E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Henriëtte Ronner (1821-1909), kat spelend met dominostenen, sepia, gesigneerd, H 26 x B 37 cm

Veilingresultaat: € 1890

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Zilveren jonk op opengewerkte houten basement, H 40 x B 39 x D 14 cm

Veilingresultaat: € 2772

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Vijf Chinees porseleinen kommen en zes schotels met polychroom decor: hert, vogels, aap en wesp -samen symbolen voor bereiken van hogere ambtelijke rang en emolumenten-, 19e eeuw -haarlijnen en restauratie-, H 3 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2394

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Smeedijzeren geldkist, bewerkte slotplaat en sleutel, circa 1700, H 35 x B 70 x D 38 cm

Veilingresultaat: € 2016

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Chinees porseleinen steelvaas met blauw-wit floraal decor met café au lait banden, Kangxi -minieme randchip standring-, H 24 x B 11,5 cm

Veilingresultaat: € 2520

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met gecanneleerde tapstoelopende stam, festoenen, bladranden en losse bobèches op vierkant basement, Augsburg, circa 1780, H 29 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 2520

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

18kt witgouden ketting met grote schakels, L 88 cm

Veilingresultaat: € 3654

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Twee teakhouten fauteuils met stoffen bekleding, ontwerp Aksel Bender Madsen, Denemarken, uitvoering Bovenkamp, jaren '50, daarbij: twee teakhouten armstoelen

Veilingresultaat: € 1197

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Maurice Max-Ingrand (1908-1961), hanglamp met twee glazen schijven en wandlampje met twee glazen schijven, jaren '60

Veilingresultaat: € 5544

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Teakhouten kastje met twee deurtjes en twee laatjes op metalen onderstel, ontwerp Cees Braakman, Japanse serie, uitvoering Pastoe, H 118 x B 75 x D 45 cm

Veilingresultaat: € 882

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast met intarsia, adres: Samuel Walker, Amsterdam, verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding voor de uren en Arabische voor de minuten, maanstand, kalender, secondeaanduiding en mechaniek met scheepjes en Vader Tijd, in de deur een barometer, 18e eeuw, H 290 x B 55 cm

Veilingresultaat: € 10710

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Paar eierschaal kop-en-schotels en één schotel, allen met polychroom bloemdecor: paarse lis, schilder: Sam Schellink, genummerd W25 en M 14, Tegel- en Fayencefabriek Amphora, Oegstgeest -één kopje verkleurd-, H 6 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2268

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Paar eierschaal kop-en-schotels en één schotel, allen met polychroom decor: vogel en bloemen, genummerd 13, schilder: Sam Schellink, Tegel- en Fayencefabriek Amphora, Oegstgeest -één kopje bodembarst-, H 6 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2394

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Twee Chinees porseleinen bedekte balustervormige Vung Tau Cargo vazen met blauw-wit grachtenhuizen- en floraal decor, circa 1690 -één vaas chip standring, één deksel twee randchipjes-, H 34 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 3276

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, H 7,25 x B 36 cm

Veilingresultaat: € 2268

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Eiken dekenkist met smeedijzeren beslag, 17e eeuw, H 48 x B 74 x D 43 cm

Veilingresultaat: € 2142

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Mahonie kussenkast met marqueterie van bloementakken en 17e eeuwse motieven, waaronder: portretten van Jacob Cats en Hugo de Groot, 19e eeuw, marqueterie van later datum, H 200 x B 202 x D 77 cm

Veilingresultaat: € 3780

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Zilvergeschilderde houten ADO dieseltrein met afneembare daken, waaronder rode vulblokken, modelnummer: 714, circa 1934, H 8 x B 5,5 x L 128 cm

Veilingresultaat: € 4284

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Geelgeschilderde houten ADO sproeiwagen met rood metalen tank, achterop de letters: G.R, modelnummer: 343, circa 1953 -de afsluitdop van latere datum-, H 20 x B 19 x D 56 cm

Veilingresultaat: € 630

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Roodgeschilderde houten ADO wagen: posterijen, met witte laadklep: PTT, modelnummer: 919, circa 1939, H 17 x B 16,5 x D 44 cm

Veilingresultaat: € 945

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   Volgende pagina >