E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 4970   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen kommetje met twee oren en twee cartouches in blauw-wit: draken, Kangxi gemerkt en periode -kleine restauratie aan rand-, 3,5 x 8 x 6 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2577   Veiling: Zondag 13 December 2015

Katoenen batik schouderdoek in rood, blauw en groen, centraal vis- en insectmotieven, de rand en tumpals met bloem- en insectmotieven, circa 1890, vervaardigd door 14-jarig meisje, 260 x 104 cm

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2515   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: bloemen op zeemleren fond, Kangxi, gemerkt en periode, Ø 26,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2384   Veiling: Zondag 13 December 2015

Eiken buffetkast met vijf vitrinedeurtjes in de opstand en daaronder een spiegelachterwand met aan beide zijden klepdeurtjes. In de onderkast vier deuren en twee laden, alles met snijwerk van hazen, muizen, maskarons en gestileerde bloemmotieven. Koperen beslag in de vorm van kreeften en gestileerde florale motieven. Ontwerp: H.A. Reus (1872-1935), uitvoering: H.P. Mutters & Zoon, Den Haag, snijwerk: M.J. Hack (1871-1939), Amsterdam, beslag mogelijk F. Zwollo senior. Het buffet is in 1909 gemaakt als onderdeel van een interieur met wandbetimmering en schouw in opdracht van S.M. Hugo van Gijn (1848-1937) voor de eetkamer in zijn woning aan de Achterhakkers te Dordrecht., 245 x 265 x 67 cm   Extra item info

Veilingresultaat: € 11520

Lotnummer: 2368   Veiling: Zondag 13 December 2015

Émile Gallé (1846-1904), glazen tafellamp met meerlaags cameegeslepen rood floraal decor op zachtgele onderlaag, voet en kap gesigneerd, resten van sticker, originele bedrading, circa 1900/1905, 43 cm

Veilingresultaat: € 5632

Lotnummer: 2268   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen famille rose schotel met centraal decor van figuren met pijl-en-boog, de rand voorzien van acht strijders, Yongzheng -enkele randschilfers-, Ø 53 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2250   Veiling: Zondag 13 December 2015

Johann Philip Ferdinand Preiss (1882-1943), dansende jonge vrouw met ontbloot bovenlijf, ivoor en brons op marmeren sokkel, gesigneerd en gemonogrammeerd voor Preiss & Kassler, circa 1920, 29 x 10 x 7 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2111   Veiling: Zondag 13 December 2015

Oestergefineerde documentenkist voorzien van bronzen beslag rondom, het front uitklapbaar, waarachter twee lades en enkele geheime lades, aan de binnenzijde van het deksel twee briefcompartimenten, Frankrijk/Holland, 17e eeuw, 34 x 62 x 36 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 1480   Veiling: Zondag 13 December 2015

23kt witgouden hangertje in een vorm van een klavertje met drie bolsjewieken, waarvan de grootste circa 1ct, Indonesië, eerste helft 20e eeuw -enkele insluitingen-

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 1375   Veiling: Zondag 13 December 2015

18kt gouden kluwenmandje met gecontourneerde rand, hengsel met gravédecor, kabelrand en filetrand aan de voet, meester: J.A. van Maarseveen, Amsterdam, 1849 -defecten-, 3,75 x 9 x 8 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 1171   Veiling: Zondag 13 December 2015

Driestrengs bloedkoralen collier aan vierkant 14kt gouden slot met filigrain en Zeeuwse knoopjes, 33 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2050   Veiling: Zondag 13 December 2015

Blanc de Chine waterbakje met reliëfdecor, Qianlong gemerkt, 19e eeuw, 4,25 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2116   Veiling: Zondag 18 Oktober 2015

Zeldzame Japans porseleinen Imari theepot met het alliantiewapen van de families Van Buren en Van Brederode en bijpassend kommetje en schoteltje -miniem schilfertje van rand-, Arita, vroeg 18e eeuw -Ida Marie van Buren en Joan van Brederode zijn getrouwd in 1702-

Veilingresultaat: € 5632

Lotnummer: 2074   Veiling: Zondag 18 Oktober 2015

Groot formaat Yixing theepot met reliëfdecor van wijnranken en naturalistisch gevormde greep, 18e eeuw -resten van verguldsel, enkele defecten-

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2052   Veiling: Zondag 18 Oktober 2015

Herman Frederick Carel Ten Kate (1822-1891), elegant gezelschap in een schilderijenkamer, olieverf op paneel, gesigneerd, H 43,5 x B 64 cm

Veilingresultaat: € 16640

Lotnummer: 92   Veiling: Zondag 18 Oktober 2015

Gerrit Rietveld jr. (1920-1961), multiplex en metalen fauteuil met gestoffeerde rug en zitting, jaren '50, op de rug gemerkt met sticker: Rietveld Meubelen Hilversum -gekocht in 1857-58 in Hilversum in een winkel aan het Melkpad-, 78 x 53 x 70 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2436   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Albarta Roelfzema-ten Oever (1772-1854), koets met daarin de kunstenares en haar man in de geromantiseerde omgeving van het buiten Zeerust te Schipborg van het echtpaar Roelfzema, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 1806, 95 x 117 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2404   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Eiken grammofoon met blikken heksenhoed luidspreker, The Gramophone and Typewriter Ltd, 21 City Road, London, met vier grammofoonplaten en naalden

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2364   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Edouard Frere (1819-1886), lezende kinderen in een interieur, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1860, 39 x 31 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2362   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Malacca wandelstok, de Japans ivoren greep met shibayama inlegwerk in de vorm van insecten, gesigneerd, vergulde ferrule met monogram, circa 1900, 89 x 10 x 2,5 cm

Veilingresultaat: € 1600

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   Volgende pagina >