E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

< Vorige pagina Volgende pagina >

Lotnummer: 1241   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Paar 14kt gouden manchetknopen met cabochongeslepen groene jaspis, 1e helft 20e eeuw, Ø 1,2 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1242   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden draagband met klaverblad, 12,5 x 2 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1243   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden armbandje met inscriptie, daarbij: 14kt gouden en 2e gehalte zilveren oorbel bezet met pareltjes

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1244   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden broche met granaatje en simuli

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1245   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden ring met diamantjes

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1246   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden ring met granaatje

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 1247   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

BWGG stijve armband met vier saffiertjes en drie diamantjes

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1248   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

18kt witgouden alliancering met acht baguettegeslepen robijnen en acht briljanten

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1249   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

14kt gouden herenvestzakhorloge Phenix

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1250   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Geslepen kristallen odeurflesje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, gravédecor, 2e helft 19e eeuw, 8,75 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 1251   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Kurkentrekker in 2e gehalte zilveren houder met gegraveerd sterretjesdecor, 2e helft 19e eeuw, 7,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1252   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Geslepen kristallen odeurflacon met 14kt gouden dop en montuur, in foedraal, meester: Weduwe Nicolaas Kooiman, Schoonhoven, 1903-1910, 9 x 2,5 x 2 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1253   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Cultivé parelcollier aan 14kt witgouden slot bezet met één cultivé parel en drie diamantjes, 64 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1254   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Cultivé parelcollier aan 14kt witgouden slot bezet met klein cultivé pareltje, 49 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 1255   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

2e gehalte zilveren bladbroche met turkooisjes, 3 x 3 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1256   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Zilveren herenvestzakhorloge, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers voor de uren en Arabische voor de minuten, uurwerk gesigneerd Jno Edmonds, Londen, nr. 3783, in 1e gehalte zilveren montuur, London, 1767, meester Sarey Price, in 1e gehalte zilveren kast, Londen, 1777, met sleutel, 5,5 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1257   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Stalen mes met 1e gehalte zilveren handvat, decor: vrouwen en hondje, in schede van roggenhuid met zilveren monturen en gravédecor, 1e helft 18e eeuw, 22 x 1,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1258   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur, 11 x Ø 4 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1259   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Vier 3e gehalte zilveren lepels met kruisband, Duitsland, L 21,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 1260   Veiling: Zondag 7 Februari 2016

Lang 14kt gouden collier met enkele zaadpareltjes, L 140 cm

Hamerprijs: € 300

< Vorige pagina1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   [13]   14   15   16   17   18   19   20   21   Volgende pagina >