E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 5 Oktober 2014

Bronzen vuurvergulde kroonlamp met kristallen en glazen pegels, Empire-stijl, 19e eeuw

Veilingresultaat: € 23310

Wit albasten kolompendule met verguld bronzen ornamenten: guirlandes, rozetten en adelaar, wit geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding en dagaanduiding, Louis Seize, 52 x 35 x 11 cm

Veilingresultaat: € 4032

Hildo Krop (1884-1970), aardewerk vormstuk met groene glazuur, uitvoering ESKAF, 21 x 8,5 x 9 cm

Veilingresultaat: € 1764

Paar 2e gehalte zilveren, strak vormgegeven, hoge water/wijnkannen, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1968, 32 x 13 cm

Veilingresultaat: € 4788

2e gehalte zilveren avondmaalsbeker met gegraveerd decor van Geloof, Hoop en Liefde, 17e eeuw, meesterteken: IP met drie sterren, toegeschreven aan Jan Papinck, Groningen, 1645-1675, trembleersteek en onduidelijk keur: JG, 11,5 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 3528

Duits volksmuziekinstrument, zgn. Bumbass ofwel Teufelsgeige of Poispil, snaarinstrument in de schacht, getopt door moorenkop met muts en bellen, 19e eeuw, H 190 cm

German Bumbass or String Stick, folk music instrument, wooden shaft with snare instrument and on top a carved black man's head with hat and bells, 19th century, H 190 cm

Veilingresultaat: € 1890

Massieve hoornen wandelstok met bolvormige greep en witmetalen kraag, ijzeren ferrule, 19e eeuw, H 84 cm, ferrule H 5 cm

Full horn walking cane with ballshaped top, white metal collar and iron ferrule, 19th century, H 84 cm, ferrule H 5 cm

Veilingresultaat: € 6930

Gezwart houten wandelstok met blonde schildpad greep op 14kt gouden kraag met opschrift: E. Guth Altona, metalen ferrule, Duitsland, circa 1910, H 86 cm, greep H 7,5 x B 11 cm, kraag H 2 cm, ferrule H 2,5 cm

Ebonized cane with full blond tortoiseshell crook handle, 14kt gold collar with inscription: E. Guth. Altona., metal ferrule, Germany, circa 1910, H 86 cm, handle H 7.5 x W 11 cm, collar H 2 cm, ferrule H 2.5 cm

Veilingresultaat: € 1008

Schildpad beklede wandelstok, de 18kt gouden greep met gestileerd floraal decor, monogram op greep, hoornen ferrule, Jugendstil, circa 1900, H 84 cm, greep H 4,5 x B 9,5 cm, ferrule H 3,5 cm

Tortoiseshell veneered cane with embossed 18 carat gold handle with monogram and decor: flowers and Jugendstil motives, horn ferrule, circa 1900, H 84 cm, handle H 4.5 x W 9.5 cm, ferrule H 3.5 cm

Veilingresultaat: € 2394

Veiling: Zondag 31 Augustus 2014

Eiken en vurenhouten apothekerskast, de geprofileerde kap met blokrand, waaronder schappen en nis met polychroom beschilderde mannenkop en rocailles en lades met porseleinen knoppen, Hollands, 19e eeuw -achterwand en verdere toevoegingen van latere datum-, 280 x 520 x 65 cm

Veilingresultaat: € 5166

Chinees porseleinen octogonale kom met blauw-wit decor: aan de buitenzijde lange lijzen in vier verschillende houdingen, aan de binnenzijde spelende zotjes, Kangxi, Chenghua gemerkt -bakfoutje-, H 8 x B 14,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Zes Chinees porseleinen bedekte kommen met schotels, decor: notabelen en schrifttekens, 19e eeuw, - restauraties en defecten, één deksel ontbrekend -, H 10 x B 15 cm

Veilingresultaat: € 3528

Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Twee vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld, H 117 x B 87 cm

Veilingresultaat: € 2835

Jits Bakker (1937-2014), Pieter Taselaar, brons op natuurstenen basement, unica, gesigneerd , H 52 x B 22 x D 22 cm

Veilingresultaat: € 5040

Rechthoekige eiken tafel op balustervormige poten, verbonden door regels, Hollands, 17e/18e eeuw, 73 x 285 x 112 cm

Veilingresultaat: € 7560

Serie van zes Chinees porseleinen diepe borden met polychroom floraal decor, Qianlong -één bord gerestaureerd, één bord met chipje-, H 3,25 x B 22 cm

Veilingresultaat: € 4032

Jan Jacob Lodewijk Ten Kate (1850-1929), feestscène, olieverf op doek, gesigneerd, H 56 x B 85 cm

Veilingresultaat: € 1638

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Henriëtte Ronner (1821-1909), kat spelend met dominostenen, sepia, gesigneerd, H 26 x B 37 cm

Veilingresultaat: € 1890

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Zilveren jonk op opengewerkte houten basement, H 40 x B 39 x D 14 cm

Veilingresultaat: € 2772

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Vijf Chinees porseleinen kommen en zes schotels met polychroom decor: hert, vogels, aap en wesp -samen symbolen voor bereiken van hogere ambtelijke rang en emolumenten-, 19e eeuw -haarlijnen en restauratie-, H 3 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2394

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   Volgende pagina >