Catalogus zondag 27 oktober 2019 Veilinghuis Peerdeman

Hide Images     Print
Nr.OmschrijvingFoto Hamerprijs
1001Paar 2e gehalte zilveren vijflichts kandelabers, de stam gedragen door vier zeewezens, de armen gevormd door zeewezens, importkeur D.J. Aubert, Den Haag, na 1958, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 1500
1002Balustervormige 1e gehalte zilveren kraankan met twee oren en hengsels, de hals met drie ornamenten in reliëf, de buik voorzien van drie kranen, staande op drie gecontourneerde poten, meester: Dirk Westrik, Amsterdam, 1734, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: H 37 cm)€ 55000
10031e gehalte zilveren groot formaat tafelstuk: vos, meester: Jos Martens Ruijters, Hoensbroek, circa 1970, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 19 x 48 x 11 cm)€ 1500
1004Twee 2e gehalte zilveren gelegenheidslepels, beide met mascarons, getordeerde steel en bekroning met oud-Hollands decor€ 150
1005Paar 2e gehalte zilveren kandelaars met losse bobèches, Louis Quinze-stijl, meester: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem, bijgevoegd: brief Zaanlandsche Zilversmederij d.d. 20 november 1967 (Afmeting: 20,5 cm)€ 750
10062e gehalte zilveren gelobde suikerstrooier, en paar peper- en zoutstrooiers, conisch model op klauwpootjes, gedecoreerd met roosje op de top, Zweden, 1915 (Afmeting: 15,5 cm)Not sold
1007Paar 3e gehalte zilveren getordeerde balustervormige strooiers, staande op drie pootjes, Louis Quinze-stijl (Afmeting: 17 x Ø 6 cm)€ 260
10082e gehalte zilveren bouilloire, met bijbehorend komfoor, Duitsland, circa 1900 -brander heeft klein deukje- (Afmeting: 42 x 26 x 19 cm)€ 650
10092e gehalte zilveren slatang met gegraveerd en gedreven decor, meester: Simon Hendrikus Johannes Heldoorn, Amsterdam, 1860 (Afmeting: 8x 5,5 cm)€ 120
10101e gehalte zilveren huwelijksbeker, met vermeil binnenzijde, Londen, 1855, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 260
10113e gehalte zilveren gelobde bouilloire met bijbehorend komfoor, meester: Koch & Bergfeld, Bremen, Duitsland, circa 1900 (Afmeting: 22 x 20 x 17 cm)€ 350
10121e gehalte zilveren komfoor met rocaillerand en gegraveerd blad en rocailledecor, de wand ajour gezaagd, staande op drie bladvormige pootjes, verbonden door opengewerkte bladvormige lijst, meester: Hermanus Nieuwehuys, Amsterdam, midden 18e eeuw, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -koperen binnenbakje ontbreekt-Not sold
1013Glad model 2e gehalte zilveren brandewijnkom met opengewerkte platte oren, meester: Willem de Booser, Groningen, 1704, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -bekroond monogram aan onderzijde- (Afmeting: 27,5 cm)€ 8500
1014Paar 2e gehalte zilveren petit-fourscheppen met opengewerkt decor van een fruitmand, onduidelijk meesterteken, 1876 (Afmeting: L 22 cm)€ 75
10151e gehalte zilveren balustervormige theepot, gegraveerd met bloemdecor en voluten, met bloemknop, en scharnierend deksel, rietgevlochten hengsel voorzien van voluten, op bijbehorend komfoor, eveneens voorzien van gegraveerd bloemdecor en voluten, Londen, 1765, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 29 x 21 x 15 cm)€ 800
10161e gehalte zilveren ajour gezaagd komfoor, met gegraveerd floraal- en palmetdecor, met drie voluutvormige oren, welke uitvloeien in krulpootjes, meester: toegeschreven aan Pieter Bartholomeus van Linden, Amsterdam, 1768, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -hetzelfde meesterteken staat afgebeeld in De Lorm, J.R., 'Amsterdams Goud en Zilver', pag. 130-€ 600
10172e gehalte zilveren olie- en azijnstel met twee geslepen kristallen karaffen, circa 1900 (Afmeting: 31 cm)Not sold
10181e gehalte zilveren dienblad met voluten- en bloemgedecoreerde randen en grepen, meester: Regnerus Elgersma, Leeuwarden, 1764, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 57 x 36 cm)€ 900
10191e gehalte zilveren komfoor met rocailledecor, staande op drie pootjes, meester: Reynier de Haan, 's Gravenhage, 1773, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -glazen binnenbakje van later datum-Not sold
1020Zes dessertcouverts met 1e gehalte zilveren heften voorzien van bloem- en palmetbladdecor, Sheffield, 1934Not sold
1021Kristallen gefacetteerde karaf, gegraveerd met zuilen, voluten en bloemmotieven en voorzien van gedreven zilveren montuur met fruitdecor en cartouches, daarbij: vier glaasjes op lage voet, België, 1860 (Afmeting: 31 cm)Not sold
1022Paar 1e gehalte zilveren kandelaars op rijk bewerkte voet met C-voluten, nodus met filetranden, balustervormige stam, meester: Johannes Arntzen, Utrecht, 1767 -inscriptie: BJR geb den 9 nov 1775- (Afmeting: 24 x Ø 13 cm)€ 3000
10231e gehalte zilveren cabaret, staand op vier pootjes, de opengewerkte rand met guirlande, kabelrand, urnen en ramskoppen, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 1784, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3 x 31 x 31 cm)€ 1000
10242e gehalte zilveren lepeldoos met jachtdecor in reliëf, Hollands, 1913 (Afmeting: 4,5 x 13 x 6,5 cm)€ 110
1025Paar 2e gehalte zilveren tafelstukken in de vorm van weidevogels: kievit en watersnip, meester: Louis Premselaar, Amsterdam, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: H 16 en H 20 cm)€ 1500
10262e gehalte zilveren theezeef met bloemdecor, en 2e gehalte zilveren lekbakje op klauwpootjes€ 55
10271e gehalte zilveren rijk bewerkte molenbeker -defecten, incompleet-, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: L 17 cm)€ 3900
1028Paar gelobde 3e gehalte zilveren kandelaars met bloemknopjes in de voet, Wenen, 1862 -gebruikssporen- (Afmeting: 25 cm)€ 180
1029Ronde gedreven 1e gehalte zilveren gelobde schotel floraal decor in reliëf, EngelandNot sold
1030Rijk gedreven 2e gehalte zilveren trekpotje, onduidlijk meesterteken, Haarlem, eerste helft 18e eeuw -restauraties, deuken in deksel-, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 13 x 19 x 11 cm)Not sold
10312e gehalte zilveren theebus gedecoreerd met een Hollands landschap omgeven door florale motieven, onduidelijk meesterteken, begin 20e eeuw -deukjes-€ 95
10322e gehalte zilveren ménagère, bestaande uit: geaccoleerde peper- en zoutcoupe op gelobde en gegraveerde zilveren voet, en mosterdpot op tevens gelobde en gegraveerde voet met scharnierend balustervormig deksel, meester: Nicolaas Johannes van Wulven, Amsterdam, 1858€ 85
1033Paar 2e gehalte zilveren gecanneleerde tafelkandelaars op ronde voet, gedecoreerd met rozet en guirlandes, Louis Seize, gemonogrammeerd C.B., herkomst: particuliere collectie Herveld -één stam gesoldeerd- (Afmeting: 26 cm)€ 1000
10341e gehalte zilveren presenteerblad op gecanneleerde bolpoten, het blad met gelobde rand, meester: Roelof Barend Citroen, Amsterdam, 1844 (Afmeting: 32 x 24,5 cm)Not sold
10353e gehalte zilveren gelobde suikerdoos op vier pootjes, Duitsland, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 180
10363e gehalte zilveren dienlepel met getordeerde en fijn gegraveerde steel met voluten, Noorwegen, 1860€ 20
10372e gehalte zilveren broodmand, gedecoreerd met guirlandes en strikken, staand op klauwpootjes, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 13 x 28 x 18 cm)€ 400
1038Twee 2e gehalte zilveren petit-fourscheppen, opengewerkt met gegraveerd floraal decor, groot model meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1875, klein model 1864€ 60
10391e gehalte zilveren theedoos, gecanneleerd, op vier bolpootjes en voorzien van bolknop en slot , Oostenrijk, circa 1870 -sleuteltje ontbreekt- (Afmeting: 13 x 12,5 x 9 cm)€ 290
1040Groot 1e gehalte zilveren dienblad met gecanneleerde randen, meester: Topazio, Portugal, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 66x 41 cm)€ 800
10411e gehalte zilveren pijpkomfoor staand op gezwart houten pootjes, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 12 x 32 x 20 cm)Not sold
10423e gehalte zilveren en kristallen olie- en azijnstel, geaccoleerd, staand op vier ovale bolpootjes, meesterteken: IS, Oostenrijk/Hongarije, 1846 (Afmeting: 23 cm)€ 180
1043Paar 2e gehalte zilveren dienlepels met decor van guirlandes, in originele cassette, tweede helft 19e eeuwNot sold
10442e gehalte zilveren gelobd pijpkomfoor en tabakspot met kabelranden, het komfoor op mahonie voet met koperen binnenbak, de tabakspot heeft een dekselknop in de vorm van een zwaan, beide meester: Johan Batist Hellemons, Roosendaal, komfoor met jaarletter 1834€ 400
1045Vierdelig kristallen ménagèrestel in 2e gehalte zilveren houder, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 32 cm)€ 170
1046Opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand, de grepen met rocailledecor, staand op klauwpootjes, meester: G. Wijland, Schoonhoven, 1977€ 250
10471e gehalte zilveren karafhouder met drie kristallen karaffen, voorzien van guirlandes en parelranden, meesterteken half afgeslagen, maar vermoedelijk Cornelius Knuys, Rotterdam, 1793, herkomst: Collectie Morpurgo, AmsterdamNot sold
1048Kristallen koekjespot, de 1e gehalte zilveren deksel met gedreven engelendecor, Birmingham, 1905 (Afmeting: 9 x Ø 7,5 cm)€ 20
10491e gehalte zilveren reisbestek, meester: Koninklijke Begeer, Voorschoten, begin 21e eeuw (Afmeting: L 11,5 cm)€ 80
10502e gehalte zilveren schuitvormige theebus met oud-Hollands decor, meester: Herman Hooijkaas, Schoonhoven, 1917 (Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm)€ 100
10511e gehalte zilveren balustervormige theebus, met reliëfdecor van voluten en acanthusbladeren, meester: Gerard Koen, Schoonhoven, 1765 -deukje-, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 4 x 7 cm)€ 700
1052Opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje, staand op vier pootjes, meester: James Dixon & Sons, Sheffield, Engeland, 1926 (Afmeting: 4,5 x 14 x 11 cm)€ 40
1053Zilveren inklapbaar reisbestek met opschuifbare bak, de steel bekroond door een heiligenfiguur, Hollands, 17e eeuw, gemerkt met belastingteken gekroonde V en het belastingteken van 1831, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -schuifje zit vast door zilverpoets, bak mogelijk van later datum, middelste tand mogelijk gerestaureerd-Not sold
1054Kristallen inktpot met 2e gehalte zilveren montuur en dop, 1907 (Afmeting: 10 x 9 cm)€ 50
1055Driedelig 2e gehalte zilveren theeservies met opstaande ajour gezaagde randen, afgezet met parelrand, bestaande uit: theepot, suikerpot en roomkan, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1892€ 300
1056Vierkant 1e gehalte zilveren cabaret met galerijrand, staande op vier opengewerkte pootjes, meester: Rudolf Sondag, Rotterdam, 1783, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam (Afmeting: 2,5 x 23,5 x 23,5 cm)€ 800
1057Kristallen gefacetteerde koektrommel met 2e gehalte zilveren montuur en scharnierend deksel, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1884, met monogram binnenzijde deksel: 'A.J.d.D.', herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 10 x 11 x 8,5 cm)Not sold
1058Driedelig gelobd 2e gehalte zilveren theeservies met parelranden, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1889€ 230
10591e gehalte zilveren ajour gezaagd knottenmandje, geprofileerd met parelrand, empire, meester: Pierre H. la Ruelle, Amsterdam, 1810, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam€ 300
1060Zes 2e gehalte zilveren theelepels, de getorste steel eindigend in een bokkenpoot€ 20
10612e gehalte zilveren slatang, gegraveerd met C-voluten en floraal decor, afschroefbare knop, meester: Jacob Hendrik Schouten, Amsterdam, 1868€ 140
1062Paar 1e gehalte zilveren bonbonschaaltjes, meester: E.S. Barnsley & Co, Birmingham, 1910€ 45
10631e gehalte zilveren strooilepel met ajour gezaagde bak, afgezet met parelrand, meester: Willem van der Wolde, Meppel, 1823€ 280
10642e gehalte zilveren gelobde theepot met houten knop en greep, meester: Johannes Mattheus van Kempen, 1932 (Afmeting: 12 x 20 x 11 cm)Not sold
10652e gehalte zilveren koffiepot met houten greep, de losse deksel met bloemknop, meester: Christiaan Bruinings, Joure, 1870Not sold
1066Vierdelig 2e gehalte zilveren mokkaservies met dubbele parelrand, bestaande uit: mokkakan met ivoren greep, melkkan, suikerpot, alle 1916, en lepelvaasje, 1897, alle meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten -applique aan het uiteinde van de ivoren greep ontbreekt-€ 200
1067Zilveren urnvormige strooibus, de opengewerkte dop met bloemdecor en bekroond door pinakel, staand op vierkante voet, voorzien van pseudokeuren, Louis Seize-stijl, circa 1900, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam (Afmeting: 19 x 7 cm)€ 210
10681e gehalte zilveren visdienschep met filetrand en ebben heft, meester: Hendrik Smits, Amsterdam, 1802, en winkeliersmerk Diemont -lichte gebruikssporen- (Afmeting: 33 cm)€ 130
10692e gehalte zilveren hamergeslagen bonbonschaaltje met parelrand, staand op vier pootjes€ 55
1070Zes 1e gehalte zilveren theelepeltjes, puntfilet, meester: M.J. Gerritsen, Schoonhoven, 1988€ 55
1071Schuitvormige 2e gehalte zilveren broodmand met opengezaagde spijlen, afgezet met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1916 -deukje in de rand, inscriptie aan onderzijde- (Afmeting: 27 cm)€ 140
10723e gehalte zilveren taartschep met ivoren greep (Afmeting: L 30 cm)Not sold
10732e gehalte zilveren eivormige theepot staand op sierlijke klauwpootjes, met zilveren accoladegreep en houten knop, de deksel voorzien van parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1863 (Afmeting: 17 x 17 x 9 cm)€ 150
1074Twaalf 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad, meester: Hendrik Helweg, Amsterdam, 1848 en 1855€ 650
1075Vierdelig 2e gehalte zilveren hamergeslagen theeservies, bestaande uit: theepot, suikerpot, roomkan en bonbonschaaltje, winkeliersmerk: Begeer, van Kempen & Vos€ 300
1076Zes 2e gehalte zilveren theelepeltjes met getordeerde stelen en gegraveerd floraal decor€ 20
1077Acht 3e gehalte zilveren theelepeltjes, Denemarken (Afmeting: L 10 cm)€ 20
10782e gehalte zilveren natfruitschep met ajour gezaagde bak en gegraveerde krulsteel, meester: Donatus Graven, Venlo, circa 1815€ 120
10792e gehalte zilveren bakje, glad met overkragende rand, Duitsland (Afmeting: 3,25 x Ø 11 cm)€ 25
1080Vijf 2e gehalte zilveren theelepels, en een botermesje, filetrand, samen in lederen casette, 1878€ 25
10813e gehalte zilveren peper- en zoutstel, in originele Hessenberg & Co cassette met twee schepjes, meester: Louis Wolfers, België, circa 1760Not sold
1082Zes 1e gehalte zilveren theelepels, in lederen cassette, meester: Suckling Ltd, Birmingham, 1928€ 35
1083Paar 1e gehalte zilveren kandelaars -één defect-, en 2e gehalte zilveren zuilvormige kandelaar -voet gedeukt-€ 100
10842e gehalte zilveren broodmand, meester: A. Presburg, Haarlem, 1945/1946, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 11 x 34 x 30 cm)€ 600
1085Paar 1e gehalte zilveren tafelstukken: kemphanen, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: H 18 en H 25 cm)€ 850
10862e gehalte zilveren theeservies, gehamerd, met bolletjesvormige ornamenten, bestaande uit: theepot, suikerpot met deksel en roomkan, ontwerp Carl M. Cohr, Denemarken, winkeliersmerk Steltman, Den Haag, circa 1920€ 600
10871e gehalte zilveren gecanneleerde kraagkandelaar op ronde gegraveerde voet met parelrand, Frankrijk, 1798-1809 -deukje in de voet-€ 270
10882e gehalte zilveren inktstel op houten basement, de twee kristallen flacons met zilveren doppen, 2e gehalte zilveren kroontjespen, en doosje met op het deksel een hert, 19e eeuw -één dopje missend-€ 170
1089Driedelig geribd 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepot, suikerpot en roomkan, gegraveerd met decor van guirlandes, meester: M.W., Engeland, Sheffield, 1821€ 325
10902e gehalte zilveren pattipan, onduidelijk meesterteken, Den Haag, 1758, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3 x 12 x 11 cm)€ 700
1091Deels verguld zilveren schaaltje met gelobde rand en centraal gegraveerd portret van Lodewijk de XVI, meester: François Housseau, Parijs, 1717-1722, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -gravering van later datum- (Afmeting: Ø 10 cm)€ 325
1092Paar zilveren urnvormige strooibussen, de opengewerkte doppen met bloemdecor en bekroond door dennenappel, voorzien van pseudomerken, Louis Seize-stijl, circa 1900, herkomst: Collectie Morpurgo, AmsterdamNot sold
1093Twaalf 2e gehalte zilveren hamergeslagen theelepels, meester: Gerritsen & van Kempen, Zeist, circa 1930€ 65
10941e gehalte zilveren theepot met filetranden, houten knop en ebbenhouten handvat, meester: Jacobus Carrenhof, Amsterdam -scheurtje in handvat-, daarbij: 2e gehalte zilveren melkkan met filetranden, beide begin 19e eeuw -handvat melkkan defect-€ 150
10951e gehalte zilveren hengselmandje met spijlen, en rand voorzien van gegraveerd decor, meester: Wouter Verschuur, Amsterdam, met winkeliersmerk Verschuur, circa 1800, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam€ 210
1096Zilveren pijpwroeter met aan het uiteinde van de getordeerde steel een kip, vermoedelijk 18e eeuw (Afmeting: L 8,5 cm)€ 55
10972e gehalte zilveren geboortelepel, de steel bekroond door een paard-en-wagen, meester: J. Gelderblom en Zonen, Schoonhoven, 1985 (Afmeting: L 18,5 cm)€ 30
1098Kristallen gefacetteerde en geaccoleerde botervloot met 2e gehalte zilveren greep, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, laat 19e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 16 x Ø 15 cm)€ 60
10992e gehalte zilveren strooilepel, 1857 (Afmeting: 17 x 7 cm)€ 35
11001e gehalte zilveren theepot met houten greep en knop, de aanzet versierd met een rozet, circa 1830 (Afmeting: 12 x 23 x 9 cm)€ 150
1101Zes 2e gehalte zilveren taartvorken, zes 2e gehalte zilveren theelepels, en 2e gehalte zilveren suikerschep, alle met bloemsteel€ 45
11023e gehalte zilveren hengselmandje met parelrand€ 45
1103Zes 2e gehalte zilveren theelepels, en een theeschep in originele doos, meester: weduwe J. Huisman, Schoonhoven, 1926Not sold
11041e gehalte zilveren dienblad met mahonie blad, de buitenzijde geprofileerd en afgewerkt met filetrand, meester: Wed. Jacob Hendrik Stellingwerf, Amsterdam, 1827 -blad niet origineel- (Afmeting: 49 x 35 cm)€ 160
1105Veertien theelepels, zes mokkalepels, zes taartvorken en een suikerlepel, alle 2e gehalte zilver, bekroond met een hertje op de hoekige stelen, meester: Van Kempen & Begeer€ 130
11062e gehalte zilveren roomlepel met gecanneleerd decor, 1923 -soldering-Not sold
1107Twee 2e gehalte zilveren suikertangen, één met filetrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1921, de ander met cartouche, biedermeierNot sold
1108Zes 2e gehalte zilveren apostellepeltjes met getordeerde steel€ 20
1109Paar 2e gehalte zilveren botermesjes, en paar vleesvorkjes, meester: C. Mansvelt, Rotterdam, 1941€ 30
1110Divers klein zilver: drie suikertangen, cakevork en serveertang, diverse gehaltes€ 45
1111Twee 2e gehalte zilveren kindercouverts, 2e gehalte zilveren dwarslepel en drie zoutlepeltjes, diverse gehaltes€ 60
1112Divers klein zilver: druivenschaar, petit-fourschep, roomlepel, drie suikerscheppen, en een theelepel, diverse gehaltes€ 60
1113Zilveren handschoenspanner, gemerkt met monogram DL, daarbij: zilveren tweetands gedraaid vorkje, briefopener en natfruitschepje, diverse gehaltes€ 50
11142e gehalte zilveren aardappellepel, model Prinses, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1939Not sold
1115Zilveren diengerei, bestekdelen, etc., diverse gehaltes€ 280
1116Diverse 2e gehalte zilveren dienlepels, daarbij: 2e gehalte zilveren couvert€ 130
1117Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, met dubbele filétranden, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1912, daarbij: BWZG brijlepel€ 120
11182e gehalte zilveren gembercouvert, daarbij: 2e gehalte zilveren roomlepel, alle 19e eeuwNot sold
1119Divers zilverwerk, waaronder: opengewerkte dienschep met parelmoer heft, kinderbeker en petit-fourschep, diverse gehaltes€ 55
1120Drie 2e gehalte zilveren suikerschepjes, waarvan één met streepagaat-steel, daarbij: twee 2e gehalte zilveren theeschepjes€ 40
1121Zes 2e gehalte zilveren gegraveerde theelepels, 19e eeuw€ 40
1122Divers klein zilver, diverse gehaltes€ 70
1123Tien 2e gehalte zilveren theelepels met parelrand€ 70
11242e gehalte zilveren longdrinklepel, elf 2e gehalte zilveren theelepels, en 2e gehalte zilveren mosterdlepeltje, alle met bloemvormige bak, Hollands, circa 1920€ 40
1125Diverse 2e gehalte zilveren lepeltjes, vleesvork, etc.€ 55
1126Zes gelijkende 2e gehalte zilveren theelepels, o.a. meester: Johannes Binnenveld, Rotterdam, 1819Not sold
1127Divers klein zilver: 18 theelepels, druivenschaar, theeschep, twee boekenleggers, en miniatuur: 'voor galg en rad opgroeien', diverse gehaltes€ 85
1128Paar 2e gehalte zilveren drielichts kerkkandelaars met gedraaide bladmotieven, getorste stam en ronde voet, staande op drie pootjes, neogotiek, meester: Gebroeders Van Roosmalen, Utrecht, 1927 (Afmeting: 47 x 37 x 20 cm)Not sold
11293e gehalte zilveren gelegenheidslepel met opengewerkte vergulde bak, de steel bekroond door zeilschip, 2e gehalte zilveren rijk bewerkte petit-fourschep, de steel eindigend in een vrouwfiguur, en 2e gehalte zilveren olijf/natfruitschepje met opengewerkte bak in floraal decor, art deco, meester: Arie Pluut, Schoonhoven, 1923€ 50
1130Zeven vergulde en geëmailleerde 1e gehalte zilveren theelepels, meesterteken SG.G., in cassette -emaille niet geheel intact-€ 30
1131Twaalf 2e gehalte zilveren vergulde en deels gematteerde ijslepels met bladdecor en gegraveerde bak, daarbij: bijbehorende ijsdienschepNot sold
1132Ovaal 2e gehalte zilveren tobbevormig zoutschaaltje met opstaande oren en vermeil binnenzijde, St. Petersburg, eerste kwart 19e eeuw, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -licht gedeukt-Not sold
1133Vijfdelig 2e gehalte verguld zilveren thee- en koffieservies, rijk gedreven met putti en figuren, Portugal, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 2500
1134Twaalf 3e gehalte zilveren vergulde theelepels, spatelmodel, Duitsland (Afmeting: 10 cm)€ 95
11351e gehalte zilveren vergulde lepel, de steel bekroond door een figuur, de bak gemonogrammeerd AD, meester: vermoedelijk Abraham van der Tooren, Amsterdam, 1695, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam (Afmeting: L 17 cm)€ 210
1136Paar 3e gehalte zilveren drielichts wandkronen, Duitsland, 19e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 15 cm)Not sold
11373e gehalte zilveren schaal met veldslagdecor historismus, Duitsland, tweede helft 19e eeuw (Afmeting: 5 x 66 x 54 cm)€ 1100
11381e gehalte zilveren kapitale broodmand met ramskoppen, portretmedaillons, strikken en guirlandes, ajour gezaagd met parelranden, staand op vier klauwpoten, voorzien van valse keuren, meesterteken ET, laat 19e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 14 x 38 x 28 cm)Not sold
1139Zilveren bedekte bierpul met vermeil binnenzijde, de buitenzijde met gedreven reliëfdecor: jachtgezelschap met herten en een everzwijn, de deksel getooid met een borstbeeld van Bacchus, mogelijk Augsburg, mogelijk 18e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 30 x 19 x 15 cm)€ 1500
11402e gehalte zilveren bouilloire, de kan met houten greep en deksel in de vorm van een bloem, het komfoor staand op vier klauwpoten en florale guirlandes, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 35 cm)€ 950
1141Paar 1e gehalte zilveren zevenlichts kandelaberopzetstukken, balustervormig, de armen versierd met guirlandes en parelrand, meester: Vincenz Czokally, Oostenrijk, 1866 (Afmeting: 24 x Ø 32 cm)€ 500
11423e gehalte zilveren wijnkan in de vorm van een staande griffioen, de scharnierende kop als deksel, bezet met twee cabochongeslepen robijnen als ogen, het hengsel in de vorm van veren, staand op klauwpoten, vermeil binnenzijde, winkeliersmerk: Antal Bachruch, Boedapest, Hongarije, gemerkt, eerste helft 20e eeuw -ontwerp van deze kan is gebaseerd op een witte porseleinen pot vervaardigd door de Keizerlijke Porseleinfabriek te Wenen tussen 1744-1749-, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 22 x 16 x 14 cm)€ 1000
1143Schildpad tondeldoosje met 14kt gouden montuur, daarbij: kristallen parfumflesje met 2e gehalte zilveren dop - stopje ontbreekt -€ 80
1144Boheems kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dopje, binnendopje aanwezig (Afmeting: 12,5 x 5 cm)€ 75
1145Deels verguld 1e gehalte zilveren sierei, de binnenzijde met groengeëmailleerde bodem, en vergulde zon waarin uitneembare verguld zilveren broche met twee diamantjes in de vorm van lelietjes-van-dalen, Franklin Mint, Birmingham, 1977 (Afmeting: 8 x Ø 5 cm)€ 180
1146Twee kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren monturen, en kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop -deuken, stopjes ontbreken-€ 75
114718kt gouden kruishanger, bezet met 16 briljantgeslepen diamanten (Afmeting: 5 x 3 cm)€ 350
1148Paar 14kt geel- en witgouden oorstekers bezet met zirkonia (Afmeting: 2,75 cm)€ 25
114914kt gouden damespolshorloge Omega€ 325
115014kt gouden gevlochten band voor damespolshorloge (Afmeting: 14 cm)€ 290
1151Paar 14kt gouden manchetknopen met parelmoer inleg en pareltje, in orgineel doosje€ 200
115214kt gouden ring met entourage van 22 briljantgeslepen diamanten in witgoud gezet, mt. 17,5Not sold
115314kt geelgouden collier, waaraan 14kt gouden en platina hanger met pampel, bezet met o.a. bolsjewiekgeslepen diamant, circa 1900€ 1750
115418kt gouden filigrain munthanger met gouden tientje, 1875€ 400
115514kt gouden en 1e gehalte zilveren entouragering met roosdiamanten, mt. 18,25€ 110
115614kt gouden jasseronschakelcollier met afwisselend geribde en gladde schakels, waaraan ovaal 14kt gouden medaillon, de bloemapplique ingelegd met turkooizen en roosdiamanten (Afmeting: 56 cm)€ 1100
115714kt gouden stijve armband (Afmeting: Ø 7 cm)€ 650
115814kt gouden slangenarmband bezet met kussengeslepen bergkristal -enige gebruikssporen- (Afmeting: Ø 7 cm)€ 425
115914kt gouden hanger bezet met 14 briljantgeslepen diamantjes€ 150
1160Collier van gekleurde peervormige barokparels, aan 1e gehalte zilveren sluiting (Afmeting: L 42 cm)€ 110
1161Ronde 14kt gouden hanger met onyx en gecultiveerde parel (Afmeting: 4 x 3 cm)€ 110
116214kt gouden cocktailring bezet met blisterparel omgeven door 19 parels, mt. 18,25 -breuk in blisterparel-Not sold
116314kt wit- en geelgouden ring bezet met vier briljantjes, mt. 17,25Not sold
116414kt geel- en witgouden ring bezet met diamant, mt. 18,5Not sold
116514kt gouden rozetring bezet met negen briljantjes, mt. 17,5€ 150
116614kt gouden slagring bezet met twee zoutwaterparels en twee diamantjes, mt. 17,25€ 110
116714kt gouden fantasiering bezet met acht saffiertjes en negen diamantjes, mt. 16,5€ 95
116814kt gouden rijring bezet met saffier en witte steentjes, mt. 17,5€ 160
116914kt roségouden slagring bezet met saffier en zoutwaterparel, mt. 18,25Not sold
117014kt gouden en 2e gehalte zilveren ring bezet met saffier en twee roosdiamantjes, mt.15,5€ 130
117114kt gouden rozetring bezet met facetgeslepen saffier omgeven door briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,5€ 130
117214kt gouden fantasiering bezet met diamantje, mt. 16,25€ 150
117314kt gouden ring bezet met vijf briljantjes, mt. 17€ 110
117414kt witgouden ring bezet met diamantje, mt. 16,25€ 35
117518kt gouden rijring, de scheen met drie diamantjes in witgoud gezet, mt.17€ 80
117614kt witgouden ring bezet met lichtblauwe kwarts, mt. 17€ 70
117714kt witgouden ring bezet met zoetwaterparel, mt. 17Not sold
117814kt witgouden ring bezet met een gecultiveerde parel, geflankeerd door diamantjes, mt. 16,25€ 50
117914kt gouden solitair met open scheen en briljantgeslepen diamant, hoog gezet in witgoud, mt. 17,25Not sold
118014kt gouden ring met geprofileerde scheen, bezet met ovaal geslepen robijn, mt. 17,25Not sold
118114kt gouden ring, bezet met entourage van negen briljantgeslepen diamanten, mt. 17,25€ 160
118214kt gouden fantasiering bezet met 16 briljantgeslepen diamanten, mt. 17,75Not sold
118314kt gouden ring bezet met 28 briljantgeslepen diamanten, pavé gezet, mt. 17,25€ 140
118414kt gouden entouragering bezet met 19 briljantgeslepen diamanten in witgouden zetting, mt. 17,75€ 180
118514kt gouden ring bezet met 26 briljantgeslepen diamanten in witgoud gezet, mt. 17,25€ 100
118614kt witgouden ring bezet met zoetwaterparel, mt. 18,5€ 70
118714kt gouden ring bezet met 44 briljantgeslepen diamantjes, pavé gezet, mt. 17,25€ 180
118814kt gouden opengewerkte ring bezet met 13 briljantgeslepen diamanten in ruitvorm gezet, mt. 17,5€ 140
118914kt gouden entouragering bezet met zeven briljantgeslepen diamanten, mt. 16,5Not sold
119014kt gouden ring, mt. 18,75Not sold
119114kt gouden entouragering bezet met negen briljantgeslepen diamanten, mt. 17,25€ 150
119214kt gouden entouragering bezet met 25 briljantgeslepen diamanten in ruit gezet, mt. 17,25Not sold
119314kt gouden ring bezet met hematiet, mt. 17,5€ 55
1194Tweestrengs bloedkoralen staafjescollier aan ovale 14kt gouden sluiting met haarwerkje, daarbij: enkele losse kralen€ 40
119518kt gouden collier met afwisselend gladde en matte vierkante staafjes (Afmeting: 40 cm)€ 1200
119614kt gouden kerkboeksluiting, vermaakt tot broche (Afmeting: 3 x 6,75 cm)€ 120
1197Tweestrengs bloedkoralen armband, met 14kt gouden bolletjes, aan 14kt gouden slot bezet met bloedkoralen (Afmeting: 36 cm)Not sold
1198Driestrengs bloedkoralen armband, aan ovaal 14kt gouden bakslot bezet met bloedkoralen camee (Afmeting: L 18 cm)€ 140
1199Paar 14kt gouden oorhangers met bloedkoralen pampels (Afmeting: 2,5 cm)€ 75
1200Twee 14kt gouden muntringen met Canadese en Mexicaanse gouden munt, mt. 17,5€ 350
1201Collier met 64 en chute geknoopte bloedkoralen kralen, het grootste exemplaar met een diameter van circa 2 cm, in originele cassette (Afmeting: 64 cm)€ 1800
120214kt gouden choker (Afmeting: 44 cm)€ 800
1203Bloedkoralen Januskop, in 18kt gouden montuur (Afmeting: 2,5 cm)€ 150
1204Twee bloedkoralen colliers, daarbij: 14kt gouden broche met cabochongeslepen bloedkoraal€ 90
120514kt gouden kerkboeksluiting, vermaakt tot broche, gegraveerd met voluten (Afmeting: 3 x 7 cm)€ 120
1206Spiraalvormige bloedkoralen armband met drakenkop en geschubd geregen tonkralen oplopend tot 9.5 mm€ 325
120714kt gouden armband bezet met gesneden jade en robijntjes -één robijntje missend- (Afmeting: 3,5 x 19 cm)€ 700
120814kt gouden armbandje€ 100
120914kt gouden armband (Afmeting: 21 cm)€ 450
121014kt gouden damespolshorloge Cyma€ 270
121118kt gouden platgourmet schakelarmband (Afmeting: 17 cm)€ 550
121214kt gouden gesp-armband met gegraveerd decor, bezet met zaadpareltjes, meester: J.H. Rutgers, Arnhem, eind 19e eeuw (Afmeting: 6,25 x 7 cm)€ 400
1213Collier van gefacetteerde agaten kralen aan 14kt gouden bolvormig gefacetteerd slot met veiligheidsketting (Afmeting: 46 cm)€ 45
1214Amethist kralencollier€ 30
1215Collier van rozenkwarts aan 14kt gouden tonslot (Afmeting: 44 cm)€ 50
1216Rozenkwarts hanger met onedel plaatoog (Afmeting: 5,25 cm)€ 35
121714kt gouden schuifcollier, de schuif met bloemvormige applique, bezet met een briljantje, en musketonhaakje voor damesremontoir (Afmeting: 164 cm)€ 950
1218Twee 14kt gouden bedeltjes, en BWGG hangertje bezet met amethisten en zoetwaterpareltjes€ 50
121914kt gouden ring met gefacetteerde hartvormige topaas, mt.17,5€ 210
122014kt gouden ring met ovaal gefacetteerde aquamarijn in open zetting en dubbele scheen, mt.17,25€ 100
122114kt gouden ring met blauwe gefacetteerde steen, mt. 19,25€ 140
122214kt gouden ring met blauwe steen, mt. 16,5€ 65
1223Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop, voorzien van parelrand, in foedraal -geen binnenstopje-Not sold
1224Vijfstrengs granatencollier aan 14kt gouden filigrain sluiting, bezet met granatenNot sold
1225Driedelige vergulde 1e gehalte zilveren parure, bezet met markasietjes, bestaande uit: oorclips, collier en armband, meester: Firma Theodor Fahrner SchmückNot sold
1226Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop en montuur - stopje ontbreekt - (Afmeting: 10,5 x 3 cm)€ 110
1227Twee kristallen parfumflacons met 14kt gouden doppen, glazen binnenstopjes aanwezig -defecten-€ 150
1228Vierstrengs collier van gecultiveerde zoetwaterbarokparels en blauw gefacetteerd kristal, daarbij: bijbehorende armbandNot sold
1229Herenpolshorloge Maurice Lacroix, chronograaf, aan zwarte lederen band, in originele doos€ 375
1230Herenpolshorloge Oris, 'Big crown, pointer date', automaat, rosé vergulde lunette, aan bruine lederen band, in doos€ 425
1231Stalen herenpolshorloge Omega, Geneva, aan metalen rekbandje, circa 1970€ 220
1232Drie malachiet kralencolliersNot sold
1233Driestrengs collier van gecultiveerde zoetwaterparels, aan 1e gehalte zilveren slotNot sold
1234Herenpolshorloge Longines Conquest, Olympic Games Munich 1972, mechanisch, chronograaf, aan zwarte lederen niet originele band -werkend, maar in gedragen staat-Not sold
1235Collier, armband en bijpassende oorknoppen van witte en grijze gecultiveerde zoetwaterbarokparels (Afmeting: L 46 cm)€ 60
12361e gehalte zilveren koordcollier (Afmeting: L 50 cm)€ 55
12372e gehalte zilveren Zeeuwse knoopbroche (Afmeting: Ø 6 cm)€ 80
1238BWZG filigrain Zeeuwse knoopbroche€ 30
12391e gehalte zilveren herenvestzakhorloge met witgeëmailleerde wijzerplaat, uurwerk genummerd: 8540, adres: William Howard, London, 18e eeuw, in 1e gehalte zilveren beschermkast en bijbehorend sleuteltje (Afmeting: Ø 5 cm)Not sold
1240Herenvestzakhorloge in 2e gehalte zilveren kast, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferring, Londen (Afmeting: Ø 5,25 cm)Not sold
124118kt gouden broche met bijbehorend sautoir, beide bezet met diamant, art deco€ 190
124214kt gouden gematteerd plat omegacollier, met bijbehorende oorstekers, meesterteken: SK, Italië€ 1250
124314kt gouden signet met leeuw en druiventros, de druivenbladeren en druiven met emaille peinture, bezet met diamant en robijn -de druiventros is te openen- (Afmeting: 5 cm)€ 1300
124414kt gouden damespolshorloge Certina, aan gevlochten band -vlekjes op wijzerplaat-€ 290
124514kt gouden damespolshorloge Goldmaster, aan 14kt gouden band (Afmeting: Ø 1,5 cm)€ 300
1246Matglazen sigarettenhouder met 14kt gouden montuur, in origineel foedraal (Afmeting: 12 cm)€ 30
1247Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop en montuur -binnenstopje aanwezig, deukje in dopje-€ 160
124821kt gouden filigrain gesp, circa 1800, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3,5 x 2,5 cm)€ 280
124914kt gouden cameebroche, decor: vrouwengezicht en profil (Afmeting: 4,5 x 3,25 cm)€ 80
1250Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop -sleets, binnenstopje afgebroken- (Afmeting: 9,5 x 3,5 cm)€ 60
1251Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop -dopje zit los, gedeukt- (Afmeting: 7 x Ø 3,5 cm)€ 40
125218kt gouden herenpolshorloge Tudor Oyster-Prince, automaat, met zwarte wijzerplaat, en bruine lederen band -lopend, maar wijzers geoxideerd- (Afmeting: Ø 3,25 cm)€ 1400
125318kt witgouden kruishanger pavé bezet met 64 baguettegeslepen diamanten, centraal een prinsesgeslepen diamant, afgezet door 80 briljantgeslepen diamantjes€ 900
1254Onedel herenvestzakhorloge Standard Watch Company, New York (Afmeting: Ø 4,75 cm)Not sold
125514kt gouden herenvestzakhorloge Zenith, daarbij: 14kt gouden horlogeketting, 19e eeuw -in originele cassette- (Afmeting: Ø 5 cm)Not sold
125614kt gouden bril€ 75
125714kt gouden herenvestzakhorloge Election, met witgeëmailleerde wijzerplaat en geguillocheerde achterdeksel met cartouche -werkend- (Afmeting: Ø 4,75 cm)€ 170
125814kt gouden damesremontoir met witgeëmailleerde wijzerplaat, daarbij: gouden en parelmoer horlogesleuteltje in de vorm van een hand met pistool (Afmeting: Ø 3,25 cm)€ 290
125914kt gouden damesremontoir, met witgeëmailleerde wijzerplaat, de achterzijde met gegraveerd decor en cartouche (Afmeting: Ø 2,75 cm)Not sold
126014kt gouden herenring met onyx, mt. 21,5€ 160
126118kt roségouden herenvestzakhorloge met witgeëmailleerde wijzerplaat, in 18kt roségouden beschermkast, adres: Thomas Brown, Londen, 1804, meester: W.M. Londen, aan 14kt gouden horlogeketting eindigend in een steigerend paard, het hoofd met oogjes van cabchon geslepen robijn -één missend-,€ 1800
126214kt gouden herenvestzakhorloge Philipe du Bois & Fils, met witgeëmailleerde wijzerplaat, blauwgeëmailleerde wijzers, en aparte secondewijzer, in geguillocheerde kast met in de binnenzijde inscriptie: '1 Jun 1922 de leerlingen der Marnix School' -werkend- (Afmeting: Ø 4,75 cm)€ 200
126314kt gouden hanger met vrijmetselarij-symbolen (Afmeting: 3,75 cm)€ 150
126414kt gouden ballpoint Ebos (Afmeting: 13 cm)Not sold
126514kt gouden ballpoint EbosNot sold
126614kt gouden medaillonring met heliotroop, 19e eeuw, mt. 20,25€ 270
1267Paar 14kt gouden manchetknopen€ 260
1268Paar 14kt gouden manchetknopen€ 260
126914kt gouden dasspeld€ 30
127014kt gouden ring met 55 briljantgeslepen diamantjes, pavé gezet, mt. 17,5€ 190
1271Paar 18kt witgouden oorhangers, elk bezet met één briljant van circa 0.35ct, si/p1, Top Wesselton, en een ovale 16x13.5mm Zuiderzeeparel€ 1500
127214kt gouden fantasiering bezet met elf briljantgeslepen diamanten, gezet in een entourage van zeven diamanten geflankeerd door twee diamanten aan beide zijden, mt. 17Not sold
127314kt witgouden damespolshorloge (Afmeting: Ø 1,75 cm)€ 375
127418kt witgouden armband bezet met 36 briljantjes, circa 0,60 ct (Afmeting: 22 cm)€ 1000
127518kt witgouden gevleugelde pijl-en-boog broche, de vleugels bezet met 146 briljantgeslepen diamanten, de vleugels zijn afneembaar waardoor de broche op twee manieren is te dragen in combinatie met een tweede broche bezet met een gladomzette briljantgeslepen diamant van circa 1.0ct, de vleugels zijn ook los te dragen als reverclips, in totaal 147 diamanten, circa 9.0ct (Afmeting: 10,5 x 6,5 cm)Not sold
12761e gehalte zilveren uurwerkbroche Provita, in de vorm van een koets bezet met markasieten (Afmeting: 3 x 6 cm)€ 140
1277Paar 14kt witgouden oorbellen bezet met een briljantje€ 70
127814kt gouden broche bezet met roosdiamanten, entouragemodel, bezet met 27 roosdiamanten, waarvan de centrale steen 4.5x11 mm, met acanthusbladdecor, ook als hanger te dragen, circa 1900 (Afmeting: 4 x 2,5 cm)€ 300
127914kt gouden rozetring bezet met roosdiamanten in zilveren zetting, bloemmodel, mt. 18€ 280
12802e gehalte zilveren rijstschep, 1931 (Afmeting: L 24 cm)€ 110
128114kt gouden markiesring bezet met onyx en drie gladomzette roosdiamantjes, aan weerszijden twee zaadpareltjes, mt. 17€ 120
128214kt witgouden ring bezet met briljantje, mt. 16,5Not sold
128314kt gouden en 2e gehalte zilveren entouragering bezet met roosdiamanten, mt. 16€ 90
128414kt witgouden markiesring bezet met één briljantgeslepen diamantje en acht roosdiamantjes, mt. 17€ 200
128514kt witgouden slagring met twee zirkonia's, mt. 17€ 50
128614kt witgouden rozetring bezet met briljantjes, mt. 16,5€ 50
128714kt witgouden solitairring bezet met briljantgeslepen diamant, 0.70ct, mt. 16,5€ 500
128818kt witgouden rozetring bezet met briljantjes, middensteen circa 0.10ct, omgeven door tien diamantjes van circa 0.05ct in chatonzetting, mt. 18,5Not sold
128914kt witgouden solitairring bezet met diamant, circa 0.25ct, meester: J. Gideonse, 's-Gravenhage, 1949-1972, mt. 17,25€ 200
129014kt witgouden rijring bezet met vijf diamanten, centrale steen circa 0.20ct, briljantgeslepen in railzetting, ongekeurd, mt. 17€ 210
1291Paar 14kt gouden oorknoppen bezet met roze steentje (Afmeting: Ø 1 cm)€ 60
1292Zilveren medaillon/hanger, de voorzijde met zwart emaille, ingelegd met 14kt gouden bloemvormig decor, bezet met zaadpareltjes, 19e eeuw -defecten- (Afmeting: 3,75 x 2,75 cm)€ 30
1293Cirkelvormige 14kt gouden broche (Afmeting: Ø 2,75 cm)€ 150
129414kt gouden hanger bezet met gefacetteerde granaatNot sold
129514kt gouden damespolshorloge Indus, aan 14kt gouden Milanese band€ 280
129614kt gouden ring bezet met zes licht champagne kleurige briljantgeslepen diamanten gezet in witgoud, mt. 17Not sold
129714kt gouden hangertje bezet met robijn en briljantjes€ 70
1298Paar 14kt gouden oorbellen bezet met briljantjeNot sold
1299Paar 14kt gouden oorbellen bezet met briljantjeNot sold
1300Paar 14kt gouden bloemvormige oorknoppen bezet diamantje€ 65
1301Ronde 18kt wit- en geelgouden broche bezet met twaalf briljantjes (Afmeting: Ø 3 cm)Not sold
130218kt gouden dubbele broche van twee tijgerkoppen met niëllo tekening en robijnen oogjes, verbonden door drie Venetiaanse schakelkettinkjes (Afmeting: 7 x 5,5 cm)€ 800
130314kt gouden damespolshorloge Omega Quartz, aan 14kt gouden band -in origineel lederen foudraal-Not sold
130414kt witgouden cocktailring bezet met gefacetteerde robijn gezet tussen twee banen pavé bezet met diamant, mt. 19,25Not sold
130514kt gouden ring bezet met robijn en briljantjes, mt. 15,75€ 130
130614kt gouden rozetring bezet met gefacetteerde granaat omgeven door negen granaatjes, mt.17,25Not sold
130714kt gouden memoriering met gevlochten haarwerk, en monogram J.B., 19e eeuw -breuk in ring, ongekeurd-, mt . 20,25Not sold
1308BWGG slagring bezet met twee cabochongeslepen granaatjes, mt.17,25Not sold
130914kt gouden ring met brede bewerkte band, bezet met briljantgeslepen diamant van circa 0.25ct, mt. 20,5€ 200
131014kt geel- en roségouden ring bezet met diamant, mt. 18,75€ 75
131118kt gouden rijring bezet met drie oudslijpsel diamanten, mt. 16€ 130
131214kt gouden ring bezet met baguettegeslepen oranje steen, de schenen bezet met dubbele rijen briljantgeslepen zirkonia's, mt. 16Not sold
131314kt gouden slagring bezet met robijntje en diamantje, gezet in hartvorm, mt. 17€ 45
131414kt gouden ring bezet met robijntje, mt.17Not sold
1315Jade collier met vier bladvormige kralen€ 40
131618kt gouden koordcollier, lengte 70 cm (Afmeting: 70 cm)€ 550
1317Jade collier met olifanthangerNot sold
1318Jade collier (Afmeting: 124 cm)€ 100
1319Collier van groene gefacetteerde agaat kralen, oplopend in grootte (Afmeting: L 48 cm)€ 40
132014kt gouden stijve band bezet met malachiet (Afmeting: Ø 7 cm)€ 325
132114kt gouden pinkring bezet met tandje, mt. 15,5€ 30
132214kt gouden broche bezet met in witgoud gezette blauwe en witte saffier -speld metaal- (Afmeting: ,5 x 6 cm)€ 75
132314kt gouden opengewerkte broche/hanger met c-voluten met niëllo decor, bezet met tafelgeslepen smaragden en parels, de centrale parel is omgeven door acht roosgeslepen diamantjes (Afmeting: Ø 3 cm)Not sold
132414kt witgouden en platina hanger in de vorm van druivenbladeren, één blad van smaragd, één blad bezet met 17 briljantgeslepen diamantjes (Afmeting: 2,5 cm)Not sold
1325Hartvormige nefriet hanger met 14kt gouden appliques, bezet met robijntje€ 90
1326Ovale 14kt gouden hanger met cabochongeslepen heliotroop en opengewerkte zilveren meanderrand, ontwerp en uitvoering Jan Noyons, zonder meesterteken, aangekocht bij de kunstenaar (Afmeting: 5,25 x 3,75 cm)Not sold
132714kt witgouden ring bezet met smaragd en briljantjes, mt. 16,35€ 100
132814kt gouden ring bezet smaragd, zes briljantjes en 14 baguette geslepen diamanten, mt. 16,75€ 300
132914kt gouden rijring bezet met drie ovale gefacetteerde diopsieten, mt. 17,5€ 170
1330Ronde 14kt gouden broche met jade, en paar 14kt gouden oorhangers met jade€ 160
1331Paar 14kt gouden oorstekers, entouragemodel, bezet met smaragd, omgeven door tien diamantjes van circa 0.10ct€ 650
1332Paar 14kt gouden rozetoorstekers bezet met smaragd en briljantjes€ 150
1333Cocktailhorloge Arcadia in tweekleurige 18kt gouden geguillocheerde kast met 14kt gouden stijve band€ 500
133414kt witgouden cocktailring met tafelgeslepen alexandriet, omgeven door roosgeslepen diamant in opengewerkte zetting, mt.16€ 475
133518kt gouden bandring met drie zwarte diamantjes gezet in witgouden hart, mt. 16,25€ 275
1336André Volten (1925-2002), 14kt gouden ring, gesigneerd aan binnenzijde met opdracht, gedateerd 20-12-1974, in doosje, mt. 17,5€ 350
133714kt gouden ronde broche met driehoekig geslepen zirkonia, meester: Kordens & Lichtenfels€ 120
13382e gehalte zilveren damespolshorloge LasitaNot sold
133914kt gouden schuifcollier met dubbele gourmetschakel, aan onedel slot (Afmeting: 76 cm)€ 210
134014kt gouden schakelcollier, waaraan 14kt gouden hangertje: Christus met Heilig hart€ 130
1341Brede 1e gehalte zilveren armband met 18kt gouden blokken, ontwerp en uitvoering Jan Noyons, zonder meesterteken, aangekocht bij de kunstenaar (Afmeting: 18 cm)€ 450
13421e gehalte zilveren broche bezet met citrien€ 70
1343Damespolshorloge Raymond Weil, Parsifal, met goudkleurige geguillocheerde wijzerplaat, inclusief originele doos en papieren€ 250
134418kt witgouden damespolshorloge Ebel, de bandaanzet bezet met 12 diamantjes, aan 18kt witgouden band -in doos-Not sold
1345Deels verguld stalen herenpolshorloge Baume & Mercier, met datumaanduidingNot sold
134614kt witgouden ring bezet met drie schuingeplaatste briljantjes, mt. 17,25Not sold
13471e gehalte zilveren vulpen en ballpoint (Afmeting: 13,5 cm)€ 50
134814kt witgouden hanger in de vorm van een slang, bezet met onyx, de staart pavé gezet met diamant€ 140
134918kt gouden stijve armband met open bollen, meester: Jacob de Groes, Delft, 20e eeuw (Afmeting: Ø 6,5 cm)Not sold
135018kt gouden tricolor tennisarmband bezet met briljantgeslepen diamantjes€ 350
1351Paar 14kt gouden gefacetteerde creolen, daarbij: enkele creool, één zijde geelgoud en andere zijde witgoud€ 60
135214kt gouden schakelarmband (Afmeting: 16 cm)€ 800
135314kt gouden brede schakelarmband, winkeliersmerk: Aubert, 's-Gravenhage, (Afmeting: 19,5 x 2,5 cm)€ 750
1354Paar 14kt gouden driehoekige creolen€ 65
1355Paar 14kt gouden creolen€ 50
1356Paar 14kt gouden creolen met witgoud gefacetteerde lijn€ 55
1357Paar 14kt gouden oorstekers met hangend ankh teken€ 65
135814kt gouden ring met in pootzetting een circa 0.35ct licht champagnekleurige briljantgeslepen diamant, geflankeerd door twee gladomzette diamanten , mt. 17Not sold
135914kt gouden markiesring bezet met drie diamanten, mt. 18€ 230
136014kt gouden ring bezet met briljantjes, mt. 16,75Not sold
136114kt witgouden rozetring bezet met briljanten, totaal circa 1,16ct., mt.16,5€ 550
1362BWGG solitairring bezet met roosdiamantje, mt. 17,75Not sold
136314kt gouden solitairring, de uitlopende geprofileerde scheen bezet met briljantgeslepen diamant van circa 0.25ct, hooggezet in witgouden zetting, mt. 16,75Not sold
136414kt gouden gladde ring, mt. 18,5€ 35
136514kt gouden slagring bezet met zeven briljantgeslepen diamanten, mt. 17,25Not sold
136614kt gouden slagring bezet met drie champagnekleurige briljantgeslepen diamanten, mt. 16Not sold
1367Collier van gecultiveerde zoetwaterparels aan 1e gehalte zilveren slot, armband met zeven 1e gehalte zilveren bolletjes en gecultiveerde zoetwaterparels, en paar 1e gehalte zilveren oorstekers met gecultiveerde zoetwaterparels€ 70
1368Paar 1e gehalte zilveren oorhangers met druppelvormige gecultiveerde zoetwaterparels€ 50
1369Paar 1e gehalte zilveren oorhangers met gecultiveerde zoetwaterbarokparels€ 60
137014k witgouden damespolshorloge Tourist, aan gevlochten band -barstje in glas-€ 300
1371Paar 18kt witgouden oorbellen bezet met smaragd en briljantjesNot sold
137218kt witgouden hangertje bezet met druppelvormige smaragd en briljantjes€ 75
1373Gerhodineerd 1e gehalte zilveren fantasiehanger aan 1e gehalte zilveren collier, met bijbehorende ring en oorhangers€ 110
13741e gehalte zilveren collier waaraan gecultiveerde zoetwaterparel€ 60
1375Paar gerhodineerd 1e gehalte zilveren oorhangers met witte steentjes, gemerkt ZinziNot sold
137618kt witgouden broche in krulvorm bezet met zeven briljantjes, totaal circa 0,22 ct€ 180
1377Collier van amberkleurige gefacetteerde agaat kralen, oplopend in grootte (Afmeting: 49 cm)€ 55
1378Paar BWZG oorhangers bezet met gele ovale steen omgeven door kabelrand, art deco€ 35
1379Collier van antracietkleurige gecultiveerde zoetwaterparels (Afmeting: 42 cm)€ 95
13803e gehalte zilveren stijve armband bezet met grote facetgeslepen aquamarijnkleurige steen€ 50
1381Gerhodineerd 1e gehalte zilveren stijve armband, gemerkt Zinzi (Afmeting: 7 x 6 cm)Not sold
13822e gehalte zilveren handgemaakte armband met ajour gezaagde stilistische vormen, bezet met vier staande lapis lazuli (Afmeting: Ø 6 cm)Not sold
1383BWZG oosterse stijve armband in de vorm van een draak (Afmeting: Ø 7 cm)€ 35
138414kt witgouden ring met vensteremaille in groen, geel, rood en blauw, mt. 19€ 160
1385Collier van gecultiveerde zoetwaterbarokparels (Afmeting: 44 cm)Not sold
1386Paar 1e gehalte zilveren oorstekers met gecultiveerde zoetwaterparels€ 50
13871e gehalte zilveren armband met baguette- en briljantgeslepen zirkonia (Afmeting: L 19 cm)€ 55
1388Sloopgoud, diverse gehaltes€ 450
1389Drie gouden horloges, diverse gehaltes en merken, daarbij: verguld herenpolshorloge Tissot SeastarSeven€ 550
139014kt gouden ring met ovale reliëfplaquette: jonge vrouw omgeven door bloemen, art nouveau, mt. 15,25€ 270
1391Ronde 14kt gouden sterrenbeeldhanger: stier€ 40
1392Lapis lazuli collier en turkoois collier met fantasie hanger€ 65
1393Sloopgoud, diverse gehaltes€ 800
13941e gehalte zilveren broche en collier met ingelegd glasemaille, art deco€ 85
1395Drie kristallen odeurflacons, alle met 14kt gouden monturen en dop -defecten-€ 95
1396Collier van gefacetteerde smaragd, kralen, en collier van gefacetteerde robijn kralen€ 140
1397BWGG Madonnabedel en zilveren Maria speldje -defecten aan emaille-€ 40
139818kt gouden damespolshorloge (Afmeting: Ø 1,75 cm)€ 85
1399Twee damespolshorloges en twee herenpolshorloges, diverse merkenNot sold
1400Twee 14kt gouden munthangers: gouden tientje en gouden vijfje 1912 -in gedragen staat-€ 350
1401Twee 1e gehalte zilveren muntbroches: Nederlandse kruisrijksdaalders (Afmeting: Ø 4 cm)€ 30
1402BWZG broche met bisschopsbeeltenis, geschakelde plaatarmband, en een hoedenpin met Zeeuwse knoop€ 75
1403Zilveren filigrain armband, daarbij: zilveren schakelarmband -één ringetje onedel-, diverse gehaltes€ 25
1404Glazen flesje met zilveren montuur en dop, zilveren herenvestzakhorloge, en zilveren beursmontuur, diverse gehaltes€ 40
1405Divers klein zilver: oorklemmen bezet met rode steen, hoedenspeld met gans, collier, broche met haarwerkje, en broche met leeuw€ 40
1406Diamant, 0.70ct., IGI gecertificeerd; kleurcode M, helderheidscode L1, heel goed geslepenNot sold
1407Diamant, 0.79ct., AIG gecertificeerd; Fancy Deep Greenish Yellow, clarity I3, excellent rond briljantgeslepen€ 150
1408Diamant, 0.60ct., AIG gecertificeerd; Fancy colour Brown, helderheidscode L1, goed rond geslepenNot sold
1409Bloedkoralen kruishanger met gouden montuur -gelijmd-, en gouden oorsteker bezet met rode steen en briljantjes, diverse gehaltes€ 45
1410Drie 18kt gouden Engelse ringen, slagring bezet met saffier en twee diamantjes, mt. 17, ring bezet met drie diamantjes, mt. 15,5, en solitairring bezet met in zilver gezette roosdiamant, mt. 15,75€ 190
141114kt roségouden markiesring bezet met drie saffiertjes en twaalf zaadpareltjes, mt. 19, 14kt gouden ring bezet met één centrale parel omgeven door zeven zaadpareltjes, mt. 19,5, en 14kt gouden ring bezet met blauwe pareltjes, mt. 19,5€ 190
1412Gouden solitairring bezet met een diamantje, mt. 18, gouden slagring bezet met twee diamantjes, mt. 14, en gouden ring in de vorm van twee hartjes met daarin twee diamantjes, mt. 16, diverse gehaltesNot sold
141314kt witgouden ring bezet met cabochongeslepen blauwe steen en twee briljantjes, mt. 15,5, en 14kt gouden ring bezet met markiesgeslepen gele steen, mt. 15€ 100
14142e gehalte zilveren en kristallen kannetje met scharnierend deksel, gedecoreerd met draak, meester: Petrus Lentz, Maastricht/Utrecht, circa 1900 -glas heeft beschadiging- (Afmeting: 15 cm)€ 60
14152e gehalte zilveren miniatuur: molen, op houten basement, meester: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem, 1968 -basement voorzien van zilveren plaatje: '25-7-'69 Pa en Ma v/d Brink', herkomst: particuliere collectie HerveldNot sold
14162e gehalte zilveren botermesje met gegraveerd decor, art nouveau, en 2e gehalte zilveren zakmesje, 1837€ 65
1417Kristallen serveerschaal met 2e gehalte zilveren hengsel en zes bijbehorende kristallen schaaltjes, waaierslijpsel -defecten-, daarbij: kristallen schaaltje op 2e gehalte zilveren voet€ 20
1418Twee kralenbeursjes met 2e gehalte zilveren beugels, 19e eeuw€ 40
14191e gehalte zilveren kapset, daarbij: 1e gehalte zilveren borstel -defecten-€ 75
14202e gehalte zilveren handspiegel, art deco, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -gebruikssporen- (Afmeting: 29 x 11 cm)€ 40
14212e gehalte zilveren gelobd schaaltje, Duitsland€ 40
1422Ovaal 2e gehalte zilveren portretlijstje, meester: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem, 1920-1990 (Afmeting: 9 x 7 cm)€ 20
1423Kristallen schaaltje op 2e gehalte zilveren voet, drie portglaasjes op 2e gehalte zilveren voetjes, en glazen botervloot met 2e gehalte zilveren knopje€ 40
14242e gehalte zilveren bonbonmandje€ 30
1425Flessenbak met 2e gehalte zilveren rand en houten bodem, meester: P. Schols, Maastricht, 1851€ 75
14262e gehalte zilveren theepot met gezwart houten greep, daarbij: 2e gehalte zilveren roomstel op dienblad, meester: D.J. Aubert, Den Haag€ 300
1427Vierdelige 3e gehalte zilveren geaccoleerde kapset, bestaande uit: spiegel, borstel, kam en kledingborstel, meester: Johann Beck, 20e eeuw€ 40
14282e gehalte zilveren geaccoleerde kledingborstelNot sold
1429Zilveren schaaltje op voet, gehamerd koffiemaatje en drie lepeltjes, diverse gehaltes€ 35
14302e gehalte zilveren anjervaasje, drie borrelglaasjes op 2e gehalte zilveren voetjes, en 2e gehalte zilveren theezeefje op kristallen lekbakje€ 20
1431Kristallen schaaltje op 2e gehalte zilveren voet, portglas op 2e gehalte zilveren voet, 2e gehalte zilveren kandelaartje, en twee 2e gehalte zilveren karafstoppen€ 20
1432Kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dop en montuur, binnenstopje aanwezig, 2e gehalte zilveren naaldenkoker, twee 2e gehalte zilveren vingerhoeden, 2e gehalte zilveren hartvormige rokhaak, en schildpad doosje met BWZG reliëfmontuur€ 70
1433Drie 2e gehalte zilveren naaldenkokers, 2e gehalte zilveren horlogesleutel aan ketting, 1e gehalte zilveren vingerhoed, en 1e gehalte zilveren pincet€ 85
1434Divers klein zilverwerk: herenvestzakhorloge met ketting, naaldenkoker, muntarmband, zilveren geëmailleerde servetklemmen, etc.€ 90
1435Paar 2e gehalte zilveren drielichts kandelabers, Louis Quinze-stijl, voorzien van fantasie familiewapen, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie HerveldNot sold
14361e gehalte zilveren pijpkomfoor met filetranden, staand op drie bolpootjes, koperen binnenbak, en een houten basement, meester: T.G. Bentveld, Amsterdam, 1829 (Afmeting: 8 x Ø 15 cm)€ 140
14373e gehalte zilveren rijk gedreven wandschotel, centraal in het plat een rustende vrouw met pijl en boog, vergezeld door een hert met halsband, de rand rijk gedecoreerd met bloemen en vogels, meesterteken E.W., Augsburg, circa 1700, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 33 x 38 cm)€ 800
14382e gehalte zilveren blaker met lontwinder en dover, circa 1900 (Afmeting: 16,5 cm)€ 100
14392e gehalte zilveren tafelstuk: gans, meesterteken: W.D., inscriptie: 't.g.v. uw 40 jarig huwelijk, van de kinderen', herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 15 x 22 x 7 cm)€ 600
14401e gehalte zilveren snuifdoosje, gedecoreerd met zwart emaille en markasieten, meester: G&S, 1936€ 130
14411e gehalte zilveren snuifdoosje, gedecoreerd met zwart emaille en markasieten, Collins & Cook, 1936€ 130
1442Schildpad snuifdoosje met zilveren monturen en inlegwerk, 18e eeuw (Afmeting: 2,25 x 5 x 4 cm)€ 140
1443Rijk gefacetteerd kristallen zoutschaaltje op achtkantige 1e gehalte zilveren voet met geprofileerde en genodeerde schacht, Nederland, 1831 (Afmeting: 8,5 x Ø 9 cm)Not sold
14442e gehalte zilveren zoutschepje, onduidelijk meesterteken, 1830Not sold
14451e gehalte zilveren heupflacon, Engeland -resten van monogram-€ 75
14461e gehalte zilveren strooibus, convex gevormd met ajour zaagwerk en balustervormige knop, meester: William Suckling, Birmingham, 1935 (Afmeting: 18,5 cm)€ 75
1447Kralentas met 2e gehalte zilveren beugel, meester: August Johan Rosa, Nijmegen, circa 1820 (Afmeting: 28 x 17 cm)€ 130
14482e gehalte zilveren hengselmandje, meester: D. Zwijnenburg, Schoonhoven, 20e eeuw€ 20
1449Rechthoekig 1e gehalte zilveren dienblad met gegolfde rand, meester: Alexander Clark, Birmingham, 1938 (Afmeting: 28 x 20 cm)€ 100
1450BWZG menora, de geprofileerde voet met gedreven bloemdecor, de kandelaararm met opengewerkte rocaillesNot sold
14512e gehalte zilveren hengselschaal op voet, blauw glazen binnenbak, gedecoreerd met guirlandes en cartouches, meester: Gotlieb, 's-Hertogenbosch, circa 1950, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 12 x 15,5 x 10 cm)Not sold
1452Paar 2e gehalte zilveren zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakjes, Utrecht, 1758, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 5 x Ø 7 cm)€ 200
1453Paar 2e gehalte zilveren zoutlepeltjes, meester: J. Schijfsma, Sneek, 1911-1946 (Afmeting: L 6 cm)Not sold
1454Drie parelmoer beursjes met zilveren appliques€ 130
1455Drie zilveren jats, diverse gehaltes en jaartallen: 1872, 1873, 1875€ 290
14562e gehalte zilveren snuifdoosje met deksel van blauw glas, 18e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 180
1457Twee 2e gehalte zilveren jats, het uiteinde met drie boltorsende mannen, de één gekroond door adelaar, de ander door een leeuw, beide 84 zolotnik (Afmeting: L 27 cm)€ 270
1458Paar zoutvaatjes met 2e gehalte zilveren houders waarin blauw glazen bakjes, en bijbehorend kleiner exemplaar, gedecoreerd met ramskopjes en guirlandes, 1924, daarbij: twee 2e gehalte zilveren zoutlepeltjes -twee glazen bakjes met chips-, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 75
1459Rijk bewerkte 2e gehalte zilveren naaldenkoker met blanco monogramplaatje, daarbij: 2e gehalte zilveren stompe naald, meester: Gerard Cornelis Knosses, circa 1850 (Afmeting: 11 cm)€ 40
1460Zes kristallen glaasjes op 2e gehalte zilveren voet (Afmeting: 10 x Ø 5 cm)Not sold
14611e gehalte zilveren schelpvormig schaaltje, staand op drie bolpootjes, meester: Alexander Clark Manufacturing Corporation, Chester, 1905€ 35
14621e gehalte zilveren broodschaal, staand op vier gedecoreerde klauwpootjes, breed gelobd model, de grepen gedecoreerd met voluten (Afmeting: 9 x 32 x 20 cm)€ 140
14632e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerde voorstelling: zeilboten, meester: Wed. J.H. van der Meulen, Joure, 1972 -inscriptie binnenzijde deksel- (Afmeting: 3 x 12 x 8 cm)Not sold
14641e gehalte zilveren sieradendoosje met scharnierend schildpad deksel, staand op drie klauwpootjes, meester: Levi & Salaman, Birmingham, 1920€ 60
1465Kristallen zoutvaatje, theeflacon met 2e gehalte zilveren montuur en dop, en kristallen schenkkannetje met 2e gehalte zilveren montuur, beide met parelrand€ 40
14661e gehalte zilveren Havdalah specerijentoren met gedreven bloemdecor (Afmeting: 22 x Ø 6 cm)€ 80
1467Ovaal 2e gehalte zilveren bonbonmandje met hengsel, 1831 (Afmeting: 8 x 8,5 x 8 cm)€ 130
14682e gehalte zilveren strooilepel, meester: Anthonie Janse, Middelburg, 1808 (Afmeting: L 12 cm)Not sold
14692e gehalte zilveren strooilepel met ebbenhouten steel, meester: Adrianus Koekebakker, Amsterdam, 1804Not sold
1470Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje, parelrand, meester: A. Presburg, Haarlem,1925€ 65
14712e gehalte zilveren strooilepel met steel in de vorm van een acanthusblad, de bak ajour gezaagd met geribde rand, 1979 (Afmeting: 14,75 cm)€ 25
14721e gehalte zilveren strooilepel, de bak met ajour gezaagde sterren, meesterteken: HL, 19e eeuw (Afmeting: 15 cm)€ 40
14731e gehalte zilveren beker/vaasje, meester: Georg Jensen, Denemarken, 1e gehalte zilveren geboortebeker met meesterteken: SF, en glazen kannetje met 1e gehalte zilveren oor en deksel, meester: Van Kempen & Zonen, Voorschoten, met lepeltje€ 110
1474Kristallen dekselschaaltje met 2e gehalte zilveren montuur (Afmeting: 16 x Ø 16 cm)Not sold
1475Vierdelig 3e gehalte zilveren gecanneleerd koffie- en theeservies met gegraveerd decor, bestaande uit: koffiepot, theepot, suikerpot en roomkan, circa 1900, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 550
1476Rond 3e gehalte zilveren dienblaadje (Afmeting: Ø 26 cm)€ 70
1477Drie 2e gehalte zilveren avondtasjes -binnenwerk van de grotere tas is verweerd-€ 85
14781e gehalte zilveren sigarettenkoker, met geguillocheerd decor, en vermeil binnenzijde, gemonogrammeerd 'A.d.D.' (Afmeting: 9 x 8 cm)€ 35
14792e gehalte zilveren geprofileerde theepot met houten knop en vernieuwde greep, Birmingham, 1939, importkeur Begeer van Kempen en Vos (Afmeting: 20 x 17 x 9 cm)€ 140
1480Negen geslepen kristallen onderzetters met 1e gehalte zilveren monturen met bloemdecor, in houder€ 35
14811e gehalte zilveren kandelaar op vierkante voet (Afmeting: 8 x 12 cm)€ 35
14822e gehalte zilveren kinderbeker met filetranden -zonder inscriptie-€ 60
1483Ovaal 1e gehalte zilveren dienblaadje, parelrand, meester: Jan Anthonis de Haas, Amsterdam, 1816, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 24,5 x 17 cm)€ 180
1484Divers klein zilver, diverse gehaltes€ 200
1485Drie diverse tasjes: zwart fluwelen tasje met kralendecor en zilveren beugel, zwart-goudkleurig kralentasje met verguld zilveren beugel, crèmekleurig tasje met onedele beugel, en losse zilveren beugel, diverse gehaltes€ 95
14862e gehalte zilveren tasbeugel, Nederlands, 1916€ 35
1487Groene fluwelen avondtas met 2e gehalte zilveren beugel, voorzien van gegraveerd decor van voluten, duiven, huizen en boom, binnenbeugel en tashaak tevens gegraveerd, meester: Pieter Cornelis Rosenburg, Schoonhoven,1816-1828€ 170
1488Divers klein zilver, bestaande uit: twee zuurvorkjes, twee suikerschepjes, roomlepeltje, flessenstop, zeven asbakjes, bonbonschaaltje, en twee kristallen parfumflesjes -defect-€ 75
1489Zes 2e gehalte zilveren bloemenvaasjes, één paar gedecoreerd met bloemdecor -één daarvan beschadigd-€ 45
1490Divers klein zilver, waaronder: zoutstrooiers en sauslepel, diverse gehaltes€ 110
1491Divers klein zilver, diverse gehaltes€ 80
1492Divers klein zilver: geboortebeker -zonder bodem-, asbakje, luciferdooshouder, strooier, bakje, centenbakje, en zeven dopjes en dekseltjes, diverse gehaltes€ 85
14932e gehalte zilveren inktstel met kristallen dopjes, en diverse 2e gehalte zilveren theelepeltjes€ 65
1494Twee 2e gehalte zilveren tasbeugels, één rijk gedecoreerd met guirlandes, bladmotief, putti, en cartouche, de ander met kralenbeurs, en fijn gegraveerd met C-voluten€ 40
14952e gehalte zilveren rijstschep, aardappellepel, en sauslepel, alle met parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, begin 20e eeuw€ 90
14962e gehalte zilveren beursbeugel, meester: Jacobus van Geelen, Schoonhoven, 1898, daarbij: 2e gehalte zilveren maliënbeursje€ 45
14972e gehalte zilveren bekertje, meester: Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 1934 -deuk-, 1e gehalte zilveren eierdopje staand op drie pootjes, Frankrijk, zilveren opengewerkte dienlepel, en zilveren schaaltje, diverse gehaltes€ 50
1498Gedreven zilveren wijwaterbak met decor van het Heilig Hart, arabesken, schelp en cherubijntje, onduidelijk gekeurd -reservoir opnieuw aangezet met nageltjes-, op zwart fluwelen achterplaat in schildpadbelijmde 18e/19e-eeuwse lijst -stuk profiel ontbreekt- (Afmeting: 47 x 37 cm)€ 280
1499Statenbijbeltje in lederen band met 14kt gouden slot, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3 x 9 x 13 cm)€ 60
1500Bijbel met 2e gehalte zilveren klamp en 2e gehalte zilveren klamponderdeel, bijbel met deel van een 14kt gouden slot, en 2e gehalte zilveren bijbelslotarmbandNot sold
1501Statenbijbeltje in lederen band met paar 2e gehalte zilveren klampen, meester: Jacobus van Dam, Schoonhoven, 1849-1888, herkomst: particuliere collectie HerveldNot sold
1502Bijbeltje gevolgd door de Psalmen en Catechismus. Dordrecht, 1769-1773. Kl. 8vo. Gemarmerd kalfsleer met zilveren hoeken en klampen, meester: Jan van Geelen (1760-1792), Schoonhoven, hoekstukken 1774, klampen 1779 -band versleten-, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 200
1503Bijbeltje in groene fluwelen band met 14kt gouden sluiting, voorzien van gegraveerd decor en drie zaadpareltjes, 1884Not sold
1504Statenbijbeltje in fluweel beklede band met 14kt gouden klamp, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 160
15052e gehalte zilveren luiertang (Afmeting: 10 x 7 cm)€ 90
15062e gehalte zilveren luiertang (Afmeting: 11,5 cm)€ 45
1507Zes 1e gehalte zilveren bekertjes op voet met drakendecor en knoop in de stam, China (Afmeting: 9 x 3,5 cm)Not sold
1508Driedelig 2e gehalte zilveren Indiaas theeservies, met floraal decor, knop in de vorm van olifant, en voluutvormige oren met figuratief decor€ 220
1509Amberkleurig kunststof wijnglas met 2e gehalte zilveren monturen in wijnrankvorm met twee trosjes druiven€ 110
1510Divers sloopzilver, diverse gehaltes€ 50
15112e gehalte zilveren sigarendoos in de vorm van een schildpad, met scharnierend deksel (Afmeting: 4 x 15 x 8 cm)€ 65
1512Djokja schaaltje met decor van bloemen en honden -deukjes- (Afmeting: 4 x 16 x 11 cm)€ 25
1513Kralentas met 2e gehalte zilveren rijk bewerkte beugel, meester: Jan van Staaten & Jacobus Verhoogd, Hoorn, 1891-1894 (Afmeting: 20 x 15 cm)Not sold
1514Vierdelig 2e gehalte zilveren theeservies met rijk gedreven decors van Hollandse landschappen, meester: F. de Groot Boersma, Sneek, circa 1923€ 500
1515Vier 2e gehalte zilveren portretlijstjes -defecten-€ 80
1516Paar matglazen koektrommels op onderschotels, één rond en één ovaal, beide met 2e gehalte zilveren monturen en 2e gehalte zilveren gedecoreerde knop, herkomst: particuliere collectie HerveldNot sold
1517Paar 1e gehalte zilveren kandelaartjes -beide gedeukt- (Afmeting: 6,5 cm)€ 20
1518Kristallen schaal op 3e gehalte zilveren voet, Duitsland, circa 1900 (Afmeting: 27 cm)€ 80
1519Kristallen gefacetteerde serveerschaal met 2e gehalte zilveren hengsel met parelrand, meester: Mansveld, Rotterdam, 1931 (Afmeting: 7 x 29 cm)Not sold
1520Kristallen serveerschaal op voet, met floraal gegraveerd decor, het 2e gehalte zilveren hengsel tevens met gegraveerd floraal decor, 1872 (Afmeting: 9 x 27 cm)Not sold
1521Rond 1e gehalte zilveren cabaret met parelrand, staande op drie bolvormige pootjes, meester: Cornelis J. van Straatsburg, Utrecht, 1790, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam (Afmeting: 24 cm)Not sold
1522Paar ijsglazen schalen op krulpootjes, beide met 2e gehalte zilveren hengsel -één hengsel los-, herkomst: particuliere collectie HerveldNot sold
1523Drie ajour gezaagde zilveren strooilepels, diverse gehaltes, één verguld, stelen met dubbele filetrand€ 140
1524Zes driehoekige Djokja messenleggers, gemerkt 800PK€ 55
1525Paar 2e gehalte zilveren rokkandelaars met vetvangers, ojief gewelfde voet, met nodus en geprofileerde schacht, 17e-eeuwse stijl, voorzien van valse keuren, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 21 x Ø 14 cm)Not sold
15262e gehalte zilveren broodmand, gedecoreerd met bloemguirlandes, tortelduifjes, ramskoppen en rocailles, de grepen met engelen bij bloemenmand, meester: Schoonhovensche Zilverfabriek H. Hooikaas, Schoonhoven, 1943 (Afmeting: 16 x 41 x 25 cm)Not sold
15272e gehalte zilveren Turkse koffiekan, met houten greep en knop, aanzetting greep versierd met rozet, meester: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1930 (Afmeting: 20 x 16 x 11 cm)€ 150
15281e gehalte zilveren opengewerkte broodmand, 20e eeuw€ 325
15292e gehalte zilveren koffiepot met parelranden, importkeur D.J. Aubert, 20e eeuw -ringetje van oor ontbreekt-€ 150
15303e gehalte zilveren grafschepje met inscriptie: 'De Parochie Meeswijck, Aan haren Herder J. Hoogenboom, 23 April 1888' (Afmeting: 17 x 8 cm)€ 65
15312e gehalte zilveren inktstel met twee kristallen inktpotten, scharnierend bolvormig deksel, de randen gedecoreerd met bladmotief, circa 1850 (Afmeting: 10 x 31 x 20 cm)Not sold
1532Twee 1e gehalte zilveren toastrekjes, Hong Kong, -één defect, beide gegraveerd- (Afmeting: 10,5 cm)€ 70
1533Paar 1e gehalte zilveren hoge tafelkandelaars, empirestijl, Sheffield, Engeland, circa 1910 (Afmeting: 23,25 cm)Not sold
15342e gehalte zilveren inktstel met klauwpootjes, de kristallen potten voorzien van geprofileerde boldop afgezet met parelrand evenals het onderstel, de pennenhouder met voluten en parelranden, meester: Van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1907 (Afmeting: 13,5 cm)€ 180
15351e gehalte zilveren peper- en zoutstrooiers (Afmeting: 10 x Ø 4 cm)Not sold
1536Hamergeslagen 2e gehalte zilveren asbakje met gegraveerde tekst op de rand: '5e Oude Kunst en Antiekbeurs Delft 1953', en 2e gehalte zilveren gelegenheidslepel, de steel getooid met schilddragende staande leeuw met opschrift 'Premsela & Hamburger Ao 1823', meester: P. Heerens & Zoon, Schoonhoven, 1973, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam€ 35
15371e gehalte zilveren strooilepel met opengewerkt bloemenmanddecor aan gezwart houten steel -deukjes in en restauraties aan de bak, dopje aan het uiteinde van de steel afgebroken- (Afmeting: 25,5 cm)Not sold
1538Paar 2e gehalte zilveren kandelaars -deukjes-Not sold
15392e gehalte zilveren theeduim, filetrand, meester: Jan van den Broek, Amsterdam, 1823€ 40
15402e gehalte zilveren petit-fourschepje met bloemvormig handvat, meester: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1934Not sold
1541Vier 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes€ 65
1542Paar 2e gehalte zilveren ruitvormige kandelaars, empirestijl, meester J.M. van Kempen & Zonen, 1912 -één zonder bobèche, ander met afwijkende bobèche-€ 240
15431e gehalte zilveren presenteerschaal met ajour gezaagd decor, het plat met gegraveerd decor (Afmeting: Ø 29 cm)€ 140
1544Vierdelig 1e gehalte zilveren schuitvormig theeservies met dubbele filetrand, bestaande uit: theepot met dennenappelvormige knop, suikerpot, roomkan en lepelvaasje, meester: Hendrik Poelman, 's-Gravenhage, 1923€ 375
1545Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje, meester: J. Postmus, 1924€ 65
15462e gehalte zilveren aspergeschep, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1908€ 95
15472e gehalte zilveren bonbonmandje, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1917€ 60
15481e gehalte zilveren vierkante schaal met ingebogen randen (Afmeting: 5 x 21 x 21 cm)€ 100
15493e gehalte zilveren wijnbeker met opbollende stam (Afmeting: 22 x Ø 6 cm)€ 40
1550Ovaal BWZG presenteerblad met geprofileerde accoladerand en zes in elkaar passende kristallen presenteerschalen, meester: Herman Behrnd, Dresden, Duitsland, 1890 (Afmeting: 38 x 32 cm)€ 200
1551Rond spiegelblad met 2e gehalte zilveren rand€ 50
15522e gehalte zilveren olie- en azijnstel met filetranden en gefacetteerd geslepen kristallen karaffen, circa 1900 (Afmeting: 31 cm)Not sold
1553Kristallen tazza met ruitslijpsel op 2e gehalte zilveren voet -kleine beschadigingen-€ 40
15542e gehalte zilveren dienlepel met dubbele filetrand, Nederland, 1929 (Afmeting: L 25 cm)€ 35
15552e gehalte zilveren soeplepel met in de steel gegraveerd 'R.B.', Richard Crossley, Londen, 1796 -gebruikssporen-€ 75
1556Kristallen schaal op voet met schotel, beide voorzien van 2e gehalte zilveren montuur, met dubbele filetrand en afgezet met parelrand€ 30
1557Schuitvormig 2e gehalte zilveren filigrain schaaltje, en bijpassende lepel met bloemdecorNot sold
1558Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: vogelkooi in standaard, en hallantaarn€ 65
15592e gehalte zilveren miniatuur: pijpenhouder met zes miniatuur Goudse pijpen (Afmeting: H 10 cm)€ 55
15601e gehalte zilveren miniatuur: lessenaar met boek en vergrootglas -vergrootglas afgebroken-, en 2e gehalte zilveren miniatuur: schommelbootje -zeil ontbreekt-€ 30
15612e gehalte zilveren miniatuur: molen (Afmeting: 7 x 4 x 4 cm)€ 25
1562Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: porseleinkast met gegraveerd floraal decor, 1977, en vogelkooitje€ 85
1563Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: armstoel met biezen zitting, en stoel met biezen zitting€ 20
15642e gehalte zilveren miniatuur: knottekistje, met oud-Hollands decor, staand op vier klauwpootjes, meester: J. Niekerk, Schoonhoven, 1980 (Afmeting: 7 x 8 x 6 cm)€ 140
15651e gehalte zilveren tondeldoosje, Engeland, en 2e gehalte zilveren pillendoosje, Nederland€ 45
15662e gehalte zilveren lodereindoosje in de vorm van een secretaire, meester: J.H. van der Meulen Sr., Joure, 1980 (Afmeting: 4 x 3 x 2,5 cm)€ 30
15672e gehalte zilveren tondeldoosje met aan de zijdes gegraveerd monogram EH, meester: John Turner, Birmingham, Engeland, 1795 of 1821 -gebruikssporen- (Afmeting: 5 x 3 cm)€ 55
1568Paar gelijkende 2e gehalte zilveren lodereindoosjes met gegraveerd decor, één heeft meester: H.M. Molenijzer, Amsterdam, 20e eeuw€ 50
1569Schuitvormig 2e gehalte zilveren lodereindoosje met horizontale banen, 19e eeuw -gebruikssporen- (Afmeting: 3 x 3,5 cm)€ 40
15702e gehalte zilveren lodereindoosje, meester: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1841 -deukje- (Afmeting: 4 x 4 x 3,5 cm)€ 50
15712e gehalte zilveren lodereindoosje, meester: A. Kooijman, Schoonhoven, 1860, daarbij: 2e gehalte zilveren snuifdoos, 1878€ 80
15722e gehalte zilveren pepermuntdoosje, meester: Jacob Feenstra Rz., Sneek, 1854, daarbij: 2e gehalte zilveren doosje, vermaakt tot speldenkussen, meester: Jan Schijfsma, Woudsend/Sneek, 1844-1898€ 65
15732e gehalte zilveren lodereindoosje met gedreven decor van cartouches, meester: J.H. van der Meulen Sr., Joure, begin 20e eeuw -deukjes- (Afmeting: 4,5 x 4,5 x 3 cm)€ 20
1574Twee 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, beide fijn gegraveerd en gedecoreerd met een hartje, circa 1850€ 70
15752e gehalte zilveren lodereindoosje in de vorm van een secretaire, meester: Antonius van den Kieboom, Breda, 1839-1852 (Afmeting: 4 x 2,5 x 2,5 cm)€ 110
15762e gehalte zilveren pepermuntdoosje, gegraveerd geaccoleerd model, meester: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 1868 (Afmeting: 2x 5 x 5,5 cm)€ 35
1577Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: tafel met bloemdecor, twee stoelen en een schommelstoel -defecten-Not sold
1578Zes 1e gehalte zilveren miniaturen: serveerblad, bouilloire, twee koffiekannen en twee schalen€ 90
15792e gehalte zilveren miniatuur: buffetkast (Afmeting: 4,5 x 2,5 x 1,5 cm)Not sold
1580Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: kruier, mogelijk Amsterdam 1765, daarbij: wafelijzer en spreekstoel, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 425
1581Zilveren miniatuur: schapenhoedster met twee schapen, meester: Johannes van Geffen, Amsterdam, 1762 (Afmeting: 3 x 3,5 x 2,5 cm)€ 1800
15822e gehalte zilveren miniatuur: viskraam, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1763, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3,5 x 9 x 5,5 cm)€ 17000
15832e gehalte zilveren miniatuur: poppenkast, meester: Koninklijke Begeer, Amsterdam, circa 1920 (Afmeting: 4,5 x 3 x 5 cm)Not sold
1584Vier 1e gehalte zilveren miniaturen: serveerblad, twee theepotjes, en dekschaal€ 70
15852e gehalte zilveren miniaturen: tafel met drie stoelen€ 50
1586Drie zilveren tondeldoosjes, diverse gehaltes€ 80
1587Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: schommel en wipwap, diverse meesters€ 20
1588Vijf 2e gehalte zilveren miniaturen: rijtuigen€ 180
1589Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: waterput en waterpomp, Amsterdams keur€ 40
1590Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: molen, wieg en gieter€ 70
1591Vier zilveren miniaturen: trekschuit, jager, kruitkruier, en houtbewerker, diverse meesters en gehaltes€ 140
1592Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: ophaalbrug -oogje defect-, en arrenslee€ 35
1593Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: beroepen, Amsterdams keur€ 65
1594Vijf zilveren miniaturen: houtzagers, twee stoelen, slede en draagstoel, diverse gehaltes, waaronder Amsterdams keur€ 60
1595Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: vrouw op schommel, en man in paardenkar€ 45
1596Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: figuren, diverse meesters€ 35
1597Vier diverse 2e gehalte zilveren miniaturen slagersblok, kaasdragers, vogel, en zeilbootje€ 65
1598Vier diverse zilveren miniaturen: kandelaar, ijscowagen, automobiel, en papegaai, diverse gehaltes, daarbij: verzilverd miniatuur: molen€ 25
1599Nederlands muntgeld, waaronder: drie zilveren 50-gulden munten, twee zilveren 10-gulden munten, zilveren gulden, en zilveren 5-schelling munt Oosterkerk Hoorn€ 55
1600Nederlands muntgeld: 12 zilveren guldens (6,5gr.), zeven zilveren guldens (10gr.), 14 zilveren rijksdaalders (15gr.), zeven zilveren rijksdaalders (25gr.), vijf zilveren 10-gulden munten (15gr.), 14 zilveren 10-gulden munten (25gr.), en vijf zilveren 50-gulden munten (25gr.)€ 350
1601Twee United States Liberty Coins, in originele cassette, één dollar en halve dollar, 1986€ 20
1602Koninklijke Onderscheiding: Officier in de orde van Oranje-Nassau, aan draaglint, in originele doos, uitgereikt aan de heer F.J. Sandbergen, overleden 1985, daarbij: vier rozetten€ 150
1603Gouden 10-dollar munt, Verenigde Staten, 1886€ 500
1604Gouden tientje 1818, naslag€ 85
1605Gouden 10-dollar munt, Verenigde Staten, 1886€ 550
1606Gouden tientje 1912€ 200
1607Zilveren vredespenning (1919), ontwerp voorzijde: C.J. van der Hoef, vrouw met armen uitgestrekt opzij, aan haar voeten een zevenkoppige draak met afgehouwen koppen, en 'Den Volkeren Vrede', ontwerp keerzijde: J.J. van Goor, 'Maior Ab Integro Saeclorum Nascitur Ordo' (Afmeting: Ø 3 cm)€ 100
1608Zilveren Gelderse rijder of dukaton, 1792 -ex zetting- (Afmeting: Ø 4,2 cm)€ 100
1609Zilveren muntgeld, Nederland -negen rijksdaalders vals-Not sold
1610Zilveren dubbeltjes en stuivers€ 180
1611Nederlands briefgeld: 27 x tien gulden, Amsterdam 23 maart 1953, pr+€ 270
1612Nederlands briefgeld: 11 x vijfentwintig gulden, Amsterdam 10 april 1955, unc en unc-€ 280
1613Nederlands briefgeld: 10 x vijf gulden, Amsterdam 26 april 1966, serienummers eenmaal 1 XA en negenmaal 2 XE tot en met 2 XG, unc€ 190
16141e gehalte zilveren pijphouder, meester: A .& J. Zimmerman, inclusief met trein gedecoreerde houten pijp, Birmingham, 1945 (Afmeting: 14 x 3,5 x 5 cm)€ 80
1615Driedelig 1e gehalte zilveren koffieservies, uitvoering Inger Moller, Denemarken, midden 20e eeuw -defect aan dekselknop, rietwerk op handvat is verschoven-Not sold
1616Rond 2e gehalte zilveren ballentrommeltje met filetranden, vals gekeurd voor Arnoldus van Geffen, circa 1900 -binnenzijde van deksel gegraveerd Utrecht 27 maart 1955-€ 180
1617Vier 1e gehalte zilveren servetringen, twee grote en twee kleine exemplaren, uitvoering: Gero€ 25
1618Twaalf 2e gehalte zilveren ijslepeltjes, puntfilet, meester: C. Mansvelt, Rotterdam, 1941€ 130
1619Elf 2e gehalte zilveren oestervorken, puntfilet, meester: C. Mansvelt, Rotterdam, 1941€ 110
1620Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, Hollands glad, meester: H.A. Schuss, Amsterdam, 1857€ 230
1621Paar vierkante 1e gehalte zilveren gecanneleerde kandelaren op palmet gedecoreerde voet, Sheffield, 1924 -deukjes-€ 180
1622Elf 2e gehalte zilveren theelepels en een suikerschep, meester: Hooijkaas, Schoonhovense Zilverfabriek, 1923€ 40
1623Tweedelig 1e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit; suikerpot en roomkannetje, meester: Bros, Engeland, import Begeer van Kempen & Vos, 1914€ 50
1624Drie 2e gehalte zilveren fotolijsten, een rechthoekig met strikapplique, en twee ovale exemplaren€ 130
16251e gehalte zilveren punchlepel met getordeerde steel en ebbenhouten handvat, Parijs, circa 1850, en 2e gehalte zilveren punchlepel met getordeerde steel, meester: J. van Os van den Abeelen, Schoonhoven, 1901 (Afmeting: 32 cm)€ 45
16262e gehalte zilveren eierlepel met getorste steel en parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889€ 60
16272e gehalte zilveren schaaltje, 20e eeuw€ 30
16282e gehalte zilveren roomlepel, kinderschuifje, manicureset, twee mosterdlepeltjes, theeduimpje, kurk met hamergeslagen stop, twee servetringen en twee vingerdoekringen€ 40
1629Vier zilveren vermaakte tasbeugels tot portretlijstjes, diverse gehaltes€ 60
1630Acht zilveren servetringen en negen vingerdoekringen, diverse stijlen en gehaltes€ 35
16312e gehalte zilveren geribbelde naaldenkoker, 2e gehalte zilveren geribbelde schaarschede, en 2e gehalte zilveren haaknaaldhoudertje€ 30
1632Vijf diverse 2e gehalte zilveren vingerdoekringen, waarvan één met monogram P.F., drie 2e gehalte zilveren servetringen, waarvan twee met monogrammen H.L. en E. -deukjes-€ 40
1633Rond 1e gehalte zilveren fotolijstje, Engeland, midden 20e eeuw (Afmeting: Ø 16 cm)€ 60
1634Zilveren getordeerde lage tafelkandelaar, meester: Johannes Arntzen, Utrecht, 1774 -defecten- (Afmeting: 12 x Ø 11 cm)€ 190
1635Drie 1e gehalte zilveren fotolijsten -één applique ontbreekt-Not sold
16362e gehalte zilveren gegraveerde nootmuskaatrasp, meester: Mattheus Rood, Amsterdam, 1854, daarbij: 2e gehalte zilveren gegraveerde dienlepel, meester: Jan Hendrik Eversbag, Amsterdam, 1851€ 250
1637Paar zilveren reliëfplaquettes, voorstellende: geknield biddend figuur voor altaar, en biddende familie voor altaar, één met datering 1589, 19e eeuw, beide in palissander lijst, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 18 x 13 cm)€ 500
1638Paar 2e gehalte zilveren miniatuur kanonnen met het stadswapen van Amsterdam, op houten affuiten met 2e gehalte zilveren monturen, circa 1900, voorzien van valse keuren, herkomst: particuliere collectie Herveld€ 950
16392e gehalte zilveren cabaret, met alliance-wapens en inscriptie: 'Ter Gedagtenis Van Des Heeren Onuijt Sprekelijck Goet Heeden Bewesen aan Jan Bomme En Margreta van Besten Heden 25 Jaren Getrout Den 8e Meij 1739', Middelburg, 1739, herkomst: particuliere collectie Herveld (Afmeting: 3 x 28,75 x 28,75 cm)€ 2100
16402e gehalte zilveren hanger met Zeeuwse knoop (Afmeting: Ø 5 cm)€ 100
16412e gehalte zilveren dienblad, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1951 (Afmeting: 46,5 x 29 cm)€ 200
1642Kristallen gefacetteerde serveerschaal met 2e gehalte zilveren gegraveerd hengsel, 1879 (Afmeting: 8 x 27 cm)Not sold
1643Rond 1e gehalte zilveren portretlijstje met bol glas, parelrand, meester: Van Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1930 (Afmeting: Ø 11 cm)€ 60
1644Bloedkoralen collier aan verguld BWZG slot (Afmeting: L 54 cm)€ 190
1645Paarsglazen hanger met 1e gehalte zilveren monturen (Afmeting: 10 x 7 cm)€ 40
16462e gehalte zilveren armband met schelpen€ 45
16471e gehalte zilveren drakenarmband, bezet met turkoois en bloedkoraal, ChinaNot sold
16482e gehalte zilveren ovale fotolijst, 1940 (Afmeting: 16 x 13 cm)€ 45
16492e gehalte zilveren dasspeld met bloedkoralen mannenhoofd (Afmeting: 8 cm)€ 90
165014kt gouden herenvestzakhorloge -binnenzijde met inscriptie- (Afmeting: 6 x 4,5 cm)Not sold
165114kt gouden herenvestzakhorloge Zenith (Afmeting: 6,5 x 5 cm)€ 250
165214kt gouden herenvestzakhorloge (Afmeting: 6,5 x 4,5 cm)€ 160
16533e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, de geëmailleerde wijzerplaat gedecoreerd met bloemguirlandes, 19e eeuwNot sold
16542e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferring, secondewijzer en datumaanduiding -buitenzijde kast gemonogrammeerd VC- (Afmeting: 7,5 x 5,5 cm)€ 200
1655Statenbijbel in lederen band met 2e gehalte zilveren klamp, 18e eeuw, meesterteken: vogel, gekeurd met belastingtekenNot sold