Veilinghuis Peerdeman - Utrecht Auctions

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2337   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Kees Maks (1876-1967), Prinseneiland in Amsterdam: de ophaalburg tussen de Galgenstraat en Sloterdijkstraat gezien vanaf de Nieuwe Teertuinen, olieverf op doek, gesigneerd, verso foutief getiteld Le Pont Levis -volgrecht van toepassing-, 78 x 99 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 2331   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Kees Maks (1876-1967), paardenkoetsen in Parijs, olieverf op doek, gesigneerd, tentoongesteld bij Arti et Amicitiae in juni 1963 onder nr.17 met als titel Parijs 1910 -volgrecht van toepassing-, 51 x 82 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2180   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Drie Chinees porseleinen kommen met blauw-wit asterdecor, Kangxi gemerkt, Guangxu -twee kommen met haarlijnen-, 7,75 x Ø 16,25 cm

Veilingresultaat: € 12544

Lotnummer: 2094   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Paar hardstenen sokkels, mogelijk 18e eeuw -één gebarsten-, 69 x 51 x 51 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 1200   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Collier met grote en chute koralen kralen, grootste kraal heeft een diameter van 2,4 cm, 49,5 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 1093   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Zilveren zakzonnewijzer, Butterfield-type, met achthoekige zilveren plaat, gegraveerd met tijdschalen voor de breedtegraden 43°, 46°, 49° en 52°, op de onder- en bovenzijde de namen en breedtegraden van de belangrijkste Europese steden, adres: P. Le Maire, Parijs, circa 1730, 3 x 5,5 x 6,2 cm

Veilingresultaat: € 1792

Lotnummer: 91   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Teakhouten kabinet op hoge kruispoten, model CH-304, ontwerp Hans Wegner, uitvoering Carl Hansen, jaren '50, 122,5 x 165 x 46,5 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2304   Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: twee tijgers in doorlopend berglandschap, de binnenzijde met centraal decor van cachepot met bloemen en daar omheen perziktakken, bloesemtakken en insecten, Wanli -chip van de rand-, Ø 36 x 17 cm

Veilingresultaat: € 21760

Lotnummer: 2263   Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Paar Chinees porseleinen wapenborden met grisailledecor gehoogd met goud: familiewapen Sichterman, Qianlong -één met herstelde chip en haarlijn-, Ø 23 x 2,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2081   Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Pieter d'Hont (1917-1997), bronzen beeld: moeflon, 48 x 52 x 25 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 2483   Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Mogelijk Caspar Netscher (1635/1639-1684), portret van een jonge vrouw met rose japon, parelketting en parelcollier, halffiguur, olieverf op paneel, 2e helft 17e eeuw, herkomst: adellijke familie Röell, 20 x 15 cm

Veilingresultaat: € 8960

Lotnummer: 2263   Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Paar Chinees porseleinen wucai dekselpotten met floraal decor, 19e eeuw, herkomst: Mak van Waay 1978, 36 x Ø 25 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 2168   Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Chinees porseleinen bordje met doucai decor: figuren in landschap en taoïstische symbolen, gemerkt met Fenghuang zegelmerk, 19e eeuw -chipje-

Veilingresultaat: € 17920

Lotnummer: 1452   Veiling: Zondag 20 Maart 2016

14kt gouden ring met centrale roosdiamant gezet in langwerpige jaspis met afgeschuinde hoeken, geflankeerd door 30 roosdiamantjes afgezet met parelrand en acht roosdiamantjes bij de aanzet van de ring, Louis Seize, circa 1780, herkomst: rechtstreekse afstammeling uit de baronale tak van de adellijke familie Röell, mt. 17,5, L 3,3 cm

Veilingresultaat: € 8704

Lotnummer: 2635   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Groene en rode katoenen batik prada selendang kain songkèt, Java, Indonesië -kleine beschadigingen- , 210 x 89 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2420   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Japans porseleinen famille rose Pronk bord met parasoldamesdecor, circa 1740 , Ø 26,5 x 3 cm

Veilingresultaat: € 3456

Lotnummer: 2411   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Grote porseleinen schotel met centraal bietenrood decor: rustende herder en reizigers in landschap met op de achtergrond een dorpje, de rand met groene guirlandes en afgezet met gouden parelrand, Oude Amstel 1784-1814, gemerkt Amstel , 8,5 x 48,5 cm

Veilingresultaat: € 6144

Lotnummer: 2404   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Palissander gefineerd tafelkabinetje met zes lades in het interieur met ebben biezen, het onderstel met lade en gefacetteerde poten, Hollands, circa 1700 -fineerverlies- , 100 x 53 x 30 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2256   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

70-delig Chinees porseleinen serviesgedeelte met blauw-wit decor van figuren en bloemen, centraal opgehoogd medaillon met interieurscène, de achterzijde met vol bloemdecor, bestaande uit: twee schotels (39 cm), twee schotels (36 cm), twee schotels (32,5

Veilingresultaat: € 17920

Lotnummer: 2152   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: lange lijzen en zotjes in tuinlandschap, Jiajing gemerkt, Kangxi , 9,5 x Ø 20,5 cm

Veilingresultaat: € 4864

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   Volgende pagina >