Veilinghuis Peerdeman - Utrecht Auctions

  Volgende pagina >

Lotnummer: 5074   Veiling: Zondag 11 December 2016

Karel Appel (1921-2006), Karel Appel Karel Appel Karel Appel Karel Appel, vier proefsignaturen, inkt op papier, herkomst: collectie Henk van der Vet, 83 x 68 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 5002   Veiling: Zondag 11 December 2016

Bram Bogart (1921-2012), compositie met kleurvlakken, aquagravure 26/99, gesigneerd en gedateerd '89, herkomst: collectie Henk van der Vet, 83 x 118 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2412   Veiling: Zondag 11 December 2016

Carlo Giuseppe Odonne (1866-1935), viool, label aan binnenzijde: 33 fece. Torino A. 1899, en gestempeld aan de binnenzijde als aan de onderzijde -defecten-, in koffer, 60 cm cm

Veilingresultaat: € 40960

Lotnummer: 2225   Veiling: Zondag 11 December 2016

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915), zeegezicht met zeilboten, aquarel op papier, gesigneerd, 18 x 24 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2109   Veiling: Zondag 11 December 2016

Perzisch tapijt Heriz, 380 x 306 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2028   Veiling: Zondag 11 December 2016

Yixing theepot met opstaand handvat en reliëfdecor van draken, met gouden monturen, circa 1700 -kettinkje tussen deksel en tuit ontbreekt-, 16 x 8 x 11 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 3110   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

A Large Lalique 'Dans la Nuit' Perfume Bottle, flacon for Worth, of globular form, heightened in blue with scattered stars in relief all over, the circular stopper moulded with a crescent moon and stars, with original string attached, height 24.5 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 3068   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

A Lalique Car Mascot 'Victoire', Marcilhac no.1147, design introduced 1928, the clear and satin-finished glass moulded as the head of a maiden with stylised streaming hair, on a metal ring in marble base, moulded mark R. Lalique lenght 24.9 cm -scratch to the base-

Veilingresultaat: € 12800

Lotnummer: 2464   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

'Bimbobox' of aapjeskast met zeventallig apenorkest, voorzien van auto reverse cassettedeck met diverse nummers, afkomstig uit een speeltuin op Texel, jaren '60, inworp 50 eurocent

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2270   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Sprei van sits met gekleurde bloemen en groene bladeren op beige fond, India, 18e eeuw -defecten-, 160 x 110 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2132   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Yixing bolvormige theepot, gemerkt in de bodem, 18e/19e eeuw, 11 x Ø 9 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 2002   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Djatihouten koloniale compagniekist met messing beslag en staande op losse basementen met gezwart houten bolpoten, 18e eeuw, herkomst: Lambertus (1888-1964) en Josephine (1890-1959) van Baaren/ Van Baaren Stichting, 85 x 167 x 71,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 1052   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

14kt gouden en 2e gehalte zilveren choker bezet met roosdiamantjes en druppelvormige pampel met roosdiamant, in ovaal lederen doosje met winkeliersmerk Bonebakker, Amsterdam

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 1008   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

2e gehalte zilveren ovale tabaksdoos met staafscharnier in uitgezaagde decoratie, kabelrand om deksel en doos en hondstandrand ter decoratie, bovenzijde deksel met gegraveerd decor refererend aan de vrede: de Amsterdamse stedemaagd, Mercurius met staf en een putto met olijftak, onderzijde doos met gegraveerde decor van een naakte man die een naakte vrouw in het water achtervolgt, meester: Jacobus Das van Leyden, Amsterdam, 1748 -herkomst: Nystad Antiquairs Lochem B.V., Amsterdam 19 maart 1973, een vergelijkbare doos uit 1736 bevindt zich in de collectie van het Museum Rotterdam-

Veilingresultaat: € 4480

Lotnummer: 5663   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Willem II, 1842 -prachtig- zeer zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 5659   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Wilhelmina, 1895/91 -prachtig, krasje op voorzijde- uiterst zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 5209   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha op dubbele lotustroon in bhumisparsha mudra, mogelijk Nepal/Tibet, 25 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 5072   Veiling: Zondag 11 September 2016

Den bybel. Danswijck, Krijn Vermeulen de Jonghe Cramer, 1598. Folio. 18e eeuwse lederen band (beschadigd langs rand). 2 gegraveerde titels, plattegrond van Jerusalem en 5 kaarten (waarvan 4 gevouwen): de wereldkaart door A.F. ab Langren, de 4 andere kaarten door J. à Deutecum (& jr.). (De kaarten tot de randen afgesneden; reparaties aan enkele kaarten met iets verlies van illustratie; voormarge van gegrav. titel en enkele andere bladen gerepareerd). -zeer zeldzame en complete Doopsgezindenbijbel-, 31 x 21 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 5052   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha Aparmita in dhyana mudra, gezeten op lotustroon, mogelijk Tibet of Nepal, 17 x 11 x 9 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 5038   Veiling: Zondag 11 September 2016

Paar balustervormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: doorlopende florale motieven en cartouches met figuren in landschappen en interieurs, 19e eeuw -één met chipje en haarlijntje-, 43 x Ø 18 cm

Veilingresultaat: € 1152

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   Volgende pagina >