Veilinghuis Peerdeman - Utrecht Auctions

  Volgende pagina >

Lotnummer: 5663   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Willem II, 1842 -prachtig- zeer zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 4096

Lotnummer: 5659   Veiling: Zondag 11 September 2016

Gouden tien gulden, Wilhelmina, 1895/91 -prachtig, krasje op voorzijde- uiterst zeldzaam, Ø 2,2 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 5209   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha op dubbele lotustroon in bhumisparsha mudra, mogelijk Nepal/Tibet, 25 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 5072   Veiling: Zondag 11 September 2016

Den bybel. Danswijck, Krijn Vermeulen de Jonghe Cramer, 1598. Folio. 18e eeuwse lederen band (beschadigd langs rand). 2 gegraveerde titels, plattegrond van Jerusalem en 5 kaarten (waarvan 4 gevouwen): de wereldkaart door A.F. ab Langren, de 4 andere kaarten door J. à Deutecum (& jr.). (De kaarten tot de randen afgesneden; reparaties aan enkele kaarten met iets verlies van illustratie; voormarge van gegrav. titel en enkele andere bladen gerepareerd). -zeer zeldzame en complete Doopsgezindenbijbel-, 31 x 21 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 5052   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld: Boeddha Aparmita in dhyana mudra, gezeten op lotustroon, mogelijk Tibet of Nepal, 17 x 11 x 9 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 5038   Veiling: Zondag 11 September 2016

Paar balustervormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: doorlopende florale motieven en cartouches met figuren in landschappen en interieurs, 19e eeuw -één met chipje en haarlijntje-, 43 x Ø 18 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 4294   Veiling: Zondag 11 September 2016

Zandkleurige Yixing theepot met bruin reliëfdecor, China -frittings van de tuit-, 10 x 17 x 12 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2588   Veiling: Zondag 11 September 2016

Bronzen beeld op vierkant basement met afgeschuinde hoeken: Laurens Jansz. Coster, verkleinde versie van het grote standbeeld van Laurens Jansz Coster in Haarlem door de beeldhouwer Louis Royer, 1852, gesigneerd gieterij Gebroeders Lurasco, -defecten- herkomst: Breitneracademie, voorheen Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten -dit beeld werd indertijd te koop aangeboden door Enthoven & Comp. op de Grote Markt te Haarlem voor fl. 95, een exemplaar bevindt zich in het Rijksmuseum-, 48,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2516   Veiling: Zondag 11 September 2016

Charles Leickert (1816-1907), figuren bij een huis in een bevroren landschap, olieverf op doek, gesigneerd, 77 x 104 cm

Veilingresultaat: € 6144

Lotnummer: 2187   Veiling: Zondag 11 September 2016

Koloniaal notenhouten reiskabinet met koperen beslag en draaghengsels, het interieur met laden en deurtjes, staande bijpassend palissander en ebbengekleurd onderstel met lade, 18e eeuw, 132 x 80 x 56 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2097   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinees porseleinen chine de commande serviesgedeelte, bestaande uit: groot formaat bedekte schenkkan, schotel, diep bord en diep bord met omgeslagen rand, gedecoreerd met het wapen van de familie Valckenier, circa 1735 -alle met defecten-, Ø 43,5 cm

Veilingresultaat: € 3968

Lotnummer: 2096   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinese celadon schotel met bloemdecor, Ming, 6,5 x Ø 37 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2032   Veiling: Zondag 11 September 2016

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: scène uit Romance of the Western Chamber, Chenghua gemerkt, Kangxi, 20 x 3,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2013   Veiling: Zondag 11 September 2016

Chinees porseleinen gecraqueleerde celadon vaas, 19e/20e eeuw, herkomst: aangekocht tussen 1959-1966 in Bangkok/Singapore, 22,5 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 1230   Veiling: Zondag 11 September 2016

18kt gouden strikbroche bezet met baguettegeslepen robijnen en oud slijspsel diamantjes, ook hals hanger met bijbehorend kettinkje te dragen, in origineel foedraal met winkeliersmerk: J. Meyer, Hanoi, 7,5 x 5,5 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 1206   Veiling: Zondag 11 September 2016

14kt gouden en 2e gehalte zilveren ring bezet met twee grote druppelvormige roosdiamanten omgeven door kleinere roosdiamanten, mt. 16,5, 2,75 x 1,5 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 1157   Veiling: Zondag 11 September 2016

18kt gouden tasbeugel met palmetranden en zwart zijden tasje van Dior, meester: Lambertus van Giffen, Groningen, 1825, herkomst: uit het bezit van de Groningse schilderes Albarta ten Oever (1772-1854), 27 x 20 cm

Veilingresultaat: € 5888

Lotnummer: 2337   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Kees Maks (1876-1967), Prinseneiland in Amsterdam: de ophaalburg tussen de Galgenstraat en Sloterdijkstraat gezien vanaf de Nieuwe Teertuinen, olieverf op doek, gesigneerd, verso foutief getiteld Le Pont Levis -volgrecht van toepassing-, 78 x 99 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 2331   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Kees Maks (1876-1967), paardenkoetsen in Parijs, olieverf op doek, gesigneerd, tentoongesteld bij Arti et Amicitiae in juni 1963 onder nr.17 met als titel Parijs 1910 -volgrecht van toepassing-, 51 x 82 cm

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2180   Veiling: Zondag 19 Juni 2016

Drie Chinees porseleinen kommen met blauw-wit asterdecor, Kangxi gemerkt, Guangxu -twee kommen met haarlijnen-, 7,75 x Ø 16,25 cm

Veilingresultaat: € 12544

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   Volgende pagina >