Catalogus zondag 11 december 2011 Veilinghuis Peerdeman

Mississippidreef 17 3565 CE UTRECHT 030-2610485

Hide Thumbnails     Print
Nr.OmschrijvingFoto Richtprijs
2001Friese staartklok in iepen kast, de wijzerplaat met mechaniek: De aankomst van Willem I op het strand van Scheveningen (Afmeting: H 145 cm)€ 800-1200
2005Anton Heijboer (1924-2005), compositie, ets, gesigneerd (uniek exemplaar)€ 600-800
2006Schilderij: jonge vrouw met maiskolven, olieverf op doek, circa 1920 (Afmeting: H 69 x B 48 cm)€ 150-250
2007Kopergravure: Afbeelding der binneplaats van de herberg van ouds genaamt Blaauw Jan, 1751€ 100-150
2008Rijkbewerkt mahonie bureau met spiegeldeuren, onder de lade met schrijfcompartiment twee deurtjes, Hollands, Biedermeier, circa 1850€ 1200-1600
2009Enkelgebogen noten kabinet met gestoken kuif en geprofileerde rand, staande op klauwpoten, Hollands, Louis Quinze (Afmeting: H 248 x B 200 x D70 cm)€ 3000-4000
2010Gestileerde bronzen sculptuur: engel, jaren '20 (Afmeting: H 96 cm)€ 150-200
2011Zwartgeschilderde metalen lantaarn€ 50-70
2012Gestoken houten roodgeschilderd en deels goudgedecoreerde arrenslee met smeedijzeren ornamenten en polychroom familiewapen, eind 18e eeuw (Afmeting: H 182 x B 76 x D 215 cm)€ 4000-6000
2013Zijden tapijtje Ghum (Afmeting: H 95 x B 65 cm)€ 100-150
2014Eiken uitschuif bolpoottafel in Hollandse Renaissance-stijl€ 200-300
2015Perzisch tapijt Sarouck€ 800-1200
2016Henri Matisse (1869-1954), Blue Nude III, litho, gesigneerd in potlood, HC (hand coloured) (Afmeting: Bruingebeitst grenen hoekkastje en vurenhouten hoekkastje cm)€ 150-200
2019Ron Galella (1931), paparazzi-foto (Afmeting: H 40 x B 50 cm)€ 200-300
2022Jan Knikker (1911-1990), hengelaar in polderlandschap, olieverf op linnen, gesigneerd€ 400-600
2023Chinese scroll met voorstelling van paard€ 250-350
2024Felicien Bobeldijk (1876-1964), zicht op een straat in de Jordaan te Amsterdam, gemengde techniek, gesigneerd (Afmeting: H 34 x 22,5 cm)€ 400-600
2025Jos Lussenburg (1889-1975), afgemeerde vissersschepen in de Volendamse haven, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 79 x B 99 cm)€ 2800-3200
2026Louis Haver (1906-1969), bootje in een plas, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 37 x B 58 cm)€ 300-400
2027Schilderij: stilleven met chrysanten, olieverf op linnen, onduidelijk gesigneerd€ 200-300
2028Hongaarse School, boerenerf met wassende boerin, olieverf op linnen, gesigneerd: Vjvary (Afmeting: H 40,5 x B 50 cm)€ 100-150
2029Louis Willem van Soest (1867-1948), stilleven met prunusbloesem, gesigneerd (Afmeting: H 77 x B 108 cm)€ 2000-3000
2031Jan Jans (1893-1963), landschap met polders en koeien, vissers in een bootje en dorp op de achtergrond, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 30 x B 40 cm)€ 400-600
2032Schilderij: wachtende vrouw, olieverf op paneel, niet gesigneerd€ 150-200
2033Hollandse School: Gezicht op Veere, olieverf op linnen, getiteld verso, gesigneerd: B.W. Lefebre (Afmeting: H 41,5 x B 60,5 cm)€ 400-600
2033Hendrik Jan Wolter (1873-1952), drooggevallen roeibootjes in de haven van Lynmouth, Cornwall, aquarel/pastel op papier, gesigneerd (Afmeting: H 38 x B 58 cm)€ 1800-2200
2034Paul Permeke (1918-1990), winters landschap met boerderij in maanlicht, olieverf op linnen, gesigneerd€ 300-400
2035Willem Jacobus Alberts (1912-1990), vee in landschap met vennetje, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 48 x B 78 cm)€ 800-1200
2036Set van vier tinnen kreeften, Louise Bradley, Engeland (Afmeting: L 30 cm)€ 2000-3000
2042Jan Kennedy (1926-1983), zicht op de stadswal van Leerdam en het Hofje van Mevrouw Van Aerden, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 48 x B 58 cm)€ 400-500
2043Anton Heijboer (1924-2005), Maagd Maria, aquarel, gesigneerd (Afmeting: H 106 x B 77 cm)€ 500-700
2045Pastel: twee mannen in 16e eeuwse kleding in grot, gesigneerd€ 150-250
2046J.C. Greive (1837-1891), onder zeil liggende platbodem met negen mannen aan boord, op de voorgrond een sloep met twee mannen en op de achtergrond verschillende zeilschepen op de rede van Amsterdam, olieverf op linnen, gesigneerd, in originele pâte lijst (Afmeting: H 76 x B 117 cm)€ 15000-20000
2047Johan van Tijn (1935), zittende vrouw in groene blousse, olieverf op board, gesigneerd€ 80-120
2049Mahonie speeltafeltje met vilt ingelegd blad, rustend op kolompoot, uitlopend in viersprant, 19e eeuw (Afmeting: H 75 x B 85 x D 42 cm)€ 100-150
2050Henk Dekker (1897-1974), molens bij Schermerhorn, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1922€ 800-1200
2052Zwartgepolitoerde kist met snijwerk van druivenranken, Swartzwald, Duitsland, 19e eeuw (Afmeting: H 63 x B 60 x D 52 cm)€ 200-300
2056Henri van der Velde (1896-1969), moeder met kind, olieverf op linnen, gesigneerd€ 500-700
2057Dubbelgebogen wortelnoten klepsecretaire in Louis Quinze-stijl€ 150-250
2059Rijkgestoken vruchtenhouten kast, Renaissance-stijl, Italië, 19e eeuw (Afmeting: H 188 x B 110 x D 51 cm)€ 1000-1500
2060Engels staand horloge in mahonie kast met dubbele kap, de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijfers, seconde wijzer en datumaanduiding, adres: Eduard Wicksteed, Londen, 18e eeuw (Afmeting: Bijouterieën, rozenkwarts collier en oorstekers, halfedelsteen kralen, etc. cm)€ 2500-3500
2061Willem van Deventer (1824-1893), gezicht op het IJ vanaf de bel aan de noordoever, aquarel, gesigneerd€ 150-250
2062Hollandse School: Molen bij Singraven, Twenthe, olieverf op linnen, gesigneerd: S.H.F. van den Noordaa (Afmeting: Wit aardewerk vormstuk: danseres, ontwerp Etha Lempke (1909-1991), uitvoering Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda cm)€ 200-300
2063Hollandse school: landschap, olieverf op koper€ 300-400
2064Paar roodgeschilderde en deels verguld houten spiegels met kaarsenhouders, Italië€ 400-600
2065Sidetable met mahoniehouten blad€ 100-150
2066Kelim€ 50-80
2067Perzische loper Sarab€ 80-120
2068Eiken zitkistje met gestoken panelen, 19e eeuw€ 80-120
2071Chinees porseleinen schoteltje met Amsterdams bont decor, 18e eeuw (Afmeting: D 12 cm)€ 20-30
2072Porseleinen kommetje met roosdecor, circa 1800€ 70-90
2073Vijf Chinees porseleinen encre de Chine schoteltjes met bloemmotieven, 18e eeuw (Afmeting: D 9,5 cm)€ 60-80
2074Ed Dukkers (1923-1996), Visser, olieverf op linnen, toegeschreven aan (Afmeting: H 59 x B 69 cm)€ 700-900
2075Stel porseleinen kop en schotels, 18e eeuw€ 70-90
2076Drie famille rose borden met kraanvogels, 18e eeuw€ 200-300
2077Mahonie barometer met tinnen schaalplaten, adres: P. Wast en Zoon, Amsterdam, circa 1770 (Afmeting: H 115 cm)€ 2000-3000
2078Eiken en mahonie kussenkast rustend op bolpoten, 19e eeuw€ 300-500
2079Polychroom gedecoreerde schilderijklok met muziekdoos en bewegende delen, Frankrijk, midden 19e eeuw, voorstellende een smidse met doorkijk naar een kerktoren met uurwerk. Het uurwerk met witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers (Afmeting: H 64 x B 49 cm)€ 3000-5000
2080Boulle klokje met witgeëmailleerde wijzerplaat, 19e eeuw (Afmeting: H 36 cm)€ 600-800
2081Boulle kaarttafel, ingelegd met schildpad, koper en tin, 19e eeuw (Afmeting: H 76 x B 85 x D 44 cm)€ 300-400
2082Deels eiken kussenkast rustend op bolpoten€ 200-300
2084Gietijzeren tuinvaas, 19e eeuw€ 200-300
2085Twee Perzische tapijten€ 50-70
2087Hollandse School: havengezicht met figuren, olieverf op linnen, gesigneerd: J. Blaere en gedateerd 1935€ 400-600
2088Perzische tentband en kelim tentvoorhang (Afmeting: H 200 x B 127 cm)€ 250-350
2089Vijfdelig Chinees Imari kaststel, Qianlong€ 300-500
2090Zes famille rose borden met tabaksbladdecor (Afmeting: D 23 cm)€ 300-500
2091Chinees porseleinen penselenpot met decor van strijders€ 150-200
2092Paar gesneden houten libation cups, China (Afmeting: H 6,5 x B 10 cm)€ 200-300
2093Famille rose bord, goud opgehoogd, decor: rokende man met gezin, Qianlong (Afmeting: D 24 cm)€ 300-400
2094Chinees porseleinen theebus met blauw-wit vissersdecor en 2e gehalte zilveren montuur met gravédecor (Afmeting: H 13 cm)€ 300-500
2095Twee Chinees porseleinen borden€ 60-80
2096Paar Chinees porseleinen vazen met famille verte decor (Afmeting: H 26 cm)€ 400-600
2097Chinees porseleinen kom met gecontourneerde rand en blauw-wit bloem- en vogeldecor, Wanli (Afmeting: D 16 cm)€ 200-300
2098Chinees porseleinen bloempot met decor van figuren in landschap€ 400-600
2099Chinees porseleinen kom met blauw-wit bloemdecor, Kangxi, gemerkt (Afmeting: D 21 cm)€ 400-600
2100Serie van zes Chinees Imari borden€ 250-350
2101Vijf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes, decor: bloemen in pot, Kangxi (Afmeting: H 4,5 cm)€ 250-350
2102Vier capucijner kommetjes en schoteltjes met famille rose bloem- en vlinderdecor (Afmeting: H 5,5 cm)€ 200-300
2103Chinees houten cachepot met inlegwerk van parelmoer en been en decor van vogels en schrifttekens (Afmeting: H 22 cm)€ 500-700
2104Zes-armige pegelkroon met messing montuur€ 400-600
2105Bronzen zevenlichts kandelaar, jaren '60 (Afmeting: H 43 x B 35 cm)€ 70-90
2107Mahonie coulissetafel op gefacetteerde poot, Hollands, circa 1830€ 500-700
2108Drie-armige messing hanglamp met kristallen sierpegels€ 100-150
210912-armige koperen balkroon, 19e eeuw€ 250-350
2110Gestoken houten siervaas met koperen binnenbak€ 400-500
2111Perzische tapijtje Belouche en Turkmeens tapijtje€ 50-70
2112Eiken dekenkist met gestoken panelen, Oostelijke-Nederlanden, 18e eeuw€ 80-120
2113Perzisch tapijt€ 150-200
2114Mahonie boekenmolen met leder ingelegd bovenblad (Afmeting: H 84 x B 49 x B 49 cm)€ 150-200
2118Gebeeldhouwde natuurstenen vaas met leeuwenkoppen€ 1000-1500
2119Eiken kist met halfrond deksel en smeedijzeren hang en sluitwerk, Frankrijk, 18e eeuw€ 400-600
2120Twee Perzische tapijten Belouche€ 300-400
2121Albasten beeld: vissersmeisje met net en buit, gesigneerd€ 500-700
2122Mahonie lessenaar met opklapbare schrijfklep, 19e eeuw (Afmeting: H 128 x B 68 x D 48 cm)€ 200-300
2123Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: reiziger te paard met bediende te voet, Kangxi, gemerkt en periode (Afmeting: D 27 cm)€ 500-700
2124Russische lakplaquette, Fedoskino, sleerace schilder: Sedov (Afmeting: H 24 x B 41 cm)€ 250-350
2125Russische lakdoos met decor: Snowmaiden, Palek€ 100-150
2126Russische lakdoos met decor van de rode bloem, Kholuy€ 80-120
2128Plateel jeneverfles met stop, decor: Juliana (Afmeting: H 26 cm)€ 70-90
2130Deels verguld bronzen beeld: Boeddha€ 70-90
2131Rolf Brem (1926), staand naakt , ets, gesigneerd€ 100-150
2132Rolf Brem (1926), zittend naakt, brons, daarbij: foto/kerstkaart Atelier, Brief van de kunstenaar aan Ko Ovezall, gedateerd 31 januari 1959 en drie fotoalbum bladzijden€ 3000-3500
2133Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen sculptuur: twee vrouwen zittend op een bankje (Afmeting: H 12 cm)€ 800-1200
2135Aardewerk vaas met lusterglazuur en geometrisch decor, mogelijk Kunstaardewerkfabriek K.J. Mobach, Utrecht, circa 1930€ 50-70
2136Keramiek reliëfvaas met salamanders, circa 1910€ 70-90
2138Meerkantige Japans bronzen vaas met opzetgrepen in de vorm van kreeften, gemerkt, Meiji periode€ 500-700
2139Porseleinen uiltje, Hutschenreuther€ 100-150
2140Porseleinen sculptuurtje van kindertjes met hondje, 19e eeuw€ 100-150
2141Porseleinen sculptuur, Sitzendorf (Afmeting: H 15 cm)€ 80-120
2143Paar bronzen reliëfplaquettes, naar Alphonse Mucha€ 300-400
2145Amphora Holland, plateel vaas met floraal decor, circa 1920 (Afmeting: H 20 cm)€ 70-90
2147Polychroom beschilderd ontbijtbordje en kop en schotel met lineair Jugendstil decor van vlinders en bloemen, Arnhemsche Fayencefabriek, Arnhem€ 150-250
2149Schilderij: kerkinterieur, olieverf op linnen, gesigneerd: Dick Groen€ 100-150
2150Jan Jans (1893-1963), duinlandschap met paardenkar, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 36,5 x B 45 cm)€ 400-600
2151Jan Voerman Sr. (1857-1941), zeegezicht, olieverf op linnen, gesigneerd€ 1200-1500
2152Mahonie tweedeurskast met toogdeuren en rechte kap, staande op plint, Hollands, circa 1830€ 300-400
2154Schilderij: landschap met molens, olieverf op linnen, gesigneerd: J. van Bijlk€ 60-80
2155Schilderij: lezend meisje, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd€ 350-450
2157Soester spiegel in mahonie lijst€ 80-120
2161Mahonie gueridon met roodmarmeren blad en messing monturen, Lodewijk XVI-stijl€ 100-150
2162Roodkoperen ketel, hengselpan, rood- en geelkoperen pan, koperen vispan, hengselpan, etc.€ 300-400
2164Tien wit katoenen lakens en vijf kussenhoezen met kant en geborduurd familiewapen€ 60-80
2166Perzisch tapijt€ 150-200
2167Lederbeklede houten kist met smeedijzeren beslag en hengsels (Afmeting: H 77 x B 143 x D 66 cm)€ 800-1200
2168Vruchtenhouten schommelwieg (Afmeting: Koperen doofpot, gekuipt eiken schenkkannetje en bewerkt tinnen vaas, 19e eeuw cm)€ 200-300
2169Perzisch bidkleedje€ 80-120
2170Jan Knikker (1911-1990), boer in praam, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: 59 x 48 cm)€ 800-1200
2171Newton's Terrestial Globe in mahonie standaard met afbeelding van de sterrenhemel op de rand, Engeland, Regency€ 5000-7000
2171Lammert Leire (Louis) van der Tonge (1871-1937), oud huisje te Laren NH, marouflé, gesigneerd (Afmeting: H 21 x B 36 cm)€ 600-800
2172Perzisch tapijt Belouche€ 60-80
2175Kolommenklok met intarsia, 19e eeuw€ 200-300
2177Witmarmeren mortier€ 200-300
2178Bronzen sculptuur: bever€ 600-800
2179Betonnen tuinvaas met leeuwenmaskerons€ 80-120
2180Hollandse School, rietgedekte boerderij, olieverf op linnen, gesigneerd: J. Kuijpers (Afmeting: H 19 x B 31 cm)€ 200-300
2181Icoon: de aanbidding van Christus€ 400-600
2182Mahonie linnenkast, deels Empire€ 300-400
2183Twee Chinees vruchtenhouten bijzettafeltjes met cloisonné blad met decor van vogels en bloemen€ 400-600
2184Perzische loper Karadja€ 100-150
2185Perzisch tapijt Sarouck en Perzisch tapijt Karadja€ 50-70
2186Rijkbewerkte Oriëntaalse koperen lampvoet met Arabische schrifttekens€ 80-120
2187Hardstenen sculptuur: dolfijn, Frankrijk, 16e eeuw€ 500-700
2189Noten- en wortelnoten hoekkastje met gebogen kap, de beglaasde deur met roedeverdeling, Hollands, 19e eeuw€ 300-400
2191Spiegel in verguld houten lijst met rozetten, Empire, circa 1810€ 100-150
2193Rijkgestoken mahonie vlinderbank met voetenbankje, Hollands, Willem III€ 500-700
2194Eiken portemonteau met snijwerk, 19e eeuw€ 100-150
2195Stel Chinees porseleinen vazen met decor van tijgers, Hongxian€ 400-600
2196Chinees porseleinen schoteltje met famille rose decor, Yongzheng€ 300-400
2197Paar aardewerk bordjes€ 200-300
2198Chinees porseleinen schaal met afgeschuinde hoeken en schotel met blauw-wit landschapsdecor, Kangxi (Afmeting: H 32 en H 25 cm)€ 300-400
2199Tien Chinees porseleinen schoteltjes en kommetjes met blauw-wit karper- en krabdecor€ 250-350
2200Japans bronzen vaas met reliëfdecor van bloesemtakken en vogels, gemerkt, circa 1900 (Afmeting: H 23 cm)€ 150-200
2201Stel Chinees porseleinen vazen met famille rose decor€ 400-600
2202Geglazuurd aardewerk Boeddhabeeld€ 60-80
2203Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor van een visser, Kangxi€ 60-80
2204Chinees porseleinen vaas met decor van kinderen€ 700-900
2205Hoornen penselenpot met decor van figuren in landschap€ 150-200
2206Yixing theepotje€ 150-200
2207Yixing theepotje€ 150-200
2209Paar famille rose vaasjes met decor van een ruiter en twee vrouwen, Qianlong (Afmeting: H 24 cm)€ 300-500
2210Mahonie gefineerd ovaal halkastje met messing galerijrand en beslag (Afmeting: H 66 x B 44 x 32 cm)€ 80-120
2211Bronzen kroon in Empire-stijl€ 400-600
2212Maurits Joseph Niekerk (1871-1940), stilleven van bloemen en Chinees porselein, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd Parijs 1915 (Afmeting: H 61 x B 50 cm)€ 1000-1500
2213F.S. Hoos (1884-1966), Breukelen, olieverf op linnen, gesigneerd en getiteld verso (Afmeting: H 48 x B 39 cm)€ 150-250
2215Theo Goedvriend (1879-1969), boslandschap, maroufle, gesigneerd en gedateerd '04€ 150-200
2216Herman Habes (1902-1990), bakje met appels, pasteltekening, gesigneerd en getiteld verso (Afmeting: H 29 x B 41 cm)€ 400-600
2218Deels noten en gezwart houten kussenkast met snijwerk, 19e eeuws€ 400-600
2219Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van figuren€ 400-600
2220Gestoken houten piëdestal in Corintische-stijl€ 70-90
2221Engels staand horloge in mahonie kast, adres: Willlam Robson, 19e eeuw€ 1000-1500
2222Mahonie naaitafeltje met vakverdeling onder klep, 19e eeuw€ 250-350
2223Eiken dubbelgebogen kabinet op klauwpoten, provinciaal, Lodewijk IV€ 800-1200
2224Vruchtenhouten fauteuil met hoge rug€ 100-150
2225George Henry Laporte (1799-1873), getiteld: Prior Gwyner and Sir Brian de Bois Guilbert on the way to Cedric the Saxon, aquarel op papier (Afmeting: 60 x 100 cm)€ 600-800
2225Annette Moritz-Reijerman (1773-1835), bloemstilleven op plint, olieverf op linnen, gemonogrammeerd€ 2500-3500
2227Paar Chinees porseleinen vazen met landschaps decor€ 150-200
2228Chinees porseleinen theepot€ 60-80
2230Mahonie dienbuffet met opstand en marmeren blad€ 300-400
2231Glaspendule in messing montuur€ 150-200
2233Johannes van Horstok (1745-1825), vrouw op stoel gezeten, heupstuk, pastel, gesigneerd en gedateerd 1803 (Afmeting: H 35 x B 29 cm)€ 400-600
2236Turks tapijtje€ 60-80
2239Chinees porseleinen vaas met famille verte decor€ 400-600
2242Paar zeslichts goudlak composiet kandelaars in de vorm van indianen, circa 1880€ 150-250
2243Verguld houten zomerscherm met gobelin bekleding€ 80-120
2246Een paar vierlichts messing kandelabers in Louis XV-stijl, daarbij: paar messing wandappliques€ 200-300
2247Roze marmeren vaas€ 100-150
2249Ronde mahonie tafel op bewerkte viersprantpoot met tussenblad€ 500-700
2251Mahonie latjesstoof met koperen binnenbak en ketel, 19e eeuw€ 100-150
2252Hindeloopen priksleetje, polychroom beschilderd, 19e eeuw (Afmeting: H 39 x B 101 x D 26,5 cm)€ 1000-1500
2254Eiken Mechelse tafel met vier stoelen, circa 1880€ 100-150
2255Turks tapijt€ 60-80
2256Beeldpendule op marmeren sokkel: harpspeelster, gesigneerd: Auguste Moreau, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 72 cm)€ 300-500
2257Scheepskompas in houten doos, adres: F.J. Kloos & Zoon, Rotterdam€ 200-300
2258Houten vogelkooitje, midden 19e eeuw (Afmeting: H 23 cm)€ 50-70
2259Turkmeens tapijtje Yomouth€ 200-250
2262Houten wandétagère met lade, 18e/19e eeuw (Afmeting: H 24 x B 60 x D 28 cm)€ 200-300
2263Paar gestoken verguld houten kerkkandelaren en gestoken verguld houten kerkkandelaar, 1e helft 19e eeuw€ 200-300
2266Eiken Mechelse salontafel en wandtafeltje€ 50-100
2267Bronzen sculptuur: olifant in gevecht met twee panters, gesigneerd: G. Roleb (Afmeting: H 38 cm)€ 800-1200
2268Eiken bestekcassette met negen laden€ 100-150
2269Perzisch tapijt Heriz€ 200-300
2270Willem van Norden (1883-1978), winterlandschap met molen, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 49 x B 69 cm)€ 200-300
2271Hendrik van Leeuwen (1890-1972), stilleven met citroenen, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 34 x B 45 cm)€ 400-600
2273Mahonie naaitafel met getordeerde poten en gecontourneerd wortelhouten blad, Willem III€ 100-150
2275Mahonie en noten driedeurskast met spiegel en verguld bronzen beslag€ 400-600
2276Spiegel in mahonie lijst, Biedermeier€ 150-200
2278Willem Weissenbruch Jr. (1864-1941), koeien in het water met molen in de achtergrond, olieverf op paneel, gesigneerd (Afmeting: H 28 x B 40 cm)€ 1000-1500
2279Fritz Jansen (1856-1928), spelend kind, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 34 x B 25 cm)€ 300-500
2280Hildo Hildebrand L. Krop (1884-1970), zes studietekeningen, kustgezicht met schepen, rustende paarden met ploeg, bepakt paard en veulen, dorpsgezicht met kerk, hondenkop, berglandschap met stenen brug, potlood en houtskool, allen gesigneerd€ 250-350
2281Charles Watelet (1867-1954), elegante dame met rozen, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1941 (Afmeting: H 94 x B 68 cm)€ 2500-3500
2282Henry Somm (1844-1907), dame met paraplu, marouflé, gesigneerd (Afmeting: H 27 x B 18 cm)€ 700-900
2283Jan Bleys (1868-1952), staand vrouwelijk naakt, pastel, gesigneerd (Afmeting: H 51 x B 33 cm)€ 600-800
2284Eiken linnenpers met vijf laden met koperen beslag, eerste helft 19e eeuw€ 200-300
2285Witlak Louis XIV-stijl damesfauteuil met velours bekleding€ 40-60
2287Mahonie tafeltje met intarsia en messing monturen, Louis Quinze-stijl€ 250-350
2288Tapijt: Shirwan€ 100-150
2289Bronzen sculptuur: discuswerper, gesigneerd: Miron (Afmeting: H 36 cm)€ 400-600
2290Paar porseleinen knobbelvazen met decor van bloemen en wapenschild€ 200-250
2291Chinees hardhouten snijstuk: man met staf€ 70-90
2292Chinese lakwerk doos met landschapsdecor en bewerkt koperen slot en monturen (Afmeting: H 11 x B 32 x D 17 cm)€ 200-300
2293Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van pluimvee€ 300-400
2294Benen beeld: man met vissen, 1e helft 20e eeuw€ 400-500
2295Imari schotel met bloemdecor€ 200-300
2296Verguld en gepatineerd bronzen kandelaar, Frankrijk (Afmeting: H 61 x B 26 cm)€ 150-200
2297Geelkoperen kolenhelm en schep (Afmeting: H 48 x B 50 cm)€ 70-90
2298Divers tin waaronder klepkannen, snotneus, kandelaar, etc., 18e/19e eeuw€ 200-300
2299Willy Sluiter (1873-1949), De Vlaamse Leeuw, Uitgegeven ter herinnering aan de heldhaftige verdediging van Vlaanderen, 1914€ 60-80
2300Witlacqué fauteuiltje met bijbehorende voetenbank€ 200-300
2301Wit- en goudkleurig beschilderde lamp met gesneden acanthusbladeren en kapiteel op driesprantpoot€ 40-60
2302Koperen samovar, Engeland, circa 1800 (Afmeting: H 49 x B 33 cm)€ 60-80
2305Oskar Gladenbeck (1850-1921), bronzen sculptuur: strijdwagen, gesigneerd (Afmeting: B 38 cm)€ 800-1200
2307Vruchtenhouten schrijftafel met drie laden onder leer ingelegd blad met bijpassende bureaustoel€ 150-250
2309Perzische loper€ 150-200
2310Mahonie klepbuffet, Hollands, Louis Seize€ 400-600
2311Klok op marmeren basement (Afmeting: H 68 x B 17 cm)€ 600-800
2312Skeletklok op glazen plaat en rustend op houten voet€ 350-450
2314Franse lierpendule op marmeren voet, 2e helft 19e eeuw (Afmeting: H 42 cm)€ 300-400
2315Amboinahouten Sirih kistje met zilveren hang- en sluitwerk, Koloniaal,18e eeuw€ 300-400
2316Tafelklokje in mahonie kast met verzilverde wijzerplaat, de slinger in de vorm van een schommelend kindje, circa 1910€ 300-400
2319Zes Chinees porseleinen gebombeerde kommetjes en schoteltjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi (Afmeting: H 4,5 cm)€ 300-500
2320Palissander en ivoor ingelegd vruchtenhouten kistje met lades en bronzen beslag, 18e eeuw (Afmeting: H 20 x B 38 x D 25 cm)€ 1500-2000
2321Keramiek vaas, Mobach Utrecht, Serica, no. 803€ 80-120
2322Bronzen sculptuur: knielende Venus, met opschrift: Musee de Vatican (Afmeting: H 35 cm)€ 1000-1500
2323Gestoken eiken vitrinekastje op onderstel met twee laden, Hollands, Renaissance-stijl€ 300-400
232429 delen porseleinen servies, Oud Brussel, circa 1820€ 250-350
2325Zesdelig porseleinen toiletset, Frankrijk, 19e eeuw€ 150-200
2327Jan Knikker (1911-1990), hengelaar in polderlandschap, aquarel op papier, gesigneerd€ 100-150
2328Perzisch kussen Belouche€ 30-50
2330Jacobus Doeser (1884-1970), arbeiders, houtskooltekening opgehoogd met wit, gesigneerd (Afmeting: H 97 x B 140 cm)€ 1800-2200
2331Henri Desire Gauquie (1858-1927), bronzen sculptuur: zaaier (Afmeting: H 82 cm)€ 1800-2200
2332Bronzen sculptuur: pelikaan, naar Francois Pompon (Afmeting: H 47 x B 29 cm)€ 300-400
2333Napoleon le Grand (1837-1932), eiken bureau met messing beslag en groenvilten blad, bijbehorende eiken bureaustoel, beiden ingelegd met diverse houtsoorten afbeeldend: vlinders, slakken, salamanders en duiven, uitvoering: Firma N. le Grand, 't Modelhuis Amsterdam, gemerkt met blindstempel: Het Modelhuis Amsterdam€ 1500-2000
2336Stel mahonie teken- en meetinstrumenten met opschrift: Sonnenborgh (mogelijk Sonnenborgh sterrenwacht Utrecht), 19e eeuw€ 100-150
2338Paar kristallen plafonnières (Afmeting: H 17,5 x B 35 cm)€ 300-400
2340Perzisch tapijt Kamseh€ 100-150
2342Roodgemarmerde houten schaatsstok met naam: Cs. Krom, 19e eeuw€ 100-150
2343Bronzen tafellamp€ 80-120
2346Mahonie groot formaat tafel, staande op vijf gecanneleerde tapstoelopende poten, waarvan een in het midden, het tafelblad met in patroon belijmd mahonie fineer, de randen met bandintarsia van palissanderhout en satijnhout€ 2000-3000
2347Vruchtenhouten fauteuiltje, vruchtenhouten fauteuil, mahonie armstoel, pianokruk en voetenbankje, allen met geborduurde bekleding€ 200-300
2348Plantentafeltje met kunstlederen blad en rustend op gezwart houten pootjes (Afmeting: 14kt witgouden hart met briljantjes cm)€ 40-60
2349Vruchtenhouten damesfauteuiltje met petit-point bekleding€ 50-70
2350Paar bronzen siervazen, dag en nacht, op groenmarmeren basementen, gesigneerd: A. Moreau, Frankrijk, circa 1910 (Afmeting: H 34 cm)€ 400-600
2351Vuurvergulde pendule, adres: Damel a Bar-le-duc (Afmeting: H 37 cm)€ 200-300
2352Mahonie klepbuffet, Empire€ 400-600
2353Perzisch strookje Belouche€ 30-40
2354Mahonie salontafel met rond blad, ingelegd met marquetterie, 19e eeuw€ 150-200
2356Set van drie eiken sabelpootstoelen met gestreepte stof en gepende sabelpootstoel met bewerkte regel in de rug, 19e eeuw€ 60-80
2358Lantaarnklok met vier bellen, witgeëmailleerde wijzerplaat omgeven door bronzen ornamenten, circa 1800 (Afmeting: H 40,5 x B 24 cm)€ 700-900
2360Italiaans klavecimbel, 1978, maker: Gerrit Klop te Garderen, in opdracht van de surrealistische schilder J.H. Moesman (1909-1988), onderstel ontworpen en vervaardigd door de schilder, 1-manualig met luitregister (Afmeting: H 984 x B 182 x D 82 cm)€ 1500-2000
2361George Colin (1876-1917), bronzen sculptuur: man met staf (Afmeting: H 51 cm)€ 800-1200
2362Perzisch tapijtje€ 100-150
2363Vier Perzische tapijten Belouche€ 80-120
2364Set van vier vruchtenhouten stoelen bekleed met velours€ 100-150
2365Mahonie tafel met rond blad en rustend op kolompoot uitlopend in driesprant, 19e eeuw€ 100-150
2367Perzische loper Karadja€ 120-160
2368Russisch lak ei met decor van vuurvogel, Fedoskino€ 200-300
2369Russisch lakdoosje met decor van kasteel€ 100-150
2370Porseleinen dekselpot met beschildering van wapenschild (Afmeting: H 16 cm)€ 200-300
2371Verzilverd juwelenkistje in de vorm van schildpad€ 70-90
2372Hoornen en benen dekseldoosje, India (Afmeting: H 7,5 x B 17 x D 13 cm)€ 100-150
2373Schildpad belijmde doos met 2e gehalte zilveren sleutelplaatje en scharnieren, 19e eeuw€ 200-300
2374Drie zwartlak kommetjes en schotels, daarbij: lakwerk doosjes, kammenbakje en onderzetters€ 150-200
2375Gedeeltelijk zwart gebeitste wortelnoten doos met koper ingelegd en drie geslepen kristallen flacons, circa 1840€ 50-70
2376Twee aardewerk Delftse bordjes met blauw-wit bloemdecor, 19e eeuw€ 60-80
2377Drie bijbels in lederen banden met gouden sloten€ 150-200
2378Bronzen tweelichts wandkandelaar, Louis XVI-stijl€ 50-70
2380Stel blauw porseleinen vazen met decor van adelaar, Frankrijk€ 50-70
2381Balustervormige Delfts witaardewerk kan, 17e/18e eeuw, met 2e gehalte zilveren montuur, 19e eeuw (Afmeting: H 23 x B 13 cm)€ 400-600
2382Chinees porseleinen flesje met blauw-wit bloem- en landschapsdecor (Afmeting: 126 Chinese munten cm)€ 150-250
2383Twee Chinees porseleinen kommen met blauw-wit drakendecor, 19e eeuw€ 80-120
2384Wortelnoten doosje met ivoor ingelegd op ivoren bolpootjes
en mahonie theekistje met intarsia en parelmoer schildplaatje,
19e eeuw (Afmeting: B 18 en H 10,5 cm)
€ 100-150
2385Ivoren rijk gesneden theedoos met zilveren hengsels, gegraveerd tinnen
theebussen met ronde deksels, rondom rijk gesneden met figuren en
landschappen, Kanton, 19e eeuw (Afmeting: H 11 x B 21 x D 15 cm)
€ 2000-3000
2386Face-a-main brilletjes en spiegeltje in schildpad houder, daarbij: BWGG armband en oorhangers met granaten€ 30-40
2387Gestoken benen beeldje: draak met skeletten€ 120-160
2388Japans gesneden ivoren sigarettenpijp met ingekleurde afbeelding: aap€ 60-80
2389Ivoren beeldje: Parasolverkoper€ 150-200
2390Russische lakdoos met decor van koning met hofhouding, Kholuy€ 70-90
2391Twee diverse bronzen kandelaars, 18e eeuw (Afmeting: H 22 en H 15 cm)€ 150-200
2392Creamware mandje op onderschotel, 18e eeuw€ 100-150
2393Vier glazen karafjes in gezwart houten kistje met boulle deksel, 19e eeuw€ 300-400
2394Paar Japanse zijden op katoenen schoentjes en Oosterse slaapmuts voor bruid en bruidegom€ 60-80
2395Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met langelijs-decor, Kangxi€ 300-500
2396Vuurvergulde bronzen cartel d'alcove klok, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, adres: Pinson Paris, 18e eeuw (Afmeting: H 45 cm)€ 3000-4000
2397Chinees lakwerk altaartafel (Afmeting: H 28 x B 76 x D 48 cm)€ 200-300
2398Drie Perzische tapijtjes€ 60-80
2400Rijk gestoken mahonie tafel met gecontourneerde rand en vier met elkaar verbonden poten, Hollands, Biedermeier€ 150-250
2401Perzisch tapijt Malayer€ 500-700
2403Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968), straatje te Elburg, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 39 x B 58 cm)€ 600-800
2404Gestoken rozenhouten dekseldoos met vakverdeling, China (Afmeting: H 13 x B 30 x D 20 cm)€ 400-600
2405Jan van Druten (1916-1993), bronzen sculptuur: staand naakt (Afmeting: H 73 cm)€ 600-800
2407Jean Jacques Caffieri (1725-1796), bronzen sculptuur: riviergod (Afmeting: H 32 cm)€ 1000-1500
2408Eiken miniatuur commode met drie laden en stervormig inlegwerk, 19e eeuw (Afmeting: H 25 x B 34 x D 20 cm)€ 60-80
2409Statenbijbel in lederen band, Pieter Keur, Dordrecht, 1721, rijk geïllustreerd met kopergravures (Afmeting: H 27 cm)€ 300-500
2411Mahonie schrijftafeltje met groenlederen blad, Louis Seize-stijl (Afmeting: Nils Thorsson (1898-1975), steengoed vaasje met celadonglazuur, uitvoering: Royal Kopenhagen, cm)€ 80-120
2412Chinees porseleinen dekselpot€ 120-160
2413Chinees hardhouten tafeltje met marmeren blad (Afmeting: H 48 x B 35 x D 35 cm)€ 300-400
2414Twee damasten tafellakens, 235 x 166 cm, met initialen, zes damasten servetten met geborduurd familiewapen en zestien damasten servetten met kant en geborduurd familiewapen€ 200-300
2415Mahonie bijzettafeltje met hoge opstaande rand€ 50-70
2416Drie Perzische tapijtjes€ 120-150
2417Hans Bayens (1924-2003), bronzen sculptuur: voorovergebogen dame (Afmeting: H 55 cm)€ 1800-2200
2418Bijzettafeltje op smeedijzeren onderstel€ 60-80
2419Zes smeedijzeren steekwapens met houten stelen, Italië, 17e eeuw (Afmeting: H 270 x B 76 x D 65 cm)€ 1800-2200
2420Rond eiken klaptafel en rond eiken klaptafeltje€ 60-80
2421Gepolychromeerd gestoken houten beeld: man met tulband (Afmeting: H 41,5 cm)€ 400-600
2423Paar Satsuma vazen in koffer€ 200-300
2424Gestoken vruchtenhouten geweer met ingelegd ivoren plaatje en smeedijzeren ornamenten, 18e eeuw€ 600-800
2425Eiken kist met gestoken panelen met bloemmotieven€ 100-150
2426Eiken armstoel in Renaissance-stijl, circa 1900€ 70-90
2432Noten fauteuil met velours bekleding, Louis XV-stijl€ 100-150
2434Eiken buffetkast met beglaasde opstand en versierd met snijwerk, circa 1900€ 200-300
2435Roy Lichtenstein (1923-1997), Cow Going Abstract, drie kleurenlitho's, 1982, drieluik, gesigneerd in potlood, allen genummerd 28/150 (Afmeting: H 60,5 x B 72 cm)€ 4000-6000
2436Geslepen kristallen fruittest met ruit-waaierslijpsel€ 40-60
243717 geslepen kristallen wijnglazen met ruit-waaierslijpsel€ 200-300
2439Zeven kleine geslepen kristallen wijnglazen met ruit-waaierslijpsel€ 80-120
2440Deels verguld bronzen pendule (Afmeting: H 37 cm)€ 300-500
2441Geslepen kristallen rozenvaasje met ruit-waaierslijpsel en metalen steker€ 50-70
2443Geslepen kristallen schaal met zes kleine bordjes€ 60-80
2445Geslepen kristallen hors d'oevrestel bestaande uit: onderschotel met zes schaaltjes en centraal schaaltje op voet€ 80-120
245013 geslepen kristallen wijnglazen met ruit-waaierslijpsel€ 150-200
2451Geslepen kristallen ménageset met ruit-waaierslijpsel€ 40-60
2452Geslepen kristallen kaasstolp met ruit-waaierslijpsel€ 50-70
2454Geslepen kristallen waterkan met ruit-waaierslijpsel€ 40-60
245513 geslepen kristallen wijnglazen met Annagroene kelken en ruit-waaierslijpsel€ 150-200
2456Drie geslepen kristallen schalen met ruit-waaierslijpsel€ 50-70
2457Eiken en gezwart houten vier-deurs Zeeuwse kast versierd met leeuwenmaskerons, 19e eeuw (Afmeting: H 202 x B 154 x D 60 cm)€ 800-1200
2458Zes geslepen kristallen champagnecoupes met ruit-waaierslijpsel€ 60-80
2459Cruquius, N./J., 't Hooge Heemraedschap van Delfland, uitgegeven in Delft, 1712, deels ingekleurd (Afmeting: 54 x 60 cm)€ 400-600
2461Tekening: vrouwenportret, krijt op papier, naar Isaac Israëls (Afmeting: H 50 x B 34 cm)€ 1800-2200
2462Palissander snijstuk: Balinees paar in traditionele kledij met aan hun voeten een hertje, Indonesië (Afmeting: H 106 cm)€ 500-700
2463Drie aardewerk kastkommen, Petrus Regout, decor: Fancy€ 60-80
2465Jan van Vuuren (1871-1941), dorpsstraatje, mogelijk Elburg, olieverf op linnen, gesigneerd€ 600-800
2466Willem Vester (1824-1871), landschap, olieverf op mahonie paneel, gesigneerd€ 400-600
2467Willem C. Rip (1856-1922), dorpsgezicht met molens, aquarel, gesigneerd€ 300-500
246918 delig porseleinen koffieserviesje, Nyon, circa 1780 (Afmeting: H 23 cm)€ 400-600
2470Spiegel in vergulde lijst, circa 1800 (Afmeting: H 105 cm)€ 500-700
2471Eiken Barok-stijl armfauteuil met snijwerk van maskerons, 19e eeuw€ 80-120
2473Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), landschap met korenschoven, olieverf op linnen, gesigneerd en gedateerd 1916 (Afmeting: H 38 x B 58 cm)€ 1500-2000
2474Jacques Zon (1872-1932), huizen, olieverf op linnen, gesigneerd (Afmeting: H 34 x B 54 cm)€ 400-600
2475Paar benen beelden: Keizer en Keizerin, China, 1e helft 20e eeuw€ 1000-1500
2477Eiken porseleinkast, 18e eeuw€ 250-300
2478Uitgebreid serviesgedeelte, Wedgwood, model: Edme€ 200-300
2480Tweedeurs mahonie kast met laden€ 150-200
2482Paar Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemen, eind 18e eeuw (Afmeting: D 23 cm)€ 40-60
2483Hollandse School, 19e eeuw, Grote kerk te Maassluis, olieverf op paneel (Afmeting: H 16 x B 14 cm)€ 300-400
2485Twee porseleinen kommetjes met famille rose bloemdecor, Lowestoft, 18e eeuw€ 30-50
2486Rond Russisch lakdoosje met decor van kinderen met vogel, Fedoskino€ 200-300
2487Snuifdoosje met twee verzilverde plaquettes, Shipwrecked Fishermen & Mariners Benevolent Society 1839€ 60-80
2488Twee diverse netsuke's waaronder vrouw met twee gezichten€ 80-120
2489Bronzen beeldpendule met voorstelling van jongetje in harnas, 19e eeuw (Afmeting: H 27 cm)€ 600-800
2490Metalen en houten dekseldoosje, beiden ingelegd met parelmoer€ 80-120
2491IJzeren tsuba met floraal decor in goud, Japan€ 80-120
2492Paar Engelse koperen kandelaars en koperen schuifkandelaar, 19e eeuw€ 60-80
2493Statenbijbel (1809), in lederen band met twee 14kt gouden klampen, daarbij: statenbijbel in lederen band met 14kt gouden slot, midden 19e eeuw€ 500-700
2494Gecontourneerde aardewerk schaal met decor van platbodem in cartouche, gemerkt: Tichelaar, circa 1880€ 60-80
2495Ivoren snijstuk op houten basement: Madonna met Kind (Afmeting: H 19 cm)€ 100-150
2496Drie kristallen glazen met gefacetteerde stam, circa 1800 (Afmeting: H 19,5 cm)€ 100-150
2498Spekstenen snijstukje: vis (Afmeting: H 13 x B 5 cm)€ 40-60
2499Hubert van Lith (1908-1977), bronzen sculptuur: clown (Afmeting: H 22 cm)€ 400-600
2500Ivoren netsuke: rustende kameel, gesigneerd: Tanaka€ 200-300
2501Ivoren netsuke: octopus, gesigneerd€ 100-150
2502Stel verguld porseleinen kommetjes met decor van Chinese karakters€ 300-400
2503Gesneden walnoot met decor van Chinese figuren€ 20-30
2504Schilderij: portret van 1e luitenant, olieverf op paneel, Hollandse school, 2e kwart 19e eeuw€ 200-300
2505Statenbijbel in lederen band met twee zilveren klampen€ 100-150
2506Russische lakdoos met decor van de Grijze Wolf€ 80-120
2507Japans palmhouten pijphouder (Kiserutsu) met tabakspijp (Kiseru) en houten tabakshouder (Tonkotsu), circa 1900€ 100-150
2508IJzeren tsuba, Japan en boekenlegger met agaten heft€ 60-80
2509Polychroom gedecoreerde metalen spaarpot, negertje op een ezel, Amerika, circa 1920 (Afmeting: H 20,5 x B 26 cm)€ 200-300
2510Paar porseleinen puntflessen, Wanli (halsbeschadigingen) (Afmeting: H 27 en H 26 cm)€ 500-700
2512Twee Blanc de Chine tempelleeuwtjes€ 250-350
2513Karel Gomes (1930), bronzen sculptuur: zittende hond (Afmeting: H 25 cm)€ 400-600
2514Drie Chinees porseleinen miniatuur knobbelvaasjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi€ 50-70
2515Twee diverse netsuke's waaronder aapje€ 80-120
2516Mahonie theedoos versierd met marqueterie en bandintarsia, 19e eeuw€ 150-200
2517Chinees handspiegeltje met nefriet handvat, bezet met halfedelstenen, deels verguld€ 100-150
2518Russisch lakdoosje met decor van vuurvogel en prins€ 100-150
2519Adrianus Eversen (1818-1897), zeven aquarellen: zes stadsgezichten en figuurstudie, gemonogrammeerd (Afmeting: H 20 cm)€ 2000-2500
2520Porseleinen steelvaas met floraal decor, Nymphenburg€ 70-90
2521Japans porseleinen verdeelschaal in beschilderde houten cassette€ 80-120
2522Porseleinen presenteerschotel met floraal decor€ 60-80
2523Stel Russisch lak eieren met decor van zomer en winter€ 200-300
2524Bronzen blokgewichtje, Amsterdam anno 1736€ 150-200
2525Porseleinen presenteerschaal, Nymphenburg€ 200-300
2528Duits eiken buffet met opstand met geslepen ruiten€ 800-1200
2529Damasten tafellaken, 200 x 260 cm, en negen damasten servetten, allen met bloemmotieven€ 60-80
2531Speeldoos met zes melodieën in mahonie doos met bandintarsia€ 1000-1500