E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2549   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Mahonie en rozenhout bureau plat met marqueterie in het blad in vorm van muziekinstrumenten en verguld bronzen beslag, Louis Quinze-stijl, 76 x 130 x 76 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 2482   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Turks tapijt, 320 x 197 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2434   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Johannes Andreas Paravicini (1710-1771), herinneringstafereel bij het feest van Jacob Mossel op 25 juli 1752 ter gelegenheid van zijn inauguratie tot Gouverneur Generaal van de VOC te Batavia de dag ervoor, opschrift: Eeren Tempel en Konst Vuur Werk gerepresenteert ter accasie der Voorstelling van Syn Hoogedelheid den Grootagt=Baren Wydgebiedenden Heere IACOB MOSSEL tot Gouverneur Generaal van Neederlands India te Batavia MDCCLII d: xxv iuly, olieverf op vellum, gesigneerd, 16 x 29,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2431   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Japans porseleinen apothekersfles met blauw-wit decor: vogels, bloemen en perziken, aan onderzijde gemonogrammeerd I:C in lauwerkrans voor Johannes Camphuys, 'Opperhoofd' van Deshima in 1671, 1673 en 1675 en Gouverneur-Generaal van de VOC te Batavia tussen 1684-1690, Arita, circa 1675 -twee haarlijntjes in hals-, 24 x 18 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 2370   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Serie van vijf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: karpers die uit de zee rijzen naar de maan, daarbij: bijbehorend kommetje, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2328   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Hollandse School, 17e eeuw: portret van Gijsbert van Diemerbroeck op de leeftijd van 58 jaar, olieverf op koper, met opschrift: AETATIS SVAE 58, gedateerd 1647, geportretteerde wordt benoemd op achterzijde koper, 12,5 x 11 cm

Veilingresultaat: € 2048

Lotnummer: 2308   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Stapelbare Sumatraanse lakwerk offerschaal in de vorm van een lotus met goudkleurig floraal decor op zwart fond, 54 x 38 x 38 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2596   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Albert Saverijs (1886-1964), winterlandschap, olieverf op board, gesigneerd, 48,5 x 58,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2205   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Albert Saverijs (1886-1964), bloemen in vaas, olieverf op board, gesigneerd, 78,5 x 57,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2174   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: figuren in landschap, Kangxi gemerkt en periode -haarlijn in de bovenrand-, 9,5 x 20 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2167   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Chinees porseleinen visbord met blauw-wit decor: acht kostbaarheden, bloemen en insecten, Kangxi -minieme randschilfers, bakfoutje aan onderzijde-, 3,5 x 20 cm

Veilingresultaat: € 1920

Lotnummer: 2142   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Chinees porseleinen famille rose dekselpot in vorm van lotus -één blad ontbreekt, één blad gelijmd-, staande op lotusvormige onderschotel met famille rose lotusbloemendecor, 19e eeuw, 10 x 21 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 2135   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Chinees porseleinen kom met floraal blauw-wit decor en reliëfdecor aan binnenzijde, Xuande gemerkt, 17e/18e eeuw -kleine chip van rand-, 9 x 18 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2024   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Gerrit Rietveld jr. (1920-1961), vier witte metalen buisframe stoelen met multiplex en grijsgestoffeerde zittingen, circa 1956-57, vergelijkbaar object in de collectie van het Centraal Museum Utrecht onder inventarisnummer 27150 -herkomst Galerie Kapelhuis, Amersfoort-, 83 x 46 x 50 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 1022   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

2e gehalte zilveren groot formaat geribde koektrommel op vier pootjes, palmetranden en deksel met ebbenhouten knop, gemaakt voor Begeer, van Kempen & Vos, Voorschoten, jaren '30, 11,5 x 17 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 31   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Paar roodlederen fauteuils op gematteerd aluminium onderstel, model Class Z, uitvoering Bert Plantagie, 79 x 65 x 73 cm

Veilingresultaat: € 1088

Lotnummer: 2158   Veiling: Zondag 14 December 2014

Yixing trekpot met hoge rand in de vorm van een 'Buddhist monk's hat', reliëfdecor: bloesem en kostbaarheden, China, circa 1750, ongemerkt -aanzetbreuk hengsel, chip opstaande rand, knopje deksel gelijmd, drie chips rand deksel-, 13 x 11 x 6,5 cm

Veilingresultaat: € 2016

Lotnummer: 2303   Veiling: Zondag 14 December 2014

Negen Chinees porseleinen kommen en vier schotels met polychroom decor: parasoldame met zotje, naar Cornelis Pronk, Yongzheng -enkele minieme randschilfertjes-, 2 x 10,5 cm

Veilingresultaat: € 5544

Lotnummer: 2370   Veiling: Zondag 14 December 2014

Keramiek Iznik schotel met polychroom floraal decor: tulpen en rozen, Turkije, eind 16e eeuw -gerestaureerd-, 5 x 28 cm

Veilingresultaat: € 10710

Lotnummer: 2120   Veiling: Zondag 14 December 2014

Chinees porseleinen famille rose meiping vaas met decor in cartouches: schepen op zee, gemerkt, 33,5 x 22 cm

Veilingresultaat: € 5040

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   Volgende pagina >