E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

Een greep uit onze aankomende veiling van Zondag 14 december 2014:

Paar 1e gehalte zilveren kandelaars, meester: Johannes Arntzen, Utrecht, 1767
-inscriptie: BJR geb den 9 nov 1775- H 23,5 cm. Richtprijs 12.000-16.000 euro.
T
e veilen op 14 december 2014 door Veilinghuis Peerdeman Utrecht.

Chris van der Hoef (1875-1933), tinnen beeldje van een melkdrinkende kat,
uitvoering: Gero, inscriptie onder het basement: 10-9-33, 13 x 11 x 5 cm​. Richtprijs 400-600 euro.
Te veilen op 14 december 2014 door Veilinghuis Peerdeman Utrecht.

Blanc de Chine Guanyin, 19e eeuw, dubbel gemerkt, H 46 cm. Richtprijs 5000-7000 euro.

Jits Bakker (1937-2014), bronzen beeld: galopperende paarden, op natuurstenen basement,
gesigneerd, 29 x 19 x 26 cm. Richtprijs 1000-1500 euro.
Te
veilen op 14 december 2014 door Veilinghuis Peerdeman Utrecht.

PREVIEW online: Zaterdag 6 december 2014

CATALOGUS online: Woensdag 10 december (totaal aantal lotnummers: plusminus 1800)

Veiling Zondag 14 december 2014 11.00-18.00 uur

11.00-15.00 uur: Design & brocante, Kunst & Antiek in Achterzaal
12.30-15.00 uur: Sieraden & Zilver in Zilverkamer
15.00-18.00 uur: Kunst & Antiek in Voorzaal

Kijkdagen December veiling
Vrijdagavond 12 december 19.00-21.00 uur
Zaterdag 13 december 11.00-17.00 uur
Zondag 14 december 10.00 uur tot kort voor aanvang van de betreffende veiling

Ophaaldagen December veiling
Aankopen kunnen worden meegegeven na afloop van de zitting of op onderstaande 3 dagen:
OPHAALDAG 1: Maandagmiddag + avond 15 december 13.00-20.00 uur
OPHAALDAG 2: Dinsdag 16 december 09.30-17.00 uur
OPHAALDAG 3: Woensdag 17 december 09.30-17.00 uur