E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

Let op:  De hamerprijzen van de veiling van 14 december vindt u in de catalogus, zie linker menu.
De onderstaande zoekfunctie werkt niet voor hamerprijzen van de afgelopen veiling, zie de mededeling hierboven.

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2212   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen kom met lotusbladeren in reliëf en blauw-wit decor: 12 scènes van lange lijs in vrijetijdsbesteding en chrysanten, Kangxi, gemerkt -randchip-, 10,5 x 21 cm

Veilingresultaat: € 4032

Lotnummer: 2167   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: kostbaarheden, Kangxi gemerkt en periode, 10 x 21 cm

Veilingresultaat: € 8316

Lotnummer: 2597   Veiling: Zondag 9 November 2014

Bakbarometer in mahonie kast, timpaanvormige kap met sierurn en verzilverde schaalaanduiding, adres: Solaro, Amsterdam, 18e eeuw, 126 x 24 x 11,5 cm

Veilingresultaat: € 4536

Lotnummer: 2426   Veiling: Zondag 9 November 2014

Twee bundels met Chinese houtdrukken

Veilingresultaat: € 5292

Lotnummer: 2405   Veiling: Zondag 9 November 2014

Jan Sluijters (1881-1957), landschap aan de rand van Amsterdam, in zonlicht, marouflé, gemonogrammeerd, circa 1907 -uit particuliere collectie-, 38 x 29 cm

Veilingresultaat: € 15120

Lotnummer: 2414   Veiling: Zondag 9 November 2014

Jan Sluijters (1881-1957), Stoomhoutzagerij in de omgeving van de Kostverlorenkade, Amsterdam circa 1908, marouflé, gesigneerd en gedateerd '08 -foto van hetzelfde werk afgebeeld op de website van het RKD, 'het geschilderde oeuvre: Jan Sluijters', uit particuliere collectie-, gesigneerd, 38 x 48 cm

Veilingresultaat: € 9072

Lotnummer: 2155   Veiling: Zondag 9 November 2014

Deels vuurvergulde en groengepatineerde bronzen 18-lichts kroonlamp, zes armen in vorm van putti, decor van acanthusbladeren en afhangende pinakel in vorm van pijnappel, Empire, 120 x 95 cm

Veilingresultaat: € 15120

Lotnummer: 2129   Veiling: Zondag 9 November 2014

Consoleklok belijmd met schildpad en vuurvergulde bronzen monturen, wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding in porseleinen cartouche, adres: Baltazar Martinot à Paris, Louis Quinze, 80 x 32 x 15 cm

Veilingresultaat: € 5292

Lotnummer: 2408   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Bronzen vuurvergulde kroonlamp met kristallen en glazen pegels, Empire-stijl, 19e eeuw

Veilingresultaat: € 23310

Lotnummer: 2376   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Wit albasten kolompendule met verguld bronzen ornamenten: guirlandes, rozetten en adelaar, wit geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding en dagaanduiding, Louis Seize, 52 x 35 x 11 cm

Veilingresultaat: € 4032

Lotnummer: 2225   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Hildo Krop (1884-1970), aardewerk vormstuk met groene glazuur, uitvoering ESKAF, 21 x 8,5 x 9 cm

Veilingresultaat: € 1764

Lotnummer: 1116   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Paar 2e gehalte zilveren, strak vormgegeven, hoge water/wijnkannen, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1968, 32 x 13 cm

Veilingresultaat: € 4788

Lotnummer: 1003   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

2e gehalte zilveren avondmaalsbeker met gegraveerd decor van Geloof, Hoop en Liefde, 17e eeuw, meesterteken: IP met drie sterren, toegeschreven aan Jan Papinck, Groningen, 1645-1675, trembleersteek en onduidelijk keur: JG, 11,5 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 3528

Lotnummer: 3304   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Duits volksmuziekinstrument, zgn. Bumbass ofwel Teufelsgeige of Poispil, snaarinstrument in de schacht, getopt door moorenkop met muts en bellen, 19e eeuw, H 190 cm

German Bumbass or String Stick, folk music instrument, wooden shaft with snare instrument and on top a carved black man's head with hat and bells, 19th century, H 190 cm

Veilingresultaat: € 1890

Lotnummer: 3229   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Massieve hoornen wandelstok met bolvormige greep en witmetalen kraag, ijzeren ferrule, 19e eeuw, H 84 cm, ferrule H 5 cm

Full horn walking cane with ballshaped top, white metal collar and iron ferrule, 19th century, H 84 cm, ferrule H 5 cm

Veilingresultaat: € 6930

Lotnummer: 3183   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Gezwart houten wandelstok met blonde schildpad greep op 14kt gouden kraag met opschrift: E. Guth Altona, metalen ferrule, Duitsland, circa 1910, H 86 cm, greep H 7,5 x B 11 cm, kraag H 2 cm, ferrule H 2,5 cm

Ebonized cane with full blond tortoiseshell crook handle, 14kt gold collar with inscription: E. Guth. Altona., metal ferrule, Germany, circa 1910, H 86 cm, handle H 7.5 x W 11 cm, collar H 2 cm, ferrule H 2.5 cm

Veilingresultaat: € 1008

Lotnummer: 3482   Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Schildpad beklede wandelstok, de 18kt gouden greep met gestileerd floraal decor, monogram op greep, hoornen ferrule, Jugendstil, circa 1900, H 84 cm, greep H 4,5 x B 9,5 cm, ferrule H 3,5 cm

Tortoiseshell veneered cane with embossed 18 carat gold handle with monogram and decor: flowers and Jugendstil motives, horn ferrule, circa 1900, H 84 cm, handle H 4.5 x W 9.5 cm, ferrule H 3.5 cm

Veilingresultaat: € 2394

Lotnummer: 2030   Veiling: Zondag 31 Augustus 2014

Eiken en vurenhouten apothekerskast, de geprofileerde kap met blokrand, waaronder schappen en nis met polychroom beschilderde mannenkop en rocailles en lades met porseleinen knoppen, Hollands, 19e eeuw -achterwand en verdere toevoegingen van latere datum-, 280 x 520 x 65 cm

Veilingresultaat: € 5166

Lotnummer: 2123   Veiling: Zondag 31 Augustus 2014

Chinees porseleinen octogonale kom met blauw-wit decor: aan de buitenzijde lange lijzen in vier verschillende houdingen, aan de binnenzijde spelende zotjes, Kangxi, Chenghua gemerkt -bakfoutje-, H 8 x B 14,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Lotnummer: 2401   Veiling: Zondag 31 Augustus 2014

Zes Chinees porseleinen bedekte kommen met schotels, decor: notabelen en schrifttekens, 19e eeuw, - restauraties en defecten, één deksel ontbrekend -, H 10 x B 15 cm

Veilingresultaat: € 3528

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   Volgende pagina >