E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: twee tijgers in doorlopend berglandschap, de binnenzijde met centraal decor van cachepot met bloemen en daar omheen perziktakken, bloesemtakken en insecten, Wanli -chip van de rand-, Ø 36 x 17 cm

Veilingresultaat: € 21760

Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Paar Chinees porseleinen wapenborden met grisailledecor gehoogd met goud: familiewapen Sichterman, Qianlong -één met herstelde chip en haarlijn-, Ø 23 x 2,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Veiling: Zondag 1 Mei 2016

Pieter d'Hont (1917-1997), bronzen beeld: moeflon, 48 x 52 x 25 cm

Veilingresultaat: € 7040

Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Mogelijk Caspar Netscher (1635/1639-1684), portret van een jonge vrouw met rose japon, parelketting en parelcollier, halffiguur, olieverf op paneel, 2e helft 17e eeuw, herkomst: adellijke familie Röell, 20 x 15 cm

Veilingresultaat: € 8960

Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Paar Chinees porseleinen wucai dekselpotten met floraal decor, 19e eeuw, herkomst: Mak van Waay 1978, 36 x Ø 25 cm

Veilingresultaat: € 4096

Veiling: Zondag 20 Maart 2016

Chinees porseleinen bordje met doucai decor: figuren in landschap en taoïstische symbolen, gemerkt met Fenghuang zegelmerk, 19e eeuw -chipje-

Veilingresultaat: € 17920

Veiling: Zondag 20 Maart 2016

14kt gouden ring met centrale roosdiamant gezet in langwerpige jaspis met afgeschuinde hoeken, geflankeerd door 30 roosdiamantjes afgezet met parelrand en acht roosdiamantjes bij de aanzet van de ring, Louis Seize, circa 1780, herkomst: rechtstreekse afstammeling uit de baronale tak van de adellijke familie Röell, mt. 17,5, L 3,3 cm

Veilingresultaat: € 8704

Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Groene en rode katoenen batik prada selendang kain songkèt, Java, Indonesië -kleine beschadigingen- , 210 x 89 cm

Veilingresultaat: € 2304

Japans porseleinen famille rose Pronk bord met parasoldamesdecor, circa 1740 , Ø 26,5 x 3 cm

Veilingresultaat: € 3456

Grote porseleinen schotel met centraal bietenrood decor: rustende herder en reizigers in landschap met op de achtergrond een dorpje, de rand met groene guirlandes en afgezet met gouden parelrand, Oude Amstel 1784-1814, gemerkt Amstel , 8,5 x 48,5 cm

Veilingresultaat: € 6144

Palissander gefineerd tafelkabinetje met zes lades in het interieur met ebben biezen, het onderstel met lade en gefacetteerde poten, Hollands, circa 1700 -fineerverlies- , 100 x 53 x 30 cm

Veilingresultaat: € 2560

70-delig Chinees porseleinen serviesgedeelte met blauw-wit decor van figuren en bloemen, centraal opgehoogd medaillon met interieurscène, de achterzijde met vol bloemdecor, bestaande uit: twee schotels (39 cm), twee schotels (36 cm), twee schotels (32,5

Veilingresultaat: € 17920

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: lange lijzen en zotjes in tuinlandschap, Jiajing gemerkt, Kangxi , 9,5 x Ø 20,5 cm

Veilingresultaat: € 4864

Serie van drie Chinees porseleinen famille rose buikvazen met decor van vlinders en bloemen, 18e eeuw -twee vazen met haarlijn in de hals- , 28 x Ø 15 cm

Veilingresultaat: € 6400

Marmeren mannentorso op zwart marmeren basement, naar Romeins voorbeeld, 18e eeuw , 177 x 46 x 36 cm

Veilingresultaat: € 12800

Mahonie kabinet met gebombeerd front, gedecoreerd met strikken, medaillons, guirlandes en urnen, voorzien van verguld bronzen beslag, Louis Seize, circa 1770 , 265 x 190 x 65 cm

Veilingresultaat: € 7680

Paar 1e gehalte zilveren zuilvormige kandelaars met guirlandes en parelrand, meester: L.J. Limburg, Amsterdam, 1927 , 24,5 cm

Veilingresultaat: € 2112

Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen kommetje met twee oren en twee cartouches in blauw-wit: draken, Kangxi gemerkt en periode -kleine restauratie aan rand-, 3,5 x 8 x 6 cm

Veilingresultaat: € 8320

Katoenen batik schouderdoek in rood, blauw en groen, centraal vis- en insectmotieven, de rand en tumpals met bloem- en insectmotieven, circa 1890, vervaardigd door 14-jarig meisje, 260 x 104 cm

Veilingresultaat: € 2816

Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: bloemen op zeemleren fond, Kangxi, gemerkt en periode, Ø 26,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   Volgende pagina >