Catalogus zondag 22 januari 2012 Veilinghuis Peerdeman

Mississippidreef 17 3565 CE UTRECHT 030-2610485

Hide Thumbnails     Print
Nr.OmschrijvingFoto RichtprijsHamerprijs
2001Friese staartklok met verguld houten poppen, de wijzerplaat beschilderd met een lusthofvoorstelling, 19e eeuw€ 300-400Not sold
2005Paul Bodifée (1866-1939), poldervaart met bomenrij in de winter, olieverf op linnen, gesigneerd€ 1500-2000€ 1500
2007Salvador Dali (1904-1989), compositie, litho, gestempeld€ 200-300Not sold
2008Aquarel: Hulde aan Jozef Israëls, aquarel€ 30-50Not sold
2011Chris van Geest (1942), voor het slapen gaan, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 40 x B 30 cm)€ 150-250€ 250
2012Henri Matisse (1869-1954), zittend naakt, litho 40/28 en E/A, gesigneerd in potlood€ 100-150Not sold
2013Frans Waslander (1912-1977), Glamour Girl, pastel, gesigneerd en gedateerd '38€ 70-90Not sold
2014Anthony John Gray (1946), The Balloons of Innocence, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 65 x B 154 cm)€ 200-300€ 220
2015Anthony John Gray (1946), Target Practice, olieverf op papier, gesigneerd€ 100-150Not sold
2016Anthony John Gray (1946), The Wall, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 75 x B 90 cm)€ 150-200€ 200
2017Raquel Stolarski-Assael (1948), Venus, glazen sculptuur opgebouwd uit meerdere lagen glas, gesigneerd en gedateerd '94 (Afmeting: H 95 x B 22 x D 11 cm)€ 1000-1500€ 1200
2019Kleurets 1/10: stilleven, in potlood gesigneerd: Ton van Spaendonck€ 40-60Not sold
2020Handingekleurde kopergravure in twee vlakken verdeeld: Tractus RHENI et MOSAE...etc., afkomstig uit: Atlas Maior, J. Blaeu, circa 1660€ 200-300Not sold
2021Ranje Dangova (1945), vrouw in bruin, pastel, verso etiket: Kunstuitleen Galerie De Ark€ 40-60Not sold
2022Hollandse school: winters stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel€ 400-600Not sold
2023Hollandse school: mannenportret, olieverf op paneel, 18e eeuw€ 300-500Not sold
2024Facetgeslepen spiegel in vergulde pâte lijst€ 30-50Not sold
2025A. van Zeegen Jr. (1881-1966), de koningin der woestijn vegetatie, Californië, olieverf op linnen, gesigneerd en getiteld verso (Afmeting: H 180 x B 124 cm)€ 400-600€ 425
2026Ron Galella (1931), Gloria Vanderbilt, paparazzi-foto (Afmeting: H 35 x B 27 cm)€ 200-300Not sold
2027Ron Galella (1931), Bette Davis, paparazzi-foto (Afmeting: H 35 x B 27 cm)€ 200-300Not sold
2030Herman Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (1813-1883), reiziger in boslandschap, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 62 x B 52 cm)€ 200-300€ 220
2031Franse School: zonnig straatje, olieverf op linnen, gesigneerd: d'après L. Gard (1901-1979) (Afmeting: H 46 x B 55 cm)€ 100-150€ 140
2032Handingekleurde kopergravure: La Veluwe, la Betuwe, et le Comte de Zutphen dans le Duche de Gueldre, gedrukt op twee vellen, S. Sanson, circa 1700€ 150-200Not sold
2033Theo Mackaay (1950), op bekend terrein, litho 47/50, gesigneerd en gedateerd '05€ 100-150Not sold
2034Michel Henry (1928), bloemstilleven, gouache, gesigneerd (Afmeting: H 52 x B 40 cm)€ 400-600Not sold
2035Michel Henry (1928), bloemstilleven, gouache, gesigneerd (Afmeting: H 52 x B 40 cm)€ 400-600Not sold
2036Zeven litho's en aquarellen, waaronder gesigneerd: Isik Tuzuner (1954)€ 50-70Not sold
2037Anthony John Gray (1946), Tennis Match, olieverf op papier, gesigneerd€ 100-150Not sold
2038Paolo Sistilli (1950), zonder titel, gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd '88€ 80-120Not sold
2039Yvonne Kracht (1931), geometrische vormen, vier zeefdrukken op plexiglas, gesigneerd en gedateerd '73€ 150-200Not sold
2040Glasserviesgedeelte, bestaande uit: twee karaffen, zes likeurglaasjes, acht waterglazen en negen vingerkommen, ontwerp: Jan Eisenloeffel, Kristalunie Maastricht, 1928€ 600-800€ 400
2041Grote blankglazen uitlopende vaas, Pols Potten (Afmeting: H 42 x B 32 cm)€ 150-200€ 125
2045Lisa Schwartz en Kurt Swanson, Reversible Goblets, glas, twee stuks
(Afmeting: H 26 x B 10 x D 10 cm)
€ 400-600€ 250
2046Polychroom bolvormig glasobject met glazen applicaties, ontwerpers: Wouter Bolangier (1964), Koen Vanderstukken (1964) en Sandra De Clerck (1966) (Afmeting: H 42 x B 40 x D 40 cm)€ 600-800€ 400
2047Drie ingekleurde Franse gravures: L'indiscret, L'orage en Les Cerises€ 60-80Not sold
2048Handingekleurde kopergravure van Leeuwarden, 17e eeuw€ 100-150Not sold
2049Handgekleurde gravure van de stad Gouda in lijst, Jansonides, 1657€ 300-400Not sold
2051Mahonie kastje met jaloeziedeuren, Hollands, Louis Seize, later vermaakt tot hoekkast€ 300-400Not sold
2052Litho in lijst: Battle of Elands Laagte, oktober 21, 1899€ 100-150Not sold
2054Jan Weissenbruch (1822-1880), uitgaande Zuiderkerk te Rotterdam, sepiatekening, gesigneerd, 3e kwart 19e eeuw (Afmeting: H 32 x B 25 cm)€ 400-600€ 300
2055Hollandse school: mannenportret, pastel,€ 60-80Not sold
2057Chinese aquarel: paard, gesigneerd€ 100-150Not sold
2058Eiken en deels notenhout gefineerde kast met facetgeslepen ruiten€ 600-800Not sold
2063W.L. Wijmans (1888-1976), polderlandschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1941€ 150-200€ 200
2064Duitse School: filosoof, olieverf op linnen, gedoubleerd, niet gesigneerd, 19e eeuw€ 100-150€ 130
2065Perzisch tapijt Tabriz€ 300-400Not sold
2066Serie van twaalf smeedijzeren, deels goud gedecoreerde, armstoelen met rode kussentjes€ 600-800Not sold
2067Tafel met smeedijzeren onderstel en natuurstenen blad€ 300-400Not sold
2072Anton Heijboer (1924-2005), moderne compositie, aquarel, gesigneerd€ 100-150Not sold
2073Noten wandtafeltje met klep en lades, Hollands, 19e eeuw€ 100-150Not sold
2074Kolommenklok met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2075Mahonie bergère met stoffen bekleding, Willem III, circa 1870€ 100-150€ 130
2076Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 1e helft 19e eeuw€ 300-500Not sold
2077Zes-armige bronzen olielamp met opaline kap, 19e eeuw€ 500-700Not sold
2078Mahonie tafeltje met gecontourneerd blad€ 100-150€ 80
2080Spiegel in deels vergulde lijst met kuif, 19e eeuw€ 400-600Not sold
2081Schilderij: spelende kittens op tafel, olieverf op linnen, onduidelijk gesigneerd€ 300-400€ 300
2082Hollandse School, officier met pruik en borstkuras, borststuk, olieverf op linnen, toegeschreven: Louis Volders, circa 1700 (Afmeting: H 71 x B 58 cm)€ 3000-5000€ 3000
2083Paar composiet sierornamenten op roodmarmeren basementen€ 50-70Not sold
2084Palissander kolommenklok met intarsia, staand op mahonie basement, onder glazen stolp, circa 1830 (Afmeting: H 69 x B 32 x D 23 cm)€ 400-600€ 425
2087Twee Perzische lopers Hamadan€ 60-80Not sold
2090Hollandse School: het Bolwerk te Rotterdam, olieverf op linnen, gesigneerd: H. Welters (Afmeting: H 40 x B 80 cm)€ 300-400€ 400
2091Adrianus van Everdingen (1832-1912) toegeschreven aan, landschap met boerderij en grazende koeien, olieverf op paneel, gesigneerd€ 400-600Not sold
2092Jan Knikker (1912-1990), gezicht op Kortenhoef, olieverf op linnen, gesigneerd met pseudoniem: H. Endlich (Afmeting: H 30 x B 40 cm)€ 250-350€ 250
2093Jan Adam Zandleven (1868-1923), bloesemboom voor boerderij, marouflé, gesigneerd en gedateerd 1912 (Afmeting: H 40 x B 32 cm)€ 350-450€ 1500
2094Schilderij: boom in landschap, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 24 cm)€ 250-350Not sold
2095Louis Stutterheim (1873-1943), stilleven met anemonen en porseinen kommetje, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 50 x B 36 cm)€ 120-160€ 300
2096Stel blankglazen knijpflessen met geëtst decor van vogels, schepen en florale motieven, 19e eeuw€ 80-120Not sold
2097Hollandse School: landschap met bootjes, sepia, gesigneerd: Charles J. H. Hartman van Woerden€ 30-50Not sold
2098Koperen kraagkandelaar, 18e eeuw (Afmeting: H 21,5 x B 11 x D 11 cm)€ 100-150€ 150
2100Vier Chinees Imari schoteltjes en vijf kommetjes met landschapsdecor, Qianlong (Afmeting: H 3,5 x B 6 x D 6 cm)€ 80-120€ 100
2101Twee Chinese ivoren dekseldoosjes met landschapdecor en knopjes in de vorm van leeuwtjes, 19e eeuw€ 100-150Not sold
2102Keramiek beeld: varken, Madjapahit-stijl, Java€ 80-120Not sold
2104Rijkbewerkt koperen sieradendoosje, Frankrijk, 19e eeuw€ 50-70Not sold
2105Porselein blauw-wit bord en kop-en-schotel, gemerkt: M.O.L, 18e eeuw€ 150-200Not sold
2106Schilderij: landschap met platbodem, olieverf op paneel, gesigneerd: G. Brons€ 100-150Not sold
2108Schilderij: strandgezicht, olieverf op paneel, gesigneerd: Daniels€ 80-120Not sold
2109Mahonie ladenkast met spiegelopstand (Afmeting: H 203 x B 128 x D 60 cm)€ 300-400€ 200
2110Koperen balans in mahonie kast, Becker, circa 1920€ 80-120Not sold
2111Hollandse school, bloemen in vaas, olieverf op linnen, niet gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 25 cm)€ 60-80€ 55
2112Jan Suhl (1868-1945), kat in deuropening, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 24 x B 16 cm)€ 100-150€ 95
2113Otto Eerelman 1839-1926, Johanna v Beek gered bij de overstrooming den Bommelerwaard, aquarel, gesigneerd in dorso€ 1000-1500Not sold
2114Driedelig bronzen klokkenstel op marmeren basementen, Frankrijk, 19e eeuw€ 300-400Not sold
2115Rijkgestoken mahonie vierdeurs buffetkast€ 500-700Not sold
2116Pendule in marmeren kast met kwikslinger, Frankrijk, 1897€ 200-300Not sold
2117Spiegel in gestoken eiken lijst, 19e eeuw€ 40-60Not sold
2118Christoffel Bisschop (1828-1904), vrouw met bloemenmand, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 40 x B 32 cm)€ 600-800€ 800
2119Rijkbewerkte rood- en geelkoperen wierookbrander en deels verzilverd altaartje met gebedsrol, Indonesië (Afmeting: H 23 x B 13 x D 57 en H 20 x 14 x 14 cm)€ 200-300€ 305
2120Louis Stutterheim (1873-1943), boer en koe op weg, olieverf op doek, gesigneerd (Afmeting: H 50 x B 40 cm)€ 300-400€ 400
2121Koerdistaanse loper€ 200-300Not sold
2122Turks tapijt€ 80-120Not sold
2124Spiegel in spiegellijst, de lijst opgebouwd uit meerdere spiegels, verguld metalen monturen en verguld houten ornament in de vorm van een vaas met bloemen, 18e eeuw (Afmeting: H 120 x B 76 x D 11 cm)€ 600-800€ 6500
2125Drie Chinees Imari porseleinen borden, 18e eeuw€ 40-60Not sold
2126Paar Chinees porseleinen vazen met hanendecor (Afmeting: H 30,5 x B 12 x D 12 cm)€ 200-300Not sold
2127Chinees porseleinen penselenpot€ 250-300Not sold
2128Chinees porseleinen penselenpot met fabeldieren, famille verte€ 300-400Not sold
2129Paar Chinees famille rose vaasjes€ 400-500Not sold
2130Acht Chinese schilderingen op rijstpapier, circa 1900 (Afmeting: H 12,5 x B 9 x D 1,5 cm)€ 250-350€ 340
2131Vier diverse Chinees porseleinen kapucijner kop-en-schotels, 18e eeuws€ 60-80Not sold
2132Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: fo hond, 18e eeuw (Afmeting: D 24 cm)€ 150-200€ 250
2133Chinees porseleinen bedekte kom met landschapsdecor€ 250-300Not sold
2134Paar Chinees Imari kastkommen, 18e eeuw€ 70-90Not sold
2136Paar Chinees famille verte vazen met bloemen- en insectendecor€ 40-60Not sold
2137Chinees porseleinen cilindervormige dekseldoos, 19e eeuw€ 180-220Not sold
2139Turkmeense voorhang€ 70-90Not sold
2140Replica mahonie schuiftafel en zes mahonie stoelen, Hollands, Willem III€ 300-400Not sold
2141Chinees tapijt€ 100-150Not sold
2144Eiken dekenkist€ 70-90Not sold
2145Twee velours lambrequins met zijden applicaties, 19e eeuw€ 400-600Not sold
2147Japanlak juwelenkistje, dekseldoosje, scroll en bijouterieën€ 50-70Not sold
2148Rond bijzettafeltje op getorste poot€ 80-120Not sold
2151Pop met polychroom beschilderde porseleinen kop€ 200-300Not sold
2152Palissander koloniale halvemaantafel, staande op drie klauwpoten, gemerkt met metalen plaatje: Meubelfabriek De Canton, Kebon Sirth 13, Weltevreden (Afmeting: H 79 x B 71 x D 43 cm)€ 150-200€ 420
2153Driedelig messing klokkenstel met vijflichts kandelabers, laat 19e eeuw€ 200-300Not sold
2154Verguld houten rijkgestoken spiegel, Zuid-Duitsland, 18e eeuw€ 3000-4000Not sold
2156Helen Webber, glas-in-lood plafond, gesigneerd€ 2000-3000Not sold
2157Serie van vijf iepenhouten korenaarstoelen€ 300-400€ 300
2159Mahonie tilt-top tafeltje op driesprantpoot€ 100-150Not sold
2160Vier Perzische tapijten Belouch en Kaskay€ 200-300Not sold
2161Spiegel in verguld gestoken lijst, Hollands, Rococo (Afmeting: H 108 cm)€ 150-200€ 110
2162Mahonie gefineerd kabinet met rozetten in de deuren, drie laden en voorzien van rechte kap met blokrand, Louis XVl, circa 1790€ 1000-1500Not sold
2163Chinese scroll met decor van vogels, vlinders en vruchten€ 150-200Not sold
2164Chinese scroll met landschapsdecor€ 200-300Not sold
2165Chinese scroll met erotische voorstellingen€ 200-300Not sold
2166Drie Perzische tapijten Belouche en Kaskay en kamelenzak€ 150-200Not sold
2167Vijf eiken stoelen met velours beklede rug en zitting, Hollands, Renaissance-stijl€ 100-150Not sold
2168Groot formaat mahonie spiegellijst, circa 1830€ 300-400Not sold
2169Houten melkwagen, ADO (Afmeting: H 18 x B 50 x 16 cm)€ 100-150€ 250
2171Chinees porseleinen schaal met landschapsdecor, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2172Gepatineerd en verguld bronzen beeldje: zittende boeddha€ 60-80Not sold
2173Paar Chinees porseleinen bedekte kommetjes€ 200-250Not sold
2174Chinees porseleinen schaal met decor van perziken en vleermuizen€ 400-600Not sold
2175Kristallen tazza op verzilverde voet€ 30-40Not sold
2176Chinees porseleinen penselenpot met tijgerdecor€ 100-150Not sold
2177Serie van drie Chinees porseleinen borden, 18e eeuw€ 60-80Not sold
2178Paar Chinees porseleinen kommetjes met decor van perziken en vleermuizen€ 200-300Not sold
2179Ovaal reiswekkertje in verguld metalen kast€ 100-150Not sold
2180Ivoren slagtand in metalen standaard€ 350-400Not sold
2181Chinees porseleinen vaasje€ 80-120Not sold
2182Indonesisch snijstuk: kraanvogel met kreeft€ 80-120Not sold
2183Chinees gestoken bamboe reliëf€ 80-120Not sold
2185Reiswekker in verguld metalen kast€ 100-150Not sold
2186Chinees gestoken bamboe reliëf€ 80-120Not sold
2187Gevechtsuitrusting van een Japanse soldaat, bestaande uit: borststuk, helm en onderarmschilden€ 400-600Not sold
2189Louis Willem van Soest (1867-1948), stilleven, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 41 x B 51 cm)€ 800-1200Not sold
2190Aquarel: schepen op zee bij een vestingstadje, 1e helft 19e eeuw (Afmeting: H 20 x B 29 cm)€ 300-500€ 300
2191Mahonie boekenkastje in Louis Seize-stijl€ 150-200Not sold
2192Henri van Daalhoff (1867-1953), boerderijtje, olieverf op triplex, gesigneerd (Afmeting: H 18 x B 24 cm)€ 200-300Not sold
2192Balinees houten buste: jongeman (Afmeting: H 40 x B 28 x D 19 cm)€ 80-120€ 100
2193Paar Balinese houten bustes: man en vrouw (Afmeting: H 27 x B 21 x D 13 cm)€ 100-150€ 170
2194Crèmekleurig porseleinen Wedgwood serviesgedeelte€ 100-200Not sold
2195Hollandse School, 19e eeuw, zomertje en wintertje, beiden olieverf op paneel€ 250-350Not sold
2196Schilderij: Italianiserend havengezicht, olieverf op paneel (Afmeting: H 34 x B 44 cm)€ 1000-1500Not sold
2197Cornelis Westerbeek (1844-1903), herder met schapen in een landschap, olieverf op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd '91€ 200-300€ 360
2198Engels staand horloge in eiken- en mahoniekast met meerdaagsuurwerk, 19e eeuw€ 400-600Not sold
2199Mechels eiken buffet€ 300-400Not sold
2202Tegeltableau met blauw-wit decor: 17e eeuws zeilschip op zee (Afmeting: H 37 x B 37 cm)€ 200-300€ 310
2204Nest van twee vruchtenhouten bijzettafeltjes met beschildering van muziekinstrumenten in Vernis Martin€ 150-200€ 170
2207Gerard Staller (1880-1956), aardappelschillende vrouw, aquarel, gesigneerd€ 200-300Not sold
2208Mahonie banjobarometer en thermometer, J.J. Lockwood, Preston, Engeland, 19e eeuw€ 150-200Not sold
2209Oranje vaasje, 1927, ontwerp: Chris.J. Lanooy, uitvoering: Glasfabriek Leerdam€ 60-80Not sold
2210Polychroom gedecoreerde vaas, gemerkt: Plazuid, Gouda, Holland, decor: Purdah€ 50-70Not sold
2211Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, polychroom gedecoreerd miniatuurvaasje, gemerkt (Afmeting: H 5,5 cm)€ 80-120€ 55
2212Paar bronzen beeldjes in de vorm van gestileerde hondjes, op geaderd zwartmarmeren basementjes, gesigneerd: E. Nikolsky, Frankrijk, circa 1925 (Afmeting: H 17 x B 6 x D 12 cm)€ 200-300€ 560
2213Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, polychroom gedecoreerde siervaas (Afmeting: H 35 x B 20 x D 20 cm)€ 80-120€ 110
2214Driedelig roodkoperen theeservies met geelkoperen rietomwonden handvatten op bijpassend blad, WMF, Duitsland, Jugendstil, circa 1900€ 80-120Not sold
2216Metalen jardinière met glazen binnenbak, art deco€ 30-50Not sold
2217Pieter d'Hont (1917-1997), veulen, brons op palissander basementje€ 400-500€ 480
2218Gepatineerde bronzen beker op voet, Jugendstil€ 80-120Not sold
2219Kunstaardewerkfabriek St. Lukas, Maarssen, aardewerk vaas met blauw lusterglazuur, model 31, kleur K (Afmeting: H 28 x B 20 x D 20 cm)€ 700-900Not sold
2220Kunstaardewerkfabriek St. Lukas, Maarssen, aardewerk vaas met blauw lusterglazuur, model 113, kleur K (Afmeting: H 37 x B 20 x D 20 cm)€ 600-800Not sold
2221Twee inkttekeningen: staand vrouwelijk naakt, gesigneerd in potlood: Frans Stelling€ 100-150Not sold
2223Chinees porseleinen vaas met polychroom vogel- en bloemdecor in reliëf op groen fond€ 200-300Not sold
2225Chinees porseleinen cilindervormige strooier met blauw-wit decor van vogels en bloemen, Kangxi (Afmeting: H 7 cm)€ 600-800€ 850
2226Chinees porseleinen wijnkannetje€ 80-120Not sold
2227Verguld bronzen reliëfplaquette: het afscheid, gesigneerd: F. Benneteau (Afmeting: H 32 x B 24 x D 8 cm)€ 300-400Not sold
2228Paars geglazuurd Chinees porseleinen kommetje met gekerfd decor van draak met vlammende parel€ 180-220Not sold
2229Chinees porseleinen kom met groen decor op geel fond€ 100-150Not sold
2230Aardewerk schenkkan met lusterglazuur, ontwerp: Klaas Mobach, tussen 1925 en 1930, gemerkt: Mobach Utrecht, KAMO, genummerd: 244 (Afmeting: H 23 x B 22 cm)€ 200-300€ 90
2231Mahonie tallboy op staande op gebogen poten€ 400-600Not sold
2232Chinees porseleinen vaas, famille rose€ 400-500Not sold
2233India tapijt€ 200-300Not sold
2234Mahonie secretaire, Duitsland, 19e eeuw€ 300-500Not sold
2235Set van vier eiken stoelen met snijwerk en velours bekleding, circa 1880€ 50-70Not sold
2237Perzisch tapijt: Shiraz€ 50-70Not sold
2238Henri van Daalhoff (1867-1953), figuur bij boerderij, olieverf op paneel, gesigneerd€ 80-120Not sold
2239Otto Eerelman (1839-1926), Standbeeld van P.P. Rubens op de St Walburgplaats te Antwerpen, tekening, gesigneerd en 1857€ 800-1200Not sold
2241Elisee Cavaillon (1873-1954), bronzen beeld: vrouw met waszak, gesigneerd en gedateerd 1904 (Afmeting: H 44 x B 20 x D 16 cm)€ 600-800Not sold
2242Joseph Hullebroeck (1876), bronzen buste: huilend kind, getiteld: Leed, gesigneerd (Afmeting: H 31 x B 27 x D 13 cm)€ 400-600€ 400
2243Auguste Joseph Peiffer (1832-1886), bronzen beeld: zittende Diana, gesigneerd (Afmeting: H 56 x B 35 x D 35 cm)€ 1200-1500€ 900
2244Lakwerk cachepot met metalen binnenbak, op zwartlak standaard€ 50-70Not sold
2245Chris Elffers (1926), bronsgieter, bronzen beeld op bronzen basement,€ 1000-1500Not sold
2247India tapijt€ 400-500Not sold
2248Bronzen beeld: vrouw met zwaard en Nike in haar hand, gesigneerd: L. Ridel (Afmeting: H 42 x B 17 x D 20 cm)€ 500-700Not sold
2249Composiet beeld: man met sabel€ 150-200Not sold
2250Perzische kussenhoes (Afmeting: B 56 x D 56 cm)€ 60-80€ 40
2253Deels mahonie tafel met rond blad, ingelegd met diverse houtsoorten, rustend op gezwart houten voet, Empire, circa 1810 (Afmeting: H 73 x D 94 cm)€ 400-600Not sold
2254Salontafel met ovaal blad versierd met intarsia en rustend op gezwart houten voet, 19e eeuw€ 60-80Not sold
2255Perzisch kussen Kaskay en Perzisch kussen Belouche€ 80-120Not sold
2256Gekuipt mahonie baarsvaatje met geelkoperen banden, 19e eeuw (Afmeting: H 24 x B 32 x D 20 cm)€ 200-300€ 400
2257Iepen pottenkastje met roffeldeur, Hollands, circa 1790 (Afmeting: H 67 x B 45 x 29 cm)€ 200-300€ 190
2258Twee Turkmeense tapijtjes en kussenhoes€ 300-400Not sold
2259Gesneden benen kralenketting in de vorm van doodshoofden€ 100-150Not sold
2260Polychroom aardewerk beeld van jongen met vis, naar P. Leroux, 19e eeuw€ 120-160Not sold
2261Bronzen heksenketel met wapenschild€ 150-200Not sold
2262Paar noten lijstjes met snijwerk van guirlandes, circa 1900€ 150-200Not sold
2263Bamboe en benen Majongspel in zwartlak kistje met metalen inlegwerk van bamboe- en bloesemtakken en draak, China, circa 1920 (Afmeting: H 18,5 x B 24 x D 18 cm)€ 150-200€ 225
2264Mahonie klapbuffet, Hollands, 19e eeuw€ 250-350Not sold
2265Paar mahonie sabelpootstoelen met gestreepte stof, circa 1820€ 40-60Not sold
2266Architectonische klokkast met parqueterie van diverse houtsoorten, midden 19e eeuw (Afmeting: H 50 x B 35 x D 13 cm)€ 250-350Not sold
2267Bronzen dekselpot met Boeddhistische motieven en idem tazza (Afmeting: H 19 x B 21 cm)€ 150-200Not sold
2268Mahonie tafeltje met lade€ 80-120Not sold
2269Globe op houten voet, circa 1930 (Afmeting: H 50 x B 33 x D 33 cm)€ 80-120€ 150
2270Groengeschilderde duwslee met Chinoiseriedecor (Afmeting: H 90 x B 105 x D 41 cm)€ 300-400Not sold
2271Paar bronzen boordkanonnen, Maleisië, begin 19e eeuw (Afmeting: L 120 cm)€ 800-1200€ 600
2272Steengoed baardmankruik, 18e eeuw (Afmeting: H 43 x B 28 x D 28 cm)€ 200-300€ 320
2273Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750/1950, twee delen, inclusief originele omslag€ 200-300Not sold
2274Miniatuur klaptafeltje, gemonogrammeerd: N.I. en gedateerd 1786 (Afmeting: H 25 x B 29 x D 25 cm)€ 100-150€ 230
2275Geprepareerde schildpad€ 100-150Not sold
2276Perzisch tapijtje: Shirwan, gesigneerd en gedateerd€ 100-150Not sold
2277Lederbeklede houten reiskoffer met koperen montuur en nagels, circa 1840 (Afmeting: H 32 x B 74 x D 39 cm)€ 60-80€ 220
2278Eiken partnerdesk met groenlederen blad€ 800-1200Not sold
2279Perzisch tapijt: Bachtiar€ 300-400Not sold
2280Pal Fried (1893-1976), liggend naakt, pastel, gesigneerd (Afmeting: H 50 x B 65 cm)€ 1200-1500€ 1000
2281Velours beklede mahonie fauteuil met armleuning in de vorm van knobbelzwanen, Empire-stijl (Afmeting: H 79 x B 59 x D 58 cm)€ 200-250€ 350
2285Drie metalen schemerlampvoeten met kappen€ 100-150Not sold
2286Palissander en mahonie ster-kabinet met rechte kap waaronder twee deuren met aan de binnenzijde ingelegd stermotief, staande op kruispootvoet, Hollands, circa 1700 (Afmeting: H 212 x B 188 x D 62 cm)€ 1000-1500€ 1000
2287Friese stoelklok met loden sierornamenten, deels overgeschilderd, 18e eeuw€ 250-350Not sold
2288Japanse kimono met gedrukt floraal decor en brokaat applicatie, circa 1900€ 200-300Not sold
2289Herman Frederik Bieling (1887-1964), stilleven met kastanjebloesem, olieverf op linnen, gesigneerd€ 500-700Not sold
2290Twee geprepareerde waterplanten€ 100-150Not sold
2291Cloisonne bord met vlinderdecor€ 20-30Not sold
2292Schilderij: Pluimvee, olieverf op linnen, gesigneerd: G. Meijer€ 400-600Not sold
2293Schilderijtje: huisje met rietgedekt dak, olieverf op paneel, 19e eeuw€ 100-150Not sold
2294Schilderij: heidelandschap, olieverf op linnen, onleesbaar gesigneerd€ 50-70Not sold
2295Opticaprent: Vue de Middelburgh, in mahonie lijst€ 50-70Not sold
2296Hollandse school: figuren in boslandschap, aquarel op papier, onbekend 18e/19e eeuw€ 300-400€ 350
2297Paar Chinees polychroom porseleinen tafellampvoeten€ 100-150Not sold
2298Paar koperen tweearmige wandappliques in Louis Seize-stijl, circa 1910€ 100-150Not sold
2299Deels gepolitoerd notenhouten tweedeurs kastje met lade, Willem III€ 100-150Not sold
2300Chinoiserie zwartlak stoeltje met halfronde rug, staande op klauw/bolpootjes (Afmeting: H 78 x B 56 x D 42 cm)€ 80-120€ 60
2301Eiken lessenaar in de vorm van een adelaar€ 200-300Not sold
2302Chinees porseleinen puntvaas, famille verte€ 300-400Not sold
2304Kristallen oorkaraf met ruitwaaierslijpsel€ 30-40Not sold
2305Paar Jugendstil vazen met floraal glasemaille decor, circa 1915 (Afmeting: H 39 x B 14 x D 14 cm)€ 150-200€ 220
2307Composiet beeld van non, naar Hermann Gladenbeck (1827-1918)€ 300-400Not sold
2308Biscuit vormstuk van 18e eeuws jachttafereel, Scheibe, Thuringen, 19e eeuw (Afmeting: H 30 x B 44 x D 20 cm)€ 500-700Not sold
2309Perzisch tapijt Kaskay€ 400-500Not sold
2311Mahonie krukje op balustervormige voet€ 60-80Not sold
2314Perzisch kussen Kaskay en Senneh tapijtje€ 200-300Not sold
2315Iepen armstoel met petit-point bekleding en armleggers, Hollands, Louis Seize€ 80-120Not sold
2316Mahonie tafel met rond blad, staande op kolompoot uitlopend in driesprant, Hollands, 19e eeuw€ 70-90Not sold
2317Iepen armstoel met gross-point bekleding€ 50-70Not sold
2319Morion helm, rijk gedecoreerd, geëtst en gegraveerd, Italië/Spanje, circa 1600 (Afmeting: H 26 x B 33 cm)€ 2000-3000€ 2300
2320Morion helm, rijk gedecoreerd, geëtst en gegraveerd, Italië/Spanje, circa 1600 (Afmeting: H 29 x B 37 cm)€ 2500-3500€ 2800
2321Cilinderspeeldoos in palissander kast met intarsia, circa 1860 (Afmeting: H 12,5 x 39,5 cm)€ 800-1200€ 405
2322Hennie Van Engeland (1944 België), World Current, matglazen schijf met blauwe kleurpoeders in metalen montuur (Afmeting: H 51 x B 41 cm)€ 300-400€ 260
2323Spaans vruchtenhouten tinbuffet met smeedijzeren haken en scharnieren, 18e eeuw (Afmeting: H 200 x B 101 x D 34 cm)€ 600-800€ 550
2324Houten huispaneel, Nieuw Guinea€ 200-300Not sold
2325Dubbelgebogen eiken kabinet met vier laden onder stel paneeldeuren, Hollands, 18e eeuw€ 700-900Not sold
2326Hollandse school, huisje met figuren op en aan het water, olieverf op paneel€ 40-60Not sold
2327Pros Colpaert (1923-1990), boer met paard en wagen, olieverf op paneel, gesigneerd€ 50-70Not sold
2328Bronzen beeld: geitdragende man, met inscriptie: Rome (Afmeting: H 65 x B 20 x D 20 cm)€ 1200-1500Not sold
2329Rijkbewerkte eiken Mechelse kast met vitrine opstand€ 200-250Not sold
2330Negen diverse Chinees porseleinen kommetjes en schotels,
deels met karperdecor, 18e eeuw (Afmeting: H 7 x D 13,5 cm)
€ 250-350€ 355
2331Verguld houten cartelklok, Zweden€ 80-120Not sold
2332Butlerspiegel in verguld houten lijst€ 60-80Not sold
2333Paar Perzische kussentjes Belouche€ 60-80Not sold
2334Eiken armstoel, zitting en rug bekleed met blauw fluweel€ 40-60Not sold
2336Eiken armstoel, zitting en rug bekleed met blauw fluweel€ 40-60Not sold
2337Perzisch tapijt: figurale Keshan (Afmeting: B 198 x D 130 cm)€ 800-1200€ 650
2338Collectie van negen hellebaarden/steekwapens, 16e/17e/18e eeuw (Afmeting: H 220 cm)€ 3000-4000€ 3500
2339Twee gesneden houten beelden, bruidspaar, Filipijnen€ 300-400Not sold
2340Paar ivoren slagtanden op houten basementen beiden geflankeerd door een ivoren olifantje€ 600-800Not sold
2341Chinees porseleinen vaas met famille rose decor, circa 1900€ 400-600Not sold
2342Mahonie hangoortafel met lade€ 150-200Not sold
2346Pathefoon met groengelakte metalen hoorn en collectie 78-toeren platen (Afmeting: H 75 x B 75 x D 58 cm)€ 300-500€ 250
2347Composiet beeldgroep: meisje met haverbak en veulen, staand op natuurstenen basement, art deco (Afmeting: H 34 x B 15 x L 50 cm)€ 120-160€ 160
2348Perzisch tapijt Kaskay€ 500-600Not sold
2350Speeldoos met acht melodieën in mahonie kist€ 500-700Not sold
2351Charles Valton (1851-1918), bronzen sculptuur: boerin met koe, gesigneerd en gestempeld: Soit Decauville€ 800-1200Not sold
2352Serie van zes iepen stoelen met velours bekleding, twee met armleuningen€ 150-200Not sold
2353Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen, Engeland€ 700-900Not sold
2354Perzisch tapijt Kayseri€ 100-150Not sold
2355Matglazen plaquette op zwartmarmeren voet, Baccarat, Frankrijk€ 200-300Not sold
2356Eiken armstoel met leeuwenkoppen€ 30-50Not sold
2357Stel bronzen penkandelaars op klauwpootjes, 18e eeuw (Afmeting: H 48 x B 15 x D 15 cm)€ 120-160€ 240
2358Wortelnoten tafelsecretaire met intarsia en alliantiewapen, Duitsland, 18e eeuw (Afmeting: H 40 x B 98 x D 55 cm)€ 600-800€ 575
2359Rijk gestoken eiken kist€ 600-800Not sold
2360Auguste de Wever (1836-1910), bronzen beeld: landarbeider met zeis, getiteld: Heureux Presage, gesigneerd (Afmeting: H 58 x B 42 x D 25 cm)€ 1200-1500€ 800
2362Schilderij: de stier', naar Paulus Potter, olieverf op doek, 19e eeuw (Afmeting: H 122 x B 178 cm)€ 700-900€ 300
2363Jan Toorop (1858-1928), figuren bij kiepwagon in de Antwerpse haven, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd '85 (Afmeting: H 28 x B 45 cm)€ 4000-6000€ 5000
2364Paar Chinees porseleinen vazen met vogel en bloemdecor€ 400-500Not sold
2365Pendule in wit- en groenmarmeren kast€ 100-150Not sold
2366Mahonie en noten gefineerd buffet met vier laden en twee deuren onder marmeren blad, 19e eeuw€ 300-400Not sold
2367Vijfarmige koperen tafellamp met een gevleugelde godin als stam, Empire-stijl€ 150-200Not sold
2371Perzisch tapijt: Keshan€ 80-120Not sold
2372Glazen bokaal met geëtst decor van de vrijmetselarij, 19e eeuw€ 100-150Not sold
2373Kristallen bokaal met ruitslijpsel, 19e eeuw€ 120-160Not sold
2374Rijkbewerkte menselijke schedel vermaakt tot drinkbokaal met roodkoperen deksel en voet, Indonesië (Afmeting: H 23,5 x B 20 x D 15 cm)€ 100-150€ 300
2375Zandlopertrommeltje, Tibet€ 80-120Not sold
2376Menselijke schedel€ 250-350Not sold
2378Gesneden benen ruggenkrabber met decor van vrouwelijk naakt en hanenpoot€ 70-90Not sold
2380Japans houten spel met opklapbare benen plaatjes van vogels en insecten€ 200-300Not sold
2381Aardewerk schaal met blauw decor van bloemen en bloemguirlandes, gemerkt: M.O.L. (Afmeting: H 5 x B 24,5 x D 24,5 cm)€ 300-400€ 300
2382Witporseleinen dekschaal op onderschotel, gemerkt: Meissen (Afmeting: H 18 x B 28 x D 23 cm)€ 150-200€ 110
2383Palissander wandelstok met been sierstuk en 2e gehalte zilveren knop€ 120-160Not sold
2384Steengoed kan, twee steengoed oorschaaltjes en steengoed olielamp€ 80-120Not sold
2385Spiegel in gestoken verguld houten lijst€ 150-200Not sold
2387Glazen bruidskaraf met etswerk, 19e eeuw€ 80-120Not sold
2388Schildpad, ivoren en benen dekseldoosje rustend op klauwpootjes, India (Afmeting: H 7 x B 15,5 x B 13,5 cm)€ 200-300Not sold
2392Ivoren drieluik: geboorte, kruisiging en wederopstanding van Christus, 19e eeuw (Afmeting: H 22 x B 9 x D 2 cm)€ 1200-1500€ 1200
2393Ivoren visitekaarthouder met decor van kikkers en slang, Japan (Afmeting: H 8,5 x B 5 x D 1 cm)€ 300-400Not sold
2394Gesatineerd persglazen vaasje, Muller Freres, Luneville€ 100-150Not sold
2396Glazen bruidsfles€ 60-80Not sold
2397Kristallen rozensteker met waaierslijpsel€ 30-50Not sold
2398Delfts aardewerk zeef met twee oren, 18e eeuw (Afmeting: H 9 x B 27 x D 20 cm)€ 300-400€ 300
2399De Nederlandsche Stalmeester, L.W.F. van Oebschelwitz, 2e druk, uitgegeven door Pieter van Cleef, 1774€ 50-70Not sold
2400De Nederlandsche Stalmeester, L.W.F. van Oebschelwitz, uitgegeven door Pieter van Cleef, 1753€ 50-70Not sold
2402Emile Louis Picault (1833-1915), bronzen beeld: man met toorts, getiteld: Le Genie de L'Humanite, gesigneerd en gestempeld€ 1000-1500€ 800
2403Wally Moes (1856-1918), asters in een groen aardewerk vaas, olieverf op eiken paneel, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 22 cm)€ 200-300€ 210
2404Vier aardewerk terrines, twee kleine terrines, sauskom, soeplepel, 12 dinerborden, 11 soepborden en schaal, Petrus Regout Maastricht, diverse periodes€ 200-300Not sold
2405Koperen kerkkandelaar bezet met cabochon geslepen agaat, circa 1900 (Afmeting: H 49 x B 15 cm)€ 80-120€ 110
2406Tapijt: Kelim en klein tapijt Kelim€ 300-400Not sold
2407Mahonie schuiftafel en zes stoelen met lederen bekleding€ 500-700Not sold
2410Chinees lakwerk doos met vakverdeling voor fichesdoosjes en kaartspelen (Afmeting: H 14 x L 38 x B 30 cm)€ 300-400€ 240
2411Mahonie kistje met verguld bronzen hengsel€ 50-70Not sold
2412Mahonie commode met bandintarsia, circa 1900€ 300-400Not sold
2413Mahonie theestoof met koperen binnenbak, koperen komfoor en koperen keteltje€ 70-90Not sold
2415Messing kaarsenhouder op smeedijzeren standaard (Afmeting: H 130 x B 30 x D 30 cm)€ 200-300€ 440
2416Twee eiken krukjes, 18e eeuw (Afmeting: H 54 x B 50 x D 30 cm)€ 200-300€ 425
2418Driedelig composiet klokkenstel (Afmeting: H 46 x B 65 x D 16 cm)€ 300-400€ 280
2419Turkmeens tapijtje€ 150-200Not sold
2420Bijouteriedoos, Duitsland, circa 1900 en ingelegde doos€ 60-80Not sold
2422Mahonie kolommenklok met vuurvergulde wijzerplaat, circa 1830 (Afmeting: H 56 x B 28,5 cm)€ 500-700€ 580
2423Mahonie schuitvormige thee-emmer met koperen biezen en roodkoperen ketel, Hollands, circa 1820 (Afmeting: H 36 x B 33,5 x D 28 cm)€ 150-200€ 130
2424Europees handgeknoopt tapijt€ 80-120Not sold
2425Ronde mahonie eettafel met lederen blad rustend op viersprantpoot en vier mahonie stoelen met bandintarsia ingelegd€ 100-150Not sold
2426Twee India tapijten€ 150-200Not sold
2427Houten en papier-maché polychroom beschilderde Boeddha, China (Afmeting: H 100 x B 60 x D 40 cm)€ 400-600€ 600
2428Map met vier litho's en gedichten, Arty Grimm en Cees Nooteboom, The four seasons of KLM's Holland€ 80-120Not sold
2429Wortelnoten belijmde schrijftafel€ 600-800Not sold
2430Perzisch tapijt: Kamseh€ 150-200Not sold
2432Geweven stof, ontwerp: Chris Lebeau (1878-1945), circa 1920 (Afmeting: L 197 x B 120 cm)€ 300-400Not sold
2433Geweven stof met decor van vlinders en florale motieven ontwerp: Chris Lebeau (1878-1945), circa 1905 (Afmeting: L 130 x B 120 cm)€ 300-400€ 380
2434Cornelis Raaphorst (1875-1954), drie kittens, olieverf op linnen, gesigneerd€ 1000-1500Not sold
2435Palissander snijstuk: Ramajana, Indonesië (Afmeting: H 48 x B 21 x D 14 cm)€ 400-600Not sold
2436Pendule in marmeren kast€ 100-150Not sold
2437Esdoornhouten ladenkastje, Amerika, circa 1890€ 200-300Not sold
2438Mahonie theestoof op hoge poten (Afmeting: H 71 x D 32 cm)€ 50-70€ 55
2440Deels verguld bronzen pendule€ 200-300€ 250
2442Herenmodel paspop op zwart houten driesprantpoot€ 60-80Not sold
2444Opengewerkte porseleinen tazza met vier bijpassende kandelaars€ 80-120Not sold
2445Franse school, drinkende paters, olieverf op linnen, gedateerd 1882€ 80-120Not sold
2446Schilderij: vrouw in stoel, heupstuk, olieverf op paneel, circa 1840€ 400-600Not sold
2447Glaspendule in messing montuur met emaille, adres: Vincenti et Cie, 1858 (Afmeting: H 46 x B 19 x D 15 cm)€ 600-800€ 850
2448Bewerkt Chinees bronzen wierookvat met tempelleeuw op het deksel (Afmeting: H 31 x B 19 x D 19 cm)€ 150-250Not sold
2449Bronzen pennenbakje: drinkend wild zwijn, gesigneerd: Korniluk (Afmeting: H 10 x B 19 x D 10 cm)€ 200-300€ 200
2450Polychroom beschilderde gietijzeren spaarpot met mechaniek, Magician Bank, Verenigde staten, circa 1920 (Afmeting: H 18,5 x B 17 x D 9,5 cm)€ 150-200€ 120
2451Paar Delfts aardewerk knobbelvazen€ 40-60Not sold
2453Uitgebreid servies Rosenthal€ 150-200Not sold
2454Evert Jan Ligtelijn (1893-1975), twee jagers in een landschap, olieverf op linnen, gesigneerd€ 500-700Not sold
2455J.B. Tetar van Elven (1805-1889), kerkinterieur, olieverf op paneel, gesigneerd€ 200-300Not sold
2456Driedelig Delfts aardewerk kaststel, circa 1800 (Afmeting: H 32 x B 17 cm)€ 300-500€ 300
2458Jo Vergeer (1894-1969), stilleven met kruik en appels, olieverf op doek, gesigneerd€ 100-150Not sold
2460Eiken porseleinkast, de beglaasde deuren met roedeverdeling en bol glas, Luiks, 18e eeuw€ 1000-1500Not sold
2461Zes stuks Jasperware, gemerkt: Wedgwood€ 70-90Not sold
2462Zes stuks Jasperware, waaronder dekseldoosjes, gemerkt: Wedgwood€ 80-120Not sold
2463Paar Chinees porseleinen schalen met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong (Afmeting: H 4,5 x B 34 x D 27,5 cm)€ 300-500€ 425
2467Paar geelkoperen kandelaars, 1e helft 19e eeuw (Afmeting: H 26 x B 11 x D 11 cm)€ 300-400Not sold
2468Engels tafelklokje in mahonie kast€ 60-80Not sold
2469Polychroom gedecoreerd aardewerk vaasje, gemerkt: Arnhem, Holland (Afmeting: H 16,5 x B 11 x D 11 cm)€ 30-50€ 50
2470Tweekleurig parelmoer belijmd lepeldoosje, midden 19e eeuw€ 80-120Not sold
2472Chinees porseleinen ronde bolvormige bedekte schaal met drakendecor€ 200-300Not sold
2473Chinees porseleinen waterpotje, famille verte€ 80-120Not sold
2475Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, polychroom aardewerk kandelaar, decor Mary€ 70-90Not sold
2476Polychroom beschilderde gietijzeren spaarpot met mechaniek, Home town Battery, Verenigde Staten, voorzien van patentnummer (Afmeting: H 18 x B 24 x D 7 cm)€ 200-300€ 150
2478Chinees porseleinen vaas met famille verte decor€ 200-300Not sold
2479Schedel met masker van klei, Papoea-Nieuw-Guinea (Afmeting: H 15 x B 15 x D 21 cm)€ 400-500Not sold
2480Bewerkte schedel, Dajak-stam, Borneo (Afmeting: H 15 x B 13 x D 17 cm)€ 400-500Not sold
2481Eiken kasteelklokje, 19e eeuw (Afmeting: H 32 x B 18,5 x D 12 cm)€ 150-200€ 160
2482Weegschaaltje in mahonie kistje, William Marshall and Co., Belfast Medical Hall, circa 1850€ 80-120Not sold
2483Blauw porseleinen inktpot in bronzen montuur, gemerkt: Sevres, 19e eeuw€ 80-120Not sold
2484Ivoren beeldje: Guanyin (Afmeting: H 26,5 x B 8 xD 6 cm)€ 200-300€ 380
2485Goudweegschaaltje met gewichtjes in mahonie doos en goudweegschaaltje met gewichtjes in eiken doos, Frankrijk, circa 1800€ 200-300Not sold
2487Fred Hartsuijker (1896-1991), boerderij met pluimvee, olieverf op board, gesigneerd€ 150-200Not sold
2489Paar polychroom gedecoreerde porseleinen beeldgroepjes€ 80-120Not sold
2490Balinees gesneden houten beeldje: oude man€ 70-90Not sold
2491Chinees hardhouten scepter€ 100-150Not sold
2492Dekseldoosje met verzilverde plaquettes: Arthur Duke of Wellington€ 30-50Not sold
2493Ovaal miniatuurportret in vergulde pâtelijst: dame met hoed met rode veren€ 100-150Not sold
2494Paar Chinees porseleinen bordjes, Qianlong, 18e eeuw€ 50-70Not sold
2495Polychroom gedecoreerd porseleinen beeldje: bokser, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 12,5 x B 8 x D 4 cm)€ 70-90€ 60
2496Gurka mes met parelmoer heft in stoffen schede€ 40-60Not sold
2497Simon Abbes Gabbema en Tobias Gutberleth, Beschryving van Leeuwaarden door Gabbema, 1701 (Afmeting: H 20 cm)€ 100-150€ 330
2498Bavelaar met voorstelling van huwelijks scène, 19e eeuw (Afmeting: H 23 x B 33 x D 17 cm)€ 500-700€ 1200
2500Composiet bronskleurig beeldje op roodmarmeren basement: schoorsteenveger, gesigneerd: Bouret€ 80-120Not sold
2501Tafelklokje in messing kast met achtdaags uurwerk€ 50-70Not sold
2502Polychroom gedecoreerd houten beeld: twee Boeddha's (Afmeting: H 22 x B 22 x D 10 cm)€ 200-300€ 325
2503Chinees polychroom porseleinen beeld: man met vis, circa 1900€ 60-80Not sold
2504Messing toneelkijker met parelmoer, Colmont, Paris en parelmoer belijmde visitekaarthouder, circa 1900€ 30-50Not sold
2505Deels gepatineerd en verguld bronzen beeldje: zittende boeddha€ 60-80Not sold
2506Chinees porseleinen schaal met famille rose deco, Qianlong€ 250-300Not sold
2507Vijf Chinees porseleinen kapucijner schoteltjes met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong, daarbij: vijf Chinees porseleinen kapucijner kommetjes met blauw-wit vogeldecor (Afmeting: H 5 x D 13,5 cm)€ 150-250€ 230
2508Jan Novotny (1929), achterglasschildering, gesigneerd (Afmeting: H 25 x B 38 cm)€ 200-300€ 250
2509Fries notarisklokje met polychroom beschilderde wijzerplaat€ 1200-1500Not sold
2510W.F. Welter (1895-1939), boerderij met boerin en pluimvee, olieverf op linnen, gesigneerd: W. Markestein€ 150-200Not sold
251124-pas tegeltableau: Ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan der Firma Vogelpoel en Noorwegen, aangeboden door het personeel, afbeelding van de Oudezijds Voorburgwal 290 te Amsterdam (Afmeting: H 61 x B 91 cm)€ 1500-2000€ 1500
2512Gelakt houten tafeltje met gecontourneerd blad€ 60-80€ 45
2513Serie van zes Chinees porseleinen borden,
deels Kangxi gemerkt en periode (Afmeting: D 19,5 cm)
€ 600-800€ 675
2514Schildpad snuifdoos, rijkbewerkt met voorstelling van pagodes
en scheepjes, China, 19e eeuw (Afmeting: H 2 x L 8 x B 6 cm)
€ 300-400€ 380