E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2212   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen kom met lotusbladeren in reliëf en blauw-wit decor: 12 scènes van lange lijs in vrijetijdsbesteding en chrysanten, Kangxi, gemerkt -randchip-, 10,5 x 21 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Bied nu (Online bieden mogelijk tot Zondag 9 november 10:00 uur)

Auction info

Lotnummer: 2167   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: kostbaarheden, Kangxi gemerkt en periode, 10 x 21 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Auction info

Lotnummer: 2371   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen zeskantige vaas met polychroom Manderijnen decor in cartouches: figuren in paleistuin, circa 1740, 42,5 x 21 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Auction info

Lotnummer: 2602   Veiling: Zondag 9 November 2014

Porseleinen bord met hanendecor en 'ruby red' fond, Samson, 3,5 x 23,5 cm

Richtprijs: € 80-120

Auction info

Lotnummer: 2601   Veiling: Zondag 9 November 2014

Pastel: vrouw met gepoederd haar, borststuk, 19e eeuw, 30 x 23 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 2598   Veiling: Zondag 9 November 2014

Spaanse houten vierdeurskast met geprofileerde lijsten, stervormig decor in de onderdeuren en roosters in de panelen van de bovendeuren, 200 x 182 x 64 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Auction info

Lotnummer: 2597   Veiling: Zondag 9 November 2014

Bakbarometer in mahonie kast, timpaanvormige kap met sierurn en verzilverde schaalaanduiding, adres: Solaro, Amsterdam, 18e eeuw, 126 x 24 x 11,5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Auction info

Lotnummer: 2596   Veiling: Zondag 9 November 2014

Serie van zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit floraal decor, Kangxi -defecten-

Richtprijs: € 80-120

Auction info

Lotnummer: 2592   Veiling: Zondag 9 November 2014

Ovaal portretminiatuur in 14kt gouden lijstje: portret van een dame, naar 18e eeuw voorbeeld, 7,5 x 6 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 2588   Veiling: Zondag 9 November 2014

Verguld bronzen kolomkandelaar, Frankrijk, 19e eeuw, 27,5 x 12,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Auction info

Lotnummer: 2587   Veiling: Zondag 9 November 2014

Wit Delfts aardewerk staande koe, 18e eeuw -restauraties, basement van latere datum-, 16,5 x 22 x 8 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 2583   Veiling: Zondag 9 November 2014

Eiken Friese keeftkast met toogdeuren en decor van vogels en engelen, eind 19e eeuw, 210 x 185 x 80 cm

Richtprijs: € 300-500

Auction info

Lotnummer: 2579   Veiling: Zondag 9 November 2014

Houten pijpenrek in de vorm van een slangdragende man, 19e eeuw, 19 x 38,5 x 7,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Auction info

Lotnummer: 2578   Veiling: Zondag 9 November 2014

Japans porseleinen bedfles met blauw-wit floraal decor, 13 x 23 x 17 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 2571   Veiling: Zondag 9 November 2014

Hollandse school: Italianiserend landschap met ruïne, aquarel, gesigneerd D. Bergman en gedateerd 1846, 10,5 x 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Auction info

Lotnummer: 2570   Veiling: Zondag 9 November 2014

Paar bronzen, deels vuurvergulde, kandelaars gedragen door gepatineerde kariatiden op geciseleerd basement, Franrijk, Empire, 30 x 8,5 cm

Richtprijs: € 600-800

Auction info

Lotnummer: 2569   Veiling: Zondag 9 November 2014

Chinees porseleinen poudre bleu fles met decor van kostbaarheden, landschap en bloemen, Kangxi, met 2e gehalte zilveren gegraveerd montuur en stop, 30 x 11 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Auction info

Lotnummer: 2568   Veiling: Zondag 9 November 2014

Anton Mauve (1838-1888), schaapherder met hond en kudde, aquarel, gesigneerd, in verguld pâte lijstje met naamplaatje, 18 x 28 cm

Richtprijs: € 600-800

Auction info

Lotnummer: 2559   Veiling: Zondag 9 November 2014

Achthoekig mahonie naaitafeltje met intarsia en Japans lakwerk in cartouches, op taps toelopende pootjes, verbonden door regels, Louis Seize, 68 x 39,5 cm

Richtprijs: € 600-800

Auction info

Lotnummer: 2557   Veiling: Zondag 9 November 2014

Isaac De Moucheron (1667-1744), Italianiserend landschap met klassieke figuren, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1741, 22,5 x 33,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Auction info

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina >