Catalogus Veilinghuis Peerdeman

Hide Images     Print

Zoekresultaten voor "Alzheimer"

Nr.OmschrijvingFoto RichtprijsHamerprijs
80Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), hoofd op natuurstenen basement, composiet, gemonogrammeerd op basement -kleine beschadiging rechterooglid-, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 71,5 x 26 x 11 cm)€ 200-300Not sold
239Vijf perenhouten armstoelen met rood lederen bekleding, naar een ontwerp van Frank Lloyd Wright, niet gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 80 x 56 x 54 cm)€ 500-700€ 600
308Aage Birck (1941), zonder titel, keramiek met blokschaaf, gesigneerd en gedateerd '98 -één bevestigingspen van blokschaaf ontbreekt-, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 46 x 40 x 11 cm)€ 1000-1500Not sold
309Porseleinen serviesgedeelte, model 'Wellenspiel Relief', decor 'Wilder Mohn', uitvoering Meissen, bestaande uit: zes borden, roomstel, vier kopjes, en drie schotels, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 200-300€ 400
335Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), 'Sauron', brons op stenen basement, basement gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 21 x 34 x 15 cm)€ 200-300Not sold
347Enrique Marin Muñoz (1935), 'Nana', brons 3/8, gemonogrammeerd, 1990, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 34 x 24 x 13 cm)€ 500-700€ 300
417Hubert Koch (1932-2010), glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 9 x 13 x 8 cm)€ 80-100€ 65
418Hubert Koch (1932-2010), cilindervormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 19,5 x 10 x 9 cm)€ 200-300€ 150
419Hubert Koch (1932-2010), glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 11,5 x 13,5 x 8 cm)€ 80-100€ 60
420Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 25,5 x 11 x 11 cm)€ 200-300€ 150
421Hubert Koch (1932-2010), vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 10 x 16 x 14,5 cm)€ 150-200€ 130
422Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 16 x 18 x 9 cm)€ 150-200Not sold
423Hubert Koch (1932-2010), flesvormig glazen vaasje, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 x 7 x 7 cm)€ 100-150Not sold
424Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 23 x 13 x 11 cm)€ 200-300€ 150
425Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x 14 x 9 cm)€ 150-200Not sold
426Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 16 x 12 x 10 cm)€ 150-200Not sold
427Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x 15 x 14 cm)€ 200-300€ 150
428Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x 13 x 10 cm)€ 150-200€ 130
429Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 16 x 16 x 11 cm)€ 150-200Not sold
430Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 10 x 16 x 10 cm)€ 100-150Not sold
431Hubert Koch (1932-2010), flesvormige glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 22 x 12 x 10 cm)€ 200-300€ 150
432Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 x 15,5 x 9 cm)€ 150-200Not sold
433Hubert Koch (1932-2010), glazen vaas, gemonogrammeerd, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 10 x 15 x 8,5 cm)€ 100-150€ 80
450Boek: Karl Grunschel (1949). 'Bilder und Objekte: Poesie der Pflastersteine'. Z.j. Groot oblong 8vo. Oorspronkelijke band (zie foto). Met 28 platen in kleur; één van 100 exemplaren met 3 handgekleurde en gesigneerde drukken, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 23,5 x 31,5 cm)€ 100-150Not sold
452Boek: 'David Hockney: A bigger picture'. (Publikation anlässlich der Ausstellung London, Bilbao und Köln). München, 2012. 304 pp. 4to. Oorspronkelijke kartonnage. Geheel in kleur geïllustreerd, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 31 x 28,5 cm)€ 50-70€ 65
453Boek - Hundertwasser - Schmied, W. & A.Chr. Fürst, 'Hundertwasser 1928-2000'. Köln, 2002. 2 delen. 4to. Gedecoreerd linnen, oorspronkelijk linnen cassette (ontwerpen door de kunstenaar). I: 'Persönlichkeit, Leben, Werk'; II: 'Werkverzeichnis, Catalogue raisonné', opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 27 x 24 x 11,5 cm)€ 100-150€ 110
455Grijs lederen tweezits en tweeënhalfzits bank, De Sede, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 80 x 210 x 95 cm)€ 500-700Not sold
495Alex Carcia (1948), 'Water is leven', brons, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 11,5 cm)€ 20-30€ 25
499Gerda Smolik (1951), 'Skurrilität', porselein, gemonogrammeerd, bijgevoegd: vier boekjes: 'Skurrilitäten', tentoonstelling in Kermion, 2005/2006, herkomst: Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 33 x 11 x 11 cm)€ 600-800€ 750
2018Hans de Jong (1932-2011), vierkant keramiek wandobject, verso gestempeld, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 4 x 35 x 35 cm)€ 200-300€ 200
2019Porseleinen vaas, model 'Eva', ontwerp Bjorn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Duitsland, circa 1970, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 46,5 x 14 x 14 cm)€ 200-300Not sold
2021Zwartgeglazuurde vaas, Rosenthal, studio-linie, Duitsland, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 24 x 35 x 13 cm)€ 30-50€ 50
2023Horst Müller-Litz (1937), drie vrij gevormde glazen vaasjes, gemonogrammeerd, één gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 x 12 x 7 cm)€ 150-200Not sold
2024Zwartgeglazuurde porseleinen vaas, ontwerp Jan van der Vaart, uitvoering Rosenthal, Duitsland, gemerkt, tweede keus, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 25 x 22 x 11 cm)€ 30-50€ 40
2025Kristallen saladekom met zes bijbehorende schaaltjes, de cilindervormig voet met enkele luchtbel, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x Ø 21 cm)€ 40-60€ 30
2026Olivier Lesso (1973), glassculptuur, gesigneerd en gedateerd 2008, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 4 x Ø 18,5 cm)€ 200-300€ 210
2027Olivier Lesso (1973), glassculptuur, gesigneerd en gedateerd 2002, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 5 x Ø 16 cm)€ 200-300€ 190
2030Blauw glazen vaas met kleurloze glazen rand, gesigneerd Kaufm, gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 24 x Ø 18 cm)€ 70-90€ 50
2031Jan Fišar (1933-2010), optisch glasobject, gesigneerd en gedateerd '92 -meerdere beschadigingen-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 20 x 25 x 16 cm)€ 100-150€ 90
2032Inka Uzoma (1947-2016), 'Torso', zwartgeschilderde gipsen reliëfplaquette, oplage 10, verso getiteld, toegeschreven en gedateerd 1988 -kleine randschades-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 50 x 36 x 8 cm)€ 60-80Not sold
2033Oto Bachorík (1959), 'Vrchol', marmer, gemonogrammeerd -kleine beschadiging onder achterzijde-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 53 x 21 x 8 cm)€ 300-500Not sold
2043Ovale spiegel opgebouwd uit meerdere facetgeslepen spiegels, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 155 x 67 cm)€ 150-200Not sold
2049Zespersoons glasservies, ontwerp Bjørn Wiinblad, 1964, uitvoering Rosenthal, Duitsland, bestaande uit: zes rodewijnglazen, zes wittewijnglazen, zes champagneglazen en zes portglazen, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 20 cm)€ 200-300€ 150
2051Hartmut Bechmann (1935), twee glazen vazen, beide gemonogrammeerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 24 x Ø 9 cm)€ 60-80€ 80
2052Glazen schaal met rondom reliëf, model 'Flora', ontwerp Oiva Toikka, uitvoering Iittala, Finland, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 8 x Ø15 cm)€ 30-50€ 25
2055Bolvormig rood glazen vaasje met wit glazen binnenzijde, gemerkt Venini, gedateerd '90, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 x Ø 14 cm)€ 30-50€ 95
2057Porseleinen beeld: liggend naakt, uitvoering Rosenthal, Duitsland, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 19 x 34 x 16 cm)€ 70-90€ 170
2058Albrecht Greiner-Mal (1932-2012), glazen vaas met ingeblazen decor in blauw, zwart en groen, gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 17 x Ø 11 cm)€ 80-100Not sold
2059Zes porseleinen koffiekopjes op schotels, daarbij: zes porseleinen bordjes, decor 'Hundertwasser', Bavaria, Duitsland, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 30-50€ 65
2060Porseleinen theeservies, model 'Teaworld', uitvoering Arzberg, gemerkt, bestaande uit: zes kop-en-schotels, roomstel, theelicht en theepot, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 60-80€ 85
2061Keramiek schaal met kristalglazuur en iriserende vlekken, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 10 x Ø 27 cm)€ 60-80€ 40
2062Keramiek reliëftableau, onduidelijk gemerkt, gedateerd '91, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 38 x 41 x 4 cm)€ 40-60€ 45
2063Paul Wunderlich (1927-2010), 'Horus', 'Jahresobjekt in Porzellan', biscuit, genummerd 1000/183, uitvoering Rosenthal, Duitsland, 1985, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 41 x 35 x 5 cm)€ 200-300€ 190
2067Juraj Opršal (1953), 'Per Te', blauw glazen object, niet gesigneerd -twee kleine beschadigingen, zwart glazen basement ontbreekt-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 14 x 30 x 30 cm)€ 70-90€ 55
2078Hoge bureaustoel van gebogen hout bekleed met blauwe stof, staand op verchroomd metalen onderstel, ontwerp Elmar Flötotto, uitvoering Pagholz, Duitsland, circa 1980 -gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 104 x 60 x 60 cm)€ 50-70€ 40
2079Hoge bureaustoel van gebogen hout, verchroomd metaal en leder, uitvoering Flötotto -gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 104 x 55 x 55 cm)€ 50-70€ 45
2080Hoge bureaustoel van gebogen hout en verchroomd metaal, uitvoering Flötotto -gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 95 x 40 x 45 cm)€ 50-70€ 35
2088Olivier Lesso (1973), 'Weisses Auge', glas, gesigneerd en gedateerd 1998 -beschadigingen-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 5,5 x Ø 23 cm)€ 200-300Not sold
2097Porseleinen vaas, model 'Pollo', ontwerp Tapio Wirrkala, uitvoering Rosenthal, studio-linie, Duitsland, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 19 x 26 x 21 cm)€ 30-50€ 150
2100Porseleinen serviesdelen, model Lotus Bleu, ontwerp Bjørn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, studio-linie, Duitsland, bestaande uit: serveerschaal, zes soepkommen op schotels, soepterrine, sauskom, ovale schaal, zes kleine borden en zes grote borden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 100-150€ 100
2101Divers rvs keukengerei, waaronder: servethouder, theelichtje, vergiet, theepot, etc., opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 28 x 30 x 15 cm)€ 50-70€ 170
2103Keramiek bloempot, uitvoering Mobach, Utrecht, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 24,5 x Ø 30 cm)€ 50-70€ 80
2104Bronzen beeldje: dansende derwisj, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x Ø 13 cm)€ 40-60€ 75
2114Halogeen lamp op natuurstenen basement met mat glazen schijf, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 46 x 50 x 40 cm)€ 100-150Not sold
2144Paar glasvezel stoelen, model 'S chair', ontwerp Verner Panton, beide gemerkt en gedateerd november 1980 -kleine gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 83 x 50 x 64 cm)€ 100-150€ 260
2149Witgeglazuurd keramiek beeld: grotesk hoofd, onduidelijk gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 50 x 19 x 20 cm)€ 80-100€ 55
2150Piëdestal van spiegelglas -kleine barst één zijde onderaan-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 121 x 30 x 30 cm)€ 80-100€ 65
2151Enrique Marin Muñoz (1935), 'Homme aux Colombes', keramiek, uitvoering Atelier Faience Museum, Quimper, gesigneerd, 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 36 Ø25 cm)€ 100-150Not sold
2152Piëdestal van spiegelglas, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 90 x 30 x 30 cm)€ 60-80€ 120
2154Zwart-witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 175 x Ø 35 cm)€ 300-500€ 600
2157Paul Wunderlich (1927-2010), 'Maske Nr. 1, Wolf', biscuit porselein, genummerde gelimiteerde oplage 500/131, uitvoering Rosenthal, Duitsland, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 x 35 x 27 cm)€ 100-150€ 90
2162Twee houten beelden, beide zonder titel, één met naamplaatje: 'Arturo D. Tejeiro, de ander gemonogrammeerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 52 x 19 x 16 cm)€ 40-60€ 90
2165Keramiek schaal met groen lusterglazuur, uitvoering Mobach, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 14 x Ø 27 cm)€ 30-50€ 25
2167Peter Glad (1962), keramiek schaal met overwegend blauw glazuur en witte en grijze baan op de rand, gemerkt -zeer kleine beschadiging standring-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 9 x Ø 38 cm)€ 60-80€ 55
2172Groot formaat keramiek pot met groen lusterglazuur, uitvoering Mobach, gemerkt, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 34 x 40 x 40 cm)€ 200-300Not sold
2179Druppelvormige rookglazen hanglamp aan chromen plafondplaat, model 'High Chaparral' B-1052, uitvoering Raak, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 37 Ø32 cm)€ 50-70€ 45
2180Drie druppelvormige rookglazen hanglampen aan goudkleurige plafondplaten, model 'High Chaparral' B-1052, uitvoering Raak, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 115 Ø31 cm)€ 150-200€ 230
2183Paar ovale kersenhouten tafeltjes, ieder met twee laden, Malofancon, Italië, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 57 x 53 x 40 cm)€ 150-200€ 250
2186Paar rechthoekige mdf bijzettafeltjes met rvs onderstel, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 35 x 65 x 40 cm)€ 40-60€ 55
2195Drielichts halogeen plafondlamp met spiegelende glazen kelken, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 109 Ø36 cm)€ 60-80€ 130
2197Rechthoekige glazen tafel met facetgeslepen blad, de poten uit twee haaks geplaatste glasplaten met afgeschuinde geslepen rand -chip van het blad-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 75 x 180 x 90 cm)€ 100-150€ 70
2200Zwartgelakte vierkante salontafel met glazen blad, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 46 x 80 x 80 cm)€ 50-70€ 100
2201Groot formaat keramiek schaal met groen lusterglazuur, uitvoering Mobach, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 30 x 66 x 68 cm)€ 200-300€ 170
2202Kersenhouten toilettafel, uitvoering Malofancon, Italië, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 116 x 110 x 55 cm)€ 1000-1500Not sold
2208Zwarte lederen fauteuil met voetenbank, model 'Maralunga' lounge chair 675, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Cassina, Italië, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 70 x 100 x 90 cm)€ 400-600€ 350
2209Drie rvs hoge plantentafels met ronde mat glazen bladen, twee zwartgespoten, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 100 x Ø 45 cm)€ 80-100€ 60
2210Zes glazen hangers/objecten aan metalen spangen -kleine defecten-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 60-80€ 90
2215Paar rvs piëdestals met zwart granieten blad, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 90 x 30 x 30 cm)€ 80-100€ 280
2216Glazen sidetable op gegoten aluminium onderstel, ontwerp Jan Armgardt, uitvoering Leolux, Nederland, circa 1990, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 72 x 160 x 40 cm)€ 100-150€ 230
2220Vloerlamp 'Elle 55', ontwerp Tommaso Cimini, uitvoering Lumina, Italië, jaren '70 -voet met gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 205 cm)€ 200-300€ 150
2232Keramiek beeldje: figuur met vier laarsjes, gemonogrammeerd M.W., herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 36 cm)€ 60-80€ 45
2234Zespersoons verzilverd bestek, 'Lotus', ontwerp Bjørn Wiinblad, 1964, uitvoering Rosenthal, Duitsland, bestaande uit: zes grote couverts, zes kleine vorken, zes viscouverts, zes dessertcouverts, zes grote messen, zes kleine messen, zes theelepels, sauslepel, twee dienlepels, vleesvork, vleesvorkje en taartschep, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 23,5 cm)€ 500-700€ 500
2235Drie diverse glazen vazen, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 25 x Ø 15 cm)€ 70-90€ 45
2236Grote mat glazen kom met landschapsdecor aan binnenzijde, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 13 Ø38 cm)€ 60-80Not sold
2237Juraj Opršal (1953), 'Objekt B', kleurloos optisch glas, geslepen en gematteerd, niet gesigneerd -zwart glazen basement ontbreekt-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 5,5 x 30 x 33 cm)€ 800-1200Not sold
224916 boeken: Horst Janssen: Retrospective. Zeichnungen und Druckgraphik 1945-1995; Drache und Schmetterling; Svanshall verkehrt; Bobethanien; Janssen sieht Goya; Hinkepott; Mit Georg Christoph Lichtenberg; Enz. Daarbij 10 kleinere werken van en over dezelfde, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 100-150€ 60
2251Lage armfauteuil bekleed met witte stof, staand op gebogen houten poten, model Progetti 63231, uitvoering Giorgetti -bekleding gevlekt-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 67 x 82 x 86 cm)€ 300-500€ 375
2263Drie witte hoogglansgelakte mdf kastjes, model 'Intu', ontwerp Niels Bendtsen, 2001, uitvoering Montis, Nederland -gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 90 x 50 x 42 cm)€ 300-500€ 200
2268Koffiezetapparaat, citruspers en broodrooster, alle uitvoering Smeg, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 38x 22 x 23 cm)€ 100-150€ 150
2277Paar keramiek beelden: vogels, gemonogrammeerd CM, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 34 x 19 x 11 cm)€ 100-150€ 120
2302Paar armstoelen met stoffen bekleding en zwarte houten gebogen poten, model Progetti 63220, ontwerp Umberto Asnago, uitvoering Giorgetti, Italië, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 90 x 63 x 70 cm)€ 500-700€ 400
2314Conisch gevormd beuken hakblok met laden, staand op verchroomd metalen basement met wielen, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 87 Ø55 cm)€ 200-300€ 600
2323Eva Jorritsma Thöne (1932), polychroom gedecoreerd keramiek beeld, zonder titel, onderzijde gemonogrammeerd E.J.T. -kleine defecten-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 47 x 45 x 30 cm)€ 200-300€ 100
2326Glazen vogelhuisje, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 34 x 37 x 35 cm)€ 40-60€ 35
2337Glazen tafel met rond blad en gegoten aluminium verbindingsstuk, ontwerp Peter Ghyczy, jaren '80, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 71 Ø120 cm)€ 400-600Not sold
2352Drie boeken: Günter Gras .Vier Jahrzehnte. Ein Werkstattbericht. Hrsg. von G. Fritze Margull. Met een gesigneerde lithografie (exemplaar 105/120); In Kupfer, auf Stein. 2.Aufl.; Ohne die Feder zu wechseln. Zeichnungen, Druckgraphiken, Aquarelle, Skulpturen. Göttingen, Steidl Verlag, 1986-1997. 4to. Oorspronkelijke banden. Geïllustreerd door de auteur, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 120-160€ 80
2365Porseleinen gebakstel, bestaande uit: taartschaal en twaalf bordjes, Rosenthal, studio-linie, Duitsland, gemerkt, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 20-30€ 75
2394Glazen schaal op voet met gegraveerd grachtenhuisdecor, daarbij: karaf en schaaltje met gegraveerd decor, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x Ø 31 cm)€ 40-60Not sold
2414Ivo Rozsypal (1942), 'Animal Construction 3', gelaagd glas, gesigneerd en gedateerd 1999 -defecten-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 10 x 50 x 8 cm)€ 60-80€ 40
2537Acht boeken: Koschatzky, W. (Hrsg.) Druckgraphik heute. Sieben Monographien. Offenbach am Main, 1990; Klaus Fussmann: Werkverzeichnis der Druckgrafik. Band III-IV (= 1992-2000). Krefeld, 1996-2000. 2 delen; Wolfgang Zelmer: Werkverzeichnis der Druckgraphik 1978-2000. 2 delen; Wolfgang Zelmer, Gesammelte Zeit; Wolfgang Zelmer, Nature morte; A. Paul Weber, Werkverzeichnis der Griffelkunst, Holzschnitte und Lithographien 1939-1981. Samen 8 werken. 4to. (6 gebonden), opbrengst ten bate van Stich€ 70-90€ 50
2627Zeven boeken, waarvan drie Eugène Brands: Werk op papier; Collages en assemblages; Schilderijen. 1997-2001; Fr. Duister, Vanhorck. 1990; Lataster 1982-1988; 4to. Gebonden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 60-80€ 50
2699Drie boeken: Günter Grass. Fundsachen für Nichtleser; Mein Jahrhundert. 5. Aufl. Göttingen, Steidl Verlag, 1997-2010. 4to en 8vo. Oorspronkelijk linnen, stofomslag. Geïllustreerd door de auteur. En 3 kleinere werken door Grass, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 80-100Not sold
2707Acht boeken: Chiappini, R. Egon Schiele. 2003; J.Kallir. Egon Schiele, Liebe und Tod. 2005; R. Leopold. Egon Schiele, Landschaften. 2004. Enz., opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 50-70€ 50
2708Fotografie - Zes boeken: Mapplethorpe. Essay by A.C. Danto. New York, 1992. 4to. Linnen, stofomslag, oorspronkelijke cassette. Collectie van al de 382 zwart/wit foto's; V. Birgus & J. Mlcoch. Tschechische Fotografie des 20. Jahrh. 2009; J. Schafler Dale, Art to wear. Photography O. Stupakoff. 1986; D. Mrazkova, Jan Saudek, Divadlo Zivota/Theatre of life. 1990; Enz. Samen 6 werken. 4to. (5 gebonden), opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 80-100€ 70
2768Vier boeken: Horst Janssen: Frauenbildnisse; Eros, Tod und Maske; Selbstbildnis; Freunde und Andere. Hamburg, Verlag St. Gertrude, 1988-1996. Folio. Oorspronkelijk linnen (3 met stofomslag). Met 1675 afbeeldingen, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 35 x 26 cm)€ 150-200€ 100
2797Porseleinen koffie- en mokkaservies, model 'Romanze in Blau', ontwerp Bjorn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Studio-Line, Duitsland, bestaande uit: koffiekan, mokkakan, zes koffiekopjes en schotels, zes mokkakopjes en schotels, twee roomstellen, zes grote bordjes en zes kleine bordjes, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 100-150€ 100
2802Halogeen vloerlamp, model 'Dune Terra', verstelbaar in hoogte, ontwerp Mario Barbaglia & Marco Colombo, uitvoering Studio Paf, Italië, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 175 cm)€ 80-100€ 140
311118 Boeken - Augustijn, P. Hedendaagse keramiek in Nederland. 2008. 4to. Half linnen; Fr. Bless, Mark Brusse. 1990; Fr. Nievergelt and F. de Vogelaere, Carmen Dionyse. 1992. 4to. Linnen; Daarbij: andere (kleinere) werken, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 80-100Not sold
3146Twee boeken - Goepper, R. Alchi, 'Ladakh's hidden Buddhist sanctuary: the Sumtsek'. London, 1996. 4to. Oorspronkelijk linnen. Rijk geïllustreerd in kleur. En 1 ander werk, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 60-80€ 50
3354Acht KLM-huisjes, genummerd: 36, 44, 46, 47, 64, 71, 77 en 84, alle met afgesloten dopjes, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 11 x 4 x 4 cm)€ 40-60€ 85
3355Delfts aardewerk bonbonnière met floraal decor, daarbij: Delfts aardewerk vaas met floraal decor, beide De Porceleyne Fles, Delft, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 21 Ø11 cm)€ 30-50€ 40
3468Ovale facetgeslepen spiegel in gesneden houten lijst, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 52 x 64 cm)€ 20-30€ 35
350817 monografieën: Heike Arndt. 2007. Barlach (J. Doppelstein). 1997; Otto Dix. 1991; Hundertwasser; Klee (J.-L. Ferrier). 2001; Schiele (W.G. Fischer). 1998; Wunderlich (Werkmonographie von J. Chr. Jenzen). 1980. Enz., opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 80-100€ 60
3542Elf boeken: Czech art in the Velvet Revolution. Tentoonstellingscat. 1991; Grafiks: Pictorial encyclopaedia of Czech graphic art in the Eighties. 1993; Jiri Kolar. 1993; Leonard Lorenz: Skulpturen und Gemälde 1963-2013; H. Dobesova e.a. Antonin Malek. 2005; F. Amar & O. Larionova, Volodia Popov: Paris 2000-2004; Jiri Sliva. 2004; Enz. Daarbij: 21 kleinere werken, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 100-150Not sold
363414 boeken over honden: Time Flach (fotograaf). Dogs. Text by L. Blackwell. New York, 2010. 4to; R. Rosenblum, Der Hund in der Kunst vom Rokoko zur Postmoderne. 1989; W. Wegman, Puppies. 1997; Der grosse Hunde-Knigge. 1987. Enz., opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 40-60Not sold
3645Porseleinen vaas met blauw floraal decor, porseleinen vaas met bloemdecor op zwarte ondergrond, paar biscuit vaasjes, en porseleinen roomstel, alle Rosenthal, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 39 x 17 x 8 cm)€ 60-80€ 45
366324 boeken over moderne kunst: Tesch, J. und W. Hollmann, Kunst! Das 20. Jahrhundert. 1997; M. Tuchman, The spiritual in art: abstract painting 1890-1985. New York, 1986; W. Rotzler, Konstruktive Konzepte.1977; M. Scheps, Lateinamerikanische Kunst im 20. Jahrhundert. 1993; G.W. Költzsch, Morosow und Schtschukin, die russiche Sammler von Monet bis Picasso. 1993; D. Ciuha, Hommage an Ernst und Hildy Beyeler. 2007. Enz. (o.a. monografieën over Matisse, Yoshitomo Nara, Rothko, Vetere), opbrengs€ 150-200Not sold
3703Keramiek beeld: zonder titel, onduidelijk gesigneerd, gedateerd '95, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 45,5 x 21 x 10 cm)€ 60-80€ 40
3753Tien boeken: Eduardo Chillida, Elkartu. (Stiftung Museum Schloss Moyland). 2001; Alex Garcia, beeldhouwer en sculpteur. Vrouwen. 1981; M. Neslehova, Jan Koblasa. 2002. J. Hedgecoe, Henry Moore een monumentaal beeldhouwer. 1998. Enz., opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 70-90Not sold
3774Houten lectuurtafeltje met lade, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 66 x 40 x 35 cm)€ 50-70€ 35
4021Tijdschrift 'Signatur. Zeit. Schrift. Bild. Objekt.' 26 nummers. Remagen-Rolandseck, Verlag Rommerskirchen, 1985-2004. 4to. In acrylglas cassette (zoals uitgegeven). Monografieën over/door 26 Duitse kunstenaars zelf gestalte gegeven, gesigneerd/gemonografeerd en met oorspronkelijke grafiek. De oplage bedroeg 990 exemplaren - Nrs. 2-3, 6, 9, 11, 14, 16 en 22-40 (laatst verschenen nummer), opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 30 x 31 cm)€ 800-1200Not sold
4024Comtoise met faience wijzerplaat, bel met dubbele hamer, Frankrijk, 18e eeuw, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 34 x 25 x 20 cm)€ 200-300€ 180
4096Roger Capron (1922-2006), wandreliëf: vrouw in bed en man met fruitmand, keramiek op zwartgelakte houten plaat, gemerkt en gedateerd '95, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 42 x 40 cm)€ 600-800Not sold
4144Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), figuur op vis, metaal en steen, op stenen basement, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 29 x 8 x 7 cm)€ 60-80€ 120
4184Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), 'Assur', steen en metaal, op stenen basement , herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 66 x 9 x 8 cm)€ 100-150€ 140
4205Mahonie 'bow-front' stickbarometer, de kast ingelegd met biezen en inlegwerk van ebbenhout, ivoren schaalplaten, schaalverdeling van de kwikthermometer in graden Fahrenheit en Rémaumur, adres: 'C.W. Dixey, optician to the Queen, 3 New Bondstreet, London', Engeland, circa 1840, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 100 x 10 x 7 cm)€ 700-900€ 700
4304Vavlav Gatarik (1962), 'De huisgeest', beschilderd hout, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 200-300Not sold
4453Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), 'Lucifer', op natuurstenen basement, brons, gemonogrammeerd op basement, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 44 x 18 x 16 cm)€ 80-100€ 60
4458Pavel Knapek (1951), reliëf met timpaan, biscuit, gemonogrammeerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 57 x 39 cm)€ 400-600Not sold
4496Inka Uzoma (1947-2016), geknield figuur, brons, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 19 x 13 x 10 cm)€ 300-500Not sold
4501Ivana Houserova (1957-2015), oranje cirkelvormig glasobject, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 9 x Ø 50 cm)€ 1500-2000€ 1000
4503Jaroslav Matous (1941-2018), sculptuur, glas en metaal, gesigneerd en gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 45 x 52 x 30 cm)€ 2000-3000Not sold
4504Jan Koblasa (1932-2017), 'Mister Liberty', brons, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 75 x 24 x 28 cm)€ 1200-1600Not sold
4509Hana Purkrábková (1936-2019), zittend figuur met bril, keramiek, kunststof en hout, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 115 x 60 x 80 cm)€ 1500-2000Not sold
4511Sculptuur: zonder titel, metaal, fiberglas, linnen en zwarte verf, niet gesigneerd -defecten-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 205 x 45 x 145 cm)€ 150-200€ 100
4513Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, bijgevoegd: folder met zijn werk waarin vergelijkbare beelden zijn afgebeeld, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland -volgrecht van toepassing- (Afmeting: 220 x 88 x 35 cm)€ 2000-3000€ 1500
4514Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), staand gemaskerd figuur op natuurstenen basement, lood en koper, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 146 x 15 x 20 cm)€ 300-500€ 425
4515Oto Bachorík (1959), 'Light', brons op stenen basement, 1992, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 40 cm)€ 400-600Not sold
4516Alex Garcia (1948), zonder titel, brons, gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 63 x 30 x 33 cm)€ 600-800Not sold
4517Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), figuur, steen en metaal, op stenen basement, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 68 x 10 x 9 cm)€ 150-200€ 140
4518Ovale glazen vitrinekast met drie planken en halogeen spotje, model 'Palladio Fix', ontwerp Vittorio Livi, uitvoering Fiam, Italië, circa 1990, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 166 x 63 x 37 cm)€ 700-900Not sold
4519Enrique Marin Muñoz (1935), 'Grande Fiancée', keramiek, uitvoering Quimper, gemonogrammeerd en 'pour le Musée de la Faïence', gedateerd 1998, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 45 cm)€ 80-100Not sold
4520Juraj Opršal (1953), 'Objekt C', gelijmde glassculptuur, niet gesigneerd -zwart glazen basement ontbreekt-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 38 x 18 x 5 cm)€ 500-700€ 375
4523Albrecht Greiner-Mal (1932-2012), glazen vaas met paarse banen, gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 15 x Ø 17 cm)€ 100-150Not sold
4525Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 500-700€ 300
4528Pavol Hlôška (1953), kleurloos optisch glasobject, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 19 x 47 x 20 cm)€ 500-700€ 425
4529Lubomír Arzt (1946), optisch glasobject, niet gesigneerd -krasjes en miniem schilfertje-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 35 x 11 x 5,5 cm)€ 200-300€ 800
4530Ovale glazen vitrinekast met drie planken en twee halogeen spotjes, model 'Vetrina Erre', ontwerp Vittorio Livi, uitvoering Fiam, Italië, circa 1990, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 150 x 118 x 40 cm)€ 1200-1600€ 900
4531Milos Balgavý (1955), twee optische glasobjecten, gemonogrammeerd en gedateerd '97, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 25 cm)€ 300-500€ 500
4532Olivier Lesso (1973), glassculptuur, gesigneerd en gedateerd 2000, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 30,5 x 30,5 x 3,5 cm)€ 600-800€ 950
4533Milos Balgavý (1955), 'Universe', optisch glasobject, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 18 x 18 x 7,5 cm)€ 500-700€ 400
4534Lubomir Arzt (1946), optisch glasobject, 2001, niet gesigneerd -miniem schilfertje-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 8 x 25 x 25 cm)€ 200-300€ 375
4535Jan Fišar (1933-2010), 'Aanlokken', optisch glas gesigneerd en gedateerd 1992 -klein chipje-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 20 x 57 x 11 cm)€ 600-800€ 400
4539Keramiek reliëf opgebouwd uit zes delen: vis, jaren '70, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 105 x 46 x 5 cm)€ 100-150€ 120
4553Vier smeedijzeren tuinstoelen met houten lattenzitting en rug, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 83 x 61 x 55 cm)€ 100-150€ 425
4583Jerzy Bokrzycki (1963), 'Ridder', metaal en steen -metaal verweerd en beschadigd-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 54 x 40 x 30 cm)€ 300-500€ 200
4591Bronzen beeld: vogel, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 80 x 80 x 120 cm)€ 500-700€ 400
4592Roodgeschilderd metalen beeld: figuur, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 127 x 35 x 40 cm)€ 400-600€ 325
4593Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 36 x 30 x 25 cm)€ 150-200€ 190
4594Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, staand op metalen basement, ogenschijnlijk niet gesigneerd en gedateerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 33 x 55 x 25 cm)€ 600-800€ 400
4595Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, staand op metalen basement, gesigneerd en gedateerd '93, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 42 x 48 x 30 cm)€ 600-800€ 400
4596Ted Carrasco (1933), 'Tiempo-Montaña', basalt, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 54 x 78 x 50 cm)€ 800-1200Not sold
4597Jan Koblasa (1932-2017), 'Schwarzes Herz', graniet op natuurstenen basement, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 37-47 cm)€ 500-700€ 900
4598Heidi Guthmann Birck (1941), bronzen buste, genummerd 2/5, gesigneerd en gedateerd '95, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 154 x 31 x 20 cm)€ 400-600€ 750
4599Leonard Lorenz (1948), zonder titel, brons, gesigneerd en gedateerd '89, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 68 x 55 x 30 cm)€ 500-700€ 400
4600Alex Garcia (1938), stoel met vogels, brons, gesigneerd en gedateerd '83, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 145 x 30 x 60 cm)€ 800-1200€ 1200
4601Jan Koblasa (1932-2017), zonder titel, natuursteen, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 52 x 32 x 26 cm)€ 200-300€ 150
4602Inka Uzoma (1947-2016), 'Lob der Torheit', twee bronzen figuren, beide gemonogrammeerd, genummerd 2/10 en gedateerd '89, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 44 x 14 x 14 cm)€ 500-700Not sold
4603Leonard Lorenz (1948), drie bootjes, brons, gesigneerd en gedateerd '89, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 53 x 25 x 30 cm)€ 150-200€ 160
4605Leonard Lorenz (1948), 'Meditation', brons, 2001, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 55 x 350 x 35 cm)€ 1000-1500Not sold
4606Leonard Lorenz (1948), 'Focal Point', brons, gesigneerd en gedateerd 1999, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 135 x 290 x 50 cm)€ 1000-1500Not sold
4607Leonard Lorenz (1948), 'Giant Striding', brons, gesigneerd en gedateerd '94, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 165 x 165 x 50 cm)€ 1000-1500Not sold
4609Erdmuth Albrecht Langenberg (1953), gekroonde kikker met figuurtje op de tong, brons, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 22 x 22 x 43 cm)€ 100-150€ 270
4610Metalen beeld: vogel, niet gesigneerd, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 68 x 61 x 30 cm)€ 70-90€ 95
4611Giovanni Vetere (1940), figuur op standaard, ijzer -roestig-, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 103 x 30 x 35 cm)€ 100-150€ 130
4612Tuintafel met smeedijzeren onderstel en marmeren blad, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, Let op: betreft alleen de tuintafel en niet de objecten rondom (Afmeting: 73 x 90 x 200 cm)€ 150-200€ 1600
4613Zes metalen tuinstoelen met houten latten en armleuningen -paar latten los-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, Let op: betreft alleen de tuinstoelen en niet de objecten rondom (Afmeting: 91 x 58 x 60 cm)€ 100-150€ 400
4623Inke Uzoma (1947-2016), zittend figuur, brons, gemonogrammeerd en gedateerd '89, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 33 x 13 x 16 cm)€ 700-900Not sold
5023Drie boeken: Howgate, S. Lucian Freud Porträts. München, 2012; Francis Bacon (Ausstellungskatalog 1996/97, München); C.-P. Warncke, Pablo Picasso 1881-1973. Uitgeg. door I.F. Walther. 1997. Samen drie delen. 4to. Gebonden, stofomslag, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland€ 60-80€ 110
5026Paar kersenhouten armstoelen met zwarte lederen rug en zitting, model Sella Magna, ontwerp Leon Krier, uitvoering Giorgetti, ongenummerd, gemerkt met koperen plaatje -gebruikssporen, verkleurd-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 76 x 56 x 56 cm)€ 300-500€ 325
5197Paar kersenhouten armstoelen met zwarte lederen rug en zitting, model Sella Media, ontwerp Leon Krier, uitvoering Giorgetti, ongenummerd, gemerkt met koperen plaatje -gebruikssporen-, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 80 x 45 x 50 cm)€ 200-300€ 400
5233Porseleinen wandbord met lusterglazuur: 'Sjeherazade', ontwerp Björn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Duitsland, herkomst Galerie Groll, Naarden, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland (Afmeting: 31 x 31 cm)€ 60-80Not sold