Catalogus zondag 17 juni 2012 Veilinghuis Peerdeman

Mississippidreef 17 3565 CE UTRECHT 030-2610485

Hide Thumbnails     Print
Nr.OmschrijvingFoto RichtprijsHamerprijs
2002Merklap in lijst, gedateerd 1859 (Afmeting: H 61 x B 68,5 cm)€ 100-150€ 70
2003Mahonie speeltafeltje€ 80-120Not sold
2004Eiken kabinet met latoenkoperen beslag, circa 1800€ 300-500Not sold
2005Ed van der Elsken (1925-1990), muzikant, gelatine zilverdruk (Afmeting: H 22 x B 15 cm)€ 200-300Not sold
2006Mahonie commode op klauwpoten€ 80-120Not sold
2007Ed van der Elsken (1925-1990), Lionel Hampton Big Band 1956, gelatine zilverdruk (Afmeting: H 19 x B 28 cm)€ 400-600€ 325
2008Ed van der Elsken (1925-1990), publiek bij de Lionel Hampton Big Band 1956, gelatine zilverdruk (Afmeting: H 19 x B 28 cm)€ 400-600€ 325
2009Eiken kabinetje, Engeland, 19e eeuw€ 500-700Not sold
2010Deels noten ééndeurs vitrinekastje geflankeerd door etagères en versierd met snij- en steekwerk, circa 1890 (Afmeting: H 216 x B 115 x D 40 cm)€ 400-600€ 425
2011Wortelnoten belijmde porseleinkast met gestoken kuif, de deur met roedeverdeling€ 250-350Not sold
2012Vier Japans Imari schotels€ 100-150Not sold
2013Paar Chinees Imari borden met opengewerkte rand€ 50-70Not sold
2014Japanse messing vaas met reliëfdecor van draken€ 100-150Not sold
2015Wortelnoten klepsecretaire op klauwpoten, Louis Quinze-stijl€ 80-120Not sold
2018Paardenschedel (Afmeting: H 34 x B 53 x D 24 cm)€ 50-70€ 120
2020Lampvoet in de vorm van een rijkbewerkt koperen bijzettafeltje met roodmarmeren blad en bewerkt koperen rand, eind 19e eeuw€ 100-150Not sold
2021Achtlichts messing balkroon met adelaar€ 150-200Not sold
2022Ovaal mahonie theestoof met koperen banden en roodkoperen ketel€ 120-160Not sold
2023Perzisch bidkleed Belouche€ 100-150Not sold
2024Mahonie tafel met glazen blad op taps toelopende poten, daarbij zes armstoelen met gele stoffering€ 700-900Not sold
2025Deventer tapijt€ 500-700Not sold
2026Bronzen beeld gehoogd met goud: Salem (Afmeting: H 76 x B 32 x D 33 cm)€ 400-600€ 250
2027Polychroom beschilderd houten beeld: fabeldier, Indonesië€ 80-120Not sold
2030W.E. van Boven (1925), landschap, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd '68 (Afmeting: H 75 x B 84 cm)€ 300-500Not sold
2031Hollandse School: vissersboten op het strand, olieverf op linnen, gesigneerd Henk Dekker (Afmeting: H 48 x B 37,5 cm)€ 150-200Not sold
2032Gebeitst grenen hangvitrinekastje, circa 1800€ 80-120Not sold
2033Wim Bos (1906-1977), botters, pastel, gesigneerd (Afmeting: H 48,5 x B 77,5 cm)€ 200-300Not sold
2034Gepend eiken hangvitrinekastje met afgeschuinde hoeken, Hollands, midden 18e eeuw (Afmeting: H 81 x B 93 x D 26 cm)€ 150-200€ 340
2036Eiken Utrechtse poortkast met gestoken ornamenten en zwart gebeitste lijsten, staande op bolpoten, 17e eeuw (Afmeting: H 226 x B 180 x D 70 cm)€ 2500-3500Not sold
2037Teakhouten Indonesisch buffet met bijpassende tafel en zeven stoelen met zijde bekleding, allen rustend op klauwpoten, circa 1920€ 800-1200Not sold
2038Turks tapijtje€ 50-70Not sold
2039Blauw geglazuurd porseleinen lampvoet in verguld bronzen monturen (defecten)€ 300-500Not sold
2040Machinaal tapijt€ 50-70Not sold
2042Marinus Gidding (1863-1925), polderlandschap met molens en vee, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 38,5 x B 58,5 cm)€ 500-700Not sold
2043Eiken hangvitrinekastje met roedeverdeling, 19e eeuw (Afmeting: H 81 x B 90 x D 20 cm)€ 150-200€ 150
2044Eiken bureau met vakverdeling achter schuingeplaatste schrijfklep, rustend op klauwpoten, Hollands, 2e helft 18e eeuw€ 200-300Not sold
2045Claas Prins (1903-1968), gezicht op de haven van Antibes, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 59 x B 59 cm)€ 400-600Not sold
2046François Boers (1914-1987), Langs de kades van de Seine, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 37,5 x 48,5 cm)€ 200-300€ 200
2047Glas-in-lood raam in houten frame met verlichting voorstellende St. Joris en de draak€ 150-200Not sold
2049Gebogen eiken commode rustend op klauwpoten, Hollands, 18e eeuw€ 200-300Not sold
2050Paar mahonie armstoelen met velours bekleding, circa 1910€ 100-150Not sold
2051Willem Noordijk (1887-1962), kinderen op een brug onder bloesembomen, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 48 x B 58 cm)€ 1000-1500Not sold
2052Paar balustervormige porseleinen vazen met bloemdecor op composiet basement€ 80-120Not sold
2053Kristallen mandkroontje€ 60-80Not sold
2054Eiken boekenkast met gestoken kap€ 200-300Not sold
2055Leo Eland (1884-1952), figuren langs de Indonesische kust, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 49 x B 68,5 cm)€ 400-600€ 1000
2056Mahonie buffetkastje met opstand (Afmeting: H 210 x B 107 x D48 cm)€ 100-150€ 320
2057Spiegel in verguld houten lijst, Louis Seize-stijl, 19e eeuw€ 1000-1500Not sold
2058Bronzen beeld op marmeren basement: Duitse staander, gesigneerd: Gilquart, Frankrijk, circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 18 x D 48 cm)€ 300-500€ 240
2059Ladenkastje met diverse houtsoorten belijmd en marmeren blad, 18e eeuw (Afmeting: H 76 x B 58 x D 39 cm)€ 1000-1500Not sold
2060Perzisch tapijt Bidjar€ 300-500Not sold
2061Twee Chinees porseleinen dekselpotten met landschappelijk- en floraal decor, Qianlong€ 100-150Not sold
2063Chinees porseleinen theebus met deksel in 2e gehalte zilveren montuur, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: H 13,5 x B 9 cm)€ 600-800€ 500
2064Chinees porseleinen theebusje met 2e gehalte zilveren montuur en deksel, 18e eeuw€ 200-300Not sold
2065Yixing theepot met opengewerkte cartouches, China, 18e eeuw, defecten (Afmeting: H 18 x B 22 x D 14,5 cm)€ 800-1200€ 4000
2066Chinees porseleinen theebus met decor van zotjes en voorzien van 2e gehalte zilveren montuur en deksel, 18e eeuw (Afmeting: H 12,5 x B 6,5 cm)€ 200-300€ 380
2067Chinees porseleinen flesje met 2e gehalte zilveren dop en montuur, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: H 15 x B 5,5 cm)€ 150-200€ 200
2068Chinees porseleinen bord met vakverdeling in de rand, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: B 22 x D 3 cm)€ 100-150€ 80
2069Paar Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor, 19e eeuw (Afmeting: H 16 x B 7,5 cm)€ 80-120€ 75
2070Chinees porseleinen bord met reliëf en polychroom floraal decor in vierkant cartouche, Qianlong, 1e helft 18e eeuw (Afmeting: H 21,5 x D 2,5 cm)€ 500-700€ 850
2071Polychroom gedecoreerde Japans porseleinen schotel, decor: figuren en kraanvogels in een tuin€ 70-90Not sold
2072H. Endlich (1886-1948), bosgezicht, olieverf op linnen, gesigneerd, (H. Endlich is pseudoniem voor A. Knikker)€ 200-300Not sold
2073Jan Knikker (1914-1990), hengelaar in roeiboot, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 50 x B 70 cm)€ 200-300€ 200
2076Hendrik Johannes Haverman (1857-1928), handwerkende vrouw, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 59 x B 43 cm)€ 600-800Not sold
2078Leendert van der Vlist (1894-1962), gracht in Amsterdam, kunstdruk, gesigneerd (Afmeting: H 32 x B 48,5 cm)€ 250-350Not sold
2081J.H.S Kever (1854-1922), moeder met kind, zwart krijt, gesigneerd (Afmeting: H 28 x B 33 cm)€ 200-300€ 200
2083Jan Simon Knikker (1889-1957), bruggetje, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 23,5 x B 43,5 cm)€ 250-350€ 200
2084Mahonie kaptafel met zwart marmeren blad en spiegelopstand (Afmeting: H 157 x B 92,5 x D 50,5 cm)€ 80-120€ 160
2085Perzische loper Karadja€ 40-60Not sold
2087Perzisch tapijt Hamadan€ 40-60Not sold
2088Jan Michels (1908-1998), vissersboten in de haven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '50€ 200-300Not sold
2089Gestoken houten beeld: beer, Schwartzwald (Afmeting: H 19 x B 30 x D 16 cm)€ 200-300€ 120
2090Gestoken eiken haltafeltje rustend op getorste poten verbonden door regel, 19e eeuw€ 50-70Not sold
2091Perzisch tapijt€ 40-60Not sold
2092Driedelig Chinees porseleinen kaststel, 19e eeuw€ 60-80Not sold
2093Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor, Qianlong (Afmeting: H 2 x B 26 cm)€ 60-80€ 55
2095Paar Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong (Afmeting: L 27 x D 3 cm)€ 200-300€ 200
2097Drie Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong€ 80-120Not sold
2098Chinees porseleinen kom met floraal decor, Kangxi gemerkt en periode€ 1000-1500Not sold
2099Chinees porseleinen klapmutskom, decor: figuren in tuin en spelende zotjes, gemerkt met zeskaraktermerk (Afmeting: H 7 x B 15,5 cm)€ 500-700€ 650
2100Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor (Afmeting: H 10 x B 24 cm)€ 700-900Not sold
2101Paar Chinees Imari borden en schotel, Qianlong€ 80-120Not sold
2102Paar Chinees porseleinen kastkommen met blauw-wit decor: figuren en landschappen€ 150-200Not sold
2104Zes Chinees porseleinen kop-en-schotels met floraal decor, 19e eeuw (Afmeting: H 4,5 x B 9 cm)€ 60-80€ 45
2105Driedelig polychroom gedecoreerd porseleinen klokkenstel, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 33 x B 38 x D 11 cm)€ 600-800€ 650
2106Meerkleurige glazen tafellamp, jaren '20 (Afmeting: H 37 x B 22 cm)€ 150-200€ 150
2107Polychroom gedecoreerde porseleinen schotel, Samson€ 100-150Not sold
2108Zeslichts verguld bronzen kroonlamp, eind 19e eeuw€ 400-600Not sold
2109Rijkgestoken eiken bureautje op getorste poten en ladegrepen in de vorm van vossenkopjes€ 150-200Not sold
2111Deels beschilderde metalen en koperen kaarsenkroon met groenglazen kettingen, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2112Rijkgestoken en opengewerkte eiken halbankje met letter H in schildje, 19e eeuw (Afmeting: H 110 x B 138 x D 55 cm)€ 800-1200€ 850
2114Pendule met Zwiters uurwerk in Japans lakwerk kast. circa 1900 (Afmeting: H 22 x B 14 x D 9 cm)€ 500-700€ 450
2115Gestoken eiken heiligenbeeld, Noordelijke Nederlanden, 17e eeuw (Afmeting: H 49 x B 15 x D 15 cm)€ 300-500€ 350
2116Polychroom gedecoreerd houten beeld: Maria met kind (Afmeting: H 46 x B 18 x D 10 cm)€ 70-90€ 110
2117Cloisonné wierookbrander (Afmeting: H 33 x B 21,5 x D 15,5 cm)€ 150-200€ 160
2118Zes Chinees porseleinen kopjes en vijf schoteltjes met landschapdecor, 18e eeuw (Afmeting: H 3,5 x B 7 cm)€ 150-200€ 800
2119Chinees porseleinen bord, decor: figuren in een interieur, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: L 26 x D 2 cm)€ 100-150€ 120
2120Rijkgesneden Chinese ivoren dekselvaas op houten basement (Afmeting: H 24,5 x B 22 x D 12 cm)€ 500-700€ 800
2121Verzilverd beeldje: springende vis met zaadpareltje en tijgeroog (Afmeting: H 14,5 x B 9 x D 6 cm)€ 150-200Not sold
2122Vier Chinees porseleinen kop-en-schotels, decor: reizigers, 18e eeuw (Afmeting: H 3 x B 6 cm)€ 150-200€ 625
2123Chinees porseleinen natfruitbordje met blauw-wit decor, Qianlong€ 150-200Not sold
2124Chinees porseleinen trekpotje met floraal decor, 18e eeuw (Afmeting: H 8 x B 12 x D 8 cm)€ 200-300€ 325
2125Chinees porseleinen octogonaal trekpotje met blauw-wit decor, 18e eeuw€ 300-500Not sold
2126Chinees porseleinen trekpotje met landschapdecor, 19e eeuw€ 70-90€ 90
2127Chinees porseleinen bord met decor van kostbaarheden en voorzien van 2e gehalte zilveren hengsel, Kangxi, gemerkt en periode€ 60-80Not sold
2128Vier Chinees porseleinen kop-en-schotels, decor: jagers te paard, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: H 3,5 x B 7,5 cm)€ 200-300€ 900
2129Mahonie kapstok met acht haken, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2130Eiken tweedeurs boekenkast met deels beglaasde deuren (Afmeting: H 188 x B 130 x D 42 cm)€ 150-200€ 100
2131Twee Perzische tapijten Belouche€ 50-70Not sold
2132Twee Perzische tapijtjes en Perzisch kussendekje€ 150-200Not sold
2133Mahonie ronde tafel op driespantpoot en drie sabelpoot stoelen, waarvan een met armleuningen, Hollands Biedermeier€ 150-200Not sold
2134Twee Koerdistaanse tapijten€ 50-70Not sold
2140Perzisch tapijt Kirman€ 400-600Not sold
2141Twee mahonie bijzettafels op driespantpoot€ 60-80Not sold
2144Twee armfauteuils met velours bekleding€ 200-300Not sold
2145Notenhouten buffet met opstand€ 300-500Not sold
2146Drie Turkmeense kussens€ 200-300Not sold
2147Prof. Athos Corticelli (1901-1968), figuren op een kade
en havengezicht, beiden olieverf op doek
en gesigneerd (Afmeting: H 16 x B 24 cm)
€ 300-500€ 260
2148Friese staartklok, de beschilderde wijzerplaat met zon- maanaanduiding, 19e eeuw€ 400-600Not sold
2149Drie Perzische tapijten Belouche€ 50-70Not sold
2150Vijverbootje€ 30-50Not sold
2152Mahonie theestoof ingelegd met diverse houtsoorten en geelkoperen binnenbak (Afmeting: H 45 x B 31,5 cm)€ 80-120€ 70
2153Glas-in-lood raam€ 40-60Not sold
2154Mahonie en gezwarthouten wandvitrinekast, Hollands, Willem III€ 200-300Not sold
2155Eiken replica voltaire€ 50-70Not sold
2156Dezso Pecsi-Pilch (1888-1949), gezicht op Nervi, Italië, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1929 (Afmeting: H 57 x B 78 cm)€ 800-1200Not sold
2157Polychroom beschilderde houten drakenkop met mechaniek, Indonesië, jaren '20 (Afmeting: H 27 x B 53 D 25 cm)€ 150-200€ 190
2159Paar jadeiet snijstukjes van dames omgeven door bloemtakken, China (Afmeting: H 18 x B 9 x D 4,5 cm)€ 200-300Not sold
2160Imari koffiepot, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2161Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor: figuren€ 60-80Not sold
2162Twee jade snijstukjes en jade dekselvaas€ 100-150Not sold
2163Benen eetstokjes en mes met houten heft in cloisonne houder, China, 1e helft 20e eeuw€ 50-70Not sold
2164Rijkbewerkte ivoren beker met draken- en vogeldecor, Kanton, circa 1900 (Afmeting: H 12,5 x B 10 cm)€ 400-600€ 1100
2165Ivoren collier met opengezaagde kralen€ 50-70Not sold
2166Drie Chinees porseleinen kommetjes en vier schoteltjes met blauw-wit decor, 18e eeuw (Afmeting: H 4 x B 10 cm)€ 100-150€ 130
2167Paar Chinees porseleinen steelvaasjes€ 40-60Not sold
2168Chinees porseleinen oorkannetje met deksel, famille rose€ 100-150Not sold
2169Chinees porseleinen bordje met bloemdecor, famille rose, daarbij Chinees porseleinen diep bord, decor: twee bloemvazen€ 60-80Not sold
2171Chinees porseleinen diep bord, decor: draak, vogels en kraanvogels, 18e eeuw, gemerkt€ 40-60Not sold
2172Polychroom beschilderde Boeddha op troon, circa 1900€ 150-200Not sold
2173Chinees porseleinen stemcup met polychroom decor€ 30-50Not sold
2174Ivoren okimono: man met takkenbos, Japan, circa 1900 (Afmeting: H 25 x B 7,5 x D 6 cm)€ 400-600Not sold
2175Dubbelwandig en deels opengewerkt terracotta trekpotje€ 30-50Not sold
2176Serie van tien Chinees porseleinen kommetjes met polychroom decor, aflopend in grootte (Afmeting: H 6 x B 11 cm)€ 80-120Not sold
2177Chinees porseleinen bladvormig bakje met opengewerkte deksel, famille rose€ 70-90Not sold
2178Blanc de Chine Quanyin op lotustroon (Afmeting: H 26 x B 13 x d 10 cm)€ 80-120€ 75
2179Japans porseleinen Scheveningen bordje, 17e/18e eeuw€ 200-300Not sold
2180Vier Chinees porseleinen kopjes, decor: man met karbouw, Kangxi, gemerkt en periode€ 80-120Not sold
2181Zes Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor, Kangxi gemerkt en periode€ 40-60Not sold
2182Paar witgeschilderde stoelen met rietbespanning en gebloemde bekleding, daarbij een witgeschilderd rond houten tafeltje€ 60-80Not sold
2183Paul van der Ven (1892-1972), hooimijt bij boerderij, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 38,5 x B 48 cm)€ 300-500€ 250
2184Polychroom beschilderd houten beeld: Garuda, Indonesië, jaren '50€ 80-120Not sold
2186Co Breman (1865-1938), gezicht op de Arno bij Florence, gesigneerd en gedateerd 24-6-12 (Afmeting: H 38,5 x B 67 cm)€ 300-500Not sold
2187Johann Faber (1902-1979), Gronings landschap, aquarel, gesigneerd en gedateerd '45 (Afmeting: H 54 x B 73 cm)€ 1000-1500Not sold
2188Hollandse School: portret van een voorname dame met witkanten kraag, in vergulde pâte lijst, 18e eeuw (Afmeting: H 71 x B 57,5 cm)€ 2000-3000€ 1000
2189Hollandse School: boer met vierspan, sepia, gesigneerd W.C. Nakken (Afmeting: H 20,5 x B 34,5 cm)€ 150-200€ 120
2190Haarwerk rouwstuk in lijst, 19e eeuw (Afmeting: H 24 x B 30 cm)€ 200-300Not sold
2191Stoplap, gedateerd 1881 (Afmeting: H 46 x B 46 cm)€ 80-120€ 170
2192Twee roodkoperen bedekte steelpannen, twee doofpotten, koperen appelketel, paraplubak, kolenkit, strijkbout en melkkan met deksel€ 70-90Not sold
2193Eiken panelenkast op drie bolpoten (Afmeting: H 192 x D 157 x D 64,5 cm)€ 300-500€ 120
2195Hal Wichers (1893-1968), rijstplanters, olieverf op board, gesigneerd (Afmeting: H 33,5 x B 48 cm)€ 500-700€ 1050
2196Chromolitho: Husseijn Pasha, 19e eeuw (Afmeting: H 44 x B 33 cm)€ 200-300€ 200
2197Messing vierlichts bouillotte lamp met groenmetalen kamp (Afmeting: H 75 x B 45 cm)€ 250-350€ 240
2198Messing tweelichts bouillotte lampje met groenmetalen kapje (Afmeting: H 75 x B 34 x D 26 cm)€ 200-300€ 220
2200Kapstok in de vorm van drie samengebonden roeispanen€ 150-200Not sold
2201Cognackleurige schaapslederen sofa/bank€ 500-700Not sold
2202Polychroom beschilderd houten beeld: Vishnu gedragen door Garuda, Indonesië, jaren '50 (Afmeting: H 110 x B 53 x D 33 cm)€ 250-350Not sold
2203Mahonie ladenkastje met orgelgebogen laden (Afmeting: H 73,5 x B 79 x D 49,5 cm)€ 300-500€ 220
2204Japanlak kaartdoos met gehoogd decor van o.a. pluimvee, circa 1920 (Afmeting: H 9 x B 30 x D 23,5 cm)€ 120-160€ 110
2205Aardewerk vaas met lusterglazuur, gemerkt St. Lukas, Utrecht, circa 1920 (Afmeting: H 24 x B 10 cm)€ 200-300€ 150
2206Paar beschilderd aardewerk vazen met decor van vlinders, gemerkt Rozenburg, Den Haag, 1900 (Afmeting: H 16 x B 17 cm)€ 500-700€ 500
2207Biscuit vaasje met verdiept goud en groen slibdecor, ontwerp: Adolf le Compte, Delft, circa 1905 (Afmeting: H 9 x B 9,5 cm)€ 300-500€ 625
2208Pâte de verre vaasje met floraal decor, gesigneerd Émile Gallé (1846-1904)€ 800-1200Not sold
2209Chris Lanooy (1881-1948), aardewerk bord met polychroom decor: paddenstoelen (Afmeting: L 25 x D 4,5 cm)€ 40-60€ 65
2210Paar koperen wandlamphouders in de vorm van salamanders,
circa 1910 (Afmeting: H 8 x B 16,5 x D 6,5 cm)
€ 150-200€ 300
2211Paarsglazen bolvaas met uitlopende hals, mogelijk Glasfabriek Leerdam, circa 1920€ 40-60Not sold
2212Chris Lanooy (1881-1948), geglazuurd aardewerk vaas, gesigneerd€ 200-300Not sold
2213Dikwandige blank- en geel- en melkglazen vaas, gemerkt, Leerdam Unica, ontwerp Andries Dirk Copier, 1946 (Afmeting: H 11,5 x B 17 x D 9 cm)€ 250-350€ 300
2214Leon Senf (1860-1940), aardewerk wandschotel met polychroom Perzisch decor, gemerkt, De Porceleyne Fles, circa 1920 (Afmeting: H 35 x D 5,5 cm)€ 300-500€ 675
2215Mahonie orgelgebogen ladenkastje met koperen beslag, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 68 x B 89 x D 37 cm)€ 200-300€ 110
2216Perzisch tapijt Shiraz€ 50-70Not sold
2217Mahonie en noten ingelegd dienblad€ 80-120Not sold
2218Perzisch tapijtje Bidjar€ 150-200Not sold
2219Grote Chinees porselein schotel met blauw-wit decor: vogels in een landschap€ 150-200Not sold
2221Twee Perzische tapijten Belouche€ 50-70Not sold
2222Teakhouten kayakframe, Folbot, Engeland€ 700-900Not sold
2223Vruchtenhouten, deels verguld, krukje met geweven wollen en katoenen bekleding€ 100-150Not sold
2224Walnoten cassone voorzien van benen en blankhouten inlegwerk, rustend op klauwpoten, Noord-Italië, 17e eeuw (Afmeting: H 63 x B 153 x D 54 cm)€ 1200-1600€ 1200
2226Perzisch tapijtje Kayseri€ 150-200Not sold
2227Backgammonspel in mahonie kist€ 100-150Not sold
2228Mahonie salontafel met intarsia en glazen blad, de vier poten verbonden door een blad, circa 1910€ 70-90Not sold
2229Verguld houten piëdestal met ramskoppen, circa 1850€ 1200-1600Not sold
2230Rood- en geelkoperen schuitvormige thee-emmer met ketel, 19e eeuw€ 60-80Not sold
2231Rijkbewerkt ijzeren tafeltje met kettinkjes en zwart marmeren blad, eind 19e eeuw€ 150-200Not sold
2233Rijkgedecoreerde gietijzeren paraplustandaard met floraal decor, eind 19e eeuw€ 80-120Not sold
2234Polychroom gedecoreerd porseleinen tazza, Duitsland (Afmeting: H 41 x B 23 cm)€ 250-350€ 260
2235Paar Japans porseleinen schotels, 19e eeuw€ 300-500Not sold
2236Mahonie penantkastje€ 40-60Not sold
2237Eiken dubbelgebogen ladenkast op klauwpoten€ 250-350Not sold
2238Messenslijper in eiken kast op gietijzeren steun, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 46 x B 55 x D 35 cm)€ 60-80€ 100
2239Paul Sertse (1910-2000), terracotta beeld: zittend naakt, gesigneerd (Afmeting: H 44 x B 26 x D 26 cm)€ 200-300Not sold
2240Driepaneels eiken kist€ 80-120Not sold
2241Model speedboot€ 150-200Not sold
2242Globe op gezwart houten voet, Erdglobus Peter J. Oestergaard, Berlin (Afmeting: H 56 x B 30 cm)€ 200-300Not sold
2244Chinees tapijt€ 150-200Not sold
2245Hermann Knopff (1870-1925), twee Zeeuwse meisjes op een dakterras met uitzicht over Middelburg, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 92 x B 78,5 cm)€ 1500-2000Not sold
2246Notenhouten tweedeurs kast staande op bolpoten, Hollands, 18e eeuw (Afmeting: H 193 x B 174 x D 68 cm)€ 1500-2000€ 950
2247Friese stoelklok met verguld loden ornamenten en beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw (Afmeting: H 71 x B 33 x D 27 cm)€ 300-500€ 325
2248Gekuipte emmer met koperen banden, leeuwenmaskerons en klauwpootjes, 19e eeuw€ 70-90Not sold
2249Rijkgesneden mahonie vitrinekastje (Afmeting: H 190 x B 70 x D 31,5 cm)€ 400-600€ 575
2250Ovale kristallen schaal op voet, 19e eeuw (Afmeting: H 26 x B 27,5 x D 19,5 cm)€ 150-200Not sold
2251Iet Cool (1931), keramiek schaaltje€ 30-50Not sold
2252Henk Verberkmoes (1923-2003), groen aardewerk bolvaasje€ 30-50Not sold
2253Afrikaans beeldje en ceremonieel object€ 30-50Not sold
2254Adrianus Johannes Zwart (1903-1981), heidelandschap met bosrand, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 38 x B 78 cm)€ 400-600€ 575
2255Indonesische School: Indonesische schone, olieverf op linnen, gesigneerd Hasim€ 80-120Not sold
2256Friese staartklok in eiken kast (Afmeting: H 150 x B 35 x D 21 cm)€ 200-300€ 125
2257Gietijzeren kacheltje, 19e eeuw (Afmeting: H 108 x B 46 x D 36 cm)€ 150-200€ 130
2259Vijverbootje€ 40-60Not sold
2260Leon Senf (1860-1940), aardewerk knobbelvaas met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, circa 1920 (Afmeting: H 40 x B 20 cm)€ 600-800€ 1300
2261Aardewerk vaas met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, circa 1920 (Afmeting: H 27 x B 19 cm)€ 150-200€ 375
2262Geglazuurd aardewerk kan, Nieuw Perzisch, gemerkt: De Porceleyne Fles, circa 1920€ 40-60Not sold
2263Gestoken houten tabakspot in de vorm van een rokende man, 19e eeuw (Afmeting: H 34,5 x B 14,5 cm)€ 200-300Not sold
2266Balinees slacouvert€ 50-70Not sold
2267Twee verguld houten snijstukjes: Thaise boeddha's€ 50-70Not sold
2268Balinees snijstuk€ 100-150Not sold
2269Bronzen beeld: Chinese keizer op troon€ 120-160Not sold
2270Polychroom gedecoreerd Chinees porseleinen beeld: Oosterse wijsgeer met scroll€ 100-150Not sold
2271Bronzen beeld: Hindoegod€ 80-120Not sold
2272Griekse diabolovormige vaas€ 400-600Not sold
2273Romeins olielampje€ 50-70Not sold
2274Romeins olielampje€ 50-70Not sold
2275Romeins olielampje€ 50-70Not sold
2276Romeins olielampje€ 100-150Not sold
2277Griekse altaar idool (Afmeting: H 19 x B 11 x D 3,5 cm)€ 400-600Not sold
2278Grieks fragment van een sculptuur (Afmeting: H 12 x B 8,5 x D 6 cm)€ 200-300Not sold
2279Bronzen herdersring€ 200-300Not sold
2280Romeins glazen olieflesje€ 300-500Not sold
2281Fragment van idool€ 300-500Not sold
2282Gepolijste steen, Grieks€ 60-80Not sold
2283Paar Romeinse halsvaasjes€ 250-350Not sold
2284Grieks idool (Afmeting: H 27 x B 10 x D 5 cm)€ 800-1200Not sold
2285Noten en gezwarthouten naaidoos met toebehoren, 19e eeuw (Afmeting: H 13 x B 33 x D 22 cm)€ 100-150€ 100
2286Japanlak kaartdoos met benen fiches, decor: insecten en kikker, circa 1920 (Afmeting: H 7 x B 24,5 x D 17 cm)€ 30-50€ 30
2287Gravure: oogstfeest, 19e eeuw€ 300-500Not sold
2288Vruchtenhouten damesfauteuiltje met voetenbankje€ 70-90Not sold
2289Notenhouten armfauteuil met snijwerk van acanthusbladmotieven, Louis Quatorze-stijl, 19e eeuw€ 100-150Not sold
2290Bloemmahonie gefineerd naaitafeltje met vakverdeling onder de klep, versierd met parelmoer inlegwerk en biesintarsia, 19e eeuw (Afmeting: H 74 x B 52,5 x D 42 cm)€ 400-600€ 650
2291Twee Perzische tapijtjes€ 100-150Not sold
2292Paar gietijzeren tuinvazen€ 800-1200Not sold
2293Groot Perzisch tapijt Bidjar€ 500-700Not sold
2295Verzilverde altsaxofoon in koffer, adres: Lark (mondstuk in vitrine) (Afmeting: L 72 x B 40 x D 13 cm)€ 80-120€ 130
2296Houten vrachtauto sneldienst, gemerkt: Thedo, jaren '30 (Afmeting: H 28 x B 72 x D 20 cm)€ 150-200Not sold
2297Mahonie partnerdesk€ 300-500Not sold
2298Wortelnoten ladenkastje op hoge pootjes met bewerkt bronzen beslag, Louis Quinze-stijl (Afmeting: H 69 x B 48 x D 32 cm)€ 80-120€ 60
2299Geelkoperen olielampvoet, circa 1905, gemerkt: Jan Eisenloeffel (1876-1957) -incompleet- (Afmeting: H 21,5 x B 15 cm)€ 40-60€ 30
2300Raoul Larche (1860-1912), bronzen beeld: dame met gevouwen handen, gesigneerd (Afmeting: H 31 x B 10 cm)€ 600-800€ 620
2301Gabriel Sterk (1942), bronzen sculptuur op zwart marmeren basement: vrouwentorso (Afmeting: H 21 x B 10 x D 11,5 cm)€ 250-300€ 300
2302H.J. Jansen van Galen (1871-1949), bronzen beeld: meisje met boek, tentoongesteld in het Stedelijk Museum (Afmeting: H 7 x B 14 x D 6 cm)€ 600-800Not sold
2303Paarsglazen siervaas met uitlopende kraag, gemerkt Orrefors, ontwerp Anne Nilsson, 1999 (Afmeting: H 16 x B 29 cm)€ 150-200Not sold
2304Japanlak naaikistje met schrijfcompartiment en benen en ivoren toebehoren, circa 1900 (Afmeting: H 13 x B 35 x D 24,5 cm)€ 200-300€ 150
2305Majolica jardinière in de vorm van een Indische olifant (Afmeting: H 41 x B 20 x D 37 cm)€ 200-300€ 120
2306Bijzettafeltje met wit marmeren blad, gecanneleerde pootjes en opengewerkt koperen rand, Louis Seize-stijl€ 30-50Not sold
2307Aris Knikker (1887-1962), boer in praam, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 27 x B 20,5 cm)€ 400-600€ 350
2308Consoleklok in mahonie kast met vergulde ornamenten, de wijzerplaat met geëmailleerde cijfercartouches (Afmeting: H 43 x B 22 x D 14 cm)€ 600-800€ 550
2309Perzisch zijden tapijtje€ 80-120Not sold
2310Eiken ééndeurskastje met gestoken paneeltje€ 60-80Not sold
2311W. de Zwart (1862-1931), koe bij schuur, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 34,5 x B 44,5 cm)€ 150-200€ 125
2312Adrianus Marinus Geijp (1855-1926), vrouw op karrenpad met berkenbomen, marouflé, gesigneerd en gedateerd 1902 (Afmeting: H 50,5 x B 41 cm)€ 500-700Not sold
2313Bronzen beeld: Japanse krijger, Meiji-periode, Japan (Afmeting: H 48,5 x B 28,5 x D 11 cm)€ 400-600Not sold
2314Halfedelsteen schijf op metalen standaard€ 60-80Not sold
2315Otto B. de Kat (1907-1995), liggend naakt, aquarel, gesigneerd en gedateerd '78 (Afmeting: H 33 x B 46 cm)€ 300-500Not sold
2316Marmeren en bronzen beeldpendule: Belluaire, gesigneerd Eugene Marioton (1854-1933) (Afmeting: H 17 x B 36 x D 22 cm)€ 500-700€ 450
2317Jan Staats van Kiewiet (1899-1977), Spaanse dame, pastel, gesigneerd (Afmeting: H 50 x B 39,5 cm)€ 300-500Not sold
2318Famille verte vaas, decor: figuren in een landschap€ 400-600Not sold
2319Chinees porseleinen vaas met polychroom decor, Guangxu, gemerkt en periode€ 80-120Not sold
2320Merklap in lijst, 1825 (Afmeting: H 432, 5 x B 24,5 cm)€ 80-120€ 70
2322Wouter Jorinus Bernardus Antonius (Wout) Schram (1895-1987), rozen in vaas, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 30 cm)€ 2000-3000Not sold
2326Turks zijde tapijtje€ 150-200Not sold
2327Eiken bureau met afgeschuinde hoeken met gestoken ornamenten en bureaustoel met groenvelours bekleding, 2e helft 19e eeuw€ 150-200Not sold
2328Uitgebreid polychroom gedecoreerd servies, Engeland, laat 19e eeuw€ 250-350Not sold
2329Kelimtapijtje€ 60-80Not sold
2332Chinees cloisonné paard met zadel (Afmeting: H 46 x B 45 x D14 cm)€ 500-700€ 500
2333Chinees cloisonné paard met zadel€ 500-700Not sold
2335Gestoken vruchtenhouten armstoel op klauwpoten met gobelinbekleding€ 80-120Not sold
2336Eiken tafel met parquetterie van diverse houtsoorten, Hollands, 19e eeuw (Afmeting: H 71 x B 93 x D 78,5 cm)€ 700-900€ 450
2337Perzisch tapijt Isfahan€ 200-300Not sold
2339Eiken klaptafel op driesprantpoot€ 200-300Not sold
2340Rijkbewerkt witgeëmailleerd gietijzeren gaskacheltje, circa 1900€ 40-60Not sold
2341Groengeëmailleerd kacheltje in Chinese stijl, Duitsland, circa 1900 (Afmeting: H 47 x B 50 x D 27 cm)€ 150-200€ 130
2342Chinees hardhouten krukje (Afmeting: H 46 x B 36 cm)€ 70-90€ 60
2343Houten model: speedboot€ 80-120Not sold
2344Geborduurd kleed, Ottomaanse Rijk, 18e/19e eeuw€ 200-300Not sold
2345Eiken Mechelse tafel met vier bijbehorende stoelen met roodvelours bekleding€ 100-150Not sold
2346Turks tapijt€ 250-350Not sold
2348Driedelig geelmarmeren klokkenstel versierd met bronzen guirlande en parelrand, circa 1920 (Afmeting: H 20 x B 14 x D 8 cm)€ 150-200€ 110
2349Gipsen beeldje: geloof, hoop en liefde, naar 17e eeuws voorbeeld (Afmeting: H 14,5 x B 15 x D 6 cm)€ 60-80€ 25
2350Balustervormige Celadon vaasje, 19e eeuw€ 80-120Not sold
2351Gefacetteerd groenglazen vaas, ontwerp Josef Hoffmann (Afmeting: H 10 x B 7 cm)€ 70-90€ 60
2352Hardhouten kistje met 2e gehalte zilveren beslag, Koloniaal, 19e eeuw (Afmeting: H 6 x B 21 x D 12,5 cm)€ 300-500€ 340
2353Eiken beeldgroep op houten basement: lamme bedelaar en putto, 19e eeuw (Afmeting: H 16 x B 31 x D 9,5 cm)€ 250-300€ 210
2354Porseleinen beeldje: parelhoen, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 15 x B 16 x D 11 cm)€ 150-200Not sold
2355Bronzen beeld: Hindoegodin Laksmi€ 70-90Not sold
2356Mahonie theedoosje met parelmoer inlegwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 11,5 x B 15 x D 11,5 cm)€ 50-70€ 50
2357Theekistje met diverse houtsoorten belijmd en voorzien van schelpmarqueterie, 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 12 x D 10 cm)€ 100-150€ 130
2358Paar tinnen kandelaars, Louis-Seize€ 80-120Not sold
2359Marmeren presse-papier met pietra dura voorstelling van het St. Pietersplein, Grand Tour (Afmeting: H 13 x B 17,5 x D 2 cm)€ 200-300€ 625
2360Bronzen beeld: hond in tas€ 100-150Not sold
2361Sabel met hoornen heft met opschrift: Pieter van de Poel, in koperen schede (Afmeting: L 53 x B 19 x D 3 cm)€ 80-120€ 650
2362Balinese vorstenkris met Gayaman Bali schede van Timaha pellethout, gouden Grantimgreep en Bali mendak met cabochon geslepen robijntjes en zilveren met gouden schede, ijzeren lemmet met twee bloedgroeven, 19e eeuw (Afmeting: L 73 x B 20 x D 4 cm)€ 3000-5000€ 3800
2363Turnbridgeware kistje met ormolu beslag, 19e eeuw (Afmeting: H 12 x B 24,5 x D 17,5 cm)€ 100-150€ 80
2364Paar Japans porseleinen borden met polychroom decor: chrysanten€ 70-90Not sold
2366Amboinahouten documentenkistje met zilveren beslag, Koloniaal, 18e eeuw (Afmeting: H 8 x B 20 x D 14,5 cm)€ 300-500€ 2000
2367Kwadraattegel met polychroom decor: hert, Holland, circa 1600 (Afmeting: H 13 x B 13 cm)€ 60-80€ 110
2370Machiavelli commenté par Napoleon Bonaparte, 1816€ 40-60Not sold
2371Twee Delftse bordjes, decor: plukkende vrouw en spreukenbord€ 40-60Not sold
2372Plateelbakkerij De Rozeboom, Den Haag, polychroom gedecoreerde tabakspot met deksel, no. 164 en 55D€ 60-80Not sold
2374Bronzen bureauklokje met porseleinen cijfercartouches, laat 19e eeuw (Afmeting: H 21 x B 11 x D 8,5 cm)€ 150-200€ 100
2375Perzisch ingelegd kistje, 19e eeuw (Afmeting: H 11 x B 29 x D 36,5 cm)€ 200-300€ 150
2376Opera Omnia Ciceronis door Johannes Augustus Ernestus, 1777, complete serie van acht delen€ 100-150Not sold
2377Mahonie naaitafeltje met vakverdeling onder de klep en voorzien van wolmandje, 19e eeuw (Afmeting: H 70 x B 50 x D 35 cm)€ 300-500€ 225
2378Twee vruchtenhouten damesfauteuiltjes€ 60-80Not sold
2379Witlak damesfauteuiltje€ 80-120Not sold
2380Witlak armstoel met stoffen bekleding met vogel- en plantendecor, Louis Quinze-stijl€ 60-80Not sold
2381Weense accordeon€ 120-160Not sold
2382Perzisch tapijt Kaskay€ 150-200Not sold
2383Mahonie, deels zwart gepolitoerde, theetafel, Hollands, Willem III€ 100-150Not sold
2384Eiken kastje in neo-Renaissance-stijl€ 70-90Not sold
2385Verguld metalen en albasten beeldpendule op voetstuk: vaandeldrager, midden 19e eeuw€ 150-200Not sold
2386Paar gelakt porseleinen vazen met cloisonné, Japan, 19e eeuw (Afmeting: H 30 x B 11 cm)€ 400-600Not sold
2387Mahonie theetafel op Queen Anne pootjes€ 100-150Not sold
2388Staande Bouillotte lamp met beschilderd metalen kapje (Afmeting: H 143 x B 38 x D 28 cm)€ 100-150€ 170
2389Gepend eiken armfauteuil bekleed met velours, Hollands, Louis Quinze, midden 18e eeuw (Afmeting: H 107 x B 70 x D 70 cm)€ 500-700€ 450
2390Mahonie roltopbureautje, Engeland, 19e eeuw (Afmeting: H 122,5 x B 109 x D 57 cm)€ 300-500€ 300
2391Ivorine en benen dolk in een met been belijmde schede op gelakt houten voet€ 300-500Not sold
2392Kristallen tafellampvoet met stoffen kap€ 60-80Not sold
2393Rijkbewerkte gietijzeren standaard voor een gaslamp, eind 19e eeuw€ 60-80Not sold
2394Mahonie schuiftafel op ruitvormige poot€ 150-200Not sold
2395Aardewerk serviesgedeelte Ridgeway, Windsor€ 300-500Not sold
2396Perzisch tapijt Bidjar€ 150-200Not sold
2397Vier vruchtenhouten Windsor stoeltjes€ 100-150Not sold
2398Paar composiet beeldlampen: vissers€ 80-120Not sold
2399Driedelige zwartmarmeren en composiet beeldpendule€ 100-150Not sold
2400Commode met diverse houtsoorten belijmd en marmeren blad, Frankrijk, 18e eeuw (Afmeting: H 82 x B 11 x D 65 cm)€ 3000-5000€ 3000
2402Paar betonnen schilddragende tuinleeuwtjes (Afmeting: H 31 x B 12 x D 12 cm)€ 30-50€ 50
2403Polychroom gedecoreerd houten gaper (Afmeting: H 54 x B 28 x D 24 cm)€ 600-800€ 550
2404Schoorsteenklok in notenhouten kast€ 50-70Not sold
2406Majolica tafelstuk, Duitsland, circa 1900 (Afmeting: H 50 x B 29 cm)€ 150-200€ 140
2407Groninger staartklok met dubbele kap, beschilderde wijzerplaat en zon- en maanaanduiding, 19e eeuw (Afmeting: H 185 x B 44 x D 24 cm)€ 700-900€ 600
2408Henk Leurs (1890-1956), molen in de winter, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 29 x B 22,5 cm)€ 200-300Not sold
2409David Schulman (1881-1966), polderlandschap, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 18,5 x B 29 cm)€ 150-200Not sold
2410Arthur Eland (1884-1948), gezicht op Indonesisch kustdorpje, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 20 x B 29 cm)€ 80-120€ 130
2411Mahonie belijmd ééndeurskastje, het deurtje voorzien van marquetterievoorstelling van bloemenvaas, uitgevoerd in diverse houtsoorten€ 100-150Not sold
2412Eiken vierdeurs kussenkast, Hollands, Renaissance-stijl€ 150-200Not sold
2413Vijfdelig aardewerk kaststel, gemerkt De Drie Klokken, 19e eeuw (Afmeting: H 34 x B 15 x D 11 cm)€ 200-300€ 220
2414Albert Neuhuys (1844-1914), moeder met kinderen in interieur, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 26,5 x B 23 cm)€ 600-800€ 550
2416Deels mahonie staand horloge met koperen wijzerplaat voorzien van seconde en datum aanwijzing, adres: A. Grant, Stirling€ 600-800Not sold
2417Etie van Rees (1890-1973), woestijnbloem, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1955 (Afmeting: H 45 x B 37 cm)€ 150-200Not sold
2418Johannes Bosboom (1817-1891), interieur, gemonogrammeerd, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: H 21 x B 32,5 cm)€ 300-500Not sold
2421Geglazuurd aardewerk vaas met reliëfdecor van maskerons, gemerkt Brouwers Aardewerk, 1905 (Afmeting: H 35 x B 19 cm)€ 500-700€ 400
2422Wim Bos (1906-1977), havengezicht, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: H 35 x B 58 cm)€ 150-200Not sold
2423Gemengde techniek: Reguliersdwarsstraat te Amsterdam, Oost-Indische inkt en aquarel, gemonogrammeerd en gedateerd '41 (Afmeting: H 25,5 x B 34 cm)€ 60-80€ 55
2425Jan Sluijters (1881-1957), slapende baby, krijttekening, gesigneerd en gedateerd '08 (Afmeting: H 23,5 x B 17,5 cm)€ 400-600Not sold
2426Eiken Globe Wernicke boekenkastje (Afmeting: H 87 x 86 x 31 cm)€ 300-500Not sold
2427Chinees houten tafelscherm met groenbeschilderde composiet reliëfplaat met landschapsvoorstelling€ 70-90Not sold
2428Willy Sluiter (1873-1949), meisjesportret in klederdracht, pastel, gesigneerd en gedateerd 1918 (Afmeting: H 32 x B 25,5 cm)€ 800-1200€ 1750
2429Jan Sluijters (1881-1957), baby, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm)€ 400-600Not sold
2430Gestoken eiken vierdeurskast, Hollands, Renaissance-stijl, eind 19e eeuw€ 500-700Not sold
2432Wandkastje met vier lades en bijbehorende spiegel, beide met Chinoiseriedecor (Afmeting: H 215 x B 105 x D 25 cm)€ 200-300€ 110
2433Mahonie garderobekast met spiegeldeur, zeven laden en twee deurtjes met gestoken panelen, Hollands, laat 19e eeuw€ 200-300Not sold
2434Hollandse School: boerderij, olieverf op linnen, gesigneerd H.J. Wolvers (Afmeting: H 34 x B 48 cm)€ 50-70Not sold
2435Barend Ferweda (1880-1958), landschap met berkenbomen, olieverf op linnen, gesigneerd€ 100-150Not sold
2436Mahonie secretaire met messing beslag en ornamenten, Hollands, eerste helft 19e eeuw (Afmeting: H 158,5 x B 93,5 x D 44 cm)€ 800-1200€ 650
2437Bronzen klok versierd met Boulle-techniek en geëmailleerde wijzerplaat, Louis Quinze-stijl, 19e eeuw (Afmeting: H 35 x B 19 x D 12 cm)€ 300-500€ 350
2438Friese kortstaart in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, circa 1800 (Afmeting: H 120 x B 36 x D 24 cm)€ 500-700€ 650
2439Paar drielichts tinnen kandelaars, art nouveau, ontwerp: Abel Landry (1871-1923) (Afmeting: H 29 x B 23 x D 10 cm)€ 1000-1500Not sold
2440Joe Descomps (1869-1950), bronzen vaas met reliëfdecor van dansende dame en putto met blaasinstrument, gesigneerd (Afmeting: H 16 x B 8 cm)€ 600-800Not sold
2441Stef Uiterwaal (1889-1960), matglazen Madonna, gemerkt, circa 1925 (Afmeting: H 24 x B 5 cm)€ 80-120€ 70
2442Porseleinen kop en schotel, gehoogd met goud, Empire€ 60-80Not sold
2443Paar bronzen beeldgroepen: staande Romeinse vrouwen naast zuilen, gesigneerd Richard, 19e eeuw (Afmeting: H 24 x B 11 x D 6,5 cm)€ 500-700€ 200
2444Paar bronzen reliëfplaquettes, jugendstil-stijl, naar Alphonse Mucha (Afmeting: H 23,5 x B 10 cm)€ 120-160€ 125
2445Biscuit tafelklokje met jugendstil motieven, circa 1910 (Afmeting: H 28 x B 15 x D 10 cm)€ 200-300€ 150
2446Bronzen plaquette: meisje in klederdracht met wijduitstaande jurk, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '24€ 100-150Not sold
2447Glazen schaal, gesigneerd Max Verboeket€ 40-60Not sold
2448Porseleinen lampetkan en schuitvormige kom, gehoogd met goudbeschildering, Frankrijk, 1e helft 19e eeuw (Afmeting: H 28 x B 12 x D 16 cm)€ 200-300€ 190
2449Jan Sijpesteijn (1945-2010) "Haarlem", olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 18 x B 12,5 cm)€ 500-700Not sold
2450Paar porseleinen beeldjes: man en vrouw in 18e eeuwse kledij, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2451Polychroom gedecoreerd aardewerk wandbordje, Quimper€ 30-50Not sold
2452Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), huisje aan het water, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1925, hierbij: David Schulman (1881-1966), boerderij met molen in landschap, aquarel, gemonogrammeerd (Afmeting: H 7 x B 12 cm)€ 80-120€ 220
2453Zoltan Forrai (1901-1996), figuren in een straatje, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: H 29 x B 22 cm)€ 200-300Not sold
2454Hollandse School: herder met schaapskudde, sepia, 19e eeuw€ 60-80Not sold
2457Porseleinen groepje: kindjes bij ezel, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2458Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw (Afmeting: H 4 x B 11 x D 7 cm)€ 40-60€ 75
2460Japans lakwerk dekseldoosje met gekleurd parelmoer inlegwerk van vogels en bloemen en opschrift: J. Kuijper November 1862 (Afmeting: H 1,5 x B 13 x D 7,5 cm)€ 200-300Not sold
2462Twee Tartanware naaigerei foedralen, gemerkt M'Farlane en M'Pherson, daarbij deels lederen naaigerei foedraal met toebehoren€ 180-220€ 160
2463Wandklokje in gestoken eiken kast met decor van eikenbladeren, dennenappels en eekhoorn, Schwartzwald, 19e eeuw (Afmeting: H 35 x B 23 x D 6,5 cm)€ 200-300Not sold
2465Chinees porseleinen beeld: eksters op bloesemtak, jaren '20€ 100-150Not sold
2466Paar polychroom porseleinen beeldjes: kemphanen, Hutschenreuther, Duitsland (Afmeting: H 14 x B 9 x D 16 cm)€ 150-200€ 95
2467Verguld bronzen Boeddha€ 80-120Not sold
2468Deels verguld bronzen Koro met drakendecor€ 40-60Not sold
2469Smeedijzeren trekpotje met reliëfdecor van de zeven onsterfelijken€ 40-60Not sold
2470Cloisonne puntvaasje€ 40-60Not sold
2471Weegschaaldoosje met inhoud, adres: Joh. Pet. Braselmann auf Wichlinghausen in Oberbarmen, 1782 en weegschaaldoosje met inhoud, 18e eeuw (Afmeting: H 2 x B 14,5 x D 8 cm)€ 200-300€ 160
2472Houten Corpus Christi met resten van beschildering Duitsland, 15e/16e eeuw -bodemvondst Amersfoort-€ 200-300Not sold
2473Bronzen vijzel met stamper, de grepen in de vorm van vrouwenkopjes€ 150-200Not sold
2474Geelkoperen vijzel met stamper€ 20-30Not sold
2475Smeedijzeren kurkentrekker€ 50-70Not sold
2476Stel mahonie en marmeren piëdestals met bronzen ornamenten, Empire-stijl€ 400-600Not sold
2478Herman Johannes Ansingh (1880-1957), bloemstilleven, olieverf op paneel, gesigneerd€ 200-300Not sold
2479Vijfdelig polychroom gedecoreerd aardewerk kaststel, gemerkt Makkumer Aardewerk- en tegelfabriek, circa 1900 (Afmeting: H 36 x B 16 x D 12 cm)€ 400-600€ 320
2480Italiaanse School: portret voorstellende Beatrice Cenci, olieverf op linnen, gesigneerd E. Belli, 18e eeuw, navolger van Guido Reni (Italië, 1575-1642) (Afmeting: H 59 x B 49 cm)€ 400-600€ 425
2482Jan Korthals (1916-1972), Brabantse boerderij, olieverf op linnen, gesigneerd€ 500-700Not sold
2483Jan Korthals (1916-1972), boereninterieur, olieverf op linnen, gesigneerd€ 500-700Not sold
2484Ejler Bille (1910-2004), abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1950€ 800-1200Not sold
2485Hollandse School: reiziger in berglandschap, sepia, 19e eeuw€ 100-150Not sold