E-mail adres:

Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? Klik hier.
Wilt u zich registreren? Klik hier.

Mississippidreef 17
3565 CE Utrecht
Tel: 030-2610485

Fax: 030-2627961 (Fax only)

ING BANK: 3522641
IBAN: NL6 1 INGB0003522641
BIC: INGBNL2A

< Vorige pagina Volgende pagina >

Lotnummer: 1241   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Twee 2e gehalte zilveren strooilepels -één met defecten-, speldenkussentje met 1e gehalte zilveren montuur, 2e gehalte zilveren naaldenkoker, kaasschaaf met 2e gehalte zilveren heft en 1e gehalte zilveren houdertje -incompleet-

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 1242   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Paar 3e gehalte zilveren kandelaars -restauraties, verzwaard-, 29 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1243   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Psalmboek met 2e gehalte zilveren klampen, daarbij: 2e gehalte zilveren bijbelklampen, vermaakt tot armband

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 1244   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

3e gehalte zilveren amandelmandje en 2e gehalte zilveren kommetje met twee oren

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 1245   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren brandewijnkom met rijkgedreven decor en voorzien van pseudokeuren, 6 x 19,25 x 11,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1246   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

3e gehalte zilveren komfoor met opengewerkte rand, palmetbladeren en gedragen door drie meermannen, mogelijk 18e eeuw -kleine defecten-, daarbij: 2e gehalte zilveren brandertje en montuur met opzetplaatje, 7,5 x Ø 14 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1247   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren strooilepel met gecontourneerde bak, meester: Johannes Lambertus Kroijmans, Oss/Schijndel, 1838-1881, 17 x 8 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 1248   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren miniatuur kabinet op open onderstel, meester: J. Verhoogt, Hoorn, 1909, 15,5 x 7 x 4,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1249   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Twee zilveren miniaturen: wieg en hobbelpaard, met fantasiekeuren -kleine defecten-

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 1250   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren reliëfplaquette met oud-Hollandse voorstelling

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 1251   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren rijkbewerkte strooilepel, meester: Hendrik van der Ree, Schoonhoven, 1846, 17 x 7 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 1252   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Gedreven zilveren theepot met decor van bladeren, kwastjes en voluten, meester: Andries Akersloot, Haarlem, 1729 -gedeukt en restauraties-, 17 x 12 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1253   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren suikermandje, meester: Hermanus van Delden, Zwolle, 1829/1846, 4,75 x 8,5 x 7,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1254   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren theezeefje met lekbakje, 5 x 10 x 7 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 1255   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren zeskantig tolletje, op de zes zijden de letters: S.A.B.N.F.D., 19e eeuw, 4,75 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 1256   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars, 8 x Ø 8 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 1257   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

Tien 2e gehalte zilveren theelepels en vijf mokkalepels met getorste steel eindigend in een blad, jugendstil, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1910, 10,5 x 2 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 1258   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren rijkbewerkte strooilepel met gravédecor, onduidelijk meesterteken, 1878, 11 x 5,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 1259   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren mosterdlepeltje met gravédecor, meester: Barend Verkerk, Amsterdam, 1842-1865 en specerijenlepeltje, meester: H.A. Schuss, Amsterdam, midden 19e eeuw

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 1260   Veiling: Zondag 30 Augustus 2015

2e gehalte zilveren mergboor, knop met kabelrand in het midden, 1e helft 19e eeuw, 23 x 1,5 cm

Hamerprijs: € 140

< Vorige pagina1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   [13]   14   15   16   17   18   19   Volgende pagina >