E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Paar tafelglobes: Cary's New Terrestial Globe delineated From the best Authorities extant; Exhibiting the late discoveries towards the North Pole, and every improvement in Geography to the present time. London gedateerd 1824 en: Cary's New Celestial Globe, on wich are correctly laid down upwards of 3500 stars Selected from the most accurate observations and calculated for the year 1800. With extend of each Constellation precisely defined By Mr. Gilpin of the Royal Society. gedateerd 1816 -beide in zeer goede conditie-, 44 x 40 x 40 cm

Veilingresultaat: € 16640

Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Porseleinen snuiffles, decor in ijzerrood van draken, China, begin 20e eeuw, 6 x 3,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Ronde tafel met marmeren blad op ronde witte metalen voet en vier bijpassende stoelen, alle model Tulip, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll, jaren '50, H 72 x Ø 120 cm

Veilingresultaat: € 2304

Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Mahonie en rozenhout bureau plat met marqueterie in het blad in vorm van muziekinstrumenten en verguld bronzen beslag, Louis Quinze-stijl, 76 x 130 x 76 cm

Veilingresultaat: € 4352

Turks tapijt, 320 x 197 cm

Veilingresultaat: € 3072

Johannes Andreas Paravicini (1710-1771), herinneringstafereel bij het feest van Jacob Mossel op 25 juli 1752 ter gelegenheid van zijn inauguratie tot Gouverneur Generaal van de VOC te Batavia de dag ervoor, opschrift: Eeren Tempel en Konst Vuur Werk gerepresenteert ter accasie der Voorstelling van Syn Hoogedelheid den Grootagt=Baren Wydgebiedenden Heere IACOB MOSSEL tot Gouverneur Generaal van Neederlands India te Batavia MDCCLII d: xxv iuly, olieverf op vellum, gesigneerd, 16 x 29,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Japans porseleinen apothekersfles met blauw-wit decor: vogels, bloemen en perziken, aan onderzijde gemonogrammeerd I:C in lauwerkrans voor Johannes Camphuys, 'Opperhoofd' van Deshima in 1671, 1673 en 1675 en Gouverneur-Generaal van de VOC te Batavia tussen 1684-1690, Arita, circa 1675 -twee haarlijntjes in hals-, 24 x 18 cm

Veilingresultaat: € 4096

Serie van vijf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: karpers die uit de zee rijzen naar de maan, daarbij: bijbehorend kommetje, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 1408

Hollandse School, 17e eeuw: portret van Gijsbert van Diemerbroeck op de leeftijd van 58 jaar, olieverf op koper, met opschrift: AETATIS SVAE 58, gedateerd 1647, geportretteerde wordt benoemd op achterzijde koper, 12,5 x 11 cm

Veilingresultaat: € 2048

Stapelbare Sumatraanse lakwerk offerschaal in de vorm van een lotus met goudkleurig floraal decor op zwart fond, 54 x 38 x 38 cm

Veilingresultaat: € 2304

Albert Saverijs (1886-1964), winterlandschap, olieverf op board, gesigneerd, 48,5 x 58,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Albert Saverijs (1886-1964), bloemen in vaas, olieverf op board, gesigneerd, 78,5 x 57,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: figuren in landschap, Kangxi gemerkt en periode -haarlijn in de bovenrand-, 9,5 x 20 cm

Veilingresultaat: € 1280

Chinees porseleinen visbord met blauw-wit decor: acht kostbaarheden, bloemen en insecten, Kangxi -minieme randschilfers, bakfoutje aan onderzijde-, 3,5 x 20 cm

Veilingresultaat: € 1920

Chinees porseleinen famille rose dekselpot in vorm van lotus -één blad ontbreekt, één blad gelijmd-, staande op lotusvormige onderschotel met famille rose lotusbloemendecor, 19e eeuw, 10 x 21 cm

Veilingresultaat: € 5120

Chinees porseleinen kom met floraal blauw-wit decor en reliëfdecor aan binnenzijde, Xuande gemerkt, 17e/18e eeuw -kleine chip van rand-, 9 x 18 cm

Veilingresultaat: € 2432

Gerrit Rietveld jr. (1920-1961), vier witte metalen buisframe stoelen met multiplex en grijsgestoffeerde zittingen, circa 1956-57, vergelijkbaar object in de collectie van het Centraal Museum Utrecht onder inventarisnummer 27150 -herkomst Galerie Kapelhuis, Amersfoort-, 83 x 46 x 50 cm

Veilingresultaat: € 3840

2e gehalte zilveren groot formaat geribde koektrommel op vier pootjes, palmetranden en deksel met ebbenhouten knop, gemaakt voor Begeer, van Kempen & Vos, Voorschoten, jaren '30, 11,5 x 17 cm

Veilingresultaat: € 1280

Paar roodlederen fauteuils op gematteerd aluminium onderstel, model Class Z, uitvoering Bert Plantagie, 79 x 65 x 73 cm

Veilingresultaat: € 1088

Veiling: Zondag 14 December 2014

Yixing trekpot met hoge rand in de vorm van een 'Buddhist monk's hat', reliëfdecor: bloesem en kostbaarheden, China, circa 1750, ongemerkt -aanzetbreuk hengsel, chip opstaande rand, knopje deksel gelijmd, drie chips rand deksel-, 13 x 11 x 6,5 cm

Veilingresultaat: € 2016

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   Volgende pagina >