel€ 90
2486Ivoren netsuke: twee fabeldierenNot sold
2487Paar miniatuurschilderingen in ivoren lijstjes, beiden gesigneerd (Afmeting: H 10,5 x B 9 cm)€ 65
2488Kloksleutel en koperen kloksleutel met gegraveerde voorstelling: huisje en monogram: J.V.G., circa 1800 (Afmeting: H 8,5 x B 5 cm)€ 40
2489Delfts aardewerk wijwaterbakje, circa 1700€ 135
2490Twee porseleinen portretvaasjes, gemerkt Royal Schwarzbourg, gesigneerd Sontag en Brüilhl, circa 1900Not sold
2491Gedraaide mahonie tabakspot met biesintarsia, circa 1870€ 55
2492Thermometer in ivoren houder, getooid met buste van koning William IV van Engeland, 1e helft 19e eeuw€ 220
2493Bronzen erkentelijkheidspenning 1940-1945, penning uitgegeven ter gelegenheid van herdenking 50 jaren Kozakjesdag op 28 november 1813 en penning uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling Planten- en Dierentuin Batavia gehouden in 1865, 1875 en 1877€ 100
2494Ivoren sigarettenpijpje in de vorm van een drakenkop (Afmeting: L 7,5 x B 1,25 cm)€ 20
2495Italiaanse School: jongeman in Oosters kostuum, olieverf op paneel, 19e eeuwNot sold
2496Meerschuim pijp in vorm van hoofd, in etui (Afmeting: H 9 x B 15 cm)€ 55
2497Tinnen souteneur, Frankrijk, circa 1900€ 55
2498Wortelnoten theekist met twee 2e gehalte zilveren binnendeksels, Hollands, circa 1800 (Afmeting: H 12 x B 24 x D 13 cm)€ 320
2499Geslepen kristallen tafelstel, waaronder olie-, azijnflesje en mosterdschaaltje met lepel, 19e eeuw (Afmeting: H 26 x B 18 cm)€ 90
2500Replica sluitgewicht (Afmeting: H 10 x B 8 cm)€ 15
2501Houten beeldje: man met cape, 18e eeuw (Afmeting: H 14 x B 6 cm)€ 70
2502Herman Moerkerk (1879-1949), straatmarkt met verkoopster, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: 98 x 129,5 cm)Not sold
2503Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 215 x B 145 x D 45 cm)€ 350
2504Twee Balinees lasihouten snijstukken: bruidsbeelden van man en vrouw (Afmeting: H 22 x B 14,5 cm)€ 95
2505Paar kristallen whiskykaraffen (Afmeting: H 22 x B 8,5 cm)€ 90
2506Tafelklokje in eiken kast met koperen beslag, adres: John Thomas, London (Afmeting: H 25 x B 19,5 cm)€ 65
2507Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor, 18e eeuw€ 20
2508Twee rechthoekige Chinees porseleinen terrines met deksels en onderschotels, konijnenkoppen als handvatten, met blauw-wit decor: rivierlandschap, circa 1750-70 (Afmeting: H 12 x B 19 cm)€ 220
2509Yixing theepot met bamboedecor (Afmeting: H 8 x B 10 cm)€ 110
2510Yixing theepot met lotusdecor (Afmeting: H 9,5 x B 10,5 cm)Not sold
2511Serie van drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong (Afmeting: H 2 x B 22,5 cm)Not sold
2512Drie Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi (Afmeting: H 2,75 x B 15,5 cm)Not sold
2513Naïef schilderij: afscheid nemen van vogel, olieverf op paneel, gemonogrammeerd N., gedateerd '99 (Afmeting: H 25 x B 19,5 cm)€ 190
2514Paar verzilverde kandelaars, deels gecanneleerd en rustend op klauw/bolpootjes (Afmeting: H 22,5 x B 10 cm)€ 45
2515Paar tinnen tafelkandelaars op gecontourneerde voet met drie bewerkte pootjes, Louis Quinze, circa 1760 (Afmeting: H 21 x B 12 cm)€ 130
2516Drie witte porseleinen beelden: vrouwfiguren, waaronder gemerkt Höchst, 19e eeuw€ 220
2517Aardewerk wandbord met Delfts blauw geschilderd decor: bloemenmand, gemerkt: Plateelbakkerij Ram, Arnhem (Afmeting: H 23,5 x D 3,5 cm)€ 25
2518Pendule in gestoken houten kast in de vorm van een Zwitsers chalet, voorzien van messing beslag, Junghans, circa 1900 (Afmeting: H 31,5 x B 19 cm)Not sold
2519Blank porseleinen beeld: allegorische voorstelling van de oogst, 18e eeuw (Afmeting: H 18 x B 16,5 cm)€ 70
2520Miniatuurschildering op ivoor: jonge dame, gemonogrammeerd O.F. (Afmeting: H 9,5 x B 7 cm)€ 75
2521Twee portretminiatuurtjes in ivoor belijmde lijstjes, naar 18e eeuwse voorbeelden, gesigneerd Watteau en Boit€ 65
2522Gestoken notenhouten stijgbeugel met ingelegd smeedijzeren band, Spanje, 17e/18e eeuw€ 130
2523Gestoken notenhouten stijgbeugel met ingelegd smeedijzeren band, Spanje, 17e/18e eeuw (Afmeting: H 18,5 x B 22 cm)€ 130
2524Paar miniatuurschilderingen in ivoren lijstjes (Afmeting: H 11 x B 10 cm)€ 65
2525Franse school: liefkozend paar, olieverf op paneel (Afmeting: H 12,5 x B 9 cm)€ 35
2526Hollandse School: Laurenskerk Rotterdam, olieverf op doek, naar Cornelis SpringerNot sold
2527Gezwarthouten bijzettafeltje met beglaasd rond blad, waaronder gros-point bloemdecor, rustend op kolompoot uitlopend in driespant, Willem III, circa 1870 (Afmeting: H 78 x B 54 cm)€ 35
2528Gestoken vruchtenhouten lampvoet in ananasvorm, daarbij: messing bouillottelamp met floraal decor€ 110
2529Brandt. G.: Leven en bedrijf van Michiel de Ruiter. 4e druk, Amsterdam 1746. Folio. Half leer (versleten). Met gegr. titel, portret en 8 dubbele platen (4 platen beschadigd). (Enkele watervlekken) En: Bijbel (Staten Generaal versie). Londen 1843. Half leer. Uit het bezit van de familie Borski.€ 110
2530Ronde eiken tafel en poten met regelverbinding, daarbij: vier bijpassende stoelen met rieten zitting (Afmeting: H 75 x B 106 cm)€ 90
2531Perzisch tapijt: Ziegler (Afmeting: L 250 x B 190 cm)Not sold
2532Geslepen kristallen karaf, tazza en dekselschaal€ 90
2533Glazen likeurflacon met vier compartimenten en polychrome beschildering, Tsjechië, 20e eeuw (Afmeting: H 28 x B 12 cm)Not sold
2534Set van elf kristallen wijnglazen met glas-emaille, decor: klavertjes, Theresiënthal (Afmeting: H 20 x B 8 cm)€ 220
2535Paar geslepen kristallen gembercoupes, 19e eeuw (Afmeting: H 31 x B 12,5 cm)€ 175
2536Aardewerk kan met 2e gehalte zilveren montuur en klep, 18e eeuw en mahonie lepeldoos met schildpad deksel en geciseleerde applique van een gebouw, 3e kwart 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 13 cm)€ 280
2537Paar porseleinen beeldjes: druivenplukkers, gemerkt: Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik (Afmeting: H 19 x B 9,5 cm)€ 110
2538Pendule in kristallen kast met wit geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijferaanduiding, 19e eeuw (Afmeting: H 13 x B 8,5 cm)€ 200
2539Gestoken houten beeldje: beer, Schwartzwald (Afmeting: H 8,5 x B 3 cm)€ 20
2540Driedelig porseleinen kaststelletje met polychroom floraal decor en heraldiek wapenschild, Samson, 19e eeuw (Afmeting: H 17 x B 8 cm)€ 65
2541Twee glazen vaasjes met geëtst decor: skiërs en Nils Holgersson, gemerkt Orrefors, Zweden (Afmeting: H 18,5 x B 8 x D 3,5 cm)€ 40
2542Set van vijf glazen fruitschaaltjes met palmetranden, daarbij: glazen kom (Afmeting: H 6,25 x B 18,25 cm)€ 20
2543Porseleinen trembleuse met polychrome beschildering, 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 14 cm)€ 120
2544Koperen kruithoorn, Frankrijk, 19e eeuw, daarbij: messing kruithoorn, Perzisch, 19e eeuwNot sold
2545Gestoken ivoren dekseldoosje met bladvormig decor op het deksel, 19e eeuw€ 85
2546Ivoren en schildpad snuifdoosje met silhouetportret van stadhouder Willem V, laatste kwart 18e eeuw€ 320
2547Paar geslepen groenglazen wijnglaasjes op gefacetteerde poot (Afmeting: H 12 x B 7 cm)€ 20
2548Porseleinen theebus met handbeschilderd floraal decor, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 13 x B 7,25 x D 5 cm)€ 60
2549Paar Delftse tegels, 18e eeuw, decor: vaas met bloemen en maskeron€ 50
2550Aardewerk treeft met blauw-wit decor van visser en molen, Makkum, 19e eeuw (Afmeting: H 8 x B 30 x D 24 cm)€ 55
2551Paar porseleinen beeldjes, duivenverkopers, gemerkt: Capodimonte (Afmeting: H 14 x B 7 cm)€ 50
2552Duitse steengoed bierpul met tinnen montuur en polychroom beschilderd decor: drinkende soldaat (Afmeting: H 17 x B 13 cm)€ 65
2553Chinees bronzen wierookvat met Perzische tekst, Xuande gemerkt, 19e eeuw€ 375
2554Mahonie theekistje met biesintarsia en parelmoer (Afmeting: H 11,5 x B 14 cm)€ 60
2555Een mahonie ellemaat, daarbij: gesneden benen doosje met klassiek decor (Afmeting: H 3,5 x B 11 x D 4,75 cm)€ 60
255614 antieke sleutels, 17e/18e eeuw (Afmeting: H 18 x B 5,5 cm)Not sold
2557Porseleinen kop-en-schotel met polychroom beschilderd decor: Amor und Nymphen, Wenen, 19e eeuw (Afmeting: H 7 x B 13 cm)€ 165
2558Polychroom gedecoreerde aardewerk aspergeschaal op onderschotel, circa 1900€ 65
2559Ivoren waaier met handbeschilderd decor: figuren landschap, 19e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld (Afmeting: H 28,5 x B 45 cm)€ 65
2560Indonesisch mes met deels verzilverd koperen heft, 19e eeuw€ 60
2561Chinees porseleinen pattipan met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 20 cm)€ 150
2562Duits porseleinen pattipan, decor: figuren in landschap, gemerkt: Niëderwiller, 19e eeuw (Afmeting: H 3 x B 17 cm)€ 40
2563Floret en schermmasker (Afmeting: H 28 x B 18 cm)€ 50
2564Twee Djokja opiumpijpen, 19e eeuw€ 130
2565Vier houten onderzetters, daarbij: houten voorzittershamer€ 30
2566Perzische wandtegel, decor: vogels en bloemen (Afmeting: H 15 x B 15 cm)€ 30
2567BWZG schaaltje met figuratief decor, Dayak, Borneo€ 40
2568Schildpad schild (Afmeting: H 10 x B 43 cm)Not sold
2569Lederen dokumentendoos, gekleurde benen pokerfiches in lederen doosje, adres: Mudie & Sons Covernty St. Piccadilly W. en rood lederen Poker Patience-spel, allen circa 1910 (Afmeting: H 12,5 x B 30,5 x D 21 cm)Not sold
2570Aardewerk sierbord met blauw-wit pastoraal decor, gemonogrammeerd: I.V.K., 19e eeuw, daarbij: twee aardewerk tegels in blauw- en mangaandecor, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 7 x B 41 cm)€ 80
2571Handgekapt natuurstenen beeld: staande wijsgeer, Qing dynastie (Afmeting: H 32 x B 13 cm)€ 195
2572Oosterse geelkoperen dekselpot met gegraveerd decor (Afmeting: H 60 x B 33 cm)€ 75
2573Gestoken houten dekseldoos in de vorm van een schildpad, Indonesië (Afmeting: H 20 x B 42 x D 60 cm)Not sold
2574Perzisch tapijt Shirwan (Afmeting: L 140 x B 100 cm)€ 200
2575Notenhouten Spaanse betaaltafel met smeedijzeren verbindingsframe en twee laden, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 83 x B 170 x D 71 cm)€ 3000
2576Notenhouten armfauteuil met gestoffeerde bekleding, Louis Quatorze-stijl,19e eeuw (Afmeting: H 115 x B 63 cm)€ 85
2577Paar cloisonné tafellampen, decor: pioenrozen (Afmeting: H 78 x B 36 cm)€ 140
2578Driedelig Chinees porseleinen capucijner kaststel met floraal famille rose decor in cartouches, Qianlong (Afmeting: H 38 x B 23 cm)€ 2600
2579Groen en geel geglazuurd aardewerk dakpan getooid door krijger, Ming dynastie -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1981- (Afmeting: H38 x B 22 x D 12 cm)€ 900
2580Chinees porseleinen bedekte vaas met famille verte decor: zotjes in een tuin, 17e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 39 x B 26 cm)€ 600
2581Chinees aardewerk beeld, bediende, met resten van polychrome beschildering, Tang dynastie -aangekocht Christie's 1998, thermoluminescentie rapport Oxford- (Afmeting: H 39 x B 29 cm)€ 2800
2582Chinees porseleinen tegel met ijzerrood Qilin-decor (Afmeting: H 50 x B 37 cm)€ 90
2583Japanse cloisonné schotel, decor: paradijsvogel (Afmeting: H 7 x B 45 cm)€ 110
2584Houten beeld met polychrome beschildering, Garuda, Indonesië€ 80
2585Twee aardewerk kastkommen met floraal decor, Makkum en polychroom Delfts aardewerk pauwenschotel, 19e/20e eeuw€ 80
2586Gestoken vruchtenhouten armstoel met gros-point bekleding, Louis Quatorze-stijl (Afmeting: H 112 x B 64 cm)€ 75
2587Twee vruchtenhouten bijzettafeltjes met intarsia en gezwarte delen (Afmeting: H 70 x B 56 x D 56 cm)€ 250
2588Vruchtenhouten armstoeltje, Louis Quinze-stijl en armstoeltje met gros- en petit-point bekleding (Afmeting: H 90 x B 64 cm)€ 75
2589Gestoken vruchtenhouten armstoel met gros-point bekleding, decor: minstreel, Louis Quatorze-stijl (Afmeting: H 113 x B 67 cm)€ 110
2590Perzisch tapijt Naïn met zijde (Afmeting: L 310 x B 200 cm)€ 240
2591Mahonie theestoof en palissander theestoof met bijpassende koperen ketels, daarbij: mahonie lampvoet op klauwpoten€ 155
2592Chinese houten kamferkist met koperen beslag en gestoken decor: cartouches met figuren in landschap, circa 1900 (Afmeting: H 52 x B 94 x D 45 cm)€ 110
2594Paar natuurstenen urnen met bronzen monturen (Afmeting: H 28 x B 15 cm)€ 280
2595Maurits Constantin Lapidoth (1868-1930), jonge vrouw in zomerlandschap, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 21,5 x B 14,5 cm)€ 300
2596Friedrich August Kaulbach (1822-1903), Vader Tijd, inkt op papier, gemonogrammeerd en gesigneerd (Afmeting: H 15,5 x B 14 cm)Not sold
2597Schilderij: Amsterdam vanaf het IJ bij ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd: L. van Fermin (Afmeting: H 12 x B 20 cm)€ 100
2598Pieter Cornelis Kramer (1879-1940), stilleven, olieverf op karton, gesigneerd (Afmeting: H 9 x B 12,25 cm)€ 900
2599Wortelnoten gefineerde porseleinkast, de dubbelgebogen onderkast met vier laden en twee zijdeurtjes (Afmeting: H 230 x B 190 x D 52 cm)€ 300
2600Chinees porseleinen schotel met blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 6,5 x B 37,5 cm)€ 300
2601Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: hengselmand met bloemen, 18e eeuw€ 70
2602Chinees porseleinen famille verte bloemvormige kom, decor: vogels en bloemtakken, Tongzhi gemerkt en periode (Afmeting: H 8 x B 16 cm)€ 425
2603Drie Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, Ming dynastie€ 100
2604Bronzen vaasje met reliëfdecor: vogel op tak, Japan, Meiji periode (Afmeting: H 15 x B 12 cm)€ 95
2605Vier Chinees porseleinen Imari borden, waaronder een paar, 18e eeuw€ 200
2606Chinees porseleinen capucijner theepot met blauw-wit decor: kemphanen in cartouche en twee Chinees porseleinen capucijner kommetjes waaronder met Imari decor, allen QianlongNot sold
2607Vier porseleinen borden en twee schoteltjes met celadonglazuur, China, 18e eeuwNot sold
2608Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit decor: lange lijs in cartouches, Kangxi gemerkt en periode, daarbij: Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: krekel, mogelijk Wanli€ 110
2609Serie van drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor en Chinees porseleinen bord met bloemdecor, allen Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 22,5 cm)€ 150
2610Vier Swatow schalen met blauw-wit decor, Ming dynastie€ 150
2611Hollandse School, 19e eeuw: koe in landschap, olieverf op paneel (Afmeting: H 18,5 x B 18,5 cm)€ 120
2612Hollandse school: gezicht op Dordrecht, aquarel, onduidelijk gemonogrammeerd (Afmeting: H 17,5 x B 27,5 cm)€ 70
2613Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891), jonge dame in een boslandschap, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 11,5 x B 10 cm)Not sold
2614Johannes Josephus Destrée (1827-1888), landschap met molen en boerin met kudde, aquarel, gesigneerdNot sold
2615Mahonie theestoof met koperen binnenbak op gecontourneerde poten (Afmeting: H 48,5 x B 31,5 x D 31,5 cm)€ 60
2616Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: peterselie en zotjes in cartouches, drie Chinees Imari kommetjes, twee Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit decor, Chinees porseleinen famille rose kom en Japanse lakwerk kom€ 110
2617Chinees Imari chocoladekan, decor: pioenrozen en servetwerk, Qianlong (Afmeting: H 23 x B 14 cm)€ 550
2618Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor: bloemenmanden en cartouches, 18e eeuw -aangekocht Christie's 1976- (Afmeting: H 8,5 x B 16,5 cm)€ 80
2619Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit kersenbloesem decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 13,5 cm)Not sold
2620Paar Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: figuren in landschap, 18e eeuw (Afmeting: H 4 x B 10 cm)€ 500
2621Boek: Petronius, Latin et François., twee delen in lederen kaft, Amsterdam, 1756 (Afmeting: H 17 x B 10,5 x D 3 cm)€ 20
2622Porseleinen plaquette met polychrome beschildering: zigeunermeisje, K.P.M., Berlijn, circa 1900 (Afmeting: H 18,25 x B 13,25 cm)€ 220
2623Rijkbewerkt koperen en geëmailleerd Koptisch Triniteitskruis, circa 1900 (Afmeting: H 27 x B 13,5 cm)€ 100
2624Miniatuur schildering op koper: ruiters en vroeg bij waterbron, vroeg 19e eeuw (Afmeting: B 5,5 cm)€ 130
2625Jean Chrétien II Valois (1809-1894), miniatuur op been: jonge dame, gesigneerd en gedateerd 1879 (Afmeting: H 11 x B 9 cm)€ 350
2626Yixing kom met Chinese karakters en bloesemtakken, daarbij: een natuurstenen vormstuk op rozenhouten voet (Afmeting: H 9 x B 16 cm)€ 220
2627Jan Mankes (1889-1920), zittende kraai, houtsnede, gesigneerd€ 350
2628Jan Harm Weijns (1864-1945), erf met kippen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 25,5 x B 32,25 cm)€ 150
2629Napoléon Francois Ghesqiuere (1812-1862), converserende figuren, aquarel, gesigneerdNot sold
2630Zwartgepolitoerd houten breistoeltje met gecapitonneerde geel velours bekleding, Hollands, circa 1870 (Afmeting: H 65 x B 60 cm)€ 85
2631Mahonie tweedeurs boekenkast, Hollands, Louis Seize€ 500
2632Fries staartschippertje in eiken kast, wijzerplaat met polychrome beschildering en Arabische en Romeinse cijferaanduiding, uitgerust met wekkerwerk, circa 1830€ 1600
2633Wandklokje in eiken kast, adres: Louis Boon & Fils. Horlogerie, Antwerpen (Afmeting: D 9 x B 19 cm)€ 160
2634Drie spekstenen snijstukken, China (Afmeting: H 21 x B 11 cm)€ 55
2635Chinees porseleinen roomkannetje met famille rose decor: figuren en kostbaarheden, Qianlong (Afmeting: H 8,5 x B 9,5 cm)€ 475
2636Paar Chinees porseleinen kommetjes met bijpassende schoteltjes met polychroom floraal decor op café au lait fond, 18e eeuw (Afmeting: H 5,5, x B 13 cm)€ 375
2637Gestoken houten beeld: Ganesha op sokkel, India (Afmeting: H 32 x B 12,5 cm)€ 35
2638Bronzen wierookvat met gouddecoratie en opengewerkte deksel, Xuande gemerkt, 18e eeuw (Afmeting: H 12 x B 14 cm)€ 240
2639Chinees porseleinen kommetje en schotel, decor: interieur met figuren, Yongzheng (Afmeting: H 5 x B 12 cm)€ 300
2640Chinees porseleinen famille rose kommetje en schotel, 18e eeuw (Afmeting: H 4,5 x B 13 cm)Not sold
2641Chinees porseleinen kommetje en schotel met blauw-wit en goud opgehoogd floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 4 x B 10,5 cm)€ 110
2642Porseleinen kommetje en schotel, Samson (Afmeting: H 4,5 x B 10 cm)€ 200
2643Polychroom beschilderd Chinees porseleinen beeld: kind op karbouw, 18e eeuw (Afmeting: H 14 x B 17,5 cm)€ 85
2644Chinees porseleinen schotel met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw, daarbij: twee Chinees porseleinen schoteltjes en één kommetje, QianlongNot sold
2645Serie van vier Chinees porseleinen schoteltjes met gelobde rand en blauw-wit floraal decor, Qianlong (Afmeting: H 2,5 x B 13,5 cm)Not sold
2646Twee ivoren beeldjes: doctor's ladies, China -aangekocht L. Gijselman 1991-€ 650
2647Handwaaier met parelmoer en emaille in glazen kast, pastoraal decor, Frankrijk, 19e eeuwNot sold
2648Benen kandelaar versierd met snijwerk op houten voet, China, 19e eeuw -aangekocht Mak van Waay 1977- (Afmeting: H 40 x B 12 cm)€ 100
2649Constant Artz (1870-1951), eendjes aan de waterkant, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 28 x B 48 cm)€ 800
2650Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936), wandelende dame, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 19,5 x B 26,5 cm)Not sold
2651Ets: twee badende vrouwen, onduidelijk gesigneerd (Afmeting: H 32 x B 31 cm)€ 40
2652Bronzen manshoofd op eiken basement, circa 1960 (Afmeting: H 27 x B 16 cm)Not sold
2653Noten bestekkastje met bronzen beslag en zespersoons verzilverd bestekgedeelte, Keltum (Afmeting: H 72 x B 56 x D 38 cm)€ 200
2654Eiken ééndeurskast met gestoken decor: jachttaferelen (Afmeting: H 217 x B 88 x D 50 cm)€ 180
2655Engelse pubklok met snekuurwerk in mahonie kast, adres: H. Capewell, Burton-on-Trent, 2e helft 19e eeuw€ 320
2656Gestoken houten aap in overjas met in de hand: drie metalen bellen met kraanvogeldecor (Afmeting: H 46 x B 26 cm)€ 25
2657Mahonie naaitafeltje met verdeling onder klep, Hollands, 19e eeuw (Afmeting: H 74 x B 41,5 cm)€ 500
2658Set van drie verzilverde kandelaars, Louis Quinze-stijl, Engeland (Afmeting: H 14 x B 29 cm)€ 20
2659Drie Japans porseleinen dekselkommetjes met beschilderd gouddecor: pioenrozen en haantjes (Afmeting: H 7,5 x B 9,5 cm)Not sold
2660Hardstenen snijstuk: rijzende zon met een feniks staand op een rots voorstellende geluk en heilige fungi, Chinees, staand op een rozenhouten basement met label: Ministry of Education, Victoria & Albert Museum, South Kensington Londen SW7€ 120
2661Vier Chinees porseleinen mokka kommen en twee schotels met blauw-wit decor: vazen en bloemen (Afmeting: H 6,75 x B 6 cm)€ 220
2662Chinees ivoren legpuzzeltje en zilveren blakertje gemonteerd op een Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerd schoteltje, Kangxi€ 45
2663Serie van vijf Chinees porseleinen capucijner kommen en schotels met famille rose bloemdecor in cartouches (Afmeting: H 3,5 x B 6,5 cm)€ 300
2664Blanc-de-Chine Guanyin op houten basement, 18e eeuw (Afmeting: H 21 x B 12 cm)€ 425
2665Ivoren beeld: Guanyin, China, 19e eeuw (Afmeting: H 25 x B 5,5 cm)€ 450
2666Vier nefriet snijstukjes: fantasiedieren€ 100
2667Twee bewerkte bronzen pannetjes, China, 19e eeuw (Afmeting: H 8,75 x B 13 cm)€ 35
2668Bronzen beeld: Boeddha zittend op leeuw, mogelijk Ming dynastie€ 850
2669Rechthoekig Chinees porseleinen dekseldoosje met blauw-wit decor: bloemranken, 18e eeuw -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1978- (Afmeting: H 4,5 x B 10 cm)€ 100
2670Porseleinen deels goudgedecoreerd bord, Tiffany & Co, LennoxNot sold
2671Manicuresetje met parelmoer in notenhouten kistje, circa 1900€ 50
2672Schilderij: vrouwenportret, borststuk, olieverf op schilderskarton, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 27 October 1921 (Afmeting: H 34 x B 24 cm)€ 110
2673Twee aardewerk tabakspotten Macuba, één met bijpassend koperen deksel€ 95
2674Wortelnoten vitrinekast op klauwpoten, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 214 x B 140 x D 42 cm)€ 230
2675Aardewerk serviesdelen, decor: Briar Rose, gemerkt Wedgwood€ 100
2676Barometer in gestoken eiken lijst (Afmeting: H 114 x B 35,5 cm)€ 60
2677IJzeren kanonskogel met opschrift: Het Beleg van Grol 1627 (Afmeting: H 16 cm)€ 35
2678Porseleinen kop-en-schotel met op de kop een grisaille portret van keizerin Catharina de Grote van Rusland en op de schotel een symbolische voorstelling van de rijksscepter, etc., K.P.M., Berlijn, 4e kwart 18e eeuw€ 300
2679Louis Theodore Hermann (1803-1895), portretminiatuur: voorname heer, gesigneerd Herman en gedateerd 1822 (Afmeting: B 6,5 cm)Not sold
2680Gietijzeren haardplaat met reliëfdecor: Maagd van Holland, gedateerd 1665 (Afmeting: H 75 x B 56 cm)€ 250