E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2502   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Charles van Wijk (1875-1917), wandelende moeder met kind, brons, gesigneerd, H 47 x B 30 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 2472   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Marius Alexander J. Bauer (1867-1932), pronkwagen bespannen met ossen, olieverf op paneel, gemonogrammeerd, verso met papieren label: 'E.J. van Wisselingh & Co, Rokin 78 & 80 Amsterdam', H 18,5 x B 31,5 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 2364   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Chris Lanooy (1881-1948), blankglazen balustervormige Unica vaas met ingesloten kleurpoeders, Glasfabriek Leerdam, gesigneerd en genummerd A 31, 1926/'27, H 22 x Ø 16 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2358   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Rond rood lakwerk bord met reliëfdecor: bloemen en bladeren, achterzijde met Chinese tekens, Ø 36 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2357   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Kook-boek waar in ook eenige schotels en tafels te sien gelijk alhier in Holland deselve gebruykt en bereid worden ... En daarbij sal ik ook eenige drooge en liquiden voegen, welke ik in Holland hebbe sien maaken bij de ambassadeurs en verders aan het Hoff te Berlin, Denemarken, Sweden of elders daar het wesen magh. HANDSCHRIFT. Laat 18de eeuw. 464 blz. Folio. Half leer (ouderdomssporen). Zeer goed leesbaar handschrift met zo'n 1500 recepten (ingrediënten en de bereidingswijzen) voor grote en rijke huishoudens en hoven. Voorafgaand aan de vele registers die men in het werk aantreft, richt de auteur/kok zich tot de lezer met alderhande originele overpeinzingen, meningen en raadgevingen. Pp. 276-399 bevatten recepten voor de vasten en de Goede Week. Op pag. 17 wordt de tafel getekend die is aangerecht geworden op den avond toen (Johan G.L.A. van Neukirchen) heer van Driesbergh met de freulin (Seyna Margaretha vrouwe) van Ek en Wiel trouwde (18 sept. 1731). Vermoedelijk bedoeld voor publicatie., H 34 x B 23 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2275   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Louis Vuitton koffer met canvas bekleding, afgezet met lederen banden, voorzien van LV monogrammen en messing beslag, het deksel gemonogrammeerd P.F., inclusief binnenbak, productienummer 818968, circa 1930 -in originele staat, inclusief sleutel, gebruikte conditie-, H 22,5 x B 76 x D 47 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2170   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: vier scènes met figuren, centraal aan binnenzijde decor van spelende zotjes, Kangxi gemerkt en periode -kleine chip van rand-, Ø 20 x H 9 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 2164   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Chinees porseleinen kom en diep bord met famille rose decor: vier figuren en schrifttekens in cartouches, centraal een medaillon met interieurscène, Daoguang/Tongzhi, Ø 21 x H 8 cm

Veilingresultaat: € 1536

Lotnummer: 2109   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Noten porseleinkast met rechte kap, roedeverdeling en drie lades met bronzen beslag, staande op gefacetteerde poten, verbonden door accoladevormige regels, Hollands, barok, eerste helft 18e eeuw, H 210 x B 165 x D 42 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 2103   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Smeedijzeren geldkist op houten basement, 17e/18e eeuw, H 65 x B 68 x D 40 cm

Veilingresultaat: € 2944

Lotnummer: 2029   Veiling: Zondag 21 Juni 2015

Eiken altaar met twee nissen op het blad met deels verguld snijwerk: opstanding van Jezus, waartussen natuurstenenblad met lakwerk zegel, het front met vier pilaren, twee nissen met deels verguld snijwerk: afbeeldingen uit het oude testament en centraal Chi-Rgo symbool, afkomstig uit kapel te Vught -enkele gebreken aan vingers-, H 217 x B 201 x D 45 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2400   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Russische icoon: Aartsengel Michaël die Lucifer doodt, deels opgehoogd met bladgoud, 19e eeuw, H 54,5 x B 43 x D 3 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 2364   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

M.C. Escher (1898-1972), Vlinders, houtgravure, 1950, gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat, gesigneerd met potlood linksonder, rechtsonder getiteld en eigen druk, ingelijst achter glas, H 28 x B 26 cm

Veilingresultaat: € 7936

Lotnummer: 2340   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), stad aan de rivier, mogelijk Amsterdam, olieverf op triplex, gesigneerd en gedateerd, 1945, H 48 x B 69 cm

Veilingresultaat: € 5888

Lotnummer: 2252   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Miniatuur op ivoor: hofmakerij bij de ruïne, aquarel op ivoor, gesigneerd Boucher, 18e eeuw, H 8 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2249   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Paar portretminiaturen: man en vrouw, aquarel op ivoor, eind 18e eeuw, in vergulde lijstjes, Ø 5,25 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 2246   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Portretminiatuur: Dauphin met zijn moeder Maria Josepha van Saksen, aquarel op ivoor, onduidelijk gesigneerd, in verguld koperen lijstje, de schildpad achterkant met monogram MJ en ingelegd met parelmoer, H 6 x B 4,75 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2193   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Groot formaat Russische icoon met messing oklad: Heilige Nikita met incomplete reliekhouder, waarschijnlijk deel van iconostase, circa 1800 -waterschade in gezicht, beschadigde mandylion-, H 140 x B 62 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2127   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Serie van tien Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: spelende zotjes en lange lijzen zittend in tuin, Yongzheng/Qianlong -enkele minieme randschilfers, één bord haarlijn in rand, vier borden met haarlijnen in bodem-, Ø 21,5 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2086   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Vier Chinees porseleinen schotels met net afwijkende blauw-witte decors: figuren in interieur, Kangxi gemerkt en periode -één bord randschilfer-, Ø 26,5 cm

Veilingresultaat: € 5632

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   Volgende pagina >