E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Veiling: Zondag 31 Augustus 2014

Eiken en vurenhouten apothekerskast, de geprofileerde kap met blokrand, waaronder schappen en nis met polychroom beschilderde mannenkop en rocailles en lades met porseleinen knoppen, Hollands, 19e eeuw -achterwand en verdere toevoegingen van latere datum-, 280 x 520 x 65 cm

Veilingresultaat: € 5166

Chinees porseleinen octogonale kom met blauw-wit decor: aan de buitenzijde lange lijzen in vier verschillende houdingen, aan de binnenzijde spelende zotjes, Kangxi, Chenghua gemerkt -bakfoutje-, H 8 x B 14,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Zes Chinees porseleinen bedekte kommen met schotels, decor: notabelen en schrifttekens, 19e eeuw, - restauraties en defecten, één deksel ontbrekend -, H 10 x B 15 cm

Veilingresultaat: € 3528

Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Twee vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld, H 117 x B 87 cm

Veilingresultaat: € 2835

Jits Bakker (1937-2014), Pieter Taselaar, brons op natuurstenen basement, unica, gesigneerd , H 52 x B 22 x D 22 cm

Veilingresultaat: € 5040

Rechthoekige eiken tafel op balustervormige poten, verbonden door regels, Hollands, 17e/18e eeuw, 73 x 285 x 112 cm

Veilingresultaat: € 7560

Serie van zes Chinees porseleinen diepe borden met polychroom floraal decor, Qianlong -één bord gerestaureerd, één bord met chipje-, H 3,25 x B 22 cm

Veilingresultaat: € 4032

Jan Jacob Lodewijk Ten Kate (1850-1929), feestscène, olieverf op doek, gesigneerd, H 56 x B 85 cm

Veilingresultaat: € 1638

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Henriëtte Ronner (1821-1909), kat spelend met dominostenen, sepia, gesigneerd, H 26 x B 37 cm

Veilingresultaat: € 1890

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Zilveren jonk op opengewerkte houten basement, H 40 x B 39 x D 14 cm

Veilingresultaat: € 2772

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Vijf Chinees porseleinen kommen en zes schotels met polychroom decor: hert, vogels, aap en wesp -samen symbolen voor bereiken van hogere ambtelijke rang en emolumenten-, 19e eeuw -haarlijnen en restauratie-, H 3 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2394

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Smeedijzeren geldkist, bewerkte slotplaat en sleutel, circa 1700, H 35 x B 70 x D 38 cm

Veilingresultaat: € 2016

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Chinees porseleinen steelvaas met blauw-wit floraal decor met café au lait banden, Kangxi -minieme randchip standring-, H 24 x B 11,5 cm

Veilingresultaat: € 2520

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met gecanneleerde tapstoelopende stam, festoenen, bladranden en losse bobèches op vierkant basement, Augsburg, circa 1780, H 29 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 2520

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

18kt witgouden ketting met grote schakels, L 88 cm

Veilingresultaat: € 3654

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Twee teakhouten fauteuils met stoffen bekleding, ontwerp Aksel Bender Madsen, Denemarken, uitvoering Bovenkamp, jaren '50, daarbij: twee teakhouten armstoelen

Veilingresultaat: € 1197

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Maurice Max-Ingrand (1908-1961), hanglamp met twee glazen schijven en wandlampje met twee glazen schijven, jaren '60

Veilingresultaat: € 5544

Veiling: Zondag 22 Juni 2014

Teakhouten kastje met twee deurtjes en twee laatjes op metalen onderstel, ontwerp Cees Braakman, Japanse serie, uitvoering Pastoe, H 118 x B 75 x D 45 cm

Veilingresultaat: € 882

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast met intarsia, adres: Samuel Walker, Amsterdam, verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding voor de uren en Arabische voor de minuten, maanstand, kalender, secondeaanduiding en mechaniek met scheepjes en Vader Tijd, in de deur een barometer, 18e eeuw, H 290 x B 55 cm

Veilingresultaat: € 10710

Veiling: Zondag 18 Mei 2014

Paar eierschaal kop-en-schotels en één schotel, allen met polychroom bloemdecor: paarse lis, schilder: Sam Schellink, genummerd W25 en M 14, Tegel- en Fayencefabriek Amphora, Oegstgeest -één kopje verkleurd-, H 6 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 2268

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   Volgende pagina >