Veilinghuis Peerdeman - Utrecht Auctions

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2464   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

'Bimbobox' of aapjeskast met zeventallig apenorkest, voorzien van auto reverse cassettedeck met diverse nummers, afkomstig uit een speeltuin op Texel, jaren '60, inworp 50 eurocent

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2270   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Sprei van sits met gekleurde bloemen en groene bladeren op beige fond, India, 18e eeuw -defecten-, 160 x 110 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2132   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Yixing bolvormige theepot, gemerkt in de bodem, 18e/19e eeuw, 11 x Ø 9 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 2002   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

Djatihouten koloniale compagniekist met messing beslag en staande op losse basementen met gezwart houten bolpoten, 18e eeuw, herkomst: Lambertus (1888-1964) en Josephine (1890-1959) van Baaren/ Van Baaren Stichting, 85 x 167 x 71,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 1052   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

14kt gouden en 2e gehalte zilveren choker bezet met roosdiamantjes en druppelvormige pampel met roosdiamant, in ovaal lederen doosje met winkeliersmerk Bonebakker, Amsterdam

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 1008   Veiling: Zondag 30 Oktober 2016

2e gehalte zilveren ovale tabaksdoos met staafscharnier in uitgezaagde decoratie, kabelrand om deksel en doos en hondstandrand ter decoratie, bovenzijde deksel met gegraveerd decor refererend aan de vrede: de Amsterdamse stedemaagd, Mercurius met staf en een putto met olijftak, onderzijde doos met gegraveerde decor van een naakte man die een naakte vrouw in het water achtervolgt, meester: Jacobus Das van Leyden, Amsterdam, 1748 -herkomst: Nystad Antiquairs Lochem B.V., Amsterdam 19 maart 1973, een vergelijkbare doos uit 1736 bevindt zich in de collectie van het Museum Rotterdam-

Veilingresultaat: € 4480

Lotnummer: 5663   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Willem II, 1842 -prachtig- zeer zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 5659   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Wilhelmina, 1895/91 -prachtig, krasje op voorzijde- uiterst zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 5209   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha op dubbele lotustroon in bhumisparsha mudra, mogelijk Nepal/Tibet, 25 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 5072   Veiling: Zondag 11 September 2016

Den bybel. Danswijck, Krijn Vermeulen de Jonghe Cramer, 1598. Folio. 18e eeuwse lederen band (beschadigd langs rand). 2 gegraveerde titels, plattegrond van Jerusalem en 5 kaarten (waarvan 4 gevouwen): de wereldkaart door A.F. ab Langren, de 4 andere kaarten door J. à Deutecum (& jr.). (De kaarten tot de randen afgesneden; reparaties aan enkele kaarten met iets verlies van illustratie; voormarge van gegrav. titel en enkele andere bladen gerepareerd). -zeer zeldzame en complete Doopsgezindenbijbel-, 31 x 21 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 5052   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha Aparmita in dhyana mudra, gezeten op lotustroon, mogelijk Tibet of Nepal, 17 x 11 x 9 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 5038   Veiling: Zondag 11 September 2016

Paar balustervormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: doorlopende florale motieven en cartouches met figuren in landschappen en interieurs, 19e eeuw -één met chipje en haarlijntje-, 43 x Ø 18 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 4294   Veiling: Zondag 11 September 2016

Zandkleurige Yixing theepot met bruin reliëfdecor, China -frittings van de tuit-, 10 x 17 x 12 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2588   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld op vierkant basement met afgeschuinde hoeken: Laurens Jansz. Coster, verkleinde versie van het grote standbeeld van Laurens Jansz Coster in Haarlem door de beeldhouwer Louis Royer, 1852, gesigneerd gieterij Gebroeders Lurasco, -defecten- herkomst: Breitneracademie, voorheen Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten -dit beeld werd indertijd te koop aangeboden door Enthoven & Comp. op de Grote Markt te Haarlem voor fl. 95, een exemplaar bevindt zich in het Rijksmuseum-, 48,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2516   Veiling: Zondag 11 September 2016

Charles Leickert (1816-1907), figuren bij een huis in een bevroren landschap, olieverf op doek, gesigneerd, 77 x 104 cm

Veilingresultaat: € 6144

Lotnummer: 2187   Veiling: Zondag 11 September 2016

Koloniaal notenhouten reiskabinet met koperen beslag en draaghengsels, het interieur met laden en deurtjes, staande bijpassend palissander en ebbengekleurd onderstel met lade, 18e eeuw, 132 x 80 x 56 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2097   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinees porseleinen chine de commande serviesgedeelte, bestaande uit: groot formaat bedekte schenkkan, schotel, diep bord en diep bord met omgeslagen rand, gedecoreerd met het wapen van de familie Valckenier, circa 1735 -alle met defecten-, Ø 43,5 cm

Veilingresultaat: € 3968

Lotnummer: 2096   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinese celadon schotel met bloemdecor, Ming, 6,5 x Ø 37 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2032   Veiling: Zondag 11 September 2016

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: scène uit Romance of the Western Chamber, Chenghua gemerkt, Kangxi, 20 x 3,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2013   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinees porseleinen gecraqueleerde celadon vaas, 19e/20e eeuw, herkomst: aangekocht tussen 1959-1966 in Bangkok/Singapore, 22,5 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 3840

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   Volgende pagina >