E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 14 December 2014

Yixing trekpot met hoge rand in de vorm van een 'Buddhist monk's hat', reliëfdecor: bloesem en kostbaarheden, China, circa 1750, ongemerkt -aanzetbreuk hengsel, chip opstaande rand, knopje deksel gelijmd, drie chips rand deksel-, 13 x 11 x 6,5 cm

Veilingresultaat: € 2016

Negen Chinees porseleinen kommen en vier schotels met polychroom decor: parasoldame met zotje, naar Cornelis Pronk, Yongzheng -enkele minieme randschilfertjes-, 2 x 10,5 cm

Veilingresultaat: € 5544

Keramiek Iznik schotel met polychroom floraal decor: tulpen en rozen, Turkije, eind 16e eeuw -gerestaureerd-, 5 x 28 cm

Veilingresultaat: € 10710

Chinees porseleinen famille rose meiping vaas met decor in cartouches: schepen op zee, gemerkt, 33,5 x 22 cm

Veilingresultaat: € 5040

Twee Chinees porseleinen schotels met blauw-wit floraal decor en capucijner rand, Qianlong -chipjes-, 5,5 x 34,5 cm

Veilingresultaat: € 1008

Lotusvormig Yixing trekpotje met deksel en booghengsel, China, 18e eeuw, ongemerkt -booghengsel met barst, tuit met frittings-, 10,5 x 10,5 x 8,5 cm

Veilingresultaat: € 3402

Rond Yixing schoteltje met opengewerkte cartouches met bloesemdecor, onderzijde met reliëfdecor van kostbaarheden, China, 18e/19e eeuw, gemerkt -meerdere randchips-, 3 x 17 cm

Veilingresultaat: € 2016

Herman Heijenbrock (1871-1948), afgemeerd schip aan de kade, olieverf op doek, gesigneerd, 63 x 93 cm

Veilingresultaat: € 2205

Leon Senf (1860-1940), aardewerk schotel met lusterglazuur, decor: twee pauwen omgeven door goudluster arabesken en turquoise bladeren en randen, De Porceleyne Fles, Delft, gemerkt, afgebeeld in Passie voor penseel en plateel, Drs. H.M. Mauser, bladzijde 62, afbeelding 80, boek bijgevoegd bij dit lot, 6 x 35,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Kees Verweij (1900-1995), damesportret, marouflé, gesigneerd, 48,5 x 38 cm

Veilingresultaat: € 1512

Museumvitrine met beglaasde opstand, waaronder drie schuingeplaatste opklapbare vitrinedeuren, staand op eiken onderkast met tirettes en vele lades, Gispen, Rotterdam, 220 x 346 x 79 cm

Veilingresultaat: € 5040

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912), inkomende schepen bij havenhoofd, olieverf op doek, gesigneerd, 41 x 64,5 cm

Veilingresultaat: € 3780

Ignatius Josephus van Regemorter (1785-1873), geiten- en schapenhoeders in landschap, olieverf op paneel, gesigneerd, 43 x 36 cm

Veilingresultaat: € 1134

18kt witgouden armband bezet met briljanten, circa 2.5 ct., 20 cm

Veilingresultaat: € 3276

14kt gouden solitairring met baguettegeslepen diamant, 3.21 ct, mt 17,5

Veilingresultaat: € 9450

14kt witgouden solitairring met briljant geslepen diamant, circa 2,3 ct., mt 20

Veilingresultaat: € 7560

Zilveren suikerstrooier en mosterdpot, Kardinaal model, meesterteken: FDK, Antwerpen, 18e eeuw -deukjes en defecten aan binnenrand mosterdpot-, 19,5 x 8 x 8 cm

Veilingresultaat: € 4536

Jits Bakker (1937-2014), bronzen beeld: galopperende paarden, op natuurstenen basement, gesigneerd, 29 x 19 x 26 cm

Veilingresultaat: € 2898

Amsterdams staand horloge in mahonie kast met messing wijzerplaat, verzilverde cijferring en maan-, datum-, dag-, uur- en secondeaanduiding, gesigneerd J.N. Boyon, tweede helft 18e eeuw, 260 x 60 x 28 cm

Veilingresultaat: € 6048

Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen kom met lotusbladeren in reliëf en blauw-wit decor: 12 scènes van lange lijs in vrijetijdsbesteding en chrysanten, Kangxi, gemerkt -randchip-, 10,5 x 21 cm

Veilingresultaat: € 4032

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   Volgende pagina >