E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

Johannes Andreas Paravicini (1710-1771), herinneringstafereel bij het feest van Jacob Mossel op 25 juli 1752 ter gelegenheid van zijn inauguratie tot Gouverneur Generaal van de VOC de dag ervoor, opschrift: "Eeren Tempel en Konst Vuur Werk gerepresenteert ter accasie der Voorstelling van Syn Hoogedelheid den Grootagt=Baren Wydgebiedenden Heere IACOB MOSSEL tot Gouverneur Generaal van Neederlands India te Batavia MDCCLII d: xxv iuly", olieverf op vellum, gesigneerd, 16 x 29,5 cm. Richtprijs 800-1200 euro. Te veilen op zondag 8 februari 2015 door Veilinghuis Peerdeman Utrecht.

Veiling Zondag 8 februari 2015 11.00-18.00 uur

11.00-15.00 uur: Design & brocante, Kunst & Antiek in Achterzaal
12.30-15.00 uur: Sieraden & Zilver in Zilverkamer
15.00-18.00 uur: Kunst & Antiek in Voorzaal

Kijkdagen Februari veiling
Vrijdagavond 6 februari 19.00-21.00 uur
Zaterdag 7 februari 11.00-17.00 uur
Zondag 8 februari 10.00 uur tot kort voor aanvang van de betreffende veiling

Ophaaldagen Februari veiling
Aankopen kunnen worden meegegeven na afloop van de zitting of op onderstaande 3 dagen:
OPHAALDAG 1: Maandagmiddag + avond 9 februari 13.00-20.00 uur
OPHAALDAG 2: Dinsdag 10 februari 09.30-17.00 uur
OPHAALDAG 3: Woensdag 11 februari 09.30-17.00 uur