E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL61INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2400   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Russische icoon: Aartsengel Michaël die Lucifer doodt, deels opgehoogd met bladgoud, 19e eeuw, H 54,5 x B 43 x D 3 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 2364   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

M.C. Escher (1898-1972), Vlinders, houtgravure, 1950, gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat, gesigneerd met potlood linksonder, rechtsonder getiteld en eigen druk, ingelijst achter glas, H 28 x B 26 cm

Veilingresultaat: € 7936

Lotnummer: 2340   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), stad aan de rivier, mogelijk Amsterdam, olieverf op triplex, gesigneerd en gedateerd, 1945, H 48 x B 69 cm

Veilingresultaat: € 5888

Lotnummer: 2252   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Miniatuur op ivoor: hofmakerij bij de ruïne, aquarel op ivoor, gesigneerd Boucher, 18e eeuw, H 8 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2249   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Paar portretminiaturen: man en vrouw, aquarel op ivoor, eind 18e eeuw, in vergulde lijstjes, Ø 5,25 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 2246   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Portretminiatuur: Dauphin met zijn moeder Maria Josepha van Saksen, aquarel op ivoor, onduidelijk gesigneerd, in verguld koperen lijstje, de schildpad achterkant met monogram MJ en ingelegd met parelmoer, H 6 x B 4,75 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2193   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Groot formaat Russische icoon met messing oklad: Heilige Nikita met incomplete reliekhouder, waarschijnlijk deel van iconostase, circa 1800 -waterschade in gezicht, beschadigde mandylion-, H 140 x B 62 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2127   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Serie van tien Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: spelende zotjes en lange lijzen zittend in tuin, Yongzheng/Qianlong -enkele minieme randschilfers, één bord haarlijn in rand, vier borden met haarlijnen in bodem-, Ø 21,5 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2086   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Vier Chinees porseleinen schotels met net afwijkende blauw-witte decors: figuren in interieur, Kangxi gemerkt en periode -één bord randschilfer-, Ø 26,5 cm

Veilingresultaat: € 5632

Lotnummer: 2078   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: ceremonie in interieur met wachtende soldaten buiten de paleismuren, Jiajing gemerkt, Kangxi, Ø 27 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2008   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

Kops, J. en H.C. van Hall, Flora Batava of afbeelding en beschrijving van Nederlandsche gewassen, deel 1-9, Amst., J.C. Sepp en Zoon, 1800-1846. 9 delen 4to. Half leer uit de tijd -3 ruggen iets beschadigd, onafgesneden-, met 718 (van 721) gegraveerde en handgekleurde platen -platen 240, 624 en 625 ontbreken- Mooi exemplaar op dik en op groot papier. N.B. tot 1934 verschenen er nog 19 delen die samen het eerste overzicht van alle in Nederland voorkomende planten vormen, 30 x 23 x 5 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 1219   Veiling: Zondag 3 Mei 2015

1e gehalte zilveren dienblad met galerij- en parelrand op zuilvormige pootjes en rozetten op de hoeken, meester: Diederik Willem Rethmeyer (werkzaam 1785-1821), Amsterdam, 1785 -restauratie aanhechting galerijrand-, H 4,5 x L 49 x B 32,5 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2393   Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Paar tafelglobes: Cary's New Terrestial Globe delineated From the best Authorities extant; Exhibiting the late discoveries towards the North Pole, and every improvement in Geography to the present time. London gedateerd 1824 en: Cary's New Celestial Globe, on wich are correctly laid down upwards of 3500 stars Selected from the most accurate observations and calculated for the year 1800. With extend of each Constellation precisely defined By Mr. Gilpin of the Royal Society. gedateerd 1816 -beide in zeer goede conditie-, 44 x 40 x 40 cm

Veilingresultaat: € 16640

Lotnummer: 701   Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Porseleinen snuiffles, decor in ijzerrood van draken, China, begin 20e eeuw, 6 x 3,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 102   Veiling: Zondag 22 Maart 2015

Ronde tafel met marmeren blad op ronde witte metalen voet en vier bijpassende stoelen, alle model Tulip, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll, jaren '50, H 72 x Ø 120 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2549   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Mahonie en rozenhout bureau plat met marqueterie in het blad in vorm van muziekinstrumenten en verguld bronzen beslag, Louis Quinze-stijl, 76 x 130 x 76 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 2482   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Turks tapijt, 320 x 197 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2434   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Johannes Andreas Paravicini (1710-1771), herinneringstafereel bij het feest van Jacob Mossel op 25 juli 1752 ter gelegenheid van zijn inauguratie tot Gouverneur Generaal van de VOC te Batavia de dag ervoor, opschrift: Eeren Tempel en Konst Vuur Werk gerepresenteert ter accasie der Voorstelling van Syn Hoogedelheid den Grootagt=Baren Wydgebiedenden Heere IACOB MOSSEL tot Gouverneur Generaal van Neederlands India te Batavia MDCCLII d: xxv iuly, olieverf op vellum, gesigneerd, 16 x 29,5 cm

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2431   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Japans porseleinen apothekersfles met blauw-wit decor: vogels, bloemen en perziken, aan onderzijde gemonogrammeerd I:C in lauwerkrans voor Johannes Camphuys, 'Opperhoofd' van Deshima in 1671, 1673 en 1675 en Gouverneur-Generaal van de VOC te Batavia tussen 1684-1690, Arita, circa 1675 -twee haarlijntjes in hals-, 24 x 18 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 2370   Veiling: Zondag 8 Februari 2015

Serie van vijf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: karpers die uit de zee rijzen naar de maan, daarbij: bijbehorend kommetje, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 1408

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   Volgende pagina >