E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2635   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Groene en rode katoenen batik prada selendang kain songkèt, Java, Indonesië -kleine beschadigingen- , 210 x 89 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2420   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Japans porseleinen famille rose Pronk bord met parasoldamesdecor, circa 1740 , Ø 26,5 x 3 cm

Veilingresultaat: € 3456

Lotnummer: 2411   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Grote porseleinen schotel met centraal bietenrood decor: rustende herder en reizigers in landschap met op de achtergrond een dorpje, de rand met groene guirlandes en afgezet met gouden parelrand, Oude Amstel 1784-1814, gemerkt Amstel , 8,5 x 48,5 cm

Veilingresultaat: € 6144

Lotnummer: 2404   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Palissander gefineerd tafelkabinetje met zes lades in het interieur met ebben biezen, het onderstel met lade en gefacetteerde poten, Hollands, circa 1700 -fineerverlies- , 100 x 53 x 30 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2256   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

70-delig Chinees porseleinen serviesgedeelte met blauw-wit decor van figuren en bloemen, centraal opgehoogd medaillon met interieurscène, de achterzijde met vol bloemdecor, bestaande uit: twee schotels (39 cm), twee schotels (36 cm), twee schotels (32,5

Veilingresultaat: € 17920

Lotnummer: 2152   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: lange lijzen en zotjes in tuinlandschap, Jiajing gemerkt, Kangxi , 9,5 x Ø 20,5 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2123   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Serie van drie Chinees porseleinen famille rose buikvazen met decor van vlinders en bloemen, 18e eeuw -twee vazen met haarlijn in de hals- , 28 x Ø 15 cm

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2046   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Marmeren mannentorso op zwart marmeren basement, naar Romeins voorbeeld, 18e eeuw , 177 x 46 x 36 cm

Veilingresultaat: € 12800

Lotnummer: 2024   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Mahonie kabinet met gebombeerd front, gedecoreerd met strikken, medaillons, guirlandes en urnen, voorzien van verguld bronzen beslag, Louis Seize, circa 1770 , 265 x 190 x 65 cm

Veilingresultaat: € 7680

Lotnummer: 1083   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Paar 1e gehalte zilveren zuilvormige kandelaars met guirlandes en parelrand, meester: L.J. Limburg, Amsterdam, 1927 , 24,5 cm

Veilingresultaat: € 2112

Lotnummer: 4970   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen kommetje met twee oren en twee cartouches in blauw-wit: draken, Kangxi gemerkt en periode -kleine restauratie aan rand-, 3,5 x 8 x 6 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2577   Veiling: Zondag 13 December 2015

Katoenen batik schouderdoek in rood, blauw en groen, centraal vis- en insectmotieven, de rand en tumpals met bloem- en insectmotieven, circa 1890, vervaardigd door 14-jarig meisje, 260 x 104 cm

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2515   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen famille verte schotel, decor: bloemen op zeemleren fond, Kangxi, gemerkt en periode, Ø 26,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2384   Veiling: Zondag 13 December 2015

Eiken buffetkast met vijf vitrinedeurtjes in de opstand en daaronder een spiegelachterwand met aan beide zijden klepdeurtjes. In de onderkast vier deuren en twee laden, alles met snijwerk van hazen, muizen, maskarons en gestileerde bloemmotieven. Koperen beslag in de vorm van kreeften en gestileerde florale motieven. Ontwerp: H.A. Reus (1872-1935), uitvoering: H.P. Mutters & Zoon, Den Haag, snijwerk: M.J. Hack (1871-1939), Amsterdam, beslag mogelijk F. Zwollo senior. Het buffet is in 1909 gemaakt als onderdeel van een interieur met wandbetimmering en schouw in opdracht van S.M. Hugo van Gijn (1848-1937) voor de eetkamer in zijn woning aan de Achterhakkers te Dordrecht., 245 x 265 x 67 cm   Extra item info

Veilingresultaat: € 11520

Lotnummer: 2368   Veiling: Zondag 13 December 2015

Émile Gallé (1846-1904), glazen tafellamp met meerlaags cameegeslepen rood floraal decor op zachtgele onderlaag, voet en kap gesigneerd, resten van sticker, originele bedrading, circa 1900/1905, 43 cm

Veilingresultaat: € 5632

Lotnummer: 2268   Veiling: Zondag 13 December 2015

Chinees porseleinen famille rose schotel met centraal decor van figuren met pijl-en-boog, de rand voorzien van acht strijders, Yongzheng -enkele randschilfers-, Ø 53 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2250   Veiling: Zondag 13 December 2015

Johann Philip Ferdinand Preiss (1882-1943), dansende jonge vrouw met ontbloot bovenlijf, ivoor en brons op marmeren sokkel, gesigneerd en gemonogrammeerd voor Preiss & Kassler, circa 1920, 29 x 10 x 7 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2111   Veiling: Zondag 13 December 2015

Oestergefineerde documentenkist voorzien van bronzen beslag rondom, het front uitklapbaar, waarachter twee lades en enkele geheime lades, aan de binnenzijde van het deksel twee briefcompartimenten, Frankrijk/Holland, 17e eeuw, 34 x 62 x 36 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 1480   Veiling: Zondag 13 December 2015

23kt witgouden hangertje in een vorm van een klavertje met drie bolsjewieken, waarvan de grootste circa 1ct, Indonesië, eerste helft 20e eeuw -enkele insluitingen-

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 1375   Veiling: Zondag 13 December 2015

18kt gouden kluwenmandje met gecontourneerde rand, hengsel met gravédecor, kabelrand en filetrand aan de voet, meester: J.A. van Maarseveen, Amsterdam, 1849 -defecten-, 3,75 x 9 x 8 cm

Veilingresultaat: € 1664

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   Volgende pagina >